Tady bydlím já - aneb pokojíček za pár kaček

Ostatní
  • RHFENDA
  • 01.09.07

Ahojky!!! Jmenuji se Helena, mám synáčka Filípka, samozřejmě má tatínka Rendu o) a protože jsem našla odvahu ho vystrnadit z ložnice do jeho dětského pokojíku, který pro něj byl připraven již v jeho 6 měsících, tak jsem se snažila mu pokojík vyzdobit co nejvíce, aby se mu tam líbilo, když už je tam sám.

Není to zase až takové drama, i když jsem to obrečela, jaká že jsem to macecha že ho odstrkávám, ale záhy jsem si uvědomila že když už pěkně spinká od třech měsíců celou noc, tak klidně může spinkat sám v pokojíku, mimochodem hned vedle ložnice, a proběhlo to úplně v pohodě, Filípkovi je to nejspíš jedno a já jsem klidnější, že by mi mohl dělat v pozdějším věku scény a nachtěl by třeba opustit ložnici, tak jsem ráda že jsem toho ušetřena..

Teď je mu 8 měsíců a vše je v nejlepším pořádku=o).

Tak a teď vlastně proč píšu!! Kvůli výzdobě pokojíku..

Máme v pokojíku skříně které jsou staré asi tak 30 let, naši je měli v ložnici..Proměnou jsme začali jednoduše..koupili jsme nové úchytky a vyměnili..jenže skříně byli bílé a kde nic tu nic, tak jsem došla do místní květinky a koupila jsem několik velikostí a barev dřevěných kytiček a ty největší jsem dala pod úchytky a úchytky našroubovala zpět..

No a další co mi zbyly jsem nalepila oboustranně lepící páskou do nepravidelného pruhu do výšky asi 120 cm..Ozdobu jsem doplnila ještě samolepícíma barevnýma motýlkama kteří jsou vystřižení z pěnovky… a hned skříně ožili..

Na skříních dříve byli ještě tzv. nástavce..Ty máme dané na zemi a mám na nich gumovou přebalovací podložku a košíčky s pimprlátkama, které je dobré doma mít pro mimi =o) Aby se Filípek nebouchal do hlavičky o zeď, tak jsem za nástavce nalepila opět oboustranně lepící páskou velké krtečkovské puzzlinky..

No a aby se mi neotáčel při přebalování na bříško, tak jsem vyrobila takový kolotoč se zvonečky, který je zavěšen na konstrukci, kterou jsme získali navíc při koupi kolotoče nad postýlku..

Takže jsem na konstrukci na nitích zavěsila zasejc dřevěné kytičky a motýlky a vážky opět vystřižené z pěnovky a ještě navíc zvonečky, aby kolotoč cinkal a ještě taky barevná peříčka..Jenže..Na Filípka toto odreagování nefunguje, protože vše co leží kolem přebalovací podložky je zajímavější =o) Takže opravdu jen ozdobný kolotoč…

No a aby zeď nad postýlkou nebyla prázdná, tak jsem ušila kapsář ve tvaru vláčku ze zbytků látek. Všechny vagonky jsou stejně velké, každý má dvě poutka na zavěšení a každý má jinou kapsu aby byl vláček jako celek zajímavější!! Nyní slouží opět jako ozdoba, a myslím že až bude Filípek větší bude vláček níž a bude schraňovat jeho poklady.

Toť tedy ode mne Filípkův pokojík!!

Děkuji za případné uveřejnění!!

Pokud by bylo cosi špatně vysvětleno, jsem k dispozici a ráda vysvětlení opravím…

Děkuji a posílám Vám pěkný pozdrav z mateřské dovolené a někdy zasejc napsanou

Helena „RHFENDA“

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Bibinka
Kecalka 194 příspěvků 10.09.07 16:33

Ahoj,

opravdu moc krásné nápady !!! Moc pěkné, jednoduché a krásně zrealizované. Dík za tipy

Bibinka

 
Nikitka
Kecalka 459 příspěvků 13.10.07 19:54

Ahoj Heli,
Moc krásný a nápaditý deníček a velice šikovná maminka :-)
Ať se to zkrášlování tak daří i nadále :-)
Kačka z Květňátek 2006  

 
Rhfenda
Nováček 3 příspěvky 24.10.07 20:49

Ahojky!!!Jsem ráda že líbí,díky za  komentář…Pááá­ááááá Helena

 
Rhfenda
Nováček 3 příspěvky 24.10.07 20:53

Díky i tobě za pochvalu…Potěší to…Děkuju!!!!A­hojky!!Helena

 
Amynka
Kelišová 6598 příspěvků 24.10.07 21:03

Teda, to by mě nenapadlo, mě se moc líbí ten vláček nad postýlkou, krásný, jsi šikula.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama