Všechno zase od začátku?

Snažení

Ani nevím, jak začít, hlavně se potřebuji vypsat a zažít trošičku úlevy. Poslední dva měsíce jsem hodně četla Vaše deníčky a teď jsem se taky odhodlala svěřit se Vám.

Všechno to těšení mi skončilo dřív, než jsem se mohla začít ze všeho naplno radovat, měla jsm spoustu plánů, radila se s maminkama z látkovek a ze šátků… končila jsem druhý měsíc. Dneska mi skončila i všechna naděje… od rána bolesti, no kolem jedenácté už dost silně krev, tak jsme jeli do nemocnice a už si mě tu nechali. Bobík - jak jsem mu říkala, se neudržel:-( Ach jo, tolik „práce“ to dalo, než se nám to náhodou povedlo, když jsem byla marod a brala antibiotika, možná ta to způsobila, že něco nebylo v pořádku, možná je to tak lepší, ale je mi smutno :-(

Omlouvám se, za zmatené psaní, jsem z toho malinko mimo. Bojím se, že další miminko na sebe nechá taky dlouho čekat nebo že se třeba nepovede vůbec, že mi to dalo najevo, že bych třeba byla špatná máma, já nevím. Strašně jsem se těšila, až budem se psy a kočárkem chodit na procházky, až k sobě budu tulit mimíska v šátku, doufala jsem, že se v taťovi probudí trochu city, je strašně uzavřený, tak že by mu to trochu pomohlo projevit se. Teď jel domů postarat se o smečku a je to o to horší, taková prázdnota tady.

Doufám, že bude vše vpořádku, vždycky jsem si říkala, že si to nebudu tak brát, že to malé ještě nevnímalo, vlastně to pořádně ještě nebylo mimčo, ale jak jsem otěhotněla, nějak se mi to myšlení převrátilo, najednou jsem měla strašný strach, aby bylo vše v pořádku, aby se u mě ten „zárodeček“ měl dobře a nic mu nechybělo a pěkně rostlo. Možná je chyba, že jsem koupila kočárek, měla jsem dát na pověry, že před porodem nesmí do baráku, možná jsem se měla na všecko vykašlat a nic nepořizovat s předstihem, nechat si to až na poslední chvíli. Teď mám doma spoustu věciček, které jsou mi k ničemu. Ještě jednou se omlouvám za zmatené psaní, potřebovala jsem si nějak ulevit…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pavla7
Kelišová 5761 příspěvků 02.08.11 07:02

To je mi vážně moc líto…buď silná a uvidíš, že se brzy zadaří a i ty budeš spokojená maminka…

Držím palečky :hug:

 
Fortuska
Nováček 1 příspěvek 02.08.11 08:06

Neboj se když se budete snažit a nevzdáte to určitě se Vám to zadaří a vy budete mít prcka doma :-)

 
evinax
Závislačka 4741 příspěvků 02.08.11 08:18

hlavně se nenech zdeptat, vím, je to těžké, ale musíš bojovat proti té nepřízni osudu (i když všechno má svůj důvod …), nevzdávej se!!! A věcičky a kočárek ? Vyprdni se na pověry , je to blbost, nic si nevyčítej. Teď to někam ukliď a až se zadaří, můžeš se v tom zase rochňat a užívat si to. Držím palečky a hlavně hlavu vzhůru !

 
ivetka13
Kecalka 441 příspěvků 02.08.11 09:37

Také vím jaké to je. Já navíc otěhotněla skoro zároveň s kamarádkou. Na její svatbě jsem jí strašně záviděla, že je v 3-tím měsíci. Ale o 3 týdny později jsem byla i já, zadařilo se celkem rychle a teď tu mám vedle sebe našeho chlapečka. Přitom jsem nemohla uvěřit, že se ná to povedlo tak rychle! :hug: Nevzdávej to, neobviňuj se! Povede se to! :hug:

 
Janica22
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 02.08.11 09:48

Ahoj vím jak se cítíš :cry: ale já si tohle zažila až ve 24týdnu,protože na utz zjistili vyvojovou vadu.Pak jsem měla v 6tt zamlklé a ted jsem nově v 19tt.Hlavně se nevzdávej věř že to dobře dopadne. :palec:

 
hvězdička25
Závislačka 4228 příspěvků 02.08.11 10:56

Ahoj, vím jak se cítíš a držím pěstičky,aby jsi se z toho smutku rychle dostala…já na tom byla stejně,je to náročné,napsala jsem o tom i deníček.Věcičky za to nemohou,mimisek byl nemocný a věř mi,tam kde je,je mu krásně…tyhle řeči jsem nenáviděla…ale věř..miminka ví,kdy si k Tobě mají najít cestičku! Tehda,když jsem o mé bolístce psala deníček já,už tehda jsem měla mrňouska v bříšku…ale jen jsem to tušila,u psaní deníčku plakala,za týden našla // a nyní už jsme za polovinou těhu :)Děťátka to opravdu ví,cestičku si najdou,jen maminky musí pochopit a vše si v sobě srovnat,jak v srdíčku tak na dušičce.Přeji Ti jen to dobré! :hug:

 
iríísek
Povídálka 49 příspěvků 02.08.11 11:18

koblížku neboj věcičky na mimčo nemáš doma zbytečně a uvidíš, že je za nějaký čas upotřebíš :-)) hlavně se drž a dej tomu čas...........

 
Misa.K
Stálice 61 příspěvků 02.08.11 11:36

Když se to stalo mě (byla jsem ve 2 měsíci těhotenství), tak mi nejvíce pomohlo číst, že je to tam teď tzv. „pohnojený“ a otěhotnění je jednodušší. A u mě to tak opravdu bylo. Přesně rok po tom, co se mi to stalo se mi narodila holčička, vrátila se - minule i teď jsem od začátku tušila holčičku. :palec:
Tak držím palce, aby i ty jsi co nejdříve našla ty vytoužené //. :kytka:

 
klarushka
Závislačka 3890 příspěvků 02.08.11 11:40

:hug: :hug: :hug: posílám spoustu síly a džím palečky ať se Vám brzy povede zdravé miminko :srdce: :srdce:

 
Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 02.08.11 12:08

holky mockrát vám všem děkuju za slova útěchy a povzbuzení, budem se snažit dál, pustím se trochu do přestavby, snad na to nebudu tolik myslet…

 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 02.08.11 12:10

Je mi to moc líto, dovedu si představit co zažíváš. Já to zažila také v červnu. Moi¨c bych ti přála co nejdříve // na testu a všechno vpořádku.

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 02.08.11 12:45

Ahoj to je mi líto :cry:

Jen ti chci říct, že pověry jsou výplodem fantazie z časů dávno minulých, my měli doma kočárek od 5 měsíce těhu a narodila se mi zdravá holčička.

A jaké znamení že nebudeš dobrá máma? 8-o Co blázníš? Tolik něhy a lásky crčí z tvého deníčku, že TY a právě TY budeš báječná máma!!!!! :hug:

Proč se to malinké pustilo je něco co bys asi zkoumat neměla…zřejmě se to nedozvíme, možná ty antibiotika, možná nebylo úplně zdravé, každopádně to teď není podstatné. Opři se o manžela, pokud to jen půjde, a zkuste další pokus. A neboj se, to další bude ok. :kytka:

A s těmi věcičkami co máš doma? Hezky je poskládej, ulož, a věř, že je využiješ, že to další mimi v nich bude úžasnej fešák nebo fešanda! :dance:

Je mi jasné, že máš v srdíčku mnoho bolesti, ale zanedlouho tu bolest vystřídá štěstí. To je zákonitost života. Jednou dole, pak zas nahoře. :wink: :hug:

 
nikdy niikdyy
Závislačka 3340 příspěvků 02.08.11 15:02

Taky jsem to zažila asi před rokem a pul - zamlklý potrat v 10. týdnu a vzhledem k tomu, že to bylo „vymodlené“ těhotensvtí po IVF, bála jsem se skoro i pohnout, aby se něco nestalo a přece, takže taky si opravdu myslím, že je v takovýchto případech něco v nepořádku už uplně od začátku a ovlivnit se to nedá :-( a přesne jak píše Misa - po potratu je to jakoby „pohnojený“ a připravený pro další miminko, u nás se taky další pokus zadařil a přesto, že jsem 2× pěkne zakrvácela, ted tu mám 4 měsíčního chlapečka, takže neboj a hlavne si nic nevyčítej :-)

 
Jendice1
Kecalka 463 příspěvků 02.08.11 17:10

Je mi to líto a bohužel i já vím, co je to přijít o mimíska. Mně šlo nahoru Hcg velmi pomalu,takže bylo něco špatně hned na začátku…u mě se však lékaři domnívají,že mi v tom pomohla má buněčná imunita na manžela.....
Ale hodně lidí kolem mě poprvé přišlo o mimi a do třech měsíců byli znova těhotní a teď se těší z krásného broučka;)
Takže na tom „pohnojení“ vážně asi něco bude :wink: …protože mně se povedlo i při druhé inseminaci (3 měsíce po) znovu otěhotnět…Jsem na začátku, takže se bojím,ale věřím,že je bobísek v poho a že se brzy uvidíme;)(tedy za pár měsíců…;))
Jako ty s dalším miminkem…;) Zaměstnej se a hodně štěstí!!!! :kytka:

 
Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 02.08.11 20:15

Ještě jednou vám všem moc děkuju, strašně moc mě ty vaše zprávičky nakoply a pomohly, pustím se do jiných aktivit, ono nemyslet na to nejde, ale aspoň zkusím nesedět a nekoukat před sebe, to vážně nemá smysl.

 
jellyy
Stálice 89 příspěvků 02.08.11 20:23

Je mi líto čím si procházíš, ale já věřím tomu že brzy budeš zase těhulka a tentokrát to dobře dopadne. Vím že se to dobře říká a hůř dělá, ale mě pomohlo si z toho vzít to lepší a to že nám jde otěhotnět a že příroda ví co dělá :wink: Držím palce ať je brzy líp :kytka:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 02.08.11 22:38

netrapte se !MĚLO TO TAK BÝT !!!!! Hlavu vzhůru…podařilo se jednou ,podaří se podruhé!!!!Hlavně žádný smutek ať ste brzo fit a můžete to znovu zkoušet!Těším se na další Vámi napsaný deníček plný radostných zpráv…slunečné dny,hodně lásky a štěstí Majda :-D :-D :-D

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 03.08.11 16:44

preji hodne sily :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama