VÝROBA DĚTÍ DLE VÝBĚRU POHLAVÍ - návod pro pány

Ostatní

Amatérský návod, kterak chlapečka či holčičku dle výběru zplodit. Sám jsem si jej svým amatérským studiem vytvořil a ověřil. Jen opačně, než jsem původně chtěl. Je to patrně tím, že jsem asi až tak úplně nechtěl. Nebo spíš zcela jiný chtíč mne dozajista ovládl (viz. níže).

Základní princip: Ženská ovulace (čas, kdy je vajíčko oplozeníschopné od jeho vypuštění z vaječníku do opuštění dělohy) trvá asi 48 hodin (2 dny) a začíná asi 11.-14. den cyklu. Holčičí spermie (dále jen „holčičky“) jsou pomalejší než klučičí (dále jen „chlapečci“), ale vydrží žít asi 48 hodin (2 dny). Chlapečci jsou rychlejší než holčičky, ale vydrží žít jen několik hodin. Životaschopnost chlapečků je také závislá na různých vlivech jako je vyšší teplota, různé záření nebo všeliké chemikálie (možná i olovo /poznámka pro ruční sazeče/).
Ke zplození dítěte může dojít ve čtyřdenním období, kdy spolu pár obcuje a které začíná asi 12. den cyklu. Toto období začíná asi dva dny před začátkem ovulace (vypuštění vajíčka) a končí dva dny po ovulaci, kdy vajíčko přestává být oplození schopné. Několik hodin před ovulací nastává časová hranice, před kterou je to pravé období pro výrobu holky, potom probíhá několik hodin, kdy je pohlaví dílem náhody nebo životaschopnosti spermií, a pak nastane ten pravý čas pro výrobu kluka.
Zjednodušeně a přibližně - první dva dny ženiných vášnivých dnů se plodí holčička, druhé dva dny chlapeček a někde uprostřed je to dílo náhody. Všechno je dáno tím, že holčičí spermie si na vajíčko umí počkat lépe, než chlapeččí, ale když už vajíčko čeká, malí chlapečci jsou u něj dřív (jsou to potvůrky šikovný). Podle tohoto principu fungují následující návody pro muže, který plánuje pohlaví svého dítěte.

NÁVOD NA VÝROBU HOLČIČKY:

1. Zmapuj si pravidelný, asi 28 denní menstruační cyklus své ženy (začátek menstruace /1. den cyklu/, konec menstruace /asi 5. den/, začátek ovulace /asi 14. den/).
2. Zmapuj si milenecký život ženy, případně zlikviduj možné narušitele procesu.
3. Od ukončení menstruace své ženy nejméně každý den s ní obcuj. Pokud má žena na den přesný cyklus, stačí obcovat tři a dva dny před ovulací, ale lepší je obcovat každý den od menstruace.
4. 24 hodin před ovulací s obcováním zaručeně přestaň (v ovulaci je žena stále žádostivější - nesmíš podlehnout).
Až do konce příští menstruace nesmíš obcovat se svou ženou. Když už to však nevydržíš, je lepší to nevydržet blíže konci cyklu. (Kdo má podchycené plodné dny, nemusí se postit tak dlouho…)
5. Body 3-4 stále opakuj až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně holčička (nebo ti není dáno mít holčičku).

Pokud neznáš přesný cyklus ženy, odchyť první den menstruace, abys měl alespoň první den cyklu - to je minimum co musíš znát, a pak už můžeš jenom počítat dny. S obcováním začni hned po menstruaci a přestaň v prvním cyklu 9. den, v druhém cyklu 10. den, a tak dále. Pokud na dítě nepospícháš, 9. den přestaň po tři cykly, 10. také, a tak dále - je to jistější.

NÁVOD NA VÝROBU CHLAPEČKA:

1. Zmapuj si pravidelný, asi 28 denní menstruační cyklus své ženy (začátek menstruace /1. den cyklu/, konec menstruace /asi 5. den/, začátek ovulace /asi 14. den/).
2. Zmapuj si milenecký život ženy, případně zlikviduj možné narušitele procesu.
3. Ženě o tomto návodu nic neříkej (podle statistik chtějí spíše holčičky, i když to třeba neřeknou a jejich moc narušit celý zdlouhavý proces plození kluka je velká).
4. Udržuj varlata v chladu (v létě neustále chlaď, ale ne prudce). Chlapeččí spermie jsou náchylnější na teplo.
5. Od ukončení menstruace v žádném případě neobcuj se ženou (nejlépe lehce pohádati se s ní - před ovulací je žena nejžádostivější - nesmíš podlehnout). Na tento bod většina chlapečkůchtivých mužů dojede. I já jsem dojel.
6. Od jednoho dne po začátku ovulace co nejčastěji ejakuluj středně hluboko (některé prameny uvádějí „jen na krajíčku“ , ale tahle varianta je mnohem příjemnější) v pochvě své ženy až do vyčerpání sil, nebo začátku další menstruace.
7. Body 3-6 opakuj každý cyklus až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně chlapeček (nebo ti není dáno mít chlapečka). Hádky střídej s předstíráním nevolnosti, předstíráním ejakulace nebo prezervativem.

Pokud neznáš přesný cyklus ženy, odchyť první den menstruace, abys měl alespoň první den cyklu - to je minimum co musíš znát, a pak už můžeš jenom počítat dny. S obcováním začni v prvním cyklu až jeho 20. den, v druhém a třetím cyklu 19. den, po další tři cykly 18. den, po další čtyři cykly 17. den a podle tohoto algorytmu dále. S obcováním konči vždy s koncem cyklu (začátek menstruace). Dny dodržuj až do pozitivního testu gravidity - bude to pravděpodobně chlapeček (nebo ti není dáno mít chlapečka).

UPOZORNĚNÍ:
Začneš-li po menstruaci a pak budeš obcovat se svou ženou každý den (další menstruace možno vynechávat) - bude to pravděpodobně holčička!

Tento návod je pouze amatérský a jeho úspěšnost není ověřena žádnými praktickými cvičeními. Prosím berte to na vědomí. Na případné reklamace nebude brán zřetel.

sexuolog amatér
Pavel (otec dvou krásných děvčátek)
 http://hrubec.com/pohlavi/

Posláno s laskavým svolením autora

Váš příspěvek
alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 19.12.03 08:58

Holčička:

1. Zjisti si den své ovulace.
2. Asi tři dny před ovulací buď obzvláště svůdná, vyprávěj manželovi (příteli) košilaté vtipy, rozdováděj ho a tulte.
3. V den ovulace a pár dní po ní domluv manželovi (příteli) šachový turnaj, návštěvu u tchýně, návštěvu u milenky, kup lístky na fotbal nebo do kina či do divadla, pošli ho za kamarády do hospody, v případě nouze předstírej migrénu. Zbývající dny až do dalších měsíčků přemluv manžela (přítele) k použití ochrany.

Chapeček:

1. Zjisti si den své ovulace.
2. Po menstruaci až do ovulace domluv manželovi (příteli) šachový turnaj, návštěvu u tchýně, návštěvu u milenky, kup lístky na fotbal nebo do kina či do divadla, pošli ho za kamarády do hospody, v případě nouze předstírej migrénu.
3. Den po ovulaci a následující tři dny buď obzvláště svůdná, vyprávěj manželovi (příteli) košilaté vtipy, rozdováděj ho a tulte. Zbývající dny až do dalších měsíčků můžete promuchlovat.

Alice

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 19.12.03 11:06

Alice,co myslíš?Milovali jsme se v pátek odpoledne/na OVUtestu byly 2čárky/Moje BT byla ten den nízká.Sobota OVUtest už prokázal jen jednu čárku,BT stále nízká.V neděli mi vylítla BT na 36,9 a tam se držela až do dnes/meti 36,8 až 36,9/,dnes mi vyskočila na 37,1.Dostat to mám až za 9dní.Včera mě začalo pobolívat břicho,jako na manzes,z před­chozích dvou těhotenství mám zkušennost,že byto mohla být.známka otěhotnění.Jen se bojím,zda-li sem si to dobře propočítala a je to šance na holčičku,mám dva kluky!Nejsem také moudrá z toho,ovulace je v den nížší teploty před vyskočením na vysokou?Díky za odppověď,Dandule

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 19.12.03 18:14

Milá Dandule!

Podle toho, co píšeš jste se milovali právě v době ovulace, kdy je to 50:50. Pokud jsi neotěhotněla, zkuste příště muchování hned po menses až do dne před ovulací.

Ovulace je před vzestupem teplot, tedy přesně jak píšeš - v den nížší teploty před vyskočením na vysokou.

Alice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.03 17:54

Ahoj Alice,

Netajila jsem se s tim, ze presne tuto metodu jsme pouzili. Nejdrive jsem si o teto metode precetla knihu a informace (stejne jako jsi popsala) davaly smysl. Tudiz jsme to vyzkouseli a povedlo se!!! Cekame chlapecka!!!

Alex, dcerka 2 roky + 26 tt chlapec

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.03 17:57

Jo a jeste dodatek: kniha rikala, ze uspesnost u chlapecku je 90%. U holcicek je ale vypocet komplikovanejsi a tak je uspesnost mnohem nizsi.

Alex, dcerka 2 roky + chlapec 25 tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.04 15:43

Ahoj Alex, za pár týdnů chceme začít zkoušet miminko, já bych moc chtěla chlapečka. mohla bys napsat, jako knížkou jsi se řídila.Díky.

Myška

Lokil
Nováček 1 příspěvek 17.07.08 21:13

A co kdybych chtel udelat Dvojcatka rozlisneho pohlavi??? to bych mel zkusit co?muzete poradit?? dam na vas :-)))

Vložit nový komentář