Už je to půl roku

Rodičovství

Kdy se nám narodil ten nejúžasnější, nejkrásnější a nejhodnější chlapeček na světě, a proto jsem se rozhodla napsat další deníček, který si snad jednou budeš číst a budeš se všemu smát.


1 komentář

Přijde mi to jako včera když jsme si tě s tatínkem donesli domů z porodnice a vše nám přišlo tak divné než jsme si zajeli nějaký systém, teď už se tomu jen smějeme, jak jsme dlouho študovali přípravu UM a odměrku hladili až úplně do rovna, vodu přesně na milimilimetry :-D Teď už jsme s tátou sehraná dvojka a všechno děláme jako machři.

Ty už taky nejsi to maličké bezbrané stvořeníčko co celý den leželo v košíku a spinkalo a papalo. Teď už lezeš po celém obýváku a vytíráš podlahu svým bříškem a já nestačím schovávat všechny nebezpečné předměty. Ještě před měsícem ti stačila malá deka kde si se plácal jako malá rybka na souši a teď už jen čekáme kdy se postavíš pořádně na kolínka a později na nožičky a ukážeš nám jaký si Ďáblík (teď se tu na mě směješ od ucha k uchu jako kdybys věděl, co právě píšu). Už jsi pěkný rošťák, který mě dokáže pěkně pozlobit ale i tak tě moc miluji a nedokážu si bez tebe představit jediný den. Ten tvůj úsměv je tak krásný, že snad krásnější úsměv neexistuje.

Zrovna včera, když jsi dostal k obídku zeleninku s masíčkem si mě dokázal během 2 vteřin rozčílit a rozesmát. Nandala jsem plnou lžičku papání a tebe nenapadlo nic jiného než mi tu lžičku chytit a pak si tou ručičkou přejet všechno na co si dosáhl a když jsem na tebe zvýšila hlas dostal si záchvat smíchu (což teda doufám ti nezůstane a že jako puberťák, když tě budu kárat, se mi nebudeš vysmívat do obličeje).

Musím napsat ještě jednu zálibu tedy vlastně dvě, které tě teď tak strašně moc baví:

1. Slintáš na podlahu a jak proti ní svítí sluníčko tak to vidíš a slinama kreslíš obrázky, které já pak pracně mažu a leštím.

2. Doplazíš se pod stůl a okusuješ nohy od židlí, které jsou chromové a asi si o ně chladíš dásničky.

Každý den si jiný a pokaždé mě rozesměješ nějakou novou blbostí, co jsi se naučil. Teď mě asi nejvíc zlobíš tím, že se v noci převracíš na bříško, kde se ti nelíbí a voláš mě, ať tě dám na zádíčka.

Koukám že jsem se zase rozepsala tak ještě ve zkratce. Už chodíš do bazénu, kde se ti moc líbí a připravuješ se tam na léto až se budeš koupat doma na zahradě, už jsi byl také poprvé u pani fotografky, kde se ti taky líbilo a byl jsi moc hodný a šikovný, tobě se vlastně líbí skoro všude, jsi šíleně společenský a nejsi rád, když jsi sám jako zrovna teď, kdy už na mě slušně nadáváš že se ti nevěnuji.

gnffdb gvfdbnjgkb bnjjgfh
gfn ngfnjhhkfd

Tak jsi si zahrál s klávesnicí a už jsi spokojený.

Jsi prostě moje zlatíčko a nejradši bych tě mazlila celý den, ale ty bohužel na mazlení a pusinky moc nejsi. Už si velký chlap a přeci se nebudeš mazlit s maminkou, to by taky hrálo co? Stejně tě občas s tatínkem mučíme u nás v posteli a mucinkujeme tě, i když se na nás čílíš a plácáš nás a mě taháš za vlasy.

Doufám, že budeš stále takhle hodné zlatíčko, které mi bude dělat jen radost a žádnou starost.

Hodnotilo 4 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
mucinka2
Nadpozemská drbna 26633 příspěvků 14.04.11 08:34

krásně napsany,celou dobu jsem se usmívala :lol: jako ,kdybych četla o svoji holčičce,ktera uz je veeeliká a zlooobiva :mrgreen: hodne stesti s malým :srdce:

 
Ráďulka89
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 14.04.11 08:49

moc děkuju

 
skritek Petra
Kelišová 5505 příspěvků 14.04.11 10:32

krasne, hodne stesti cele rodince a at maly dela jen samou radost :)

 
Spee
Závislačka 3536 příspěvků 14.04.11 12:52

super deníček..jako bys psala o mém Matyáškovi,kterému bude 8měsíců :-) ti chlapi to s náma stejně umějí skoulet,že :-)

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 14.04.11 13:23

úžasný :hug: Veru se taky vzteká když jí škádlim-mazlim :mrgreen: ale občas se i řehtá takže vim že se jí to líbí, prostě mě bere takovou jaká jsem. To muchlání a chramstání do krčku prostě nějak přežije a pak má klid :lol: :lol: :lol:

Ať ti krásně roste, Říjňátko naše nové! :hug:

 
Nellik88
Kelišová 6542 příspěvků 14.04.11 13:28

no radu,toto uteklo co??a ze nam dali pekne zabrat,porad to budou nase zlaticka i kdy uz budou velci chlapi.ani se nenadejeme a pujdou do skolky :wink: tomaskovi hodne zdravicka :hug:a mamince pevne nervy :pankac: do dalsiho pul rocku,pak uz budete slavit prvni velke narozeniny s poradnym dortem a dareckama..A ty?bu­des vzpominat,jak se tvuj maly milacek dral prave na svet a ty jsi se nemohla dockat az ho poprve uvidis :srdce:S lexikem pozdravujeme a posilam :huban: :dance: mu veeelikou pusinku

 
evinula
Stálice 100 příspěvků 14.04.11 17:06

Skvěle napsany :palec: ty naše zlatička kdyš se nan nas usmějou to je to nejkrasnějši.Naše beruška tami ted dava zabrat ma pul roku a už leze a všude.Takže ted je to teprv pořadny hlidani…Ale už se moc těšim až bude už tapkat…Tak přeji všem pohodu :mavam:

 
Ráďulka89
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 14.04.11 19:40

Ani jsem nečekala tolik ohlasů všem moc děkuju a Nelíku moc hezky si to napsala až sem skoro slzu uronila :lol:

 
Nellik88
Kelišová 6542 příspěvků 14.04.11 20:33

ty jsi trdlo :wink:ja psat neumim :-D ale dekuju :pankac: :hug: :hug:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 15.04.11 07:28
:palec:
Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Nejkrásnější druhý porod

Krásný porod


Reklama