Věkově nesourodé přátelství II.

O životě

Tento deníček navazuje na první Věkově nesourodé přátelství. V předchozím deníčku jsem se svěřila, jak se dá přátelit s člověkem o cca 20 let věkovým rozdílem. Nyní píšu pokračování, jak to vlastně probíhá dál. Na vaše rady jsem opravdu zavolala a řekla, že mi chybí. Jak to tedy dopadlo?

Bude to pomalu rok, co jsem vydala předchozí deníček. Z komentářů jsem si vzala k srdci, že zavolám, a dál to nebudu řešit.

Zvedla jsem telefon, vytočila číslo a nečekaně to paní X opravdu zvedla. Zeptala jsem se, jak se má, a že bych ji ráda viděla, že mi chybí. Odpovědi se mi dostalo, že docela dobře a že i ona mne ráda uvidí a že si pošleme nějaký termín, který se nám bude hodit.

Samozřejmě se na to zapomnělo a nedělo se nic. Asi po 2 měsících mi zazvonil mobil a tam se ozvalo, kdy má čas, a nakonec z toho byl půlhodinový telefonát s tím, co je nového. Z telefonátu jsem pochopila, že to pro ní nebylo vůbec lehké období, možná ještě horší než kdysi. Poslali jsme si pár sms, párkrát ještě zavolaly a potkaly se.

Bylo to jako za starých časů, vypily jsme láhev vína, řekli co je nového. Nakonec z ní vypadlo, že je na mě děsně pyšná a že je ráda, že já se mám dobře.

Od té doby se tak 1× týdně ozveme sobě, jestli jsme ok, když jedna z nás jede kolem, zda máme čas, což bohužel z časové vytíženosti moc nevychází. Ale alespoň nějaký kontakt tam je.

Změnila práci, stále učí, ale jinde, kde je šťastnější, teda doufám. Celkově jsme se viděly párkrát, dá se to spočítat na prstu jedné ruky, ale za měsíc má narozeniny, takže chystám nějakou přepadovku do školy… Musím totiž uznat, že ani na moje narozeniny před měsícem nezapomněla a dost potěšila.

Nakonec tedy vše dopadlo v rámci možností dobře, uvidíme, zda se budeme vídat častěji, ale víme, že i po odloučení tu stále přátelství je a stále se na sebe můžeme spolehnout. :-)

Hodnotilo 18 lidí. Score 2.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lenka 80  14.03.16 06:33

Ehm…to je denicek?

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 14.03.16 07:08

No to je super! udělalo mi to velkou radost, děkuji :dance:

 
Nafrněná  14.03.16 08:50

Taky jsem ráda za pokračování :-) dobře že to tak dopadlo

 
Lutonka  14.03.16 09:29

Sorry, ale tohle je teda denicek jak stehno. Bohate stacilo napsat to do komentu pod ten prvni, pro ty, ktere to zajima :roll:

 
luffinka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 3 inzeráty 15.03.16 09:47

@Lutonka
už v úvodu zakladatelka zmiňovala, že se jedná o pokračování - tudíž nebylo nutné číst :roll:

 
Lutonka  15.03.16 12:24

@luffinka Ja vim, prvni denicek jsem si prave pamatovala, a tak jsem rozklikla a cetla a byla zklamana strohosti a kratkosti deniku.Tot vse :nevim:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama