Kritizovat umí každý

O životě

To, že mi předešlý deníček některými názory kritizován, mě neodradí od napsání dalšího. Každý nemá život lehký, každý má své starosti. Nechci být litována. Kritizovat umí každý, ale poradit, předat dál své zkušenosti, to už málokdo.

tady jsme s Honzíkem blbli a brácha nás vyblejsknul :))

Musela jsem se po tom, co mi umřela maminka, rychle dát do kupy, trvalo mi to, ale povedlo se (tedy z části), srdce bolí pořád. Mám ale milujícího muže a tatínka s bráchou. A teď ten největší poklad – čekám miminko. Miminko je chtěné, přímo vymodlené, tak dlouho jsme čekali.

A co se týče peněz? Vždycky se uskromním, tak jako se uskromnila moje maminka a dala nám v životě to nejlepší. A co je nejdůležitější? LÁSKA :) Jak psaly holky v mém předešlém deníčku, i v dětských bazárcích se dají nakoupit luxusní oblečky za „hubičku“.

A ty, které kritizují, tak si také určitě ve svém životě něčím prošly, mě by ale nenapadlo něčí deníčky kritizovat, aniž bych posoudila, zeptala se, a pokud bych věděla, tak i poradila. Ale je mi to jedno: „jsou to zlé jazyky“.

Vždyť je na světě tolik zla, násilí a vy řešíte moje „problémy?“ Pro někoho jsou to banality, ale totéž bych mohla říci i já o vás „kritizovatelkách“ – že vaše problémy nejsou problémy, ale proč bych to dělala, proč bych měla rýpat? Nemám to zapotřebí.
Jinak přeji, ať se vám v životě daří.

A děkuji těm, co se mne zastaly, je vidět, že dobří lidé ještě nevymřeli.

Hodnotilo 35 lidí. Score 1.3.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
smurfka
Nadpozemská drbna 26412 příspěvků 1 inzerát 08.05.12 10:23

jééé..jsem čekala soap opera without end..a nic.. :(

 
Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 08.05.12 10:32

No tenhle denníček ma nezaujal :nevim: snad príšte :mavam: :mavam:

 
Black_Orchids
Závislačka 3738 příspěvků 08.05.12 11:07

a kde je pointa?

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 08.05.12 11:23

…a co třeba :obyčejný život ? ;) …jako pointa nestačí? ;)

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 08.05.12 11:24

no,proč mi skočil smajlík místo O ? …asi údivem :mrgreen:

 
Gina108
Generální žvanilka 23848 příspěvků 08.05.12 11:53

OK, tak já ti porádím: na ZŠ jsme se učili, že slohový útvar má mít úvod, stať a závěr. Pokud chceš plodit další deníčky, tak se řiď aspoň tímhle jednoduchým pravidlem, jinak je to opravdu psaní o ničem ;) Hodně úspěchů :kytka:

 
cul  08.05.12 12:26

kdyby alespoň v každém deníčku bylo psáno o něčem jiném, ale oni jsou všecky úplně stejné!! :( nezajímavé, nudné o ničem…když takovýhle deníček visí na hlavní stránce emimina tak musí nově příchozí uživatelky snad i odradit :nevim:

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 08.05.12 12:29
zajímavééé

a furt je čtete..ty nezajímavé…prostě se jen nudíte :D :D :P :P

 
smurfka
Nadpozemská drbna 26412 příspěvků 1 inzerát 08.05.12 12:40

furt píšeš že kritizujem a nechceme poradit a tak..
za prvé si o žádnou radu nežádala ani v jednom deníčku. Když jsme psali at si najdeš skupinu stejně " postižený ( myslím v dobrém = ve stejném týdnu, se stejnými starostmi )" tak si zřejmě radu neuposlechla.­.Nenudíme se, spíš čekáme jestli si z kritiky něco vezmeš a příště to třeba bude lepší..ale je to jak házet hrách na stěnu :think:

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 08.05.12 12:41

fajn..nesejde mi na tobe :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

 
Betty1981
Kecalka 275 příspěvků 08.05.12 12:44

Máš nejúžasnější deníčky plné vtipu. Má to spád a příběh, hlavu a patu…prosím, piš dál, abychom se tu nenudily :*

Snad je můj názor v pořádku…abych Tě nenutila dospět :roll:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 08.05.12 12:45

Asi pokaždé čekám, že už to konečně bude za něco stát :mrgreen: a zas nic :nevim:

 
AmyLee  08.05.12 12:57

:think: :think: hm asi taky začnu psát deníček o ničem.. :think: :think:

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 08.05.12 13:02

Podívej se, dle mého názoru většina kritizujících vyzdvihla to, že produkuješ deníčky jak na běžícím páse a jsou docela o ničem. Jak to máte s penězi, kdo kdy kde umřel, kdo to měl jak těžké a jak to máte s manželem doma, po tom je každému houby, to je čistě vaše věc. Ale už ti tady bylo nesčetněkrát doporučeno, ať si založíš diskusi nebo se přidáš někam do skupiny, když máš nutkavou potřebu denně psát o svém těhotenství (ke kterému ti gratuluji :kytka: ) a špatně snášíš kritiku. Tak zkus odhodit klapky na očích, vyřadit z provozu selektivní myšlení, překonat hormony a uznat, že by to bylo lepší jak pro tebe, tvou duši a tvé nervy, tak pro kritizující tady

 
myfrog  08.05.12 13:04

Nedá mi to a už musím reagovat… Nové uživatelky - a sama se mezi ně počítám - odradí spíše tento hon na čarodějnice(i)… Dasjano, držím palce, ať ti vše vychází, užívej si těhotenství a být tebou, tak ještě přitvrdím :D A vy, milé inteligentní, rozumné, dokonalé a slohově talentované dámy, si po sobě alespoň přečtěte své výplody.. Dasjana, na rozdíl od většiny z vás, je schopna napsat text bez gramatických chyb. Specielně Hanka89 by si měla večer, když nemůže usnout z těšení se na nový deníček, otevřít pravidla českého pravopisu..

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 08.05.12 13:17

No vidím, že deníčků jsi napsala už hodně :) Ale mě to nijak nevadí, od toho jsou deníčky, aby každý do něj napsal kdy chce ty svoje pocity, prožitky :nevim: Přece každý deníček nemusí být o něčem „velkým“. Je to „jen“ deníček :nevim:

Příspěvek upraven 08.05.12 v 13:18

 
Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 08.05.12 13:27

Já souhlasím s tím, že deníčky jsou od toho, aby se každý mohl vypsat a podělit o svoje pocity. Ale na druhou stranu pokud se chrlý jeden deníček za druhým a ve výsledku je většina z nich o ničem, tak bych ti doporučila založit si blog a psát to spíš tam… I vzhledem k tomu, že tady velký úspěch nesklízíš. A s deníčky tohoto typu asi ani nebudeš. Zkus nad tim popřemýšlet :think:

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 08.05.12 13:47

@Sisi90 Tak s tím souhlasím, když je to tak, jak to je :palec: :palec:

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 08.05.12 13:52

Většinou na komentáře k deníčkům kašlu, ale tady musím. Dasjano, protože jsme na veřejném fóru, piš si, co chceš - vždyť kdo chce, přečte a kdo nechce, číst nemusí, ne? Já osobně Tvé deníčky čtu a víš co? Na rozdíl od některých ufňukaných a stěžujících si příběhů mi u Tebe aspoň připadá, že jsi hodný člověk a že si vážíš lidí, co máš kolem sebe. Život Ti dost naložil, už v tak mladém věku a mi třeba se moc líbí, že jsi nezahořkla a že máš v sobě spoustu lásky, jde to z těch deníčků cítit. Přeju Tobě i Tvé rodině jenom to dobré a hlavně ať je miminko zdravé a spokojené! :kytka:

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 08.05.12 13:57
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 08.05.12 14:02

Celou dobu se nevyjadřuju, pač čekám zda bude mít pisatelky nyní již skoro „kniha“ nějaký vývoj. Zatím se tak nestalo, což neznamená že se tak v budoucnu nestane. Až bude prcek na světě, třeba to bude o fous zajímavější. Čtu tvoje deníčky asi hlavně proto, abych zjistila zda už vývoj nastal či ne. Každopádně, a nevím zda to tu tebou označené „kritizovatelky“ vidí stejně jako já, je mi jasné, že křičíš po společnosti a uznání. Asi jsi hodně sama, viď? Já taky. Tady v okolí nikoho nemám a jsem ráda, že jsem ve skupinách s holkama, se kterými podrbu o běžných věcech, i o stejně starých dětech, o starostech a radostech v partnerství atd. Myslím si že budeš šťastnější, když uděláš to samé a přestaneš dráždit kobru bosou nohou-tím „kobrou“ jsi ty a ta noha je taky tvoje… Nevím že ti stojí za to se pod každým tvým deníčkem tak rozčilovat. Mě by to teda nebavilo.

Tedy uznání že si dobrá, že jste splodili(nebo zplodili? :think: sakra-můj Pravopis křičí po opakování ZŠ :mrgreen: ) dítě ode mě máš-rok si počkat, to musí být dlouhá doba a moc přeju tvému broučkovi i tomu malému i velkému ať jste zdraví a šťastní. :*

 
Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 08.05.12 14:03

docela dlouho jsem přemýšlela, že bych taky napsala deníček..ale neudělám to. protože abych napsala něco, co mi jde z duše a někdo to tady pak hodnotil po slohové a obsahové stránce, na to se můžu vykašlat. Deníček je snad od toho, aby když má někdo něco na duši, se mohl vypsat ne??? jak někdo může starosti, jenž někoho tíží považovat za blbosti???? holky, mě to přijde fakt dětinské. copak je vaší povinností to číst?? taky nečtu všecko a to, co mě nezaujalo nekritizuju…
připomíná mi to trochu husí syčení…

 
Krrysa
Extra třída :D 13920 příspěvků 08.05.12 14:05

@Sisi90 myslím, že pisatelce nejde ani tak o popularitu, jako o touhu se vypsat. nečti to, když tě to nebaví.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 08.05.12 14:05

Mne se naopak tenhle denicek libil-vzyt je plna citu a to je dobre…
Coz se o nekterych tady neda rict :roll:
Preci to,ze nekomu umre maminka a on to tady napise ,jak chybi a jak si vzal priklad z toho co vsechno kdy dala,neni nic spatneho. :kytka: :kytka: :kytka:
Naopak nezahorkla !!..Tim ze pise dal-vam dava jasne najevo-budu si psat jak chci ja a z jejich odpovedi na ktere ma jeste nervy,se snazi odpovidat nekdy i s humorem :nevim: :nevim:
Takze je jasne ,ze treba denicky nebudou nikdy uplne tvoje silna stranka,ale pis dal od toho to tady je… :kytka:

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 08.05.12 14:07

Protože nevím, oč se jednalo předem přijde mi deníček vytržený z kontextu a nemá ani hlavu, ani patu :nevim: , proto jej nechápu :| Možná, kdybys přihodila odkaz na deníček, který Ti byl zkritizován, tak by to celé dávalo smysl :think:

 
marhulka13
Kecalka 167 příspěvků 08.05.12 14:21

tiež som to nejak neriešila, no teraz mi to nedá. Aj mne sa zda, ze dasjana si pripada sama a chce spoločnosť. Ja si rada prečítam všetky denníčky doradu, ale tieto mi prídu strasne rovnaké. Je ťažké,ak ti zomrela mama, zaroven je pekne, ze sa s Honzíkom tak lubite, no je to napísané v každom denníčku. Ja mám z toho pocit, akoby som začala čítať knihu a každý deň čítala tú istú stránku kolom dokola a ďalej sa nedostala.
Ja ťa nechcem kritizovať, od toho ja nie som, len skús napísať denníček, keď sa niečo prihodí, s čím sa chceš podeliť… niekam to chce už posunuť :nevim:

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 08.05.12 15:09
JAK JE VIDĚT

Tak né všichni jsou zde plné zloby a zášti :think: .Já o žádnou popularitu nestojím,jen se prostě potřebuju vypovídat,a to že je deníček o ničem?? Copak jich tu není takových dost?? Zajímalo by mne,ty co neustále narážejí na mé deníčky-to kritizujete jen ty mé,nebo máte i jiné „oběti“ :roll: ..

myfrog:ano at si Hanka89 zopakuje pravopis..učení je matka moudrosti…
Gina 108:deníček není sloh! :pankac:
Maddlen: nezahořkla..jen proto,že mám Lásky kolem sebe tolik,že to ani nedokážu popsat..kort ted mám lásky na rozdávání,když čekám mimi :srdce:

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 08.05.12 15:10

Presne tak na svete je tolik zla a nekteri lidi si proste nedaji pokoj…budou zavidet,pomlou­vat,rypat a donekonecna resit problemy druhych.....,.Misto toho aby se zamysleli nad sebou…pro me jsou to chudaci co nemaji nic jineho na praci,nemaji zadne konicky a vylozene je vlastni zivot nebavi a tak proto musi analyzovat zivot druhym......,ach jo chudaci to jsou je mi jich az kolikrat lito!!!!!Ja ti preji hodne stesticka a gratulace k vytouzenemu miminku;-)

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 08.05.12 15:32

@dasjana Moc Ti tu lásku přeju. Protože Ty jí pak dáš jednou ('dvakrát, tisíckrát…) tolik svému miminku. :-) :mavam:

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 08.05.12 15:35

To je snad poprvé, co jsem zvládla přečíst všechny komentare k deníčku člověk se važně zasměje :lol: a ze to maminky řešíte tak si potřebuje vylít srdíčko. Třeba nemá komu se svěřit a v diskuzích ji nikdo možná nenapíše, tak tady má jistotu ze se příspěvků dočká. Dasjana: Piš dál ale zkus něco pozitivnějšího. :palec:

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 08.05.12 15:45

Nějak nechápu proč někomu vadí množství deníčků. Uznávám že jich je poněkud více než je běžné. Když má autorka potřebu je psát tak ať píše. Pokud je někdo nechce číst tak přece nemusí :dance:

 
marra  08.05.12 17:04

uZNAVAM ,ZE DENICEK JE TROSKU O NICEM :oops: Ale zase nadruhou stranu,proc by ho nemohla pisatelka napsat?at si kazdy pise co chce ne?mne se tedy taky nelibi,ze tu denne ctu o porodech porad dokola o tomjak vyrostl prvni zub atd,ale to neznamena,ze do nekoho budu rypat,takze zakladatelko pokud to tak citis a libi se ti tvuj denicek pis si co chces,je to jen a jen tvoje vec,tohle forum je pro vsechny :kytka:

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 08.05.12 17:35

K deníčku nemám žádnou kritiku. :-) Když někdo rád píše, tak proč ne. Jenom jsem se chtěla zastat HANKY89. Podle toho jak píše je Slovenka, tudíž si nepotřebuje zopakovat nic :wink:.

 
sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 28878 příspěvků 08.05.12 17:41

Přečetla sem deníčky, skoro všechny. A nějak nechápu co Vás tak pohoršuje :nevim: Tak se holčina potřebuje vypsat, nedělá snad nic špatného :nevim:
Dasjano nic si z toho nedělej, přeju zdravé a krásné mimi :*

 
marketa612
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 08.05.12 18:33

OK, tak já ti porádím: na ZŠ jsme se učili, že slohový útvar má mít úvod, stať a závěr. Pokud chceš plodit další deníčky, tak se řiď aspoň tímhle jednoduchým pravidlem, jinak je to opravdu psaní o ničem ;) Hodně úspěchů :kytka:

Copak ty by jsi psala deníček jako slohový útvar 8o :roll: :mrgreen: No to tě teda lituju :mrgreen: Deníček sice trochu je o ničem, ale kdo číst nechce at nečte, a nevím proč si (nejen ty Gina, ale všechny kritičky) vůbec děláte práci s komentama 8)

 
Gina108
Generální žvanilka 23848 příspěvků 08.05.12 18:45

@marketa612 Však autorka na začátku píše, že nemáme kritizovat, ale předat životní zkušenosti. No a celý deníček je jen o tom, jak ji chudáka kritizují, tak jsem chtěla poradit, jak má psát, aby se jí nikdo nesmál.
Souhlasím, každý ať si píše jak chce, ale zvlášť u deníčků se pak nesmí divit, že z toho maj ostatní prdel. Mmch do komentů si taky každý může psát co chce, když se to někomu nelíbí, ať je nečte. :jazyk:

 
Freihula
Kecalka 117 příspěvků 08.05.12 18:54

Jste, jak na základce, utvoříte smečku a jdete po ní :cert:

 
SANDRA-LOVE
Kecalka 210 příspěvků 08.05.12 18:58

Moc hezky a slušně napsané :palec:

 
Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 08.05.12 20:35

Dekuju ti,jo su Slovenka :kytka: a Dasjano+ mifrog na tom jak píšu nezaleží hlavne že rozumíte,ja se omlouvat nebudu, a jednoznačne nepotrebuju vaše rady o pravopisu,ja Nepíšu denníčky o tom jak su neštastná že neumím psat česky,su slovena.. A muj pravopis nikoho nezajíma,tak se uklidnite a čtete jak bude další love-story :pankac: :pankac: :pankac: :mavam:

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 08.05.12 20:45

Já to vidím na remízu. Stejně tak, jako si myslím, že si sem každý může psát, co chce (tedy v intencích běžné slušnosti), tak ale musí počítat s tím, že každý má možnost reagovat a ne všem se bude jeho styl líbit. Takže upřímě, moc nechápu ani jednu stranu. Ty, co nesmyslně kritizují (pardon, vyjadřují názor), ale ani autorku, když na to reaguje tak přecitlivěle. Já radím oběma stranám povznést se. Autorka ať si píše jak se jí zlíbí. A když chcete posuzovat smysluplnost a zajímavost textu, tak kritika tipu „bylo to o ničem“ mě také v úžas neuvádí…

 
Suzienna
Kecalka 397 příspěvků 08.05.12 21:05

@Freihula
Přesně tak, lépe bych to nevystihla :palec:

 
Nelluška
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 08.05.12 21:10

Deníček o ničem. Vyřizování účtů :roll: To nemám ráda, to je nějaká novinka? Nemá to žádný příběh.

 
Hana89
Echt Kelišová 8698 příspěvků 08.05.12 21:28
:mrgreen: :mrgreen:
 
anyretak27
Kecalka 247 příspěvků 08.05.12 21:34

@Nelluška Tady se nepise roman,ale denicek,ten je od vypsani pocitu,nebo zivotnim pribehu :roll:

 
Hodaka  08.05.12 21:52

Já teda nevím tak reagujte jen u deníčku, které se Vám líbí, které Vás nějak zasáhnou.
Pro mě je to obyčejný deníček, myslím že dasjana je osamělá, chlap v práci, tak píše.

dasjano, doporučuji ti najít si diskuzi nebo skupinu, třeba stejný TP, jsi na začátku těhotenství, budete mít stejné problémy i radosti.My se třeba našli super parta, je tam sranda, a když je nějaký průser, tak na to nejsi sama ;)
Přeju ti hodně štěstí a zdravé miminko.

Ta reakce na anyretak, tam být nemá, omlouvám se ;)

Příspěvek upraven 08.05.12 v 21:54

 
klarushka
Závislačka 3884 příspěvků 08.05.12 22:43

ahojky, tak nejdříve gratuluju k těhu :kytka:
a tejď bych chtěla napsat že některé komentáře k předešlému deníčku byli možná ostřejší a s něčím souhlasím s něčím ne ale důvod proč toho píšu je ten že by sis měla komentáře pročíst a zamyslet se nad tím jestli ty holky nemají v něčem pravdu. Já jsem taky psala deníček o tchýni dostala jsem dost negativních komentů a taky jsem si nejdříve říkala to jsou ale Kravky. ovšem pak jsem se nad tím zamyslela a něco si z toho přece jen vzala a s tchýní jsem to vyřešila po dobrým je klid. Nevím sice jestli pochopíš co Ti tímto komentářem chci říct ale osobně si prostě myslím že ne všechny negativní komentáře jsou na škodu ;) !

 
Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 08.05.12 22:44

Proč tu u všeho musí být bitka? Chce psát, tak ať píše ne? Nebaví? Nezajímá? No tak nečtu :nevim:
Pro někoho banalita, pro někoho problém. Není jednoduché být sám a jestli napsání deníčku pomůže, je to skvělé ne? :palec:
Celkově mě fascinuje, že miliony lidí čučí denně na telku na kriminálku Las Vegas a Mexiko nebo co já vím, na telenovely a podobné blbiny, které jsou taky TOTÁLNĚ o ničem a je tam taktéž pořád to stejné a nikoho to nepohoršuje. Zato jeden deníček na emiminu… no nic :lol:

 
MegyS
Stálice 70 příspěvků 08.05.12 23:33

Sama na vlastní kůži jsem poznala, jak některé z vás tady dokážou být opravdu hodně jedovaté :cert: Zhruba před měsícem jsem napsala svůj první a taky poslední deník. Moje starosti byly pro některé naprostá kravina,ale pro mě a manžela dost podstatná věc. A proto nesoudím, když do toho nevidím.
Držím palce a at se daří v životě a hlavně zdraví celé rodině :)

 
BertaCek  09.05.12 01:41

Za prve: uprimne gratuluji k tehotenstvi. At se vse dari. Za druhe: Naprosto nechapu tu emotivni palbu pod denickem. Nektere komentare jsou na hranici sikany, a pokud bych ja byla administrator, rozhodne diskusi promazu. Jine denicky autorky neznam, a je to jen jeji vec, co pise. Neni to literarni soutez, ale moznost sdelit sve pocity a starosti svetu. Mozna je autorka osamela, tak s ni mejte soucit a nepiste radoby kriticke komentare trikrat stupidnejsi a hlavne zbytecnejsi, nez cely denicek.

Autorko, je mi moc lito, ze ti umrela maminka, bez mamy je to na svete vzdycky tezke. Raduj se z miminka, co je na ceste, ze sebedulezitych diskuterek, co nemaji nic lepsiho na praci, nez te poucovat o slohu ci obsaznosti toho, co pises, si nic nedelej (cetla jsem tu vyrazne nudnejsi a idioctejsi denicky, nez je ten tvuj), nic o tobe jejich nazory nerikaji. Soustred se na sve stesti… Pa a hodne radosti ode mne.

 
BertaCek  09.05.12 02:48

A jeste dodam, ze proximalne zverejneny denicek kate02 o tom, jak je absolutne nepostradatelna v internetovych vodach mi pripada mnohem „trapnejsi“ (mohou byt neci pocity ci reflexe vubec takto kategorizovany?) nez tento celkem bezelstny zapisek. Tento zapisek aspon nezni tak samolibe.

Myslim, ze vetsina rozumnych a trochu soucitnych lidi s dasjanou problem nema; tohle neni minimax.cz, kde se psana dila opravdu zverejnuji kvuli literarni kritice, at si klidne napise 100 denicku, pokud ji to pomuze a udela i na chvili stastnou. Tohle tazeni ad hominem je absurdni, mejte radost z vlastniho stesti, a prejte ho druhym…

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama