Váš příběh - Děťátko ze zkumavky

Těhotenství
  • emimino
  • 28.08.01

Denisa nám napsala svůj příběh, kdy se s manželem léčili z důvodu neplodnosti (v Neplodnosti Příběh s otevřeným koncem). Jejich sen se jim vyplnil a teď čekají své miminko. Jejich příběh pokračuje. Přečtěte si jaké je toto těhotenství a čekání na malý uzlíček. Deniso gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Asi si říkáte co to je za divný název příběhu, ale na jiný jsem nepřišla. Můj příběh měl jistý začátek a ten jste si mohli přečíst na této skvělé adrese pod názvem Příběh s otevřeným koncem.

Já jsem měla štěstí a zatím jsem hrozně šťastná nastávající maminka. Se Šárkou jsme se domluvily, že zkusíme pokračovat v psaní a trošičku přiblížit, jak vlastně takové těhotenství probíhá. Já sama nevím, jaké to bude, takže je to docela na ostro.

Ale než začnu chtěla bych využít této příležitosti a poděkovat Všem lékařům a zaměstnancům Gyncentra Ostrava za skvělý a profesionální přístup, potom panu Dr. Buchtovi za tuto krásnou šanci a popřát mu, ať to mé těhotenství dotáhneme úspěšně do konce. Ale nejvíc ze všech Jeenate a Jirkovi za to, že mně i mého manžela v těchto těžkých chvílích drželi nad vodou a popřát jim ať se jim narodí zdravá a krásná holčička.
A teď už k mému příběhu.

19.7.2001
V tento den jsem šla poprvé na ultrazvuk a viděla poprvé své miminko. Bylo to moc krásné, s manželem jsme dostali i obrázek z ultrazvuku, kde je zatím naše miminko takový malý černý flíček. Tímto ultrazvukem jsem zakončila i svou léčbu v gyncentru a začala se léčit u svého původního gynekologa.

20.7.2001
Toho jsme navštívili hned druhý den. Tam mi pan doktor udělal celkové vyšetření a zjistili jsme, že můj brouček má 2,5cm a že mu tluče srdíčko. Domluvili jsme se na první poradně a odhadem jsme zjistili, že jsem přibližně v sedmém týdnu. Teď mně čekají krevní testy.

Toto je zatím vše, pokud někoho zajímá, co se týče toho, jak to vše prožívám, tak docela v klidu. Sice mám snad vše, co se těhotenství týče i když jsem doufala, že mně se to vyhne. Takže je mi zle skoro po všem, co jsem kdysi milovala, mám všelijaké chutě a jsem pořádně nervózní. Jinak jsem na rizikovém těhotenství, to znamená doma. Hrozně se mi stýská po práci a vše, co se dá dělat doma mně nebaví. Přes tuto stránku jsem se seznámila s mladou paní se kterou si píšeme, takže pokud si někdo chcete zkrátit chvíli jsem k dispozici.
Pa Pa
 Denka

2. část

14.srpna 2001
Dneska jsem byla u pana doktora. Miminko je v pořádku já také, prostě jsem šťastná. Jsem majitelkou těhotenské průkazky a vím, že můj drobeček se má narodit 8.března 2002.
Přibrala jsem 0,5kg a cítím se skvěle až na to, že mně trápí zácpa.
Jinak piju nápoj GRAVIMILK - mohu doporučit, je výborný chuťově i tím, že prospívá mně i miminku.
A ještě jedna novinka, díky tomu, že jsem se šetřila a byla opatrná mohu jít na tři měsíce do práce a já se nemůžu dočkat, protože se mi to doma neskutečně táhne…

Zatím je to vše zase se ozvu. Děkuji všem co se mi ozvali a i nadále pořád platí: Pokud můžu pomůžu..
Mějte se hezky pa pa Denka

Předešlé komentáře ve staré verzi

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.02 14:22

Ahoj Denko,
po přečtení celého příběhu napjatě čekám, jak to dopadlo - pokud to bylo v pořádku, tak bys dnes už měla být „majitelkou“ synka nebo dcerušky (nebo dvojčátek?).
Prosím, napiš pokračování !
Mamina ve 12.týdnu
 Jiřka

Vložit nový komentář