Strasti a trápení končí rokem 2011

O životě

Chtěla bych se vypsat z letošních strastí, a tím ukončit náročnou cestu rokem 2011. Bude to dlouhý deníček, takže doporučuji tomu, kdo se chce dostat ke konci, připravit si kávu a chvilku času, i když je to v předvánočním shonu téměř nemožné.

V tomto roce se stala spousta krásných a taky špatných věcí, a hlavně z těch se chci vypsat a doufat, že tímto deníčkem ukončím trápení, sny, a myšlenky na to, co bylo. Ráda bych do nového roku vstoupila s čistým štítem a jelikož vy jste moje druhá rodina, komu jinému bych to měla vyprávět.

Deníček a diskuse o nevěře mého přítele už je. Sice velmi velmi stručný, a proto bych to chtěla napsat tak, jak to bylo a co mě celou dobu tíží.

Když jsem poznala kamarádku, byly jsme si hodně blízké, psaly jsme si a scházely se téměř každý, každičký den našeho kamarádství. V té době jsem netušila, že oni dva se už dávno znají a dokonce se už párkrát sešli. Když jsme za ní jeli poprvé spolu s přítelem, byla jsem v 6. měsíci těhotenství. Oni sehráli krásné divadýlko, jak
se vidí poprvé a já si vybavuji chvíli, kdy si přítel ještě nebyl z dálky jist, jestli to je ona nebo ne.

Pak začal kolotoč scházení, výletů, víkendů u nás a u ní. Byla jsem šťastná, že mám konečně kamarádku, kterou bere i můj přítel a dokážeme se bavit všichni. Když jsem jeho viděla s její dcerou byla jsem nadšená, že má takovýto vztah k dětem.

Věřila jsem jí i jemu, nenapadlo by mě v tu chvíli nic… Přítel má náročnou práci, a tak jsem bývala často sama. Psala jsem si s ní nebo za ní jezdila a svěřovala se jí se vším, co mi vadí a co mám zas naopak ráda. Nenapadlo mě, že mu poté vše řekne i když naprosto samozřejmě vypustila klady, které jsem jí řekla nebo napsala.

Když se narodila naše maličká, byla jsem štěstím bez sebe, i když naprosto vystresovaná z pláče, všeho nového, a hned po příchodu z porodnice dostala rýmu. Naštěstí u nás byla ona kamarádka, která pomohla příteli uklidit, navařit a čekala, až dorazím z porodnice. Radila mi, pomáhala a já byla ráda, že ji v těchto dnech mám doma.

Po jejím odjezdu se najednou s mým přítelem přestali bavit, mrzelo mě to. Jemu na ní pořád něco vadilo, její názory, to co dělá, no prostě všechno. Jednoho krásného večera mi řekl, že bych se na ni měla vykašlat, že mu napsala, že ho miluje!

Valila jsem oči a skoro celou noc jsem nepsala, ráno, když on odjel do práce, jsem jí hned psala, že o kamarádku jako je ona nestojím, že kamarádka, která píše mému chlapovi, jak ho miluje, není kamarádka ale svi.ě.

No ona mi hned zavolala a řekla, že už toho má plné zuby a že mi on neřekl všechno.
Tak jsem jí řekla, ať mi tedy řekne všechno ona, když on lže. Řekla mi, že spolu spali, ba co víc, oni spolu spali celou to dlouhou dobu. Řekla mi, ať jedu k ní, že mi dá všechno přečíst a poví, jak všechno je. Jela jsem… Četla jsem si zprávy na fb, sms a ona k tomu povídala. Držela jsem se jak nejvíc to šlo a pak odešla.

Řekla mi, že když jsem ho vezla za kolegou na pivní slavnosti v den TP, tak jsem ho vezla vlastně za ní. Když si užili, kousek vedle popili, tak jsem si pro něj za v noci přijela. Když jsme byli u ní o víkendu, tak si spolu jakoby skočili na pivko vedle do hospody, a místo toho šli dolů do sklepa a tam si pár metrů ode mě, mého bříška a její tříleté dcery, kterou jsem hlídala, užívali. To bylo den před porodem, od ní jsem v tu neděli jela rodit.

Přečetla jsem si zprávy z dob, kdy jsem jí ještě neznala, jak se milují, jak by chtěli být spolu, jak by chtěl dělat její dceři otce atd. Ona mu napsala, že ho miluje, že by chtěla, aby byli rodina, on, ona, její dcera a naše
dcera. To už jsem byla na konci svých sil.

Pak jsem se jí ptala, kdy se vlastně celou tu dobu scházeli, když on je věčně v práci. No, odpověd mi vyrazila dech ještě víc, jezdil k ní brzy ráno před prací a odpoledne po práci. Já ho doma litovala, že musí tak brzy vstávat a jezdí tak pozdě domů. V práci tvrdil, že se mnou jezdí na prohlídky k dr., podívat se na malou, tam samozřejmě nebyl ani jednou, prý kvůli práci!

Byl u porodu a hned po něm, kdy s námi byl dvě hodiny na sále, jel rovnou k ní a vůbec celý můj pobyt v porodnici strávil u ní. Poslední den před mým propuštěním strávili u nás doma, v naší posteli! Když jsem přijela domů s maličkou, tak po pár dnech, co ona odjela, to s ní on skončil.

Brečel, jak nás miluje prosil, ať ho neopouštím. Neopustila jsem ho, jsem s ním doteď, co bude dál, netuším, tohle celé se stalo v srpnu a doteď to nedokážu pořádně skousnout, i když se snažím všemi možnýmy prostředky.

Další rána pro mě byla, že mi před dvěma týdny zemřel tatínek, byl mladý a bohužel si to udělal sám, je to opravdu hnusně řečeno, ale uchlastal se k smrti ve svých 46 letech. Teď už na všechno koukám jinak, všeho si víc vážím a vím, že díky vám, holek z diskuse, kterým bych tímto chtěla moc poděkovat, i vám, kterých se moje příběhy vůbec netýkají, ale dočetly jste až jsem.

Vím, že je to moc dlouhé, a tak to ukončím a odešlu, i když v nevhodný vánoční čas, ale zrovna v tuhle chvíli mě to všechno mrzí čím dál tím víc.

Děkuji všem, holky moje, přeji vám štastné Vánoce, ten nejkrásnější a daleko lepší nový rok než jaký pro vás byl tento.

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 24.12.11 12:01

Asi nemá ani cenu nic psát.Musí to být velmi těžké s tímto žít vedle někoho koho tak miluješ.Drž se

 
Anonymní  24.12.11 12:51

Přeju hodně sil do Nového roku,snad už se to v lepší obrátí..... :mavam: :mavam: :srdce:

 
tumpach
Kelišová 5540 příspěvků 24.12.11 12:58

Zakladetelko přímně tě lituje s takovým chlapem bych enbyla asi ani minutu,aLE ty jsi bojovnice,to zvládneš uvidíš jjak se vyvrbí situace

 
Uživatel je onlinelukresia
Kelišová 7081 příspěvků 24.12.11 13:14

tak podobně to měla moje mamka s otcem, když byla mamka se mnou v porodnici( měla rizikové a od šestého měsíce musela jen ležet) otec se tahal s její nejlepší kamarádkou co jí byla na jejich svatbě dokonce za svědka…mamka ho vzala zpátky, taky prosil a brečel a udělala chybu trvalo to 20 let a štastní nikdy nebyli…Tobě přeju at vám to vyjde, přítel už nezlobí a Ty jsi konečně štastná. Co se týče tvého tatínka mě moc mrzí, mě maminka před několika lety tragicky umřela a ty rány čas sice nevyléčí, ale zmírní…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 24.12.11 13:31

Nevim co na toto tema napsat-je mi Te moc lito. :hug:
Jen jediny ted vis-never uz zadnym takto podezrele vybornym kamaradkam,co te obletuji-je to vetsinou spatne svedomi,ale to Ty uz vis.
Ted uz budes vedet,ze nejvic verit musis jen sama sobe.Je to rana pod pas a asi mu uz verit nikdy nebudes.V takove chvili,kdy je zena v porodnici…to je ale hajzlik :cert:
Preju ti hodne sily a odvahy s timto muzem zustat a postupne(pokud ho driv nevyhodis)postupne ,pomalinku zase verit. :hug: :hug: :hug: :srdce:
Krasne vanoce :mavam:

 
j.pampeliska
Závislačka 4051 příspěvků 24.12.11 13:34

Werunko :hug: vim co citis a co prozivas
U nas ne jediny rozdil v tom ze manzel s nami neni.
Nevim jestli ktera z nasich situaci je lepsi, myslim ze obe jsou stejne spatne a silene bolestive.
Ja tady brecim ze jsme sami. Stale ty same otazky proc…?
Myslim ze odpovedi nikdy nenajdu. Kez by byl novy rok i novym zacatkem. Kez by byla davka nestesti vybrana na cely zivot.
Neexistuji slova ktera dokazi bolest zmirnit. Snad jen virtualni podpora…

Preji co mozna nejhezci Vanocni svatky. Drz se.

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 24.12.11 14:14

Weru,moc bych ti přála takového muže, kterého si zasloužíš. Nevím jak bych se zachovala já, ale také bych se asi snažila rodinu zachovat. Dala jsi mu šanci, doufám, že ji nepromarní. Tobě i všem čtenářkám přeji rok 2012 bez karambolů, plný lásky a radosti.

 
niknok
Stálice 57 příspěvků 24.12.11 15:02

Ahoj, přeji Ti i Tvé krásné dcerce aspoň trochu pohodové Vánoce. Máš můj obdiv, jsi velmi silná, já bych takovou zradu asi nepřekousla. A držím palečky, aby teď už bylo vše jen lepší a lepší a aby se ti v budoucnosti v dobrém vrátilo vše, cos musela vytrpět :hug:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 24.12.11 16:11

Přeju, abys měla nejen o svátcích klid v duši a mohla to vše vypustit a být spokojená, ať už se to vyřeší jakkoliv. Hodně štěstí :kytka:

 
katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 24.12.11 18:14

držím palce abys svou situaci vyřešila jak nejlépe to pujde a přeju krásné vánoce s maličkou

 
teresa20  24.12.11 20:45

weru, bude líp, uvidíš :kytka: užij si vánoce s maličkou :mavam:

 
peggy.sl
Generální žvanilka 20545 příspěvků 24.12.11 21:13

Weru,
máš nás a my tě máme rády… :hug: :hug:

 
lisacek
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 24.12.11 21:54

Weru, snad bude ten příští rok lepší, drž se a užij si ty první vánoce s maličkou :hug: :hug: :hug:

 
Lila 1311  24.12.11 22:32

Chci ti jen popřát krásné svátky a moc moc držím palce a posílam spoustu energie :)

 
tavi
Závislačka 3421 příspěvků 25.12.11 06:10

werunkaw, ja vim, ze to asi nechces slyset, ale pokud s nim zustavas, prestan to resit. Rekne se to lehce, jak vim. Jenze on to taky asi nemel/nema jednoduche. A rozhodl se pro vas, tak mu to nedelej tezsi.

 
Klarinetka1
Závislačka 2692 příspěvků 25.12.11 07:03

je mi líto co prožíváš :(. Tvůj partner je s prominutím bezpáteřní svině. To co ti udělal nebylo jen pouhé ulítnutí. A nevěřím, že toto se dá odpustit. Už kvůli Tobě doufám, že si najdeš někoho jiného, zasloužíš si to :hug: Raduj se z dcerky a přeji pohodové svátky

 
mamaho
Kecalka 405 příspěvků 25.12.11 08:13

Smutné…

 
Carrinka
Extra třída :D 10872 příspěvků 25.12.11 12:32

Weru krásně napsané… Taky tě mám ráda a jsem moc ráda, že jsme se poznaly a můžeme se v našem trápení s tou horší polovinou lidstva podržet!!! :hug:

 
verububu
Závislačka 4436 příspěvků 26.12.11 21:28

Weru- i když už k vám do diskuze nemůžu :hug: Moc moc moc Tě obdivuju, jak jsi statečná :kytka: Kéž by šla vymazat paměť, aby to tolik nebolelo :hug:

 
Mia82
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 27.12.11 14:30

Weru- krasne napsane ;) Mame te rady :hug:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 27.12.11 18:06

Holky mooc Vám děkuji za podporu :hug: :hug: Vám všem též vše nej do nového roku :kytka: ;)

 
Ar-tep
Neúnavná pisatelka 15696 příspěvků 02.01.12 19:19

Weru, moc hezky napsaný :hug: Máš nás a my tě máme moc rády :hug:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 16.07.12 08:51

Ježiš je mi to moc líto :( a přeji ti aby to bylo už jen a jen lepší

 
cihajda87
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 20.07.12 18:09

:,( to je hrozný, neodsuzuji Tě, že jsi zůstala, sama nevím, co bych dělala já. Život je opravdu složitý a někdy opravdu krutý!! Ale máš krásnou zdravou holčičku a ta Ti to pak vše vynahradí :srdce: co Ty vše děláš pro ní. Je otázka, zda Ty ho pořád miluješ a chceš milovat. :srdce:
Posílám mnoho sil :* :* :* :*

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama