Těhotenství s antikoncepcí

Těhotenství

Psal se rok 2007. Zběsile jsem chodila do práce a trápila se s přítelem (teď už expřítelem). Bylo mi 27 a říkala jsem si, že bych chtěla miminko, ale můj přítel o něm nechtěl ani slyšet.

Tak že myšlenka na dítě rychle padla. Je pravda, že byla spousta problémů, ne z mé strany, ale od mého přítele. Myslela jsem, že konečně pochopí, že hospoda a kamarádi nejsou všechno, ale to on nechápal. Docela pil a pak řídil. Takže nejdřív dostal pokutu, a pak mu sebrali řidičák a dostal ještě větší pokutu. Prostě neměl rozum. A to byl skoro o dva roky starší. No, na věku nezáleží. Jen na myšlení. Náš vztah nikdy nebyl bez problémů, ale říkala jsem si, že se milujeme. No byla to iluze. Zatmění mozku. Láska tak možná z mé strany.

Takže abychom se dobrali k tomu, jak jsem otěhotněla. Brala jsem antikoncepci a jednoho krásného dne jsme to nedostala. Už nějaký měsíc jsme řešila, že je mi blbě, tak jsme byla objednaná na gastro, ale než jsem na to vyšetření šla, udělala jsem si test a byly tam //. Tak že jsem navštívila dr., a ten mi ukázal prďolku. Sám řekl, ač nebyl gynekolog, že to je tak 6. tt.

Vůbec jsme nechápala, jak jsem mohla otěhotnět přes antikoncepci. Můj gynekolog mě přesvědčoval, že jsem si musela prášek zapomenout vzít, nebo jsem měla průjem. Ani jedno. Tedy jednou jsem měla řidší, ale byla blbost, aby po jednom dni antikoncepce nefungovala. Ptala jsem se i u jiného lékaře, ten konstatoval, že je to také hloupost, muselo by to být dlouhodobě. Bohužel v té době už jsem se svým přítelem nebyla. Když jsem mu to řekla, tak nadšený nebyl. Popravdě jsem tu reakci čekala, ale přesto jsem bulela jako žolík.

Dneska mám krásného skoro 5letého Jakoubka. A biologický otec? Tak ten platí, ale od začátku, kdy se dozvěděl, že bude tatínkem, na to kašlal. Jak to bude s Kubíkem, o to nejevil zájem. Chvilkami se snažil, ale žádná sláva.

Hodnotilo 6 lidí. Score 2.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
ezenduska
Stálice 84 příspěvků 13.10.12 07:58

Bohužel žádná antiko není 100%
Věř že bez takového tatínka je vám mnohem lépe ;-) jednou se najde ten pravý tatínek a že není biologický vůbec vadit nebude, hlavně když vás bude mít ráda OBA! :mavam:

Příspěvek upraven 13.10.12 v 07:58

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 13.10.12 08:27

Taky se mi podařilo otěhotnět přes antikoncepci. Brala jsem v té době antibiotika a tak se účinek vyrušil. V 6tt jsem potratila. Nikomu sem o tom neřekla, vlastně nebylo co. Až nedávno jsem to přiznala dneska už expříteli a on mi nevěřil. Nejspíš bych byla uplně ve stejné situaci jako ty, teda až na ty roky. Mě bylo tehdy jen 17let.

 
berunkab3
Kecalka 339 příspěvků 13.10.12 13:06

Já taky otěhotněla přes antikoncepci, byly z toho jednovaječná dvojčata. Za měsíc jim už bude osm. S přítelem jsme spolu tehdy byli už pět let a jsme spolu dodnes, už jako manželé. Tenkrát doktor také nechápal, jak je to možné. Určitě jsem pilulku nezapomněla a ani jsem nebrala antibiotika.

 
Paja R
Závislačka 3739 příspěvků 13.10.12 21:58

Tak ja mam s antikoncepci taky takovou zkusenost, brala jsem ji pravidelne i ms jsem mela, jen me jednoho dne bolelo hrozne bricho, tak me pritel (ted manzel) odvezl do nemocnice a tam mi rekli ze jsem uz v 16tt. Oba jsme tomu nemohli uverit, ted je nasemu klukovi 9 let, ma 5-ti letou sestru a cekame jeste jeden prirustek. Dcera byla planovana a vymodlena a tohle posledni skvrne co nosim pod srdcem nebylo planovane vubec, doktor mi sdelil, ze mi nefunguji vajecniky a ze mi napise hormony, abych nesla ve 30-ti letech do prechodu a behem 5-ti denni lecby s hormony jsem otehotnela. Take to byl pro nas sok, ale ted se na miminko tesime doma vsichni a deti se dohaduji, protoze jeden chce brachu a druhy zase sestricku :lol:

 
Poklad  13.10.12 23:44

Nejlepší antikoncepce, je držet prášek mezi koleny a nepustit :jazyk:

 
ANEBjája
Závislačka 4275 příspěvků 14.10.12 10:50

U nás taky tak… žádná ATB, zvracení nebo průjem, ani nic jiného. jen jsme to oba moc chtěli, ale rozumně jsme se dohodli, že dodělám školu, dostavíme baráček a pak bude v plánu i dítě. hm, kuba nepočkal :D takže rok spolu jsme oslavili s pětitýdením synem :srdce:

 
LenkaZi
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 14.10.12 20:47

Máte naprostou pravu nic neni 100% a hlavně antikoncepce je jen svinstvo co ničí tělo. Po narození Jakoubka mi nakonec nqšli na játrech rhlouky cévek. Diagnoza nemoc jater. nodualni h.
Příběh má více méně dobrý konec. Ještě nebylo Jakoubkovi ani rok a já si dala asi podruhé inzerát na seznamku. Seznámila jsem se tam ted už sz manželem Kubík má tátu a i brášku. Kubča žárlí ale jsme štasti.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama