Tajná přáni ? zaregistrujte svůj list přání

Ostatní
  • emimino
  • 20.11.03

Vánoce se blíží a je čas nakupovat dárky. Na www.rakosnicek.cz můžete zaregistrovat svůj list přání ? soupis dárků, které chcete pro Vaše ditě ? díky Tajným přáním můžete vybrané dárky vložit do Vaši listiny přání a jedním kliknutím rozeslat známým a rodině. Konec s nevhodnými dárky? s námi mate jistotu že Vaše dítě dostane to co skutečně si přeje a co potřebujete!

Jak zaregistrovat Tajná přání na www.rakosnicek.cz?

Klikněte na Ikonu ?Tajná přání? a zaregistrujte se pro vytvoření vlastního listu. Pozor ? registrace pro ?Tajná přáni? není stejná jako registrace do obchodu.

Po zaregistrovaní, vybírejte zboží které do soupisů vybraných dárků chcete přidat, kliknutím na tlačítko ?tajná přání? u vybraných výrobků.

Pokud Váš list je hotovy, klikněte zase na ikonku ?Tajná přání? na hoře a pak zbývá už napsat text a zadat emailové adresy komu chcete přání poslat.

Kopě obdržíte i Vy, v emailu bude odkaz na Vaše Tajná přání prostřednictvím kterého adresáti můžou se dostat do Vašeho soupisu.

Pokud někdo z nich si kteroukoliv položku objedná, tato položka zmizí z soupisu abychom zabránili duplicitnímu koupě stejného zboží.

Zbývá už pak oslava?..

Pokud potřebujete s vytvořením Tajných přáni pomoct volejte HOTLine: 777 11 22 52, nebo 222 13 57 13-14

S přáním splněných přání ? Vás Rákosníček.
www.rakosnicek.cz

PR článek

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek