Výčitky svědomí a zároveň úleva

O životě

Možná mě odsoudíte, možná mě pochopíte, ale já v tu chvíli nemohla jinak. Tohle je můj druhý deníček a úplně z jiného soudku, ale já se musím vypovídat. A hlavně mě zajímá i Váš názor.

V prvním deníčku jsem popisovala problémy s prvním manželem, ale to bylo už před 12 lety. Dnes jsme na tom tak, že si rozumíme, dceru si bere jak to jen jde a kdy chce. Nedělám problémy, prostě vím, že je to dobrý táta a co se stalo mezi náma, je už minulost. Bývalý manžel si našel před několika lety novou partnerku a s ní má syna, kterému je dnes už sedm let. Moje dcera Kristýna si s Lenkou (to je ta nová partnerka) celou dobu rozuměla. Nevím, co se přesně stalo a proč, ale já začala zjišťovat, že se Kristýně ztrácejí věci, jako jsou rifle, trička a mikiny. Vždy byla její odpověď, že to asi zapomněla u táty.

Jenže ani po dalším víkendu u táty věci nedovezla a já to pak asi i přehlížela. Moje chyba. Je to asi tři měsíce zpět, co dcera přišla za mnou, že vlezla Lence do skříně a našla v ní spoustu svých věcí. Kristýna se to bála říct tátovi, aby nedělala zbytečné problémy mezi tátou a Lenkou, a tak to řekla až mně. Já hlava horká, hned žhavila telefon a exmanželovi vše řekla. Zřejmě u nich začal velký problém, protože další víkend, co byla Kristýna u táty, ji táta řekl, ať si jde k Lence do skříně pro všechny její věci. A ono najednou ve skříni nebylo nic! Vše bylo zřejmě vyhozené.

Táta ji dal tedy peníze, ať si Kristýna koupí jiné věci a dál to s námi nepitval. Je ale jasné, že jedno mu to nebylo. Dcera najednou k tátovi ani nechtěla jezdit a mně pořád říkala, že ji tam Lenka nechce a že se hádají. Lenka ji tam dost za vše nadávala a nutila ji k věcem, které Týnka nechtěla absolvovat. Jako třeba každou sobotu a neděli ráno vstávat v 6 hodin a jezdit s nima na zápasy fotbalu jejich syna. Kdyby to bylo občas tak proč ne? Ale pravidelně? Proč? Týnku ten fotbal nebaví, brášku viděla na mnoha jiných zápasech, tak proč jezdit pravidelně, když v týdnu denně vstává v šest ráno kvůli dojíždění do školy a o víkendu by se ráda vyspala? Její táta o tom ani nevěděl, protože byl i pracovně pryč.

Lenka tedy začla Kristýnu úplně ignorovat a Kristýna jezdila k tátovi jen kvůli němu a malému bráškovi, protože ty má ráda. Návštěvy začla ale hodně omezovat a já ji nikdy nenutila, že tam musí. Prostě tohle jsem nechávala na ní, protože když už jsem ji zařídila takový život, že nevyrůstala každý den s tátou, tak ať si sama zvolí kdy s ním chce být. A dnešek, vlastně už včerejšek, je totiž už po půl noci :-) se stalo něco dost zlého. Týnka v pátek odjela k tátovi na víkend a v sobotu mně volala ubrečená ať si pro ni přijedu, že od táty utekla. Byla ubrečená, hysterická a jak v nějakém šoku, protože ji Lenka zmlátila.

Jelikož to měla Týnka nejblíž k mé mamce, tak jsem ji poslala tam, že si pro ni přijedem. Nevěděla jsem, že vyběhla z baráku jen v teniskách a bez čepice, prostě mně nic jiného nenapadlo, protože já nemohla hned pro ni jet. Naštěstí k babičce dorazila v pořádku a tam čekala na mě. Já mezi tím zalarmovala přítele, rychle jsme se oblékli a vyrazili k mému exmanželovi pro věci Týniny a že si vše s Lenkou vyříkám. Jenže já byla v afektu a rozčílená, že moji holku takhle vůbec zmlátila. Abych to vlastně upřesnila za co ji zmlátila.

Ex manžel nebyl zrovna doma a Lenka si myslela, že Týnka odešla ven a netušila, že se Týna vrátila pro rukavice a že Lenku slyší co říká. Lenka měla doma na návštěvě svoji mamku a začla si stěžovat na Týnku. Že je to hajzl a že ji osočuje z toho, že ji krade věci a že ji nemůže ani vystát v baráku. Týna to nevydržela, vešla do místnosti a řekla Lence, že lže a že to ví moc dobře. Lenka vzteky Týnu uhodila do obličeje a Týna ji to vrátila. Lenka ji začla mlátit hlava nehlava. Týnka potom volala mě a v tom nervovým rozčílení se mě pořád omlouvala, že Lenku uhodila taky, že se neovládla. Já ji to za zlé neměla, protože vím, že Lenka ji napadla neprávem. Týna by takovou věc jen tak neudělala, na to ji moc dobře znám.

Pak jsem přijela já a můj ex mě pustil do chodby, že Lenku zavolá.Jenže ta začla v kuchyni štěkat, že peče cukroví, že nemůže do chodby přijít. Tak jsem do kuchyně naběhla já a ještě v klidu se jí ptala, proč moji holku takhle zmlátila, proč ji kradla ty věci atd. atd. Nikdy jsem to s ní neřešila, prostě jsem to nechala na exmanželovi, ať si to vyříkají sami. Tentokrát jsem to už chtěla řešit já, když už jsem tam byla. Byla ke mně pořád zády a z plechu rovnala na talířek upečené cukroví. Plácala nesmysly, že Týnka ji řekla, že je pí… a pak že jí kvůli tomu Lenka dala facku. Nesmysl, protože u toho byla i Lenky máma a ta potvrdila verzi Týnky.

Lenka se postavila i s tím talířkem s cukrovím proti mě a začla na mě syčet nějaké bláboly. Když jsem viděla toho skřeta, jak se mě zubí do obličeje, nadává na moje dítě a přitom ji smrdí z huby, tak jsem se neovládla a ten talířek s cukrovím jí levou rukou vyrazila z ruky přímo do obličeje, až se jí všechny ty hnusné kokosky, které nesnáším, vysypaly na hlavu a na podlahu a pravou jsem ji ještě jednu natáhla přes hubu a řvala na ní všemožné nadávky! Bývalý nevěděl asi co dělat, jen na mě zařval, co to dělám, ale asi pochopil, že to nešlo jinak, protože nic víc neudělal.

Jen stál a koukal. Já té facky nelituji, ale jediné co mě bude strašně mrzet, je to, že to viděl malý Pepík. Já si přála, aby u toho nebyl, ještě než jsem do té kuchyně za Lenkou vlezla, tak jsem prosila ex ať u toho nikdo není, protože jsem nevěděla, jak to dopadne. Dopadlo to tak, že malý viděl jak já ublížila jeho mámě, ale vůbec nechápe proč. Já si sice ulevila, kvůli své dceři, ale toho malého jsem strašně zklamala a to jsou mé velké výčitky. Pořád nad tím přemýšlím a nevím co s tím dál dělat.

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 20.12.10 07:23

fíha Itálie hadra :think: , hele výčitky můžeš mít, ale asi se bohužel už na tom nic nezmění, Týnu chápu, že se bránila, ale vrátit facku, to nebyl dobrý nápad. Možná měl vyřešit spíš táta, než ty, měl chladnější hlavu. Být týnou, tak se s tátou dohodnu na neutrálních schůzkách mimo Lenku, protože to asi nebude nikdy v klidu a bude jí dělat problémy. S tím oblečením by dost svědčilo na druh kleptomanie, ale s tím se asi nic moc dělat nedá, snad jen, že se Týna bude vyhýbat, a ty si z toho nic nedělej, ten malý si za nějakou dobu ani nevzpomene, pokud do něj nebude matka hustit, jak jsi špatná. Máš taky možnost mu to v klidu vysvětlit sama, pokud bude ex manžel ochotný s ním za tebou zajet. :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.12.10 07:49

No já bych jí dala :lol: A ne jen jednu :potlesk: Prostě tvůj ex to musí zařídit aby ty dvě se nepotkávali. :palec:

 
lol
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 20.12.10 08:38

Ahoj, vubec niceho nelituj, ten spratek mel dostat jeste druhou,tohle bylo malo a chyba je hlavne na strane jejich rodicu, ze uz ji nedali facku davno a holka jim prerostla pres hlavu a dela si co chce. Rekla bych tatkovi, at se schazi s Tynkou bez Lenky a nebo at si ji nejdriv vychova. Jsem klidna povaha,ale aby mi nejaky rozmazleny spratek takhle sikanoval dite a jeste by se mi smal do ksichtu, na to bych nemela, udelala jsi dobre :palec:

 
tetma
Kelišová 5164 příspěvků 20.12.10 08:49

asi bych se po tom všem zachovala stejně :palec: jen ten malý,že u toho byl to je blbý :think: kdyby jí dala výchovně na prdel,že třeba kouřila,nebo přišla z venku pozdě,je to něco jinýho,ale tohle…,ale že jí z fackovala :nevim: Týnka jí asi tu facku neměla dávat a hned po první facce odejít a zavolat ti,ale v tomhle věku jsme byly všechny horký hlavy a za sebe,já bych se s ní v tomhle věku asi porvala :mrgreen:

 
Sany80s
Závislačka 4594 příspěvků 20.12.10 08:57

Hezky jste si zadělaly na to, že to nejspíš nepůjde rozumně řešit. Tím nechci říct, že za vzniklou situaci můžete. To vůbec ne.
Ta první facka by se dala možná přehlédnout, ale ta tvoje bohuel ne. Dala jste Lence do ruky velký argument, takže se může seknout a neřešit opravdovou podstatu problému.
Nevím jestli mají problémy v manželství nebo je Lenka nějak psychicky nemocná (možná obojí).
Je mi hrozně líto, když tohle čtu, protože naděje na slušné vyřešení bude asi dost malá a trpět tím budou asi hlavně děti.:-(
Pokusila bych se to řešit na nějaké neutrální půdě a s chladnou hlavou. :nevim:

 
Radu 20
Závislačka 2775 příspěvků 20.12.10 09:14

Ve všech směrech s tebou souhlasím, udělala bych to samé a možná i více než vyražený talíř a facka!! Nemá vůbec žádné pravo fackovat tvojí dceru!! Držím palečky a přeji hezké svátky! :palec:

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21946 příspěvků 2 inzeráty 20.12.10 10:12

V první řadě jsi matka svýho dítěte, který si bránila vlastním tělem. Která z nás by jednala jinak že?
Jsem taky palice horká, takže nejdřív jednám, potom přemýšlím a potom lituju.
Pepíkovi bych se omluvila a s ex manželem bych se domluvila na nějakém řešení, aby se mohl stýkat s tvojí dcerou bez přítomnosti jeho partnerky.

 
adorablemamka
Kecalka 120 příspěvků 20.12.10 10:14

Ahojda, teda, to je mazec…já jsem taky strašně horká hlava, a vědomí, že někdo bez vážného důvodu vztáhne na mého syna ruku, je pro mě nesnesitelné a reagovala bych možná ještě hůř…v tomhle ohledu bych byla strašně mstivá…každopádně s Tebou souhlasím, a to s tím prckem bylo asi nevyhnutelné… :hug:

 
Nainuva
Neúnavná pisatelka 18220 příspěvků 20.12.10 10:15

Teda to je fičák. Ale vůbec se nedivím, cos udělala. V ten moment a v rozčilení a dobře jí tak! A hold, že se to stalo před malým, zvlášť když jsi ex prosila, aby u toho nebyl. Se nedá nic dělat. A kolik mu je, když už chodí na zápasy?

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 20.12.10 10:33

Ahoj,co se týče Pepíka -podle mě není už tak malý,aby nemohl pochopit,co se stalo.Táta by si s ním měl promluvit a vysvětlit mu situaci,adekvátně věku.Já řešila vážné partnerské problémy,když bylo dceři 5-6 let,bohužel někdy byla svědkem a dokázala bez problémů přijmout vysvětlení.No, kdyby mě nějaká cizí krá… mlátila dítě,tak jí asi dám taky pár facek. :pocitac: Týnka by ji facku vracet neměla,ale nedivím se,taky by mi ujely nervy.Nejhorší je,když někdo sprostě lže a dítě nemá zastání…taková křivda pak moc bolí! Je moc dobře,že má Týnka takovou mamku,na kterou se může spolehnout :palec: A s tátou by se mohli vídat mimo domov..Držím palce :wink:

 
LucaLuca
Závislačka 4454 příspěvků 20.12.10 10:36

To je strašný. Nemyslím tebe. :srdce: Kolik je Kristýnce?

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 20.12.10 11:25

Dobře jsi udělala!!! Já bych jí taky jednu flákla dylině…kdyby mi šáhla na dceru!!!

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 20.12.10 12:03

Ahojky, docetla jsem to cely! A muzu ti rict, ze bych ji nedala jednu, ale aspon pet z kazdy strany!! Co to je za kravu boze??? Blby ze to videl ten malej, ale ten se z toho za chvilku vzpamatuje a nijak ho to neovlivni si myslim. Udelala jsi dobre, ze jsi chranila svoji dceru. Tvuj byvaly chlap mel tusit, co se stane a malyho odvest pryc nebo jit mezi vas nez to tak skoncilo. Ale co uz, stalo se, stalo, asi bude ted dusno ale myslim, ze uz si NIKDY nedovoli na tvoji holcicku sahnout a to je to hlavni :palec:

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 20.12.10 12:12

Dobře jsi udělala - bránila jsi svoje dítě, nenechala jsi to jen na exmanželovi, taky bych to tak udělala, kdyby někdo i právem sáhl na moje dítě (tam bych to řešila asi jinak než fackami). A to, že to viděl ten malý, no stalo se, s tím už nic nenaděláš, je to sice blbý, ale snad mu to táta vysvětlil. I když tvého ex nechápu, ví co je ta ženská zač a je s ní a navíc když její máma stála na straně tvé dcery. Určitě bych ale poprosila ex, že když tam dcera pojede, tak aby ona nebyla doma a nestýkala se s ní.

 
winnitka  20.12.10 12:17

ahoj!myslím že bych jednala úplně stejně, co si o sobě myslí, šáhnout na Tvojí holčinu, bblka jedna!Ano není správné že to viděl ten malý, ale on si z toho podle mě zatím nic moc nedělá, uvidí doma hračku a tohle bude paf, takže žádné výčitky neměj!!!
Měl by to ex vyřešit, tohle nejde!!!!
Jednala bych asi stejně :palec:

 
Květulííína  20.12.10 12:23

Vůbec ničeho nelituj!!! Když není Tvůj EX schopen jí dát po držce sám, udělala jsi to Ty!!! Já bych to udělala taky a možná i hůř :-D Je mi líto Týnky, že nemůže být s tátou dýl, než jen pár hodin - někde mimo jeho domov :-(

PS: Blbečky, co se nepodepisují v diskusích ignoruj. Kdo je tu primitiv můžeme polemizovat.

Příspěvek upraven 20.12.10 v 12:27

 
yenkee
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 20.12.10 12:25

Tomikate dobře jsi udělala :potlesk: , bránit své dítě je hlavní poslání matky. Já bych ji ty kokosky taky plácla do obličeje. Myslím, že by v tom měl udělat pořádek i tvůj ex. :-? Jinak pokud jde o Pepíka, čas vše urovná, nijak se tím nestresuj.

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 20.12.10 12:28

Ahojky,myslím,že bych se zachovala uplně stejně jako ty,ničeho nelituj :-)

 
Ullriska  20.12.10 12:53
Spravne

a jeste jednu mel dostat v tom afektu tvuj ex. :dance:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 20.12.10 13:39

Všem Vám děkuji za Vaše odpovědi :hug: Někdo se tady ptal kolik je Týnce a kolik je Pepíkovi. Týnce bude 15 let a Pepíkovi je 7 let. S ex jsme si to vyříkali a světe div se, on řekl, že Lenka už přes držku potřebovala.Má roztržený koutek u pusy a prý si z toho nemám nic dělat, že on to už pořeší. Týnku si bude brát dál jak on bude chtít a ta jeho prý musí vždy na ty dny odjet ke svým rodičům. Nevím jak to takhle bude u nich dlouho fungovat, ale to už já neovlivním. Všem ještě jednou moc děkuji a přeji hezké Vánoce :kytka:

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 20.12.10 14:25

tak to gratuluju ze to dopadlo dobre, vidim ze si s ex rozumis vic nez ta jeho pipi, zvlastni vid :-) je dobre ze dal prednost dceri, casto se to nevidi :palec:

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 20.12.10 14:30

Týýýjo tak ex teda překvapil…to je super!!! :palec:

 
IvčaIva
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 20.12.10 14:38

Dobrá story :lol: vím, že násilím se nic nevyřeší, ale té babizně už se asi potřebovalo zamlít v palici, aby se vzpamatovala, udělala bych to stejně :pankac:

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 20.12.10 14:43

to neni nasili, ale stara dobra ceska facka :-D

 
Jaruše
Závislačka 3329 příspěvků 20.12.10 16:44

Já si myslím,že tady vůbec není co řešit. To,že Tynky verzi potvrdila i Lenky matka o něčem svědčí… Moc pěkné světlo to na Lenku nevrhá.Tynka by si určitě nic nevymýšlela,a že Lenka by zasloužila víc než jen jednu je nasnadě. Nemusíš mít žádné výčitky svědomí,protože každá správná máma by se za svoje dítě taky rvala jako lvice.Teď je ještě otázka,jak se k tomu všemu postaví otec Týnky…

 
Macinkaa
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 20.12.10 17:59

No tak ex docela překvapil a je dobře, že se tě zastal asi to u nich nebude růžový! Chápu tě nemá co Vaše dítě fackovat, určitě by to šlo vyřešit i v klidu, ale asi by to sní stejně nešlo. Je blbé, že u toho byl malej, ale stím už nic nenaděláš. Nic si nevyčítej stalo se bránila jsi svojí holčičku!!! :palec:

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 20.12.10 18:06

No, já s ex rozumím líp než v manželství anebo jsme spíše od rozvodu oba dozráli :-D
Je pravda, že s touhle Lenkou to asi v pořádku moc nemá, podle toho co vypravuje doma Týna. Ještě před rokem bylo ale vše O.K. Lenka se klidně u mě stavila i na kafe.Prostě pohoda, takže nevím co se jí stalo. Jestli na Týnu v něčem žárlí? Fakt nevím. A Vaše názory mně pomohly.Děkuji

 
AgatkaZ
Extra třída :D 12801 příspěvků 20.12.10 18:19

Tak musím říct, že vůj ex se zachoval excelentně..asi ví co má doma :palec:
A ty jsi udělala správně, neřeš co na to Pepík, řeš Týnku, mám doma dceru,které je 16, v tomhle věku je to ještě horší… já bych asi nedala jen jednu, když už tak už, bránila jsi svoje dítě, které ona podle napadla, přestože věděla, že lže a že má jako dospělá navrch, nikdo si přeci nesmí dovolit bít tvoje dítě, nikdo!

 
Crystal87
Generální žvanilka 23728 příspěvků 20.12.10 19:09

Juu tak já byhc se zachovala stejně ne-li hůř!Protože moje dítě nikdo mlátit nebude!!!Já bych jí dala pipině jedný a ještě krást věci 8-o 8-o 8-o Je vidět že ex má rozum že se zachoval tak dobře…Pepíkovi je 7 určitě mu to ex nějak vysvětlí a on už není malý takže určitě taky bdue trochu vědět která bije.

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 20.12.10 21:04

Máš moji podporu, nevím, jestli bych jí vrazila přímo facku, ale to cukroví bych jí z ruky vyrazila určitě, taky bych se neovládla. Nikdo nemá právo mlátit moje dítě, to bych si líbit nenechala.

 
xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 20.12.10 21:15

:palec: :palec: :palec: A ještě jeden pro ex za jeho reakci :palec: :lol:

 
Sheeni007
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 20.12.10 23:12

Tomikate, nejsi ty náhodou me druhe ja? :mrgreen:
Zachovala bych se 100% na chlup stejně. Souhlasím s výše napsanym-chranit své dítě je posláním matky. Tynka je v citlivem veku a křivda, která se jí stala jí bude bolet vic nez facka od Lenky nabo Lence :cry: Má stesti, ze ma rodice, kteri jí umi podržet.
Tvuj ex je fajn. To ze neodvedl Pepicka bych mu nevycitala, urcite byl sám v soku z chovani sve pritelkyne. Pepicek se brzy oklepe.
Držím palce :mavam:

 
PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 21.12.10 10:57

tak za prvé, moc hezky jsi to všechno napsala a popsala, pěkně se to čte :palec: :palec:
a za druhé, zachovala bych se asi úplně stejně, je škoda že u toho byl i ten malej, ale na druhou stranu už se stalo a nic s tím nenaděláš.. Nebuď na sebe tak tvrdá :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 21.12.10 11:15

Tak já ti mohu říci že si ještě klidná.Já bych jí tak seřezala že by koukala. :evil: .Bože nechápu jak cizí ženská muže vstáhnout ruku na cizí dítě.

Příspěvek upraven 21.12.10 v 11:17

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 21.12.10 11:19

a za pár minut bude určitě anonym odtajněn.nevim kdo je tady primitiv když nadává bez podpisu :evil:

 
terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 21.12.10 15:36

Tomikate nic si z toho nedělej, udělala jsi dobře, jsi lvice a držím ti pěsti ať vše dobře dopadne…Ta koza už si netroufne:)

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 21.12.10 17:22

No vztáhnout takhle někdo ruku na moje dítě, neznám se. Přeju pevné nervy… Týna si z toho taky jistě vzala ponaučení, přeci jen už není malé dítě.

 
Janca.Zik
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 21.12.10 21:11

Marti teda kočko koukám že si užíváš… :-( NIC si ale nevyčítej,zachovala by jsem se úplně stejně a asi i většina maminek,alespoň že EX je v pohodě.
Mějte se krásně :srdce:

 
laducha
Neúnavná pisatelka 19242 příspěvků 22.12.10 00:30

Nemám moc ráda, když se musí řešit věci takhle, ale i já jsem jednu střelila sousedce, protože se pořád navážela do mé rodiny, dělala peklo a poslední kapka byla, když strčila do mého syna a on spadl na zem. Byl malý, ale věřila jsem mu a šla to HNED řešit. Jinak bych vychladla a nic by se nekonalo :mrgreen:
Nebavily jsme se spolu dva roky a pak se mi, ONA, přišla omluvit 8-)

Příspěvek upraven 22.12.10 v 00:30

 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 22.12.10 01:56

Proč jsi tam posílala holku, když táta byl o víkendu pracovně pryč? Pak se nedivím, že Týnu Lenina tahala v šest ráno z postele, když jela s Pepou na fotbal, tak přece nenechá další dítě samotný doma, co kdyby se něco stalo? Jinak nemám co dodat. Příjde mi to jako ostřejší klasický vstah dcery k nové otcově partnerce ( i když mi na druhou stranu připadá, že tvoje Týna a Lenka měly poměrně dobrej vstah) a tvoje reakce a pomsta vykonaná na kokoskách? Jsi dospělá a asi se zpětně stydíš. Já bych se styděla zejména sama před sebou, ovšem dítě bych si taky otloukat nenechala! Přeji hezký, pohodový Vánoce.

 
Tomikate
Echt Kelišová 9950 příspěvků 23.12.10 02:21

Táta nebyl pracovně pryč na celý víkend, ale jen na dopoledne a holce je 14 let pryč, tak nevidím důvod proč by nemohla být dopoledne sama doma?? :roll:
A já se nestydím za to, že jsem ji dala facku, naopak, už bylo na čase. Krást věci, které holce koupím já, jsem ještě ustála.To že ji tam kolikrát buzerovala jsem ještě taky ustála, protože vím, že Týna je v pubertě a má také své nálady, takže mohla Lenku i vytočit. Ale když už došlo i na rány, tak to jsem teda neustála a nikdy neustojím!!! Já sama dceři nařezala 3× za život / a to už mně fakt vytočila / a svým zbůsobem mě to mrzí, tak ji nebude otloukat nějaká cizá ženská!!

Příspěvek upraven 23.12.10 v 02:22

 
Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 24.03.11 22:51

nemáš se za co stydět, ani čím trápit, jednala si jako pořádná máma a ten sedmiletej klučík se z toho vyhrabe ;) já vídávala denně jak se řezali moji rodiče, jak pak muj otec řezal moji macechu.. děti jsou na jednu stranu velmi citlivé ale na druhou zase dost splachovací.. je ze mě normální člověk, který nikoho nebije a svých rodičů si i přes to vše stále váží..
Spíš mě udivuje postoj tvého ex muže, já být tou dotyčnou co dostala po hubě a muj muž by se zastal své ex tak by mě už asi nikdy neviděl i když by to bylo právem.. jen názor ;) držim pěstičky ať je už klídek..

 
Lucka1586642  01.05.11 20:52

Sice jsem se tu ocitla nějak omylem, ale když už jsem si to přečetla - Já bych jí tím plechem párkrát přetáhla, děti zatím nemám, ale bránila bych kohokoli rodiny.
Do budoucna ať se dceři daří a táta se s ní vídá bez té jeho psychotické krávy!

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Chlap za odměnu nebo za trest?

Radosti i starosti


Reklama