Švihák lázeňský

O životě

Díky, tati! vděčně objímám svého otce. Oči mi září a v ruce křečovitě svírám dárkový poukaz na víkendový wellness pobyt pro dvě osoby. Já pojedu pryč, já poprvé pojedu od dětí pryč! Cítím se jak před prvním milováním.

„Já na tohle fakt nejsem.“ ošívá se můj muž Tomáš, když zvesela mávám nenadále nabyvším poukazem na víkend v nedalekých lázních.

„No, tak pojedu sama, alespoň nemusíme řešit hlídání.“ balím si tu cennost zpátky do kabelky.

„Co Martina?“ snaží se hodit povinnost doprovázet milovanou choť v časech dobrých i zlých na mou blízkou kamarádku.

„Kojí.“ odvětím suše.

„Lenka?“ rozsvítí se jako měsíc v úplňku.

„Taky.“ zabručím.

„Monika? To je asi blbost, co?“ váhavě na mne pohlédne, když místo sebe zbaběle předhodí společnou známou, začínající 40. týden těhotenství.

„Hele, nezlob se. Já tam fakt nechci.“ smířlivě mě obejme kolem pasu.

„A co moje máma?“ náhle se rozzáří jako měsíc v superúplňku.

„Nechci buzerovat, ale moje babička si do lázní vždycky brávala župan.“ ironicky komentuje mé tak málo využívané pouzdrové koktejlky, které cpu do kufru.

„Mohl jsi jet se mnou, tak teď nežárli.“ sejmu ho s úsměvem a přihazuji samodržící punčochy.

„Já nežárlím, jen mám strach, abys tam někomu neroztočila kardiostimulátor.“ ukáže bradou na černou krajkovou soupravu spodního prádla, která se ne tak úplně náhodou válí před jeho pobavenýma očima.

„Ty fakt jedeš sama? Jani, sorry, ale já od malýho ještě nemůžu.“ po stopadesáté se do telefonu omlouvá Martina.

„V pohodě. Jo, jedu sama. Budu se starat jen o sebe. Celý dva dny se budu zajímat pouze o spánek, jídlo a zábavu. Chci řešit, zda nemám oko na punčoše a jestli je třeba přidat lesk na rty. Chci vysedávat v lázeňské kavárně a doufat, že mě ještě někdo pozve na skleničku. A to by s mojí tchyní fakt nešlo.“ rozesměji se při té představě.

Z mobilu se naoplátku ozve dětský pláč a Martinino: „Promiň, ještě zavolám.“ Tútútútútú…

Úplně navrch sbaleného kufru s láskou položím modrobílou figurku vykuleného plyšového šmouly, talismana od mých synů.

„Buď hodná, dodržuj večerku a žádné pánské návštěvy na pokoji. Tady máš kapesné, holčičko.“ strčí mi Tomáš bankovku za výstřih.

„Nebo víš co? Na kafe se nech od někoho pozvat a tohle propiju, až budeš pryč.“ vymyslí ten vtipálek a hledá v mé podprsence zapadlé pětikilo.

Neocením jeho žertíky a loučím se s ním: „Večer vždycky zavolám. Opatruj mi děti. A zlato, hlavně mě tu nezapomeň v neděli vyzvednout!“

Políbím ho, zamáčknu slzu a s kufrem na vodítku kráčím vstříc novému dvoudennímu dobrodružství.

Po zabydlení svého dočasného domova vyrážím s lázeňským průkazem v ruce na obhlídku komplexu. Dle rozpisu procedur se mám po večeři hlásit ve vířivce a sauně. Hned po příjezdu jsem si u recepce všimla malého obchodu nabízejícího české punčochové zboží. Na jídlo je ještě brzy a mé nožky již dávno touží po kvalitních vzorovaných punčoškách. Zaklapu podpatky a než vpluji dovnitř, míjím několik lázeňských hostů v županech a domácích pantoflích. Možná jsem to vážně se svou garderóbou trochu přepískla.

Ochotná prodavačka mi můj nákup (dvoje punčochy velikosti 104, jedny termopunčochy velikosti 116 a patery pánské ponožky) uloží do reklamní tašky a s přáním dobré chuti mě nasměruje k jídelně. Všímám si, že jsem upoutala pozornost dvou postarších mužů. Vzpomínaje na manželovu poznámku o kardiostimu­látorech se neodvažuji ani usmát. Podle jejich chování ovšem tipuji, že tihle pánové si své budíky nechali dobře seřídit a do lázní vyjeli lovit ženy a zážitky s nimi spojené.

„Dobrý večer, nechcete si přisednout?“ galantně mi nabízí křeslo muž věkem převyšující mého otce.

„Ne, děkuji, jdu do jídelny.“ odmítnu jejich společnost.

„Ó, pak vás rádi doprovodíme.“ zahraje si starší z nich na Oldřicha Nového.

Mladší mi sebere igelitku s manželovýma fuseklema a druhý mi nabídne rámě. Do prkýnka, tak oběti na placení drinků mám rychleji, než jsem čekala, ale že by tedy byli podle mých představ…

„Říkejte mi prosím Mirku…“

Naštěstí můj nový kamarád Mirek večeří v jiném sektoru jídelny. U prostorného krásně prostřeného stolu se setkávám s mladičkým párem, který má očividně zakoupený stejný wellness pobyt jako já. Pozdravím, na klín si způsobně položím ubrousek a čekání na jídlo si krátím pozorováním mých spoluhodovníků.

Odhaduji, že jsou asi o deset let mladší než já, a z kradmých pohledů do jejich položených lázeňských průkazů vyslídím, že se budeme potkávat na většině procedurách. Slečna se trpělivě pokouší nadchnout svého mládence pro nadcházející víkendové radovánky. Z jeho nasupeného a nemluvného obličeje je jasné, že on byl lázněmi také obdarován, ale ještě si ve vztahu nedokázal vybojovat právo veta. Chudák.

Stojím polonahá před dřevěnou skříňkou číslo pět. Snubní a zásnubní prsten (z důvodu saunování samozřejmě) zavírám do peněžky mezi drobné. Po sprše si upravím dvoudílné stříbrné plavky a zabalená v ručníku vkročím do místnosti s vířivkou. Díky svému novému hobby - nakukování do cizích lázeňských průkazů - nejsem přítomností mladého mileneckého páru ve vířící vodě zaskočena. Oni už očividně nikoho nečekali.

„Dobrý večer.“ špitnu skoro provinile a začínám se pomalu nořit do bublajícího bazénku k vytřeštěným milencům. Kapky vody se sráží na vykachlíkovaných zdech a celková atmosféra v místnosti houstne. Na dívčině tváři se v rychlém sledu střídá překvapení, šok, strach a zloba. Hotová škola mimiky. V chlapcově obličeji čtu potěšení, radost a očekávání. Mně je trapně. Slečna dává pokyn svému partnerovi k odchodu do sauny. Chlapec zkouší, zda už jeho právo veta nabylo platnosti. Odmítá se hnout z místa a dál sní svůj erotický sen.

Po chvíli ho jeho partnerka zrudlá horkem a vzteky bere hrubě za ruku a vytahuje z vody, jako paralyzovanou rybu. Ona se zavírá v infrasauně, on se zavírá v místnosti se zchlazovacím bazénkem a já zavírám oči a nechávám tisíce malých teplých bublinek masírovat moji celulitidu. Doufám, že nebudu mít zítra projímadlo v ranní kávě. Do sauny se samozřejmě neodvážím ani nahlédnout.

Ssssss, zafixuji účes lakem na vlasy s vysokým leskem a zdrhám z pokoje na chodbu. Nechci kýchnout a rozmazat zasychající řasenku. Trauma z vířivky hodlám smáznout dvojkou kvalitního bílého vína v lázeňské kavárně. Koktejlky mám nablýskané, je čas vyrazit.

Dojdu až k proskleným dveřím před posměváčskou cedulí: Dnes uzavřená společnost. Využijte služeb naší lázeňské cukrárny. Přes nablýskané sklo zahlédnu krásnou a šťastnou nevěstu v objetí svého novomanžela. Tak tedy hodně štěstí.

V cukrárně to ovšem žije! Všechny stolky jsou v obležení dobře se bavících hostů, vonící kávy, sladkých lázeňských oplatek a nadýchané šlehačky. Není ani jeden volný. Víno na stojáka v lodičkách mi mé křečové žíly rozmlouvají. Od jednoho stolečku náhle vystřelí pánská ruka a netrpělivě mává. Připomíná některé mé bývalé žáky. Já, já, pančelko, já. Kmitající končetina patří Mirkovi. Decentně mu mávnu zpátky a uchyluji se k plánu B - ústup.

Rázně zamykám svůj pokojík a šaty měním za teplé pyžamo. Z kabelky vysypu své poklady z cukrárny. Jednu čokoládovou tyčku umístím na stůl, druhou na okenní parapet. Oříšky v čokoládě položím na noční stolek. Pytlík slaných chipsů po chvíli přemýšlení naaranžuji mezi tyčinky a se šlehačkovými trubičkami si barbarsky vlezu do peřin.

Je to krásný pohled. Mlsky kam se podíváš! Vím, že jsou na stole a mohu se spolehnout, že tam počkají, dokonce i když si odskočím na toaletu. Zkusím zavřít oči a počítat do deseti. A pořád tam jsou! Mohu si je sníst, kdy budu chtít, nemusím je schovávat, ani je hltat potají v koupelně. Jen bych je neměla sežrat najednou.

Probouzí mě známá bodavá bolest nad levým uchem. Posadím se a přemýšlím, kde jsem. Jo, lázně! Vstávám. Chce se mi zvracet. Na nočním stolku se válí obaly od čokoládových tyček, pytlík s polovinou oříšků a pár posledních bramborových lupínků. Bože, já jsem ale dobytek! Jen idiot se přežere čokolády, když ví, že ho stihne trest v podobě migrény! Je v začátku, pokud si obstarám něco na bolest, zapiji to silnou kávou, mám ještě šanci na cekem plnohodnotné prožití dne. A to vážně chci!

Lázeňská lékárna naštěstí sídlí hned vedle hlavního vchodu. Pomalými plynulými pohyby se došourám až k vyznačené čáře - Dodržujte diskrétní zónu. Teprve poté velmi velmi opatrně zvedám hlavu. Milimetr po milimetru. V postarším ulíznutém muži, který se objeví v mém zorném poli a naklání se k lékárnici tak moc, že i já vidím, jak je jí to nepříjemné, poznávám Mirka. Ten chlap je všude! Bojuji s náhlou nauzeou.

„Prosím?“ ptá se mladá lékárnice.

Mirek se rozhlédne kolem dokola, při pohledu na mne se viditelně vyděsí.

„Co potřebujete?“ nebaví jeho podivně špionážní chování magistru v bílém slušivém tričku s nápisem Orofar na rameni.

Ten rádoby gentleman se otočí zpět k ní, z kapsy saka vytáhne lístek papíru, přikryje ho svou rozklepanou dlaní a smýkne s ním směrem k mírně vyděšené lékárnici. Ona ho nejistě zvedá a začíná číst. Původně nechápavý výraz střídá široký úsměv. Mirek se tváří, jakoby se v apatyce ocitl náhodou.

„Ano, vydržte, podívám se, zda ho máme.“ začne mladá žena cosi datlovat do počítače.

Lázeňský seladon nehybně sleduje pultík před sebou. Lékárnice odbíhá. Během pár vteřin je zpět s několika krabičkami v náručí.

„Takže Clavin bohužel nemáme. Ovšem mohu vám nabídnout Arginmax forte. To ale není na jednorázové užití, jak byste si asi představoval. Jednorázově by šel tento Potensan, asi pět tablet hodinu před pohlavním stykem. Máte tam patnáct tablet, takže vám to vyjde na tři…“ nahlas s cukajícími koutky vysvětluje magistra.

Mirkovy nervy praskají a vyklízí pole. „Já se zeptám ještě jinde!“ zahuhňá a bez pozdravu utíká pryč.

Podívám se lékárnici do očí a smějeme se obě. Zpoza látkového závěsu vyjde další zaměstnankyně.

Mrkne na svou kolegyni a říká: „Prohrálas, vaříš kafe.“

Ach, jak my ženy umíme být zlé! Pořád mi leží v hlavě, co to vlastně bylo za sázku?

Bolest se umoudří a já vyrážím směr whirlpool lázeň a celková masáž zad.

„Vlezte si dovnitř, za chvíli vám pustím perličku.“ obdržím instrukce od obsluhy.

Pomalu se soukám do nevelké vany, zatímco má přidělená společnice šplíchá do příjemně teplé vody snad litr omamně vonícího oleje.

„Příjemnou koupel!“ popřeje mi a zatáhne závěs, abych měla soukromí.

Voda začíná bublat a pěnit. Zkouším se pohnout tak, aby jedna z trysek přestala mířit přímo na můj řitní otvor.

„Do háje!“ ujede mi, když zjistím, jak neuvěřitelně ten olej po hladké vaně klouže! Mám co dělat, abych udržela hlavu v bezpečí nad hladinou.

Takhle nějak muselo být Borisovi. S láskou si vzpomenu na svého výborného kamaráda, který obýval svůj kolejní byteček dvě patra nad mým. Boris hned od prvního ročníku vyfasoval skvělého spolubydlícího. Sedli si spolu natolik, že celých pět let si vzájemně prováděli láskyplné naschvály. Jednou se Boris objevil na přednášce Demografie s obvázaným zápěstím.

„Ten blbec mi nalil místo sprcháče lubrikační gel!“ volal na celou aulu.

„Z tý vany se nedalo vylézt, Jani!“ stěžoval si už tišeji.

Kdybych nevěděla, za co to byla odplata, snad bych ho i politovala. Dnes je uznávaným autorem geografických učebnic a ředitelem základní školy. Zápěstí má plně funkční.

Po několika minutách bublání ustává. Rozhrne se plenta a moje lázeňská pečovatelka mě starostlivě halí do suchého prostěradla.

„Tady si odpočinete a kolega si vás za moment vyzvedne.“ Uloží mě láskyplně na pohodlné lehátko.

Ještě mě celou přikryje chundelatou dekou a zmizí. Chybí už jen polibek na čelo. Je mi příjemně teploučko a jsem tak vláčná a hydratovaná, že se mi začínají klížit oči.

„¨Paní K…, pojďte se mnou, prosím,“ dolehne k mým uším.

Vyletím dezorientovaně do sedu a zaposlouchám se. Někdo stojí před plentou. Sedím, ani nedutám a zírám na závěs.

„Haló, paní K…? Jste tam?“ ozve se opět nesmělý hlas.

„Jo,“ odpovím a dál nehnutě sedím, civím a nechápu.

Musela jsem v okamžiku tvrdě usnout.

„Ehm, a mohla byste prosím vyjít ven? Máte teď masáž,“ mluví na mne sympatický mužský hlas jako na absolutního debila.

„Jo,“ odvětím podruhé, čímž nejspíše jeho domněnky o mé debilitě potvrdím úplně.

Omotaná prostěradlem vylezu neochotně před plentu, kde na mne čeká nádherný urostlý masér mírně vykolejen naší první konverzací. Myslím, že můj vysokoškolský diplom pečlivě uložený doma ve skříni, se konečně začíná červenat.

„Prosím položte se na lehátko, dám vám suché prostěradlo,“ usměje se a jedním mocným trhnutím mě zbaví jediného kousku plátna na mém těle.

Vytřeštím oči a hlavou mi prolétne motto, které visí v ložnici mé švagrové: „Hubená žena je krásná oblečená. Žena, která cvičí, je krásná nahá.“ Vážím 49 kilogramů a naposledy jsem cvičila na přelomu tsíciletí.

Okamžitě skáču šipku na lehátko. Rudý obličej zastrčím do díry nápadně připomínající otvor v záchodovém prkénku a už mi ani není líto, že z toho sexy muže uvidím jen bílé kotníčkové ponožky v pohodlných pantoflích.

Taktu sice moc nepobral, ale ve svém oboru se očividně vyzná. Masáž je naprosto skvostná. Užívám si ji a vrním při ní blahem. Nakonec se postaví k mé hlavě, ruce mi položí na šíji, zatlačí a pomalu je sune podél páteře až k mým hýždím. V ten moment začnu pociťovat určitý diskomfort v mé nejintimnější oblasti. S každým tahem masérových rukou se zvětšuje mokrá skvrna pode mnou.

Pitomá perlička! Připadám si jako synova žlutá gumová kachnička, která se při koupeli dírou v bříšku naplní vodou a s každým jejím stisknutím část vody vystříkne ven. Jen nemám díru v bříšku. Okamžitě přestávám mručet. Nerada bych, aby si myslel, že se mi jeho dotyky líbí více než je zdrávo. No, ale zase lepší než kdyby mi doporučoval cvičení na problémy s inkontinencí.

„Tak, hotovo. Vstávejte pomalu, ať se vám nezatočí hlava,“ varuje mě a podává mi další čisté prostěradlo.

Vyrvu mu ho z ruky, nedbám na jeho doporučení a zdrhám dříve, než si všimne obřího mokrého fleku v inkriminované oblasti jinak suchého lehátka. Rozdýchám to (asi díky jedinečnému mikroklimatu) teprve v solné jeskyni. Do večera si musím ještě třikrát vyměnit kalhotky.

Mám poslední příležitost si tak trochu flirtnout. Koneckonců kávu s mužem mám od svého oficiálního partnera přímo nařízenou! Hodím se do gala a podruhé se vydávám směr lázeňská kavárna. Jedná se o vkusně zařízený podnik. Velmi se mi uleví, když zde nenaleznu nikoho v županu a mé samodržky nejsou ani trochu nápadné. Chvíli přemýšlím, zda si po vzoru Pretty woman sednout na bar, ale nakonec se kvůli strategické pozorovací poloze rozhoduji pro menší stolek v rohu.

Číšníka potěším svou volbou drinku Piňa Orange. Co na tom, že pro jeho výběr bylo rozhodující to, že jsem si byla jistá výslovností. A vytáhnu tolik diskutované Žítkovské bohyně. Zrovna když se chudák Surmena ocitá v blázinci, všimnu si chlápka, který v kavárně při mém příchodu rozhodně nebyl. Podle zimní bundy přehozené přes opěradlo židle dedukuji, že nepatří k ubytovaným hostům. Před sebou má čaj či grog a v rukou nějaká lejstra. Omlouvám se, paní Tučková, ke knize se vrátím později.

Napiji se svého koktejlu a zvednu k němu oči. Strategii flirtu z mého mozku dávno vytěsnil um oloupat brambory s dítětem v náručí. Ale nevzdávám se! Všimla jsem si jeho pohledů a je mi jasné, že o mne moc dobře ví. Vypadá přitažlivě. Tmavé delší vlasy, hnědé oči, několikadenní strniště, mužná postava, charisma až ke stropu.

Přehazuji nohu přes nohu, odhrnuji pramen vlasů za ucho a statečně se na něj usmívám. Úsměv mi oplácí a vrací se pohledem zpět ke svým lejstrům. Použiji sílu myšlenek. S očima zapíchnutýma v Bohyních intenzivně v duchu opakuji: Oslov mě, oslov mě, oslov mě! Zvedám k němu pohled. Civí na mne a usmívá se. Opětuji úsměv, aby viděl, jak jsem svolná a šup zpátky k Tučkové a telepatii: Oslov mě, oslov mě. Oslov mě, osle! Čekám na to! Opět k němu zvedám oči. Zase se na mne dívá a usmívá se. Pozvedá skleničku, aby si se mnou na dálku symbolicky připil. Chopím se své a virtuální ťuknutí mu oplácím.

Po zhruba čtyřiceti minutách podobných hrátek se vzdávám. Zlatá Surmena! Mávnu na číšníka a poraženecky si platím svoji útratu. Zrovna, když míjím jeho stolek, zvedne ke mně hlavu a se zářivým úsměvem mi praví: „Dobrou noc, slečno!“ Asi bych měla vytáhnout zapomenuté prstýnky z peněženky.

„Děkuji, bylo mi u vás dobře!“ loučím se po deseti hodinách ničím nerušeného spánku s milou recepční a vracím klíče od pokoje.

Pohledem pohladím prostory vestibulu a v duchu si slíbím, že ze sólovýletů se stane má povánoční tradice. Je fajn vzít sama sebe na víkend pryč, i když někde uvnitř mne začíná bublat touha být se svými dětmi a mužem. Obejmout je, líbat je, smažit jim lívance a prát se pro ně v Kauflandu o zlevněné mlíko.

S kufrem na provázku a bolavými nárty z lodiček mířím směr parkoviště. Z rychlého pohledu na své oblíbené náramkové hodinky přečtu, že podle plánu by na mne měl již Tomáš čekat. Nemýlím se. Naše stříbrné autíčko stojí opodál. Vedle něho hezký chlap.

„Hej, krásko, můžu tě pozvat na oběd?“ volá na mne a mává pětisetkorunovou bankovkou.

„No, já nevím, doma na mne čekají děti,“ dělám drahoty.

„Jsou u babičky, teď asi spí,“ věnuje mi nejpřitažlivější úsměv, který jsem kdy viděla, a já zatoužím si tu chvíli vzácné volnosti a bezstarostnosti ještě trošku prodloužit. S ním. Ještě chvilku, chviličku… a pak zpátky do tepláků!

Hodnotilo 105 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
lida09
Nováček 1 příspěvek 01.11.15 00:14
Krásný deníček

Super napsáno, příjemná změna oproti ostatním denickum :D. Taky chci jet někam sama na víkend!!! ;-)

 
rosnatka
Kecalka 476 příspěvků 01.11.15 00:51

Opět za pět. Tedy bodů.
Je mi mizerně, ale pobavila jsem se. :potlesk:
Děkuji a přeji dobrou noc.
J. :palec: :mavam:

 
Lutonka  01.11.15 06:11

Parádně napsané, opravdu mě to pobavilo a povzbudilo při nočním kojení :lol: Jen co se mladší definitivně pustí cecíku, taky si dám solo víkend :palec:

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 01.11.15 07:22

Hezký, vtipný a čtivý deníček. Pobavila jsem se, i když ve mně vzbudil dojem, že jsi ho napsala, hlavně, abys ses vytáhla. A vážně jsem jediná, komu připadá divné flirtovat s cizími muži, když jsem vdaná? Nevadilo by ti, kdyby se tahle choval tvůj manžel a ještě o tom psal na netu?

 
smurfka
Nadpozemská drbna 26613 příspěvků 1 inzerát 01.11.15 07:53

@Manticora Booze..je vdana ale neni mrtva..ty nejsi zvedava jestli si pritazliva i pro jine chlapy nez sveho muze? Flirtovani neni hupsnuti do postele..

Jinak pro pisatelku..ta­kyjedem do lazni za mesic ale i s chlapem, pry si chce taky odpocinout od deti..

 
zuzu224
Závislačka 4284 příspěvků 01.11.15 08:10

@Manticora
Jses zbytecne uzkostliva :mrgreen:.
A nechapu teda cim se vytahuje :nevim:

Pekny denicek :palec:

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 01.11.15 08:11

Jako vždy perfektní!

 
Nafrněná  01.11.15 08:18

A já to zase poznala rovnou z nadpisu :mrgreen:
máš fakt talent :kytka:

 
PerlaZP
Stálice 73 příspěvků 323 inzerátů 01.11.15 08:22

Výborně napsaný deníček… :potlesk: Skvěle se četl… :palec:

Příspěvek upraven 01.11.15 v 08:24

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 01.11.15 08:40

@smurfka Zajímá, nezajímá, rozhodně to ale nebudu testovat a dokazovat si to. A totéž očekávám od svého manžela. Emimino je plný příběhů typu „manžel si zvyšuje sebevědomí flirtováním na netu nebo v barech“ a v kolika případech se to zvrtne.

 
Tyrger
Stálice 74 příspěvků 01.11.15 08:43
:D
 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 01.11.15 08:50

@zuzu224 No ty nenápadný vsuvky, který nemají v příběhu žádné opodstatnění - mladík, který si plní svůj erotický sen při pohledu na stále lepé tělo matky (dvou?) dětí, zmíněný vysokoškolský diplom, sotva padesát kilo po (dvou?) dětech, oslovení slečno od číšníka…

 
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2394 příspěvků 01.11.15 09:01

Díky za hezky strávenou nedělní snídani!! ;) :mavam:

 
Fiducia
Generální žvanilka 22208 příspěvků 01.11.15 09:18

Super :potlesk: Asi jsi zvýšila prodej lázeňských pobytů :lol:

 
zuzu224
Závislačka 4284 příspěvků 01.11.15 09:30

@Manticora
Nesmis to brat tak vazne. Je to psano s nadsazkou :)

 
Nika079
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 01.11.15 10:14

Krásné čtení! Těším se na další denicek, váš styl psaní mám hrozně ráda! Ja jsem po prvním dítěti jela s kamarádkou na wellnes a byl to užasný víkend! Sice jsme byly celé dny v pyžamu/županu, ale byl to skvělý relax. Hned jak dokojime druhé děti, vyrazíme zas :-)

 
Bibi82
Extra třída :D 10700 příspěvků 01.11.15 11:26

:mrgreen: :mrgreen: Super čtení k nedělní snídani, fakt jsem se pobavila! Piš dál! :palec:

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.11.15 11:51

Všem moc děkuji za hezké komentáře. :kytka:
I díky nim je a ještě bude dnešní den hezký. Že nefrfňá @Nafrněná je moje velké osobní vítězství. :mrgreen:

K otázkám @Manticora
Doufám, že ten dojem mého vychloubání nebude většinový. To nebylo smyslem deníku. Já pevně doufám, že pubertu mám už za sebou. Hlavní smysl tohohle deníku byl ten, přesvědčit pár holek, že vyjet si sama, jít sama do kina, divadla apod. je fajn a není to divný. Pokud se má člověk rád a je schopen vydržet sám se sebou, je to dokonce léčivé více než všechny nabízené procedúry.
Vychloubačné vsuvky mají spíše literární význam. Prečti si to bez nich a uvidíš, jak půjde atraktivita, čtivost a vtip dolů.
Jestli v Tobě ale ty informace vzbudily nějaké negativní emoce, tak to vezmi z té druhé stránky. Na svou výšku mám podváhu, vysokou jsem vlastní leností o dva roky protáhla a běžně si lidé myslí, že jsem sestra svých dětí. To už není tak záviděníhodné.
K tomu flirtu. Je fajn, že Ty si nic dokazovat nemusíš. Já to vyloženě potřebovala. Nicméně znám hranice nastavené ve svém manželství, znám sebe, vážím si svého muže a znám historii našeho vztahu. Máme to prostě tak, že ani jeden z nás nemusí mít kvůli tomu druhému hlavu skloněnou a tvářit se jako ledová sfinga. Ale došli jsme k tomu postupně. To, co vyhovuje vám doma a jak to cítíte vy, není pro mne důležité.
Výsledkem tohohle víkendu byla super dohoda, která našemu manželství ohromně prospěla.
Krásný zbytek neděle. :kytka:

 
RoseK
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 01.11.15 11:51

Jeden z nejlepších deníčků. Bavila jsem se a ty jsi úžasná. I když tě neznám, hned bych jela do lázní s tebou! :)

 
Třesulka
Stálice 66 příspěvků 01.11.15 12:13

Konečně jsem si početla, pobavila se. Perfektní :palec:

 
Andulonka
Kecalka 239 příspěvků 01.11.15 12:31

@Jensina Už dlouho vyhlížím Tvůj deníček..Líbí se mi Tvůj pozitivní styl psaní, deníčky čtu od začátku do konce s úsměvem na rtech :)

Co se týče těch vsuvek, naopak to byly momenty, díky kterým se mi text ještě víc líbil…těším se na další :kytka:

 
Caitlyn
Kelišová 5690 příspěvků 01.11.15 12:34

Takhle dlouho jsem si smíchy nezaprskala :lol: :lol:
Deníček super, moc se mi líbil, moje krevní skupina :potlesk: :palec: :lol:

 
kaja00
Extra třída :D 12716 příspěvků 01.11.15 12:39

Skvele napsany denicek :palec:

 
Envie
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 01.11.15 12:42

@Manticora prijde mi, ze tve komentare jsou takove, ze zavidis. Zavidis diplom? Udelej si ho. Zavidis vahu? Zhubni. Zavidis flirt? Nauc se flirtovat… Nevidim na tom nic spatneho. @Jensina super denicek :palec: super zmena :potlesk: jdu si precist i tve dalsi 8) jinak ja na flirtu nevidim nic spatneho, pokud clovek zna sve hranice ;)

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 01.11.15 13:06

Žijeme v nádherné době, kdy matka na rodičovské píše pro statisíce na net a ne do šuplíku. Velice ti přeji, aby te objevil nějaký vydavatel a jednou si držela svou knihu s nádhernou obálkou a sexy fotkou na přebalu v ruce.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 01.11.15 13:09

@Envie mi zas příjde, že někdo má jiný názor, tak ho obviním ze závisti :roll:

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.11.15 13:11

@suricata díky, až budu mít svou knihu ( :mrgreen: :mrgreen: ) bude tam věnování holkám z e-mimina ;)

 
Envie
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 01.11.15 13:11

@suricata ja nikoho neobvinuju :) jen proste mi prijde, ze proc teda cte denicek, ktery ji vadi a jeste vytahuje vychloubani? Ja proste denicky co mi prijdou trapny nectu a kdyz uz ho doctu, tak radsi nekomentuju. Jednou a to tusim vcera jsem to udelala, ze jsem takovy denicek okomentovala. Ale to je fuk. Nechtela jsem se nikoho dotknout. Jestli se to nekoho dotklo, tak sorry :think:

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 01.11.15 13:15

@Envie je to sranda :hug: hezký víkend :lol:

 
Run
Generální žvanilka 20200 příspěvků 01.11.15 13:19

Ty jsi prostě nejlepší! Nejlepší, nejlepší :mrgreen: Jsem fakt ráda, že ses vrátila, jiný deníčky mě absolutně nezajímají.

 
Envie
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 01.11.15 13:27

@suricata i tobe ;)

 
reinkarnace
Závislačka 4446 příspěvků 2 inzeráty 01.11.15 13:31

Aaach to byl asi nejlepší zážitek dne - přečíst si tvůj deníček. Už v úvodu jsem poznala kdo je autorem. Výborně jsem se bavila a moc ti děkuji, za měsíc jedu taky poprvé na wellness víkend a neskutečně se těším (víno teda z důvodu svého „stavu“ musím vynechat, nicméně i takto bude bájo, než se na jaře zase rozezní u nás doma novorozenecký pláč) :mrgreen:

 
reinkarnace
Závislačka 4446 příspěvků 2 inzeráty 01.11.15 13:33

@Manticora ty jsi mimo fakt :lol: nějaký komplex? :mrgreen:

 
nataluska
Kelišová 6948 příspěvků 01.11.15 13:39

Perfektní, zasmála jsem se a mám chuť taky někam vyrazit sama.

 
Adinka_2012
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 35 inzerátů 01.11.15 13:47

Super deníček, zasmála jsem se :palec:. Vůbec mi nepřijde, že se autorka vychloubá, krásně „vsuvky“ zapadly do kontextu a působily jako oživení. Taky bych brala takový víkend, i když já bych asi potřebovala celý týden, abych se vůbec stihla odpoutat od myšlenek, co všechno musím doma udělat a co se tam beze mě asi děje a kolik škod stihli chlapi za mé nepřítomnosti napáchat aaa… :).

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 01.11.15 14:09

@Envie Nezávidím nic z toho, pouze mi přišlo, že autorka ho psala (také) z důvodu, aby se pochlubila. Jinak deníček se mi líbil, jak jsem psala, opravdu vtipný a čtivý. Já nikde nepsala, že na chlubení se je něco špatného. Někdo to potřebuje, někdo ne, ale já to neodsuzuju. O závisti tu píšete pouze vy.
@Jensina To mi právě přišlo zvláštní, podle deníčku máte s manželem krásný vztah, manžel ti dává najevo pozornost, skládá ti komplimenty, tak proč hledat flirt jinde. Ale to je vaše věc, jak jsem psala v prvním komentáři, zajímal mě spíš názor ostatních.

 
Terdul  01.11.15 14:12

@Manticora nezavid :lol:.

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 01.11.15 14:25

@Terdul Proč když poukážu na chlubení druhého, je to automaticky branné, jako že závidím? :think: Neříká to spíš něco o tom, kdo tenhle postoj zastává?

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 01.11.15 15:32

Jéé, krásné počteníčko, díky :mavam:

@Manticora muehehe, tak tys to zabila, jdu dočíst diskuzi, ať se ještě pobavím.

 
ankelka
Nováček 9 příspěvků 01.11.15 15:50

Perfektně napsaný deníček. Úplně jsem se tam viděla, jako bych tam byla s Vámi. Krásně a vtipně popsané. :potlesk:

 
Knihomyš
Echt Kelišová 9977 příspěvků 01.11.15 16:21

@Manticora protože to jiným jako chlubení nepřijde?
Nahanel ji oslizlý dědek, fixírovala neúspěšně cizího chlapa a počůrala se na masáži. Chlubení jak sviňa.
A vychrtlá je taky.
Ale dobře píše.

Příspěvek upraven 01.11.15 v 16:22

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.11.15 16:24

@Manticora však já asi rozumím, co mi chceš říct :kytka:
vychloubání už neřešme. Mně náhodou lichotí ta představa, že bych se mohla něčím chlubit :lol:. No, než člověk pozná realitu, že.
Spíš, mám tendenci Ti nějak vysvětlit ten flirt. Ale obávám se, že když mne a mého muže a historii našeho vztahu neznáš osobně, tak by to vedlo jen k několikastránkové marné debatě. :nevim: Prostě my tak žijeme. Já si nepřipadám provinile, tím, že jsem si jednou za rok vyhodila z kopýtka. :) Muži jsem to jako správná slepice vylíčila hned po návratu. Následky to na něm nenechalo. On má jednou v roce také svůj víkend. Blbý má ovšem to, že si málokdy všimne, že si s ním chce některá flirtnout.
Takhle to máme my, funguje to, jelikož na to máme stejný názor. Proto jsem si vzala jeho a ne Tebe. :mavam:

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 01.11.15 16:25

@Knihomyš :lol: :mrgreen: hej, já se nepočůrala :lol: ale nikdy bych neřekla, kolik vody se tam vejde :think:

 
Gábííí
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 01.11.15 16:36

DOKONALÉ!!! ****Opravdu díky, skvěle napsané!

 
fenny
Závislačka 4959 příspěvků 01.11.15 16:50

Konečně deníček, co se dá číst :potlesk: Moje krevní skupina nejsi, ale píšeš dobře :palec:

 
Dendaaa
Kecalka 158 příspěvků 94 inzerátů 01.11.15 16:50

Naprosto úžasný deníček. Prostě jsem se nemohla odtrhnout. Byla z toho cítit pohoda a ten relax…klobouk dolů, napsáno fakt božsky. :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
Martina D.
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 01.11.15 17:05

@Manticora Já se tě musím zastat, mně ten flirt přišel taky mimo mísu. Asi proto, že jsem se takovým lehce trapným flirtem zabývala v nácti a krátce po dvacítce. Teď mě taková individua v kavárně už nezajímají, prostě mám manžela, dítě, jsem spokojená a s autorkou se v tomhle neumím ztotožnit, takže mi tahle povídka stoprocentně nesedla, ale jinak deníček chválím, je dobře napsaný a v porovnání s průměrnými deníčky je to literární skvost.
Autorko, piš dál, ráda si zase něco přečtu. :kytka:

 
Slovat
Povídálka 17 příspěvků 01.11.15 18:41

Výborné:-) Jen škoda, že jsi nezjistila, o čem byla ta sázka v lékárně;-)

 
Peonnie
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 01.11.15 18:43

Boží deníček, vykouzlila jste mi úsměv na tváři, určitě pište dál, máte obrovský talent :) Ať se daří! :potlesk:

 
radúna
Extra třída :D 11334 příspěvků 01.11.15 18:56

@Jensina, děkuji za nádherný deníček :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:.
Perfektně se čteš :palec: :palec: :palec: :palec:.

K tomu chlubení…No, asi bych musela mít nějaký mindrák, abych vnímala to, co @Manticora . Jinak si nedovedu představit, proč jsem nezaregistrovala nějaký vychloubačný podtext… :think: :think: :think:.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama