Takhle to vše bylo

O životě

Zklamání a nadšení, bolest a ztráta, radostné oznámení: bude z tebe táta. V bříšku nám pan doktor našel dvě malá štěstíčka jmenem Šarlotka a Esterka. Dne 16. 9. 2009 jsem potkala člověka, který byl jako andělem seslán z nebe, aby mi dal sílu do života. Však to znáte, láska přišla a bylo to jako ve snu, ale ovšem i sny mohou býti špatné.

tady mám holky v bříšku

a tady jim sou 2 měsíce
5 komentářů

Po nějakem čase co jsem chodila s přítelem alias Zdenkem, teď už otcem mých dvou princezen, začalo to opravdu hodně skřípat a nastal první rozchod, který ovšem trval jen týden a zjistili jsme, že bez sebe prostě žít nemůžeme. Vydrželo to dalších pár měsíců a ja jsem zjistila, že jsem těhotná, opravdu obrovský převrat v mém životě. V 17 letech těhotná, no gól, ale dobře smířila sem se s tím a nakonec jsem byla i moc ráda.

Jenže to, že jsem těhotná, se moc nelíbilo Zdenkově mamince, a tak to byl kámen úrazu, jelikož je Zdenek maminčin mazánek, tak to bylo peklo a nastalo to, že jsme se rozešli. A co teď já, těhotná, nedodělanou školu a bez peněz? No tak jsem se začala smiřovat s tím, že moje dítě nebude mít tatínka. A asi tak po 14 dnech zazvonil telefon a v něm Zdenek a jeho matka, že takhle to nejde, že se ke mě Zdenek chce vrátit a že pojedou k mým rodičům, aby se to vyřešilo, dodnes ovšem nechápu, co u mých rodičů řešili a proč to řešili rodiče a ne jen já se Zdenkem. A co se vlastně v té debatě vše odehrálo ani nevím, nejela jsem tam, byla jsem tak vydeptaná od své tchyně, jak na mě do telefonu ječela, jak si to všechno představuji, že jsem se bála, že potratím.

No nakonec se vše vyřešilo a ja se Zdenkem jsme byli opět spolu a bylo to ještě krásnější než dříve. Nastal však jiný problém, byla jsem asi ve 2 měsíci těhulkování a jak určitě všichni víte, hrozně jsem se těšila na svoje první miminko, ale tu zničeho nic jsem začala krvácet, psychicky jsem to nevydržela a ta představa, že potratím byla hrozná, no ale co se dá dělat, řekla jsem si, raději než aby moje dítě bylo postižené nebo by mi umřelo hned po porodu, tak to ať raději potratím, bylo to hrozné, ale raději tohle než něco horšího. Když už jsem byla opravdu v koncích, tak jsem jela ke svému lékaři a řekla mu, že krvácení stále nepřestává a že jsem z toho opravdu na dně a on, že se tedy koukneme, co se to tam vlastně děje a jestli jsem už o plod nepřišla. Začal mi tedy dělat ultrazvuk, dlouho nic neříkal a já byla nervózní a samozřejmě jsem se rozplakala, v tu chvíli se doktor začal smát, vůbec jsem nechápala, doktor se podíval na mě, na monitor na mě a řekl: paní Machalová, neplačte vše je v naprostém pořádku, tak jsem řekla, jak to může být v pořádku, když krvácím a on že je to normální, že se to stává, když má někdo v bříšku dvojčátka.

Nevěřila jsem tomu, co mi právě doktor řekl, byla jsem jak v Jiříkově vidění, to není možné, dvojčátka a já, to nejde řekla jsem na to. Slzy mi valily proudem, doktor se jen uculoval a gratuluval mi, no dobře, tak jsem dostala těhu průkazku a šla jsem k výtahu, v čekárně na mě čekal Zdenda, vzal mě za ruku a šli jsme, když se mě zeptal, jak jsem dopadla a jestli tedy bude tatínek, tak jsem mu odpověděla, že nám srdíčko bije a a že bije všem třem, on aha, tak to je super, tatínek teda budu, pak se zarazil a říká: jak všem třem? Vždyť miminko má jen jedno srdíčko a ty taky jen jedno, tak jak může bít třem? Řekla jsem, že bude tatínek dvou miminek, že čekám dvojčátka, když jsem mu tohle řekla, skácel se mi u výtahu. A teď je šťastný, že holky máme, už máme skoro 3 měsíce a jsme šťastná rodinka.

Moc děkuji, že jste si přečetli můj deníček.

Nashledanou!

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Bobi.verunka
Závislačka 3258 příspěvků 48 inzerátů 30.04.11 13:05

Moooc gratuluju k holčičkám!!!

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 30.04.11 15:01

docela mně pobavilo jak jsi psala že se ti tatínek skácel u výtahu :palec: :palec: :palec: :lol: …Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka.Holky jsou moc hezoučký :kytka: :kytka: :srdce:

 
andrejka87  30.04.11 15:17

Krásné :srdce: ..Ten můj se neskácel jen mi řekl : hele a to je škoda že nemáme tři že :lol: ..Dvojčátka jsou dar gratuluji!!! :hug:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 30.04.11 15:47

Moc krásný deníček! Jsi skvělá, jak jsi to všechno zvládla. Moc gratuluju k nádherným holčičkám a přeju celé rodince hodně zdravíčka a pohody! :hug: :mavam:

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1705 příspěvků 30.04.11 16:11

Moc gratuluju ke krásným holčičkám! A kdybys chtěla napsat další deníček o tom jak se holky narodily a jak jste přežili první dny a týdny, vůbec bych se nezlobila :kytka:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 30.04.11 16:33

I slza mi ukápla :palec: moc hezké :kytka:

 
janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 30.04.11 16:50

Moc gratuluji :kytka: Dvojčátka jsou super, měla jsem husí kůži když jsem tvůj deníček četla :palec:

 
Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 30.04.11 19:44

Krásnýýýý! :kytka: Gratujuju k dvojčátkům :srdce: Taky jsem se pobavila tím, jak se tatínek skácel u výtahu … :lol: Hodně štěstí do života!

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 01.05.11 08:24

velké gratulace k dvojčátkům a hodně zdravíčka a štěstíčka do života :kytka: :srdce:
Brácha má trojčátka a naprosto přirozeně :potlesk:

 
nikil
Extra třída :D 13844 příspěvků 01.05.11 09:11

Krásný deníček hezky napísáné :dance: :dance: :dance:

 
Slun
Závislačka 4144 příspěvků 01.05.11 10:47

Krásný deníček… :srdce: Také mi ukápla slza,gratuluju ke krásným holčičkám… :srdce: :dance: :hug:

 
pannacotta
Generální žvanilka 24994 příspěvků 01.05.11 10:55

kraasne koc gratuluji :palec: :palec: me sice slza neukapla jen byla na krajicku ale radeji nemlvim a to hudine co mi naskocila :palec: :palec: :palec:

 
brumdinka
Generální žvanilka 23308 příspěvků 01.05.11 11:33

jé moc hezký deníček a musela sem se smát, jak se tatínek skácel u výtahu :mrgreen:

takže přeju moc moc štěstíčka a lásky, at´jste spokojená rodinka :palec: :palec: :palec:

a tchýni si drž co nejdál od těla (vim o čem mluvim a to ten můj není maminčin mazánek) :cert:

 
Alyss
Extra třída :D 10461 příspěvků 01.05.11 20:51

Moc gratuluju, jsou krásné:-)

Taky mě pobavilo, jak se tatínek skácel u výtahu :lol:

 
Barunka maminka
Kelišová 6129 příspěvků 01.05.11 22:33

moc děkuji jojo copak tatínek :-D určitě napíši další deníček jak moje kopretinky přišly na svět a jak naše dva měsíce probýhaly

 
Wanetta
Nováček 4 příspěvky 02.05.11 13:44

Nádherný berušky, velká gratulace. Taky se teď chceme „pokusit“ o holčičku, ale u manžela v rodině se rodí samí kluci, tak jsem zvědavá:)

 
Barunka maminka
Kelišová 6129 příspěvků 02.05.11 19:44

děkuji ja chtěla kluka a holku a teď je ta jedna truc kluka sem za to šťastná že mám holky

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama