Vše zlé je k něčemu dobré I

O životě

Věřte nevěřte, je mi teprve 24 let a ani ve snu by mě nenapadlo, že by se zrovna mě týkalo týrání, jak fyzické tak i psychické.

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla se s vámi podělit o svůj příběh, ale vzhledem k tomu že se toho stalo tolik, musela jsem ho rozdělit a napsat na pokračování, tak tady je první díl. V 18 jsem se odstěhovala za mým teď už ex přítelem, daleko od své rodiny a přátel do cizího města, našla jsem si tam práci a byt v podnájmu. Ex sice práci měl, ale nevydržel tam ani 1 měsíc. Pomáhala jsem mu hledat jinou, ale mezitím jsem vše musela táhnout sama ze svého skromného platu.

Moje rodiče jsem nechtěla zatěžovat, a tak jsem jim nic neřekla, a rodiče ex? No hrůza, fotr snad nikdy nedělal a matka to táhla vše sama. Mají ještě 7letou dceru. Na vlastní oči jsem poznala, co je jejich tatínek zač, je to alkoholik, který prohrává všechny peníze v automatech, a pak si vylévá vztek na ženě a dětech, proto si asi umíte představit, proč jsem si nepřála, aby nás takový člověk navštěvoval.

S malou jsme se měly od samého začátku moc rády, tak sem jí snažila co nejvíce brát k nám na víkendy i každý jiný den, kdy to jen šlo, abych jí od toho všeho alespoň trochu uchránila. Trhalo mi srdíčko, když jsem ji musela vracet a ona se strachy počurala a to upozorňuji, že jí bylo 7 let! S ex jsme mnohokrát domlouvali matce, ať od něj odejde, že to spolu zvládneme atd., ale bezúspěšně. Sociálka nám nepomohla a tak to šlo pořad dokola, několikrát fotr vyjel i po mně, ale ex se mě vždy zastal a klidně se s ním popral, policajty jsem volala často, ale vždy mu jen domluvili.

Abych se vrátila ke svému příběhu, tak ex si asi po 3měsicích našel práci, ale to už jsme byli bohužel oba zadlužení, tak nám stejně moc nezbývalo. Mezitím jsem zjistila, že jsem ve 2 měsíci těhotenství, oba jsme to vzali dobře a moc se na děťátko těšili, jenže se opakovalo to, co na začátku, ex byl opět bez práce a bez zájmu nějakou hledat. Dluhy stále narůstaly, tak jsem ještě ke své práci začala chodit na brigádu a vracela jsem se pozdě večer a k mému zděšení jsem po ex musela ještě uklízet a vařit. Celé dny se válel u TV! Ani s naším pejskem nešel za celý den ven. Už jsem to nemohla vydržet a pohrozila mu, že pokud nebude pracovat a pomáhat doma, tak ať vypadne.

Potom to začalo, poprvé mě uhodil, a pak se to pořád stupňovalo, nikoho jsem tu neměla a moc jsem se ho bála. Celé noci jsem probrečela a ne jednou jsem spala zamčená v koupelně. O děťátko jsem přišla, a to mě hodně zasáhlo, ale dnes už vím, že to tak prostě mělo být a do té zlé doby se nemělo narodit. Kolegyně v práci mi dost pomohly a snažily se mě od něj dostat pryč, ale on vždy začal brečet slibovat a litovat. U kolegyň jsem sice párkrát spala, ale bylo mi to hrozně trapné a na nové bydlení jsem neměla. Jestli si říkáte, proč jsem se nevrátila domů, tak proto, že jsem se hrozně moc styděla, byla jsem i zadlužená a nemohla jsem jim to prostě říci, svědomí mi to nedovolilo.

Ani nevím, jak se to stalo, ale nakonec jsem potkala svého anděla.

Pokračování příště

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 04.01.13 08:57

Smutnéé :D ale malo obsahle a mohla si to dokončit

 
Alenaxxxx
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 04.01.13 09:43

Teda to je napínavé. Ex přítel se potatil.

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 04.01.13 11:27

Klidně si to mohla napsat celé, dlouhých deníčků je tu habaděj ;)

 
LE.nova
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 04.01.13 11:44

Už tohle je pořádná darda na jendoho člověka…jsem zvědavá, jak to bylo dál, klidně jsi to mohla napsat celé :)

 
CarollinkaElla
Kecalka 199 příspěvků 04.01.13 12:28

To, že jsi přišla o miminko mě mrzí, ale v daný situaci to bylo asi tak nejlepší…doufám, že se radostných událostí dočkám v pokračování… :hug:

 
mamazelka
Kecalka 358 příspěvků 04.01.13 13:56

Vím o čem mluvíš.,měla jsem něco podobného… Psala jsem i deník každým dnem by ho měli zveřejnit… Držím se hesla vždy se dívej na chování rodiny toho chlapce se kterým jsi… Snad jsi konečně spokojena a nežiješ ve strachu.. žádná žena si to nezaslouží

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 04.01.13 14:44

Me spis zajima co je s tou 7 letou holcickou :,(

 
Aninkaaa
Závislačka 2504 příspěvků 04.01.13 17:36

Holky děkuji za vaše názory, pokračování je už napsané a už se jen čeká na schválení. Toužila jsem vám to napsat více do detajlů a hlavně ůplně vše ale to by spíš bylo na nějakou knihu :mrgreen: Je to můj první deníček tak asi nemá hlavu ani patu :oops: ale psala jsem ho od srdíčka :kytka:

 
AnitAma
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 04.01.13 19:27

Moc smutné..ale jsem ráda, že konec vypadá, že dobře dopadne..moc ti to přeji a těším se už teď na pokračování :D :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama