Těhuloviny - 5. část - Valíme se do města aneb vedra jako sv

Těhotenství

Milé nastávající maminky, jelikož náš další deníček zmizel z dohledu a komentářů pod ním už je skoro stejnějako v Psychice, nedá mi to a píšu další deníček, i když už možná nebude tak originální jako ty předchozí, protože ufuněná velryba s tukovou vycpávkou jsem stále, nic se nemění ani na tom, že ve mně malá rajtuje jako o život.

Zkusím se trošku vrátit do minulosti. Zhruba před rokem a něco málo jsem posílala deníček do PSychiky, kde jsem rozebírala, jestli velké množství čápů, kteří se mi náhle začali zjevovat nad hlavou, je jen náhoda, osudové znamení, nebo si mě někdo tam nahoře pořádně dobírá a má radost z mého zoufalého kontrolování kalhotek, nakupovíání těhu testů a počítání kolik hodin a minut už mám vlastně zpoždění.
Dodnes před sebou vidím ty ptáky s dlouhým zobákem a nohama a můj nadšený výraz, když jsem tohle ůzaručeně osudové" znamení spatřila. A taky to neštěstí, když jsem TO dostala a z roztomilých úžasných ptáčků se rázem staly potvory které mě celou dobu jen provokovaly.
Letos se k nám čápi vrátili. Vidím je všude kolem sebe, na komíně v Oseku, kam jezdíme na zmrzlinu a opalovat se k vodě, v sousední vesnici, kam jezdíme na zahradu či hrát tenis, dokonce mám na ně štěstí i když věším prádlo na balkóně. Říká se, že čáp přináší kluka, jak je tedy možné, že jej vidím já, která čekám holčičku?
Manžel měl zřejmě pravdu. Pověrčivost je naprostý nesmysl, přesto mám stále naději ve vráně, kterou tu asi ostatní kamarádky nechali od zimi a kterou čas od času vidívám z autobusu. Nevypadá že by se měla špatně, naší Anetce se taky daří. Přesto ve mně čapí rodinka vzbuzuje mírnou nostalgii na dobu, kdy jsme se ještě snažili, kdy jsme prožívala nejhorší období mýho života a čím dál častěji si uvědomuju, že spousta holek, které se snažily stejně dlouho jako já, ještě do Psychiky chodí a zažívají ony nepříjemné pocity. Jsem ráda že už to mám za sebou snažím se příliš neprovokovat svým kynoucím bříškem.
Ono vlastně ani není čím…
Včera po dlouhé době vysvitlo sluníčko a teplota na teploměru stoupla hóóódně vysoko. S kamarádkou jsme se domluvily, že půjdeme na procházku a sraz si dáme ve městě, kam mi to mírnou procházkou trvá asi 15 - 20 minut bez zadýchání a jakýchkoli jiných problémů. Došla jsem zhruba do třetiny a vyčerpaně se svalila na lavku. Pozorovala jsem muže, který procházel kolem mně a nesl meloun…chudák, musí se cítit podobně jako já, napadlo mě v tu chvíli. Břicho jako bych najednou měla jednou tak veliké, něco uvnitř mě nepříjemně tlačilo a stahovalo onen báchor níž a níž. Začaly mě bolet záda, potila jsem se jako by bylo přinejmenším čtyřicet pět stupňů a cítila jsem, že mi pomalu dochází dech. Vodu…napadlo mě. Nezbylo než zavolat kamarádce, aby za mnou přišla ona a zašly jsme do blízké zahrádky na kofolu.
Na nákup, který jsem chtěla původně vyřídit už odpoledne, jsem vyrazila až po páté hodině, kdy sluníčko ještě pořádně pálilo, ale už nebylo takové dusno jako dřív. Ovšem to byl zřejmě jen můj chvilkový pocit. Sotva jsem nastoupila do autobusu, teklo ze mě jako bych přinejmenším celý den spravovala střechu nebo makala někde na stavbě, cítila jsem, jak mi začínají trnout nohy a všude kolem mně nepříjemně smrdeli:
a) důchodci
b) špindíry
c) normální lidi, kteří stejně jako já někam nutně potřebovaly
d) převoněný paničky, které se mylně domnívaly, že tou odpornou těžkou vůní přehluší puch vlastního potu
Z autobusu jsem vystoupila na poslední chvíli a musela jsem se pořádně vydýchat, abych neohodila místního bezdomovce, který spokojeně v RIFLÍCH, MIKINĚ A ČEPICI! spal na lavičce. Teprve poté jsem vyrazila do obchodu. Troje těstoviny, dva sýry, okurek, rajčata, smetana, anglická a malý fruko, přesto jsem si cestou na autobus připadala jako bych táhla nejmíň pytel cementu. Do toho se Anetka probudila a začala do mě šťouchat, zřejmě mi chtěla zdůraznit, že tímhle tempem a odpočíváním co půl minuty autobus skutečně nestihnu a na další budu muset v tomhle šíleným hicu čekat další půlhodinu. Měla pravdu, byla jsem ještě kus, když jsme viděla v zatáčce autobus. Nu, co nadělám, musím ho doběhnout, napadlo mě. Jestli některá z vás viděla včera okolo šesté v podvečer valící se balvan obklopený šusťákovou taškou, hlasitě funící, byla jsem to já.

Autobus jsem stihla, ale to mě upoutal řidičův nezvyklý pohled na má prsa. Nejprve jsem nechápala. No a? Nenosím podprsenku, protože na mě hold není velikost a každá mě tlačí! hájila jsem se v duchu. Jenže sotva jsem usedla, došlo mi, co ho upoutalo. Dva kulaté mokré půlkruhy, rýsující se někde v místech mých bradavek, byly ve žlutém tilku skutečně velice dobře vidět, stejně jako obrovská odporná tmavá kola v podpaží. Nenápadně jsem zkřížila ruce přes sebe a litovala, že jsme si nevzala tu širší kabelku, co nosívám zcela běžně.
Když jsem konečně dofuněla domů, znaveně jsem sebou pácla na postel a hned co jsem se trošku vzpamatovala, jsem si dalapříjemnou vlažnou sprchu. Zbytek dne jsem strávila v nejchladnějším pokoji a doufala, že přežiju noc. A teď tu máme další den, naštěstí mírně pofukuje, jenže pořád přemýšlím… Co až venku bude pětatřicet stupňů?????

Všem dalším těhulkám přeju pevné nervy, lehké bříško a žádné zbytečné pochůzky :-))

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Fly
Kecalka 214 příspěvků 28.05.08 15:45

Filipi- krasa, pobavila jsi me. Psani ti fakt jde.
Vybavila se mi cesta z metra do prace, celych cca 300m, ktere bravurne zvladam zatim nadvakrat (diky Bohu za svetelnou krizovatku v ceste). 20 schodu u nas v dome je pro me vykon srovnatelny s vystupem na Cumulangmu severni stranou. Kdyz si vzpomenu, jak jsem behavala 5× tydne 10km! chacha…  To jsem nebyla ja.

Holky dneska jdu pro ten svuj kocarek. Teda jenom ho zaplatit, jeslti bude v poradku a domu ho odvezu az v patek rovnou k moji mame. Nasla jsem ho totiz na strankach jednoho prazskeho bazaru - maji jich tamfakt hodnea usetrime tretinu ceny.

Taky jsem se registrovala na www.broucek.cz a nakoupila spoustu bodicek a tricicek a katatek. Uz proste chci mit neco doma. Obrazek jak Kacickavybaluje na balkone pytle s vecickama me pronasleduje. :-D

VeKodava dohromady prezentaci s fotkama holek ze Snazilek, jestli v ni chcete byt, poslete VeKo soukromou zpravu bud s odkazem na vasi galerii, nebo ona vam posle mejl, na ktery pak poslete vybranou fotku. Uz se nemuzu dockat.

Jak to u vas pokracuje? Nejake zmeny, nalady, chute, tuleni, .. ?

 
Fly
Kecalka 214 příspěvků 28.05.08 15:51

Filipia to jak kolem lidi smrdi, to je fakt hruza! Normalne premyslim o nabidce pana doktora byt doma na rizikovem, jen abych se v metru nemusela uskakovat pred lokty uspechanych slecinek a frajirku s laptopama, kryt se pred smradem z bezdomovcu a nekterych duchodcu a bat se chrchlani nejruznejsich bacilonosicu.
Mozna jsem precitlivela, no a co, mam na to narok. :-)

Jo a na ultrazvuku pan doktor nameril v 17+0 velikost 10.75 cm, takze sice trochu malicka, ale snad nee tak moc.
A premyslim, ze tu Amelii nakonec nedame.. Aby ji nakonec nerikali Analie…

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 28.05.08 19:22

Fly: Těm lidem a všemu kolem se nevyhneš. Já jsem třeba doma už dva měsíce, nikam nemusím, nic mě netíží, ale… Doma se nudím, proto chodím do knihovny. Jezdím MHD - tam jsou lidi. V knihovně jsou lidi. Jedu k našim - všude lidi. Jdu nakoupit - lidi. Jdu se smětím - lidi. Nakonec zjistíš, že ti smrdí i vlastní rodiče :-)) Se mnou to horko dělá hrozný věci, mám pocit že se mi začínají vracet nevolnosti. Sice nezvracím, ale nemám k tomu daleko. A když před sebou vidím v autobuse ty šedivý nemytý vlasy plný lupů, který páchnou už na dálku. No fuj! Docela by mě ale zajímalo, jestli i já některým těhulím smrdím :-)) Asi jo:-))  

Když jsme u těch fotek, víte jak jsem si vás představovala dřív? Teda, aspoň ten, na koho si vzpomenu.
Villa: Blondýnka sem tam s ještě sesvětleným proužkem ve vlasech, neustále úsměv na tváři, trošku záhadná, přátelská :-))
Fly: Černovláska, kráký vlasy stažená sponkou vzadu do culíku :-)) Ve tváři stále vážný, starostlivý výraz.
Kacicka: Vysmátá hnědovláska, zelené oči, mladistvý vzhled, hróóóźně hubená :-))
Resa: Jo, tak tohle je případ sám o sobě, zpočátku jsem si resu nedovedla představit jinak než se zelenýma vlasama (nevím prostě proč), ale protože mi bylo jasný že je to nesmysl, tak jsem se upnula na tmavě černé, ale krátké, možná trošku do kudrnata.
NiKina: Špinavá blond, hodně vysoká, mohutný hrudník.
A ještě od snažilek:
Pudloslava: Vysoká, zamračená, tmavě černé husté vlnité vlasy až po ramena, statné postavy.
Kadlina: Mírně při těle, menší postavy, dlouhé hnědé vlasy.
VeKo: Blondýna, vlasy po ramena.
A už mě nikdo nenapadá, nebudu to zase přehánět :-))

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 28.05.08 22:06

Filipi, super článek, zase se Ti krásně povedl. Fakt si mě pobavila se svojí představou, jak moje maličkost vypadá. :o))) Já jsem skutečně maličkost-prcek…Zelené vlasy, to neeeeee…Ale před deseti lety jsem měla drsnou rezavou…A krátké vlasy-to by se se mnou manžel rozvedl…Se středověkem (tedy jeho aktivním hraním atd.) jsem skončila před šesti lety a od té doby pěstuju hnědé dlouhé háro, takže krátké vlasy ne a ne a ne…:o)))))
Pobavila si mě s cestou autobusem…To je kapitola sama o sobě-naštěstí se vždycky proboxuju k tomu, že sedím. Co mě ale nedávno dostalo, bylo metro…Jsem už několik neděl doma a před týdnem jsem vyrazila přes půlku Prahy…Ze začátku super-málo lidí-pohodička, klídek, četla jsem si a pak to začalo jít od desíti k pěti. Dorazila mě jakási osoba, která smrděla smaženým-takže od Anděla na Smíchov (což není zase tak daleko, cca 4 minuty) jsem seděla s hlavou v rukách a čekala, jestli to super metro ohodím nebo ne…Takže domácí prostředí, zahrada-klídek, ale co budu dělat, až půjdu do práce, to ví jen Bůh a svatý Václav.
Tak těhulinky, pěkně zvládejte (zvládejme) tohle rozehřáté počasí a užívejme si sluníčka, co se dá. resa (12+4 TT)

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 28.05.08 22:34

A to jsem do deníčku zapomněla přidat to nejdůležitější! V pátek jsem jela autobusem a poslední zastávku před tím, než jsem měla vystupovat, vedle mě sedla prapodivná osoba. Všude na obličeji samá obrovská červená nabubřelá vyrážka, na rukou rukavice, navlečená jako v lednu a ty vyrážky měla dokonce i na krku.
Byla jsem naštvaná jak hrom, kdyby byl ten autobus přeplněný, neřeknu ani slovo, ale široko daleko spousta místa a ona si musí sednout zrovna vedle těhotné (v tom co jsem měla na sobě viditelně těhotné!). Tak doteď doufám, že to byly jen nějaké „beďary“ a ne třeba neštovice nebo něco na ten způsob.
Bezohledonost lidí mě děsí. Kamarádka mi kdysi vyprávěla, že asi týden před porodem jela na kontrolu k doktorovi autobusem. Seděla na jedné straně autobudu, ale ne u okna, seděla ob jedno místo, protože měla tak velké břicho, že by se prostě nenasoukala. Přes uličku bylo také svojsedadlo, u okna seděl jeden cestující, sedadlo směrem do uličky bylo volné. Přistoupily dvě důchodkyně, které zřejmě jely spolu, jedna sedla naproti kamarádky na sedadlo do uličky, druhá ji požádala jestli by si mohla sednout vedle ní. Kamarádka se natočila nohama do uličky a říkala jí, že ji samozřejmě pustí a chtěla dodat něco v tom smyslu že je teď širší a špatně se jí vylízá, když ta druhá, co se právě u:,–(ila, na ni spustila: „Ale paní by si chtěla sednout do uličky abysme byly vedle sebe.“ Sruhá důchodkyně začala vehementně kývat že je to pravda, tak se kamarádka naštvala a suše oznámila, že tady teď sedí ona, tudíž místo není volné. Přitom to je holka, která je slušná, celej život v autobuse pouštěla seděl starší, a v situaci, kdy ona má na trošku komfortu nárok, jsou lidi ještě protivní.

 
villa
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 29.05.08 09:40

Ahoj těhulky a miminka :o)
takže nejprve malou rekapitulaci.....já - PN, Filipi - PN, Resa - PN, Fly - chudák maká, Kacicko a co ty?
Já jsem doma už (přesně) ode dne prvního píchání injekcí, což je od 6.2., nejprve to bylo fajn, říkala jsem si, že se budu starat o rodinný krb - vařit a uklízet - ha ha ha!!!! Samozřejmě sem tam uklízím, peru a vařím, ale není to tak často, jak bych si předtavovala. Najednou je 11h dopoledne a já si uvědomím, že sedím u PC ještě v pyžamu :o))) Doufám, že to znáte a nejsem takhle lenivá sama :o) Takže jsem na PN a sem tam se nudím, ale holky, do práce bych se ve svém stavu už nevrátila. Začala jsem nad sebou přemýšlet, jak bych vyplnila volný čas a už to začíná. Jednou týdně budu chodit na těhucvičení, každý den se s manželem nebo kámoškou procházíme a jelikož už je mi skutečně dobře, tak začnu pořádně navštěvovat své kamarádky na MD, které jsem dříve zanedbávala (asi všichni víte proč). Pokud máte ještě nějaké tipy, co dělat doma, tak sem s nima :o)))
Fly…jak já ti neuvěřitelně závidím, že už víš, co budete mít :o) Gratuluji ke kočárku a taky k rozhodnutí nakupovat už věcičky pro mimi.
Filipi…strašně moc se mi líbí, když o mimču mluvíš už jako o Anetce…tak nějak jí tady cítím s náma :o) Jo a tvá představa o mě je super, řekla bych, že ses dost trefila, jsem blond a ještě k tomu blond melír, přátelská určitě, usměvavá taky a záhadná ani z daleka, neboť na sebe prásknu i to co nevím :o)))
Reso…jak se cítíš? Nevolnosti jsou? Únava taky?

Holky a teď to nejdůležitější, co se mi přihodilo…včera byl den D!!!!! Víte, jak to myslím???? Zkoušeli jsme s manželem napůl zakázané ovoce a já pak byla z toho tak nervózní, že jsem ublížila prckovi, že ani nevíte jak…Včera jsem byla v 16+5tt, takže bych měla ještě týden počkat, ať mám ukončený 4.měsíc, ale podle UTZ je mimi o týden větší, tak jsem snad nic neprovedla. Ale nic se neděje, což je moooc dobře :o) No a proto Vám píšu, ať radíte a dáváte tady své zkušenosti…jak často, jestli Vás bolí pak břicho (děloha) po orgasmu atd… (jsem baba zvědavá!)

Vedro - je příšerné, nechce se mi v něm chodit ven, připadám si jako nosorožec na suchu, válím se jak slon a funím jak hroch…no zkrátka hrůza…takže jakmile přijdou takové vedra, tak jsem raději doma, ale je mi zcela jasné, že to jen tak nepůjde, protože rodit bude vlastně skoro úplně všechny až na podzim.

Dovolená - holky, co plánujete? A kdy a kam? My jedem jen na pár dní do Lednice na Moravě…Každý rok jezdíme někde po horách, ale letos si na to netroufnu, protože jak jsem ležela v nemocnici, tak tam se mnou byla holčina ve 20.tt, která začala krvácet po mírném 3km výšlapku někam na horách. Takže naše letošní minidovolená bude jen o památkách.

Tak pa holky, villa + mimi 16+6tt

 
villa
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 29.05.08 09:41

Jo a Filipi, chtěla jsem hlavně pochválit nový deníček - je supeeer :o) Ještě že autobusem nejezdím, autem vždy a všude(téměř) :o)))

 
kacicka
Kecalka 114 příspěvků 29.05.08 09:57

Filipi, tak ted nevim, jestli jsi se v popisu predstavy moji malickosti trefila nebo ne? Co myslis? :-D
Vlasy (s prominutim) pochcaná sláma (ani blond ani černé), oči modré (to ale nemůžeš na tu dálku vidět), vysmátá (často veselá) a ne teda až tak hrooooozne hubená (staci jenom stihla ;-), nekdo by mozna rekl hubena (v hornich partiich urcite)). Co vsak sedi na 100%, tak je mladistvy vzhled. Nasi ze srandy rikaji, ze jsem jak nezletila tehotna a aby me nezavreli. Ja na to: „To spis meho muze…“ Rozhodne bych se hrave ztratila v bande devatacek  a mozna byla jak jejich mladsi sestra (zachranou budis vyssi vzrust :-)). Podle mne ses nikde vyrazne neodchylila od realu :-D

Jinak u mne trapny stav: zadne neprijemne pocity, v MHD pohoda (jezdim skoro z konecne na konecnou, tak z 99% muzu sedet), nikdo mi nesmrdi, horko mi nevadi, citim se jako pred tehu. No, nenastvalo by vas to? ;-) Rikam si vsak, vseho jenom do casu a bude (musi prece byt) hur!

V MHD se mi akorat stava, ze na mne nepratelsky pohlizi nejaky senior, ktery ma zalusk na moje mistecko :-/ Zatim ke slovnimu kontaktu nikdy nedoslo, ale obcas premyslim, jak to vtipne okomentovat a misto si uhajit. Nastesti uz to na mne pomalu zacina byt videt, zvlast kdyz ted odhodime svetry a bundy. No, a nemuzeme sedet prece vsichni.

Fly, ta asociace k Amelii by me opravdu nenapadla. Myslis?
K. 18+5

 
kacicka
Kecalka 114 příspěvků 29.05.08 10:09

Villo, pracuju - jsem ve sve cinnosti moc spokojena, super kolektiv i prostredi, prace me bavi. Nastoupila jsem sem po skole jako zastup za MD, takze uz mam vyzkousene, ze se to da dobre zvladnout az do odchodu na materskou (kancelářská práce). Fakt paráda! Mám to tady moc ráda a neměnila bych. Akorát smlouva je na dobu určitou, takže kdo ví, kde za pár let budu :-( Se svoji tricitkou na krku bych hned chtela druhe (treti?) dite, takze, kdo vi… :-/ Budoucnost nejista.
Gratuluju ti k prvnimu sexovani :-) Ja se poprve taky bala a mela hrozne divnej a nejistej pocit. Nic potom vsak nebylo a ani nic neboli.
Dovolena bude na nase pomery mala, jenom par dni v Jesenikach a pak spise doma. Turistiku si neodpustim (doufam). Mym snem je vyjet lanovkou (a pak i dolu!) a projit si hrebeny Seraku, Keprniku, Vozky a tak podobne. Na Praded a okoli. Batoh nosi uz jenom muz, takze muzu jit na lehko a do prudsich kopecku me vytahne :-) Moc se tesim!!!
Co vy ostatni?

 
Amelie
Závislačka 3542 příspěvků 29.05.08 13:54

Ahoj Filipino, sice k vam do denicku nepatrim, ale jsem ve 32.tydnu a tvuj clanek jak kdyby byl o mne :-) Jsem jak verlyba a do mhd uz fakt jen minimalne .....  Tak vsem tehulkam zdar at prezijeme!

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 29.05.08 16:41

Ahojky, holčiny.
Villo, mě přijde, že když je člověk déle doma, tak potom chytne takový vlastní rytmus a trochu zleniví. Já to tak alespoň u sebe mám…Ale je pravda, že já dělám do práce z domova a pořád jezdím na jednání a počítám, že se do práce vrátím. Máme špatnou rodinnou anamnézu, ale (naštěstí!) se netýká těhotenství, takže za týden se možná vrátím do práce. Ale míním si to hodně prokládat dovčama. Jo a sex-manžel je děsně opatrný. Sexujeme hodně málo-manžel je nemocný, já mám strach, takže jen hodně opatrně. Znáte to-před tím ve snažení co nejvíce to šlo a teď trháme rekordy, jak se milovat co nejméně. :o)))
Kač, jsi šikulka, že takhle v pohodě zvládáš práci. A kdo ví, co bude za pár let, to asi nevíme žádná. Při době neurčité sice musí držet místo, ale zase při návratu můžou ženskou přeřadit kamkoli jinam, takže fakt budoucnost je vždycky nejistá. Ale vždycky si říkám, že za zdravé miminko to pekelně stojí. :o)))
A dovolená-tak hlásím, že u nás to bude dovolená je po Čechách. Jo, kde jsou naše plány na super dovolenou…Mám strach letět někam do ciziny a navíc s manželem pooperaci nejsme dobrá dvojka. Tak hlásím, že u nás to bude týden v nějakém příjemném penzionku v Čechách (nějaké hory), kam může i naše hafina a v září na týden na chalupě u Lipna. A už se docela těším. resa (12+5)

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.05.08 18:57

Dovolená: My jsme ještě o víkendu měli velký oči, jak v červenci odletíme na týden do Řecka (jako každý rok), přemýšleli jsme kde vezmeme peníze, co potáhneme s sebou a byli jsme přesvědčení, že last minute to jistí i po zdravotní strávnce - pokud se nebudu chystat rodit tak jedeme. Jenže… Přišel první den veder a já zalezla do nejtemnějšího pokoje, funěla jsem jako zpocený pes a těšila se až bude tma. Přesto jsme se vidiny dovolené odmítali vzdát a tak jsem se včera ptala na radu lékaře, koneckonců, v tom termínu budu už ve 33 týdnu… A doktor mi to nedoporučil!!! :-(( Až teď vidím jakou blbost jsme vymýšleli, takže to vidím na dovču tady u nás. Ta 14 dní bychom chtěli na víkend do Liberce a o dovolené tak nějak cestovat, spíše po výletech než někam na stálo.   Sexování: U nás je to jako u resy, než jsme otěhotněla, manžel musel pořád a neustále jsme se do toho tlačili. Teď si vybíráme právě tu dovolenou, takže 1× za měsíc a půl je moc. Předevčírem jsem byla na kofolu s kámoškou, která v říjnu rodila. Nosí velikost xs, je z ní pořádná kočka (sice nejí, ale přesto to mě - velrybu - dožralo). Tak jsem měla nějakou plačtivou náladu a včera ,když jsme jeli k doktorovi, se to nějak projevilo a já začala fňukat že jsme tlustá a škaredá a určitě kvůli tomu se mnou nechce spát a asi jsem byla nějak hodně přesvědčivá, protože včera večer v nejnečekannější chvíli jsme na to skočili - z jeho iniciativy! Ale bylo to takový zvláštní, on byl na mě a já cítila jak mi břichem naráží do toho mýho. Modlila jsem se ať mu to nedojde, že jsem taková tlustá, probudili jsme Anetku, která se ve mně začala vrtět, takže jsem z toho nic extra neměla :-))
Jinak mi sex doktor zakazoval do 14 týdne, čekali jsme asi do 16 a pak to bylo normální. Žádný křeče, žádný bolení, jen je fakt hodně zajímavý, když se přitom mimiško začne vrtět :-))   Co s volným časem: To kdybych věděla! Začínám se pekelně nudit! Manžel dělá směny, kdyby byl jen na ranní tak bych věděla co s časem. Ráno bych si pospala (pokud možno), pak bych šla na internet, přečetla bych si knížku, uvařila něco dobrýho, příp. se stavila ke kamarádce která je na MD. A pak by mi přišel a spolu už bysme něco vymysleli. Jenže když spí po noční, je to skoro na celý den, musím být zticha, samotné se mi nikam nechce a když odpoledne odejde tak je zase vedro. Přemýšlela jsem že bych chodila někam k vodě, ale zatím je voda moc studená.

 
JitkaV02
Povídálka 33 příspěvků 30.05.08 10:06

Ahoj holky,

tak se taky hlásím, Filipině se deníček moc povedl. Já jsem zatím docela v pohodě, v metru mi jezdit nevadí, cítím se líp než na začátku těhotenství.
Sex moc taky nepraktikujeme, manžel má teď hodně práce a tak se spíš míjíme.
Na dovolenou se chystáme za 14 dní na Slovensko do termálních lázní. Tak doufám že všechno zvládnu v pohodě. Měli jsme zaplacený zájezd na Djerbu, ale to jsme zrušili a tak chci alespoň na to Slovensko, kam jezdíme kvůli Lukáškovi - je to vodní živel a jsou tam skluzavky, tak aby si trochu užil.
Do práce chodím dva dny v týdnu do účetní firmy, jinak dělám ještě pár firem doma, ale zatím to zvládám, po porodu to bude horší.

Tak se mějte hezky. Ahoj Jitka

 
Fly
Kecalka 214 příspěvků 03.06.08 16:22

Holky posílám nový deníček. Takovej praktickej..

Filipi- je to oukej, že jsem ho nazvala taky „těhuloviny“? Snad se nebudeš zlobit, ten nápad byl tvůj..
Vycházím jen z toho, že Psychiku taky posílaly různý holky.

 
Ren1
Nováček 1 příspěvek 07.06.08 17:12

Ahoj. To můžeš být celkem ráda, že kontrolování kalhotek bylo nejhorší období Tvého života, protože jsou i horší věci. Čau

Vložit nový komentář