To nejhorší je za námi

Těhotenství

Stres, čekání, AMC a zase čekání... Ale konečně jsem se dočkala klídečku. :)


1 komentář

První návštěva na genetice dopadla skvěle. Dál se našel hematom na břišní stěně, takže se všechno zkomplikovalo, krvácení, bolest a klidový režim. První termín AMC mi dr. zamítla s tím, že díky hematomu to nepřichází v úvahu. Dostala jsem termín nový. Odpočívala jsem, snažila nic nedělat a nerozčilovat se. Byla jsem trochu vystresovaná, když jsem krvácela. Přítel se snažil mě uklidňovat, ale bylo mi z toho všeho do breku…

Nejen že jsem měla strach o naše mimčo, ale brala jsem v potaz i zákaz veškerých sexuálních aktivit. Byla jsem zoufalá, přišla jsem si tak hrozně k ničemu. Hormony už mi asi začali tlačit na mozek. Doma jsme se pořád dohadovali a já vyšilovala, že to můj drahý začne hledat jinde. Byla jsme protivná už i sama sobě… Ve finále to všechno završilo to, že mě po osmi letech zradila má „nejlepší přítelkyně“.

Byla tak neskutečně dotčená, že se jí nesvěřím absolutně se vším a že jsem se odstěhovala a nežiji jen pro ni že si začala vymýšlet báchorky. Neskutečně mě vystresla. S ex manželem máme skvělý vztah a i on si rozumí s mým partnerem. Najednou na povrch vyplula verze, že naše malá princezna není mého přítele, ale ex manžela, a pokud ne jeho, tak někoho úplně jiného. Bylo mi z toho na zvracení. Člověk, kterému jsem po tolik let tak důvěřovala, mě ničil. Mou osobu i moje vztahy, můj život. Naštěstí jsou chlapy rozumní, a tak jsme jí dali všichni tři co proto. Odstřihli jsme ji i přes její prosík a další pokusy o smír ve lžích. Neuspěla. Mně je hned líp. Vím, že jsme to ustáli v pohodě…

Když konečně přišel den nového termínu odběru plodové vody, byla jsem hrozně nervozné i přesto, že už jsem si tím jednou prošla. Měla jsem takový zvláštní pocit. Odběr proběhl v pořádku, jen se mi chtělo hrozně spát, malá se má dál k světu. Asi byla jen malinko naštvaná, že vzali, co bylo její. :-)

Přítel konečně poprvé zacítil pohyby a byl z toho mimo mísu. :-)

Dnes jsem volala pro výsledky z AMC, je to oficiálně naše vysněná holčička Janička.

Je v pořádku a jediné, co zdědila, je ta pitomá genetická vada krve. Ale říkám si, že i s tím se dá žít. Teď už se jen těšíme na naší malou a shromažďuji věcičky.

Jediné, co nás doma trochu trápí, je to, že to štěstí s námi nemůže prožívat přítelova maminka, po které se malá jmenuje. Moc nám tu chybí, ale určitě nás opatruje. :srdce:

Hodnotilo 21 lidí. Score 3.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
katka.polka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 27.04.15 08:03

Ten stres znám, ale hlavně že už je všechno v pořádku :srdce: Moc držím Janičce palce! :srdce:

 
Misel02
Závislačka 4329 příspěvků 27.04.15 08:20

Neboj vše zas bude taky jsem stresovala tak hodně štěstí a gratuluji k holčičce a už se těším na deníček o porodu:-)

 
jaaaaaana  27.04.15 08:50

Pro me je ten zapisek tak nejak z jine planety…asi je to soucast nejakyho delsiho deniku? A preji autorce, at je nadpis skutecne pravdivy…

 
pajinka256
Kecalka 135 příspěvků 27.04.15 09:07

Dokážu si představit, co prožíváš. Znám i případ, kdy si lidi prohlíží dvě holčičky, s tím, že ta mladší je podobná spíš strejdovi, než tátovi, takže máma musela zahnout. Nebo u nás jistá osoba začala šířit teorie o tom, že mě k těhotenství donutil můj manžel, aby mě měl neustále doma a nemohla jsem ani do práce :roll: Což se nijak zvlášť neuchytilo, jelikož ten, kdo mě zná, tak ví, že já si miminko přeji již delší dobu.
Jinak jsem ráda, že vše bereš s nadhledem a začínáte se radovat z dobrých výsledků vyšetření a ostatních radostí i starostí, co těhotenství přináší. Přeji hodně štěstí do budoucna :kytka:

 
pe-terka
Extra třída :D 11297 příspěvků 27.04.15 10:54

@pajinka256
Jejda, proč by holčička nemohla být podobná strejdovi, pokud jsou s tátou bratři? Vždyť mají společné geny, tak si holt dítě do genofondu vytáhlo znak, který má třeba strýc po společné matce (babičce), když tatínek je po tatínkovi (dědovi). Naše nejstarší dcera je vyloženě po prarodičích, z každého má něco, prostřední je dokonce celá moje babička, takže její prababička. Genetika je záludná :lol:

Příspěvek upraven 27.04.15 v 10:54

 
pajinka256
Kecalka 135 příspěvků 27.04.15 11:17

@pe-terka no mě je tohle jasné, ale ty lidi, kteří mají potřebu se rýpat v tom, po kom to dítě víc je a jen shledá nějakou rozdílnost, tak hned odsuzují matku, že byla nevěrná… takových se najde dost a bohužel je nenapadne se raději starat o sebe. A bohužel k tomu člověk přijde, ani neví jak a o co hůř, jakmile se to začne rozhlašovat, tak je to pravda, protože to říkala i Jaruna a Bohuna. Prostě ať žijou drby :cert:

 
Mimisss
Stálice 59 příspěvků 27.04.15 14:31

@jaaaaaana Je to pokračování předchozích deníčků :-)

 
kalafunka
Povídálka 45 příspěvků 27.04.15 16:39

Jo, já si zas od tchýně poslechla, že naše malá není teda vůbec nikomu podobná. Přitom je celá manžel :lol: A to neviděla našeho nejmenšího. Ten fakt neni nikomu podobnej

 
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 27.04.15 22:52

Také to znám :) naše babina, když jsme ji oznámili, že se budeme stěhovat, začala rozhlašovat a hlavně „vrtat“ příteli do hlavy, že to dítě co čekám, nemusí být ani jeho… Jen aby se nestěhoval a zůstal u ní… :cert: prostě někdo si důvod najde i tam kde není :)

 
Badblond
Kecalka 170 příspěvků 06.05.15 15:37

Janička :srdce: krásné jméno a hlavně zdraví :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama