Těhule? - Deníček holek z diskuze těhule VI.

Snažení

V dnešním deníčku bych se chtěla pozastavit a vrátit čas o trochu zpátky, do dob, na které se jistě nezapomíná si:)

Láska… tu prožíváme jistě každá z nás, ať už je to v jakékoliv podobě - láska rodičovská, mateřská, láska milenecká… na první lásku si jistě pamatuje každá z nás a ty vzpomínky s námi půjdou celý život:-)

Někdo prožije první lásku už v první třídě, ale některá z nás ji poznala mnohem později. Já se se svou první láskou seznámila na koupališti.
Tehdy mi bylo 14let, jemu 18-náct a jmenoval se Petr. Šla jsem si tehdy koupit grilovaný párek a spadl mi na zem. Petr seděl s kamarády u stolu, popíjeli pivo a dobře se vzniklou situací bavili ? však já také J. A co napadne takového kluka, který se dobře baví? Poradit mi, abych si šla párek umýt. A já to udělala. Nemyslete hned na nejhorší, samozřejmě že ne do bazénu, ale pod pitnou vodu. A snědla jsem ho. Kluci mě a kamarádku pozvali k nim ke stolu a já se zamilovala. Bohužel Petr musel na vojnu a celý rok žila v naději, že mě miluje. Psala jsem mu dopisy, prostě jsem byla zamilovaná puberťačka. Asi po půl roce mě to přestalo bavit,protože to stejně nebylo opětované. Když Petrovi končila vojna, tak se zničehonic objevil u našich dveří a my spolu začali chodit. Časy to byly nádherné a vím, že na to nikdy nezapomenu. Když jsme se neviděli byť jeden den, tak jsme si psali dlouhosáhlé dopisy, kde jsme jeden druhého vzájemně ujišťovali o naší lásce, plánovali spolu budoucnost? ale jak už to tak bývá, i to hezké jednou skončí. Zřejmě se mi začali zapalovat lýtka a já chtěla víc, toužila jsem po muži, který mi dokáže i vynadat (dnes toužím spíš po klidu :-)), který semnou nebude jednat jako s princeznou. Rozešli jsme se z mé strany, ale ještě několik měsíců jsme se spolu stýkali. Pořád jsem ho milovala, ale myslela jsem si, že to nemá budoucnost, že ten vztah nikdy nebude takový, jaký bych ho v té době chtěla mít.

Dnes zůstaly jen vzpomínky. A všechny jsou krásné. Dopisy, které mi psal už dnes nemám, protože jsem měla hodně žárlivého manžela, kterému mé vzpomínky vadily, tak jsem je spálila ? dnes toho lituji, třeba jednou, až budu stará babka, bych si početla o nehynoucí lásce. Dá se říct, že to byla skutečná láska a občas jsem zalitovala toho, že jsem s Petrem nezůstala. Byly to krásné dva roky. Nyní mám přítele, který snad ani není romantik. Sice cítím, že mě miluje, vím to, ale to okouzlení, které jsem zažívala jako puberťačka, tam jaksi chybí - prostě první láska je první láska -)

Tak, berušky, piště, jsem zvědavá na to, jak vy jste si prožily svou první lásku!

Radka

Co je to výprask, ví každý z nás dost přesně, ale co je to láska, to nikdo pořádně neví.
 Heine

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 04.08.04 22:05

Konečně jsem někde první - i když jen ve svém deníčku, ale to je jedno!!! :o)))

Radka

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 04.08.04 22:48

ahoj Raduš, jsem tu druhá jak vidím.Má první láska…byla jsem na učňáku a bylo mi šestnáct, měli jsme spolu stejný počet zájmů a zamilovali se na první pohled, první polibek byl na lyžařském výcviku, kdy se na nás učitelé vykašlali a nechali nás v nízkých Tatrách skoro zmrznout.Byla strašná fujavice a my z posledních sil dolezli do chalupy v horách.Byla tam moc milá paní a dala nám ihned grog a teplou koupel na zahřátí. Já se podívala Mirkovi do očí a hned věděla , že je to on a nikdo jiný.Bohužel se tenkrát kromě polibku nic neodehrálo, i když v našich myslích bylo víc, ale měli jsme zábrany.Jen o týden později jsem se dozvěděla, že pocestuje za bratrem do USA. Tenkrát jsem ještě netušila, že má nádherná a první láska tam zemře o měsíc později na zánět mozkových blan, a že mu nebudu díky našemu státu ani dojet na pohřeb(psal se rok1989, ALE ZÁŘÍ) .Dlouho jsem se z toho vzpamatovávala, a naprosto odmítala jiné lásky a vztahy, ale bohužel to vskrytu duše zůstalo.Pak jsem v devatenácti potkala tu druhou lásku, které jsem obětovala vše co jsem ale taky očekávala od ní ,čtyři roky jsme pendlovali měsíc co měsíc alespoň týden v kuse na střídačku mezi německem a Olomoucem a dnes nelituji, Mám nádhernou dceru, hodného manžela, ale i bohužel dost tupou tchýni.Jsem spokojená , jen ta první láska občas v mysli zabolí, tenkrát jsem nemohla ani donést na hrob Mirkovi květiny, dnes mohu a taky jsem to udělala , ale pořád to bolí, pořád cítím jeho první polibek, a bolí mě, že při zmíňce o něm můj manžílek, i když nemá vůbec žádný důvod prostě žárlí. Proto ho mám také ráda, a jsem ráda, že Petruška je jeho a ne Mirka.Ahoj Eva2

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 05.08.04 07:24

Přejdi hezké ráno a krásný den,
s mojí první láskou to bylo dost zajímavé. Měla jsem pár známostí od šestnácti, ale nic závažného. Pak jsem odjela na rok do ciziny a po návratu v devatenácti jsem začala dělat školu, našla si pár nových kamarádů - ti staří už „nevyhovovali“ :o)), protože jsem si s nimi nemohla povídat o věcech, které pro mě byly důležité. Ovšem přesto mě starší sestra přemluvila k návštěvě místní disco. Za celý život jsem tam byla tak třikrát (já na tohle moc nejsem). Náhodou jsem tam uviděla pradávnou známou ze střední, tak jsme se letmo představily a vedle ní seděl kdosi, s kým se zase ona znala jen letmo a aby nestála řeč, tak nás představila. A už jsem v tom lítala :oD
Byla to typická těžká forma zamilovanosti, Za první dva měsíce naší (díky bohu opětované) náklonosti (zatím jsem to neoznačovala jako lásku) jsem se zhubla o šest kilo - super dieta, ne? Že je to ta opravdová láska jsem usoudila po pár letech společného soužití, po společné dovolené a taky po té, co jsem zjistila, že i když dojde k výměně názorů, nemůžu se na něj zlobit. I teď pokaždé když ho uvidím po práci nebo mi jen tak zavolá, začnu se nekontrolovatelně usmívat (připadám si při tom jako nesvéprávná, ale nedá se to ovládat :o)))
Po sedmi letech chození jsme se vzali a zatím je to „vrchol“ našeho vztahu. Teď by to chtělo to mimi.
A jak to probíhalo u vás?

Milli

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 05.08.04 07:49

Ahooooojky berušky moje zlatý,
tak jsem tady. Musím se pochlubit, včera jsem to nevydržela, bylo mi divný, že jsem byla předevčírem i včera celý den příšerně unavená a kdybych si lehla, tak bych během snad 2 sekund usnula. Tak jsem si včera koupila test, no a pani v lékárně řikala, že je hodně citlivý, tak jsem samozřejmě nevydržela a udělala ho hned odpoledne. A BYLY TAM DVĚ //. Ta testovací byla vidět hned jak se moč dostala do testovacího políčka ještě než došla do kontrolního. Myslela jsem, že se mi to snad zdá, ale nezdálo, miláček taky nedočkavě koukal a okamžitě hlásil, že jí vidí, no snad desetkrát jsem se ho ptala jestli jí tam taky opravdu vidí. :-) Byla malinko slabší než ta kontrolní ale byla tam. To byl test Seratec asi za 72,–Kč. Tak jsme samozřejmě nelenili a jeli do Kaufu pro další test abych si to mohla potvrdit. Koupila jsem si Unimark mističku asi za 44,–Kč a Best kde jsou dva za 25,–Kč. Ještě večer jsem si udělala ten unimark a taky tam byly obě už výraznější a zase ta testovací byla vidět skoro okamžitě. :-))) Dneska ráno jsem skusila z ranní moči ještě ten Best a jsou tam taky a hodně výrazné. Na tom Seratecu citlivost psaná nebyla, ale na Unimarku byla 25, a Best 50. Holky jsem tak šťastná, ikdyž vím, že to ještě vůbec nic znamenat nemusí, může se stát, že testy byly falešné, no ikdyž 3 testy a každý jiná značka, tak to snad ne. No ale může se stát cokoli. Ťuk ťuk ťuk musím to zaklepat abych to nezakřikla. K doktorovi jsem objednaná na preventivku až na 13.8. tj příští pátek, tenhle týden má Mudr. snad ješte dovču. Nejraději bych tam šla okamžitě. Včera jsem nevydržela a volala mamče, ta mě samozřejmě uklidňovala, at vydržim do pátku, ale jak! Dneska jsem jí volala aby mi brnkla na gyndu, jestli tam jsou aspoň sestřičky, jestli by mi mohli vzít aspoň krev. Já tady z práce nemůžu volat, je tu moc lidí a slyšeli by to a to nechci dokud to nebude na 100%. Jo a ještě mám citlivý až bolestivý bradavky. A v podbříšku mě občas tak divně dloubne a zabolí a dneska v noci jsem byla asi 3krát čůrat.
Milli včera jsem ti psala abys byla v klidu, a teď jsem sama hotová. :-))

No jinak co se týká mé první lásky.
Záleží jak se to vezme. Moje úplně první (dětská láska) byl můj spolužák. Asi v druhé třídě jsme se do sebe „zamilovali“ no jestli se to dá tak nazvat, všude jsme chodili za ruku, ale snad nikdy jsme si nedali ani pusu, vždyť jsme byly taky ještě malý děti. Pak jsem s nim chodila asi ještě v pátý a sedmý, a le to taky nebylo nic moc. No a s mojí první opravdovou láskou jsem se seznámila ve 14 když jsem byla v prváku. Jmenoval se Tomáš, a seznámili jsme se přes mého kamaráda na autobusovém nádraží. Ten kamarád bydlel ve stejné vesnici jako on, a já s tim kamarádem jezdila ráno stejným autobusem, tak mě od něj pořád pozdravoval atd. a nakonec jel Tomáš stejným autobusem ze školy a už mě nepustili vystoupit a já jela s nima. Pak mě šel tomáš doprovodit domu a byla ruka v rukávě. Chodili jsme spolu 6 let, no spíš 5,5 a 0,5 roku jsme spolu bydleli a náš vztah nevydržel. Bylo to z mé strany, v tu dobu mi přišlo, že nechceme oba to samé. No a teď mám svého Peťulku, kterého miluju a on muluje mně a zářijová svatba mluví sama za sebe.
Berušky omlouvám se za případné chyby ale píšu hodně rychle abych to stihla než přijede šefik.
Mějte se moc moc moc krásně.
papapapapa Naděnka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 05.08.04 08:05

Ahoj Naděnko,
s tím testíkem je to moc moc skvělá zprávička. Já když jsem v pondělí odpoledne a v úterý ráno testovala, tak to byl Baby test (růžová krabička) za 26,– Kč s citlivostí 25 jednotek. Prvně se mi ukázala ta testovací čárka a za nějakou dobu až ta druhá. To už se mi sice párkrát stalo, ale nikdy to nebylo tak výrazné a přesně ohraničené. Každopádně jsem se rozhodla, že si udělám testík v pondělí ráno (mám poslední krabičku) a pak hned zajdu k Dr. Už by měl být z dovolené zpět. Každopádně to vidím pozitivně. Buď mi řekne, že tam mimísek je, nebo mi řekne, že s tím začneme něco dělat a že tam už brzo bude. Zatím beru snažilkovské vitamínky a všeobecně se šetřím.
Naděnko, dej vědět jestli ti dopadnou ty testy. Já mám sice příští týden dovču, ale určitě sem zaskočím poreferovat o prohlídce.
 Milli

 
karkulka
Kecalka 147 příspěvků 05.08.04 08:12

Naděnko,
moc blahopřeji, myslím, že jsi jasně těhulka. Mě to potvrdil taky test Seratec :-) Vím, že vydržet do příštího týdne je šílený, ale je to přeci krásný čekání! Tak držím palce, ať je mimíš dobře uhnízděný.

Karkulka 13tt

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 05.08.04 08:17

Ahojky Milli,
teď volala mamča, že mluvila se sestřičkou, a ta řikala, že se prý testy z krve dělají až když není nic jistého po vyšetření, a že jestli byly ty testy pozitivní, tak můžu být v klidu, že jsou dneska dost spolehlivý. tak mi asi nezbyde nic jiného než čekat až do pátku, to asi nepřežiju. Zatim budu hodně odpočívat a šetřit se. Milli u toho testu Best se mi taky nejdřív ukázala ta kontrolní čárka a sice rychle ale až potom ta testovací, ale potom byly hooodně výrazné obě dvě. Musíme to vydržet, budu na tebe myslet a dej vědět hned jak to pujde až přijdeš od doktora.
Zatim Ahoj Naděnka

 
Anonymní  05.08.04 08:44

Ahoj Karkulko,
to se pěkně čte, že jsem těhulka. Doufám, že to tak bude. Trošku jsi mě uklidnika.
Co ty a mimísek, jak se máte?
Nepřihlášená Naděnka.

 
Anonymní  05.08.04 09:13

Ahooooj holčičky,

Raduš: moc pěkný deníček. Hezky jsem si zavzpomínala na tu „svoji první“. Taky to byl Petr a bylo to v sychravém a posněženém podzimu…přesto to bylo krásné, ačkoliv to trvalo jen dvě schůzky. Pak jsem mu dala s těžkým srdcem sbohem, protože měl holku :-((((( !!!!!!

Naděnko a Milli : holkýýýýýý to je kráááásný!!!!
Já už vám začínám opravdu závidět........
Vypadáte obě hodně nadějně, tak piště, jak se hodně „těhotně“ se cítíte.......
Díky za ty odkazy na cvičení Mojžíšové..
 Renča

 
Anonymní  05.08.04 10:36

Holky moje tak se také hlásím,jsem ostuda dlouho jsem nenapsala .

První láska mě nějak minula,vubec si totiž nepamatuji do koho jsem byla poprvé zamilovaná.Ale dobře si pamatuji,že muj první sex(jinak tomu říct nemohu),byl v mých necelých 16letech a za nic nestál.Byla jsem šíleně hloupá a myslela si,že dotyčný mladík,bylo mu 16let,mě upřímně miluje.No mýlila jsem se ,teď už dávno vím,že mu šlo jen o to mě dostat a pak opustit.Je pravda,že jsem se z toho dostatečně poučila a už nikdy se nenechla využít,mužum jsem nedovolila se mnou manipulovat a ubližovat mi.Snažím se mít vždy ve vztahu navrh asi proto,že nechci zažít už nikdy takové zklamání jak tomu bylo na mém neslavném začátku.Tak i takhle to muže být,neromantické ale aby to nevyznělo zatrpkle,i já jsem našla tu skvělou lásku,každý den se vedle ní budím a jsem opravdu šťastná.

MILLI a NAĎENKO moc moc vám gratuluji ke //,jste obě těhulky,holky budou z vás mámy,to je skvělé!!!

Andynka a Kulíšek 16tt

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 05.08.04 10:41

NADĚNKA, MILLI - držíme palec!!!

Teda nevím, jestli jsem normální, ale dneska se mi zdálo, že jsem si taky dělala test a byl pozitivní. Drobný detail byl ale v tom, že jsem se pokoušela testovat v takové krabičce, kterou máme v práci a používají to diabetici na měření hladiny cukru…Zralá do cvokhausu:-))

JO a moje první láska…když jsem se zamyslela, tak mě kupodivu napadl Dan, můj spolužák ze školky. Náš bouřlivý vztah probíhal tak, že jsme oba všude prohlašovali, že jsme do sebe „zabouchaný“ a na Velikonoce mi nechtěl namlátit karabáčem, protože by mě to bolelo. Tak stál u nás za dveřma, já z druhé strany a oba jsme se akorát červenali.
Nu a pak jsme se odstěhovali a bylo po lásce:-)

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 05.08.04 14:36

Ahoj hlky moooc gratuluji k druhým čárkám.Já jak to dnes vidím jsem čekatelka na dvě //dnes nebo zítra by měla přijet MS , ale zatím na to nic nenasvědčuje kromě bolavých prsou a tlaku v podbřišku, ale uvidíme u mě se to těžko poznává příznaky mám u obojího stejné,stejně tak i zvýšenou teplotu.Jinak jak jsem se dočetla tak máte všechny většinou kladné vzpomínky na první lásku.Holt na tu úplně první a opravdovou se asi jen tak nezapomíná:-))))Ahojky Eva2

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 05.08.04 15:29

Raduš,moc hezký deníček.Jak se máš?Já jsem teď dostala zprávu, že se naši odtrhnou od zahrady as4000m2, obdělávat jeto hrůza, a přijedou večer k nám.Bude konečně zábava, dokonce vezmou sebou i prababičku, jen přemýšlím co jí k prázdnonovému večernímu ohni dát na sebe je totiž čím je starší víc zimomřivá než bývala.A asi bude další oslava sfoukneme to naráz včera jí bylo 95, takže to bude oslava jako hrom.Jen se divím, že má takovýho pamatováka tojá nevím kam co odložím a ona to ví vždycky .asi se u nás objevuje ten němec.....a všechno schovává:-)))))Petra se už taky těší, jen jí budu muset vysvětlit, že musí nechat prababičku taky občas odpočinout.Usíná kde si sedne, ale to bude tím věkem:-))))Ahoj Eva2
Dede a Karkulko, jak se daří miminkám,doufám že je všechno v pohodě, totoletí

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 05.08.04 15:41

Evi, týýbrďo, 95…to je číslo, smekám před prababičkou, že ještě v tomhle věku cestuje a vůbec je tak šikovná:-) I když moje babička bude mít 90 a taky je úžasná, akorát je už taková..maličkatá. Ale pamatováka má taky pořád. To ten němec, co schovává ty věci, tak toho máme u nás taky, buď v klidu, je to pěknej hajzlík:-)))

Linda

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 05.08.04 16:24

Beru za slovo s tím němcem :-))))Prababička je o hlavu menší než já, u ní si vždycky připadám jako čahoun:-)))při své výšce 157 cm.Ale je fakt super za celou cestu z Olomouce do Prahy a naopak nechce zastavit ani na čůrání a já se sní vždycky můžu pobavit i o módě ona má snad přečtený všechny ty Jimy a Story a tak.Taky dává docela dobrý rady , vždyť měla šest dětí,dvanáct vnoučat a nás pravnoučat 24 kousků, prapra vnoučat má zatím jen dvě, ale všechny si nás pamatuje a nikdy se ve jménech nesplete.Jen ji rozčiluje, že prý jsme takový rozlítaný po celým světě.Kdo to má pak prý stíhat obíhat:-)))je prostě šprýmařka:-)))asi jsem to zdědila po ní, někdo přece v rodině blázen být musí ne?:-)))Eva2

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 05.08.04 16:28

To jsem ještě já teď mě napadá, že ta by o své první lásce, nebo láskách mohla povídat.Mimochodem má každý z těchto jejích šesti dětí jiného tátu, ale všechny ze svazku manželského.V té době se rozvody nenosili, ale taky si užila babča:-)))Víc než já to já jsem zažila milování jen s jedním mužem a to manžílkem, ale ta by mohla vyprávět(jen v dobrém):-)))))))

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 05.08.04 16:36

Koukám, že vaše babi byla opravdu čiperka, tyhle dámy jsou nejlepší:-)
A ty že jsi taky taková mrňavá? Já mám o sedm let starší ségru (35) a ta má 151 cm, proti ní jsi čahoun:-) A vůbec, co je malé…však to znáš, když jsme se ségrou pohromadě, tak si všichni myslí, že starší jsem já:-((( To je ale spravedlnost:-))

Linda

uf, jdu se duševně připravit na noční směnu, hezké odpoledne všem:-)
Btw, RADUŠ, co nového u vás??

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 05.08.04 16:56

AHOJ BERUŠKY!!!!!!!!!

Raduško, pěknej deníček a moc pěkný téma. Taky jsem si pěkně zavzpomínala. Navíc tvoje první láska je té mojí moc podobná. Potkali jsme se kde jinde než v létě na koupališti, mě bylo 14 a mu 18. Tak jsme po sobě pořád pokukovali a po několika dnech mě oslovil. Moc se mi líbil, chodili jsme spolu na procházky, ale nikdy jsme se ani nechytli za ruce nebo se políbili. Asi jsme byli oba takoví trdla. Pak on na podzim odešel na vojnu a tím to pro nás skončilo. Potkali jsme se znovu, až když mi bylo 17, sice jsme oba už měli jiný partnery,ale spadli jsme do toho znovu. Chodili jsme pak spolu skoro 3 roky. Bylo to moc, moc pěkný, byla jsem do něj úplně šíleně zamilovaná a strašně jsem to prožívala. Potom jsem ale odešla na výšku a přestali jsme si rozumět, jiný zájmy, jiný známí, a tak jsme se rozešli. Od té doby jsme se viděli jen jednou, letmo, a musím přiznat, že na něj někdy dost myslím, co děla, jak se má, jestli už je ženatý a tak. Říkám si, že by mi vůbec nevadilo někdy ho potkat, zajít spolu na kafe a pokecat. Vím, že žít bych s ním nemohla, nerozuměli bychom si a taky samozřejmě není tak suprovej jako můj muž, ale přesto. Byla to moje opravdová první láska se vím všudy, tak proč bych na něj občas nezavzpomínala, že :)))))

NADĚNKO, sluníčko, moc na tebe myslím, na ty tvoje //, je to supéééééééééééééér. Hlavně se opatruj, odpočívej a informuj nás. To by bylo, aby to nebylo :)))))

Nic, jdu se válet na houpačku na zahradu, půjčila jsem si z knihovny Viewegha, tak se jdu začíst.

Pa, pa LENNYS

 
Mifik
Nováček 4 příspěvky 05.08.04 22:37

Ahoj holky,to je prima,ze 2 z vas maji uz sve 2 prouzky jiste.Ja mam dnes 27DC a citim se tak nejak vselijak-citlive bravavky,pobolivani podbrisku.....no ale v podstate to stejne mivam i pred MS :-( ,tak nevim.Test si stihnu koupit nejdriv v sobotu,ale nevim,kdy si ho mam udelat-zda se mi to jeste brzo,ikdyz ty kvalitnejsi by uz neco poznat mohly,ze?Necham se prekvapit.
S tema prvnima laskama to je pekne.Moje prvni laska byla hrozna,druha jeste horsi…(to bylo v nejakem filmu,ze :-) ) Ne ze bych mela primo smulu,ale clovek toho druheho proste neprokoukne hned.Ted zpetne se fakt divim,jak jsem s nekym takovym mohla byt........Soucasna laska trva uz 3 roky a myslim,ze uz se vzajemne zname dost na to,aby nas neco za:,–(niho zaskocilo…,ale clovek nikdy nevi.
Tak se zatim mejte krasne a drzte mi pesti!Ja na oplatku budu drzet pesti vam.Papa Mifik

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 06.08.04 07:11

Krásné páteční ráno přeji vám všem snažilkám! Ráno na mě padla těžká chmura, tak se z toho musím trochu vypsat. Dneska jsem měla baz. teplotu 36,7. Obávám se, že tohle na mimíse nevypadá. Zatím nebudu plašit (i když je to neskutečně těžké) a vyčkám na pondělí k Dr. V PO ráno ještě si udělám poslední testík a tam už to musí být jasné (v naší lékárně už při mém vstupu vytahují automaticky testíky :o))). Máte některá zkušenosti s tím, jaká má být baz. teplota v těhotenství a jak má vypadat čípek? Pokaždé si říkám, že tentokrát se tím nebudu tak stresovat, jenže to prostě nejde.
Mám taky jeden neobvyklý dotaz. Nevíte jestli existuje taky těhotenský test na více použití? Asi ne, ale tak mě napadlo, že by to spoustě snažilek ušetřilo dost peněž. Ovšem zase by to o penízky připravilo výrobce těch „jednočárkových“ testů ;o))
Přeji všem krásný pátek a hodně tlusté //.
 Milli

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 06.08.04 07:31

Ahojky Lennys, Evo2, Andynko, Renčo, Milli, Karkulko, Jazzi (Lindo), Mifiku, a prostě všechny.

Moc děkuji za držení palečků. Jsem pořád hrozně unavená, od úterka jsem začala být unavená a od té doby jsem docela nepoužitelná. :-)) Předevčírem jsem šla spát v 20h a včera dokonce už v 19:30h, nemohla jsem vydržet, koukala jsem na zprávy a padaly mi oči. Dneska jsem v práci od 7h do 18h, tak jsem zvědavá jak to tu vydržim. Prsa mě bolí čím dál tím víc a ty bradavky taky hrozně bolí, a břicho mám nafouklý jako balon. Akorád mám vítr z toho, že mně občas tak divně zabolí v podbříšku, a někdy i jako bych to měla dostat. Pořád se uklidňuju že je to určitě normální, ale při každém novém zabolení zmatkuju. A pořád se uklidňuju tim, že když byly pozitivní 3 testy, tak to určitě nebylo falešné. Holky už jsem opravdu zblblá, už druhou noc se mi zdálo o tom, že jsem se podívala na kalhotky a byla tam krev a já začala brečet a pak jsem se pokaždé probudila. To me podvědomí mi dává pěkně zabrat. :-)) Já jsem taková, že tomu neuvěřim dokud to neuvidim na ultrazvuku.

Evi2 týý brďo 95 to je super a hlavně, že si všechno pamatuje. Moje prababička se dožila taky takovýho podobnýho vysokýho věku, myslím že 92, ale už si nás nepamatovala a v mysli se vrátila hodně zpět a pořád se ptala na pradědu, jenom občas si vzpomněla kdo jsme.

Mifiku já bych s testováním raději ještě počkala, minulý měsíc jsem testovala taky takhle brzy a pak jsem byla zklamaná. Tenhle měsíc jsem na to vůbe nemyslela a test jsem si koupila až když mi bylo divný, že jsem pořád tak extrémně unavená, a to bylo 35DC.

Tak berušky já budu muset jít něco dělat. Už aby bylo 18h.
papa
Naděnka

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 06.08.04 07:39

Milli snaž se být v klidu, oběma nám nezbívá nic jiného než čekat. Taky jsem měla takový cukání změřit si baz. teplotu, ale nakonec jsem to neuděla, protože jsem si jí nikdy neměřila a nevím jak se to u mně vyvíjí. Každá jsme originál a mohla bych jí mít třeba nižší než ostatní a akorád bych se zase nervovala. Já si další test udělám asi zítra nebo v neděli, no miláček mi sice řiká, že to nemá cenu, že je to jasný když byly dvě// na 3 testech. Ale já bych si to nejraději potvrzovala každý den.
Milli moc moc moc ti přeji abys v PO měla na testu dvě// a doktor ti to nakonec taky potvrdil.
Měj se
Naděnka

 
sosonka
Povídálka 12 příspěvků 06.08.04 07:46

Ahojky holky,
tak jsem se zase po delší době přihlásila a musím nahlásit,že už je to tady.Můj bumbrlíček má 3mm a doufám,že se mě bude držet jako kliště.
Takže posílám prrrrsssssk,aby už se to povedlo i ostatním snažilkám a to co nejdříve. Šošonka

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 06.08.04 08:17

Ahoj Naděnko,
jsem ráda, že v tom čekání nejsem sama :o) Můj drahouš pro změnu zase říká, že nemám pořád bláznit, on si totiž vysnil, že to bude kluk a narodí se na jeho narozeniny (v červnu). Jenže mít doma dva Blížence, už jen ta představa je úděsná. Další problém je v tom, že mám cyklus 43-45 dnů, takže si prostě nemůžu vybírat, ve kterém měsíci otěhotním. Takže zatímco při pravidelném cyklu 28 dnů je šance pro otěhotnění 12-13× do roka, v mém případě je to 8×. To je ale nespravedlnost, že?
A na závěr bych prosila všechny maminky s fazolkou v bříšku, aby nám poslali moc moc velkých těhu-prskanečků. A to by bylo, aby nebylo!
 Milli

 
Nadenka01
Kecalka 112 příspěvků 06.08.04 08:17

Ahojky Šošonko,
véééééééééééé­likánská gratulace, přeji ti ať se do tebe tvůj bumbrlíček zavrtá a nepustí dřív než jak má.
Když bude vše tak jak to zatim vypadá a dopadne to podle mého přání, tak příští pátek taky pošlu ooooobrovskej těhu prskanec.
Naděnka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 06.08.04 09:41

Ahoj berušky!!!

NADĚNKO!!! Téééda, vědět, že tu ohlásíš //, tak sedím u PC a nespala bych u prarodičů:-))) Velikáááánskáááá gratulace, dušičko!!! Tak a teď se šetři a nenervuj se, v pátek jsem na Tebe moooc zvědavá!!! :))

No, tak už jsem to nakousla, dušičky… Spala jsem u babičky a dědy, je u nich Pitrýsek, a tak jsem si řekla, že tam budu přes noc. Nejen, že jsem včerejší odpoledne trávila „vypeckováním“, protože dělala babička marmeládu, ale ráno ve 4hod. mě vzbudil děda, že prý nemůže spát, jestli si s ním nepůjdu povídat:-)) Dobrý, co??? Teď je ze mně doslova chodící mrtvola.

Jinak jsem dost zvědavá na Milli, také vypadá nadějně, co? To já s testem neplaším, nechci být zase zklamaná… No co, uvidíme!

Jinak se jdu podívat na Vaše příspěvky, abych mohla reagovat, protože nevím „WO CO GOU“ :-DDD

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 06.08.04 09:55

Šošonko, gratuluji!!! Teda, tak dlouho jsi tu nebyla a Ty hned přijdeš z novinkou!!! Dávej na sebe pozor! A koukej se přihlašovat častěji, protože už jsou tu převážně samé těhule, a nás pár snažilek je tu pomálu:-)))

Radka

 
Anonymní  06.08.04 10:56

Nadenko a Sosonko, velka gratulace. Uzivejte si to jak jen to jde ;0) A hlavne na sebe davejte pozor.
Gabriela

 
Anonymní  06.08.04 10:58

Jooo a mimochodem tehulky, nedavno jsem se divala do foto alba a ty ultrazvuky vasich miminek jsou proste uzasny. Honem tam posilejte dalsi.
Gabriela

 
Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 06.08.04 15:32

Dobré odpoledne všem, mohla byste mi některá poradit? Dívala jsem se na fotky a většinu z Vás jsem si prohlédla. Takže by mi připadalo spravedlivé, abych se tam taky zveřejnila :o)) Jenže nevím jak na to. Můžete mi prosím říct, jak velká může být fotka (kolik kB) a jakým způsobem se tam ukládá?
A myslete na mě v pondělí ráno! Jdu k Dr., aby se podíval, jestli se mi tam něco klube.
Jakmile se dostanu k PC podám podrobnou zprávu.
 Milli

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.08.04 08:32

Ahoj kočky,

včerejší večer jsem celý prohádala s miláčkem:-(. Byla jsem nějaká nervózní, podrážděná a dokonce jsem také vzteky brečela…
Teď ráno už je to lepší, tak jsem si k Vám přišla „ulevit“ :-)

Gabrielko, tak co, dušinko??? Myslela jsem na Tebe celé včerejší odpoledne! Už se ta teta červená dostavila??? Doufám, že nééé!!! A jestli ano, tak nesmutni, beruško! Všechny snažilky tu prožíváme po každém neúspěšném snaženíčku bezmocnost, vztek… někdy i v hloubi duše závidíme těhulkám… Já věřím, že se to jednou povede. Třeba na to zatím není ta pravá doba, nebo je to možná psychika, ale jednou tu všechny snažily do jedné nahlásíme // a pak z deníčku snažilek bude deníček těhulek :o))) Dej mi vědět, protože jsem celá napnutá, ano?

A co Vy ostatní??? Naděnko, Šošonko… Milli??? Co Vy, dušinky??? Koukejte se ozvat!!! Ale u Naděnky i Šošonky si myslím, že už není potřeba mačkat palečky, protože jsou to jasné těhule:-) Koukejte pořádně prskat, holčiny, ať ty bacilky těhulkovský doletí až k nám!!!

A Milli, co Ty??? Kdy očekáváš tetku??? Dělala jsi další testík?

Jdu teď trochu uklidit ten náš byteček, uvařit - dnes udělám karbanátky s bramborem a okurkový salát, je to rychlé a malému to chutná. Odpoledne jedeme na nějakou akci… :-) Na Kamencovém jezeře v Chomutově nějaká párty, či co, tak se aspoň při té příležitosti vykoupeme:-)

Ale večer tu budu, holčinky, tak koukejte psát, ať mám co číst!!!

Evo2, kde je Tobě konec???

Přeji příjemně strávenou sobotu, dušinky!!!

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.08.04 08:34

Jo, málem bych zapomněla, co jsem Vám chtěla napsat :-)

Tenhle deníček byl zřejmě předzvěstí toho, že se potkám se svojí první láskou :-) Protože o kom se mluvívá… :-) Včera jsem ho potkala po 5-ti letech, když jsem se synkem vystupovala z trolejbusu:-) Vypadal pořád tak dobře, pořád se tak dobře a krásně usmívá… a také mi oznámil, že v lednu bude tátou:-) Tak jsem mu pogratulovala, ale v srdíčku to semnou zacvičilo… No, takže z něho bude táta:-))

Tak teda pááá, a večer se ukážu! R.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.08.04 08:40

Milli,
klikneš na FotoAlba a nahoře se objeví „Přidat obrázek“. U galerie zadáš třeba „třeba bříška atd. a vložíš obrázek: Klikneš na "procházet“ a ze svého PC tam stáhneš fotku - max. velikost je 1024kB. Nadpis obrázku zadáš třeba „Milli“ a do popisu zadáš, co chceš:-) Pak klikneš na „Uploadnout obrázek“ a je tam:-) Držím palečky, aby se to povedlo uložit:-)))
A v pondělí Ti držím palečky, a nejen já, že jo, holky??? Dej hned vědět, ano???
 Radka

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 07.08.04 11:00

Ahoj radusko, u nas jsou ted dve hodiny v noci a tak uz utikam spat, ale jesti ti chci podekovat za podporu a rict ti, ze MS jeste porad nedorazila. Sice be poboliva podbriseek i prsa, ale po MS jako takove ani vidu ani slech. Ta si zacina myslet, ze to vyslo. Zatim mi to meska dva dny, takze zadna slava, ale prece jen tam ta moznostje. Mam strasny strach, ze jeste dorazi, protoze mam menstruacni bolesti a zadny vytok. Tak nevim jestli to muze byt tehu.Uvidime zitra.
Gabriela

 
Gabrielle
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 07.08.04 11:02

Radusko, promin za chybu ve jmene.
Gabriela

 
eva2
Kecalka 162 příspěvků 07.08.04 12:22

Ahoj Radko, tak slavíme jako o život, ještě jsme se z toho nevyhrabali.Jinak tetka červená má asi tím horkem zpožďáka.Zatím to neřeším a ani na to nemyslím, nechci zase další zklamání.Zlatíčko nehádej se s přítelem, stejně je to k ničemu.Chlapi jsou holt gumy :-)))Občas, ale mají taky světlé chvilky:-))))S babičkou je legrace , a vaří a uklízí, no jako starší generace, ale to dělá jen z nudy.Tchýně by si z ní měla vzít příklad:-))))Ahoj dušičko zase se ozvu Eva

 
meta
Kecalka 229 příspěvků 07.08.04 14:21

Naděnko, Mill a gratuluji ke dvoum // a buďte naprosto v klidu ,protože pokud by jste těhu nebyly !! nesměla !! by se tam ta druhá čárka vůbec ukázat. Kontrolní se musí ukázat hned po namočení a testovací do 5 min. takže je úplně normální že se kontrolní ukázala hned a druhá později.
Myslím, že vaše těhu je 100% a že se můžete už jen těšit až Vám doktor tu "světlou tečku " ukáže na monitoru UTZ!!
Nehledě na to, že jste vyskoušely různé druhy testů.
Naděnko vím jaké to je muset vydržet a nejít hned k doktorovi, já jsem musela čekat 14 dní, protože moje doktorka v den co jsem to zjistila odjela na hory :o))) Takže vím o čem mluvíš, byla jsem skoro nepoužitelná a manžel strašně nerpělivý!! Když jsem pak vylezla z ordinace a podala mu brožuru " Budeme mít miminko " to jsi neviděla jak na něj všechny ty ženské v čekárně koukali a jak on se cítil hrdě a šťastně! Je to nezapomenutelné :o)

Všem přeji , aby se Váš deníček brzy mohl přejmenovat na Těhule s ! ne s ? a těším se na vaše další pocity z těhu.

Sosonko gratuluji k 3mm zázraku, který už bude jen krásně růst a sílit!!

Verča + Sam 30 tt

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 07.08.04 17:23

AHOJ BERUNKY!!!!!!!!

Jak užíváte víkend?
Já jsem si dnes zahrála na hodnou ženušku a udělala jsem oběd. Asi si budete ťukat na čelo, co jako, ale u nás je to celkem vzácnost. Většinou si nás chce totiž užít rodičovstvo z té nebo z té strany a tak tam téměř pravidelně chodíme na oběd. Ale dneska jsem se teda vytáhla, dokonce jsem upekla i koláč (!!!!!) a pěkně jsme si smlsli. Aspoň teď ten můj nemůže vykládat, že se o něj nepostarám.
Za chvíli vyrážíme do víru velkoměsta, teda spíš venkova, jedeme na letní zábavu pod širým nebem, kde bude spousta dobých jídel, neboť to pořádají myslivci, a taky živá hudba a taky spousta známých. Tak jen doufám, že nebude pršet.

Tak to jsou krátké aktualitky ode mě, přeju vám všem krásný zbytek víkendíku, a holkám čárkařkám, Milli a Naděnka, ať jim to rychle uběhne, ať už je pondělí a ordinační hodiny u doktora!

Pa, pa LENNYS

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 07.08.04 19:54

…tak já jen nahlídnu při sobotním večeru, jestli jsem o něco nepřišla:-) Kdopak bude mít na svědomí další deníček, už se ví?
Jdu padnout za vlast po pracovním dni, abych zítra v pět ráno opět vystartovala do práce, a budu přemýšlet, jestli to moje nafouklé panděro je z tej maxi-pizzy, co jsme si dneska dávali a nebo z něčeho jiného..?:-)

Linda

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.08.04 21:02

Tak jak jsem slíbila, je večer, dušinky, a já se jdu na Vás podívat :o)

Od rána jsem se skoro nezastavila, až na vyjímku, kdy jsem si udělala kávu a sedla k emimi:-) Pak jsem šla uklidit, uvařit oběd - mimochodem, dala jsem do těch karbanátků k mletému masu kapustu, poradila mi to panímáma a řeknu Vám - mňamka!!! Je to jednoduché, kolik dáte mletého, tak přesně polovinu váhy, kolik má maso dáte kapustu. A jinak všechny ingredience stejně a řeknu Vám, že je to pochoutka!!! Teda byla… už není :-))) Pak jsem se trochu přikrášlila a v tom přišel miláček z práce - byl jako vyměněný, pořád mě objímal, pusinkoval, byl prostě pozorný! Asi mu to včera při té hádce všechno došlo:-) No, jak se říká, vše zlé je k něčemu dobré!!! Pak jsme jeli ještě k babičce (přítelovo mamka), protože potřebovala nakoupit nějaké maso. Při té příležitosti jsem otrhala okurky a zítra strávím v kuchyni zase celou věčnost, abych je zavařila. Budu to dělat poprvé, tak jsem na to fakt zvědavá:o) Pak jsme jeli na ten „Kamenčák“ - no a představte si, ta akce,která tam podle mě měla být, tak ta tam byla asi minulý týden, protože já jsem nic nepostřehla:-), tak jsme se aspoň vykoupila a pak strávili dost dlouhou dobu pozorováním vodních lyžařů. Peťulka byl docela jak škodílek, protože se každému, kdo se neudržel na lyžích, hlasitě smál:-))) Proto jsem to ani nešla vyzkoušet, a to jsem chtěla, ale vidět svého synka, jak se mi od srdce směje??? :-))) K večeru jsme dorazili domů, kluci chtěli bramboráky, tak jsem se do toho dala, rovou jsem upekla piškotovou buchtu s nugetou a politou čokoládou a dala jsem si s tím takovou práci, že jsem s „cukrových kuliček“ napsala: Miluji Tě… Miláček ji ještě neviděl, tak to se ráno podiví, až bude snídat :-))) Teď jsem si konečně sedla a udělala si kafčo, jsem fakt zbitá jak pes:-))) Jen tu práci, než jsem umyla tu horu nádobí:-)))

Lindo, zatím nevíme, kdo vytvoří nový deníček, ale tipovala bych Evu2. Nebo se hlásíte někdo jiný??? A mimochodem, to se Ti chce v neděli do práce??? Ufff, to mě by tam nikdo nedostal, fakt ne!

Lennys, koukám, že jsi byla také taková pilňuša. My jezdíme každý víkend také střídavě k rodičům na oběd, takže se tomu jeden den v týdnu vyhnu, to si vždy lebedím, válím se, je to paráda!!!
A jaká byla letní oslava pod širým nebem?

Gabrielko, no, já myslím… Podle toho, že u Tebe je dvoudenní zpoždění zázrak…, protože „tetka“ chodí načas… nééé, beruško, nechci to zakřiknut, ale jsem na Tebe moc zvědavá!!! Koukej průběžně hlásit co a jak, ať už můžu gratulovat!!!

Evo2, já vím, že chlapi jsou takový, ale ona taková menší hádka pročistí vzduch - přesvědčila jsem se dnes, jakého galantního chlapa mám doma:-) Tak u Tebe má tetka také zpoždění??? Myslím, že tento měsíc bude u všech dost velké překvapení!!! Držím palečky, aby to nebylo tím vedrem!!! Ale něčím úplně jiným:o)))

Tak, jdeme koukat na Primu, dávají nějaký seriál, který můj miláček „žere“, tak se jdu přitulit - jsem teď taková… nevím, jak bych to napsala… citlivá:o)))

Krásný večer a SUPER neděli, dušinky!!!

Radka

 
Anonymní  07.08.04 23:13

Teda Radusko, ty jsi opravdu vcelicka pilna. Ja nedelam vubec nic. Zabalila jsem brachovi darek k zitrejsim narozeninam a tot vse. Vcera jsme byli na nakupch a koupili jsme si kazdy dve igelitky obleceni, tak budu prat, ale to je maximum. Vecer jdeme slavit ty narozeniny. Ja budu slavit necim nealko, protoze ms si dava na cas a ja nevim na cem jsem. Dnes rano jsem si udelala test, ale byl negativni. Tak vzorove negaativni, ze mi bylo do breku. Asi me ta MS jen zkousi. No asi jsem blba, ze jsem tomu zacala verit, ale u me je takove zpozdeni opravdu neco. I manza tvrdi, ze to urcite vyslo a zakazal mi zacit krvacet:0) Kazdych pet minut se me chodi ptat, jestli nahodou neni nic noveho a kdyz reknu, ze ne, ma tvari vzdy naprasto blazenej usmev. Tak jak mam zustat klidna ja?
Tak ja se zitra zase ozvu s aktualnim stavem. Doufam, ze ne driv. Moc ti dekuji za drzeni palecku a doufam, ze to pomuze. Krasny zbytek vikendu.
Gabriela.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.08.04 09:45

Ahoj Gabrielko,

tak co??? Bože,já jsem tak napnutá - skoro stejně jako Tvůj manžílek:-)))
Bráška je pořád u Vás? Myslela jsem, že tam byl jen na dovolené, ale na druhou stranu, aspoň se nenudíš.
Rozumím Ti, že nejsi klidná a stále přemýšlíš, zda „to“ vyšlo, či si s Tebou Tvé tělíčko jen zahrává. Včera jsem našla dost zajímavé www-stránka a to www.babetko.sk
Dočetla jsem se tam o těhotenských testech, takže si s tím, že byl negativní, zatím hlavinku nelámej, beruško!!!
Koukej dát vědět, ano?

Radka

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.08.04 13:11

Tak co, holky čárkatý a snažilky???

To jste všechny u vody?
My jsme zrovna doobědvali a teď se válím - relaxuji. Berušky, nechci nic zakřiknout, ale… nechám si to zatím jako tajemství a uvidím za týden:o)))

Dnes jedeme k vodě, takže večer se ukážu a doufám, že přibyde další komentář :-)

Krásné odpoledne, Radka

 
Anonymní  08.08.04 13:59

Ahoj Radusko, tak ja hlasim, ze porad jeste na tetku cekam. Cekam, ale doufam, ze za tech 7 mesicu pochopila, ze je u nas mirne receno nevitany host a uz se dalsich 9 mesicu neukaze. Porad mam ty MS priznaky, tak nevim. Uz mi to leze mirne receno na mozek. Uz treti den beham co „5minut“ na WC a kontroluju, jestli nahodou MS nedorazila. Uz bych si prala, aby se to nejak rozhodlo, protoze to ustavicne behani a sledovani se me asi brzo zabije. Navic me zacinaji bolet prsa tak, ze se v noci obcas vzbudim bolesti. Ja spim nejcasteji na brise a je to docela peklo.
Kdyz nad tim tak premyslim, tak se mi zda naprosto nemozne, abych byla tehu, protoze nemam ani jeden jediny priznak. Ani vysokou BT ani kovovou chut v ustech, nejsem unavena a nemam ani vytok i ttje negativni....­..Proste vubec nic, jen uz mam nekolik dni bolesti jako pri MS. Joooo vlastne jeden bych mela - porad chodim curat (treba i dvakrat az trikat behem pul hodiny). Nikdy v zivote se mi nestalo, aby mi MS takhle meskala, tak jen doufam, ze je to opravdu mimisek a nebudu muset na vcelicku. Nevis nahodou po kolika dnech meskani bych to mela zacit resit?
Bracha je u nas na dovolene, ale na dvoumesicni dovolene. Bude tu do konce prazdnin. Dnes jsme slavili jeho narozeniny. Ja teda ne , kvuli pripadnemu tehu (urcite dostanu MS hned zitra).
Tak se mej hezky a ja utikam spat, uz tu mame 5am.
A jak si na tom vubec ty? Myslim, ze jsi psala, ze mas dostat MS nekdy 14.8 ne? Tak to utece jak voda. Jsem na tebe zvedava. Pokud si dobre vzpominam, tak si psala, ze jste se o dovolene pekne cinili :0))).
Gabriela

 
LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 08.08.04 16:52

AHOJ BERUŠKY!!!!!!!!!

Tak se vám hlásím po včerejšku. Byli jsme večer na té zábavě a dnes jsem naprosto nepoužitelná. Bolí mě hlava jako střep a tak se jen tak válím. Říkala jsem si, že nebudu radši moc pít, člověk nikdy neví, že, ale mé plány byli zhaceny. Byla tam spousta lidí, známých, dobrá nálada, takže domů jsme dorazili až ve čtyři ráno. Hrůza. Pomalu se stydím. Doufám, že pokud se mi začíná v bříšku něco klubat, že mu to nebude vadit. Někde jsem četla, nebo slyšela, že do 20.dne těhotenství je fazulka nějak chráněná, a tak nevadí alkohol ani třeba nějaké léky. Tak nevím.
MS by měla dorazit teď v pátek 13.8., tak jsem zvědavá. Ve čtvrtek večer odjíždíme na dovču do Chorvatska, tak by mi vůbec nevadilo, kdyby se tetka nedostavila, aspoň bych si nezkazila dovču. Uvidíme.
Měla bych se začít balit, aspoň něco, ať vím, co mám dokoupit, vyměnit peníze, zařídit pojištění, musím taky zavařit jídlo do sklinek, ať máme co papat. No, je toho vcelku dost. Teď, určitě dnes, mě ještě čeká velký koš na žehlení, to já totiž úplně nesnáším, tak to pořád odkládám, ale jestli to neudělám dneska, tak nevím, v čem na tu dovolenou pojedem.

Tak nic, jdu na to! S chutí do toho, půl je hotovo. Ó, kéž by!

Pa, pa LENNYS

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.08.04 19:20

Ahoj berušky moje,

tak jsem se na chvíli utrhla od žehličky - jo, Lennys, také tuto činnost k smrti nenávidím, ale je léto, tak mi připadá, že je toho prádla víc než v jiné roční období :o)))

Jinak mě píchla vosa, přímo na stehno (na horní část), svědí mě to jako blázen. Tak dlouho jsem se jim vyhýbala, až jsem se dnes dočkala žihadla :-) Aspoň už jsme v rodině všichni popíchaní :-)

Gabrielko, ty bláho!!! To je tím, že Ti tak moc držím palečky. K tomu „řešení“ - počkala bych do konce příštího týdne. Koukala jsi na tu stránku www.babetko.sk Tam je o těhu testech dost napsané, takže i když byl negativní před 2-ma dny, tak za týden už by to mělo 100% ukázat!!! Moc na Tebe myslím, tak mi (nejen mě:-)) koukej nahlásit // (vlastně „pregnant“ :o))

Jdu pokračovat v žehlení a mimochodem, Lennys, užívej dovolené v Chorvatsku - koukám, že tu mršku červenou očekáváme skoro stejně. Ty 13.8. a já 14.8. :-)))

Krásný večer, dušinky!

Radka

 
Anonymní  08.08.04 20:41

Tak pracovní víkend za náma:-)

EVA2 - ještě tam máte tu vaši úžasnou babičku čiperku?:-) A jaký ona má recepis na dlouhověkost? To by mě docela zajímalo, vážně:-) A už jsi ji vyzpovídala ohledně tej první lásky?
Tak jsem si přitom vzpomněla na svou babičku, která mi kdysi vyprávěla, jak ji sbalil děda. To se takhle courali letním večerem, on se jí zeptal, která že ta hvězdička na obloze je její, babička netušíc zdvihla hlavu, dostala hubana a po třech týdnech známosti byla svatba…:-) Tak doufám, že se tam nahoře potkali…

RADKA - no koukám, že termíny ms máme v lajně, já jsem v očekávání co nevidět. První pokus teda asi nevyšel, necítím se „jinak“.. nebo co já vím, jak se mám vlastně cejtit, když jsem to těhotnění ještě nikdy nedělala,žejo:-))) Máme my to ženský ale těžký..:-)

Tak dobrou noc přeje nezalogovaná Jazzi.

 
Anonymní  08.08.04 23:57

Hlasim, ze MS dorazila po 4dennim spozdeni.
Gabriela

 
Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 09.08.04 08:32

AHOJKY KOČIČKY

Tak máme zase po víkendu,ale byl super,doufám že jste si ho všechny dodře užily.Já s miláčkem stále někde křepčila v pátek jsme byli pozváni na zámek Štiřín na mexickou noc,skvěle jsme se tam bavili,cucala jsem celý večer mattonku,ale ani mi to nevadilo.jo a taky jsme tančily jak o život.V sobotu večer jsme grilovali u známých až do pozdních nočních hodin a v neděli jsme si vyrazili na večeři do restaurace neboť jsme měli první výročí naší svatby.Dostala jsem parfém,nádher­ně voní.

GABRIELLE to je mi moc líto,že ta mrška teta dorazila,tak hlavně nesmutni příště to určitě vyjde.

MONALISO ty jsi taková šikulka pracovitá,já teda taky vařim v baráku máme uklizeno,ale na tebe prostě nemám.jinak držim palečky aby tetka nedorazila.

NADĚNKO MILLI kde jste jsem napnutá jak kšandy,musíte dát vědět jak to s vámy holky vypadá.

Andynka a Kulíšek 17tt

 
Anonymní  09.08.04 10:03

Ahoj kočičky,
tak jsme dopadli jak sedláci u Chlumce. Pan doktor tam nic neviděl - já se dívala na UTZ taky a nic tam fakt nebylo. Ještě mám zajít zítra na krev, ale vypadá to, že asi nic. Je mi to dost líto, hlavně když tři testy ukazovaly //. Fakt jsem z toho zmatená a smutná. tak si dnešní a zítřejší dovčku užiju dle možností a pak se uvidí. Snad budete úspěšnější, než já.
Milli (nepřihlášená)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »