Reklama

Ten pravý stále nepřichází aneb máme rádi grázly

Partnerské vztahy
  • Anonymní
  • 15.12.16

Je mi 28 let a jsem už rok sama, bez vztahu a bez společného usínání ve dvou. Někdo potká lásku ve 20 a je to láska na celý život, někdo potká svou lásku po třicítce, někdo svou lásku nepotká vůbec... Každá máme za sebou několik zlomených srdcí, ale já si je stále nosím s sebou.

Jsem ve znamení Panny. O Pannách se říká, že jsou velmi kritické, milují pořádek, věří na čistou lásku a jsou až posedlé dokonalostí. Věřím, že každý člověk je unikát a každý je jiný, ale společné rysy má každé znamení stejné. Možná i proto by mě nikdo netypoval na Pannu, ale ve skutečnosti jsem typická Panna, jen dokáži své city a myšlenky skvěle maskovat…

Když mi bylo 15 let, zamilovala jsem se do kluka o 4 roky staršího. Byl to takový ten oblíbený, s autem, dobrou prací a holky v mém věku po něm toužily. Ještě aby ne, byl to sen každé puberťačky. Kupodivu se i on do mě zamiloval a bylo to láska jako trám, která trvala rok a půl, než jsem po letech potkala svého kamaráda z dětství.

Stál na náměstí, krásný a upravený. Šarmu měl na rozdávání, holky kolem něj věčně pobíhaly a já najednou zatoužila být s ním. Byl to můj cíl. Rozešla jsem se s přítelem a začala si víc psát a vídat se s kamarádem. Věděla jsem, že mě má rád a já se do něj zamilovala. Každá holka na mě vrhala vražedné pohledy, ale já byla zamilovaná a hrdá na sebe, že je jen můj. Jenže postupem času jsem zatoužila po dobrodružství. Dělalo mi dobře, když se muži za mnou otáčeli a já si najednou uvědomila, že on není ten, se kterým bych chtěla mít dítě a zestárnout s ním. Proč? Protože jsem po 4 letech objevila Pana Božského.

Byl tak dokonalý, krásný, přiměřeně arogantní a tvrdý. Každá ho chtěla, proto jsem si řekla, že já ho dostanu. Zprvu o mě nejevil zájem, ale já jsem věděla, co muži chtějí, a tak se mi za pár týdnů povedlo to, co některým ženám ne. Každý se mi divil a říkal, jak s ním můžu žít - vždyť je tak arogantní. Ano, to byl. Ale ke mně se choval jako k princezně a já ho milovala a on byl ten, se kterým jsem chtěla zestárnout a mít rodinu.

Zahrnoval mě polibky, láskou a něhou a já toužila po tom, aby on byl ten poslední. Požádal mě o ruku a já souhlasila. Říkala jsem si, že můj život je dokonalý a já budu ta nejšťastnější žena na světě. Jenže dva měsíce od zásnub se vše zvrtlo. Přišla jsem domů z práce a jeho věci nikde. Odešel. Myslela jsem, že umřu. Chtělo se mi umřít. Ještě půl roku poté následovalo každodenní prosení o to, aby se vrátil zpět. Už to jsou tři roky, co odešel, ale stále ho mám v srdci a myslím na něj, protože on je ten Pan Božský.

Po půl roce od rozchodu jsem poznala jednoho kolegu, který začal se mnou flirtovat. Přezdívalo se mu Lamač dívčích srdcí. Flirtoval se mnou dost intenzivně a nezakrýval to, že po mně touží. Já se zlomených srdcem, půl roku bez sexu, jsem si řekla, že je na čase zase začít žít. Vyspala jsem se s ním. Vyspala jsem se s mnoha muži, ale Pan Božský byl stále v mém srdci a myšlenka na něj mě doháněla k šílenství.

S kolegou jsme se začali vídat častěji a vše bylo jen o sexu. Řekla jsem si, že si musím hrát na tu tvrdou, aby mi už nikdo nezlomil srdce. Spali jsme spolu půl roku a on se do mě zamiloval. Já do něj taky. Jenže jakmile jsem mu to řekla, utekl. Nebylo žádné prosení, žádné scény, nic. Jen mlčky jsem trpěla, nadávala si a uzavřela jsem se do sebe.

Ráda se hezky oblékám a baví mě, když na mě muži koukají. Jenže mám problém - nedokáži si s muži vyjít. Mám z nich strach. V pátek večer jsem byla radši doma, abych se případně nemusela s nějakým mužem setkat. Uzavírám se do sebe ještě víc a jsem zlá a mám srdce z kamene. Pak se objevil kamarád mého bratra, byl o 5 let mladší než já. Začal mít o mě zájem.

Absolutně jsem ho ignorovala, ale na přesvědčení mé sestry jsem se rozhodla, že to zkusím. Byl to frajírek s audinou, který měl svojí partičku kamarádů a holky se mohly přetrhnout, která mu dřív vleze do postele. Já věděla, že jsem pro něj trofej - kdo z jeho party měl o 5 let starší blondýnku? Tak jsem se nechala ze všech stran „ukecat“ a šla do toho.

Prvních pár týdnů to bylo úžasné - vyhovovala mi jeho mladická svěžest a to, že není životem vyprahlý. Jenže uběhlo dalších pár týdnů a já zjistila, že netoužím se každý víkend opít až do němoty a na roli ošetřovatelky jsem ještě moc mladá. Tak to skončilo tak rychle, jako to začalo.

Po dalším půl roce se objevil ten starý kolega. Byl pár týdnů po rozchodu, po zlomeném srdci. Napsal mi, a tak jsme si začali psát. Ano, vyspala jsem se s ním. Jednou. Začal mi psát častěji, mnohem častěji a sám od sebe. Když přišla od něj zpráva, znovu jsem se začínala usmívat. Vyspala jsem se s ním. Podruhé. Jenže se stalo něco, co bych nikdy nečekala. Pořád jsme si psali a on byl ten, co mi začínal psát hezké věci.

Zjistila jsem, že jsem těhotná. To dítě je jeho. Chtěla jsem mu to osobně říct. Byla sobota a on mi napsal. Chvilku jsme si psali a já mu podstrčila myšlenku, že bychom se mohli vidět za účelem sexu, jako vždy. Samozřejmě, že jsem mu chtěla o těhotenství říct, to byl můj záměr. Napsal mi, že ne - že někoho má a že už se vídat nebudeme. Cože?…

Uplynul měsíc bez zpráv, bez kontaktu a já byla stále těhotná. Sebrala jsem odvahu a napsala mu to ve zprávě. Neprosila jsem se o jeho peníze, neprosila jsem se o jeho lásku. Jen jsem mu to oznámila s tím, co budeme dělat.

A on? Odpověděl mi jednou zprávou - že mě nikdy nemiloval a že to dítě nechce a ať nepočítám s tím, že by se o nás zajímal. Poté si mě všude na sítích zablokoval… Zlomilo mě to. Asi jsem dostala to, co si zasloužím.

Rozhodla jsem se tedy, že budu sama a miminko si nechám. Začala jsem se těšit a rodina mi slibovala, že mi pomůže. Rozhodla jsem se žít jinak, rozhodla jsem se žít pro to malé, co je uvnitř mě. Začala jsem mít opět radost ze života.

Ve 13. týdnu těhotenství jsem potratila. Neměla jsem nic, nic. Jen prázdno. Mrtvo. Zlomenou duši i srdce. Vím, že to zní jako klišé, ale necítím nic. Připadám si vyprahlá a mrtvá. Ráda muže provokuji, ale nikdy jim nedovolím, aby poznali, že mám city, že dokážu milovat.

Proto jsem už tak dlouho sama a přezdívka Ledová královna je u mě více než oprávněná. Možná jsem opravdu dostala to, co si zasloužím. Možná opravdu zůstanu do konce života sama, protože nevěřím, že bych ještě někdy dokázala milovat a dovolila někomu, aby se dotkl mé duše. Je pátek večer a já jsem radši sama doma u filmu. Nechci do společnosti, nechci se jít bavit. Proč taky?…


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 15.12.16 00:28

Tak jsi si postěžovala… Je ti 28 let, ale působí to na mě, jako by to psala nezralá dvacetiletá holka. Nevšimla jsem si, že všichni tví chlapi byli špatní. Takový normální životní průběh. Ten kdo s nimi zametl jsi byla ty.

Schováváš se za znamení a ohranou přezdívku. V podstatě jsi spala s tím, kdo se namanul, hlavně, že byl krásný…

Tak si hraj dál, ale hlavně se ničemu nediv. Existují normální chlapi, ale marně přemýšlím nad tím, proč by měli chtít zrovna tebe :think: Hadry a tvářička naštěstí dávno není na prvním místě :nevim:

A ještě jedna věc… lidé ve znamení Panny nebývají povrchní.

Příspěvek upraven 15.12.16 v 00:37

 
Heivka
Závislačka 3116 příspěvků 15.12.16 00:58

Jé připomínáte mi mojí švagrovou, je jí 38, je sama na devítiletého kluka a kopne do pozadí každého solidního chlapa, který by jí miloval, protože by to nemělo „jiskru“ a pak si stěžuje, že normální slušní chlapi vymřeli. Jinak syna má s krasavcem, co ho chtěly všechny dámy z okolí, brali se když byla v pátém měsíci a rozváděli když bylo kukovi 15 měsíců.

 
Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 15.12.16 01:47

@Trojlístek Musím naprosto souhlasit.

Jednoho kluka co tě měl rád jsi odkopla kvůli druhému bez zájmu o to co to s ním udělá. A pak se to stejné stalo tobě jako těhotné. Tomu se říká karma.

Jistě, jsi krásná, umíš se oblékat a víš jak na muže. Tak to ti gratuluju protože i přesto nejsi štastná. Možná to chce přehodnotit svoje životní priority, věk už na to máš.

 
Kajuli
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 15.12.16 02:05

E? Připadá mi to jako fantazírování puberťačky, opravdu nedovedu pochopit, že někdo ve tvém věku na potkání roztáhne nohy chlapovi jen proto, že okolí po něm touží.
Jak na osud, horoskopy, karmu a podobné ptákoviny nevěřím, tak tohle jsi holt dostala sežrat za to první odkopnutí.
Až dospěješ, třeba si začneš na mužích cenit jiných atribut, než je postelová gymnastika a počet bezmezných obdivovatelek.

 
granulka
Stálice 71 příspěvků 15.12.16 03:43

Nacti si nejake knihy o pozitivnim mysleni ;) zmen sve vnimani sveta, vaz si sama sebe a sveho tela, a najednou zjistis, kolik je kolem supr chlapu, ktere maji mnohem lepsi vlastnosti a charakter, pro ktere si je budes vazit a obdivovat a milovat a taktez oni tebe… nez ty chlapy co jsi popisovala, sexy audina, ci pan s hafo fanynkama :zed:
Ps a.pan bozsky te opustil jako proc? Kdyz si te chtel vzit?

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 15.12.16 05:54

Pripomínáš mi jednu známou. Je zhruba stejně stará, hezká, povrchní, ráda se fintí a svádí chlapy. Ty normalni se ji boji oslovit a ona by je ani nechtela. Musi mit borce, někoho komplikovaného, ktereho ji budou vsechny zavidet. Sexu má dostatek, ale kupodivu je sama, nešťastná, schovaná za maskou drsnačky, co ji žádný chlap neublíží…divné, že?

 
Sphynx Lady
Kecalka 377 příspěvků 15.12.16 05:55

Na tohle snad ani nemám slov. Sorry :mrgreen:

 
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 15.12.16 06:20

Je neštěstí, žes přišla o miminko. Ale jinak musím říct, dobře ti tak. Řeči o zlomenem srdci a masce drsňačky jsou jak z románu pro teenagerky. Prestan si porad na něco hrát, začni se chovat dospele a buď sama sebou. Jako sorry, ale opustit chlapy, kteří te měli rádi, kvůli někomu, koho všechny chtěly? Bože, do čeho jsi duši dal…

 
Barinec
Kecalka 255 příspěvků 3 inzeráty 15.12.16 06:34

Nechapu souvislost znameni s tim, ze si nevazis citu jinych a prchas tam kam te srdce tahne. Grazl v pribehu chybi, spis je to o tobe same. Je ti 28 a ne 15, tak se prober. Mozna jsi ledova kralovna, ale co da kazdemu hezkemu chlapovi. Muze se z tebe lehce stat vydrzovana milenka, ale s takovymhle pristupem urcite ne manzelka. Mozna to takhle neni, ale denicek vyznel dost v tvuj neprospech, ze se tomu, zes nenasla toho praveho ani nedivim.

 
Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 15.12.16 07:15

No srdicko, cely deníček na me působí jako jedna velká chvástačka. U každého ze svých partnerů si nezapomněla zmínit, jak ho všechny chtěly a jedina TY si ho dokázala zbalit. No holka zlata, co ale z toho, kdyz si je nedokazes udržet. Možná by ti neuškodilo dat trosku dolu ego, ty,,ledová královno ",pak se možná vytouzeneho happy endu dockas :palec:

Příspěvek upraven 15.12.16 v 07:17

 
Leenuska
Závislačka 2532 příspěvků 15.12.16 07:16

Ahoj, tak me se denicek nelíbí, připadne mi ze jsi pořádala lov na krasavce, hlavně ať je oblíbený at mi ho ostatní ženy závidí, nechápu jak skrz někoho takového můžeš kopnout do zadku normálního slušného člověka. Třeba by to jen chtělo přehodnotit své priority, promiň za upřímnost ale ja si myslim ze za to že jsi sama si můžeš jen ty a nikdo jiný. Jistě si krásná žena která má vkus a umí se hezky nalicit a oblékat ale to v životě nestačí.

 
Terisos
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 15.12.16 07:22

:roll: Padesát odstínů hadr… Ježiš, tak jsi nádherná a chceš jen božsky nádherné, aby ti ostatní nenádherné záááviděly. Jo, o to ve vztahu jde, abys vyhrála nad průměrně krásnými ženami a sbalila největšího Božského ve městě, to je záruka štěstí. :roll: Promiň, ale jsi povrchní a nevážíš si citů druhých. Tak buď zajímavá tím, že se jako trápíš kvůli stejně povrchnímu bývalému, co tě má na párku… Jsme stejně staré. Seber se!!! Srovnej si priority, nemysli jen na image a snaž se hledat citlivého a oddaného partnera. Třeba i s Favoritem a pleší.

 
Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 15.12.16 07:30

Pořád říkám, že každý má takový vztah, jaký si zaslouží. Tys do vztahů neinvestovala nic, jsi normální běhna, taková ta jednoduchá pipka hihihi, hehehe a mozek nikde. Bože, je mi blbě.

 
Katy 7
Kelišová 5257 příspěvků 15.12.16 07:34

No celkově si myslím, že je chyba v tom, že si pořád na něco hraješ a něco si dokazuješ. Začni být naplno sama sebou a život ti přihraje sám chlapa, kterého potřebuješ.
Možná bys neměla bez rozmyslu s každým hupsnout do postele, aby sis ho omotala. Nutno podotknout, že ti ani tahle taktika už nevychází. Chovala ses velmi povrchně a nevážila si lásky, tak teď ti jí nikdo nenabízí. Není se čemu divit. A ten arogantní tě zřejmě opustil, protože zjistil, že nejsi taková hvězda a nemůžeš na něj zapomenout, protože byl první kdo tě drze opustil dřív, než ty jeho.

 
Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 15.12.16 07:43

Mame rady grazly… v denicku jsem o zadnem necetla. Jen o urcitem typu muzu, kteri si vybiraji urcity typ zen. Zeny atraktivni, sebestredne, ale vnitrne prazdne.
Ty mas ve skutecnosti velmi nizke sebevedomi, vis ze by sis normalniho chlapa (ktery chce od zeny vic nez sex) nedokazala udrzet, protoze mu nemas co nabidnout.
Je mi lito, ze jsi prisla o miminko. Preju at se brzy zadari s nejakym normalnim chlapem.

 
tetaagáta
Kecalka 391 příspěvků 15.12.16 07:45

Je to hnusné sdělení, ale je lepší, že dítě mít nebudeš. Co kdyby nebylo nejdrsnější, nejnádhernější široko daleko a nikdo ti ho nezáviděl?
Působíš jako povrchní pubertální telátko, příště napiš raději do Bravíčka.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 07:46

@Heivka
tohle je přesné, také znám spoustu takových holek.
Hlavně at je chlap krásný, to že se jí vychrápe se všema holkama v okolí, chlastá a mlátí jí to je jedno. Důležité je, že ona je ta která s ním žije. Děkuju pěkně.
To radši budu mít doma normálního chlapa, který sice není samý sval a nevypadá jak manekýn. Zato mi poseče zahradu, udělá doma spoustu práce a miluje mě a naše dítě.
Mít doma nějakého machírka tak hledí jen na to aby si náhodou u práce nedej bože nezlomil nehet… „haha“.
Holka, prober se., srovnej si priority. Bud budeš mít doma fešáka a oči pro pláč, nebo obyčejného chlapa, který tě bude milovat, bude si tě vážit a budeš šťastná. Jen holt bude ten chlap vypadat jak každý druhý.

 
Alinal
Kelišová 5105 příspěvků 15.12.16 08:16

Je Ti 28 let, měla by sis ujasnit, co vlastně chceš. A vyhodnotit i to, na co „máš“. Atraktivní vzhled je prima, že máš ráda sex také, a co nabízíš dál? Možná by stálo za to podrobit kritice i sama sebe - nejen okolí. Třeba se Ti pak otevřou nové obzory ;). Každopádně Ti držím palce a přeji, abys našla muže, který bude v Tvých očích „ten pravý“ a pro kterého „ta pravá“ budeš Ty.

Příspěvek upraven 15.12.16 v 09:12

 
Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.12.16 08:27

„Kazda ho chtela a ja ho musela mit“
Jestli je tohle realny denicek, tak ti preju, abys bud brzo dospela, nebo pokud ti tvuj zivotni styl vyhovuje, aby sis tu patnactku v sobe udrzela do konce zivota. Protoze probuzeni z tohodle za deset let bude sakra bolestivy

 
Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 15.12.16 08:31

Jsi hrozne povrchní :nevim: proč by s tebou ten chlap nakonec zůstal? Navíc co když ti ho po čase okolí přestane závidět! Chce to mít v záloze dalšího fesneho :roll:

Jinak doufám, ze je to jen fantazirovani

 
svycarka
Echt Kelišová 7550 příspěvků 15.12.16 08:39

:think: no jo, co s tebou holka…Mozna by nebylo od veci dat sanci mensim krasavcum, zato s vetsim srdcem. No tak honit skor ve 30 Status „JA MUSIM MIT NEJ“ se uz prece nehodi :kytka: Vrat se do spolecnosti, vyjdi si s kluken jen tak do kina ci na vino, bez toho, abys ho hned musela hodnotit zda se hodi pro budoucnost. Treba najdes sobe super kamarada a ten muze mit kamarada a… ;) Nafackovala jsi si uz dost a do rakve daleko!

 
fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 15.12.16 08:53

Sklop nosánek dolů a začni přemýšlet nad sebou. Chlapům se nedivím. Krása je pomíjivá. V první fázi je všechno krásné a zalité sluncem, později se ukáže, jaký člověk ve skutečnosti je.

 
nenapadna
Závislačka 3008 příspěvků 15.12.16 09:03

Zakladatelko koukam ze tu podle prispevku dostavas docela „kartac“ a souhlasim. Vis jak se rika „jakej sel, takovou nasel“? :nevim: U tebe to totiz sedi, ti chlapi jsou odrazem tebe - povrchni a hledajici peknou tvaricku jako trofej. A pritom ve 28 uz bys mohla vedet ze o tom vzhledu to az tak neni (nerikam se o sebe nestarat, to vubec ne)…k cemu navrch huj a vevnitr fuj? :nevim:

 
Croksy
Kecalka 204 příspěvků 15.12.16 09:26

Tak s muži vám to nevychází :,( Co hledat štěstí u žen? :)

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 15.12.16 09:36

Já bych řekla, že chlapi se k tobě chovají naprosto stejně, jako ty k nim. Jako k hadru.

 
Jorik81
Kecalka 326 příspěvků 15.12.16 09:37

Dospěj a přestaň číst červenou knihovnu. Rozumný dospělý chlap se většinou nechce oženit a mít rodinu s drsnou ledovou krasavicí a navíc trochu zastydlou v pubertě. Jo, a uzavřenost a držení pocitů pod pokličkou taky není pro většinu z mužů přitažlivé, tajemné zraněné krásky jsou fajn ve filmech, ale normální chlap si s nimi život komplikovat nechce. Hodně štěstí. Třeba najdeš Božského, který bude božský pro tebe, ale na ulici se po něm žádná ani neohlídne.

 
Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 15.12.16 09:47

To jsem zvědavá, jak tady ten deníček dlouho vydrží :lol:

 
Fassatka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 15.12.16 09:48

Deníček běhny s velkým B

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 09:57

To je určitě smyšlené… tomu nevěřím

 
kopretina90
Kecalka 212 příspěvků 15.12.16 10:01

Já si myslím, že od Vás slečna dostala docela kartáč. Vždyť to je deníček, každý má nějakou minulost :roll: Dle deníčku soudím, že slečna přišla na to, že udělala chybu a že se chovala hrozně.. Možná to udělala z důvodu zlomené duše. Kdo ví :nevim: Každopádně slečně přeji, aby našla konečně toho pravého a byla šťastná :kytka:

 
Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 15.12.16 10:01

Myslím, že všechno už bylo řečeno, a nezlob se, bylo to řečeno moc dobře…
Ještě bych doplnila, že mi připadáš, jako když si myslíš, že za to nemůžeš, to „hvězdy, planety, osud, znamení…“ ale „hvězdy“ nikomu nevládnou, to člověk má vládnout svým hvězdám.

 
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 15.12.16 10:12

Vše už bylo řečeno a pod všechno se podepíšu. Já prostě jen nechápu tu odvahu takhle se chválit. Jsi za lehkou holku a navíc zůstáváš sama. Nikdo tě nechce, protože kromě rozkroku na tobě nic není. Bravo. Chtěla bych být jako ty. :D :palec:

 
Jitusee
Extra třída :D 10213 příspěvků 15.12.16 10:29

@kopretina90 Myslíš,ze na to prisla? Na tebe z toho ta sebestrednost a povrchnost netryska? Myslim, ze kdyby u každého partnera vynechala zmínku o neodolatelnem vzhledu, zdaleka by takový kartáč nedostala. Nebo ty ses o nich krom toho jak byli krasni neco dozvěděla? Vzhledem k tomu, ze ani u jednoho nezminila žádný povahovy rys, tak je evidentní co je pro ni důležité.
A to jak se pasuje do role hvězdy a trofeje je absolutně směšne. Vsadim se, ze to žádná miss červenec neni, takove to nemají potřebu cpát nekomu na odiv. Takze ne, ja myslim, ze valná většina ji neodsuzuje za minulost, ale za to jak se prezentuje ted.

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 10:53

@Jitusee :palec: :mavam:

 
unuděná
Kelišová 5448 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 11:00

Mě to nepřijde úplně blbé (ani po stránce stylistické, ani obsahové). Je to prostě deníček jedné mladé nerozvážné holky, která neví, co od života chtít. Kdyby to mělo v závěru nějaký dodatek ve smyslu „asi si teď musím trochu přeorganizovat život a vytyčit priority, když už mi ta karma takhle naflákala“, bylo by to bezva. Trochu to v závěru cítím, ale může to být jen mé zbožné přání ;) Jsou ženy (a muži) u nichž nadosmrti zůstane touha pro kráse, atraktivnosti a žádanosti na prvním místě :nevim:

 
margarithka1
Povídálka 30 příspěvků 6 inzerátů 15.12.16 11:16

Teda dámy,
z vašich komentářů mi zůstává rozum stát. Samozřejmě, že slečna nezvolila nejlepší nadpis a už podle prvních řádků je znát, že rozhodně nepatří mezi členy menzy, ale tohle??? Trošku si říkám, zda za těmi komentáři necítím závist z toho, že nejste krásné/mladé/žá­doucí, že jste si nic neužily, protože od 15 sedíte s prvním chlapem.

Psát slečně, že je běhna? No a co, tak si užila. Aspoň nebude ve 30 chytat druhou mízu a šílet po sousedovi/kolegovi. Neměla štěstí na chlapy. Vzhledem ke zdejším diskuzím si ale někdy říkám, která má… Navíc, veškeré romantické filmy…nejsou o tom, že si ženská v 17 nabrnkne neoblíbeného poďobaného obrýlence, že. Vždycky si najde krasavce, mnohdy zajištěného…no, tak slečna chce asi někoho takového i v reálu. Která by nechtěla. Mimochodem já jednoho takového znám…a je chudák nešťastný, protože by chtěl normální holku, ale takové ho nechtějí, protože si (možná) myslí, že je namachrovaný blbeček. Přitom je to strašně hodnej kluk.

A teda psát jí, že je dobře, že dítě nemá…no teda fuj. To už je dost přes čáru.

Zamyslete se někdy nad tím, co píšete. Samozřejmě že internet snese všechno, ale z některých vašich komentářů čiší strašná zapšlkost a hořkost snad i z vlastního života. Pokud vás něco trápí, vyřešte si to ve svém vlastním životě a nevybíjejte si to na holce, která si přišla postěžovat, že jí bude 30 nemá chlapa a potratila. Myslím, že jí už tak je to pro ni nápor.

 
nenapadna
Závislačka 3008 příspěvků 15.12.16 11:17

@unuděná mas pravdu. U nekoho to pretrva cely zivot. Jenze bohuzel zena je v tomhle dost v nevyhode…chlap s vekem muze nabyvat na sarmu (a jestli k tomu ma i tucne konto tak je bez debat :mrgreen: ) a neustale menit za „mladsi model“, kdezto u zeny chte nechte zub casu zahloda :nevim: takove zeny pak starnou dost tezko, protoze kde kdysi stacilo pekne zamrkat uz ani pes nestekne :mrgreen: takze ve vlastnim zajmu by mela zakladatelka prehodnotit svuj pristup k muzum a sobe same co nejdriv.

 
Fikcia
Kecalka 224 příspěvků 15.12.16 11:47

Dost se vašimi komentármi bavím. Každý človek je nějakým způsobem povrchní. Která z vás, co tady zakladatelce píšete že je taková a taková by šla na rande s chlapem páchnoucím po cibuli a s děravými fuseklema, asi žádná. Autorka denníčku je síce do větru, ale zasa má trocha sebereflexe a uvědomuje si, že někde dělá chybu. Neumím si ji však představit v dlouhodbém vztahu, začne se nudit a vyhledávat příležitosti a možno to z ní podvědomě chlapi cítí a proto se bojí s ní navázat vztah, kde pojde o něco víc, nežli jenom o sex. A ano, krásnou holku chtějí všichni do postele, ale ne na vztah, o tom jsem se i já přesvěčila. A dále jsem taky na vlastní kůži zažila, že čím později roztáhnu chlapovi nohy, tým mám větší šanci si ho udržet na dýl, než na pár nocí. Ale holt jsem k tomu taky musela doznát. Přeji autorce deníčku, ať k tomu doznaje taky. Bude to bolet ale bude to stát za to. A chlapi ji budou zobat z ruky. :hug:

 
Martina D.
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 15.12.16 12:00

Přelouskala jsem tvůj deník a pořád jsem tam čekala na toho grázla a on tam není. :think: Jste tam všichni tak nějak stejní, všichni jste krásní a stále hledáte co nejlepší trofej, kterou vám budou všichni závidět. Já třeba vůbec nechápu tvoji touhu po někom, koho všechny chtějí. Já takového měla jenom jednou a to jsem to před okolím tajila, aby mě nesežralo. :lol: A sbalil on mě a měl mě rád, to jen pro upřesnění. Jo a bylo nám málo let. :) A rada pro tebe? Nespi s nikým, kdo tě nemiluje, jsi pak jenom kus hadru. Buď svá, nech se pozvat na rande od normálních kluků, nehleď na oblibu, ale povídej si s nimi a nespi s nimi, dokud nebudeš mít pocit, že o tebe opravdu stojí jako o člověka. a on se někdo pro život najde. ;)
Jo a zapomeň na toho, s kým jsi chtěla rodinu, stejně ho chceš jen proto, že tě odkopl jako první. Určitě nestojí za to, aby ti pořád ničil život. :kytka:

 
mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.12.16 12:13

Prijde mi taky smutný jak tady na ni hazou spinu… Jedna jak druha bez chyby. Me tenhle denicek prijde tak, ze si sama uvědomila, ze takhle teda ne. Ten co si ho chtěla vzít ji zlomil srdce a pak jen vztahy z bláta do louze… Pro zakladatelku- na každého nikdo nikde xeka. Třebas nebude takový jakyho jsi si ho vysnila, ale třebas bude mít srdce na správném místě… Otevri dveře od bytu, pak oči a divej se kolem sebe. Jsi krásná, ale prazdna. Nenech se tím zničit. Je ti 28… Krásný věk, mas tolik moznosti jak naložit sama se sebou a se životem. Tak toho vyuzij a myslím, ze kdyz budeš přirozená, taková jaks jsi, půjde to. Dítěte je mi líto, preji ti at brzo napíšeš jiny denicek. Plny lasky :mavam: @kopretina90

 
mamina1982
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 15.12.16 12:16

@margarithka1 pod timhle se podepisu zase ja

 
Fonty
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 15.12.16 12:42

@margarithka1 Souhlasim

 
Stánina
Neúnavná pisatelka 19691 příspěvků 15.12.16 12:55

@kopretina90 Aspoň jedna hodná „sudička“… :kytka:

 
Stánina
Neúnavná pisatelka 19691 příspěvků 15.12.16 12:57

@margarithka1 super :hug: :hug: :hug:

 
Stánina
Neúnavná pisatelka 19691 příspěvků 15.12.16 12:59

@mamina1982 tak nakonec 3…aspoň že tak :kytka:

 
Sněženka25
Závislačka 3899 příspěvků 36 inzerátů 15.12.16 13:05

Nechápu tvůj název, že máš ráda grázly…který z nich byl grázl? Kromě jednoho jsi všechny opustila ty..A když ti to jeden vrátil, tak se divíš…Nehledě na to, že do jedné řeky dvakrát nevstoupíš…Tvoje chyba, že jsi sama…baví tě provokovat, baví tě s nimi spát, ale po chvilce tě omrzí… A to jak píšeš o každém z těch kluků, jak byl úžasný, jak ho každá chtěla, ale on si vybral tebe - to působí dost namyšleně :poblion:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 15.12.16 13:05

@margarithka1
Jsem ráda, že se nemusím unavovat sáhodlouhým vypisováním… podepisuji se pod tvůj příspěvek :palec:

Taky mám nějakou minulost, možná peprnější než autorka deníčku :mrgreen: A jsem za ní ráda. Prožila jsem si super mládí a „telecí“ věk. Neměnila bych! Teda jen jednu věc bych změnila - neucukla bych před líbačkou, a následně jistě i sexem, s božkým DJem… jojo, to byla chyba :zed: :mrgreen:

Zakladatelko: Bilancuješ ještě brzy. 28 let nic není. Kamarádka našla pana Božského až teď, ve 34 letech. Klid, všechno bude ;) :palec:

Příspěvek upraven 15.12.16 v 13:07

 
Anna766
Hvězda diskuse 69208 příspěvků 15.12.16 13:12

Myslím na poraženecké řeči je brzy.Ve 28 letech přece není konec života. :kytka:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 14:13

Doporučuju knížku Až tak moc tě nežere. To jednou koupím dceři jako studijní literaturu, aby si našla vhodného muže.

 
ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 14:14

@Sněženka25

Mám stejný názor. Navíc se svou pověstí to bude mít těžké. :think:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama