Veronika a Adámek - 6 měsíců - JEN NA SKOK

Rodičovství

Ahojte holčiny a miminka, jsem tu jen na skok. Přečetla jsem si všechny vaše komentáře a moooooooocccccc děkuji za přání mnoha sil a štěstí..... Taky díky Sulankovi, že převzala deníček.

Asi budu psát páté přes deváté… takže…

s Tomem vycházíme kupodivu dobře, myslela jsem, že to bude horší, už pomalu odstavuju a představte si, jak nechtěl pít z lahvičky vodu, včera sosal čajík i mléko o 106. Jakou já měla radost. Jakmile bude v jídle plně soběstačný, bude si ho brát Tomáš třeba i na víkendy. S tímhle problém nemáme. Bude to vždycky jeho tatínek a já mu ho nemíním brát.
s Adámkem se máme dobře, je to šikula šikovná a moc mi pomáhá :-))))))))) hihihihi, no jasně, chodí nakupovat, vaří :-))))))))) to jen tak ve srandě. Jak jsem s ním bývala přes den sama, tak jsem se mu hodně věnovala a skončilo to tak, že je zvyklý na mou přítomnost, takže jakmile se vzdálím, je hned křik. Z tohoto důvodu se zatím ještě nepřetáčí na bříško, má sice vždycky našlápnuto, ale nedotočí to. No snad to zvládne. Ten vztah jsem neustála já. U mě to bylo od začátku složitější, ale to vám vylíčím až v srpnu, i když to už asi nebude aktuální. Nemyslím, že bychom se k sobě vrátili, to už jsme udělali několikrát. Právě teď jsme u něho doma, bereme si Aimy a razíme na chatu. Takže i Aimy vídáme a zatím to mezi náma funguje.

Adámek začal papat mrkvičku a jak ten vypadal!!!!!!

Tak já zase mizím, holky, opravdu mi chybíte a taky takovýto konzultování, jak odstavovat, jak se nezbláznit z příkrmů, mám toho plnou hlavu… půlroční míry Adámka jsou 7,6 kg a 70 cm, je to dlouhán veliký.

Tak teď už opravdu mizím, třeba se sem zase někdy dostanu.

papa Veronika a Adámek

Váš příspěvek
SarkaR
Kecalka 442 příspěvků 11.06.03 08:13

Ahoj Veroniko a Adámku,

to je super, že jste se ozvali a máte dobrou náladu :-)))

Mějte se hezky a určitě se brzo zase ozvěte.

Pa

Šárka 38.t.

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 11.06.03 19:01

Ahoj Verčo!
Je fajn, když občas aspoň takhle ?zaskočíš?. Adámek určitě otáčení na bříško dožene ? a co si budem povídat, do té doby je nějak všechno jednodušší. Když je to začne na tom bříšku hodně bavit, tak je skoro umění toho mrňouse přebalit.
U nás teď mezi oblíbené ?hračky? patří tuba od krému, plastové láhve, kelímek od jogurtu (vymytý!), dětské kapesníčky a s nadšením se Mojánek vrhá po hodinkách (to většinou neúspěšně, taťka je má sice vodotěsný, ale nějak netouží je mít poslintaný : - ))) ). S nějakýma medvídkama a pejskama si na něj nepřijdu?
Jo ? a taky ho při přebalování hrozně začala zajímat ta věc dole mezi nožičkama : - ))).
Jdu na něj, právě hodlá překonat práh v obýváku a chce se odplazit do kuchyně, kde to ještě moc neprozkoumal?
Drž se a ať ti Adámek pomáhá zahnat všechny smutky!
Ivča a Mojánek

Vložit nový komentář