Štěstíčka-74.díl Deníček-zpovědníček

Rodičovství
  • 21.02.05

Ahoj holky, Už jste nad sebou přemýšlely, jak jste se změnili od porodu vašeho štěstíčka?...Nemyslím fyzickou změnu, ale spíš takovou změnu u srdce...

Tak například..já dřív byla strašně společenská, nevynechala jsem žádnou pařbu..věčně jsem nebyla doma, měla jsem spoustu koníčků, zájmů atd…A teď?…Jsem strašně úzkostlivá, moc se mi do společnosti nechce, protože se bojím jestli třeba Kubíček nebude babičce plakat, když ho hlídá, omezila jsem i své kamarádky..a o koníčkách nemluvě! Nejraději jsem prostě jen s Kubíčkem a manželem a užívám si své rodiny a prostě pozoruju Kubíčka jaké dělá pokroky (teda kromě nočníku) …
a ještě jsem zjistila jednu věc..Strašně jsem zlenivěla((((((((((­(((…Nevím jestli je to tím, že Kuba mi dává strašně zabrat a pak už prostě únavou omdlévám a nebo se mi prostě už po celodenním shonu a procházek nikam nechce.Napřed jsem se vymlouvala, že pořád kojím a nemůžu od Kuby pryč, potom zas že je veškerá sportovní aktivita daleko od našeho baráku:…přitom máme asi 50 m od baráku tělocvičnu, kde se každý den cvičí…ale prostě se nemůžu dokopat, abych tam zašla. Né že by se mi nechtělo, ale prostě nechci aby manžel zůstal sám s Kubíčkem a co kdyby náhodou Kubíček plakal a nebo bych přišla o nové slovo, z jeho pusinky?:)..No fakt, občas mám stavy „na psychinu"!..Ale od pondělí jsem se rozhodla, že se prostě odprostím od „úzkosti o Kubu" a začnu taky něco dělat pro sebe…třeba pořádně cvičit!..a třeba je to jen taková „zimní depka" a to jaro a léto mě dostanou „do varu":)..Už mám na svém kole sedačku pro Kubíčka, takže mi nepomůže žádná výmluva!

A ještě jedna stránka věci po narození Kubíčka dostala trhlinu!…ale to je asi všude…Tak třeba milování:)…byla jsem takovej ten romantickej typ, co miloval zapálené svíčky, krásnou romantickou hudbu, dobré jídlo..a krásné svůdné prádlo:)..Teď se tomu jen fakt usmívám…Už z toho zbyli fakt jen „rychlovky", a to stylem, honem rychle, než se Kubíček vzbudí:)..takže se u toho zas aspoň pořádně nařechtáme, protože Kuba jak kdyby to prostě cítil, zrovna když jsme v „nejlepším", tak si stoupne v postýlce a začne řvat!..Klasika!­..Pak je tu ještě jedna šance, na příjemné tulení, když si Kubíčka vezme odpoledne přes víkend babička!..Jenže..to zas s manželem úklízíme celotýdenní prach a špínu, já do toho vařím , peru , žehlím (prostě to co normálně přes týden nestíhám)..takže pak když je všechno hotovo, buď padnem „za vlast" a na nějaké milování není ani nálada, a nebo když už ta nálada jen tak není čas, takže opět „rychovka"!..Fun­guje to u vás taky tak?..Omlouvám se, že jsem tak indiskrétní, ale fakt by mě docela zajímalo jak takové „intimní problémy" zvládáte vy?..a zvlášť vy, co máte 2 a více dětí!..To musí s tím sexuálním životem opravdu hodně zatřástJ Nebo že bych si to špatně zorganizovala?

Ještě vám musím napsat, že náš Kubík měl premiéru!Minulý týden jsme byli na plese a Kubíček spal přes noc u babičky (mojí mamky). Poprvé v životě spal někde jinde!..Já osobně jsem z toho měla hrůzu (protože vím, jak spí, spíš teda nespí), ale babička říkala, ať zbytečně neplaším a užiju si krásně ples!
A musím říct, že jsem si teda fakt užila..v 20h mi přišla SMS od mamky, že Kuba už spí a že je všechno v pořádku..Ples právě začínal,takže ze mě spadlo nějaké napětí a pořádně jsme to rozjeli. Byla nás parta 14 lidí, což samo o sobě vypovídá, že se prostě musíte bavit i kdybyste nechtěli. Dokonce i můj „nespolečenský manžel „ se trošku odvázal (ale spíš to byl výsledek alkoholu co vypil- já nepila)..takže jsme trsali až do 3h ráno a pak jsme jeli domů! Musím řict, že to bylo hodně zvláštní, když jsme odemykali byt a nemuseli jsme být ticho, protože Kuba tam nespalJ…Měli jsme takovej hlad že jsme v 3,30h dokonale „vybílili" lednici a ve 4h jsme si šli lehnout. Já vstávala v 7,30h a nemohla se dočkat Kuby (šli jsme si pro něho k mamce). Mamka nám otevřela s kruhama pod očimaJ a smála se že Kuba je fakt velký „kvítko".Vykládala nám, že v 20h usnul, tak ho dala do postýlky, a šla spát..v 1h ráno ju probudil tím, že po ní mrskl z postýlky polštář a začal se řechtat. Tak ho mamka přenesla do své postele..ale on slyšel mašinku, tak s ním musela k oknu aby se na mašinku podíval…a pak prý chtěl tančit..v 1,30h ráno!..zapnul si hifi věž a tancoval..mamka mu vysvětlovala, že teď se dělá hají..tak si prý lehnul, jenže uslyšel sypače jak jezdí a sypou chodníky a silnice, tak šel opět k oknu, až odjeli, tak si šli znovu lehnout..a prý asi za 10 minut, slyšel zase psi, takže znovu k oknu..no a tak prý to probíhalo až do 4,30h..pak vytuhl a spal až do 6,30h kdy vstával!..To má to naše štěstíčko krásné spaní, co říkáte?..musela jsem se smát, protože moje mamka dělala frajerku, a říkala, že jí to vůbec nevadilo a těch 5hod spánku ji bohatě stačilo..ale pak mi ségra práskla, že až jsme od nich odešli (něco kolem 12h), takže prý do 17h spala, jak zabitá!!!J

Štěstíčka, mějte se krásně, posílám pohlazení bříškům a pusinky „miminkám" a hlavně se vyhýbejte bacilům!!!

Marťula

Váš příspěvek
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 22.02.05 10:05

Ahoj Marťulo,

deníček se ti moc povedl.

Tak já a společnost. Je to bída, ale mě to vůbec nevadí. Jsem jak píšeš lenoch a vůbec nikam se mi stejně nechce.

Ještě když byla Kristýnka malá, tak to bylo jiné. To jsme ještě tak nějak občas někam chodili. Pak ale stále méně a méně až jsme nakonec zůstávali sedět doma a raději jsme všechny zvali k nám.

Pak ale i to sláblo a od té doby co máme Tobiáška tak nějak vůbec nikam nechodíme. Jen tak 2×-3× do roka a mám dost.
Já totiž pak nezvládám ten den po té. Soboty a neděle, jsou pro mě nejnáročnější dopoledne v týdnu. Ráno se musí nakoupit, pak uvařit a čím je nás více a čím jsou děti starší, tak tím víc mi to zabere času. Už nějak nemám energii na to chodit tu jak mrtvola, a těšit se že si po obědě zdřímnu.
Navíc děti nerada nechávám někým hlídat a už se nějak nedokážu tak odreagovat.

A ten sex? Tak u nás je to katastrofa. Dřív když byli děti malé a spali u nás v ložnici, tak jsme se holt odebrali třeba do obýváku, ale nyní už mám strach a nedokážu se uvolnit, protože si pořád říkám že se Kristýnka vzbudí a uvidí nás u toho.
Už se těším až bude Matyášek spát někde jinde a my se budeme moci zamknout v ložnici, protože já mám opravdu stále pocit že každou chvilku děti příjdou.

Jinak hlásím nedějné ráno. Tobiášek má jen zvýšenou teplotku a Matyášek měl ráno asi 38,5-což již také ujde.
Tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet.

Já letím umýt nádobí. He he, už jsme totiž po obědě. Doktorka je tam dnes od 12 a tak jsem to trošku posunula a dala Matyáška spinkat po obědě o hodinu dřív.

Pa Simunka

Iveta-Verunka
Nováček 1 příspěvek 22.02.05 12:09

Ahojky, tak ted jsem se pekne nasmala co vase ditko v noci dovede.Je to spravny kvitko.Bohuzel zatim nemuzu nijak moc prispet,protoze mame teprve petitydenni holcicku a moc zkusenosti jeste nemame.Chodit nikam nemuzeme,protoze kojim.Ale sla bych hned.No a hodne se tesim az si po sestinedeli zajdu opet do fitka.To mi chybelo cele tehotenstvi az do ted.Hlidani je zajisteny a urcite se toho nebojim.At si babicky uzijou :-)))Co se tyce uklizeni,prani a vareni tak to vsechno stiham normalne.Tak ahoj a pevny nervy. :-)))

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 22.02.05 13:32

Ahojky!
Moc hezký deníček! A jsem ráda, že nejsem sama, kdo na sobě pozoruje takovéhle „proměny“. Já jsem dřív taky byla pořád někde pryč, nevynechala jsem jedinou divadelní premiéru, snažila jsem se s divadly i spolupracovat (dokonce i ve Španělsku jsem se „vetřela“ jako asistentka režie do tamní opery) a teď nějak nikde nic. Naši hlídají jenom přes den a to jsem stejně doma v pracovně a využívám toho, abych něco udělala. Tudíž, když se něco děje nebo když je potřeba přebalit Matýska tak jsem po ruce. Je to prostě rovnice ODPOČINEK=NULA. S milováním je to to samé… pořád jsem ve střehu, jestli se některé dítě nevzbudilo, hlavně tedy Sofinka, Matík spí ve spacím pytli a v tom by těžko přelézal pelest u postýlky. Několikrát jsem před našima zmiňovala, že bychom někdy tu volnou sobotu a neděli brali, ale odezva žádná, tak už se ani nesnažím. Máma řekne, že Sofinku vezme na týden na chalupu, jenže malá u ní nikdy ani nespala, tudiž mám docela obavy, jak by to probíhalo. Takže je to začarovaný kruh, na to já řeknu, že by bylo lepší to někdy cvičně zkusit ze soboty na neděli… no a je zase ticho. Fakt je, že to budu muset nějak začít řešit, protože mi ten pohyb mimo domov začíná docela chybět. Takže poslední dobou se dívám, jestli bych nesehnala nějakou španělskou au-pair, děti by slyšely jazyk ještě od někoho jiného a já bych mohla trochu rozšířit svoje aktivity.
Tak jsem si postěžovala a jdu něco dělat. Luis je teď na cestě z Mělníka, ráno to vypadalo docela OK, ale teď tam sněží fakt příšerně, tak jsem navíc docela nervózní, aby dojel v pořádku. Má přikázáno pravidelně se hlásit, zatím to plní. Tak pěkně pište - Simunko, moc ráda vidím, že se objevuješ častěji - ať mi to líp utíká. Mějte se,

Jindra + šelmičky

Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 22.02.05 14:17

Ahoj holky,

Marťulo, deníček se ti opravdu moc povedl.
Myslím, že jsem na tom podobně. Dřív jsme lítali jako diví s kamarádama po flámech, v restauraci jsme byli v podstatě každý den (protože nejsem moc vařící typ) a hodně jsme chodili do divadla a na výstavy, atd. Ty flámy my až tak moc nechybí, mám pocit, že to mám nějak „vývojově“ za sebou. Ale po tom divadle se mi stýská, brala bych i obyčejné kino - někdy. Jsem samozřejmě taky nervní, když Kláru s někým nechám, ale překonala bych to. Problém je spíš v tom, že ji nemám komu nechat. Jediný schopný člověk je moje máma a tak je daleko. Až bude Vítek starší, tak si asi občas najmu i nějaké hlídání. Chtěla bych, aby jsme s manžou zase kulturně žili. Já nechci dopadnout jako naši, celý život nám obětovali, nikdy nikam nešli, máma radši nakoupila nám hračky než by si zašla třeba na kosmetiku nebo si koupila něco na sebe. A teď je jim málo přes padesát a jsou odpískaní, v podstatě nemají pro co žít. Děti jsou velké, a oni se bavit neumí. Tak sedí doma, čumí na bednu a máma z nudy dře jak kůň na zahradě, dost se to poslední dobou podepisuje na jejím zdraví. Neumí si odpočinout, dokud měla doma tři děti, tak nemohla a teď už neumí.
Co se týče sexu - koukám, že si ti naši chlapy s náma moc neužijou, co? Jsem na tom podobně. Poslouchám, co se děje vedle v pokoji, staly se z toho opravdu takové rychlovky. A teď po porodu je to ještě horší - já mám totiž pocit, že jsem najednou máma na 100%, a že už nezvládnu být nic jiného - ani partnerka. Je to těžké vysvětlit, ale nemám na sex ani pomyšlení, doufám, že se to brzy změní - jsem zatím ještě v šestinedělí. Naštěstí je manža hrozně ohleduplný a chápe to, no ale jak dlouho, že?
Jinak Váš Kubíček je opravdu kousek, chtělo by to mu nějaký ten malý sypač sehnat.
U nás vše více méně při starém. Kláru jsem dnes uspávala hodinu (po obědě) a malý přitom řval, protože mě samozřejmě potřebují oba :-). Jsme trošku nachlazení, Vítek špatně dýchá, ale odsát nejde nic. Snad se to zlepší. Zatím neřeším.
Včera jsem se tak rozčílila, že jsem měla tlak 200. Moji mamču dlouhodobě trápí bolesti zad, doktoři ji posílají od čerta k ďáblu a nic se neděje - jako vždy, já jsem prostě co se týče našeho zdravotnictví hrozný skeptik. No, poslední týden se to vyhrotilo,nejdřív nemohla hýbat rukou, pak přestaly sloužit nohy, včera ráno lezla na záchod po čtyřech, když se jí podařilo vstát, tak upadla. Ségra byla úplně zoufalá, volala záchranku. Máma sice moc neváží, ale i to málo na moji sestru (zagroškudla) moc, nemůže ji nosit na záchod. Tam jí řekli že jedou. Když u nás nebyli ani po dvou hodinách, tak tam ségra volala znovu a paní dispečerka jí v klidu oznámila, že na to zapomněli, protože se střídaly směny. A toto platíme ze svých daní. Nakonec ji ségra naložila do auta a jezdila s ní po doktorech - obvoďák, nemocnice - interna, chirurgie, atd. přehazovali si ji jak horký brambor. A na tý chirurgii ten doktor někomu do telefonu povídá, budu doma ve tři snad mě tu nikdo nezdrží a díval se na mámu. To bych je fakt zabila. No hospitalizovali ji - v půl páté - ségra to s mámou objížděla od devíti. Myslela jsem, že jim docvakne, že cpát do mámy nadále analgetika na bolesti zad není to pravé ořechové, zvláště když už týden nezabírají, ale opět ji dali na kapačky. Proč proboha nehledají příčinu těch bolestí!!! Navíc táta je taky v nemocnici - zase v jiné pro změnu, je to tam teď jak v lazaretu. Ségra (ta druhá co už má děti) strávila minulý měsíc se svým 10-ti měsíčním synem v nemocnici dva týdny. Léčili ho prý na zánět hrtanové příklopky, a nakonec ho pouštěli s tím, že prý má astma. Mléko pro malého jí celou tu dobu nedávali, musela si ho kupovat. Nějaká dr. ségru poučovala, čím krmit takto malé dítě (žádný lepek, kravské mléko, atd) a ráno mu sestra přinesla k snídani rohlík a bílé kafe. A ještě jsou protivní, když se člověk ozve. Fakt by měli někteří páni doktoři chodit ve škole i na přednášky o slušném chování, evidentně by jim bodlo. To jsem se rozepsala, já jenom z rozčilení, člověk má o ně strach a oni jsou naši takový ťunťové, že se neozvou. Ale na tu záchranku podám stížnost.

Holky, já letím umýt horu nádobí a trošku si orazit, než se ty moje zvířata vzbudí.

Mějte se krásně a posílám pohlazení mimískům a bříškům.

Kačkač

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 22.02.05 15:22

Ahojte holky,

tak já napsala šíleně ubulený komentář a on mi zmizel.

Ještě že tak. Já tu u toho ale opravdu bulila. Naštěstí jsem se už vzpamatovala a je zase dobře.

Tobiášek u doktorky vyfasoval anitibiotika. A jsem fakt ráda. Ten jeho kašel je totiž opravdu šílenost, navíc má opět teplotu 40,5. To je už pátý den co má čtyřicítky a už to snad není normální.

Byla jsem úplně mimo když jsem dorazili domů. On celou cestu brečel, že nemůže chodit, jak by také ne, když měl takovou horečku, Matyášek také řval a já pomalu řvala na ně. Přišla jsem domů totálně zničená, spocená, a zralá na sebevraždu.

No, už je to naštěstí pryč.

Já musím zase letět. Matyášek se probudil tak jdu chovat.

KačKač, to s tvou mámou je opravdu hrozné. Doufám že se brzo zjistí proč jí ty záda tak bolí.

Simunka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 22.02.05 20:36

Ahojky holky,

teda vy mate problemy s tema rodinkama s marodama. Vubec vam to nezavidim.Snad se jim stav brzy zlepsi…

Kackac,teda s rodicema jsi to presne vystihla.Cely zivot drou jak mezci a ted uz jen skomiraji nemocema a unavou.Ja si vzdycky rikala,ze udelam vse pro to,abych takhle nedopadla.Ale je to fakt i jina generace,ktera zila v jine dobe.

Martulo,moooc hezky jsi denicek napsala.K sexu se tu moc vyjadrovat nebudu.Manza nesnasi,kdyz se o tom holky spolu bavi.Co je doma, se ven nevynasi:)) tak to respektuji. Ale k tem konickum,zalibam to teda sedi presne i na mne! bohuzel! Ja taky furt nekde litala,cviceni,vy­lety,kino,diva­dlo,vecere…atd atd atd (fakt je tech atd hooodne) a ted????? no nic.Proste nemame hlidani.Nemam vubec nikoho komu bych mohla Simonka sverit.Takze kdyz jdu do kina ci na koncert,tak jdu ja s braskou a manzel je doma se Simonkem:( a nebo jde manzel cvicit a ja hlidam. Az bude Simonek vetsi,tak si najmu nejakou studentku na hlidani.Ale ted si vubec netroufnu.a navic,kdyz chceme ted druhe miminko,tak teda nevidim to moc ruzove ani do budoucna.To uz nebudu mit ani silu a naladu. Tohle me fakt hooodne stve.Ale co nadelam:)) Simonek mi to vse vynahrazuje a manzel je taky v tomto skvely.
Jdu koukat na fotbal na TV! ja jsem desnej maniak na vsechny sporty,takze ted napriklad kazdy den sleduji MS v lyzovani.No ted zacina liga mistru ve fotbale,tak parada.)Fotbal miluji,i kdyz jsem ho nikdy nehrala:)Stejne jsem manzu „utahla“ na me znalosti a prehled o sportu:o))

pa

Arka

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 22.02.05 22:15

Ahoj holky,

Martulo moc moc pekny denicek, uplne jsi mi kapla do noty… me pripada, ze se pro me narozenim Barunky se obratil svet uplne naruby… ac v tom dobrem, nekdy i horsim smyslu… uz nevysedavam v restauracich s milackem (ted uz s manzelem) nebo kamaradkama, neflakam se jenom tak po meste, uz ani nevim co jsem mela za konicky… (zabavu). Neee, prehanim… na hezkou knizku si najdu cas vzdycky. Ty joooo, ale mit 50 m od baraku telocvicnu, tak tomu fakt neodolam!!!!

Ja jsem nekdy taky takova trubka, ze si rikam, ze radsi nikam nejdu, aby Barca mela „veskery servis“ :o))) Ale pak zase na druhou stranu, hlady mi neumre a behat s trochu nacuranou plinkou (kdyby nahodou manzel pozapomenul prebalit) ji taky nejak extra neuskodi… Plakat za mnou neplace kdyz odchazim na chvili ven, to mi jeste i zamava, horsi je to u nas byt jen se zavru v koupelne nebo na zachode, to se muze urvat :o//// mam divny dite :o)))

S tim sexem to je u nas podobne, myslim ze se nic moc nezmenilo, akorat v postylce lezi nase nejvetsi „antikoncepce“, takze ted vim zcela jiste, kdy se oblika plastenka, zadne „jenom nachvilku bez“ uz neexistuje, proste obliknout hned pred vstupem :o)))) Jinak taky uz to neni tak casto, jako drive, taky se vidime prakticky porad, kdyz jsem chodila do prace, tak jsme si byli vzacnejsi :o)

Kackac, u nas to je s rodicema to stejne. Moje segra je o rok a mesic starsi, takze mamina mela taky co delat… jednou mi rekla, ze ty tri roky kdy jsme byly male, ze jako by nevidela neslysela co se deje kolem ni, nevi jaka byla hudba atd, proste jako by vypadla ze sveta… venovala se jenom nam. Nasi taky nikam moc nechodi, vecery travi u televize, jeden den o vikendu jsme vzdycky u nich… maji z nas velkou radost, a i kdyz me to uz kolikrat trochu nudi, zase byt u nich, tak si rikam, ze oni pro nas taky hodne udelali, tak je cas jim to trochu splacet :o) Navic kdyz vidim je, i moje prarodice, jakou maji radost z Bary (jejich prvniho vnoucete i pravnoucete), neda mi to neprijet…

Jo jeste Kackac, co ty golfky? Uz ses pro nejake rozhodla??

Simunko, tak uz je to s tema nemocema lepsi?? Chuderko, musi to byt narocne, ale verim, ze to s prehledem zvladas! Jenom se chci zeptat, jestli v lete se chytnes organizace sraziku na vasi chalupe, me to totiz taaak mrzi, ze to v zime nevyslo..... Ja vas chci vsechny holky, deticky i manzilky videt!!!

Kde se nam zase toula ta nase Ed??? Aha, uz ji vidim ve foru bavlnene plenky!!! Tak ho jdu poradne procist!!! Musim zjistit, ktere ty kalhotkove plenky jsou nejlepsi a pak se rozhodnu, ktere objednam!! Taky me zaujalo tema ekologicka domacnost ve foru, Ediku nenapada te zase nejaky ekologicky clanek??? - sup sem s nim!

Holky ja vam toho chtela tolik napsat, ale zase uz nic nevim… Cauky priste…

neprihlasena Kajka a Barca

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.05 22:32

Ahoj holk,

tak mi nejak na novy emimino nejde se zaregistrovat.

Martulo, hezky denicek. Kubik je cislo, nam tady jezdi masina na snih „az“ v sest rano, takze mame konec se spanim do 8 do rana. Mateje to auto sice nikterak moc nebere, ale rozhdne vzbudi.

Ja dokud jsem podruhy neotehotnela, tak jsem docela i chodila cvicit, aspon jednou tydne a jednou tydne plavat. A kazdy den jsem cvicila doma. Tad jsem lenoch leniva., No a po cviceni jsem vzdycky s kamaradkou chodila na vinko a o vikendech jsme se tak nejak stridali s Petrem a obcas nekam vyrazila. Snad se to nejaky mesic po narozeni miminka zase vrati. I kdyz nejak moc mi to nechybi. Akorat bych ctela videt spoustu filmu v kine. Uz mam dlooouhej seznamek.
Jo, sexik, to je kapitola, my si to vetsinou schovavame na vikendove odpoledni MAtejovo spani. A to je klidek klidecek, z postele nevyleze a vim, ze bude spat aspon tak hodinu a pul :-). No a vecer, to opravdu vetsinou neni ta prava nalada…Ale obcas joo :-)

Miminko me straaasne moc moc moc kope, tohle jsem s Matikem fakt nezazila, obcas mam pocit, ze se pocuram, kdyz se trefi anebo pozvracim. Kazdej mi rika, ze mam maly bricho, ja si to tedy nemyslim, ale s Matou jsem mela asi trochu vetsi. Uvidime uvidime, co to bude za cvaldu. Co si tak pamatuju, taky tady bylo dost miminek prs 4 kila, ze???

Kackac, tedy s tou mamkou, to jsou historky…

Simunko, dobre, z je u Vas trochu lip, i kdyz je to porad horecka, ale cloveku pak po 41 st prijde 38 a kus jak nic, co?

Jindro, kocar plati, jo??? Jestlis mi posilala tu zpravu, tak zatim jsem se k ni nedostala, neb se nemuzu zaregistrovat. Ale do dubna casu…

Tak holky zatim paaa
MartinaV

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 22.02.05 23:19

Ahoj holčinky,

tak jen rychlovka, ať víte jak se máme my a že přežíváme ......
Mě se ruka už skoro zahojila,ani tam už nemám náplast, zůstala celkem malá jizvička, ale pozor si na to dávat musím. Dnes mě do toho kopla nechtě Daisynka a auvajs.

Daisy už je na tom líp a nakonec jsem jí antibiotika na:,–(ila, ač hrozně nerada :o( Podobně jako u Simunky, měla vysokou skoro 40 horečku, která neklesala už skoro pátý den, navíc nic nejedla, skoro nepila, jen kojila a celý den buď proplakala nebo na mě spala v babyvaku.
Dnes dobrala poslední várku antibiotik, tak je na tom líp, ale aby toho nebylo málo, zdá se, že se derou další zoubky, takže zase nic nesnědla a hrozně mi po tom týdnu pohubla. Je ták maličká.

Když jí bylo nejhůř a jediné co jí pomohlo bylo mé prso, tak jsem si říkala, že s tím kojením snad raději neskončím, ono je to fakt super, že se to dítě dokáže tímto uklidnit a kdyby nebylo prsa, tak by to byla pohroma, vážně jí nic jiného neuklidnilo.

Tady dnes normálně poprvé sněžilo !!! Celkem mrzne, takže se necháme překvapit, co bude venku zítra, ale doufám, že ještě něco napadne, Polinka by táák chtěla stavět sněhuláka a z toho prášku, co je tam teď se dá stěží udělat sněhová kulička ! Sníh je tady opravdu bílé zlato Karolínko :o) Tak ať si neteřinka pořádně užije co se dá !

Kačkač - hodně štěstí s odstavováním a taky s látkovýma plínkama. Je super, že do toho půjdeš.

Vůbec všechny, jste super, že o těch látkovkách začínáte alespoň přemýšlet. Jsem hrozně ráda, že vám ten můj deníček pomohl dostat se k informacím, o kterých jste jako já ještě před nedávnem neměly třeba tušení.

Arko - tobě přeju, ať to uteče a máš brzy manžílka doma ! Už se tááák těšíš na to mimi, že jediné co chybí je dodavatel spermošek :o) Hlavně aby se pak s tím tvým vajíčkem nějak domluvily, jelikož po měsíci v Japonsku to budou mít v hlavince zamotané a japonsky jen tak nějaké vajíčko nedomluví :o)

Marti V - letí to ! Hrůza, koncem března už budeš za třicítkou......já teda fakt nevím, ale když jsme čekali první várku štěstíček, tak se mi nezdálo, že by to šlo takto rychle !

Evi- hodně štěstí se studiem ! Je fajn mít takovýto cíl a pustit se do něčeho, co jsi si vždycky přála dělat.

Karolinko - poslala jsi mi tu soukromou zprávu? Jak totiže nešlo Emimi, tak se mi všechny soukromé zprávy ztratily a já bych tím pádem nic nedostala. Ještě mi můžeš to číslo poslat na můj majl, to bude asi stejně nejlepší.
edygrant@busy­bee1.fsnet.co­.uk
A s tím, že by ti švagrová poslala nějaké ty látkovky z Anglie to není špatný nápad ! Řekni jí, ať koukne na www.thenappybiz.co.ukTahle paní má veškeré plínky a má taky svoje distributorky po celé Anglii, které dojdou klidně k tobě domů a vše ukážou (nemusíš nic kupovat) a pak si můžeš od ní nějaké objednat, ale nemusíš…

Marťulo R - po narození dítěte se zákonitě změníme a určitě to nejsou změny k horšímu, jen se prostě musíme přizpůsobit.
Já taky věčně nestíhám, uklízet mě nebaví a cvičit jsem se dokopala až teď a rozhodně si nemyslím, že jsem lenoch :o) Prostě už to nebyla zase až taková priorita.

A holčičky taky hrozně nerada opouštím, naštěstí vím, že s manželem jim je dobře a dobře je o ně postaráno. Horší to je s chozením někam ven po večerech, spolu jsme byli na pivko jen co tu byla moje mamka loni v červnu. Od té doby nic - jen teda já si občas zajdu ven s kamarádkama. Jenže já bych tak ráda šla někdy s manžou a spolehlivé hlídání se tak těžko hledá ! Když já ty své pokládky jen tak někomu svěřit nechci :o(

Sex - no comment :o)

A zbytek se tak nějak pořád točí kolem dětí, ikdyž čas si pro sebe samozřejmě snažím udělat a je důležité mít nějaké další záliby, mě naprosto uspokojuje to, že se o děti starám a jednou snad budu mít na starost i vnoučátka… a toho, že nebudu mít co na stará kolena dělat se jaksi nebojím :o) Ono se vždy něco najde a já jsem člověk, který stejně neposedí.

Jen těch knížek bych si teď přála přečíst víc ! Naštěstí se dá číst v posilovně, když se potím na rotopedu :o)

Tak já letím do hajánek, mějte se moc krásně a zase se na vás příjdu podívat
Ed xxxx

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 23.02.05 09:28

Ahoj Ed,

s tím kojením naprosto souhlasím. Naše dny nyní vypadají asi tak, že půl dne sedíme v křesle, prso v papulce, a půl dne tak nějak prochovám a asi tak 1 hodinu si Matyášek hraje.
Je šíleně protivný a ani to chování ho po chvilce nebaví a tak jediná možnost jak ho uklidnit je dát mu prso. On si u toho i párkrát denně trošku zdřímne a pak má na 10 minut lepší náladu a nebečí.

Já si vůbec nedokážu představit co bych tu s ním celé dny dělala kdybych nekojila.

Tak já zase jdu. Máme tu nepředstavitelný bordel. Nestíhám vůbec nic, ale neva, až bude dobře dětem tak se uklidí. On ten bordel neuteče.

Simunka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 23.02.05 12:57

Ahojky holky,

tak si predstavte co me dnes v tom mem zivote potkalo.
Rano se vzbudim......­.............­...........A JE MI 30 LET !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!

To je desny :-)))) Ja uz taky patrim mezi tricatniky! Ale citim se
skvele,takze jsem uplne v pohode:) a fakt si na 30vuuuubec nepripadam

PS: nepisu vam to kvuli gratulacim:)) to vubec nee.jen se tak podelit o sve dojmy.

pa

Arka

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 23.02.05 13:11

Ahojky Arko!
Tak všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka. A klídek, mě je o čtyři roky víc a taky se nijak zvlášt třicátnicky necítím, spíš když si vzpomenu na některý svoje slvaný trapasy z období okolo dvaceti, tak bych už asi neměnila (spíš bych ten čas zastavila tak nějak teď).
Jo a já se taky musím pochlubit - už mi chybí jenom 1 KG a mám zase váhu jako jsem měla na vejšce!!!! Tak to mě za poslední dobu potěšilo snad úplně nejvíc - no a to kilo snad už tolik času nezabere, že jo? Tak se zatím mějte, já musím překládat, nějak nestíhám.

Jindra + šelmičky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.05 19:03

ahoj holky,
táááááááák moc jste mi chyběly!!!!!!!!!!­!!!!!!

Nám se totiž v sobotu odpoledne zasekl počítač..Manžel nevěděl co s ním, a tak se v něm šťoural…a počítač klekl úplně..takže ho v pondělí sbalil a dovezl do práce, ať se na to podívají..Systemáci si mysleli, že to spravili, a tak ho hned v pondělí poslali zpět domů..Stačila jsem poslat jen deníček a klekl znovu..takže jsme ho měli na správce- nějakej vir- Trojský kúň a tak doufám, že už to teď bude všechno Ok a já budu moci k vám:)

Jo, a ještě mi to nedovollí se přihlásit..tak nevím co se děje.
Jinak u nás je taky lazaret..sice bez horeček, ale zase s chlapi..manžel se 4 dny kurýroval u rodičů, pak se vrátil zpátky k nám a stačil nakazit mě i Kubíka..Já mám nachlazené dutiny a Kubík kašle..dávám mu na to Mucosin tak doufám, že to brzo zabere..jo, a mažovi se to vrátilo zpátky:)..říkala jsem mu, že to má za trest, že nezůstal dýl u rodičů a pořádně se vykurýroval..
Jinak se Kuba naučil říkat: JEDEM a říkat to pořád, hlavně když jezdí na odrážedle..je prostě k sežrání!!!!­..Jenže se snažím omezit procházky ven, tak je unuděnej a protivnej…

Arko- velikáááááááááá gratulace! hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody

Simunko-moc mě mrzí, že máš děti nemocné..je to hrůza, když onemocní dospělý, a natož tak malé děti…tak kšá kša, ať jsou bacily hned pryč!

Ed- tak Daisynka je taky marod?..a co Polinka, ta se drží?

MartiV-chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi nepřemýšlela o tom, že bys při porodu druhého mimča (asi Kubíčka) dala jeho buňky do Archivu buněk

Kakač- chtěla jsem se tě zeptat, jak chodíš s těma štěstíčkama ven?..Víteček v kočárku a Klárka pěšky?..a nebo Víteček v šátku a Klárka v kočárku?..Kuba toho totiž moc neujde, a pak se chce nosit, a tak sonduju, jak to řeší jiné maminy:))))

Kajko- a vy jste zatím zdravé?

Jindřiško- dej mi prosím tě, recept, jak hubneš!!!..Nemáš tak nějakou dietu při které se můžou jíst čokolády?:))

Holky, já vás tak moc obdivuju, že máte tak silnou vůli..já chodím pořád do ledničky na nutelu a nebo čokoládu:)))

ozvu se večer
pa

Marťula

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.05 19:08

jo, Kakač, ještě jsem ti chtěla napsat, že to naše zdravotnictví je opravdu na prd.

Moje mamka měla hrozny bolesti v rameni, tak šla k obvoďákovi, ten ji dal prášky od bolesti, ty nepomohli, tak skončila v nemocnici na rengenu. Tam ji řekli, že je simulantka , že rengen je čistej, a žádnej zánět kosti tam není..a tak mamka chodila dál do práce (dělá manuálně a tahá bedny s botama)..až se tam prostě minulej týden bolestí zesypala..tak ju dovezla sanitka do zlínské nemocnice, kde se ji ujal tuším sám primář a zjistil ji, že má zánět svalů a zablokovanou krční páteř..tak teď chodí na opíchání a už ji ta bolest pomalu üstupuje..

Já jen, že člověk prostě musí skoro umřít, než si ho někdo všimne a pomůže mu!!
Marťula

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.05 19:49

Ahoj holky,

Ed, s tema anitibiotikama te chapu, ja jsem s nima taky souhlasila kdyz mu neklesaly (to bylo v lete) horecky a dr. se tvarila vydesene. Ale porad jsem mela takovy pocit, ze je to mozna zbytceny. Ale bylo hned po horecce a klid :-) S tim kojenim to je na tyhle trapenicka fakt dobry. Co s takovym nekojencem..... Jo jo tehule budu na konci brezna a na konci dubna doopravdova, jako Arka :-))

Takze Arko, nezoufej, moje mama rika, ze to oplakala a mne to ani neprijde. Citim se desne mlade. No mama uz mela 10 a 8 letou holcicku :-)) Preju vse nej nej nej, hodne zdravicka, stestocka a stesticek :-))

Martulo, o te pupecnikove krvi jsem uvazovala. Jestli myslis to, jak si to musis zaplatit - nakonc jsme to na zaklade nekolika clanku od lekaru zavrhli, takze se pokusim „jen“ darovat pupecnikovou krev (tenkrat ji nejak nechteli, byl tam desny fofr - jako v porodnici).

Tak paaaa,
jdu jist parky, at zije zdrava strava (ja tomu tohle tehotenstvi davam..... chudak druhy mimco, je sizeny uz od veku prenatalniho, s Matejem jsem byla desne zodpovedna, kupovala vitaminy, jedla zdrave, pila kafe bez kofeinu, ni kvapla vina a pivka ...... atd.....)

MartinaV

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 23.02.05 22:39

Ahoj Arko,

přeji vše nej nej nej nej lepší!!!!!!!!

Třicítka nic není. Mě to čeká v létě a celkem se i těším. Sice mě občas jímá děs, když si představím kolik že mi to už bude, ale zase na druhou stranu budu snad žít ještě víc než 40 let. Snad! Takže nejsem ještě ani v půlce života, no a to se přeci nemůžu děsit, protože to mě jě vlastně ještě doooooost málo let.

Letím spát. Simunka

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 24.02.05 09:18

Všichni zdejší Matějové včetně toho mého, přejeme vám se Sofinkou všechno NEJ, NEJ, NEJ k dnešnímu svátku!!!!

Jindra + Sofinka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 24.02.05 12:18

Ahojky,

moooc vam dekuji za pranicka. Uz je mi 30 a 1den a stale se nic nezmenilo:)) takze jsem uplne v klidu :o)

Matejum tez preji vse nejlepsi k jejich dnesnimu svatku!

Venku je taaak krasne.Sima chodi s lopatkou a prehazuje snih.Uz jsme vytahli i babovicky na pisek a delame ze snehu babovky a ma to velky uspech.

Evi,teda ty jsi tu pripravu na skolu vzala od podlahy!! Tak se nenech rusit a studuj:) ale az budes mit chvilicku cas,tak pisni co Kubik? co ctyrkolka? a co Havai?? jo?

pa

Arka

Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 24.02.05 13:13

Ahoj holky,

konečně jsem se dostala k tomu, abych se naobědvala, tak při tom ještě píšu komentář, abych ten čas fakt využila pořádně :-)
U nás žádné novinky, kromě toho, že furt rostou ty zuby a už to začíná být dost nesnesitelné. Klára vstává v noci po hodině někdy i po půl, manžel chodí jako mátoha, protože je nevyspalý. Já taky moc vyspalá nejsem, protože přestože ke Kláře nechodím, tak samozřejmě, když spustí, tak jsem vzhůru taky a poslouchám ji z ložnice. Navíc oba nemůžou dýchat - mají rýmu, včera ještě takovou tu zastydlou a dneska se nám to spustilo, takže nedělám nic jiného než utírám nosy Vítkovi, Kláře i sobě. Naštěstí to není nic horšího.
Simunko - já smekám, že tě neodvezli do blázince z toho tvého lazaretu. Já se nervuju a to mají děti jenom rýmu. Musí to být hrozné vidět ty děti, takto se trápit v horečkách. Doufám, že už jste na tom líp.
Marťulo - chodíme ven, i když mě to nebaví. Vítka mám v šátku a Kláru buď na bobech nebo na motorce. Tahám se s ní v tom hlubokém sněhu a záda už mám úplně zmordované. Nějaké daleké výlety nekonáme, jenom se tak plácáme kolem baráku, ona toho taky moc neujde a většinou jde na druhou stranu než chci já. Jestli ještě marodíte s Kubíčkem, tak přeju brzské uzdravení.
Kajko - já úplně zapomněla hlásit, že jsem ty golfky zakoupila. Už asi před třemi týdny. Nakonec jsem zvolila levnější variantu - Inglesina Swift - a jsem s nima moc spokojená (teda po těch dvou jízdách co jsem s nima absolvovala, v tom sněhu to moc nejde). Stály 3000. Nemají sice ty vymoženosti, co ty vaše, ale nakonec jsem si řekla, že to stačí. Fakt je vytáhnu max. 1× týdně, Klára na tom nechce být, takže vždy přemlouvám a většinou je to s brekem.
Arko - přeju vše nejlepší k takovému kulatému jubileu a hlavně hodně zdravíčka a brzy v bříšku nové štěstíčko. Už se vám to s manžílkem krátí co, kdy že se to má vracet???

Všem Matějům přeji k svátku vše nejlepší a hlavně poslušné rodiče

Už to mám studený jako psí čumák, jdu jíst. Mějte se krásně posílám pohlazení mimískům a bříškům.

Kačkač

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 24.02.05 13:31

Ahojky Kackac,

musim ti napsat,ze tady mam kamaradku,ktera ma Ondraska o mesic starsiho nez nas Sima (je mu tedy 18mesicu) a ted v lednu se jim narodil Danecek (je mu 6tydnu) no a je na tom upne stejne jako ty.Ona je stale velmi usmevava a laskava a mila…a dneska mi tu chudinka hodinu plakala a narikala,ze asi skonci v blazinci. Pak rikala,ze to jsou ty hormony v sestinedeli,ale ja ji a tebe naprosto chapu.
Je to opravdu hodne tezke mit ted k nasim stestickum druhe miminko. Proste ty starsi deti jsou jeste opravdu moc male a totalne na nas zavisle…jeste nosi plinky,sami se nenaji,neoblecou,do toho jim rostou zoubky,nemluvi,ven­ku nechodi.....
Nastesti tahle moje kamaradka uz starsiho nekoji,ale zase miminko ji spatne papka.Strasne ji boli kojeni a on by byl u prsa nejradeji cely den a noc.
Tak ti chci jen rict,ze strasne drzim palecky aby jste to vydrzeli do jara a pak uz to bude jen a jen lepsi!!!! Pocasi lepsi,takze uz nebude to vecne navlikani a svlikani,Vitek bude starsi a bude mit zabehly jakysi rezim, Klarka uz zacne byt bez plinek,sama se oblekat, sama jist…a ty budes mit po sestinedeli a bude to fajn!!! A tak rychle to utece,ze si za chvilku budou deti hrat spolu!!! vydr vydrz,jsi skvela maminka!!!!!!!!!
Myslim,ze kdyby se ti podarilo Klarku uz vubec nekojit,hned by to bylo taky lepsi.
posilam tvym spuntickum pusinku

pa

Arka

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 24.02.05 19:46

Ahojte holky,

já také přeji vše nejlepší všem Matějům k dnešnímu svátku!!!!

U nás je dnes veselo. Matyášek je sice ještě hodně moc protiva, ale slavíme už od rána.
Je to paráda vidět jakou mají děti radost z toho že má Matyášek svátek a jak ho celý den obskakují a pusinkují.
Tobiášek mi stále vyčítal že jsem mu neupekla dort a že má málo dárků (nějak jsme, díky těm nemocem skoro nic nekoupili).

A já měla hlavně moc dobrou náladu, protože snad už bude opravdu dobře.
Takže hlásím dnešní teploty!!!!!!! Nejvyžší, byla po obědě, a to Matyášek, 38,2. Skvělé ne!!!!!
Když si vezmu že včera měl ještě přes 39.
Tobiášek byl dokonce celý den bez teplot, jen teď večer měl asi 37,2. Tomu ale asi zabraly ty antibiiotika. Kašle sice stále a dost šíleně, ale snad se i to spraví.

KačKač, chudáčci děti. Doufám že ta rýma bude hned pryč.

Holky já musím jít žehlit a asi se zase začnu pořádně učit. Jsem na to teď neměla pomyšlení.

Takže se tu mějte a já se někdy ukážu Simunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.05 21:17

Přidáváme se ke gratulacím k svátku všem Matějům, Matýskům, Matyáškům, hlavně hodně zdravíčka..hlavně teď, v chřipkové epidemii…

Marťula

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 25.02.05 12:39

Ahojky!
Je to neuvěřitelné, ale Matýskovi je dneska opravdu už rok a půl. Chvilkama je mi z toho smutno, ale na druhou stranu se mi zase líbí pozorovat, jak se z něj stává stále samostatnější osůbka, v čem je jiný a v čem je stejný jako Sofinka. Strašně teď spolu oba řádí, Matík ji ve všem napodobuje a jí se samozřejmě moc líbí být za šéfku. Sofinka teď zase udělala veliký skok v mluvení, v obou jazycích mluví už v hodně komplikovaných větách, takže do školky s angličtinou ji budu posílat s naprosto čistým svědomím. Nějaký klub budu muset najít taky pro Matíka, protože se obávám, že bude řádit jak černá ruka až uvidí, že Sofi zůstává s „děma“ (s dětma - Matíkova verze) a on nic… Tak, já teď poběžím překládat - resp. nepoběžím nikam, jen se přepnu do Wordu - a vy pěkně pište, pište, já se vždycky po pěti přeložených stránkách odměním nakouknutím na emimino, tak mě zásobujte komentáři, prosím, prosím. Mějte se krásně,

Jindra + Sofinka (3 r.) + Mateo (přesně 1,5 r.)

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 25.02.05 13:35

Ahojky holky,

tak mame posledni vikend bez tatinka a v nedeli v noci uz nam prileta!! Strasne se uz tesim a Sima ten snad padne do bezvedomi:))

Mateo uz je teda velkej chlapak!!!To Sima je teda o vice jak mesic mladsi,tim se teda uklidnuji,ze toho umi podstatne mene nez Matysek. Napriklad vubec nemluvi:))) a taky nema ten tahnouci vzor ve starsim sourozeneckovi:)
Vlastne Simonkovi krivdim.tento tyden zacal rikat prvni slabiky od slov.tak snad uz pomalu startuje:o))

Odpoledne jdeme do cukrarny s detskym koutkem a hernou.Je to pro deti moc pekne udelane a maminky si tam pokecaji a deticky si paradne vyhraji.Vazne je to perfektni utociste ted v te zime.Sima mi sedi v kocarku,tak pul hodiny,pak chvilku tapka a pak uz musim nekde zakotvit:)

Arka

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 25.02.05 20:00

Ahojte holky,

hlavně tedy Jindřiško.

Teď jsem zjistila že se odměňuješ koukáním na emimino, takže píšu. Sice pozdě ale přece.

U nás noc a den bez teplot!!!!!!!!­!!!!!!! Huráááááááááá­á!!!!!!!

Nemoci jsme zdolali!! Matyáškovi do toho ještě vylezly 2 zoubky, čili to měl chudáček v jednom.

Ale i jsme to sezení doma trošku využili a naplánovali jsme si léto. Akorát jsme si chtěli založit ještě jedno stavební spoření, ale budem muset asi až po prázdninách, protože jsme to tak trošku přehnali.

Matyášek také vůbec nemluví. Nyní už opravdu neříká nic. On holt nemluví, protože asi nechce. Má totiž období, kdy některá slova říká a pak to už zase vůbec neřekne. Nejvíc nechápu, že už asi 2 měsíce neříká ham ham. to bylo jednu dobu jeho hodně oblíbené. Motivaci má velkou, vždyť u nás stále někdo něco breptá. Jenže možná je to i tím. Vždyť tu má 4 lidičky co ho šíleně zbužňují, dělájí co mu na očích vidí a on pak asi nemá potřebu vůbec mluvít.

Jo holky, a on také miluje šíleně děti. Jak chodíme s Tobiáškem do školky, tak kdyby mohl, tak tam klidně zůstane. Vždycky mi uteče dovnitř už ze šatny, a jde si hrát. Když vejdem s Tobiáške do třídy, tak tam vždy již okupuje učitelku, hrají si a jak mě uvidí tak začne zdrhat.

Já musím jít. Slíbila jsem Tobiáškovi že si s ním ještě zahraju hru a on už čeká.

Pá Simunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.05 20:16

Ahoj Jindro a holky,
rok a půl je krááásnej. Jsou už to takový naše chytrý vychytralý štěstíčka .-) Strašne se mi llibi vztah tvych deticek, doufam, ze to u nas bude podobny, moc moc bych si to prala. Snad to pujde i u dvou kluku. I kdyz holky, nevim jak u Vas, ale k nam kdyz prijde kamaradka s podobne starym chlapeckem, tak se porad postuchujou, tahaji o auta a strkaji a … A kdyz prijde holcicka, tak je klid. Trochu me to desi…

Ja si dneska v noci uzila - Matej mel hodinovy zachvat place a nic nepomahalo. Usnuk az kolem jedny a to po davce panadolu - ja uz fakt nevedela, rostou mu zuby, treba ho to fakt bolelo. Ono mu je tak divne citit z pusinky, jakoby krev a vzdycky jen v noci. Vstaval pak v sest rano (normalne v 8). Ale odpoledne mi to vynahradil 3 hodinovym spankem, tak jsem si dala s nim. Moc mi to pomohlo.

Tak pppaaa

Martinav, stale se mi nedari se prihlasit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.05 20:48

ahojky,

Marti,to urcite budou zoubky.Mne rikala dr,ze zuby u malych deti rostou vazne jen v noci!! Tak kdyz zacnou plakat bez priciny a nejsou k utiseni tak jsou to na 99% zuby.My si taky sem tam takhle prozijem noc.Tak vydrzat!vsak ty zuby nebudou do nekonecna:)

Simunko,jsem opravdu moc rada,ze jste se zbavili teplot!! Je to fajn,ze je vam vsem lepe…a vubec nechapu,jak ty jsi se mohla udrzet a nelehnout!No proste maminka zvladne vse,priroda to tak zaridila:)

Evi,kde jsi?????????????

Arka neprihlasena

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 26.02.05 11:32

Holky, jak je to s novým deníčkem? Já myslím, že je na řadě Eva a příští týden já, ale nevíte některá, jestli ho bude psát nebo jestli nemá čas, protože se učí? V tom případě bych ho napsala já. Zatím se mějte,

Jindra

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 26.02.05 18:48

ahoj holky,

omlouvam se ze vas trochu zanedbavam… ale tento tyden tu byla jeste svagrova a tak jsme si jich uzivali :o)) uz jsou ale zase fuc, ale v lete zase pry prijedou. My jsme s manzou uvazovali, ze bychom tam (do anglie) jeli na podzim, jeste v zari, nez Bare budou dva roky, aby mela letadlo zadara… tedy aspon myslim ze je to do dvou let, nebo se mylim, mno musim se zeptat svagrove…

Jindrisko, myslim ze s denickem je na rade Simunka..... ? Jeee, uz ji vidim pripojenou, snad pisne…

Dneska mame doma zlaticko… spinkalo celou noc bez probuzeni… tedy vlastne s probuzenim v sest rano, pak jsme nakojili a zase se spalo… jeee, kez by to tak vydrzelo (he he to uz tu bylo nekolikrat :o)

No samozrejme jsem si jeste to fotoalbum na rodine nezalozila, ale uz si k tomu vazne sednu a udelam to. Ja nevim, jaksi posledni dobou tehle emiminovske fotogalerce neverim…

Jinak stale premyslim nad koupi tech bavlnenych plenek a kalhotek, protoze ty klasicke kalhotky mi vzdycky precura, ale proste pokazde, ja uz nevim co s tim. Urcite objednam nejaky vzorek… vyzkousely jste uz nejake vy?? Myslim tedy ty Popoliny nebo Bambinomio???

Tak ja zas letim… pa Kajka a Barca

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 26.02.05 19:42

Ahojte holky,

tak já deníček určitě nepíšu. Nemám na to čas. Až po těch přijímačkách. Nyní opravdu každá klidná chvilka na učení dobrá.

Pa pa Simunka

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 26.02.05 22:07

Ahoj holky,

koukate na ceskou miss?? ja teda od zacatku a libi se mi to, navic ten vojta kotek je skvely, urcite lepsi nez ti nekteri moderatori na ct1, viz treba cesky lev apod, nebo to byl jiny porad? ted si nevzpomenu…

Normalne jak simunka napsala ten komentar, tak mi to prislo z emimina do meho emailu… no a protoze mam nastavene v mejlu, ze kdyz mi prijde novy mejl, tak mi to posle zpravu na mobil, tak jsem o tom hned vedela… nevim co jsem zmackla nebo jak to nastavila… nevite nahodou??? prislo mi to jako „prispevek v diskusnim vlakne“ :o))

Paa Kajka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.05 13:29

Ahojky,
KAjko ja taky koukala na ceskou miss a Kotek se mi libil moc,byl vtipny…ale na ceskeho lva nedam dopustit,mne se strasne libi styl jeho moderovani :D :D

A ta holcina, co vcera skoncila na tretim miste, studuje gympl v nasem meste a muj braska ji zna a rikal,ze je uplne jina nez ostatni decka.S nikym se nebavi,je arogantni…ale to tu sirim drby,tak chudaka holcinu asi brni usi :o)

Simonek se bohuzel probudil rano s rymou jak oprate:( jak ja nenavidim,kdyz tem detem neco je.Je od rana uknourany a unudlany,tak to mam zas narocny den :)

letim mu delat obed,kdyz odpoledne vstava,tak prvni co ho zajima je jidlo…tak musim byt na nej nachystana,jinak me „serve“ jen co oci otevre.
pa
 Arka

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.02.05 21:16

Ahojky!
Tak já počkám do zítřka a pokud se žádný deníček neobjeví, tak něco písnu, abychom měly kam psát. Souhlasíte?

Jindra + šelmičky

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 27.02.05 22:44

Ahoj holky,

tak ja zase cekam na vysledky superstar, takze si to zkratim tim, ze vam pisnu… Jinak dneska celkove Superstar fakt stalo za prd, zpevaci nic moc, az na dve tri vyjimky… dneska si netroufnu tipovat, ale jsem rada, ze minule muj tip - psala jsem ten v cervenym tricku, a on mel cervene kalhoty, dnes uz jmeno vim Michal … prijmeni uz ne, tak ten postoupil, jupi!

Jindrisko, ja myslim, ze denicek se neobjevi, Simunka vylozene napsala, ze na nej nema cas…

Jinak dneska jsme byli u nasich a predstavte si, rano pustili naseho psa na zahradu a on utekl brankou, a cely den neprisel. Neni doma ani tedka, tak se o neho fakt bojim. Hledali jsme ho po cele vesnici, ale bohuzel. On je uz stary, na jare bude mit 14 let… Navic venku je sileny vitr, metr snehu a mrzne… chuderka moje. Ale porad pevne verim, ze se vrati, ze se jenom zabehnul k nejake fence… :o)))

Jeste mam nooovinu, dneska jsme se s manzou definitivne rozhodli, ze v zari pojedem do te Anglie. Koukali jsme na netu na letenky..... uuuuuh, vim ze je to za strasne dlouhy cas, ale uz se taaak tesim :o)))

Paa Kajka a Bara

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 27.02.05 22:55

Jeste pro Arku:

Me taky pripadal vykon Vojty Kotka fakt dobry, na to ze je mu 17nact a byl to primy prenost, nikdy takhle nemoderoval, tak to bylo fakt na jednicku. Prereky tam byly, ale dalo se to vydrzet. No ja asi ten humor na ceskem lvu nepochopila, tyhle dva fakt docela nemusim :o)
Prejeme Simonkovi brzske uzdravenicko, jeste nez prijede tatinek. Toto uteklo, vid? Vzdyt mesic je kratka doba :o))
Ahoj Kajka

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 28.02.05 01:49

Ahojky berusky

moc se omlouvam, ale nemela jsem cas.....ani cist, ani psat…

Vim, ze jsem s denicekem na rade..Takze ho posilam dnes v nedeli vecer..teda meho casu…u vas uz bude pondeli…

Chtela jsem ho napsat jeste pred odjezdem na hory, (stravily jsem cely vikend na chate ) , ale doma byl takovy chaoz, ze se to proste nedalo…

Vecer denicek napisu a poslu…ted utikam dovybalovat, vratily jsme se pred hodinou…

zatim se mejte krasne paa Evca a Kubicek :O))))

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 28.02.05 07:16

Ahojky!
Evi, to je fajn, že ses ozvala, už se těším na nový deníček.
My jsme včera konečně oslavili Matýska, Luis byl i v sobotu v práci, takže jsme svátek posunuli ze čtvrtka na neděli. Oslavenec dostal spoustu věcí na píseček, nějaké oblečení a od nás takový veliký vlak - lokomotiva + vagon - který se dá rozebrat na prvočinitele. Matýsek byl nadšenej a celé odpoledne rozkládal a snažil se skládat, s tím mu pomáhala Sofinka.
Dopoledne jsme byli plavat, Sofince už to docela jde, jenom s rukávkama už přeplave na šířku bazén. Mates to je náš delfín, tak teď jenom doufám, že z toho nebude žádná rýma, kašel ani chřipka.
Včera jsem se taky dívala na SuperStar, ale bylo to hodně průměrné, ty dvě holk, které postoupily, postoupily úplně zaslouženě, nikdo lepší tam vážně nebyl. Na Českou Miss jsem se nekoukala, musím se přiznat, že Vojta Kotek mi nic moc neříká, i když je to možná tím, že jsem s ním četla pár rozhovorů, ve kterých byl tak přechytralej, že to bylo až trapný. No, on se určitě ještě někde zase objeví, tak ho nezaujatě zkouknu ještě jednou.
Tak, Matýsek se vzbudil, začíná nám každodenní kolotoč. Mějte se krásně a pište,

Jindra + šelmičky

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 28.02.05 21:11

Ahojky! Kdepak všechny jste? Pěkně pište, pište!
Jindra + šelmičky

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 01.03.05 08:08

Ahojky berusky

tak denicek je uz poslany…Predemnou je jeste 6 prispevku, tak snad to jeste dnes uverejni…:O)))

Vazne se omlouvam, moc jste mi chybely, ale ja se k PC nedostala, a navic jsme cistili nas PC, neuverite co vsechno jsme tady meli nahrany…Museli jsme ho od zakladu vycistit…Normalne jsem zjistila, ze pri kazdem na jeti na emimino se mi tam dostalo neco z porna…no hruza…meli jsme v pocitaci tolik klipu a fotek az mi z toho bylo zle…a pritom jsem si jista, ze jsem na zadnou takovou web stranku nenajela…Ono se to tam vzdycky nejake dostane.....

tak maly se vzbudli, letim

mejte se krasne paaa Evca a Kubicek :O)

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 01.03.05 08:20

to jsem jeste ja…

Kubula spi tak na jedno oko, tak rychle jeste napisu to co jsem chtela..

Nejprve ARKO vse nejlepsi k tvym narozeninam!!!! Sice gratuluju opozdene, ale to nevadi…:O)))))

Martulo denicek je supr..:O))) Nas Kubicek je taky takova antinkoncepce…:O)))) Navic on zarli, kdyz se ke ma manza jen prituli a dava mi pusu…Vzdycky k nam pribehna a zacne nas od sebe odstrkavat…:O)))) Zarlivka jedna mala…:O)) hi, hi

Simunko tak co jak se citi deti ??? Dobre ??

Kackac je mi to lito s tvou maminkou..Vazne to zdravotnictvi stoji za prd…:O((( Tak at se ji ulevi co nejdrive…!! :O))

ED to je dobra zprava, ze se jizvicka tak krasne hoji, jen davaj pozor at te do ni holcicky nebouchaj..:O)))))))

tak ja zase letim…Kubicek uz otevrel i to druhe oko…takze jdeme kojit…:O)))

Co jsme se vratily, zacly ho opet trapit zuby, tak se mi dneska trochu vrti…tak ja jdu…:O)

paaaaaa Evca a Kubicek :O)

Vložit nový komentář