Věkově nesourodé přátelství III.

O životě

Jsou dvě hodiny ráno. Zrovna jsme se vrátili ze Španělska, kde se slavily narozeniny... A jelikož druhý díl byl velmi strohý, rozhodla jsem to teď napravit! :)

Když tohle píšu, je neděle večer - počkat, ne večer. Už 2 hodiny ráno. Dnes jsem přiletěla ze Španělska, kde jsme všichni slavili velké narozeniny paní X… Její děti, jejich přítelkyně, já s přítelem.

Po vydání druhého deníčku byla opět asi tříměsíční pauza, kdy se ani jedna strana neozývala. Jelikož jsem nastoupila do nové práce, a měla jsem fůru starostí, tak jsem to nijak nevnímala. Až když jsem se usadila v práci, tak mě tak jednou doma večer u dvojky vína napadlo, jak se vlastně má…

Zvedla jsem mobil, vytočila číslo a z druhého konce se zaznělo: „Čááááu, kdy přijedeš?!“, pro mě nečekaná reakce a tak ze srandy říkám, že vlastně mám čas zítra. „No tak paráda, pošli sms, v kolik dorazíš, a mladýho pozdravuj a vyřiď, že tu přespíš.“ říkám ok, ok. Paráda! Přítel zrovna na tři dny u rodičů, tak aspoň nebudu doma sedět sama jako pecka.

Druhý den ráno posílám sms, jak mi jede vlak. Stojím před barákem, kde jsem sakra dlouho nestála a beru mobil do ruky, že jsem dole. Najednou slyším něco jako pokus o hvízdání a tam vysmátá paní X, s dvěma sedmičkama Tramínu červenýho v náručí, se kterými se mě snaží obejmout.

No, ačkoliv jsem dorazila po obědě, šli jsme spát v 5 hodin ráno. Protože toho bylo tolik, co si říct. Po vypití první lahve se mi dokonce omluvila, nic takového jsem nepotřebovala slyšet, ale jo, omluvila. A měla důvody, proč se neozývat. Nicméně byla psychicky v pohodě relativně, a tak jsem seděla na tý obrovský terase zabalená v dece ve 2 ráno, a věděla jsem, že tohle přesně mi chybělo.

Dopoledne jsem vystřelila z bytu, musela jsem do práce. Když se za mnou zaklaply dveře, říkala jsem si, tak snad to nebylo naposled.

No, nemyslela jsem na nic a letěla na vlak. Asi v 9 večer jsem se přiřítila domů s vybitým mobilem. Dávám do nabíječky, zapínám a 2 nepřijaté hovory. Nechávám být, protože jsem hotová, že pak kouknu, kdo co chtěl. Padám na gauč a v tom se rozezvoní mobil.. A na displeji nikdo jiný než

Byla jsem ráda, že se nebudu ozývat první, že to nebyla jen hurá akce a za rok dáme další. V telefonu se jen ozvalo : „Hrozně si mi celou dobu chyběla, až budeš mít čas, tak doraž, pa!“ Nestihla jsem ani odpovědět nic..

Nechala jsem to ten večer být a druhý den jsem zavolala s tím, že příští týden mám čas tak a tak… No a od té doby není ani týden, co bychom se neviděli, ať už je to na rychlý kafe na půli cesty, nebo dvojka nebo třeba láhev na terase.

Kluci mě taky rádi viděli, žijou teď v jiném městě než jejich máma, takže byli rádi, že jsem zase v TOP trojce volaných čísel, a mamka je nebude buzerovat 20× denně. (Bylo to myšleno vtipně, mámu zbožňujou). :-)

No a teď mám hlavu plných vzpomínek z tý nejlepší dovolený na světě. Všichni tam byli neuvěřitelný!

Řekla bych, že teď je to snad ještě lepší, než kdy bylo. Vždy pro mě bude (druhá) MÁMA, nejlepší kamarádka, někdo komu můžete říct absolutně cokoliv a jeden z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH lidí na světě!

Happyendy se opravdu stávají! Věřte v ně!

Hodnotilo 11 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
anikahen
Kecalka 128 příspěvků 05.08.16 07:58

Krásné…krásné denicky, všechny tři…mám také kamarádku a teď navíc sousedku :),která je cca o 26 let starší. Je to úžasná ženská a super kamarádka. :)

 
Genovesa
Extra třída :D 10976 příspěvků 05.08.16 10:34

Važ si přátelství. Taky jsem měla jednu starší kamarádku. Časem se ukázalo, že jsem to přátelství přecenila, nicméně i když mě hodně zklamala, hodně jsem se toho od ní naučila a posunula jsem se zas jinam. Takže nelituju a ráda vzpomínám.

 
WonderWoman
Povídálka 33 příspěvků 05.08.16 11:24

Při čtení deníčku jsem nevěděla o čem vlastně vubec píšeš. Pak jsem si však všimla ostatnich dvou, které maji po několika měsičních pauzach navazovat, ale taktéž ten druhý nějak nedával smysl a u prvního jsem to vzdala v půlce.
Vážně špatně se to čte. :?
Mám taky přátele různých věkových kategorii, ale vypisovat deník o tom jak jsem z toho nadšená to si raději odpustím 8)

 
Janča209
Závislačka 2627 příspěvků 05.08.16 11:52

Deníček sem bohužel vůbec nepochopila. :?

 
Anik6
Závislačka 3663 příspěvků 05.08.16 21:15

Pokud má dva syny, tak tě zřejmě jako svoji „vytouzenou“ dceru.je super, že máte tak fajn přátelství, ale mě to přijde trošku divný. :-)

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 10.08.16 22:02

Hmm a co tim chtel basnik rict :nevim: Taky mam pratele ruznych vekovych kategotegorii mezi zenami i muzi…treba i kamaradku pred duchodem kam vzdy rada zajdu na kafe, a neprijde mi na tom nic zvlastniho proc o tom zakladat denicek :D

Příspěvek upraven 10.08.16 v 22:03

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama