Těhuloviny a (Z)Matkoviny - 25. část - Z deníčku Šišounka -

Těhotenství

Ahoj holky! Nemám to jednoduchý. Maminka mě dnes opět položila na zem do ložnice a sama si sedla k počítači. Čekala, že já se budu vesele motoricky vyvíjet, zatímco ona konečně odepíše na emiminu, ale tůůůůdle! Samozřejmě jsem začala kňourat a dělat neplechu a maminčinu pozornost vyžadovat. Máma sice říkala něco v tom smyslu, že mě nemůže rozmazlovat, ale o tom tady snad rozhoduju já!

Připlazila jsem se až k mamince a chvíli civěla do obrazovky. Opatrně jsem ťukla do klávesy, pohlédla na maminku, abych se ujistila, že je vše v pořádku, a pak už jsem se nikoho na nic neptala a noťas si prostě přivlastnila. Když maminka není schopná víc jak týden reagovat na vzkazy, nedá se nic dělat, budu to muset zvládnout sama a protože se mi nechce reagovat na všechno zvlášť, napíšu rovnou deníček.

Takže, co u mně nového? Na konci května jsem byla na kontrole u naší paní neuroložky, shodou okolností se jmenuje stejně jako moje plyšová KRAVIČKA co mám v postýlce, jméno mojí kravičce dala maminka v době, kdy nás paní doktorka zlobila a naši říkali, že je kráva.
Teď bylo ale všechno jiné, paní doktorla mnou pořádně poházela, až jsem jí málem vypadla, zapotila se a nadrzo řekla, že jsem tlustá po tatínkovi! Tatínek se smál, ale, holky, no vážně, já se urazila! Spustila jsem na ni „Ně ně ně ně“ a přidala hlasité „ďa ďááááá grrrrrr“, to aby věděla, co si o tom myslím. Paní doktorka měla ještě pár hloupých řeší na moje škraně, ale to už jsem raději nekomentovala, za prvé to nemělo cenu a za druhé, její tvářičky také nebyly zrovna to pravé.

Každopádně, k neuroložce už nemusíme, v červnu dokonce končíme i s bobathem, takže, hurááá, trápení končí. V pondělí jsem dokonce byla na přeočkování synflorixem proti pneumokokovi, a to jsem byla šikovná, protože jsem sestřičku kopla přímo do zubů až to cinklo, to měla za to, potvora!
Nelozím, ale plazím se dozadu a do boků, když se někam chci mermomocí dostat, válím sudy a tu věc nakonec stejně dostanu. Jde to těžko, přes to bříško.
Nejvíc mě lákají kabely, v tom si prý můžu podat ruku s našema králíkama. Jen nevím se kterýma, máme jich momentálně celkem 9…
Abych nezapomněla, zjistila jsem, že na nožičkách se může stát, takže to mají naši komplikovaný.

Teď už vás nebudu zdržovat, pár řádků jsem napsala a teď jste na řadě vy.
Váš Šišounek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 09.06.09 12:34

Šišounku, ještě že ses do toho položila ty, protože tvoje maminka nám opravdu dlouho nenapsala, jak jsi šikovná :-)

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 09.06.09 12:35

Pudli, přebalovací pultík z nedostatku místa nemáme žádný, takže obdivuji každý ;-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25313 příspěvků 09.06.09 13:38

Čau, gratuluju k ukončení Bobatha. Ani nevím, jestli jsem tu psala, jak jsme pochodili na ortopedii. Šla jsem tam na tu 6 tt. prohlídku, kyčle OK a o nohách mi řekla, že máme dál cvičit, jak cvičíme (protahujem zevnitř ven) a že to bude dobrý. Říkala jsem jí o tamtom dr. z porodnice, že na nás hned vytasil Vojtovku a hned prý že néééé, to byste měla dráždivý dítě a na tenhle problém, co má malej to vůbec není vhodný. No ještěže jsem šla jinam…  

Dnes jdu taky z kontroly, váhu má teď 5,5 kg a bříško ho bolí asi právě proto, že pije dost velký dávky. No prostě to musíme vydržet, snad to pak už bude dobrý.  

Letím vařit než se příšera probudí :-)))), pa.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 10.06.09 19:35

Ahoj holky :-)

Filipi, je skvělý, že už nemusíte cvičit!!!!

Já včera v poradně.  Z UZV jsem neviděla ani ň, byl se mnou manžel, tak se kochal on a mně monitor nenatočili No co, v úterý je screenig, tak si to užiju tam Džakartě se zase nechtělo moc spolupracovat, už při srdíčku u sestry pořád zdrhala.
No a bylo nám doporučeno masírovat a vytahovat bradavky. Příprava na kojení, aby mi pak neztvrdly nebo co. No a pak mě dr dorazila, že mám nosit tvarovače bradavek. Nemám je vpáčené, ale docela ploché, tak aby se vytvarovaly a připravily U jsme to koupila a je to hnusný kus umělý hmoty.
Jinak mám změřenou i pánev a neměla bych mít s porodem problém. No si myslím, zadek mám širokej dost .
Dneska jsem ty tvarovače na:,–(ila je to hnusný, potí se v tom prsa :-( Asi tam vyvrtám dírky :-)

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 10.06.09 19:55

KamiŠ, tobě kontrovali i prsa? To máš dobrý, mně ne, a po porodu šok, malej se špatně přisával, protože jsem je měla taky plochý. Časem si je ale vytáhl sám, sice mě jedna sestra taky „nutila“  formovače, ale nebylo to nutný. Ale kojení asi dva měsíce dost bolelo. Snad tedy tomuhle budeš ušetřena. A mimču říkáte Džakarta? Vy tady vůbec máte někteří zajímavý pracovní názvy :-)

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 10.06.09 20:08

Livlin, no jo, doktorka se mně ptala jestli nemám vpáčený bradavky, tak jsem jí řekla že snad ne, ale že dost placatý, tak mrkla a bylo to jasný :-((( No on ten formovač je nepříjemnej(ohledně pohodlí, nebolí to nic…), ale pár hodin denně se to dá. Už kvůli mimču, aby se mu pak líp pilo :-) Ještě aby bylo co :-(((((
No jo, Džakarta :-) Je to zkomolenina počínajících slabik našich jmen. Manža na něco přišel a tohle z toho vzniklo :-))))))

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 10.06.09 20:11

No bolestivýmu kojení bych měla uniknout, když budu používat ty formovače a masírovat bradavky, jako když je vytahovat… tak uvidíme…

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 10.06.09 22:13

Pěkná zkomolenina, prostě společná práce :-)) Snad to pak už bude v pohodě kojení, když to řešíš už teď. To sestra se po porodu zlobila, že ti gynekologové to vůbec nesledují. Já jsem teď ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Ale ze začátku jsem si říkala, že každé nakojení je pro mě výhra nad sebou a děsila se dalšího.

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 11.06.09 10:12

AHoj holky,
Kami tak hlavně že je všechno v pořádku.
Mě taky nikdo nic nekontroloval, naštěstí Lucka neměla s přisátím problém, ale ze začátku mě kojení taky bolelo, myslím než se ty bradavky „ochodí“. Mě ještě natekly v porodnici ty žlázy v podpáždí a to byl sekec, jsem nosila v podpáždí led a vypadala jsem jak když pašuju melouny. :o))))) Šišounku, je dost že ses nám taky ozvala. Je paráda že budete končit se cvičením, dyť už jsi taky velká slečna. :o)

 
Bolones
Kecalka 494 příspěvků 11.06.09 10:53

Šišouknu, nemáš to s mamkou teda lehký… ale jsi šikulka žes nám napsala tak čtivý deníček :-)  

Mně se v prvním těhu taky nikdo nekoukl na bradavky, a ani já jsem neměla tušení, že mám problém. Už v porodnici se mi bradavky pohmoždily, doma záněty, ragády jako hrom… a trvalo to hoooooodně dlouho, než si je malej jaksepatří vytáhl. U každýho kojení se mi až kroutily prsty u nohou, jak to bolelo, nastudovala jsem několik knih o správné technice kojení a furt jsem si dávala vinu sobě, že mám tu techniku špatnou… Omyl - stačila by správná péče doktora a formovače bradavek v těhu … tak je KamiŠko hezky pěkně nos, ať netrpíš pak jako pes…
Nicméně jsem kojila přes rok, a to mi v porodce říkali, že s takovými plochými bradavkami a ještě s miminkem s porodní váhou 2,5 to nepůjde… :-)    

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 11.06.09 12:05

Ona je teda otázka, jestli ty formovače k něčemu jsou - co jsem koukala do diskusí, tak aspoň 50% holek psalo, že to bylo k ničemu. Ale moc nestojej, možná to zkusim. Zase aby to nedráždilo bradavky a nevyvolalo kontrakce.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 12:43

Bol, a teď u druhého těhotenství nějak bradavky na kojení připravuješ nebo už jsou „připravený“ díky tomu, že už jsi jednou kojila?
Nevíte někdo jak je to se striemi? Všude píšou a říkají, že se s tím nedá nic dělat, no a v Ordinaci v růžový zahradě to vypadalo, že by se s tím dalo něco dělat? Já vím, je to seriál, ale tak by mě zajímalo, jak to teda je.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 11.06.09 12:46

Livlinpodle me s tim nic delat nejde a akorat spousta kosmetickych firem ti proda spousty pripravku nebo procedur, ktere byly testovany a pomohly treba 80% zen - ale uz nenapisou, ze jim pomohly trebas o 1 %. Pockej az zblednou a pak to zhodnot, jestli je to tak desne. ja se spis bojim te vytahane kuze na pupku.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 13:01

Já už se s tím tak nějak smířila, ale někdy mě to zamrzí. Teda, já neměla nikdy skvělou postavu, ale přece jen, teď je toho víc, no. Ale mám zas zdravý dítě, tak co bych chtěla, ne? Na předporodním kurzu nám říkali, až po porodu půjdete do pokoje (mně teda nakonec vezli, páč bych jim asi upadla), nelekněte se, že budete mít břicho, jak v pátým měsíci. No a nekecali. Ale hodně se to zatáhlo. Pořád ale kůži vytáhlou mám. Chtělo by to cvičit, ale na to já moc nejsem. Já vím, za to si můžu taky… :-)

 
Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11.06.09 13:26

ahoj maminky a skoro maminky, mela bych pro vas takovou malou anketu. Jaky mate kocarek? Ja jsem z te nabidky na trhu docela divoka, a hodily by se mi nejake zkusenosti. Tak diky moc a mejte se.
Pa S.

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 11.06.09 14:18

SmillaInglesinu Domino, z druhé ruky. Jsem ti moc nepomohla, ale pochlubit se můžu, ne :-D http://www.inglesina.com/…/details.php?…

Jsem zastáncem toho koupit raději kvalitní drahý kočár po někom než nový levný třeba polský, ale někdo sekáčové věci nesnese. Jako další rozumná varianta se mi zdálo koupit na první rok nějaký hluboký - klidně i těžký, levný a pak tak od roka něco lehoučkého jako třeba toto  http://www.detske-potreby.cz/…5-379-p.html   
Dát za kočár 22 tisíc (slevněný z 27mi) jako třeba teď kamarádka se mi zdá nesmyslné, pokud na tom člověk není tak, že peníze „neřeší“.  

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 11.06.09 14:31

Já odjakživa snila o takovém­to   
http://inzerce.zacatek.cz/…eny-kocarek/

leč… 

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 11.06.09 14:39

kočárek: ségra mi půjčí nějakou dvojkombinaci - jsem ráda, že jsem to nemusela řešit

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 11.06.09 15:21

Na kočáry jedu mrknout v sobotu sem : http://www.kocarky.cz/nas-obchod.php  Jinak bych ho chtěla pořídit do 15 tis, čím levnější tím lepší. Ale chtěla bych v té ceně mít vše. hlubokou korbu, sporťák i autosedačku. A potřebuju pořádný kola, sem k nám do hor :-((( Abych se ve i ve sněhu dostala ven… Jinak teda, když bude jooo sněhu moc, beru nosítko. To bude taky stát dost :-(

Bol, to by mě taky zajímalo, jak to máš s bradavkama teď, připravuješ je, nebo už nemusíš???

Já ty formovače teda budu poctivě nosit a pak se dozvíme, jestli to k něčemu bylo…

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 16:18

Ahoj Smillo, my máme český kočárek. My rádi kupujeme české výrobky :-) a tenhle nám přišel dobrý a splňuje i jiné věci, které jsme chtěli - tak trochu terénní, veliké lůžko pro miminko (máme zimní dítě -takže je to třeba, když byl ve fusaku a kombinéze), snadné skládání do auta a je to i sportovní. Cena přiměřená, my ho sehnali za nižší než doporučenou a byl nový. Máme od stejného výrobce i autosedačku.
 http://www.baby.patron.eu/…-k1426y29y08

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 16:19

a ta autosedačka:
http://www.baby.patron.eu/…-batmmy10108

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 11.06.09 17:00

Livlin, moc pěknej kočár!!! Něco takového bych si představovala i já!!! Jde ta autosedačka přidělat na podvozek????? To budu potřebovat…

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 17:32

Jé, to jsi mi KamiŠ udělala radost :-) Autosedačka nejde dát na podvozek kočárku, to jde dát na kočárek Fenix, taky od nich. Taky jsem chtěla autosedačku přidělávat na podvozek, ale pak jsem si to po zhlédnutí Fenixe rozmyslela. On jak má tu boudička, tak ta má z boku kousky „igelitu“ a že prý tudy svítí dětem sluníčko a nejde to nijak zakrýt. Apollon má celou boudičku látkovou.

 
Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 11.06.09 17:57

Livlin, diky moc za tip. To je vazne moc peknej kocarek. Ja jsem si uz myslela, ze se v Cechach uz nic nevyrabi.Vypada hodne stabilne, to se mi libi.

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 11.06.09 18:46

LivlinPatrona měla vyhlédnutého ta kamarádka, co nakonec skončila s tím kočárem za 22 tisíc :-) Plast na Patronu se jí nezdál příliš přesvědčivý. Nu pokud Ti vydrží další dobu a řeknu jí to, tak bude asi trochu prskat. :-)  

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 11.06.09 18:53

Ale chtěla tedy asi toho Zephyra, nikoli ten Tvůj.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 11.06.09 21:36

Pevně doufám, že nám vydrží. Manžel tedy věří, že případně i pro další dítě. Ten Zephyr myslím neměl nafukovací kola, že jsme se na něj v obchodě dívali, ale teď si tam čtu, že má nafukovací. Tak nevím.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25313 příspěvků 11.06.09 22:02

Beeuska psala, že Vítek už se blíží ke dvoum kilům a snad by je mohli o víkendu pustit už domů :-) !

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 11.06.09 22:50

Jojo, měl nafukovací.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 12.06.09 09:07

To je dobře, že už bude moct Beu s Vítkem domů. I když teď ji začne ještě více práce. Přece jen je v nemocnici určitý servis, minimálně, že se jídlo nemusí vařit :-)

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 12.06.09 09:09

Ahoj holky,
Smillo já mám Mutsy, jsem s ním moc spokojená, ale je to ten z těch drahých, tak my si zase říkali že u jednoho dítěte nezůstanem, tak ať pak nemusíme kupovat novej kočár…autosedačku máme Maxi Cosi a ta jde přidělat na podvozek.
Já jsem teda z porodního sálu normálně došla, až mi přišlo v tý chvíli divný jak se mě ptají jestli jsem v pohodě, já mohla jít klidně na túru. A břicho se mi už docela stáhlo, dokonce se přítel tuhle vyjádřil, že ho mám menší než před těhu. ALe nevím nevím. A naštěstí na břiše nemám prasklinku ani jednu a jsem za to strašně ráda.

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 12.06.09 09:10

To jsou super zprávy o Vítkovi!!!!

Jo a dneska je Lucce šest neděl, tak mám šestinedělí za sebou, hurá!!!!

 
Bolones
Kecalka 494 příspěvků 12.06.09 09:22

Livlin, KamiŠ  - teď nějak moc bradavky nepřipravuju… do 6. měsíce jsem si na prsa ani sahat nemohla, hrozně mě bolely a bradavky nejvíc (vyrostly o 2 čísla, je to fakt pěkný :-)))))
Teď už nebolí, ikdyž se začínají zase nalívat… občas jen při koupání bradavky natáhnu… oni tam jsou od bradavky do prsu takový vazy - které má spousta žen zkrácených… ty pak vtahují bradavku dovnitř - proto je potřeba je natahovat… Holky fakt kojení potom hodně bolí, proto raději vytahujte… Kontrakcí dělohy bych se tak moc nebála, ona to taková síla není (tedy pokud si je nebudete žmoulat)   Livlin - moc hezkej kočárek - mám podobnej po prvním dítěti a použiju ho i teď, je zagarážovaný, jen ho vyprat - jako nový… trojkombinace… a hlavně opravdu velký lehací prostor pro mimčo
Je českej a koupili jsme ho v Opatovicích nad Labem (za Hradcem K.), je tam velká hala v areálu Vesna, koupíš tam na miminka všechno (kočárky, autosedačky, postýlky, povlečení, hračky, vaničky, oblečení,… prostě všechno… stačí nabušit peněženku :-))) kočárky do 10 tisíc… a krásný fusaky !   Výběr z cca 20 kočárků…  Doporučuju !    

 
Bolones
Kecalka 494 příspěvků 12.06.09 09:31

Jsou to české kočárky Baby Trend…

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 12.06.09 13:00

Livlin, díky za info :-) Fenix neee, ten má pro nás nepoužitelný kolečka…

Suvi, díky za info o Beu, mám z nich radost!!!!!

Layo, to to letí, už šest neděl…

Bol, dík za objasnění s tvými prsy :-))))

 
tygr
Kelišová 5264 příspěvků 12.06.09 13:44

Tak mě prsa teda taky nikdo neprohlížel a v porodce mě to štvalo. Musela jsem ze začátku kojit přes kloboučky a byl to fatk opruz :-( Naštěstí teď už to jde v pohodě bez nich.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.06.09 13:11

Ahojky, tak od včera jsem s Vítkem doma. Bylo by to super, kdyby Kuba nedostal večer horečku, kterou pořád tak co 6 hodin (jak přestane zabírat Panadol) má… :-((((((( Byli jsme u dr., prý jen virozka, malý by ji dostat neměl, tak snad fakt nedostane. Máme je izolovat na noc (to děláme) a nemá na něj mluvit nebo chrchlat…
moc nestíhám, tak napíšu později

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 15.06.09 15:50

beeuskato je supre, dej nam zase nejakou fotku, at vidime toho kulihraska :-)

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 15.06.09 17:17

Beu, to je skvělý!!!!!!!! Když kluky izolujete, tak to snad nechytne…

Jinak holky, zítra kolem 16 držte palce, mám ten screening… bojim bojim, čím dál víc :-(((((

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 15.06.09 17:22

Já mám zítra taky kontrolu.
Kostějíček mi poslední týden dost trápí měchýř, asi si budu muset pro jistotu pořídit nějaké inkontinenční vložky.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.06.09 18:12

Holky, moc držím pěsti na kontroly!

snad vložím fotku :-) jo a Kuba má „jen“ horečky, ale ležet ho nedonutíme, takže pevně doufám v tu rychlou virozku!

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 15.06.09 18:39

Beeu tys mela termin nejak kolem 20.6, ne? Tak se teprve blizi k terminu porodu. Vypada paradne, takovej kulatouckej jako hrasek :-)  Jakej je, hodnej? jak mu jde kojeni?

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 15.06.09 19:05

Pudlo, v kolik jdeš? Ať se můžu zaměřit s palcema ;-)
Beu, to už je kluk jak buk!!!!!!!!!!!! :-)

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 15.06.09 19:21

Beuuskotak sláva nazdar hurá už jste doma! Šikovný kluk!
Kamišneboj, zítra touto dobou už budeš vklidu. Moc na tě myslím.
Matky - mám dotaz. Vím že miminka se po porodu váží kolik vypila mlíčka. V porodce je mi to jasné, ale jak se to dělá doma? Máte speciální váhu? Na kuchyňskou se mi nevejdou a „lidská“ ukazuje jen celá kila…  

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32327 příspěvků 15.06.09 19:28

Kamiaž v15:30, kdy ty?
Madli: uz mi opakovane vic lidi reklo abych si hlavne domu tu vahu na mimina neporizovala, prej je to dobra cesta k vysilovani.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 15.06.09 19:46

Pudli, je moc hodný! Fakt jako tamagoči - dáš mu najíst a spí :-) kojení jde, jen jak už jsem psala v HT, kojím s kloboučkem, protože byl lenivější, tak aby si vysál svou dávku.
Váhu si pořizovat budu, je jednou nedonoš, tak abych plus mínus věděla, jestli pije pořád stejně…samo nebudu vážit pořád, to ani nejde, furt ho vážit před a po, on pije někdy i na 3×, užila jsem si toho dost ve špitále. Právě, že u Kuby jsem ji neměla a tak když jsem v půl roce ztrácela mlíko, jsem ani netušila, že prostě mlíko není… takhle zjistím, kolik vypil.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 15.06.09 20:33

Pudlo, já taky až odpoledne, v 16
Madli, mám kuchyňskou váhu digitální a je až do 5ti kil, tak snad mi bude stačit :-) Můžu na ni dát jakkoliv velkou mísu, tak se tam určo vejde i mimino :-)))

 
suvik
Nadpozemská drbna 25313 příspěvků 15.06.09 21:23

Čau :-)   Beeu tak jsi mě předběhla. Já byla o víkendu pryč a dneska jsem byla na nervy z malýho (podrážděná jak bejk), tak jsem sem ŕadši ani nelezla. Moooc gratuluju, díky za fotku, vypadá báječně ten kuliferda :-). Je to paráda mít ho doma viď? :-))) Tak držím palce, aby jste virózu zvládli v pohodě a rychle.  

Holky ta váha…přesně jak říká Pudla. Mě to vynervovalo pěkně v tý porodce, však jsem to tu už kdysi psala. Voni jsou spokojený, když dítě vypije aspoň 20g, což je tak na hranici chyby měření, páč sebou to dítě šije jak pytel blech. A vy nervy jak blázen, že zas nic nevypil. Já měřila furt samý nuly. Přitom mi přišlo, že už saje hezky a polyká. Doma jsem vyšilovala, že nevím, jestli něco vypil, váhu jsem měla, ale po 50g, tak jsem měla pro změnu nerv, že to stejně nezjistím. Nakonec jsem vážila jen jestli přibírá. Prostě první týden na h… Brečela jsem furt, že malej nemá ode mě co pít. Vyprdla jsem se pak na to, protože po pár dnech jsem zjistila že přibírá raketovým tempem, dokonce se přepíjíl, vážila jsem už jen tak jednou týdně a bylo to s kojením asi tisíckrát lepší.   

Jdu padnout..... pa :-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25313 příspěvků 15.06.09 21:25

P.S. Vlastně jsem si v tý porodvce připadala přesně jak při laboratorních cvičeních z fyzikální chemie…mý naměřený hodnoty vůbec neodpovídali právě probíraným chemicko-fyzikálním zákonitostem :-)  

Tfuj Tfuj na kontrolu Džakartě i Kostějovi.....

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 15.06.09 21:28

Suviku, díky ;-) Hele, mohla by jsi mi napsat nějaké podobnější info o nosítku co máš ;-) Jsem to vyšmírovala v dubnu :-) Jak se nosí, cena, atd… Asi radši do SZ, holky nebude zajímat…

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »