Těhule? - deníček holek z diskuze těhule :-)

Snažení

Ahoj holčinky, protože už naše diskuze byla dost chaotická, rozhodla jsem se založit deníček :))) Můžeme si zde sdělovat naše pocity, domněnky, názory... prostě vše, co nám život nabízí :)))

Zpočátku bychom se měly „seznámit“. Neříkám, že už tak trochu jedna druhou neznáme, ale ruku na srdíčko, víte třeba, jestli má Delly jedno dítko? :-))) Prostě bychom si mohly v prvním díle našeho deníčku sdělit, čím jsme si doposud v životě prošly a jaký je náš cíl… (nemyslím tím teď zrovna početí miminka :-)))

A když už jsem toto téma nakousla, tak začnu rozebírat tak trochu sama sebe… :-)

Z domova jsem se odstěhovala poměrně mladá, bylo mi necelých 18-náct, když jsem si myslela, že jsem nejchytřejší a jediné, co mi prospěje, je začít zkusit žít na vlastní pěst… :-))) Prostě jsem byla taková ředitelka zeměkoule… a který mladý dnes není, že?
Začala jsem žít s budoucím otcem svého dítěte, ale moc nám to neklapalo, takže když byly malému 2 roky (to už jsme spolu byli 5 let), přestěhovala jsem se k příteli, do úplně jiného města… Nyní si užívám tu pravou rodinnou pohodu… Večer mám přítele pěkně doma vedle sebe (naštěstí hospoda, kamarádi atd. u něj nehrozí).
Když mi začala končit mateřská (přesně řečeno, když byly malému tři roky) začala jsem toužit po práci :-), po kolektivu… Už mi nestačilo sedět celé dny doma a utírat malému nosík… Začala jsem ho dávat na pět dní v měsíci do školky a on si kupodivu rychle zvykl :-))), což jsem moc ráda, protože nejvíc jsem se děsila těch scén, že Vás syn (dcera) drží za nohu a brečí, že dnes do školky nejdou atd. Tohle jsem nikdy nezažila, sice takové ty výstupy, jako že chce jít po obědě, protože ve školce musí dlouho spát atd., to ano, ale přešlo to mávnutím kouzelného proutku :-)))
No a já si našla práci. Sice 50km od mého bydliště. Dělám asistentku ředitele a mám slíbené místo účetní :-), protože v naší firmě účetní už rok nemáme, tak to dělám společně s ředitelem a je to kolikrát dost makačka, hlavně když ani jeden z nás neví, o čem je řeč. Tak čteme vše možné, objednáváme knihy… a učíme se :-)))
Loni jsme se s přítelem rozhodli (i když to bylo spíš mou zásluhou, protože přítel má dceru ze svou bývalou - pořád ještě manželkou - které je deset let a nikdy už druhé dítko nechtěl… jo jo :-))), že si pořídíme miminko. Bylo to v září, co nám začal kolotoč neustálého stresování a snažení, výsledky jsou však stále nulové, ale co… Musím se přiznat, že mi holky od Matýsků otevřely oči a mě došlo, že těma neustálýma testama akorát sama sebe strestuju :-))), takže jsem se rozhodla vykašlat se na testování a počkat… :-)))

Těším se na Vaše příspěvky, holčiny a aby byl deníček úplný, přikládám sem seznam nás holčin z diskuze „těhule?“, aspoň hned uvidíme, kdo je snažilka a kdo těhulka :-)))

Snažilky: ? Monalisa24 ? Eva2 ? DenisaH (doufám) J ? Handa ? Henrieta ? Naděnka ? Dede ? Bury ? Gabrielle ? K (Renča) ? Zdenka ? Sasenka ? Laifa (Lucka) ? Káčulkadráčulka ? Gabca ? Adelinka
Těhulky: ? Loneless ? Karkulka ? Andynka ? 11tt ? Jana222 ? Desty ? 13tt ? Gabule ? Delly ? 12tt ? Koblížek (Veronika) ? 4tt

Přeji Vám příjemné letní dny!!!

Radka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
delly  11.07.04 15:39

Ahoj Radko a holky!

Tak koukám Raduš, jak ses pěkně rozepsala.Tak ani nevím, kde bych začala já.
My máme s manželem za týden výročí 10 let od seznámení, jinak jsme se brali před 5 lety. S miminkem to u nás bylo podobně. jako u tebe teď, protože manžel má taky jednu dceru z prvního manželství, teď jí je 20 let. Ale jedno miminko mu bylo jasné, že mít budeme. Já chtěla 2, ale on ne, protože to stojí moc peněz. No, ale teď si to rozmyslel, protože vidí, že dcerka k sobě někoho potřebuje a začíná být nechutně rozmazlená. Takže se zadařilo nepochopitelně hned napoprve.
Dcerka chodí do školky na pět dní v měsíci už od dvou let, protože je hrozně společenská a úplně posedlá po dětech. Od září nastupuji do práce (asi tedy jen na tři měsíce), tak půjde do školky na furt.
Zítra jdu na tu diabetologii a nevím, kdyby se mi potvrdila cukrovka, jestli by mi nedali rizikový, protože bych nemohla jít do práce a to bych nepřežila. Už toho mám doma celkem dost a když si představím další tři roky, tak se do tý práce těším. Občas si doma připadám jak úplně negramotná a nepotřebná. Pořád se řeší problémy manžela, protože já doma žádné zvláštní nemám, tak se těším, až se bude trochu mluvit taky o mých problémech.
No, nějak jsem se rozkecala, tak přenechám místo pro ostatní!

Kde jste všichni?

P.S.:Příští týden jdu na kontrolu, 15tt a to už mi u prvního těhu řekli, že to bude holčička. Že byh se zase zeptala? No, asi zbytečně, protože manžel říkal, že umí jen holky.

Tak zatím ahol DELLY

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 11.07.04 16:34

čau holky,
tak krátce:bude mi v srpnu 24,jsem 4roky vdaná a s manžou jsme před tím chodili skoro 2roky.
Teď jsem po 5měsících snažení a po 1měsíci braní hormonů na ovulaci těhotná.
Jsem v 7tt.
Tak pro dnešek dost psaní :-))
Pa Gabka

 
Jana272
Nováček 5 příspěvků 11.07.04 18:17

Ahoj holky,
jsem nová, můžu se k vám přidat?? Teda zase tak nová nejsem, ale jsem nakukovatelka od Vrabčáků a vlastně od všech deníčků. Občas někam něco přidám, ale ne nijak často.

Tak hezky od začátku. Já se jmenuju Jana a je mi 27 let. Jsme z Brna. S manželem jsme spolu chodili 4 roky a pak se vzali. Letos v září už budu 3 roky vdaná. Taky v září, ale o rok později se nám narodila dcerka Leonka. A teď se druhým měsícem snažíme o druhé dítko, aby si naše princezna měla s kým hrát. Tak snad se nám to brzo povede.

Než jsem nastoupila na mateřskou, tak jsem pracovala jako administrativní pracovnice.

Tak pro začátek to myslím stačí, ne?

Ahoj Jana a Leonka (skoro 22 měsíců)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.07.04 21:01

Ahoj kočulky!!!

Tak už tu máme ten deníček :-))) To je super, co? Aspoň v tom nebudeme mít takový chaos. Každý týden či 14 dní bude vycházet nový, ale o témata se budeme střídat, co Vy na to??? :-)))

Jinak, musím sdělit, že u mě MS pořád nikde, skoro ani žádné příznaky :-))), ale jak už jsem psala v diskuzi, tak netesuji. I když přemýšlím o tom, když to nedostanu do příštího týdne do neděle (to bude od druhého termínu MS 9 dní, tak bych „možná“ testík udělala, ale neslibuji!!!)

Zítra odjíždí Peťulka k babičce, bude tam do pátku, protože máme zavřenou školku, ach jo :-( Ale aspoň si trochu odpočinu, je to divoch :-)))

Jdu do postele a jsem zvědavá, kolik holčin nás tu najde (do diskuze „těhule?“ jsem napsala návod :-) tak snad nás holčinky nebudou dlouho hledat :-)))

Krásný večer a príma pondělí!!! :o)

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.07.04 21:02

Ahoj Jano,

vítám Tě do našeho nového deníčku :-)))

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.07.04 21:04

Ahojky Delly :-)))

Téééda, deset let!!! To si neumím představit, až já s tím mým budu deset let :-))) V úterý (13.7.) bude konečně rozvedený, tak jsem zvědavá, kam to půjdeme oslavit :-)))

O víkendu moc berušek na emimi nechodí, ale koukala jsem do diskuze, a tam přibyli asi tři komentáře :-) Snad nás holky najdou!!!

Tak co? Jak se rozhodneš? Necháš si říct, co to bude??? :-)))

R.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 11.07.04 21:06

Gabko!!! :-)

Kdy jdeš na další UTZ? Nějak mi to v diskuzi uniklo :-)

R.

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 11.07.04 21:25

Ahoj holky z diskuse a hlavně Radko,

chtěla bych tomuto deníčku popřát hodně úspěchu a hlavně ho (i když těhu nejsem-no zatím!!) pořádně pro štěstí poprskat. Tak snažilky, ať jste všechny do jedné brzy těhulky!!!! A těhulky - buďte zdravé a opatrujte svoje poklady v bříšku!!!!

Raduš, hele, dostaneš na prdel, chceš ten KOSTÝM néééééé??????????? :-))))))))))) neboj, dělám si srandu, za devět dní bych testovala dvaceti testy i já!!!!!!!! Tak doufám, že už se to konečně povedlo.

Pajdule od Matýsků

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 11.07.04 21:31

RADUŠ,

jdu teďkom ve středu, bude to druhý těhu UTZ.
No a příští úterý letíme na dovku do Bulharska,tak jsem zvědavá jak to budem zvládat-bývá mi teď po ránu docela dost fujtajblově…tak uvidíme.

Pa pa Gabka

 
delly  11.07.04 21:32

Ahoj Radko!

Před 10 lety jsem si to taky nedovedla představit, že bych to mohla s někým tak dlouho vydržet, ale nějak to uteklo.
Nevím, jestli si to mám nechat říct, protože manžel říkal, že je to zbytečný, že on kluky neumí, že i kdyby jsme měli 5 dětí, tak to bude vždycky nějaká Maruška nebo Zdenička. Tak nevím, asi si to nechám říct, aŤ vím, s čím mám počítat. Brala bych zase holčičku. A co ty? Obdivuji tě, že vydržíš netestovat, já bych to nevydržela, udělala bych aspoň jeden.
Tak zatím ahoj DELLY

 
Anonymní  11.07.04 22:33

ahoj holkýýý,
to je fajn, že už je tu náš deníček!!!

Tak já se Vám teda taky trošičku představím.
Jmenuji se Lucka a je mi 22 let. S přítelem jsme přes pět let (to znamená od mých 17 let !!!) a v září se budeme brát. Bydlíme spolu v pronajatém bytě v Pardubicích a spolu s námi ještě trpasličí pudlík. Řekla bych, že nám to spolu klape (mluvím za sebe :-))), a tak jsme se na začátku roku rozhodli, že se začneme snažit o miminko. No a teď už jen čekáme, kdy se mu bude ke mně do bříška chtít.

Tak a teď už jdu do hajan.

Mějte se a ráno na mě myslete, jdu ke svojí gynekoložce, protože takhle rozházenou menstruaci jakou mám po vysazení HA v lednu, jste ještě neviděli!

Pápá

 
Anonymní  11.07.04 22:36

Omluvám se, já se nepřihlásila! Ten předchozí komentář byl ode mě (sasenka)

Pá Sasenka (Lucka)

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.07.04 06:32

Dobré ráno, holkýýý!!!

Tak se chystáme na nádraží, ale máme ještě chvilku čas :-) Klidně jsem si mohla přispat, ach jo!!!

Sasenko, jasně, že Ti budu držet palce!!!

Gabko, Tobě budu držet palečky, aby byl mimísek v bříšku pěkně položený :-)))

Tak, holky, když bude v práci čas, tak se 100% ukážu během dopoledne!!!

Tak krásné pondělí!

Radka

 
Henrieta
Povídálka 48 příspěvků 12.07.04 08:12

Ahoj, holky, jsem ráda, že už deníček funguje,ale nevím, jestli to bude přehlednější. Jinak přesně jak jsem tušila, MS ráno dorazila. 4 dny zpoždění, 3 slabě pozitivní testy a zase nic. Je mi do breku. Asi se u mně miminku nelíbilo.Ach jo.Snažím se už přes rok a jsem starší snažilka. Mám 2 velké děti.Jindra

 
Anonymní  12.07.04 08:25

Ahoj holčiny,
deníček je super. Já jsem rok vdaná, brali jsme se po 6-leté známosti. Je mi 29 a tak jsme se letos v květnu na dovolené začali snažit o miminko. Potkalo nás velké štěstí, protože to hned vyšlo. Nyní začínám 10 tt. Minulý týden jsem byla podruhé na UTZ a už viděla tlouci srdíčko. Bylá to nádhera! Teď jse objednaná na genetickou konzulaci kvůli dědičným nemocem v rodině. Strýc byl mentálně postižený, tak mám docela velký stach,ale věřím, že bude všechno vnaprostém pořádku :-)
Karkulka

 
sasenka
Stálice 63 příspěvků 12.07.04 08:57

Čauky holky,

Jindro, nebuď smutná, ono to vyjde. Miminko k Vám určitě brzo dorazí :-)

Karkulko, držím pěsti!

Tak já se teď vrátila z gyndy a mám opíchaní zadek tou injekcí na spuštění měsíčků (nemůžu si vzpomenout na název) a až to dostanu mám naklusat pro Duphaston. Tak jsem na sebe zvědavá!

 
laifa
Povídálka 17 příspěvků 12.07.04 09:06

Ahojky holky!

Raduško:deníček se ti povedl.Myslím,že bude mít úspěch:-)Jsi šikulka!

Henrietko:Je mi moooc líto,že to nevyšlo.:-(Přeji ti,aby to co nejdřív přišlo a ty se radovala.Budu se pak s tebou radovat.;-)

Tak se mějte pěkně a holky,ozývejte se..-)

Pa.Lucka A.(Laifa)

 
laifa
Povídálka 17 příspěvků 12.07.04 09:13

Jinak holky,abych se představila.

Jmenuji se Lucie Adamová a je mi 22 let.S přítelem jsem 3 a půl roku a ani se mi to nezdá.:-)Rychle to utíká.Řešíme teď společné bydlení.Doufám,že jej brzy vyřešíme a budeme konečně spolu bydlet.
Teď budu ještě dva měsíce brát HA a pak se asi další dva měsíce čistit od těch všelijakých hormonů a vůbec od škodlivin a pak se budeme konečně snažit o miminko.Tak mi pak držte pěstičky,aby nám to vyšlo co nejdřív.I když teď ještě spolu nebydlíme,ale vím,že až budeme muset,tak se s tím pohne o hooodně velký kus dopředu.:-)

Tak to by myslím mohlo o mě stačit.:-)
Tak pá.
Lucka A.

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.07.04 09:57

Ahoj holciny, tak vidim, ze jste se nakonec rozhodli pro denicek. To je moc prima. Ja se v te diskuzi uz ani nevyznala.
Monalisa: Denicek se ti moc moc povedl, jen tak dal.

Holky preju vam, at jste vsechny brzo tehulinky.

Maxi, snazilka

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.07.04 10:03

Sasenka: Ja mela po vysazeni HA taky silenou MS…nekdy prisla po 50 dnech jindy po 40dnech, no hruza. Ted uz mam MS pravidelnou…nas­testi

 
Anonymní  12.07.04 10:12

Ahojky holky

Ráďo díky za deníček, diskuse už byla opravdu nepřehledná.
Já se jmenuji Katka, je mi 23 let. Se svým přítelem jsem rok. Bydlíme spolu a od ledna se snažíme o mimčo. Zatím bohužel bez výsledku :(.
Jinak mezi námi vítám nové snažilky. Zatim páček káčulkadráčulka

 
Anonymní  12.07.04 10:13

Ahoj holky,

Radko, deníček je supr, tak zas mám do čeho pořád nakukovat a na co se těšit…:-)

Jmenuji se Renata, ve evidenci snažilek jsem i jako K. Je mi 26 a v dubnu jsme měli svatbu, nato jsem vy:,–(ila HA a teď rovnám tělíčko do latě, aby se očistilo a připravilo na novou zátěž. Takže úplně poctivá snažilka nejsem, ale je to jen otázkou času. Zcela určitě se začnem snažit v říjnu. Nemůžu se dočkat, ale říkám si, že to bude „za pár“.
Bydlíme v Pardubicích v paneláku (Sasenko, dýcháme stejný „chemický - semtínský a paramácký vzduch“. I když mě to ani nepřijde, třeba vedlejší Hradec Král¨. je mnohem a mnohem horší) a s námi bydlí ještě téměř dvouletá britská modrá kočka. Ta nám šéfuje, takže o srandu nemáme nouzi, a to ještě nemáme caparta.
Holky, přeju všem aby založením deníčku se všem namnožili //!!!!

 
Anonymní  12.07.04 10:55

Ahojky vsem tehulkam a snazilkam,

tak jsem denicek nasla v pohode, Radko ten ,,tvuj navod,, jak to najit byl neprehlednutelny, tak jsem sem s velkou zvedavosti zabrousila.
Jinak ja jsem Andrea, ma prezdivka Dede. Za tri mesice mi bude 29let a jsem vdana dva roky. Muj manzel je Francouz a tim padem ted ziju ve Francii. Brali jsme se rychle, to je pravda, jen po rocni znamosti, ktera fungovala na dalku, ale ja to nijak neresila vzhledem k me bolestne zkusenosti s mym byvalym, se kterym jsem stravila pomalu sest let a on me po osklive autonehode proste vyskrtnul ze sveho zivota.
S drahousem jsem si opet uvedomila, ze ten lidsky zivot stoji za to zit a je zvlastni, ze jakmile jsme spolu zacali chodit, tak jsem byla presvedcena, ze on bude jednou tatou nasich deti. To je asi ta zenska intuice.
Nase snazeni o mimiska trva jiz dva roky. Absolvovala jsem vysetreni na pruchodnost vajecniku kvuli te me nehode (to byl muj strasak), ale vse je v normalu, me hormony taky a manzelovo spermogram tez normalni. Jinak HA jsem naposledy brala ve dvaceti letech, ale me cykly si se mnou nekdy pekne pohravaji (jako ten posledni asi 44 dni). Tak to mame asi problem jen v nasi hlave.
Ja se o techto vecech moc s nikym nebavim, protoze pak se trapim jeste vic a o to vetsi mam radost z toho, ze se z toho muzu vypsat a ze to cte nekdo, kdo mozna proziva to same.
Tak to jen rychle, strucne o me osobe.
Mejte se vsechny krasne
 Andrea

 
Anonymní  12.07.04 11:09

Ahojky holky,

tak to zkousim na druhy pous. Na ten prvni se mi jen podarilo odpovedet na jeden komentar. No nevadi. Ted uz vam asi dochazi, ze to je ta, co moc nevidi do informatiky.
Ahoj vsem tehulkam a snazilkam,
Jmenuju se Andrea, ma prezdivka Dede. Za tri mesice mi bude 29let a jsem vdana dva roky. Muj manzel je Francouz a tim padem ted ziju ve Francii. Brali jsme se rychle, to je pravda, jen po rocni znamosti, ktera fungovala na dalku, ale ja to nijak neresila vzhledem k me bolestne zkusenosti s mym byvalym, se kterym jsem stravila pomalu sest let a on me po osklive autonehode proste vyskrtnul ze zveho zivota.
S drahousem jsem si opet uvedomila, ze ten lidky zivot stoji za to zit a je zvlastni, ze jakmile jsme spolu zacali chodit, tak jsem byla presvedcena, ze on bude jednou tatou nasich deti. To je asi ta zenska intuice.
Nase snazeni o mimiska trva jiz dva roky. Absolvovala jsem vysetreni na pruchodnost vajecniku kvuli te me nehode (to byl muj strasak), ale vse je v normalu, me hormony taky a manzelovo spermogram tez normalni. Jinak HA jsem naposledy brala ve dvaceti letech, ale me cykly si se mnou nekdy pekne pohravaji (jako ten posledni asi 44dni). Tak to mame si problem jen v nasi hlave.
Ja se o techto vecech moc s nikym nebavim, protoze pak se trapim jeste vic a o to vetsi mam radost z toho, ze se z toho muzu vypsat a ze to cte nekdo, kdo mozna proziva to same.
Tak to jen rychle, strucne o me osobe.
Mejte se vsechny krasne
 Andrea

 
Anonymní  12.07.04 12:12

Holčiny,
mám na vás dotaz zdánlivě nesouvisející s těhu.

Už půl roku marně dumáme nad tím, od koho si nejlevněji a nejrychleji nechat připojit internet!!!!

Bez domácího připojení na net nemůžu otěhotnět, protože lítání po emimču k tomu potřebuju… chápete, ne ;-)?

Takový ty rychlovky nakukovačky z práce, to není ončo…
Budu moc ráda za každý postřeh.

Renča (K)

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 12.07.04 13:07

Ahojka holky,
tak já tedy taky přisypu do mlejna…:-) Jmenuju se Linda, 28 let. Původem jsem čistokrevný ostravák, ale už přes rok bydlím ve Zlíně. V 17ti jsem chodila s chlapem, kterého jsem si pak po šesti letech vzala, nicméně život ukázal, že tudy cesta asi nepovede..Prásklo mě do hlavy, že s ním nechci mít děti, následoval rozvod a dva roky samostatného života v pronajaté garsonce:-)Potkala jsem chlapa, se kterým ty děti chci a tak jsem teď ve Zlíně v malým domečku se zahrádkou..hotový happy end:-))
Snažení jsme odkládali kvůli hypotéce, ale hodiny tlučou mocně, takže jen co se můj milej uzdraví z pitomé choroby, tak snad…:-)

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 12.07.04 13:15

Renčo, ptala jsem se na to připojení mého milého, neb internet hraje v naší rodině úlohu velikou..:-)))Takže, doporučuje připojení přes ADSL(=telefonní linka, pakliže máte pevnou linku, platí se pouze paušál, nikoliv čas strávený na netu).Mrkni na www.dsl.cz
Jinak se lze připojit přes mikrovlnu(=anténa, bezdrátové připojení,máme my)
Pokud chceš bližší info, klidně mi písni na mail, ať víme,jaké máte možosti a požadavky. Jo a taky odkud jsi, všude nejsou stejní poskytovatelé. Čauky, Linda jazzabel@centrum.cz

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 12.07.04 14:21

Radko, poslala jsem ti soukromou zprávu, kdyby nedorazila, dej vědět, trošku mi dneska stávkuje počítač.
Pa Pajdule

 
Lili1
Kecalka 120 příspěvků 12.07.04 15:29

Ahojte babuľky, ja by som sa tiež strašne rada k vám pridala - zatiaľ, žiaľ ako snažilka. Keď sa tu dnes tak krásne predstavujete, tak aj ja niečo pridám. Mám 26 rokov, som rok vydatá, s manželíkom sme spolu 6 rokov, z toho 2,5 roka spolu bývame. Hneď ako sme sa zobrali začali sme vážne uvažovať o miminku, ale manžel mal pred sebou posledný rok školy, tak stále tlačil, aby sme ešte rok počkali. Ale dlho nám to s tým čakaním nevydržalo. Snažiť sme sa začali 02/04 a teraz je to náš 6. neúspešný mesiac. Hneď od 2. sažilkového cyklu som si začala merať BT…a podľa grafu to vyzera tak, že k ovu dochádza každý mesiac…manža bol na spermiograme - výsledok 100% a aj tak stále nič. Poznáte ten pocit beznádeje pri každej MS…to nemusím asi popisovať :(( Chystám sa tento týždeň navštíviť gynekológa a požiadať ho, aby mi urobil folikulometriu a uvidíme......­.dúfam, že sa čoskoro dočkáme vytúžených // , to zo srdca želám každej jednej z nás. Pá. Lili

 
Anonymní  12.07.04 15:33

Ahoj, taky neco o me. Jmenuji se Jana a bude mi 26. Na emiminu jsem jako Pipa. Jsem cryri roky se svym milackem a za tri tydny mame svatbu. O miminko se pokousime druhy mesic, ale zatim to nechavame na prirode. vsem nam tady preju hodne stesticka a doufam, ze za par mesicu uz to bude denicek tehulek a ne snazilek. Pa Jana

 
Anonymní  12.07.04 16:09

Ahoj holky píšu z Pradědu, a deníček je opravdu zajímavý.Díky Radko, že jsi ho udělala tak přehledně.Takže to abych se také představila.Jmenuji se Eva,a vystupuji pod přezdívkou eva2,brzy mi bude 29 let, tudíž mi připadá, že ze snažilek jsem tu asi pomalu nejstarší,s man­želem jsme od doby seznámení deset let a manželé jsme skoro šest let.Máme pětiletou dceru Petru a rozlétaný život.Manžel je IT analytik,a němec ,který se kvůli nám vrátil do rodné země,kde žijeme ve městě zvoucí se Praha matka měst.Já pocházím z Olomouce,kde jsem společně s rodiči a sestrou žila do svých 19 let, pak jsem dostala šílený nápad podívat se do světa.Pracovala jsem v Kaiserslauternu jako šička,a tak jsem narazila na česky mluvícího „ajťáka“což mě šokovalo natolik, že jsme spolu už zůstali.Převzala jsem firmu po tchánovi na výrobu netkaných textilií,a dnes mám zodpovědnost za spousty lidí pod sebou,ale mám je ráda.Létám i s dcerou od jejího narození po světě za prací, a nemohu si na nic stěžovat, jen bych si přála trochu klidu, a hlavně další dítě, o které se snažíme už přes dva roky.Několikrát to skončilo potratem, už to ani nepočítáme,ale stále máme naději a nehážeme flintu do žita.Tak to je tak něco o mém životě.Píšu z hor ,a s jistotou příště pošlu i fotografie z výletu, ale spíš odpočívám,ještě nejsem úplně ok a manžel chce abych si odpočinula.Holky nebýt toho počasí,co pořád jen čůrá z nebe byl by tu ráj…všude kolem hory a obláčky jako z vaty no prostě nádhera.Tak pište ať mám co číst Eva2.

 
loneless
Kecalka 107 příspěvků 12.07.04 16:13

Ahoj holčiny,
tak 4 dny jsem tady nebyla a jaké pak jsem tu našla překvapení… :o)) takže se hned přidávám..
Jsem Andrea, beran, 24 let, z Prahy, 2letá známost s přítelem Honzou, v září nás čeká svaba.. O miminku jsme začali mluvit po roce známosti ale aktivně jsem se do toho pustili až od ledna letošního roku.. Myslela jsem si že to bude hned, takže testy s / čárkou mne hrozně nervovaly, deprimovaly a stresovaly.
Budoucí švagrová mi dohodila známého Dr. z Pronatalu, stačila jedna návštěva, jedno měření folikulu na 9. dnu po menstr. , určení ovu a naordinovano tulení a další mesic jsem už nevěřícně zírala na // čárky..
Takže já jsem ted vstupila do 7 týdne těhu (protože vím přesně den početí)..
Obrázek z 4týdeního tehu je na fotogalerii.. Další návštěvu mám příští úterý.. Tak se těším, že už uvidím víc..
A moje stavy? Zvysuje se denni nevolnost, nejsilnější je ráno, klečím na záchodem ale nic ze sebe nedostanu, jen se mi obraci žaludek, zjistila jsemže jsem přecitlivělá, podrážděná, plačtivá, unavená.., přehřívám se, mám návaly horka a sklon k mdlobám..
Jinak se cítím dobře, žádné špinění, jen slabý bělavý výtok, který je prý běžný v těhu.. podbříšek hodně často slabě bolí, cítím takový tlak..
A pak taky nechuť na milování.. Nějak se mi do něj nechce.. bolí mne hrozně prsa, občas mi o ně přítel zavadí, to nemůžu chvili rozdejchat, no snad to bude po prvním trimestru lepsí, tělo si zvykne, hormony se uklidní..
Těším se na dovolenou.. potřebuji ji jako „prase drbání“..
Mějte se fajn, chtělo by to nahlásit další // čárky, tak kdepak je nová těhulka?? A skvělý nápa deníček.. Radko, povedlo se!!

Andrea 7tt
(Loneless)

 
Eva5
Nováček 2 příspěvky 12.07.04 16:36

Ahoj holky,
s oblibou jsem si četla, co píšete ve svých příspěvcích, fandila jsem vám a přála vaše domácí štěstíčka a byla smutná z vašich starostí - a teď bych se ráda také přidala.
Jmenuji se Eva, je mi 28 let, jsem 2 roky vdaná, ale jinak s manžílkem žijeme už 9 let. V květnu jsem si začala měřit BT a dnes jsem v 5 tt. Už teď se s mužem moc těšíme na mimčo a nemůžem se dočkat, až bude trošku větší a budem shánět výbavičku. Ale mám trochu obavy - dva dny po ovulaci jsem byla na rentgenu plic (myslela jsem, že nejsem těhotná), prý půjdu na nějakou genetiku, snad to bude dobrý.
Ráda bych se vás zeptala na pár věcí, předem moc děkuji za názory

  • vadí miminku černý čaj nebo káva bez kofeinu (max. 2 hrnky denně)
  • chodíte na solárko i v těhot. ?
  • občas mě píchá v podbřišku nalevo i napravo - stává se to někomu taky ?
  • i přes to, že každý den cvičím a jím stejně (spíš zdravěji), už mám trochu vystouplé bříško pod pupíkem - je to normální ?

Moc děkuji za odpovědi a držím vám všem pěstičky.
 Eva5

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 12.07.04 17:16

Ahoj Gabko,

tak si se dočkala. Mluvili jsme spolu asi před 3 týdny na chatu, kde Ti radila Sylva od nás.
Jsem moc ráda, že se Vám to podařilo a jsi těhotná..gratuluji a držím pěsti !
Quatro+Emily od Špuntíků

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 12.07.04 17:24

Quatro,
moc děkuji za přáníčko…taky se Vám holky ty začátky těhu tak táhlo?
Mě se zdá že ten 1trimestr nikdy neskončí :-))už abych byla v druhém a mohla si parádně užívat těhu…Už se moooc těším.

Gabka

 
gabca1
Povídálka 13 příspěvků 12.07.04 17:25

Ahoj holčiny,
také se Vám trochu představím. Je mi 25 let jsem z Prahy,měsíc vdaná, s manželem se známe 1,5 roku. V lednu jsem dostudovala. O d června se snažíme o miminko, ael momomentálně mám nějakou cystu, tak to zatím asi nepůjde. Ve čtvrek jdu k Dr. tak zjistím jestli tam mrška ještě je nebo už zmizela.
Deníček je super.
Mějte se hezky a ať máme všechny co nejdříve //.
 Gabca

 
Anonymní  12.07.04 18:23

Ahoj Evo2,

doufam, ze pekne odpocivas, jak to chce tvyj drahous ale ze i tak alespon uzivas te krasy.
Jo, a styd se, napsat, ze jsi z nas skoro nejstarsi. Ja jsem na tom stejne, 29 let mi bude za tri a pul mesice, takze jsme zrejme dve ,,starenky,,. A to nase snazenicko je uz take vice jak dvoulete. Ale verim stejne jako vsechny budouci tehulky, ze to jednou drive ci pozdeji proste prijde.
Dnes jsem byla u me gyndarky (malem jsem se ji tam rozbrecela) a domluvily jsme se, ze pri pristi MS zacnu brat prasky na podporu ovulace a pujdu na UTZ na mereni folikul, pak nejaka injekce a uvidime. Zkusim to dvakrat a pak mi necha, me i manzelovi, udelat nejaka hlubsi vysetreni. Ale treba to nebudeme potrebovat. Kez by. Tak si na jednu stranu rikam, ze ted zase ubehnou dalsi dva dlouhy mesice, ktery k nicemu nepovedou. Jsem povahou trochu skeptik.
Ale jedno pozitivni to preci jen ma. Muzeme se tulit, jak je nam libo.
Tak doufam, Evo, ze mas co cist.
Mejte se vsechny krasne
 Andrea

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.07.04 18:27

Gabco, oni ti nasli cystu? Nevis nahodou, co je dobra prevence proti cystam. Mne doktor rikal ze pry vitaminy skupiny B???

Maxi

 
Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 12.07.04 18:36

Ahoj holčinky,¨
dne večer jsem tu jen na skok. Měla jsem dnes lítací zařizovací den. Navíc jsme byla s manžou v Ústí, samozřejmě, že jsme měli zpoždění na jeho dohodnutou schůzku a tak jsme švihali honem zase dom. pak on jel do rachoty a já vyklízela nákup. No jak tak pospíchal, tak švihal zatáčky, že jsem se z jeho jízdy dávala celé odpoledne dohromady.
Zítra ji držte palce, jdu zase k doktorovi - měla jsem bílkovinu v moči. ALe myslím, že zítra to bude už dobré. Ahojky
desty a Cipátko 13+6tt

 
Jana272
Nováček 5 příspěvků 12.07.04 20:43

Ahoj Evi5,
já měla taky v těhotenství píchání v podbříšku, ale po třech měsícíh to přešlo. Někde jsem četla, že se solárko v těhotenství nedoporučuje, já nechodila. A bříško jsem měla snad hned od začátku:-). A za celé těhotenství jsem přibrala 10kg a to moje holčička vážila bez mála 4kg. Mám hodně nízký tlak, tak jsem v těhot. pila normální černou kávu i čaj, teda jen jeden hrneček denně, ale pila. Doktor mi dokonce řekl, že je to lepší, než nějaké prášky na zvyšování tlaku.
Držím pěstičky, ať nevolnosti brzo ustoupí(já žádné neměla) a ať celé těhotenství probíhá v pořádku a na jeho konci se na vás usmívá krásné zdravé miminko.

Ahoj Jana27 a Leonka (nějak se mi nedaří se přihlásit)

 
Jana272
Nováček 5 příspěvků 12.07.04 21:02

Ahoj holky,
děkuju moc za milé přivítání ve vašem, teda v našem deníčku.
Doufám, že z nás všech budou brzo těhulky a né snažilky. Holky, držte mi prosím palečky, jsem zrovna v polovině cyklu a opět se snažíme počít mimíska. Moc bych si to přála.

KARKULKO: držím palečky, ať vše dopadne dobře
HENRIETO: je mi to moc líto, ale nebuď smutná, určitě se brzo dočkáš dvou čárek.

Je vás tady tolik, že mi bude určitě nějakou chvíli trvat, než se v tom psaní vyznám, ale vynasnažím se do toho co nejdřív přijít a vyznat se.
Dnes už končím, dobrou noc a hodně pozitivních testíků přeje Jana a Leonka

 
sasenka
Stálice 63 příspěvků 12.07.04 21:08

Krásný deníček, že!
Holky a my užž spolu jako nebudeme kecat na diskuzi „těhule“ ? Já tomu totiž zatím moc nerozumí, víte.

Desty, držím pěsti ať je zítra vše v pohodě. A co Cipátko, jak se má?

Ráno jsem od doktorky vyfásla injekci na spuštění měsíčku (nevím jak se jmenuje) a až to dostanu mám nklusat pro Duphaston. Znáte ho? Pomohl některé z Vás?

 
Anonymní  12.07.04 21:39

Milá Radko a všechny ostatní snažilenky či těhulky,
i já bych se k Vám velmi ráda přidala. Jmenuji se Míša, je mi 25 let, jsem 3 roky vdaná a s manželem teď oslavíme 10 let od našeho seznámení. Skoro před rokem jsem předčasně porodila syna na konci 6. měsíce a bohužel mi ho nezachránili :o(. Po 4. měsících snažení jsem otěhotněla, jenže kvůli nasazení silných léků na poševní mykózu jsem bohužel v 6. tt i o tohle mimi přišla. Doktorka mi řekla, že přes takovou silnou infekci těhotná být nemůžu a na:,–(ila opravdu silné léky a ejhle! Teď mi končí jakoby šestinedělí po kyretáži dělohy a ještě měsíc a půl musím mít pauzu, takže se znovu začneme snažit až v září. Už jsem opravdu bezradná, mimi a hlavně můj synáček mi neskutečně schází. Teď pojedu na dovču a pořídila sem si malinkaté chundelaté štěňátko Westíka a to mě naštěstí dostatečně zaměstnává. Kvůli druhému těhotenství jsem přišla totiž také o práci, takže jsem byla totálně na dně, ale myslím že už sem se od toho dna zase odrazila a začínám opět věřit v život a jakousi spravedlnost… Nikomu bych moje trápení nepřála a doufám holčiny, že se na nás všechny štěstí usměje a brzy budem hladit bříška :o). Za to, že jsem se Vám mohla takto vypovídat velmi děkuju a mějte se pokud možno co nejlépe a co nejdřív „dvoučárkově“…
Pa Míša

 
Anonymní  12.07.04 23:07

Radusko, denicek je super a moc se Ti povedl. Diskuze „tehule?“ uz byla vic nez neprehlednou.
Jinak me je 26let, s manzelem jsme spolu vic nez 8let a stoho 7let spolu zijeme. 1.7.2004 jsme oslavili 4 vyroci svatby. O miminko se bezuspesne snazime od zacatku roko 2004.Pred 8mesici jsme se odstehovali do USA, kde chceme stravit zbytek zivota:o).
Gabriela (neprihlasena)

 
Anonymní  12.07.04 23:11

Misiso, vitam Te mezi nami. Je smutne co se ti stalo, ale urcite se vse v dobre obrati a brzo se dockas miminka a vse dobre dobadne. Pejska Ti strasne zavidim. Mame 5letou fenecku Maltezacka- jmenem Cherry, ale bohuzel ji tu ted nemame a je mi po ni straaaaaasne smutno.
Gabriela

 
Bury
Stálice 58 příspěvků 13.07.04 07:02

Ahojky holčinky,
tak se tu po delší odmlce hlásím i já.
Nejdřív něco o sobě. Patřím k starším snažilkám. Je mi skoro 38 let.
Vdávala jsem se v 19 letech, těhotná. Naridla se mi kluk a za tři roky na to další. Manželství mi vydrželo 13 let. Manžel propadl sázení a prohrál nejen majetek, ale i mě. Po rozvodu jsme museli bydlet spolu, protože neměl kam jít a nechtěl se postavit na vlastní nohy. Našla jsem si přítele a po roce naší známosti to konečně „nebožtíka“ přestalo bavit a odstěhoval se. Teď jsme s přítelem a jeho dcerou, kterou má ve vlastní péči a mýma dvěma klukama docela spokojení už tři roky. Teď jsme se rozhodli pro miminko a snažíme se třetí měsíc. Zatím mi blbnou hormony po vysazení prášků, ale ono se to časem poddá.
Tenhle prodloužený víkend mi vycházely ovu dny, ale místo toho se přuhlásila střevní chřipka a místo romantiky a tulení jsem strávila celý týden v blízkosti WC. Není to k vzteku? Ale je možné, že se mi ovu posunulo, protože podle měření BT jsem měla nejnižší teplotu 36,3 až v sobotu. To jsem se před tím tulili, tak snad to vyjde. Teploty jsem ale měla podivné díky horečce, takže tenhle měsíc tomu spíš moc nevěřím.
Zatím pá. MARTINA

 
Bury
Stálice 58 příspěvků 13.07.04 07:03

Ahojky holčinky,
tak se tu po delší odmlce hlásím i já.
Nejdřív něco o sobě. Patřím k starším snažilkám. Je mi skoro 38 let.
Vdávala jsem se v 19 letech, těhotná. Naridla se mi kluk a za tři roky na to další. Manželství mi vydrželo 13 let. Manžel propadl sázení a prohrál nejen majetek, ale i mě. Po rozvodu jsme museli bydlet spolu, protože neměl kam jít a nechtěl se postavit na vlastní nohy. Našla jsem si přítele a po roce naší známosti to konečně „nebožtíka“ přestalo bavit a odstěhoval se. Teď jsme s přítelem a jeho dcerou, kterou má ve vlastní péči a mýma dvěma klukama docela spokojení už tři roky. Teď jsme se rozhodli pro miminko a snažíme se třetí měsíc. Zatím mi blbnou hormony po vysazení prášků, ale ono se to časem poddá.
Tenhle prodloužený víkend mi vycházely ovu dny, ale místo toho se přuhlásila střevní chřipka a místo romantiky a tulení jsem strávila celý týden v blízkosti WC. Není to k vzteku? Ale je možné, že se mi ovu posunulo, protože podle měření BT jsem měla nejnižší teplotu 36,3 až v sobotu. To jsem se před tím tulili, tak snad to vyjde. Teploty jsem ale měla podivné díky horečce, takže tenhle měsíc tomu spíš moc nevěřím.
Zatím pá. MARTINA

 
Bury
Stálice 58 příspěvků 13.07.04 07:15

Jindro nesmutni.
I já patřím mezi starší snažilky (38 let v září). Tenhle měsíc jsme v ty „pravé dny“ dostala tak úpornou střevní chřipku s horečkama, že s tulením byl konec a měření BT taky k ničemu, protože teplota stoupala a klesala jako na houpačce. Je to pech. a já si kvůli tomu ještě vzala dovolenou, abychom se co nejvíc užili! Zkoušíme to třetí měsíc. Ale nevzdávám to. Moje kamarádka má teď mimíska v 43 letech! A těhu i porod proběhl bezproblémově. Tak proč zrovna nám by se to nemělo povést!

 
DenisaH
Povídálka 31 příspěvků 13.07.04 07:17

Ahoj holčeny,
já se představím později, protože jsem dnes přišla do práce, takže se ještě ozvu později:-)
Ani jsem si ještě nestihla od vás nic přečíst.
Ale hlavně!!! včera jsem testovala a dnes ráno taky a jsou tam //!!!!!!!!!!!!!
Jsem docela v šoku, mám radost, ale nějak tomu furt nevěřím. Navíc jsme chytla nějakou mykózu, na kterou trpím, takže dnes budu volat doktorce.
To jsou zatím moje novinky!
Holky, přeji všem taky //

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 13.07.04 07:28

Denisko,

zatím „malá“ gratulace!!! :-)))

Radka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »