Vše zlé je k něčemu dobré II

O životě

Na ten osudový večer nikdy nezapomenu a jsem moc vděčná za to, že mě tenkrát kolegyně vytáhla na zábavu. Teď už vím, že toho milého blonďáčka mi přivedlo samo nebe.

Toho osudového večera jsem poznala milého blonďatého chlapíka jménem Jirka s blýskající jiskřičkou v modrých očích. Díky mému ex jsem neměla vůbec žádné sebevědomí a onen Jirka mě přesvědčoval o opaku. Bylo už ale pozdě, tak abych doma neměla, zle opustila jsem kolegyni a chvátala domů. K mému překvapení mě Jirka dohnal a doprovodil mě před dům, oddechla jsem si, když jsem v okně viděla tmu. Při loučení jsem dostala pusu na tvář a upalovala jsem domů. Ex opravdu naštěstí spal a já měla alespoň jeden večer klidný a zároveň příjemný.

Druhý den ráno při cestě do práce jsem potkala Jirku, dnes už tedy vím, že to nebyla náhoda, ale že se vrátil ten večer na zábavu a vyzpovídal kolegyni. Od té doby jsme spolu několikrát vyrazili na kafe, a tak moc jsme se sblížili, že jsem se mu svěřila s celým svým životem. Jirka na nic nečekal a hned druhý den jsme využili situace a při odchodu ex do hospody mi vyměnil zámek a kvůli mému strachu mě vzal spát k sobě. Tomu tyranovi jsem jen poslala sms, že už tam nebydlí a je konec. Poté jsem si vypnula mobil a šli jsme si lehnout. Leželi jsme vedle sebe a skoro celou noc jsme si povídali. Nedokážu vyslovit, co vše jsem cítila, strach, úzkost, ale zároveň i příjemný pocit bezpečí.

Druhý den mě ex navštívil v práci i se svojí maminkou a snažili se mi oba domluvit, když jsem se nedala, tak mi oba začali nadávat. Ještěže mě kolegové nedali a ty dva vyvedli, při zapnutí mobilu jsem měla neuvěřitelných 25 sms od ex a pár zmeškaných volání. Některé sms jsem četla, ale ve většině bylo jen, jak mě miluje, ať mu dám ještě šanci atd. a vzápětí nadávky a urážky. Po dlouhých pár dnech hádek s ex a jeho rodinou, jsme jim dali všechny věci z mého bytu, pračku, lednici, postel, skříně a ostatní. Nevadilo mi, že mi nic nezbyde a že jeho není nic, jen jsem už chtěla mít od jeho rodiny klid, jenže opak byl pravdou. Bohužel to nejhorší mě teprve čekalo, ani ve snu by mě nenapadlo, že jsem žila dva roky s psychopatem!

Od té doby mě skoro každý den ex pronásledoval, brečel a žadonil. Sms od něho chodily jako na běžícím pásu, tak jsem si změnila telefonní číslo. Jirka u mě spával a jednou, když jsme se vraceli pozdě večer, na něj ex vyběhl se svým tatíčkem. Začaly se prát a já jsem zoufale volala o pomoc a hledala mobil. Naštěstí mě zaslechl soused, který je policajt a zavolal okamžitě hlídky. Tatíček celou dobu mlel, že jsme je napadli my a oni se jen bránili. Po sepsání výpovědi jsme šli domů a do hoďky zvonil ex u dveří znovu, tak jsme opět museli volat policii, ta mu jen domluvila.

Od té doby mě už můj Jirka nepustil z dohledu, hlídal mě jako oko v hlavě. Dost často jsme ex potkali u baráku, ale nic si nedovolil. Po pár měsících se zdál být klid a už jsme ho vypustili z hlavy, jenže on na mě celou dobu číhal a špehoval každý můj krok, jak jsem později zjistila. Počkal si na mě se svým kamarádem, když jsem šla sama domům a násilím se mě snažili dostat do auta, ale naštěstí se jim to nepovedlo, kolemjdoucí je překvapili a oni zdrhli. Ještě ten den jsme podaly trestní oznámení. Vše jsme šly taky nahlásit známému komisaři a předali jsme i výhrůžné sms. Dokonce mi nabídl 3 druhy ochrany, ale to jsem odmítla. V té chvíli jsem si připadala jak ve filmu, pořád jsem tomu nemohla uvěřit. Ex nakonec dostal podmínku!

Jeho sestřičku jsem potají navštěvovala u školy, ale po určité době jsem to musela ukončit, oni se to dozvěděli a vydírali mě přes ni. Odstěhovala jsem se k Jirkovi, s jeho pomocí zaplatila dluhy a konečně jsem poznala, jak je život krásný, výlety, dovolená, zábava, smích a hlavně jsem poznala spoustu skvělých lidiček. S ex jsem tyto věci bohužel neznala.

Od té doby uplynuly už 4 roky, ale dodnes se mi ex snaží dávat najevo, že tu je. Našel si mě na FB, a když už nemohl tam, tak si po tolika letech sehnal i mé číslo, ale už jsem ho zase změnila, tak snad to alespoň další 4 roky vydrží. Dodnes mám hrůzu z toho, že někoho od nich potkám a občas se mi o nich ještě zdá. Hrozně mě trápí, že nevím, co je s tou holčičkou, kterou mám pořád v srdíčku. Nikdy na ni nezapomenu a doufám, že nás osud zase svede dohromady.

Tímto chci poděkovat svým přátelům, kteří mě v nouzi podrželi, a za všeho nejvíc chci poděkovat svému milému andílkovi, kterému jsem nebyla lhostejná, a postavil mě ze dna zase nahoru na nohy. Děkuji, že tu jsi pro mě a že mě miluješ tak moc, jako já tebe. Ke štěstí nám schází už jen přírůstek do rodiny. Bohužel to musíme řešit přes doktory, ale věřím, že se svým andílkem vše zvládneme.

Úplně nakonec jsem chtěla napsat, že lituji jen toho, jak jsem byla naivní a hloupá, ale nelituji toho, že se to stalo, protože nebýt toho zlého, tak jsem nikdy nenašla tu pravou lásku, za kterou bych i dýchala a hlavně mi to dalo velkou lekci a zkušenost do života.

Hodnotilo 9 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lucinatko
Závislačka 4750 příspěvků 06.01.13 08:03

Někteří chlapi jsou vážně psychopati :roll: Buďte štastní a snad se brzy dočkate přírůstku.

 
Elennn
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 06.01.13 09:26

Přeji ti už jen štěstí zažila jsem něco podobného a je to fakt strašný… :D

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 06.01.13 09:37

Stašný, ukázkový stalking, drž se, :kytka:,

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 06.01.13 15:58

Hrozné co sis musela zažít… Ale snad už to teď bude jen a jen lepší ;) Měj se krásně :hug: :)

 
jutinka
Kecalka 379 příspěvků 06.01.13 16:56

Tak snad už budeš mít klid a ať se brzo zadaří to mimi :D

 
Mahja
Závislačka 4736 příspěvků 06.01.13 17:03

Ježiš, to je fakt psychopat.

Ať vám to s Jirkou pořád krásně klape. :srdce:

 
daja87  06.01.13 23:07

Ahoj tohle mi připomíná mého ex, ale ten byl magor s velkým M. Když jsem konečně dostala rozum a utekla od něj i s našim 2 měsíčním synem, myslela jsem si že už budeme mít klid. Jelikož si našel přítelkyni. Jenže on i přes to že už někho měl, tak mi psal sms, emaily kde mě a mému synovi vyhrožoval zabytím. Došlo to tak daleko, že mě naši vzali na policii. Protože ex přesně věděl hodiny kdy jsem odešla z bytu, kdy jsem se vracela a kam jsem chodila na procházku. Bohužel policie na to jen mávla rukou, že nemůžou nic dělat. Ted mám už více jak půl roku přítele. A věřte nebo ne. I po skoro roce co nejsem s bývalím. Ho potkáváme ale na místech kde nikdy před tím nebyl. Př.:když jsme jeli od mých rodičů. Tak za námi jela celou dobu bílá dodávka. Pak jakoby nás chtěla předjet ale jela ještě asi 5 min. vedle nás a když jsem s etak nahla abych věděla co to je za imbecila(měli jsme v autě syna kterýmu bylo 8 měsíců)tak jsem ho poznala a přítel taky.Byl to bejvalej :cert: Nevim čeho tím chce dosáhnout a co chce :pocitac:

 
Pirrippi
Závislačka 4960 příspěvků 06.01.13 23:46

Dobře, že ses toho psychoše zbavila :potlesk: :palec:
Psychopati nejsou jen mezi chlapama, mě už rok otravuje smskama z netu přítelkyně mého EX, vic než 5let od rozchodu :roll: :zed:

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 07.01.13 14:24

Asi Ti není moc dobře z toho, že nevíš, co je s tou holčičkou, musíš si o ni určitě dělat starosti, když víš, v jaké rodině žije, chudák. Ale jinak za Tebe jsem moc ráda, že Ti to takhle dobře dopadlo a žes natrefila na tak suprového chlapa :palec: Přeju hodně štěstí.

 
AnitAma
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 07.01.13 15:12

Na druhou část deníčku jsem čekala :), povedl se. Jsem ráda, že to šťastně dopadlo! Moc Vám to přeji :kytka: A bývalý přítel byl opravdu psychopat

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama