Všechno je to špatně: Nemocnice

To jsem tak jednou dostala dlahu na nohu a přítel dostal čtyřicítky horečky. A já bláhová kolem něj skákala, i když jsem vlastně měla sedět... Ale hezky od začátku!

*

To jsme tak měli v jednu sobotu oslavu. Děda slavil „půlkulatiny“ a my se vydali na oběd na rodinnou chalupu. Moje máma s námi nešla, měla natažené svaly na noze a neměla vycházky. Zrovna jsem šla po schodech, byla na ni otočená, něco mi říkala – já si nevšimla, že mi chybí ještě jeden schod a šlápla jsem do prázdna. Trošku to zabolelo, ale myslela jsem, že to hned přejde. Obula jsem si tak své Chelsea Boots na podpatku a vydala se na kilometrovou cestu z kopce na chalupu.

Když jsem došla a vyzula boty, začalo to bolet daleko víc. Po cca hodině jsem požádala tetu, která na chalupě „bydlí“, jestli nemá v záloze obinadlo, že bych si tu nohu alespoň stáhla. Neměla, ale našla gel (něco jako Fastum), takže mi nohu namazala a obvázala obvazem. Bohužel to ale k ničemu nebylo, s každou hodinou a došlápnutím mě to bolelo čím dál tím víc. Jelikož ale byla celá rodina na oslavě, neměl mě kdo jak odvézt na pohotovost. „Mávla“ jsem nad tím rukou, že to do zítřka třeba přejde a snažila se to vydržet.

Nějak okolo šesté večer, zhruba tedy po šesti hodinách od mého osudného stoupnutí, jsem řekla příteli, že bych ráda šla v nejbližší době domů, protože se ta bolest nedá vydržet. „Máš to naražené, to tě bude bolet,“ odpověděl mi. Neodpustil si ani poznámku, že jsem kráva a musí být všechno podle mě. Má sestra sedící opodál „hrála“ s ním a řekla mi, že se mu ani nediví, že mě takhle nazval, když jsem na něj nepříjemná (ano, byla jsem, protože mě ta noha bolela a od něj jsem slyšela jen samé poznámky na to, jak to musím vydržet, protože je to prostě jen naražené). V osm jsem už ale řekla, že dost, že chci domů, protože to fakt bolí, a požádala jsem ho, aby mě zítra – tedy v neděli, odvezl na pohotovost. „Máš to naražené, nepovezu tě s naraženinou na pohotovost, pane bože,“ opět milá odpověď.

Cesta z chalupy domů k rodičům byla pro mě tou nejhorší vůbec. Nejen, že jsem se málem počůrala bolestí při obouvání boty, konkrétně té pravé, ale neměla jsem ani jak moc vyjít. O vyzutí jsem doma pak požádala raději mámu. Po dobelhání se mě táta ptal, co noha. Říkám, že pořád bolí. Mamka mi donesla mraženou zeleninu a položila mi ji na nohu, ať leduji, před spaním mi dala ještě Aulin, který sama dostala předpisem na její nohu.

Jelikož mi ale v pondělí začínala škola a potřebovala jsem fungovat nejen doma, ale i v práci, rozhodla jsem se, že prostě v neděli na pohotovost pojedu – i kdybych to měla jen naražené; co kdybych to náhodou měla třeba nalomené a já bych tak trpěla x dní zbytečně s tím, že se mi to třeba spraví. Přítel seděl v křesle v obýváku a ptám se ho tedy ještě jednou – a pro jeho úspěch naposled: „Prosím tě, hodíš mě teda zítra na tu pohotovost nebo mám říct tátovi?“ Čekala jsem odpověď ve stylu: „Jo, zavezu tě, když tě to bolí,“ ale jeho odpověď byla: „Jak chceš.“ Z ní jsem usoudila, že přítele očividně nějak můj zdravotní stav nezajímá a požádala tedy tátu, který řekl, že s odvezením nemá problém.
Před spaním mi tak přítel pomáhal v koupelně vylézt z vany a já mu říkám (ze srandy, ne zcela navážno): „Pokud mi zítra něco dají na té pohotovosti (myšleno sádra, dlaha, ortéza a podobně nepraktické věci), tak se takhle o mně budeš muset starat celý týden. A pak ještě na kontrolu…“ No, vyjel po mně, že se mnou nikde po doktorech lítat nebude a mám si jet tramvají (pozn. úraz se mi stal u rodičů na vesnici, ale my bydlíme jinde, o 50 km dál). Naštvala jsem se, řekla mu, že je ochota sama a odkulhala do postele. Když vylezl z koupelny i on, přišel do ložnice a divil se, že jsem strašně naštvaná a nevěděl, proč.

No a teď ve zkratce – táta mě odvezl na pohotovost, dostala jsem nechodící dlahu, kterou mám mít týden. Sice to mám jen naražené (dobře, tady se přítel trefil), ale musím to mít v klidu, tudíž žádná práce, žádná škola, ale domov a berle. Po příjezdu domů byl přítel strašně přítulný a divil se, že mám dlahu. Na to jsem prohlásila, že kdyby bylo podle něho, tak mám houno a ne dlahu. Mamka mě za to seřvala, že se s ním mám bavit slušně. Ta ale naštěstí nevěděla, co té mé nepříjemné náladě předcházelo.

No a teď začíná ta druhá část…
(všem, které stále čtou, už teď předávám Cenu za trpělivost při vylívání srdce)

Než jsme odjeli od rodičů, přítel říkal, že mu není dobře, že na něj něco leze. Měl skleněné oči a očividně i horečku. Jelikož jsem ale měla nohu v dlaze, odřídit jsem cestu nemohla, a tak se s tím musel poprat. Naštěstí to zvládl, doma ještě poskládal věšák na chodbu a pak padl s třicet osmičkou horečkou. Smáli jsme se tomu, že teď nevíme, kdo se bude starat o koho.

Ráno se probudil, horečka se zvedla na třicet devět a dopoledne na čtyřicet. Když jsem viděla, jak mu je špatně, a nevěděla, jak mu ulevit, bylo špatně i mně. Pověřila jsem tedy kamarádku, jestli by nedošla do lékárny a nekoupila mu léky; ty jsem jí později ze svých peněz zaplatila (nedělíme peníze na moje a tvoje – nebo alespoň ne v těchto věcech, jen uvádím pro porovnání, že on mě nebyl schopný ani odvést na pohotovost a já tam dávám několik stovek na prášky pro něj).

Když ale horečky pořád neustupovaly a ani neklesaly, navrhla jsem mu, že by bylo lepší, kdyby šel k lékaři. Souhlasil, ale jelikož nemá obvodního lékaře tady, ale u svých rodičů (ti bydlí pro změnu 100 km od nás), tak jsme hledali řešení. Navrhla jsem, že může zkusit jeho závodního lékaře. Zavolala jsem mu tam; paní v telefonu mě poslala do zadku s tím, že přítele neošetří, protože jim to neproplatí pojišťovna. Nezbývalo nic jiného než interna v nemocnici. Jelikož jsme ale ani jeden nebyli schopní řídit, obvolala jsem ještě jeho kamarády, kteří by byli ochotní ho tam hodit.

Když přijel z nemocnice, ptala jsem se ho, jak to dopadlo. Prý mu nenapsali nemocenskou, a když zjistil, že mu ji nenapíší, nenechal se ani vyšetřit. Na otázku, proč, když má tak vysoké horečky, mi řekl, že neví. Když jsem se ho ptala tedy na řešení, tak prý volal do práce, vezme si dovolenou a je naštvaný, že si nepřepsal jeho obvodního lékaře k nám do města. Asi zhruba za deset minut mu zazvonil telefon.

Tatínek. „Ahooooj, marode! Jak to, že jsi nemocný?“ Jelikož měl přítel telefon nahlas, slyšela jsem každé slovo jejich rozhovoru. „No, my teď jsme na dovolené, kdybychom nebyli, tak pro tebe dojedeme a odvezeme tě domů (k nim domů).“ Přítel nechápal: „Proč byste mě měli vozit domů?“ Maminka vytrhla tatínkovi telefon z ruky: „Tak jako, jsi nemocný a nebudeš si přeci zbytečně čerpat dovolenou. Přijedeš k nám domů, zajdeš si tam k doktorovi a zůstaneš tam tak dlouho, dokud se nevyléčíš.“ „No, to asi ne, Hana (já!) mě doma potřebuje, nemůže s tou nohou chodit.“ „Tak přijedeš ráno, zajdeš k doktorovi a večer domů!“ „Nebo si prostě přepíšu doktora.“ „Ne! Proč by sis ho jako přepisoval? To nepotřebuješ!“ Najednou přítel zakašlal! „Předepsali ti něco?“ „Ne, ale něco mám doma.“ „A máš něco na ten kašel?“ „Mám tu S.“ „Ale lepší je C. Ten si kup!“ … Rozhovor skončil tím, že se přítel prostě sám rozhodne, co mu přijde jako nejlepší varianta. „Ale musíš nám pak hned zavolat, jak ses rozhodl!“ No, rozhodl se, že na druhý den zavolá k obvodnímu u nás ve městě a zeptá se, jestli ho vezmou.

Já jsem teď ve fázi, kdy jsem zahodila berle (no jo, nechodící dlaha), našla čísla na xy obvodních lékařů pro případ, kdyby ho nějaký nevzal, podávám mu teploměr s „drogami“, měním povlečení, protože se potí, vařím čaje, dělám vývary, peru, větrám, lítám z obýváku do ložnice, ale jinak mám klidový režim.

Když už si konečně sednu, abych napsala tento článek a mohla tak na vás vychrlit své strasti, říkám si, jestli mi to za to všechno stojí. Já pro něj udělám první poslední, riskuji svoje zdraví a on mě nebyl schopný ani odvézt do nemocnice, i když viděl, že fakt trpím bolestí. Možná si i vy říkáte, proč to dělám a proč vůbec s takovým člověkem jsem, když mi je teprve dvacet… ale jsem prostě blbá, mladá a zamilovaná. Slibuji vám, že tohle není poslední článek ze „série Všechno je to špatně“, protože takových špatností se v našem vztahu nahromadilo za ty tři a tři čtvrtě roku docela dost, ale o tom až příště!

Děkuji, že jste do dočetli až sem.
Hanka, vysypávající si mozek plný starostí a špatností na webu pro maminky

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Anonymní
19.2.19 06:32

Holka ja tohle zjistila bohuzel az po svatbe, kdy mi zahy upletl dite bez meho souhlasu. Psala se polovina 80. let, ja byla blba a zamilovana a verila, ze kdyz vydrzel s kondomem 5 let meho studia, tak vydrzi jeste i chvili po svatbe. Zit spolu na zkousku tenkrat moc neslo. Uz jsem s nim 33 let a vyplakala jsem mnoho slzicek. I kvuli jeho rodicum, kteri se ke mne chovali jako ke sluzce.
A vis co pomohlo? Revoluce! Skutecne revoluce v roce 1989. Ja totiz zacala pracovat na uplne jine pozici, zacala litat po svete a vydelavat, zatim co on praci ztratil. A pak slusive parohy. Ale dodnes obcas strelim nejakou poznamku k drivejsimu vztahu. Ale pokud nechces dopadnout jako ja, utec!!!

 • Nahlásit
3108
19.2.19 06:46

Hned jak by se uzdravil, bych mu sbalila kufry a poslala zpět k mamince. Kde je nějaká opora? Zastani? Proč kolem něho skaces? Čaj stačí uvařit 3× denně do termosky, léky nachystat k posteli. Vyvetrat může sám když jde na záchod třeba. Neříkám nechat ho napospas, ale prehanis to. On to neoceni a ty budeš akorát nastvana. Neumím si představit, že bych si s podobným typem pořídila dítě, nedejbože bys třeba opravdu vážně onemocněla..

 • Zmínit
 • Nahlásit
22929
19.2.19 07:24

Dočetla jsem ke krávě. Holka, která si tohle nechá líbit si snad ani nikoho jiného nezaslouží.

 • Zmínit
 • Nahlásit
872
19.2.19 07:33

Holka, doufam,ze pokud sem das dalsi denicek, tak jedine o tom, jak jsi ho kopla do zadku :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
15533
19.2.19 07:38

Jestli uz v teto době není expřítel, tak musím souhlasit s tvým závěrem, ze jsi blbá. Nepochopím toto v žádném veku, ale u mladé holky bez dětí je to snad nějaká forma sebetýrání

 • Zmínit
 • Nahlásit
2321
19.2.19 07:41

Jakej šel, takovou potkal.

 • Zmínit
 • Nahlásit
714
19.2.19 07:44

Tak u nás je to naopak :-D Teda až na to, že pecujeme o sebe oba ale on o mě o 80% víc.
No jo holka, jaký si to udělás takové ro máš. A chyba není jen v něm. Žádny list nemá jen jednu stranu a ani žádná mince není jednostranná. Místo toho foukání tady se zkus zamyslet zda bys něco na sobě neměla změnit ;) už hned po prvním odstavci jsem si řekla a udělala o tobě obrázek. Možná místo remcani atd, bys měla mít úsměv na tváři a vděčná za to co máš ;) někteří lidi mají 100× horší život než ty!!

 • Zmínit
 • Nahlásit
6563
19.2.19 07:51

Vy si bezne takhle nadavate??? 8o a jeste jsi mu u zadele. Ano, pokud s nim zustanes, jsi blb.a :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
7537
19.2.19 08:33
8o
 • Zmínit
 • Nahlásit
18090
19.2.19 08:37

8o 8o 8o vy jste teda rodinka. Asi čekáš, že ti tu budou všichni přizvukovat, jaký je přítel neřád a ty chudinka. Popravdě řečeno se k sobě hodíte. Smysl deníčku jsem nepochopila a tebe už vůbec ne.

 • Zmínit
 • Nahlásit
8488
19.2.19 08:44

Nechapu. Nechat si nadavat do krav ve 20, po 3letem vztahu? Ani omylem… Proc?

 • Zmínit
 • Nahlásit
8488
19.2.19 08:46

@Leo44 ano, vzdy to muze byt horsi, to jo. Ale ve 20 tohle fakt nema zapotrebi…

 • Zmínit
 • Nahlásit
5256
19.2.19 08:51

Řekla bych, že přejímá vzor, který viděl doma u rodičů. Jestli nechceš, aby to tak bylo, musíš s tím sama něco dělat. Ale tím, že ho budeš obskakovat jako maminka, tím nic nezměníš

 • Zmínit
 • Nahlásit
2314
19.2.19 08:59

Divat se na ten vas vztah musi byt pro tvoje rodice hrozny…neumim si predstavit, jak bych se citila, kdyby si moje dite vybralo někoho, kdo se o nej nepostara a sproste mu nadava… nevim, proč bys to ve 20 mela snaset..mas tolik pred sebou…

 • Zmínit
 • Nahlásit
13291
19.2.19 09:06

Jééé, vy se k sobě úžasně hodíte! :pankac: Ty z psaného textu působíš jako hysterka a „chudinka“ a on jako kretén a mamánek :palec: Pořiďte si mimíska, vše bude zalité duhou :mrgreen: :mrgreen: :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4061
19.2.19 09:16

Po prvnim odstavci jsem si rekla, to zas pise nejaka mlada koza, po dalsim jsem si rekla, to asi pise uplne vymatl.. koza, po dalsim odstavci, to je asi joke-denicek, bo snad nemuze byt az tak vypatl..a, ze si necha se sebou takhle jednat? zaverem - autorka se mi jevi jako mlada, vypatla.. koza bez kousky sebeucty - avsak, vzhledem k velmi spravne gramatice, diakritice je to bud fake denicek nebo hodne upravovany adminem. no zaverem - doufam, ze sve dcery a syna nevychovam neco takoveho, co jsem zde cetla a jen se modlim, aby si ani domu neprivedli takovy povl. :poblion: :poblion:

Příspěvek upraven 19.02.19 v 09:18

 • Zmínit
 • Nahlásit
4064
19.2.19 09:51

Jeden druhého si nevážíte, nekažte život sobě a dětství vašim případným budoucím dětem a najděte si někoho jiného. Bohužel asi nemáš srovnání a netušíš, že vztah dvou tak mladých lidí má vypadat úplně jinak.

 • Zmínit
 • Nahlásit
8651
19.2.19 10:05

No nevim - me naopak, kdyz jsem si zlomila kotnik a neustale tvrdila, ze to je jen vyvrknute, vyron jako uz tolikrat, muz na tu pohotovost odvezl bez debat, bo se mu to nezdalo, ze to na vyron mam pry nejak moc otekle, porad mi to ohmataval, jenze jsme meli dvoulete dite, jeste navic s teplotou tehdy, mne se to stalo vecer (sportem k trvale invalidite:-)) a uz jsem nechtela malyho nekam tahat, mel jit spat a hlidani samozrejme nehrozilo takhle v tydnu narychlo, babicky pracujou a ja byla hlavne fakt presvedcena, ze staci byt par dni trochu vic v klidu a ledovat. No, nestacilo, druhy den to oteklo jeste vic, i kdyz rano uz me to tolik nebolelo, pres den zase zacalo a odpol.jsme jeli…na pohot. me vysadili, muz odvezl malyho k babicce, sel na trenink, s tim, ze to tam bude na dyl a pak zase kluka nabere a vyzvednou i me a bude na telefonu - no, sotva se prevlikl, volala jsem mu (slo to nakonec docela rychle), ze to mam zlomene a nechodici sadru na 5 tydnu…takze u nas se spis musel postarat ani ne tak o me, to jen ze zacatku, ale spis o psa a o kluka, pomoct ho dat do a z vany, nastesti uz malej umel chodit na nocnik a plenky mel jen na spani a dalo se s nim domluvit a postupne jsem si ve vsem nasla system, abych se o nas zvladla postarat pres den sama - koleckova zidle, velky kamarad:-) A kdyz byl tatka pryc na vic dni pracovne, vegetili jsme u jeho rodicu, kde mohl byt malej i pes na zahrade a uvarila babi. Doma ja s nohou na zidli, nebo tatínek. O toho jsem se nastesti fakt starat nemusela :D I kdyz se nam taky jednou stalo, ze jsme meli ty horecky oba a se psem jsem chodila ja, nebot on mel nabeh na zanet dutin a ven nesmel, ale to uz jsem byla z nejhorsiho mezitim venku a zabraly atb. Jo, to pak ten vztah proveri, tyhle situace. Tak si autorko rozmysli, jestli by se ten tvuj pan preochotny dokazal postarat i o dite, kdybys lehla a proste nemohla delat vse…

 • Zmínit
 • Nahlásit
8978
19.2.19 10:19

No nebylo by lepsi nez psat pribehy o tom jak je pritel neschopny se s nim rozejit a najit si nejakeho schopneho? :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
4049
19.2.19 10:37

Jsi, Hanko, určitě hodná holka, ale myslím, že bys svou energii měla šetřit pro muže, který si tě bude víc vážit. Na druhou stranu rozumím, že v tak mladém věku ještě nemáš s kým moc srovnávat, a tak tento vztah ber jako cennou zkušenost do budoucna.

 • Zmínit
 • Nahlásit
19.2.19 10:41

No z vlastní skušenosti já s takovýmto sobcem žila 5 let v manželství.Já bych se pro něj přetrhla a dala jsem mu i 3 děti.My mu nikdy nestáli ani za to aby jeden celí den věnoval jen nám.Kamarádi a tráva mu byly přednější.Po pěti letech mi tak došla trpělivost a rozvedla jsem se s ním.Teď jsem už 5 měsíců znovu vdanou paní,ale tentokrát za pana úžasného.Miluje mě i děti,když jsem nemocná stará se o mě,postará se o děti,uklidí.Holka s takovím jako je ten tvůj tě štěstí nečeká věř mi

 • Zmínit
 • Nahlásit
226
19.2.19 10:49

Utec !!! :zed:

 • Zmínit
 • Nahlásit
659
19.2.19 11:14

Upřímně doufám, že moje dcera nebude taká blbá… :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1176
19.2.19 12:00

Chlap a nemoc, bezna vec… Mam doma neco obdobneho ikdyz je pravda ze za tu nohu bych ho bejt tebou fakt kopla do zadku. Naposledy jsem neco dost podobnyho zazila pred vanoci pri strevajzne, tak ja lezela u maly na zemi v krecich, v noci pri krecich se starala o druhou protoze zvracela a on druhej den strevajznu ze mel patkrat behavku a trochu zimnici zadny krece podotykam a serval me proc si jako nemuzu zalizt s holkama do pokojicku a nenecham ho spat. A ze ja zo urcite nemela tak hrozny. :lol: ale ja ho po tomhle vystupu sjela a pak si to i asi uvedomil.

 • Zmínit
 • Nahlásit
8056
19.2.19 12:03

Můj chlap naprosto nesnáší nemocnice a nemoci vůbec. Takže by asi taky popíral, že mi něco je. Prostě se té bezmoci bojí a pak je taky nepříjemný. Naopak okolo dětí a domova skáče snad víc než já. Takže bych ho hned nesoudila… Ale rozhodně bych kolem něho neskákala (A neskáču), když je nemocný on… Celé je to hloupost.
Prostě přijdu, oznámím, že jedeme do nemocnice a nepřipustím diskuzi… Víc není potřeba udělat…
Na mě to působí tak, že nejsi obskakovaná u své nožičky a tak se zlobíš… ve zbytku nevíš co chceš a necháš sebou manipulovat.

 • Zmínit
 • Nahlásit
48568
19.2.19 12:31

Obdivuji sama sebe ze sem to docetla :lol: .Ten by letel i v tech horeckach.To je teda vyhra takovej pi.cus:D.Nemas jedinej duvod s nim zustavat a tisic proc ho poslat pryc,tak ted uz to zalezi na tobe:).Jestli si ho nechas tak mel pravdu:D.

 • Zmínit
 • Nahlásit
732
19.2.19 12:42

Děvče,děvče,jsi hloupá …pro takového …se až moc obětuješ,on pro Tebe nic,ty pro něj všechno.Jsem s chlapem 20 let,prošli jsme si kde čím ,ale vím,že on by se o mě postaral-kdykoliv.Omlouvá Tě,že jsi mladá,tudíž zkušenosti teprve sbíráš,Tvůj přítel si Tě neváží. :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
439
19.2.19 13:03

U mě by skončil tou krávou - fakt si myslíš, že pokud si Tě takhle „váží“, tak je to fajn kluk pro vztah?

 • Zmínit
 • Nahlásit
595
19.2.19 13:47

Tak v prve rade nechapu, proc si vylivas “srdicko” na webu pro maminky, ktere denne zazivaji s detmi mnohem vetsi dramata, nez je vyron kotniku a 38 teplota.
A za druhe pises jak hystericke decko, ktere v zivote nepoznalo opravdu poradny problem. Ze mas debilniho chlapa, za to si muzes sama. Ale ty nejsi jina…sorry. :nevim:

 • Zmínit
 • Nahlásit
758
19.2.19 14:38

@Pavlínečka28 A to že je bývalý sobec jste zjistila až po 3 dětech ? Proč dávat dětem takové tatínky :roll: .

 • Zmínit
 • Nahlásit
90
19.2.19 14:39

Doufam, ze nedodrzis svuj slib a ze uz zadny denicek nenapises. Promin, ale tohle je fakt o nicem. Kazdy sveho stesti strujce. Ty chces byt politovana jaka jsi chudinka a on je uplny debil. Tak se dva hledali, az se nasli… asi jste jeden pro druheho ideal. Jinak cetla jsem ob 4 radky, jinak bych to fakt nedala.

 • Zmínit
 • Nahlásit
891
19.2.19 14:48

Holka, počkej až se uzdravite a pak jděte od sebe. Jako já zase chápu,že při 40 horečkách se mu blbě vymýšlí cokoliv a že není schopný se o sebe postarat, ale to chování předtím je šílený. Aby pár fungoval,musí si být lidé oporou a vážit si jeden druhého. Protože menší (nebo větší) krize s dětmi přijdou a je vždycky dobre si připomenout,za co si toho druhého vážíme a proč s ním jsme. Jako říkat mi někdo krávo,to bych nedala. Ale zase nevíme,jak mu říkáš ty,jestli to není vzájemné… Rozhodně lepší než sem dávat nějaké další pubertální deníčky se stížnostmi na partnera,je udělat si ve vztahu jasno!

 • Zmínit
 • Nahlásit
5282
19.2.19 16:27

Po přečtení deníčku mě napadlo jediné, jak jsem šťastná, že moje 20leta dcera je chytrá..

 • Zmínit
 • Nahlásit
20.2.19 08:05

@leryl ne zjistila jsem to dřív,ale snažila jsem se všechno zachraňovat já se nikdy nechtěla rozvádět a doufala jsem že se bývalí změní.Holt každá nemá štěstí hned napoprvé na úžasného chlapa

 • Zmínit
 • Nahlásit
5163
20.2.19 08:50

Na nic nečekej a odejdi od něho. Když napíšeš další deníček, zase se snese vlna kritiky, jak jsi hysterická a úplně blbá. Já si to nemyslím, ale odejdi, máš život před sebou!

 • Zmínit
 • Nahlásit
714
21.2.19 08:06

@iwa83 když je to h s hysterka a ještě ke všemu vypatlana mladá koza to ať se nediví. Opravdu Ti dva se k sobě hodí :) ani jeden neví co to je mít uctu k druhému a ani jeden druhého si neváží.

 • Zmínit
 • Nahlásit
15491
21.2.19 09:36

zakladatelko - přítel si tě vůbec neváží, ale ty jsi na to zvyklá ze své rodiny, nikdo si tě neváží, podle toho co píšeš, asi je takové hnusné a vulgární chování u vás doma zvykem, proto tě to u přítele nijak nezarazilo
ne - takové chování není normální a přítele bych opustila, služku a poskoka ať si najde jinde, máš 20 let, jsi mlaďounká a takové chování nemáš zapotřebí
hlavně bys měla zapracovat na svém sebevědomí

 • Zmínit
 • Nahlásit
5163
22.2.19 08:49

@Leo44 Hodí? Zjevně spolu asi nejsou spokojení, já tedy nevidím jediný důvod, proč by měli zůstávat spolu.

 • Zmínit
 • Nahlásit