Tatínek u porodu

Porod

Zdravim všechny maminky i ty budoucí a jsouli tu i nejací tatínkové, tak i je. Je trochu nezvyklé aby tady psal tatínek, ale maminka je v porodnici... :)

Včera se nám narodili naši první synové Daniel a Jakub. Vyvolaný porod (kapačkou, 9 dní před termínem, tělo manželky už přestávalo stíhat) byl náročnější, ale za to nebyl moc dlouhý. Za 6 hodin byli kluci na světě - včera v 14:30 krátce po sobě. Manželka byla moc ráda, že jsem mohl být stále s ní (až dlouho do večera) a pro mě to je DOBRÁ zkušenost. Děti jsou dle všeho zdravé a dost velké (2,5 a 3 kg), takže nám je hned přinesli a zkoušeli jak budou sát. Šlo jim to skvěle.

Manželka je trochu víc unavená, dneska chodí ještě s pomocí sestry. Ale je veselá a děti jí přinášejí radost, kteru teď potřebuje.

Určitě chci povzbudit všechny budoucí maminky: vezměte tatínky s sebou ! Pro nás tatínky je to dobrá zkušenost a lépe vám porozumíme. A kdybysme se při porodu zkáceli, tak se o nás někdo postará… (bál jsem se toho ale když to začalo být pro manželku obtížné, tak jsem na sebe rychle zapoměl)

Pokud vás zajímá, kde jsme rodili, tak v Rychnově nad Kněžnou a personál i vybavení i přístup lidí byl perfektní (však už jsem zapsal také hodnocení porodnice)

Kája + Verunka a dva kluci.

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  07.05.03 07:12

Pěkný den přeji,

jsem moc ráda, že vám oběma mohu poblahopřát k tak šťastné události, narození dvou klučinů :o) Ať se vám, již čtyřem, daří stále dobře a kluci dělají jen samou radost.

IDA (32tt+2)

 
Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 07.05.03 07:45

Blahopřeji a všem maminkám přeji takové tatínky!!!!!
Ostatní těhulky jistě pochopí, že jsem Kájo u tvého příspěvku uronila slzičku :o))
 Zuzka

 
janew
Stálice 87 příspěvků 07.05.03 09:07

Blahopřeji a přeji hodně štěstí a hlavně hodně sil do příštích let:-))
 Jana

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.05.03 10:01

Krasny prispevek, moc gratuluji a klukum preji jen to nejlepsi. Pokud zabrousite trochu „dal“ do emimina, jiste narazite na nedavne prispevky Janika a jejich dvojcecich princeznach, treba byste si mohli vymenit zkusenosti nebo vest dvojcatkovsky denicek?? Pokud se chcete trochu „vystrasit“ realitou, na slovenskem www.babetko.cz je denicek jedne cesko-slovenske domacnosti, kde maji dvojcatka Sedrika a Adriana (doufam, ze to nekomolim), pisi stridave rodice a zazitky jsou to tedy vic nez zajimave!!! Zatim jsou tam myslim 3 dily, je to velmi humorne, ale zaroven teda zivot s dvema mimiskama najednou neni zadna sranda!!
Claudie

 
esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 07.05.03 22:41

Posílám obrovskou gratulaci celé vaší rázem početné rodině. Všem přeji hodně zraví a štěstí. Kluci mají bezva tátu a maminku jistě jakbysmet.
Esterka + Honzík (3 roky) + Kája (4 měsíce)

 
Anonymní  09.05.03 11:13

Milý tatínku,
jsme nadšeny z Vašeho příspěvku a přejeme Vám všem hodně zdravíčka, ať Vám Jakoubek s Danielem přinášejí hodně radosti do Vašeho života.
Jarka a Maruška

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama