Těhuloviny a Z(matkoviny) č. nevímkolik - Jak se pozná muž s

Ostatní

Protože minulý deníček se (pro mě překvapivě) setkal s negativním ohlasem, kometů má již hodně a myslím, že vše již bylo řečeno a nemá se cenu v tom patlat dál, posílám deník nový.   Ráda bych se dozvěděla, co kdo z vás dělá, jak se máte a co zrovna řešíte :).

Historka od nás o muži se ženou na mateřské dovolené.

Jde si takhle jeden muž vyřídit novou registrační značku na auto, žertovně vykládá s paní za přepážkou, značku obdrží, jásá, že má vše vyřízeno, odchází. Otáčí se, zda něco nezapomněl, dívá se, na zemi leží cosi bílého, kulatého, hmmm, co to je, to bude asi ze mě, ale co to? Jde blíž…bere do ruky…a hle, ona to vložka do podprsenky :-)))).

Nejen ženám koukají z podprsenek, muži je ztrácí na úřadech. :-)

(patrně z batohu, který jsem napěchovala věcmi pro mě a pro malýho, když jsme šli na výlet).

Mno, tak pište ženský a prosím, k minule se nevyjadřovat už, jsem značně otrávená… :-)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 2 inzeráty 02.07.09 12:42

Jsem prvníííí!!!
Teda, já se ještě musím vrátit k minulému vydání :-) Úplně jsem strnula, hnedka jakmile jsem u nového deníčku viděla tolik příspěvků, že se snad něco stalo či co..říkám si, snad už Bolones nebo Pudla neporodily (ťuk  ťuk) a ufff, nic takového se nestalo…ale tak jsem se začetla, teda jen pár příspěvků, protože mi to přišlo od druhý strany fakt ujetý, takhle nás tady napadat…mimochodem holky z těhulovin a zmatkovin, vy jim lezete do jejich deníčků????? A nekamenujte mě tady laskavě tím, že je to veřejné fórum :-)))
Suvi, deník super! Můj muž totižto taky běžně stojí např. v obchodě a jezdí vozíkem sem a tam načež se na mě kouká jako by nic a přitom držím kočárek já a  ne on :-))) No a přemýšlím a přemýšlím, co se ještě srandovního stalo a bylo toho dost, ale nemůžu si vzpomenout - sakra!!!
Filipi, minulý deníček super, v hodně věcech jsem se poznávala, dokonce i s knihovnou, protože tam jsem začala chodit teprve minulý měsíc a to bylo malému 7měsíců. A je fakt, že kdysi bych z domu namalovaná nevyšla, teďka jsem ráda, že se stihnu aspoň jakžtakž počesat, než vyjdu a vzít si něco čistého na sebe. Máme doma malého hyperaktivu a tak prostě na šlechtění není čas, je pro mě  přednější, než mít namalované oční linky! Takže já s tvým deníčkem souhlasím a vůbec s ním nemám problém, zasmála jsme se a část pravdy v něm skutečně je :-))) A komu se to nelíbí, tak ať si ...... políbí. Teďka mě tak ještě napadá, že jsem fakt překvapená, že takovéhle příspěvky nebyly už minule, když psal sám Šišounek…že by to tehdy ty holky opravdu pochopily, že to nepsala tvá malá dcera??? :-)))))))
Pudli, ještě jednou díky, ty víš za co a představ si, že jsem ve středu měla začít a prd s tím!!!! Ráno mě překvapila červenááááá - uuuuáááááááá!!!!!!!!!
pa villa  

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 02.07.09 14:15

Villaa víš, že se to má brát dva dny před? Mimochodem jak jí říkáte teď, pořád je to rudá kráva, nebo už jste jí vzaly na milost? POkud se mě týče, klidně by se mohla ukázat až taktřičtvrtě roku po porodu, to bych zase už ráda dala šanci přírodě, než si dojdem do CAR.
Jak holky vidíte další miminko?  

Villo máš pravdu, divím se, že se nikdo neozval „to je pěkně trapné, co když to tvoje dcera takhle necítí“ :-))))))  

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 02.07.09 14:23

Villa: Napsala jsi to moc hezky, výstižně. Díky ti za to. Taky máme doma hyperaktivu, sice teda nechodí ani nelozí, ale zato šíleným tempem plazí. Jak jsme ji to naučili, to nechám na příští deníček, je to takové neškodné :-))   Suvi: Díky za deníček, povedl se, já zase jednou z města volala manželovi, ať mi doveze kabelku, řekla jsem jasně, zelenou s přezkou vepředu… no přivezli mi šedou přebalovací taškou se zipsem :-)) Peněženka a doklady v ní sice nebyly, ale zato spousta plínek, ubrousků, žgryndáčků … :-))   Pudli: Pro mě je tetka pořád tetka, stejně jsem na ni alergická, stejně se ve mně něco pohne když to dostanu. A to se o mimi teda nesnažíme (zatím, ještě tak 3 roky oddych) ale pořád je to tak nějak ve mně. A co je prdel největší, tak jsem začala po porodu ukázkově ovulovat, fakt učebnicově, tohle mohlo být teda před! :-( A k té tetce, za dva týdny jedene k moři na dovču, posouval se nám termín o týden, protože měl manžel komplikovaně dovolenou a tak to krásně vychází že tetku bych měla dostat hned první den a někdy ke konci pobytu by měla skočit. Takže dovolená super :-(    

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 02.07.09 17:00

Šuvajz - třikrát hurá, super „gesto“ a pěkný deník :-) Já bych tu debatu taky nechala spát ve starém.
Mám radost, že Lindiny pozit. výsledky tripl testů byly jen falešný poplach a Ozák je v pohodě!!! :-))
Vítek pomalu přibírá, dokrmuju ho ještě mým odstříkaným ze stříkajdy, protože za týden přibral jen 70g…:-( je bud líný neb nemá sílu si vysát víc než 30 na jedno kojení a to je málo. Váží ted 2220g.
Zatím pa a pište!

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 02.07.09 17:10

Holky dnes mám fofry - nechala jsem si zkrátit vlasy (je to úúúúžasný :-))) ), ale musím reagovat.   Lindo!!!! To je zpráva dne!!! Mám fakt strašnou radost, jsem dojatá. Věřila jsem mu, ale bála se s tebou… Spad mi šutr z hercny (jak se říká u nás v Brrrrně) :-)  

Jinak jsem vůl, v minulým to nestálo za to, mě to ale normálně furt mrzí :-(. Připadám si jak nějaká bezcitná svině…(pardon)… Nic, prostě to musím vymazat z šišky.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 02.07.09 17:23

Suvi, to teda okamžitě z té šišky pust! nezabývej se tím, nestojí to za to :-)

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 02.07.09 18:05

Byla jsem z toho taky přešlá, co se strhlo v minulém deníčku. A protože se nerada pouštím do sporů, raději jsem nic nekomentovala. Mě nijak deníček neurazil. Naopak to Filipino ukazuje, že umíš dobře psát - lidi to zaujme, no řekni, taková reklama :-)))) A taky jsem si tak říkala, že bych vás ráda poznala někdy naživo,  protože jak jsem zjistila, ne každý má asi opravdu takový humor jako my, které vyhledaly Psychiku nebo Těhuloviny a (Z)matkoviny.
A řekni někdo Pudloslavě, že je nový deníček? :-))))))) (Snad se na mě nebude zlobit :-))))))  

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 02.07.09 18:09

Mělo tam být, jestli někdo „řekl“ Pudloslavě o novém deníčku.
Chtěla jsem se zeptat čistě ze zvědavosti: četla jsem teď článek o tom, jak některé firmy nabízejí svým zaměstnankyním na MD, resp. RD návrat do práce na částečný úvazek, aby neztratily s prací kontakt, ale  jsou to vesměs firmy zahraniční, jelikož u nás tomu moc firmy nefandí. Máte některá takovou možnost? Já jen, že když mi manžel tyhle články předhazuje, tak mu jen říkám, že já nikoho osobně takovýho neznám. A co se týče mě, díky „krizi“ jsou rádi, že je ve firmě o jednoho míň a o částečným úvazku si můžu nechat zdát.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 02.07.09 19:50

Livlin upřímné dík za snahu, suvik psala, že posílá deník, tak jsem sama koukla a našla :-)))
Jináč já pořítám, že se na částečný úvazek vrátím (jestli bude někdo schopný hlídat, což znamená kamarádky, protože matka je naprd).- ale nebude to úvazek (to se prej nesmí, resp. bys pak po RD už nedostala zpět celej), ale na dohodu.
Ve zdravotnictví to naštěstí v pohodě jde, taky si snad nadiktuji, že chci dělat sona a poradnu a jakmile se mě pokusej nacpat do všeobecné ambulance nebop na oddělení, tak jim to okamžitě vypovím. Moc si tím nevydělám, ale jednak si udržím dovednosti, kontakt s kolegy ale hlavně je dobré být ve špitále, protože seš u zdroje - bohatost přístrojového vybavení a nemusí se tolik šetřit.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 02.07.09 19:56

Tak malej už spí, tak hurá zas jedno napsat sem i něco normálního (teda doufám, že zas nebude nějakej sprdung, že se to nehodí a bla bla bla). Mno, těším se teď na další porody (ha há Pudlo, to je ode mě hezké že? :-))) ), moc se na Kostějíčka těším, vážně. Prosím tě, vlastně jsem se tě chtěla, zeptat, jestli náhodou nepěstuješ na tý tvý zahrádce mátu. Ale ty asi teď nepěstuješ nic co? I když vona máta roste jak plevel žáno, tak že by? :-).  

Zítra mám sraz s Kadlou, doufám, že Mates nebude předvádět co umí za decibely a předvede naopak vzorného chlapečka :-).    

Jináč u nás dusno, hnus, momentálně se zabývám Matyldyním kakáním, studuju mu ty plínky jak Harvard :-). Něco se mi nezdálo, ale asi to nic není. Myslím, že u Mudry jsem za hysterku. Ale tak co už…radši se dvakrát zeptám než něco zanedbat.   Beeu a jak to dokrmování zvládáte? Stejně seš dobrá, asi je to piplačka a ty máš navíc ještě Kubíka.   Livlina odkud vlastně jsi?  

Nechce se vám někomu nahodit tabuli? Jsem veš to hledat… :-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 02.07.09 19:58

Jo Livlin, to jsem chtěla vlastně taky napsat, do lékárny by taky neměl být až takovej problém se vrátit resp. můj zaměstnavatel o to asi ale stát nebude (ten by nejraději současný podstav ještě snížil, aby ušetřil), ale někam jinam. Musela bych ale mít jeho souhlas myslím… Taky bych ráda, mě by stačilo jít někam třeba na dvě půlsměny, aspoň něco a ne kvůli penězům, to b byl stejně pakatel, ale kvůli tý práci.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 02.07.09 20:22

Suvik na zahrádce pěstuji jen plevel (ale úspěšně, už má přes metr), letos to opravdu nešlo, já ležela a manžel nestíhá barák. Ale mátu jsem měla na balkoně, ona se teda v těhotenství moc nedoporučuje , rostla jak blázen, ale letos začala nějak plesnivět (vloni jsem kvůli tomu musely vystříhat meduňku). ten truhlik s bylinkama už manža hodil na stavbu, takze az prestane prste, tak to tam nejspis uschne - ja to neresim. Procpak ses ptala?

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 02.07.09 20:24

To ti ještě neřeknu, ale neboj, do porodu určo jo :-) (zním zas jak Hrad v Karpatech, ale je to blbost).  

Apropó to grilování bylo nebo nebylo? Nějak jsem to prošvihla sledovat…

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 02.07.09 20:30

Livlinu mě jako účetní by to taky nebyl problém se do práce vrátit, respektive dělat doma, ale já se do firmy vracet nechci ani po MD…
Suvííí díky za ten deňajs…
Tak já jsem sto let za opicema a ani nevím že Linda něco takového řešila, tak hlavně že všechno dobře dopadlo!!!

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 02.07.09 20:31

Já jsem Suviku z Jihlavy. No ono to jde po MD, tedy nástupem na RD jít na zkrácený úvazek, ale tím se udělá dodatek k pracovní smlouvě a mohlo by se stát, že by ti to pak nemuseli upravit na plný, až by to člověk chtěl - dejme tomu v těch 3, 4 letech dítěte. Jinak já bych měla představu práce takovou, abych si ji mohla udělat kdykoliv a nemusela v určitý časy, protože to bych asi při tak malým dítěti nezvládla. Tatínek by musel prostě hlídat.
Už se taky těším na Kostěje! Fakt :-))

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 02.07.09 20:34

Teda to jsou tajnosti s mátou :-)) Moje mamka mátu pěstuje, ale to je ti asi k ničemu, viď :-) Mátový čaj jsem měla ráda, ale při kojení se prý taky nedoporučuje, že zmenšuje tvorbu mlíka.

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 02.07.09 20:38

Já měla mátu na zahrádce a dodák jí posekal. :o)) A už mě teda taky zajímá co jako je s tou mátou. Jinak já mátovoej čaj nesnáším, hrozně mi smrdí…blééééé

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 02.07.09 20:40

Mátový čaj voní :-)) Ale teď jedu ve fenyklovým čaji…

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 02.07.09 20:43

Mátu jedině do Moqita!!! :o)))))))))))))­))))))))))

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 02.07.09 21:33

Ahoj holčiny! V rychlosti jsem vlítla se k Vám podívat (nějak v poslední době totálně, ale totálně nestíhám a tyhle vedra mě fakt moří). A v úžasu jsem se začetla do předcházejícícho deníčku a nestihla se divit, co se to vážně děje. A to jsem se domnívala, že Těhuloviny/(Z)mat­koviny budou takový poklidný deníček-a ono ejhle-jak staré dobré časy Psychiky. :o):o):o) No asi to holky z jiných deníčků s námi myslí dobře, píšou nám sem zajímavý komentáře, aby z nás nebyly kurové domácí.:o) No prostě-na konci už jsem se fakt jen bavila. resa

 
villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 2 inzeráty 03.07.09 08:01

Ahoj holky,
musím Vám napsat, jak jsem včera byla nakupovat v Polsku jídlo pro malého, bude to pravděpodobně zajímat jen maminy :-)))  

Bebilon 2 (neboli Nutrilon)....­.....216kč (u nás 340kč)
Bobovita kaše (u nás Hami kaše, stejný výrobce Nutricia)....­.......35kč (u nás i kolem 73kč)
příkrmy Bobovita (opět u nás Hami, stejný výrobce Nutricia)....­.....23kč (u nás kolem 30kč)
granulovaný čaj Bobovita (u nás Hami)........55kč ( u nás přes 80kč)
příkrmy Hipp (výrobce i etikety stejné u nás i v Polsku)..­......29Kč (u nás 40kč)
džusíky Hipp.........­.....17kč (u nás 20kč)
Pampers......­..270kč (u nás kolem 450kč)  

No není to cenový rozdíl???? Hlavně u Nutrilonu a Hami a plínky nemluvě…byla jsme tam jak Alenka v říši divů :-))) Polsko máme jen pár kilometrů od nás, tak budem jezdit výhodně nakupovat :-))) Beeusko, pokud o tom nevíš, tak můžeš vyrazit taky, jestli jsi už začala s dokrmem, tak s to bude hodit.
Holky, máme za sebou docela hustou noc, malý rýmkuje o 106, nemůže dýchat, nechce odsát, no katastrofa!!!! A já už se nachlazuju taky.
Pudli, ten 3.den před byl čtvrtek, ale já jsem si první chtěla vzít už ve středu, ať si to pozichruju…ha ha ha!!!! Tak nic, tetka snad rychle pomine. Jinak to mám stejně jako Filipi. V době snažení ovulace žádná a teďka ukázková. Hlen natáhnu i na těch 11cm, jak se píše v chytrých knížkách a v polovině cyklu mě bolí vaječníky až hrůza!!!
Tak se mějte fajn, papa villa

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 03.07.09 08:07

Reso kdyz ja se necham tak snadno vytocit … mela bych dycky psat komentare az tak po púuldenni pauze.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 03.07.09 08:46

Vidím,že tedy i některé z vás by měli možnost jít pracovat. Je fajn, že taková možnost existuje.
To jsou hodně velké cenové rozdíly. Bohužel Polsko je pro mě hódně daleko.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 03.07.09 09:23

No jo, myslim, ze posledme Villu do Polska s nakladakem :-)))))

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 03.07.09 09:24

ahoj :-)
Villo o těch rozdílech vím, je to síla :-) Zatím ale nic pro mě, přikrmuju ze stříkačky svým MM, které mu ještě odstříkám z prsu, je prostě slabý nebo líný, ale půl hodku vydoluje jen těch 30…
A třeba plíny jsou taky levné, ale Pampers a ty já nekupuju, páč jsou fakt drahé.Musím pak propočítat, jestli ty v Polsku vyjdou lvněji než třeba ty fialové z Teska, které jsou dobré. A ted zatím kupuju v DM ty od 2 kil, z jiných by vypadl. Ale fakt dík, žes to tu dala, třeba i Filipi myslím v Polsku nakupuje.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 03.07.09 11:54

Hurááá, našla jsem tabulku :-)

Masový hrob
TP 09.08.2009 - Pudloslava**** 31 let,4/07,1. IVF, opravdové rizikové těhotenství, chlapeček
TP 18.08.2009 - Bolones 32 let, 1 dítě, 09/07, přirozeně // 6.12.08, holčička, KO 8.6.
TP 01.09.2009 - Lolita 32let,1 dítě,03/05,1­.IVF - 1 Lolek
TP 14.09.2009 - Smilla 32 let,06/05 ,3× potrat,kontrola OK
TP 24.10.2009 - Dulcinea 11/05,2 IVF,KET 2ks, 17.2. , Neo
TP 03.11.2009 - madlicka 30 let,  // 24.2.09, dvojčata, screening 29.4 OK , screenig 2 trim 22.6.
TP 11.11.2009 - KamiŠ 28 let,03/05,­3 IVF,06/08 INDUKCE-VVP,6.3.
přirozeně :-),screening 1 i 2 trim OK, kluk
TP 05.01.2010 - LindaKa 35 let, 1IVF 1 Ozzák, 22.6.screening 1 trim
TP ??.??.2010 - Desperate Woman31 let,11/05,// 29.5.,3.6.hCG 1725, 17.6. srdíčko bije! KO 7.7. ***
Matky ***
Filipina 22 let, 04/06, 3.9.08 se narodila Anetka 2,56kg a 48cm (první mimi psychiky a od zakladatelky)
Villa 26 let, 31.10.08 se narodil Tomášek 4,28 kg a 51cm
Fly
32 let, 1.11.08 se narodila Laura 3,1 kg a 49cm
Resa 29 let, 8.12.08 se narodil Lukášek, 3,83 kg a 52 cm
Livlin27 let
, 16.1.09 se narodil Alex, 3,6 kg a 50cm

Pepina 29 let, 09/06, 17.2.09 se narodili Šimon a Matěj 
Tygr 30 let, 08/07, 24.3.09 se narodil tygřík Ondřej,2900g a 50cm 
Suvik
31 let, 09/06, 9.4.09 se narodil Mates, 3,6 kg a 50 cm****
Laya
28 let,10/07, 1.5.09 se narodila Lucinka  
Beeuska28let, 1 dítě,02/08, 4.5.09 se narodil Vítek, 1130g a 38cm 
Martice****29­.5.09 se narodil Adam, 3,5kg a 51 cm

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 03.07.09 12:53

A máš tedy Pudlo sbalenou už tašku do porodnice? Já ji balela mám za to někdy okolo Vánoc, tj. asi ten měsíc před termínem.
Beu, to musí být děsná piplačka dokrmovat ještě stříkačkou.
Já na pampersky nedám dopustit. Vyzkoušela jsem už x druhů plenek. Všechny jdou, ale nejhorší byly eko plínky z kauflandu. Děs. Zvenku igelitový, fujtajbl, nevím, co je na tom eko :-((

 
villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 2 inzeráty 03.07.09 12:57

Já mám Pampersky taky ráda, ještě používáme i Huggies Premium, jinak taky Happy, ty jsou taky OK. Já třebas naopak nemám ráda plínky z Tesca, ty fialový.
Jinak Filipi, pokud si chceš zajistit bezproblémovou dovolenou, tak se mi v průběhu dneška ozvi, můžu předat dál norethisteron na oddálení MS, jak jsem již psala, je mi bohužel naprd! :-(
Jo a jestli seženete náklaďák, tak já vyrazím :-)

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 04.07.09 10:11

Do porodnice mám zatím jeden foch ve skříni a zatím to vydá tak na dva kufry - já teda nikdy neuměla pořádně balit, akorát na treky jsem se to časem naučila.
Nemám žádnou nemocniční kabelu, mám to v igelitkách :-)))  

Zatím jsem usoudila, že na porod si vlastní košili neberu a oblečky pro Kostěje taky až na cestu domu.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 04.07.09 18:27

TCHYNE noveji babivcka dovalila od svagrovky dalsi silene mnozstvi materialu, vetsinu vyprala, ale nestihla vyzehlit, takze ted zehlim latkovky, po kazdych deseti si musim dat pauzu -zada.
Teda zacina toho bejt silenej objem, to mimino toho bude asi mit vic nez ja :-)))

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.07.09 21:57

Já si teda sbalila tašku dle nějakého seznamu, ale některý věci jsem moc neužila. Ani svoji košili, byla jsem ráda za erární, kterou jsem si mohla měnit dle potřeby.
Ty budeš taky látkovat, že musíš žehlit takový kvanta plínek? A to třeba ještě spoustu věcí na mimčo dostaneš, až se narodí. To tě Kostěj rovnou vyžene ze skříně :-) A odpočívej dle potřeby, záda dostávají dost zabrat.

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 04.07.09 23:01

Pudli, u nás manžel zkonstatoval, že prcek má víc věcí než my dva dohromady.:o) :o):o) resa

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 05.07.09 17:34

Látkovat teda neplánuji, ale byla jsem ubezpečena, že látkovky se hodí na všechno možný.Kámoška říkala, že 30 mi jich stačí, když budu prát obden :-)

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 13:04

Ahoj holky, teda co se to tu zase seběhlo??? nechápu… Nejdřív jsem úplně lekla, tolik komentů, co se seběhlo, úplně ve mně hrklo…

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 06.07.09 20:34

Kami, matky na mateřské si tříbí slovní zásobu :-))). Jak bylo?

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 20:54

Suvi, dobrý, hned bych tam zůstala :-))) Jen to odpočívání moc nešlo :-) Hned tě zneužiju otázkou, co máte za značku kýblu? Tummy tub, nebo něco levnějšího? A nový nebo jsi sehnala bazáčovej?

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 06.07.09 21:12

Jo Tummy, sekáč - asi 250,–. Ale koupila bych si teď asi Shantalu nebo jak se to zove, ta je větší, náš tlustoprd už se tam za chvíli nevleze :-)

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 21:20

Díky, na tu santalu jsem už taky koukala. I nová vyjde podstatně levněji… Viděla jsi i naživo pro srovnání?

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 06.07.09 21:34

Viděla v obchodě…je to prostě širší (hlavně teda vršek). Jako na malý mimino bych řekla, že je Tummy dobrej, protože mu moc nemá kam padat hlava, ale pokud člověk není úplný poleno, tak se to zvládně i v tom širším a dýl ti vydrží. Kup si spíš ten… Já přemýšlím, že ho taky koupím a tamten nějak za pár šušňů prodám.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 21:51

Tak já si ho od tebe vezmu a ten druhej si koupím později :-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 06.07.09 21:54

Tak si to ještě rozmysli jo a já taky pohledám a jinak dohoda je jistá :-)))))))))))

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 21:58

Super, jinak já jsem rozhodnutá, když to budeš prodávat…  Škoda že jste zamknutý, chodila jsme k vám šmírovat :-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25305 příspěvků 06.07.09 22:03

OK…je teda takovej už poškrábanej a trochu od toho černýho čaje, ale to vydrhnu. Funkční je, na tom nic není, co by nemělo fungovat žáno :-). Musím sehnat nejdřív tu Shantalu. Pak se ti s tím zas ozvu jo?

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 22:04

Škrábance a obarvení mi neva, hlavně že není děravej a neteče :-)))))))))))))))) jsi zlato!!!!!!!!!!

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23636 příspěvků 06.07.09 22:06

Tady jsme jeden našla, ale je dražší, páč je nový  http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 07.07.09 16:05

hele holky, teoreticky, da se dostat se sama s kocarem do mimomestskeho autobusu? jsem koukala, ze tam u nas moc lidi nenastupuje ani nevystupuje - je to takova dira na konci linky.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 07.07.09 16:32

Já teda mimoměstským ještě nejela, ale jestli není bezbariérový a má tedy takový ty schůdky, a jestli jezdí málo lidí - tedy potenciálních pomocníků s kočárkem do busu a z busu, tak to budeš mít co dělat, ho tam vytáhnout :-( Jinak s těmi látkovými plenkami - já jich mám přes dvacet, a někdy musím prát každý den, protože spotřebu máme velkou - dost blinkal a blinká i teď, navíc teď i slintá a u kojení něco spotřebuju, pak pod hlavu v kočárku, v postýlce, atd. - takže ti určitě dobře radili, že to využiješ :-)

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 07.07.09 16:53

Ahoj těhule a  (z)matky!
Dík moc těm, co držely palce. Přepočítání chromozomů naštěstí dopadlo dobře, ale on si Ozzák na mě zase něco vymyslí, je to srandista a má rád, když je kolem něj vzrůšo (celej po tatínkovi).  Ale měla jsem fakt prdelku staženou a mám strach furt, nemůžu se ho zbavit.
V minulým deníčku to bylo teda počteníčko. Já furt nechápu, jak někomu nedojde nadsázka. Já si stejně Filipinu, Layu, Suvika, atd. představuju naprosto normálně, jak je znám osobně nebo z fotek a ten článek od Filipiny byla přece jen taková zábavná karikatura - mastný vlasy, triko s flekama od mlíka a nepřítomný výraz - prostě vtip a proč to tak řešit?…no já nevím, jestli máme divnej smysl pro humor „my“ a nebo „ony“. 
Ale Filipi - zas takovou popularitu jako ty tu jen tak nikdo nemá, to uznej. :-))))  

Ad máta - pěstuju na balkoně a piju a neříkejte mi zase, že se v těhu nemá, páč černý čaj a čaj z máty je to jediný, co do sebe dostanu. Všechno ostatní je  bleeeeee.
Ad přivýdělek při RD - plánuju určitě - z domova na notebooku a mobilu, v mém oboru se to dá, navíc jsme pobočka zahraniční firmy, tam je ten přístup přece jen vstřícnější. Ale je možný, že Ozzzák mi moje plány zkříží, třeba zjistím, že to s ním fakticky ale fakticky nejde. :-) No uvidíme.      

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 07.07.09 16:53

Jo Pudlo - tak pomůže řidič, ne? Uděláš kukuč, hodíš vlasama a bude to. :-)))))

 
resa
Kelišová 6361 příspěvků 07.07.09 17:47

Ahojky holčiny! Rychle rychle jsem načítala, než mi malý odleze zase kdo ví kam.:o)
Pudli, no asi bych v:,–(ila na prosebný pohled na pana řidiče. Jestli to není totál pako, tak určitě pomůže. Jinak silnější maminky zvládají vytáhnout kočárek samy (znám takové z plavání). Já sama k nim třeba nepatřím, takže busem nejezdím.:o)
Lindo, jsem trochu mimo mísu-jestli jsemt o dobře pochopila, čekáte chlapečka? Jestli jste to už rozebíraly, tak se moc omlouvám-mě v té minulé diskuzi naprosto strhla absurdnost leckterých výroků, že jsem pak moc věcí ani nevnímala. resa

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »