Šulánek a Nika 23M - VÁNOCE za námi a NOVÝ ROK před námi, st

Rodičovství

Ahojky kočky a koťátka, Štědrý den už máme za sebou, svátky si zrovna užíváme a Silvestra a celý nový rok před sebou ? Ačkoliv je období před Vánocemi hodně stresové pro většinu z nás, ta úleva potom stejně stojí za to, zvláště když máme doma malé rarášky a ti zvyšují naši motivaci udělat vše nejhezčí hlavně pro ně. Já musím říci, že ačkoliv mne Vánoce braly vždycky, nějak jsem je jako dospělá pracující tolik neprožívala, nový rozměr dostaly když je s námi trávil brácha s dětmi, ale teď? Teď je to zase o úplně něčem jiném ? a nádherném, připravovat a nakupovat dárečky pro mého andílka mne moc baví a těší a vidět zářící očička při pohledu na stromeček a při rozbalování dárečků se nevyrovná ničemu na světě?

A my si to letos užili s Nikou už 2× ? jednou se s panem Božským a jednou doma s rodinkou?komu se to poštěstí???

Vánoce s panem Božským?
Proběhly v úterý a byly téměř božské, i když se nám vše v průběhu dne komplikovalo a nestíhalo se dle plánu, tak jsem zaangažovala i naši babi, aby nám připravila nějaké řízky, salát obstaral Božský, stromeček já, živé větvičky on a cukroví a dárečky oba. Po příjezdu k němu jsem nevěřila vlastním očím, pod stromečkem bylo tolik dárků, že jsem si myslela, že tam jsou i pro někoho jiného, ale nebyly? vše bylo pro nás! A všude svítily svíčky. Strejda teda usmažil ty připravené řízky, já připravila cukroví, ovoce a stoleček k jídlu a začali jsme s večeří a u toho popíjeli šampáňo. Nika tomu jídlu moc nedávala, salát nechtěla ani vidět, z řízku si párkrát zobla a šla se věnovat něčemu jinému a najednou mi ukazovala prstík a že bolí, vlastně říkala přímo že pálí, no hned mi došlo, že ho musela strčit přímo do plamenu svíčky a taky že jo a pak už jenom naříkala a naříkala a naříkala. Šly jsme chladit pod vodu, ale asi málo a pak už nechtěla ani za nic a brečela a chtěla se chovat a musela jsem ji zpívat a u toho houpat a schovávat ? chvílemi se zdálo, že u toho usne ale jakmile jsem přestala, hnedka volala:?Maminko zpívej Spi Verunko spi a schovej? a dávala si moji ruku k obličeji. Tohle trvalo asi 45min a pak ji strejda po dlouhém i mém přemlouvání ukecal na rozbalování dárečků ?legrace byla, že když jsme odbalovaly jakýkoliv balíček, vždycky tvrdila že tam bude BUDULÍNEK ? a nebyl, takže byla zklamána. Jak byla rozmrzelá z té bolesti na prstíku, tak ji jaksi hračky moc nezajímaly a to dostala samé super dárečky jako dětský batůžek medvídka, bonbónky v srdíčku (ty nejí a já je dostala taky, takže bude mňamka), knížku, rukavičky (v těch pak chodila snad celý večer a to je normálně nechce na ruce i v největším mrazu) a pak obchod se zeleninou a ovocem včetně nákupního vozíčku a košíčku ?ten nejdříve nechtěla ani složit, ale pak už lítala kolem s vozíčkem a kytičkami a byla šťastná a já docela nešťastná, neboť já pro ni měla pod stromeček od stejné firmy kombinovanou kuchyňku s obchodem, takže to znamenalo, že mohu zapomenout, neboť je to hodně podobné ? ještěže mám doma zásoby na několik dalších Verunčiných oslav:-)
Pak si rozbalil dárečky pan Božský ? dostal parfém Hugo Boss, triko, mikču a lampičku na svíčku ve tvaru petrolejky ? no myslela jsem si, jak jsem se vytáhla a pak přišel zlatý hřeb večera a rozbalovala jsem já ? no bylo toho více než dost?:,–(a Dove, ovocná vodka (asi abych začala pít, ha-ha), ty bonbónky, oranžovou mikinu, CD-MP3 přehrávač walkmen a pak společný dárek s Nikou a to DVD přehrávač ? opravdu přišel hotový Ježíšek! Pravda DVD přehrávač po rozbalení postrádal dálkový ovladač, takže šel rovnou k reklamaci a ačkoliv jsem pana Božského přemlouvala, ať už žáden nebere neboť jsme toho dostaly více než dost a DVDčko taky mám, i když pravda nefunkční, to se však dá opravit, že? No neuspěla jsem, takže se to po Vánocích vyřeší? Večer se krásně vydařil a suprově jsme si to spolu užili, hlavně to bylo bez stresu s uklízením a vařením apod.

Vánoce u nás doma?
Ve čtvrtek jsem sice chtěla jít původně do práce, ale pak jsem si řekla, že když je ještě tolik práce doma, nemohu si jít do práce odpočinout a radši přiložím ruku k dílu ? ve středu večer jsme se vydaly s babi ještě do Makra a byla to docela šílenost, ale byla jsem ráda, že to máme za sebou. Na čtvrtek zbýval ještě velký nákup v potravinách a kapr a pak už jenom uklízení a příprava salátu apod. ? jenomže kolem 10h, kdy jsem se chystala s Nikou na nákup, se mi zdála nějaká protivka a tak šáhnu jen tak na čelo a bylo mi to jasné, měla 38 ale jinak žádné příznaky, jenom témeř nic nejedla k snídani a tak jsem volala MUDr.a domluvila se, že se odpo přijedeme ukázat. Niku jsem už v 11.30 uspala (během 3 min) a vydala se na nákup do Hypernovy. Po návratu byla Nika už oblečená a připravena na odjezd, teplota nezměněna. Jak na mne s babi čekaly, Nika spolkla asi 6 mandarinek, nic jiného prý nechtěla ? ale ty nám byl čert dlužen, neboť cestou v autě mi najednou začala hlásit ?Maminko, nemůžu dýchat? a já v domnění, že si opět vymýšlí jsem se ještě smála a najednou vidím ve zpětném zrcátku, jak ji natahuje a začalo se to z ní sypat ? jeden měsíček mandarinky za druhým, určitě byly všechny, které předtím doslova spolkla, neboť nejevily známky rozkousání. Zastavila jsem nakonec s blikajícími světly uprostřed hustého provozu, kde se normálně nesmí stát a šla jsem ji zachraňovat a ona chudinka v přestávkách naříkala ?Maminko, co to dělám, co to dělám?. Ještě jsem volala MUDr., že jsme na cestě a poblinkané a zda na nás počká, neboť už měla konec ordinačky, tak říkala že ano. Nika se nechala způsobně vyšetřit, ležela a nechala si prohmatat břicho, dala si kouknout do krku a hezky si povídala, MUDr. však neshledala žádnou příčinu teploty a tak napsala pouze panadolové čípky (vzhledem k zvracení nechtěla dráždit žaludek sirupem) a říkala, že uvidíme, co se z toho vyklube a že případně musíme na pohotovost ? tu jsme naštěstí nevyužily a teploty byly značně kolísavé ?2 dny pernamentně a potom ráno nic, dopo se to začalo zvyšovat a odpo kolem 37.7, v neděli se přidala super nudle a občasné zakašlání a v pondělí kašel přímo tuberácký a nudle jako vodotrysk, takže k MUDr. a identifikované chycené průdušky ? ale z čeho když smrdíme 4 dny doma???
Ještě jsem se ve čtvrtek od MUDr. zastavila se spící Nikou pro kapra u Makra a jelikož byla šílená fronta na jeho zabití a kuchání, donesla jsem ho doma živého a byl chudáček vpuštěný do vany a Nika byla nadšená. Pak ho děda s babi zbavili života a když se chtěla jít Nika opět pokochat, vysvětlovala jsem ji, že už nám uplaval a ani neřekl ČAU ? takže ještě dodnes chodí a vypráví ?Kapr byl ve vaně a uplaval a ani neřekl ČAU!? a říká to takovým tím naštvaným tónem:-)))

Z toho všeho vyplynulo, že jsme doma značně nic nestíhali, neboť Nika na mne visela ve dne v noci a já nemohla téměř nic udělat a Básníka jsem zrušila a návštěvu u jeho rodičů den poté taky a všichni chápali nebo se tak alespoň tvářili, Básníkovi hráblo až 25., protože se urazil, že v neděli nemůže být u nás celý den ale jenom dopoledne a hlavně mu nechci prozradit komu dávám přednost, ale o tom už jsem psala. V noci z 23. na 24. jsme se s babi probudily obě kolem 1.30h a já do 4.30h než si pro mne přišla Nika s horečkou jak prase balila dárečky a babi zdobila perníčky a připravovala ozdoby na stromeček a u toho jsme čuměly na TV ? ani jedna jsme vše nestihly dodělat, ha-ha, Nika přišla moc brzo:-) Dostala čípek a nechtěla mne už pustit, tak jsme nějak usnuly obě. A na Štědrý den byla honička se vším, Nika věčně visící na mne, ségra v práci, děda se snažící, ale taky docela překážející. Nakonec jsme i vzhledem k Nice večeřeli až po 20h, dříve to prostě nešlo. V průběhu dne jsme chodily, stejně jako pár dní před, na balkón volat Ježíškovi: ?Ježíšku, halóóó, přijď a dones dárečky, Nika je hodná, přijdi, dám prsíčka za dárečky. Už je zima, tak ahój!? Tohle skutečně volala sama a v různých obměnách a na ten balkón mne doslova tahala. Ty prsíčka jsem ji samozřejmě nakukala já a překvapení je, že jsme skutečně na Štědrý den kojily naposledy ? i když snahy dostat se k nim a cucnout si jsou neustále ve dne v noci, ovšem scény se nekonají a já odolávám ? že bych byla tentokrát opravdu úspěšná?
Stromeček nazdobil Ježíšek, když Nika v poledne spinkala a dárečky přinesl až těsně před večeří, dokonce u toho cinkal i zvonečkem, ale nějak jsme ho s Nikou nestihly, neboť zrovna potřebovala na záchod a když jsme vstoupily do obýváku, na stromečku už svítilo jenom pár posledních prskavek, všude bylo spoustu dárečků a Ježíšek nikde? Ale babička byla na balkóně, asi toho Ježíška vyprovázela? a Nika si všimla, že prskavky nezapaluje Ježíšek ale babička a hnedka nám to oznámila:-))) ? měli jsme co dělat ji to vymluvit, holt je to holka všímavá!:-) Stromeček se však moooooc líbil a musím napsat, že se nám moc povedl, poprvé byl nazdobený přímo staročesky ? jablíčka (sice dřevěná, ale vypadají věrohodně), sušený pomeranč, nazdobené perníčky a k tomu slámové ozdoby všeho druhu včetně špičky a červené mašličky. Stojí na balkóně přímo za oknem a je bez světýlek, ale to nevadí, doma máme na zdi stromeček světýlkový a taky svítící hvězdu. A Nika se ani k těm balíčkům moc nevrhala a spořádaně s námi zasedla ke štědrovečernímu stolu, který byl laděn do žluto-modra a musím se pochválit, neboť se mi docela povedl? Pod ubrusem bylo jako každý rok spousta papírových peněz (takový náš zvyk, aby se nás držely prašule, ha-ha), pod talíři šupiny z kapříka, které poputují do peněženek, na talířích čokoládový penízek a perníková podkovička pro štěstí. Jíme oplatek s medem, slovenskou kapusnicu s houbami a pak salát s rybou a to kaprem či lososem (v minulosti místo lososa filé) na několik způsobů. Jinak krájíme jablíčka a foukáme svíčku a tahle činnost letos sklidila velký úspěch, Nika by klidně foukala úplně za všechny a pro velký úspěch si každý den vzpomene, že chce foukat a děda zapaluje svíčku a ona sfoukává, holt to má dokonale nacvičeno na blížící se narozeniny.

Po večeři, kdy Nika snědla asi tak jeden brambor a dvakrát do pusy lososa a my si napráskli pupky docela slušně, se šlo na dárečky! Očička zářili a my nějak porušili pravidla, že nejmladší nosí dárečky všem a rozbaluje svoje až na konec a vrhli se nejdříve na Ničine, stejně jsme se na to těšili snad více než ona ?a hnedka první balíček co popadla byl šíleně a toužebně očekávaný Budulínek, malá panenka-kluk s rezavými vlásky, no to bylo radosti. Ovšem při rozbalování druhého balíčku očekávala šmudlinka malinká Karkulku:-) ? a ta tam nebyla. Jako téměř všude ji zajímaly možná tak první 3 dárečky, pak už zájem odpadnul a musely jsme rozdávat i jiným členům rodinky a pak zase ji. Největší radost měla z Budulínka, panenky miminka v autosedačce a pak ze žehličky, která byla součástí prádelničky. Prádelna má ovšem několik zá:,–(ních nedostatků, vrátka od pračky se nedají otevírat, z kohoutku neteče voda a taky žehlička nepálí ? no není to tragédie? Postýlka-kolébka pro panenky zaujala až po smontování a je moc oblíbená, všechny panenky do ní narvala a když už nebylo místo a Nika z toho byla nervózní, musely jsme je dávat i z druhé strany. A autosedačce je taky stále plno a Nika nejraději houpe jedno i druhé najednou a u toho zpívá ukolébavky a je u toho táááák sladká ?dám nějakou fotku do galerky. První noc musela postýlka i autosedačka s panenkami spinkat s námi v ložnici, ať máme miminka po ruce? Tabule z IKEA, polštářek se žabičkou, nalepovací pěnový krtek a spousta dalších drobností zůstalo nepovšimnuto a objevovalo se to postupně až další dny a musím říci, že tabule je hodně oblíbená a to dřevo už je krásně pomalované:-) Z obýváku se stala hračkárna a úpřimně řečeno už se těším, až bude mít Verunka svůj vlastní pokojík. Dárky pro dospěláky vás zatěžovat nebudu, jenom babi byla po tom shonu totálně odrovnaná a po chvíli focení Niky u rozbalování se svalila na gauč a své dary přijímala v poloze ležící, docela jsme se bavili:-) A když bylo vše rozbaleno, ještě jsme šli Ježíškovi poděkovat na balkón! ?Haló Ježíšků, děkujeme za dárečky, přijď zase! Už je zima, ahoj!? ? a musím říci, že na Ježíška vlastně voláme teď každý den minimálně jednou:-)

Svátky byly ve znamení nemocné kočičky, takže jsme si váleli všichni špeky doma a krásně jim pořizovali sourozence a koukali na TV zvláště na klasiku (nejvíce jsem se pobavila u ?Jak dostat tatínka do polepšovny? ? Tomáš Holý je prostě nepřekonatelný dětský herec!), blbly s Nikou, hádaly se s Básníkem a těšily se na pana Božského! Já ven s Nikou nemohla a zbytek spolubydlících ani nenapadlo se jít vysmradit, i když pravda babi po tom dobrém jídle pak skučela bolestí nad rozdrážděným žlučníkem ? holt když někdo nemá rozum? Stejně, i když jsem si to vše představovala jinak, byly ty Vánoce i svátky krásné a nakonec pohodové ? a holt příště z toho plyne ponaučení, že S DĚTMI SE HOLT NEMÁ NIC PLÁNOVAT a všechny a i ty vynucené změny brát tak, jak je život naděluje!
A to že plány chodit na bazén, procházky, na návštěvy či se jen tak flákat nevyšly? NEVADÍ, vše zlé je i pro něco dobré a já se přesvědčila, že nemá cenu být zbytečně velkorysá a tolerantní k člověku, který je pouze otcem mého dítěte, a který myslí tak šíleně sobecky, až mne z toho mrazí, neboť si to vůbec nezaslouží. Naštěstí jsou v mém okolí lidé, kterým na nás zaleží a mají nás rádi a pro ty má cenu žít a radovat se ze života!

NOVÝ ROK se nám blíží mílovými kroky a zdá se, že ho prožijeme proti všem plánům doma, to však taky vůbec NEVADÍ, důležité je, že budeme s Nikou spolu a i když bude pravděpodobně o půlnoci spinkat, bude první, která dostane ode mne pusinku a popřeji ji jen to NEJ? do toho dalšího roku, ve kterém zažije určitě spoustu dobrodružství a přinese radost spoustě lidiček, mne však nejvíce!
Přejeme proto i VÁM VŠEM, ať už budete doma, na horách či někde úplně jinde, ať ten příchozí rok hezky oslavíte, všem svým ratolestem o půlnoci do ouška pošeptáte něco hezkého, políbíte je na čelíčko, pusinku či tu část tělíčka, která bude zrovna čouhat z pod peřiny, a hlavně ať si v tom roce vychutnáte každičkou vteřinku, neboť už se vám nikdy nevrátí! Těhulinkám přejeme příjemné a rychlé rozdvojení a zdravé uzlíčky štěstí, snažilkám ať dlouho netrvá zakuklení tam kde má a všem

NÁDHERNÝ ROK PLNÝ SPLNĚNÝCH PŔÁNÍ!!!

ŠULÁNEK A NIKA

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 28.12.04 21:24

Hurááááááá,nový deníček!Jen nevím,kdy si ho přečtu,Mates právě chystá Klárku ke spaní a má rozehranou nějakou hru,už se na ni celej klepe,takže si počtu nejspíš až pozdě večer nebo zítra.
Každopádně,chci ještě jednou poblahopřát Ivče k těhotenství­.Ivčo,ať je ti už brzy dobře,aby ses nám opravdu neztratila.S tím Torecanem…myslím,že ho Dři předepisují celkem často,můžu ti poradit,aby ses mrkla na stránky www.safebryo.cz,najdi tam diskusi a zeptej se.Tenhle server zajišťuje farmaceutická fakulta a je přímo pro těhulky a kojící maminky.
Jdu uspat Klárku,čau
Hanka a spol.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.04 22:01

Ahoj,

ohromnááááá gratulace další těhulince (holky Vy mi dáváte!!! :-))) ) Ivče. Jenom Tě Ivčo nechci zklamat, já zvracela ještě v 5. měsíci, ve 2. měsíci to bylo fakt krutý, že mi doktor začal hrozit, že skončím na kapačkách, no a BYL TO KLUK! Tak si myslím, že zvracení není cesta k vysněné holčičce, ale moc bych Ti ji přála.
Jestli jsem prošvihla nějakou další těhulinku, tak se moc omlouvám a dodatečně taky gratuluji.
Holky, zvrací Vám taky doma občas děti? Nemyslím v autě, ale prostě jen tak. Náš Adámek jo, přitom nejí nic nenormálního, vařím zdravě, žádný Magi, sójovka apod. A stejně ho občas něco „nakopne“ a hup, je to venku. V lednu jdeme zase na nějaký přeočkování, tak se zeptám doktorky. Ale zajímalo by mě, jestli to je i u Vás.
Adámek se teď taky pěkně rozmluvil, na všechno má odpověď, napodobuje všechno co vidí, (i ždímající pračku). Jenom svoje jméno moc neumí - říká to asi takto: Aňa Káňík (= Adam Králík). Je to moje pusinka, a když mi řekne „mamiňko“, tak se roztátá jak sníh. Je mi nějak teskno, mám „své“ dny a navíc na mě dolehla ona ničivá přírodní katastrofa. Ach jo, mám depresi jak bič, sedla na mě a nechce odejít.
No nic, jdu s ní bojovat prací, nebudu tady rušit panující pohodu. Už se těším zase někdy na nějaký srazík, je mi moc líto, že jsem minule nemohla a mezitím se toho stalo tolik nového … děti rostou … rodí se další …
Pac a pusu a ještě jednou hodně zdraví a štěstí do nového roku

PetraK

tama
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 28.12.04 22:14

Ahojky holky,
ja uz se pred vanoci nestihla podivat co se tady deje a evidentne jsem toho spoustu prosvihla!!!! Takze to jdu napravit, docist minuly denicek, a opet pozorne precist tento.

Doufam, ze jste meli vsichni moc hezke vanoce, i kdyz u Sulanku ve znameni nemoci - moc mne mrzelo, ze uz jsem nestihla tady poprat :(((

Takze jdu cist a jeste se ozvu :))
Ahojky,
Kristyna a Luka

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 29.12.04 00:36

Ahoj holky,
teda já jako trubka celý večer smolím komentář do starého deníčku a on je tu nový, no smůlička!

Šuldo, teda vy jste měli hezký Vánoce! Božský opět božský. A Básník taky tradičně… Já ho nechápu. Ale i přes tu Ničinu chorobu to byly určitě hezké dny.

PetroK, s tím zvracením neporadím. My na tom byli na začátku stejně jako Šuldovic Nika - neustálé ublinkávání. Ale to někdy mezi půl rokem a rokem přešlo a od té doby se Kája pozvracel jen jednou - nedávno z kašle. A kupodivu mu to bylo docela jedno.

Zase řev. Dobrou.

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 29.12.04 08:38

Ahoj holky,
tak musím s lítostí napsat, že ten řev, kvůli kterému jsem nedopsala ten noční komentář, byl způsobenej velikou horečkou. Nepřešlo to ani po Panadolu, a tak jsme prokňučeli a probrečeli celou noc. Až se vzbudí Honzík, tak vyrazíme k MUDr. Já se picnu, to snad už ani není možný.
Esterka

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 09:45

Ahojky Esterko,

vas Stedry den opravdu jako vysity z takove Normalni rodinky, co? A jak to hezky vsechno rano vypadalo, vid? No, hlavne ze jsi prezila. A co se stalo tedy pejskovi? Poranil se nejak v tom lese?

Chudacek Kaja, ach jo, nechapu, kde ty deti na ty nemoci stale chodi! Ja to ted chytla od Niky, takze huhnam, nosohltan totalne preplneny a hlava boli jako strep … jenom tu moji ranni teplotu jsem nechapala 35.8 …no to je jedno, hupsla jsem to sebe paralen at mne prestane bolet hlava, jinak tady v praci upadnu do komatu!
Navic Nika je protivna jako necky, neustale si neco vymysli … chapu, ze je to mozna z te nemoci, ale mam podezreni, ze si proste zacala hrat na maleho rozmazlence a tak nemoc nenemoc proste musim hrat obcas tvrdaka … ale o tom az pozdeji, mam o cem psat za ty posledni dny a do denicku se mi to neveslo.

TAk dej vedet, jak jste dopadli u MUDr. a posilame pofoukanicko na nemocnicky! Chudacek Kajik, ma narozeniny a takhle je oslavi … jeste mu musim slozit nejakou basnicku:-))) Kazdopadne radsi hned VSE NEJ Kajiku a at jdou bacily k certu!

Papa

Sulanek a Nika

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 10:28

Kájo, Kájo, Kájíku,
ty náš velký kluku,
dva ročky už máš,
to bude zas dárků!
Máš je brzo po Ježuchovi,
tak se nenech ošidit,
a vyžeň nemoc z těla,
ať na oslavy je síla.
Pusinku TI posíláme,
každá jednu na líce,
s velkým Kájou kamarádí
celé Éčko nejvíce!

KRÁSNÉ NAROZENINY přeje

teta Šulánek a kámoška Nika

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 10:32

Ahojky kočky,

nový deníček, super.

Šulánku, nemám slov k Božskému…je opravdu Božský, i když Nika měla bolístku, byl ho moc hezký večer. Váš Štědrý večer dopadl skvěle i přes tu Ničinu nemoc, máš pravdu, s dětmi se holt nemá plánovat.

Ivčo, Mojánek je teda číslo na entou, ale jaký rozumbrada, že to pochopil, že bagr a popeláře dostane, až udělá bobina do nošníku. Je kouzelný a ty jeho průpovídky???? No nemám slov.

Esterko, jak už psal Šulánek, Vánoce ala Taková normální rodinka…obdivuju i tak Tvoji trpělivost s Janičkou…uf.

Petro K, Adámek taky jen tak z ničeho nezvrací. To musí být třeba nemocný a zahleněný, ale jinak je pořád OK.

Tak ode dneška jsem v práci sama, kolegyně má dovolenou. Ale nepřetrhnu se tu, to opravdu ne. Udělám jednu věc a mám zase hotovo :-))) Kluci jedou na Zbraslav pro žrádlo pro Aimy, tak se staví u babi, aspoň se trošku vysmradí. Ale to vám chci říct, že včera Tom tesnul jít s Adámkem ven bez plenky. Pořád ho na to upozorňoval, že plenku nemá a ptal se ho, jestli nechce čůrat…nechtěl. Jenže pak v zápalu hry - prý, to pustil do kalhot :-((((( No nic, byli jen na hřišti ve vnitrobloku, tak šli domů, ale Adámek vůbec nechtěl!!! Šmudla malá, vůbec mu to nevadilo a muselo to studit.

V Praze svítí sluníčko, tak je nálada hned lepší.

Tak pište, pište, ať to tady přežiju. Už je 3 x a k tomu počítám i dnešek.

Jsou nějaké info od Iren?

papa VAT

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 10:33

No hlavně, že to mám napsáno v kalendáři..­.....připojuje­me se s přáním Kájovi k narozeninám, hlavně zdravíčko.

papa VAT

katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.04 10:54

Ahoj vsichni, holcicky i kluci!

Ze vseho ooooooobrovskaaaaa gratulace Irence k Vikturkovi, je opravdu kouzelnej a narodil se v kouzelny den, to bude sikulka! Moc se vam povedl. Tak ted uz jen aby Vikturka s maminkou pustili rychle domu.

Dalsi gratulace leti k Ivce tajnustkarce - to je nadherny darek pod stromecek, moc gratuluju a preju aby se zaludek brzo umoudril.

A samozrejme oooooobbbbbrrrrrr gratulace Kajovi dvourocackovi, v tuhle chvili prejeme vubec ze vseho nejvic zdravi, snad teploty brzo prejdou a bude lip a bude i nalada na dalsi darecky!!

U nas je nejdulezitejsi zprava ta, ze Tomaskovi uz je mnohem lip, sice je jeste bledulka hubena, ale uz docela radi, je bez teploty a ji jak nezavrenej, to jsou fakt neuveritelny mnozstvi jjidla co ted do sebe cpe. No neni divu, kdyz dva tydny nejedl nic. Musim rict, ze to bylo narocny, mela jsem o nej fakt strach a tu jizdu houkajici sanitkou uz nechci nikdy zazit. Ale je to za nami.

Stedry vecer se povedl, i kdyz Tomaskovi jeste bylo soufl, prece jen radost ze svetylek na stromecku a hlavne z vlacku a auticek byla velika. Druhe kolo jsme meli po anglickem zpusobu v sobotu rano a to ho to bralo myslim jeste vic, prece jen uz mu bylo zase o trochu lip.

V nedeli prijela babi, to byl Tomas uplne bez sebe a byl evidentne rad, ze nas ma vsechny pohromade.

V pondeli a utery mamka hlidala a my jsme s Edwardem nakupovali jak sileny, nakonec jsme vsecchno nakoupili - veskery nabytek, vybaveni do kuchyne atd. Akorat ze vsechen nabytek do obyvaku privezou za dva mesice, do te doby budeme sedet na zemi. Bude to tam krasny, ale ja uz si to bohuzel neuziju. Skoda. Vcera jsme stehovali, ale protoze maliri tam budou radit jeste zitra, oslava Tomasovych narozenin probehne jeste ve starem byte. No a protoze Edward hned po oslave na dva tydny odjizdi, my se pak uz jen s nejnutnejsimi vecmi (periny, televize atd) presuneme v sobotu.

Tak jeste jdu docist denicek a pak se jeste ozvu.

Zatim papa Katka a Tomasek

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 11:02

Tak se povedlo, HURA!!!! Irenka se prave hodila do gala a chystají velký úprch z porodnice domů!!!!! To je super zprávička, a navíc doufá, že se ji večer podaří připojit … budeme rady, to jo, ale pokud se nepovede, neva, určite to bude brzo!

Tak papa

Sulanek a Nika

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 11:06

No tak supeeeeeeeeee­eeeeeeerrrrrrrrrrr, že už jsou domůůůůůů. Odžloutnutí bylo super rychlééééé. To mám radost za oba. Je to malý šikula. No a kdyby se i Iren večer připojila, budeme mooooocccc rádi.

papa VAT

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 11:09

Ahojky Katko,

to je moc dobre, ze je Tomaskovi lepe, verim, ze to uz nikdy nechces zazit, hruza jenom to cist, zazit to muselo byt fakt silene!

To je hezke, ze je babi s vami a jak si ji Tomasek uziva, ma na ni moc hezke vzpominky a urcite vubec nezapomnel, prdelka mala! Teda to stehovani vubec nezavidim a koukam, ze to tam Edwardovi jeste hezky vyzdobis a pujdes, co? No nic, tady na tebe ceka krasny domecek a urcite se moc tesis, az dozarizujes tady a budes si to uzivat.

Mejte se bajecna a pusu vyhublikovi posila

Sulanek a Nika taky vyhublik

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 11:17

Jééé, to jsem ráda, že už je Tomáškovi lépe.A hlavně, že se znovu rozjedl, teda 2 týdny nejíst, to chce pořádný porce, mamko :-)))
A kdy letíte na NZ??? A jak baráček, už se to chýlí ke konci???

papa VAT

katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.04 11:50

AHoj Suldo,

Tak jsem docetla denicek, takze vy jste taky meli vanoce 2×, a moc krasne, to je fajn. Ale ze NIce taky nebylo dobre, to je mi lito, snad uz je to lepsi???Fakt je toho ted vsude hodne, tech bacilu.

My taky davame supiny z kapra pod talir a pak sup s nimi do penezenky. My jsme sice meli tresku (nebo ja vlastne nevim co je „cod“), ale supiny privezla mamka.

Na domecek se samozrejme tesim, ale momentalne mam zarizovani az sem, byla jsem v tolika obchodech s nabytkem, ze mam na rok vybrano. Hlavne me mrzi, ze u nas neni moc z ceho vybirat, tady je tolik krasnych veci, ze je to o necem jinem. I kdyz ja stejne neplanuju kdovico, jen aby to bylo utulne a nase, Tomasek si to tam stejne „zaridi“ po svem :))).

K basnikovi neni co dodat, hlavne, ze jsi ho prokoukla vcas, zivot s takovym clovekem by bylo peklo. Nenech si tim zkazit naladu, i kdyz to otravi, to si umim predstavit.

Mejte se moc krasne a bacili pryc!! Pusinky opetujeme a moc se na vas obe tesime!

Katka a Tomasek

katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.04 12:02

Ahoj Veroniko,

no to vis, na porcich nesetrime, ale hlavne ta frekvence, to je neuveritelny, jen stacim sklidit po jidle, sednu si a Tomasek me taha do kuchyne, popripade proste otevre lednicku a sam neco ulovi. Fakt nevim, kam to dava, vyhublik nebude na dlouho, to je jisty.

Na te vanocni fotce vam to spolu s Adamkem ohromne slusi, Adamek je fesak a maminka jakbysmet!

Na NZ letime 19.2., strasne to uteklo, vubec nemuzu verit, ze je nase londynske dobrodruzstvi temer u konce. No a baracek porad jeste neni zkolaudovany, ale uz je obyvatelny, i kdyz porad jeste mame dlouhy seznam vad a nedodelku. Jsem rada, ze tam nejsem, asi by mi uz ruply nervy.

Tak si uzij poslednich par dni v praci, ted uz to taky poleti, za chvilku tu budeme mit dalsi miminko!!!!

Hodne stesti a hezky si to doma s Adamkem uzivejte!

Pa pa Katka a Tomasek

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 12:19

Ahojky KAtko,

jeste prosim prozrad, co tvuj sef na oznameni, ze uz si te v novem roce moc neuzije a ze to balis smer Cechy? Nebylo mu to lito? I kdyz v Anglii veci berou docela pragmaticky, ze jo?

A to ze mas obchody s nabytkem na dlouho vybrany, to chapu:-) Mam to vse v cerstve pameti, ha-ha … a to jeste musim poridit postel do loznice, stale mi chybi … i kdyz nam se s Nikou spi na te zemi na matraci tak bezvadne:-)))

Papa

Sulanek a Nika

katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.04 12:28

No sef zatim nic, ja totiz zadneho nemam :)) Sef nam odesel tri dny po te, co jsem nastoupila a novy prijde az za 14 dni. Nadsefovi jsem zatim nic nerikala, neni kam spechat. Moc se na ten rozhovor netesim, i proto, ze me to bude lito, je to dobra prace. Ale jak rikas, tady berou takove veci pragmaticky a lidi porad prichazi a odchazi, zmena je zivot, tady to plati doslova.

Ja uz postel v praze mam, to je naopak jedine co my mame, hec :)) Ja jsem si vybrala v JMP, maji docela siroky sortiment.I kdyz ted uz bych zase vybrala neco jineho, to jsem cela ja.
Jo, na matraci je dobre, alespon nema NIka kam spadnout :)).

Hezky den,
Katka

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 14:02

Cauky vsichni,

kde jste kdo?

Jak to Esterko dopadlo s vami u MUDr.? Babi hlasila, ze Nika je bez teploty, tak mam radost, ja do sebe cpu paraleny a modlim se, at mi prestane trestit hlava!

Byla jsem s kolegyni na obidku a dala si ovocne knedliky a borsc, mnaaaaam! To at mam v novem roce co shazovat:-)))

Jeste vam musim napsat, ze jak byla Nika nemocna, zacala se v noci pocuravat … od ctvrtku do nedele bez jedne noci pokazde, uz jsem si rikala, ze ji zacnu davat alespon po dobu nemoci plenu na noc, jenomze pro ni je plenka desna potupa a ani za nic si ji nechctela dat na:,–(it a slibovala, ze se nepocura … no jo, ale chudinka mala to sotva v noci mohla ovlivnit v teplotkach, ze? Tak jsem v pondeli zkusila koupit takove ty treninkove kalhotky s Mickey Mouskou a kytickami a vybarvene na ruzovo a zkusila fintu s timto, ze bude mit na noc krasne kalhotky, maminka koupila nove … a ta holka mne dorazila, jak je videla, kategoricky prohlasila „to je plinka, to nechci“ … dalo nam to s celou familii docela dost prace ji presvedcit, ze to jsou nove krasne kalhotky a bude je mit na noc, ze preci plinky se neoblikaji jako kalhotky a nemaji kyticky a mysacku atd. Nakonec se nechala zblbnout tak, ze je chtela zkusit okamzite, ale ja trvala na tom, ze se musi nejdrive okoupat. Pak trvala na tom, ze si je oblikne sama, ovsem ten neduverivy pohled, kdyz je mela na sobe, to by jste musely videt … a opet prohlasila …„to je plina“ a jak si sahala mezi nozicky, ze je to nejake divne:-) PRavda, ty kalhotky jsou tensi, ale je to papir a zda se, ze to moje dite neni moc blbe:-) Nakonec si je nechala a … samozrejme, ze nepocurala. Druhy den vecer se konala uplne stejna scena, opet prohlasila, ze je to plina a nechce to, ale jak ji ty kalhotky vychvalila cela rodinka, navlikla je na sebe a rika jim „nocni kalhotky“ a rano opet nepocurana a jeste tak hodku po probuzeni ani nechtela … tak je zrejme nemoc na ustupu a uz je nepotrebujeme … no mame jich 17ks, ha-ha, mensi balik nemeli. No mozna se nam budou jednou jeste hodit, kdo vi…

Prisel sef, jdu predstirat praci, tak papa

Sulanek a Nika

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 29.12.04 15:01

Ahojky kočky,

Šulánku, jasný je, že Veru není hloupá, je to talent na vše od přírody :-))) Nicméně šikovně jste to zaonačili s těma kalhotkoplenkami :-))) Taky je máme doma, byly přilepené na plenkách, ale asi jen 3 ks a zatím jsme je nepotřebovali…sa­mozřejmě růžové :-)))
Bezva, že je Nika bez teplot, to je tím počasím, zima-nezima, sníh taky není, pořád teplo…

Ale musím vám říct, že jsem ujela na oblečení pro Tečku, a to jsem se zapřísáhla, že už nic nekoupím. Nicméně v NEXTu jsou slevy, tak to je přímo POVINNOST něco koupit…no něco…3 trička, 2 kalhotko-tepláčky,2 overálky na léto, tričko s krátkým rukávem a šorťásky, pyžamko s ponožkama, a to je myslím vše…no ceny v NEXTu jsem zaplatila „jen“ 2.000,–, což mi holky v Praze dají za pravdu, že to je za super cenu a prostě nutnost koupit :-))) Jakmile jsem viděla ceduli až 70% slevy, byla jsem tam, i když jsme si s Tomem říkali, že tam zajdeme spolu. I tak to už bylo probrané. V H&M a v LA HALLE už jsou taky slevy, ale NEXT je NEXT :-)))

Nicméně původně jsem šla k T-Mobilu, aby mi to rozchodil, takže tam jsem zašla jako první - před NEXTem a prý to funguje. Posílání mms tam i zpátky, ale tomu kamaraádovi to stejně nepřijde. Zkusím poslat Šulánkovi nějakou mms, jestli mu to dojde. Myslela jsem si, že je to mýma rukama, ale i jsem ukazovala, jak to dělám a dělám to dobře a mms ode mě odejde. Tak jsem z toho opět jelen, srnec, daněk :-)))

TAk zatím papa VAT

BaM
Kecalka 370 příspěvků 29.12.04 15:14

Ahoj holky!

Tedy já se nějak nemůžu vzpamatovat z toho, že za chvilku nejspíš budu v deníčku jediná s jedním potomečkem??.
A je pravda, že když se kouknu na emimčo, nechápu, jak může klesat porodnost. Pravda, když se porozhlídnu u nás v práci, je to podstatně horší. Tak je to asi 50/50?..

Esterko, jak jste na tom? Je jasný, že k dnešním narozeninám Kájovi přejeme hlavně zdraví, aby mohl zase lumpačit s Honzíkem a netrápili ho horečky a podobné potvory. Oslavka ale asi stejnak bude, ne?

Petro, u nás taky zvracení skončilo někdy kolem půl roku. Jinak taky jen občas zaskočí nějaké ty hleny, ale zvracení ne?.ťukám na vše kolem sebe! Možná by to stálo za nějaké důkladnější vyšetření. Musí to být hrozně nepříjemné ? pro všechny!!!!

Holky, dneska jsem si vystála pěknou frontičku na Stavební spořřitelně, hrůza! Jsem děsnej lempl a Anežce jsem tam penízky opět nesla na poslední chvíli. Převodem už by se to nestihlo. Nebyla jsem sama. Fronta snad pětkrát zatočená (a že tam hala není malá) Tak mě ale napadlo?.tam teď musí být peněz jak šlupek J)))))))))))))))

Máme teď docela trampotu s usínáním. Včera jsem se asi půl hodiny po uložení do postýlky šla na Anežku podívat a nejen že nespala, ale hrála si v postýlce s plyšákama! Většinou bývá do deseti minut tuhá a teď tohle. A před chvílí mi volal Martin, že opět odpolední usínání byla hrůza. No, nakonec lehla.

Šulánku, Nika je fakt chytrolín! ? to je plínka, to nechci??.no to snad není možný!!!!!!!!!!!! Taky bych se toho ráda dožilaJ))))))) Plínku na spaní prostě dávám. Vždycky je počůraná, protože se večer naleje (konečně docela dobře pije, to jsem ráda!!!!!) Ačkoli přes den je 100% v pohodě ? čurá na záchodě s dět.prkýnkem ? na spaní si nechá dát plínu a je to. Taky asi moje pohodlnost, že ano????.

Včera večer měla Any docela pěkný monolog (a vůbec netušíme, kde na to přišla) ? Pouť bude (v) pátek, Matějská, tak san (stan) mušíme bourat, aby místo bylo.? Chudinka asi někde slyšela že bude Matějská pouť a myslela si, že bude u nás doma, tak chtěla udělat místo?.
Při ?vaření? naběračkou se ptala ?Co to je?? a jelikož jsem nereagovala povídá mi ? Mamko Banko, žekni Anežce co to je!!!?
Je to s ní opravdu legrace, kéž by tohle období trvalo hodně dlouho. Je to fakt zábava!

Mějte se moc a moc hezky!!!!

Blanka+Anežka

katerina02
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.04 15:54

Ahojky pracujici,

Blanko mas pravdu, tohle obdobi je fakt super a s tema prdolkama je legrace. Kdyz si prestavim Any jak premysli ze bude muset zbourat stan aby jste mohli mit Matejskou v obyvaku … :)))))

A Nika plna pochyb o jejich novych kalhotkach je taky sladka, no proste to neni zadna trumpetka a nenecha se oblbnout, ma recht.

Veroniko ja te docela chapu, ty miminkovsky veci jsou taaaaak sladky!! Ja jsem do Nextu taky vlitla, stihla jsem to mezi nakupem sedacky do obyvaku a hrncu do kuchyne, byla jsem tam asi 5 minut, doslova jsem popadla co mi prislo pod ruku a zase jsem uhanela, ale tem slevam se nedalo odolat.

Je tu dneska tak mrtvo (v praci), ze asi ani nevydrzim do vecera a zapichnu to driv. Vecer budeme s mamkou patlat dort, na to se docela tesim. Melo by z toho vylezt auticko, tak snad to dopadne. Jo a taky musime smontovat skrin a supliky z IKEI do jedne z loznic, to bude jediny nabytek, ktery budeme mit, tak se na nej taky tesim.

Esterko doufam, ze je Kajovi lip a alespon trochu si dnesni slavnostni den uzije.

Pa,
Katka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 29.12.04 16:08

ahoj Veru

tak Missorku uz jsem nestihla pozdravovat,ale uzila jsem si to tam

manzilkovi jsem ted drhla zada ( mel to fakt nesmyvatelnym fixem),vzala jsem na ne hooodne hrubou houbicku hihi

jinak do NEXTu se taky chystam,delfinek budu mit za chvili narozeniny,tak musi byt fesak

pa magrat a delfinek

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 16:22

Tak mi psala Esterka, zrejme se chudinka nemuze kvuli horicimu oslavenci Kajikovi dostat na net:

„Je dnes neco noveho na ecku? My meli pri probuzeni 38, v poledne 39.2 a ted po brufenu a 3 hodkach spanku ma 38.6. Je to des. Takze stejne jako Adamek a Klarka tak i my slavime narozky nemoci. Jak je na tom Nika? E.“

Chudacek Kajik, ach jo, co to je ve vzduchu? At uz zacne poradne snezit a mrazit, jinak se toho nezbavime!

Papa a posleme bacily do haje!!!

usmrkany Sulda

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 16:35

Ahojky Blani,

neboj, taky mam jenom jednu princeznicku, po druhe touzim, ale tak brzo to asi nebude, to by se musel stat zazrak!

Jo s tou Stavebni sporkou jsi mi pripomnela lonsky rok, ja sice nemela penize na vlozeni na stavebko z duvodu stehovani a zarizovani, ale chtela jsem si zalozit nove stavebko a vzpomnela jsem si na Silvestra … docela bomba! PRed budovou Hypa byla fronta jako za komancu na maso a venku zima odporna, ale postavila jsem se v zajmu lepsi budoucnosti a nastesti tam byla jedna dobra duse, ktera ty smlouvy uzavirala v nedaleke hospudce … proste manzele to meli skvele vymysleno … chlap delal nahonciho a zenska neuveritelne ukecana uzavirala smlouvy a vysvetlovala cokoliv, musim rici, ze to byl nejlepsi financni poradce, jakeho jsem kdy potkala. Poradila i na jiz uzavrene smlouvy, proste na cokoliv. NEkteri lide byli neduverivi, holt neni obvykle, ze vas nekdo oslovi na ulici, ale ja si rekla, ze urcite lepe nez tam stat a preci jim zadne penize v hotovosti davat nemusim, tak co … a dobre jsem udelala.

Any je opet skvela, s Matejskou moooooc pobavila! Kde na to ty deti chodi, co? A mamka Banka taky nema chybu, ha-ha! Mne Nika taky rika „Maminko Radunko…“ nebo „Maminko Radu …“ a dopln cokoliv misto tecek. A je pravda, ze tohle obdobi nema chybu … vlastne ma taky svoje, ale o tom az pozdeji … jeste mam neco ohledne Niky a mluvy na srdci…

A s tou plenou na noc … nemusis to moc honit, az ji chcit nebude, rekne si, neboj, u nas to tak zacalo, proste mne dennodenne premlouvala, ze ji nechce a kdyz se mesic nepocurala, rekla jsem si, ze to risknu … no holt se obcas zadari, ale mimo tu nemoc se pocurala snad 1 nebo 2× a to mi prijde v poho. Navic „dame plinu“ a „jsi mimino“ … je pro Niku ta nejvetsi urazka a potupa, tak to je holt taky tezky, nejdrive ji k tomu takhle vedu a pak lituji jako tech par prohoreckovanych dni…

Tak papa a at ti pracovni tyden rychle utece

Sulanek a Nika

Petus
Kecalka 203 příspěvků 29.12.04 16:35

Ahoj holky,
Tak vidim,ze jste si jeziska krasne uzili, i kdyz tu bylo par marodu.
Gratuluji Ivce k tehu,a pripadam si, ze tu zachvilku zustanu jedina netehotna:))
A Irence taky jeste jednou blahopreju k Viktorkovi,tak uz by meli byt doma,ze?

Esterko ty se fakt nenudis,ja zazivat to co ty ,tak uz jsem na praskach:))

No a my jsme to zvladli docela dobre,narozeniny probehli v cukuletu,prisla babicka s dedou,udelala jsem chlebicky,bylo cukrovi a jeste k tomu dort(ten je jeste kousek na balkone).No a pak druhy den prisel jezisek,Misa napred stal uplne v soku jak uvidel rozsvicenej stromek a pak chtel kazdej darek rozbalovat.Aji nam a dedovi.Je to uplne o necem jinem, kdyz uz ma clovek svoje dite a vidi jakou ma s toho radost.
Musim koncit malej se dozaduje abych si s nim sla hrat:))
 PaM

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 16:39

Taky jsem se ptala Esterky, co na to jejich MUDR. …

„Zitra dalsi kontrola, zatim nejde nic poznat. Mozna ze 5. nebo 6.., ale taky z toho muze klido byt angina - proste cokoli. Chudak se pri spani pocural a plina to nevzala, byl z toho dost mimo. PRejeme ti rychle uzdraveni“

Takze dalsi bez priznaku na pocatku nemoci, super bomba, co? No jestli to budou mit jako u nas, mohou cekat i 4 dny…nejhorsi je, ze clovek ani nevi, jak je lecit krome srazeni teploty. Tak fouky-fouky na bolistky!

Papa

Sulanek

Petus
Kecalka 203 příspěvků 29.12.04 16:41

Jo jeste jsem zapomela poprat Kajovi vsechno nej k druhym narozeninam.Hlavne aby se brzo uzdravil chudinka mala.Takze posilame hromadu zdravicka:)PaM

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 16:57

Ahojky holky!
tak se hlasim zas o delsi dobe, nejak jsem se k netu nemohla dostat, vcera jsem to zkousela, ale Filip ma maminkove obdobi, tak to absolutne neslo:-))

Filipkovo ucho nejak zazracne preslo- bylo to pryc behem jedineho dne- diky bohu- nedokazu si predstavit u nas shanet ORL pohotovost o svatcich- pro predstavu- v Tesine neni vubec zadna pohotovost a treba kvuli zubum bychom museli do Ostravy:-(

Sulanku, Nika je skvela: To je plina:-)), Filip taky, kam prijde, hlasi: ja plinku nemam, ja trenky mam:-)))

Esterko, doufam, ze Vam bude brzy lip, fuj, protivni bacilove. Jo, a Kajovi vse nej nej nej k narozkam.

co planujete na Silvestra? My jdem ke spoluzakovi z gymplu- Filipek bude u nasich, deda uz se ho nemuze dockat:-) Jo, vcera Filip nedokazal pochopit, ze se deda Pepa jmenuje prijmenim jinak nez on- normalne se se mnou kvuli tomu hadal:-))) (ja, Fijip Wajek, deda Pepa taky Wajek, deda Jojo (Lojza, samozrejme prijmenim walek) Wajek ne!!):-) Smudlik muj maly:-)

No nic, musim koncit, uz mi zas dychaji na zada:-)) Tak drzte od sebe bacily dal a uzivejte posledni dny roku.

Mejte se krasne, papa, Zuzka a Filipek

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 29.12.04 20:09

Ahoj holky!
Předně bych se chtěla moc omluvit Michálkovi a dodatečně mu popřát všechno nejlepší k narozeninám.

Jsem zvědavá, jak se Viktůrek doma rozkoukává.

Kája všem moc děkuje za gratulace. Už se docela probral. Bylo to docela úmorný. V noci se probudil už někdy před půlnocí, ale byl v poho. Po půlnoci už hořel. Panadol evidentně vůbec nezabral. Hned ráno měl 38. U MUDr. jsme se teda vůbec netrafilli, protože bylo dopo vyhrazené pro miminka. Tak jsme se odklidili na opačný konec chodby a umluvili sestřičku, že nás na závěr vezme. Jenže Kája mi tam vytuhl v náručí, což jsem ještě nikdy nezažila. V ordinaci jsme ho museli vzbudit, ale byl tak hotový, že mu bylo všechno jedno. Ovšem příčina horečky je prozatím neznámá. Může se z toho prý vlastně vyklubat cokoli. Zítra jdeme na kontrolu. Máme zatím jen srážet horečku, což se moc nedaří. Doma se lehce najedl a opět usnul (39,2), ale musela jsem s ním být v posteli, jinak brečel, tak jsem tam tedy zůstala, aby se pořádně prospal. Tréninková plína teda zklamala a chudák se celý pročůral (včetně peřiny a postele). Ale po převlečení chrupal dál. Po probuzení měl pod 39 a teď má přes 38. Honzík mu šel „za sebe“ koupit dárek s Tomášem. Vybral malé plastové zahradnické náčiní. Oslava proběhla decentně. Sfouknutí svíček, dárky, chlebíčky toť vše. Od té chvíle testují s Honzíkem nové věci a částečně se o ně rvou. Klid byl jen ve chvíli, kdy jsem jim pustila novou kazetu s Kostičkama. Koupila jsem mu všechny díly, které měli, tedy 1., 3, 4. a 5. díl, teda chybí nám prý jen dvojka. Teď mě čeká vysvětlování, proč nemůže do vany, což bude jisto jistě problém. Tak je jdu nahnat do postelí.

Na Silvestra budeme tradičně doma.

Mějte se všichni pěkně a hlavně buďte zdraví!

Ahoj Esterka & spol

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 20:33

Ahojky Esterko a spol,

Opravdu je Kaja chudinka, takhle oslavit sve druhe narozeniny, ach jo! No hlavne ze se mu k veceru trochu ulevilo a byl schopen vnimat darecky, snad je z nejhorsich horecek venku, ale stejne budes muset dat nejakou davku na noc a mozna i v noci, co?
Honzik je zlaty, ze mu dal taky darecek, urcite bude moci naradi pouzit taky:-)

Jinak ja jsem taky expert na to trefit se s nemocnou Nikou do doby, kdy je ordinace pro zdrave … pamatuji si, kdy je poradna pro mimca, ale taky se nejak strida po pul dnech ordinace pro nemocne a zdrave a mne se nedari to nejak ohlidat, no trubka obecna. Pravda osvedcilo se mi zavolat MUDr. a dohodnout se treba i mimo ordinacku, je hrozne ochotna.

Ja mam zvysenou teplotu, tak jsem se nadopovala prasky a doufam v okamzite zlepseni:-))) Pokud mi rano nebude dobre, cesta do PRepych se rusi a bude to znamenat, ze celou dobu opravdu prohnijeme doma, coz mne docela stve…ale vypada to, ze to takto dopadne…ach jo!

Tak rychle uzdraveni vsem!!!

Papa a hezky vecer preje

Sulanek usmrkanek a Nika opet radici jako cerna ruka

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 20:36

Ahojky Petus,

hezky jste zvladli narozeniny a Stedry den, jsi sikulka … jen mam pocit, ze jsme docela hodne zanedbaly narozeniny Michalka, vid? Ja tady par dni ani nebyla, ale stejne se omlouvam a preju dodatecne sikulce Michalkovi jen to NEJ!!!!!!!!!!!!!!

Papa

Sulanek a Nika

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 20:44

Ahojky Zuzi,

no Filipek je taky borec jak se chlubi, ze nema plinu ale trenky, ty deticky jsou k zulibani!

My to mame s prijmenim jednoduche, jak se jmenuji stejne jako muj tata a Verunka taky, je to v pohode, ale i Basnikovou rodinku dokaze vyjmenovat vcetne prijmeni, to je fakt … no zmatek v tom nema.

Nika vyzaduje, at s ni maluji, tak asi budu muset … nicmene pred chvili nakreslila uplne super rybu, jenom oko jsem musela domalovat.

Tak papa

Sulanek a Nika

bobik2
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 29.12.04 21:51

Ahoj holky,

konecne usedam k PC, i kdyz stale jeste velmi opatrne, preci jenom siti boli! Rovnou rikam , ze komentrare nemam prectene, to je nad moji silu, ale doufam, ze se tim nejak prokousu.

Dnes rano nas pustili z porodnice, i kdyz zloutenka jeste neni pryc, pani doktorka chtela jeste den svitit, ale ja uz se tak tesila domu, ze jsem ji ukecala. No, nadsena z toho teda nebyla, ale co s nama mela delat, ze:-))

Dorazili jsme domu okolo poledne, Ondra byl u nasich a my se pustili do prace, nazdobili stromecek, poklidili a prichystali jeziska, abychom si konecne uzili vsichni dohromady „Stedry vecer“. Pak sjel David pro Ondru k nasim a privezl ho domu. Povedlo se to bajecne, Ondrovi zarily ocicka, darecky take byly uspesne a Vikisek spinkal nebo papal, proste vzorne miminko. Ted uz jsou obe nase deti v postylkach ve svych pokojiccicha ceka nas prvni spolecna noc.

Musim priznat, ze jsem jeste furt dost unavena, jak jsem rikala boli me jeste i to siti, ale urco se to bude den ode dne zlepsovat. Budeme ted s Davidem vsichni spolecne doma, abychom zajeli nejaky rezim a pak uz to bude i na me samotne, abych dokazuala oba kluky najednou zvladnout sama. Snad se vsechno podda a pujde to dobre.

Holcinky moje zlaty, dnes je to ode me vse, chtela bych vam moc podekovat za vsechny ty krasne blahoprani k narozeni Vikiska, jste moje velka opora. Rozhodne take sesmolim popis toho, ¨jak se Viky narodil, ale dejte mi chvilku casu:-))

Krasnou noc a vse nejlepsi Kajovi k 2. narozeninam!

preje

Irena + Ondra + Viky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:09

Ahoj kočky,
tedy já tu dva dny nejsem a unikají mi takovéhle super informace.Ivčo,moc gratulujeme k těhotenství a ať tě brzy přejdou nevolnosti.To opravdu nezávidím.
Mojánek absolutně nemá konkurenci ve vtipných komentářích a hned jsem to četla kolem vespolek(jsem v práci,aby si taky kapku prodloužili život) a taky ,že jo.Bezkonkurenční byl výrok:budou huášit,škouška šién…,to se popadali za břicho fakt všichni.Je to malej božánek.
Manža se taky vytáhnul s kolem,to potěší.Doufám,že se ti splní vytoužená holčička.Jak je vidět,tak se vám v domečku moc hezky bydlí a rychle jste si zvykli.

Esterko,k tobě a tvým karambolům nemám slov,hlavně se při vaší smůle při dalších kalamitách nezraňte a zdraví si uchovejte.Ať se na kluky míň lepí bacily a na psa nakonec taky.Jinak jste ale měli štědrý den docela hezký,ne?

Sulánku,svým krásným deníčkem jsi mi zlepšila náladu a pripomněla vánoční atmosféru,užili jste si to moc hezky.Jen kdyby tak byly dětičky zdravé.

Nám se to zatím vyhlo.ale Vašek dnes celý den skučel,že mu je blbě od žaludku a bolí ho celé tělo,tak to bude nejspíš ta chřipka co řádí po celé republice.Jen aby to nechytli lumpíci.Ti tedy dnes vyváděli,protože jsme byli celý den doma ani jednomu nám není dobře a celé svátky jsme trajdali pryč,tak jsme chtěli trochu polenošit,ale děti měly jiný názor.Tak jsem s Nikem hrála hry co přinesl ježíšek a stavěli si z lega,koukali na pohádky a otravovali,jak si člověk sedl a chtěl si oddáchnout.Na Silvestra mám den.tak vám taky budu dělat společnost na netu ,pokud bude klid a nezletilci nebudou v HK moc řádit.

Já teď mela pěkně nahnáno,protože jsem měla taky zpoždění,ale před hodinkou mi spadl kámen ze srdce.Vaška v tom nechám podusit do rána,ať se to znovu neopakuje.To jsou ty akce bez dětí,no a my byli v tom Brně…Hlavně ,že je to vyřešené.Nevím,co bych dělala.Jdu se mrknout na film,je tu zatím klídek,tak doufám,že vydrží.Pá NIKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:14

Tak ještě jednou já,Katy máš můj obdiv,že jsi před svátky 4kg zhubla.A co ty Sulánku,kdy na to vlítneme?
Já plánuji po Silvestru a dokonce jsem zjistila,že v HK má pobočku pražský klub Diana,tak se jdu v úterý přihlásit,hlídání mám už domluvené s mamkou.Už se na sebe vážně nemůžu dívat,ale hlídání manži div ne při štědrovečerní večeři mě dost otravovalo.Je to protiva.Sám neví,co je to mít hlad a kila navíc,tak buzeruje.Ale já mu ukážu!!!!!!!NIKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:20

Ahoj Irčo,
máš můj neskonelý obdiv,že jsi si na nás našla čas,když máš u sebe obě štěstíčka,je to paráda a uvidíš,že vše zvládneš v pohodičce.Přeji ti,aby vaše prcní i všechny ostatní noci byly klidné a spinkavé nebudivé,zlom vaz NIKA

PS:Kájínkovi samozdřejmě přejeme k druhým narozeninkám zdravíčko,štěs­tíčko,hodné rodiče a brášku a ať jsou plamínky radosti a spokojenosti v tvých očičkách navždy.Krásnou­,klidnou noc všem!!!!!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:22

Já jsem ale blb,ne prcní,ale samozdřejmě první.To je tak,když se moc spěchá.NIKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:49

Ahoj,

„prcní“ je fakt dobrý, docela mě to pobavilo.

Irčo, taky se skláním nad Tvou sílou se ještě dnes připojit a poslat nám pár řádek. Určitě to bude všechno moc fajn, režim se „zajede“ a půjde všechno samo. Držím pěsti!!!

Esterko, Ty máš opravdu pech. Je mi Káji moc líto, posílám pusinku na uzdravení a kromě toho vše nej k 2. narozeni­nám!!!! Adámek už večer znovu neblinkal, ale mě bylo v noci šoufl, hrůza, jistil to kýbl u postele. Ustála jsem to, ale začínám mít podezření, že se k nám snaží vkrást jakýsi nechutný bacil, co nám chce zkazit začátek nového roku! Adámek dneska dost zlobil, taky si často pokládal hlavičku, což nebývá absolutně zvykem, 2 x se večer pokadil tak, že měla plína co dělat. Doufám, že to nějak ustojíme, hlavně Adámek.

Šulánku, co to je ty trénovací plínky??? Neznám, neslyšela jsem, prosím vysvětli, je mi jasný, že jsem „out“.

Je mi pořád lítostně z toho, co se děje u Indonésie. 80.000 mrtvých, hrůza, HOLKY, JAK MOOOOOC MŮŽEME BÝT RÁDY, ŽE JSME VŠICHNI ŽIVÍ, ZDRAVÍ A RODÍ SE NÁM KRÁSNÉ A ZDRAVÉ DĚTI!!!!! TAK AŤ TO TAK ZŮSTANE!!!!!

Konec špatné nálady, dneska začínám pomalu ale jistě vyhrávat nad depresí, tak hlavně pozitivně zakončit … Jste všechny moc fajn, těhulky pozor na sebe, blížícím se oslavencům vše nej do dalších let (nevím, kdy se zas připojím … znáte mě) a nemoci od všech pryč (prskám na monitor).

Ahoj, PetraK

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.04 22:50

Jo a na fotkách Vám to všem moc sluší!!! Něco snad do konce týdne nafotím a pak to sem taky šoupnu.
Ahoj, PetraK

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 23:17

Ahojky PetroK,

teda ty se prekonavas, to je snad na rekord v tomto tydnu:-))) Jsem moc rada, ze obcas nakouknes a jeste radsi, kdyz napises. S tim blinkanim Adamka se fakt radsi poptej sve MUDr., Nice to skoncilo v 1 roce a od te doby opravdu jeste parkrat vyjimecne a pak uz jenom v nemoci, jinak musim zaklepat ze je snad zaklopka vporadku a nic z tech hruz prvniho roku uz nezazivame.

Trenovaci pliny jsou takove, ktere se natahuji jako kalhotky nebo slipy, maji obrazky a kyticky v lulaci casti a kdyz se milackovi stane nehoda, kyticky by mely zmiznout … teda takove jsou ty pro holcicky, ktere jsou ladeny do ruzova, existuji i modre ladene pro kluky. Hlavne se da tem mispulinum nakecat, ze to jsou normalni kalhotky nebo slipy a ze se do nich nesmi lulat … no a kdyz se stane zcela nahodou, neni to traga … i kdyz jak ted psala Esterka, Kajik to v poledne do nich pustila a protekly, tak asi nebudou tak nacucavajici se jako normalni pleny. Ja s nimi nemam temer zadnou zkusenost, mame je dneska 3. noc a zatim se nehoda nestala … a kazdy den mi Nika podezirave oznamuje, ze to je plina a ze ji nechce, nastesti se vzdycky necha okolim ukecat, ze jsou to nadherne paradni kalhotky … tak se dneska bezela kouknout na sebe do zrcadla a prisla sice nadsena, nicmene se slovy „a je to plina“ … no uchlacholilo ji me upozorneni, ze by byla skoda si takove nadherne kalhotky polulat! A prodavaji se asi ve 2 velikostech a to bud po 17ks nebo po 15ks a jsou od firmy Huggies, od jinych jsem je nevidela, i kdyz mozna existuji, kdo vi?

Indonesie a vubec cela postizena Asie to je jedna velikanska hruza, ach jo … snad poprve v zivote jsem rada, ze nebydlim nekde u more ci oceanu. Ovsem takovato silena prirodni katastrofa snad nema v novodobych dejinach obdoby a je hruza, ze nedokazali lidi vcas varovat a nevyklidili oblasti mozneho postizeni … urcite budou pro priste (a to se modlim ac nejsem verici, at zadne priste nenastane) budou lepe pripraveni co se tyce zachranneho systemu! Ale hlavne z toho nemej depku, je to hruza hruzouci a nemusi snad delat hruzu jeste i u vas doma, ze?

Papa

Sulanek a hajajici Nika

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 23:29

Ahojky Niko,

opravdu jste si dnesek krasne uzili, i kdyz deti radily … ony proste nenechaji v klidu ani nas a ani na chvili, teda Nika urcite … dneska jsem ji zahnala do postele az ve 22.40 a to chtela jeste lumpacit, pravda byla tuha do 3 min a z Budulinka jsem rekla jenom docela malickou pasaz a pak se rozkaslala, tak chudinka pochopila, ze maminka nemuze mluvit a tudiz pohadka nebude a radsi rychle vytuhla, ani se neni cemu divit v tak pokrocilou hodinku … doufam, ze ji to vydrzi do rana.

Snad vas ta potvora strevni ci jina chripka nelapne, nesmite se nechat dat zkolit!

S tim zpozdenim a hlavne podusenim manzi jsem se pobavila, ty jsi pekna potvurka … vsak jsi si v Brne urcite taky krasne uzila, ze?:-)))) No co, 2 nebo 3 deti … to uz je jedno:-)))

A s tou dietkou zacinam bud hnedka na Novy rok, nebo hned vikend pote, tedy pokud budu zdrava, jinak hned jak vyzdravim a obuju se do toho poradne, tak se tesim, ze nas bude vice. Ja nejaky DIANA klub vubec nestiham, ale snad to zvladnu i sama, kdyz se zatnu, tak to pujde, jenom musim byt dobre nacasovana! A ten tvuj manza by si mohl pitome poznamky odpustit alespon u stedrovecerni vecere, co? No vsak ty mu vytres zrak, neboj!

Papa a klidnou sichtu preje

Sulda

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 29.12.04 23:50

Ahojky novopecena dvojnasobna maminko a spol.,

tak se mi zrovna ztratil komentar urceny vam a uz nemam silu ho plodit cely v plnem zneni, tak akurat moc vitam doma a jsem rada, ze jste si uzili spolu krasny den a i Ondraskovi se rozsvitily ocicka stesti u stromecku.

A jak Ondra reaguje na brasku? Videl ho uz v porodnici nebo to byla dneska premiera?

Viky je zlaticko, jak je hodny a tobe se siti urcite brzy zahoji a budes opet litat jako srna, neboj!

TAk krasnou rodinnou pohodicku ve 4 preje

Sulanek a Nika

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 30.12.04 00:11

Ahoj holky!
Irenko, vítejte v plné sestavě zpět na éčku! Zvládáš to skvěle. Neboj na šití si za pár dnů ani nevzpomeneš. Jsem natěšená na popis porodu i na reakci Ondry na brášku.

Kája přes všechny dávky Brufenu hicuje jako šílený. Jen se děsím, aby v noci nedošlo na zábaly. Nevím proč, ale odop se absolutně šprajcl a nechce si nechat měřit teplotu. TAkže teď ho jen tak ošahávám a tipuju kolik tak asi má. My máme ty tréninkové kalhotky od Pampers. Já pro změnu viděla jen tyhle. O víkendu jsme dobrali balíček, který jsem koupila v říjnu. Teď ty nové mají hrozně moc barev a obrázků - docela přeplácané. Ale já to sleduju jen když si je Kája nechce oblíknout, tak ho lákám na nový obrázek slona (na klouzačce atd.). Počůral se do nich dnes poprvé. Jinak jdou do koše pouze proto, že se používáním roztrhnou na bocích. Začala jsem je kupovat, protože se snadno natahují. Kája se v noci na čůrání budí a mě nebavilo věčně ho zalepovat do plínky.

Teda holky, já vás obdivuju s tou vaší odhodlaností zhubnout. Já bych měla cvičit, protože jakmile trochu přiberu, tak se mi okamžitě vyvalí břicho jako podviživencům z Afriky. A i za současné situace ho dokážu na požádání v leže nafouknout, že vypadám jako v 6. měsíci. Tomáš vždycky nevěřícně civí. Takže cvičení by bylo víc než vhodné, ale nikdo mě k tomu nedonutí. Sport je můj nepřítel číslo jedna. Doma jsem to tedy zrovna nefiltrovala, ale v prosinci mi opět volal TOmášův bratranec z Ameriky. No bylo to docela hustý. Na jednu stranu mi to tak trochu lichotí, ale na druhou nechápu, co si od toho slibuje. Začíná to totiž nabírat nebezpečné grády. Hodlá tajně přiletět, posílat mi pravidelnou apanáž atp. A mimo jiné do mě hučel, že bych měla sportovat, no to jsem ho poslala … okamžitě. Připadá mi jako „profesor Higgins“ (nevím jak se to píše) z My fair lady. Chudák se dost plete. No doufám, že si tohle nepřečte nikdo, kdo by to číst neměl.

Jdu do postele, ať naspím aspoň pár minut před noční produkcí mých dětí.
Ahoj Esterka & spol.

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 30.12.04 00:13

Jééé Šulda je ještě přihlášený(á)!!! Co tak pozdě :)??? Marodi mají být dávno v pelechu!
Esterka

Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 30.12.04 08:25

Ahoj holky,
opožděně (ale to my skoro vždycky) přejeme Kájovi všechno nejlepší k druhým narozeninám, hlavně hodně zdraví, štěstí atd.

Ivčo, gratuluju k těhu, a moooc Ti přeji holčičku.

My se přidáváme do řad marodů, předevčírem Lenula jen celý den kašlala a teklo jí proudem z nosu, ale večer když ulehla, tak si stěžovala že nemůže dýchat, tak jsem ji vzala do náruče a povídali jsme si spolu až do půl druhé, dýchalo se jí celou noc těžko a měla teplotu kolem 40, tak jsme jeli ráno k doktorce, a ta po poslechu povídá že má na pravé straně zápal plic a k tomu silný zánět průdušek. Kdyby se jí prý zase těžko dýchalo at okamžitě voláne záchranku.
Naštěstí antibiotika jí zabraly, a ted už jen kašle, a dýchá docela normálně a teplotu už má jen trochu zvýšenou.
Ada má zase zánět spojivek a nemůže se ho zbavit. Mazání očí je pro něj to největší týrání, oči má pevně semknutý, že tam nemůžu nic dostat.
musím končit, vztekloun se dožaduje pozornosti a manžel je dnes pryč.
Jen nevím jak povezu tátu k doktorce (vozívám ho každý den na injekci) asi pojedeme s celým lazaretem.
papa, marodi Niko, Kájo brzo se uzdravte, a ostatní se bacilkům vyhýbejte.
cdkvnfejlwehdik+wjd vzkaz od Ady:-))

Lola+Ada+Lena

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.12.04 08:33

Ahojky Esterko,

Tak tvuj komentar jsem minula v noci o fous, uz se mi nebezpecne zaviraly oci. Ja bych i sla spat drive, ale ve 23 s Nikou jsem se zacala jaksi trochu dusit a vyschlo mi v krku, takze nez abych ji probudila, vyplizila jsem se ven a usedla k PC a mela strach si jit lehnout, nebot v sede mi nic nebylo ale v leze vse drazdilo. Nakonec jsem to nejak ustala, ovsem probudila jsem se s tak silenou bolesti hlavy, ze jsem od 6h odolavala Nicine prosbe o cajicek, proste jsem se bala vstat aby se mi hlava nerozpadla jako strep…Takze je jasne, ze nikam nepojedeme a budeme doma, ach jo! Uz mne to fakt neba! A navic deda s babou bez nas taky nepojedou a taky se ohlasil bratranec, ze by u nas stravil Silvouse, no to bude bezva mejdan:-))))

Chudacek Kajik jak hicuje, jsem zvedava, co se z toho vyvrbi. Je pravda, ze treninkovky jsem koupila narychlo v prvnim krame a jine jsem nevidela, ale preplacane jsou taky a maji motiv z disneyho pohadek, ale mam pocit, ze v tom baliku jsou vsechny stejne.

No to se ti rekne, ze nas obdivujes za odhodlanost zhubnout, kdyz jsi jako proutek, ktery vitr v klidu odvane:-) My tezsi vahy holt to mame tezsi se vsim vsudy:-))) A navic k hubnuti patri i to cviceni … takze nejenom ze musime prestat zrat, ale ji cvicit … auuuuu!!! Je pravda, ze to druhe mi zase tak nevadi, jenom ten cas kde na vzit?????

Jeeee, bratranec z Ameriky po tobe tak silene jede????? A to je mi novinka, ale je to husty, ze mu neni blbe te takhle balit svemu vlastnimu bratranci, co? No prinejmensim se bavis, vid?

Tak papa a pokud mozno hezky den preje

Sulanek a Nika zpusobne papajici ceralie s mlickem

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.12.04 08:37

Ahojky Loli,

teda u vas to taky asi nikdy neskonci, vid? Chudinka Lenicka, je mi ji moc lito, nastesti to nejhorsi mate za sebou.

A Ada to chytil od Lenicky a taky se toho nemuze zbavit koukam, ach jo!

Tak to nejak zvladni a nezblazni se z toho!

Papa

Sulanek a Nika

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 30.12.04 09:23

Ahojky kočky,

co se nám tady rozmáhá za nemocenský bacil???? Nejdřív s tím začal Adámek, pak Tomášek, Nika, Kája se toho taky nezbavil, Adámek od Petry K taky začíná a do toho Loliny obě děti. Ta zima je opravdu „bibi“ období anebo jak říká Adámek blbý :-))))

Irenko, vítej doma s malým uzlíčkem Viktorkem. Uvidíš, zvládneš to dobře a jestli do toho budeš zvládat i školu, tak už jsi na tom jako Esterka. Prostě jste holky jedničky.

Niko? No a třetí mimi bys neustála???, Když už by se zadařilo???? Já si říkám, že to těhu je k nepřežití, ale ten výsledek stojí za to.....ale teĎ jen teoretizuju, sama nevím, jestli bych do třetího šla…ještě není ani druhé na světe :-))

Esterko, bratranec z Ameriky???? Joooo???? Tak na jednu stranu to lichotí, že je zájem, ale není praštěnej???? Myslím vůči Tomášovi??? Ti chlapi si s ničím nedělají těžkou hlavu.

Tomášku, přejeme Ti vše nej k narozeninám, klidné cestování na NZ a potom už řádění v novém domečku. K tomu samozřejmě nejhodnější maminku…tu už máš :-))) a hodně zdravíčka.

papa VAT

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 30.12.04 11:07

Tomášku náš Angličánku,
dneska je tvůj velký den,
babi s mámou dort upečou
a dárek táta předá ti?

Nový Zéland čeká na tě
s otevřenou náručí,
potom barák u Prah
připravený k bydlení.

Máš se na co tešit,
ty veliký kluku,
uvidíme tě častěji,
budem volat juchů!

KRÁSNÉ NAROZENINY A PUSU K TOMU!

teta Šulánek a kámoška Nika

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »