Vzkaz pro vás Květňandy 2010

Ostatní

Není nad to najít místo, kde si lidé rozumí!

Holky moje,

chtěla bych napsat pár řádek o necelém posledním roku jak to vidím já.

Všechny nás (některé koncem léta, některé již začátkem podzimu) spojila nádherná událost. Našly jsme na tom magickém proužku dva proužky. Když jsem ho našla já, vlastně jsem ani moc neuvažovala o tom, připojit se do nějaké diskuze. Ač mi to vůbec nebudete věřit, jsem v běžném životě opravdu introvert. Jééé, už vás „vidím“, jak se pochybovačně ušklebujete a říkate si – ha ha ha, ty jsi přece pěkně ukecaná :-D – no ale opravdu to tak je.

Ale – po pár dnech na diskuzi KVĚTEN 2010, jsem věděla, že jsem na správném místě. Do dnes nemohu skoro uvěřit, že se dokázalo sejít cca 30 holek, které nikdy neměly mezi sebou žádný konflikt a naopak si skvěle od počátku pomáhalo a pomáhá naprosto úžasně.
Stačí slovem, které pohladí, poradí, ukonejší, rozesměje.

Prožívaly jsme společně těhotenství (ha ha, tento deníček píšu ve chvíli, kdy tu řešíme článek o chrastítkách místo mozku :-D jsem měla napsat těhulkování), někdy jsme řešily špatné zprávy, prožily jsme společně dvě svatby :-) , ale i úmrtí, také jeden přečasný odchod z naší skupiny – to nám bylo také moc smutno, ale jak se ukázalo vše mělo šťastné vyústění o nějaký ten měsíc později :-) Vlastně toho bylo hrozně moc.
Tak jen pár vzkazů pro vás :-)

Peti – děkuji Ti za naslouchání, když jsem měla trápení. Jsi mistr grafik :-) opravdu šikulka. Žižo – Ty jsi dostala naprosto jasné a zasloužené označení – vrchní googlovačka :-D hledáš nám odpovědi na mnoho otázek :-)
Jahůdko – Ty jsi nejen skvělá nástěnkářka :-) ale i hotový Ferda Mravenec, koukej ty se naučit taky odpočívat, nebo nás nakazíš (ale myslím, že se nedáme :-D )
Sluni – Ty jsi prožila také nepěkné období ohledně ztráty koně, a dopravní nehody, ale hlavně jsi byla v pořádku Ty i Štěpánek a jaký je z něj pořádný „chlap“
Lesko – snad nebudeš muset bojovat s tak častými nemocemi Štěpánka jako tomu bylo po tento rok a naopak budou s Juliankou blbnout :-D
Kocu – benjamínku náš, snad se na mě nebudeš zlobit – neuvěřitelně jsi dospěla za ten rok, jsi skvělá maminka!!!!!!
Ren – když se Myška vdávala, půjčila jsi jí šaty a vlastně se dá říct i zachránila svatbu :-D Šaty putovaly z Frýdku-Místku až do Plzně!!!
RyB – také Tvou svatbu jsme mohly „prožívat“, ale i zprávu o nemocném srdíčku Darka. Je to ale drak :-) a tak je vše v pořádku. No a co ten nájezd „vorvaňů“ za Tebou do Motola s dopingem od „Mekáče“. 5 těhulí vyvalených na lavičce bylo celkem k popukání, no to nemluvím o hlášce slečny v „Mekáči“, že je to nějaké nakažlivé :-D Navíc, příběhy z vaší rodiny, to je bomba :-D
Papy – Tvé hlášky, stějně jako Ren a RyB, to je vždycky něco :-D
Moni – ty jo, to bylo taky docela drama v tom vašem bytě, viď
Silvi – vzali jste to hopem, ale to je nakonec dobře, jinak bychom Tě přece mezi sebou neměly :-D
a je super vidět, že ač jsi myslela, že starost o Lauru nezvládáš, tak naopak jsi moc moc moc bezva maminka, co se snaží udělat první poslední, aby její miminko bylo spokojené.
Viky – prostě Tebe mám v hlavě jako „tu bloncku“ jak jsi o sobě kdysi napsala – umíš si ze sebe dělat bezva srandu :-D
Liky a Pibuch – naše ostrovandy, musím říct, že jsem vždy zaujatá vyprávěním jak to chodí v Irsku a v Anglii, je fajn vidět jak je to rozdílné
Bobi – hele musíš nám psát častěji, že ten Tvůj manžel není úplně dokonalý :-D nééé, však je to skvělé, že máte i přes velký věkový rozdíl takový vztah :-)
Katty – přišla jsi k nám později, ale přece a to se počítá. Navíc jsme mohly být při tom, když se Ti narodil zdravý chlapeček a zaplnil to prázdné místečko.
Bori – neumím si představit jaké to je bojovat o těhotenství, těch co o to musí bojovat je bohužel čím dál více, ale vy jste si to vybojovali v tu pravou chvíli a tak nás můžeš zásobit zákeřnostma jako třeba když Barča krade Šimimu dudlajze :-D
Malusko – tys vyměnila plnou třídu prcků za jednoho prcka :-D no uznej, nemůžeš říct, že by ses nudila neeee :-D
Mysko – máš neuvěřitelnou výdrž a jsi skvělá maminka nejen pro Kubíka, ale i pro Martina!!!!! A také s Rudou dokazujete, že předsudky jdou stranou. A drž se, však on Ti to ten Kubík vynahradí :-) no, ale vyspat by Tě už nechat mohl, o tom žádná :-D
Oblacku – napadá mě spojení „ztráty a nálezy“, vůbec ne ve zlém, věř, že po té, co jsi opustila naši diskuzi, jsme měly všechny obrovskou radost, když jsi se k nám vrátila – sice bude mít miminko nějaký ten měsíc zpoždění :-D, ale hlavní je, že se zase můžeš radovat a my s Tebou.
Boruvko, Boci, Market, Marcis, Pimpi, Nettie, Lenulinko, Saro– ono by to bez vás nebylo ono.

Holky, tento deníček vlastně ani deníčkem není, je to můj vzkaz pro vás, protože za nějaký ten pátek slavíme pomyslný rok našeho „setkání“. Sice nás v diskuzi začínalo více, ale ty co jsem jmenovala je ta bezva parta, která se utvořila a zůstala celou :-)

Mám vás všechny moc ráda a jsem opravdu šťastná, že mohu být mezi vámi. :-*

Pro ostatní - dohadujeme se, zda náhodou nejsme nejukecanější diskuze :-D cca 4500 tisíce nakecaných stránek za necelý rok … nooo, jestli bychom se neměly léčit ze závislosti :-D

Hodnotilo 6 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Bobiska
Kelišová 5118 příspěvků 27.07.10 13:54

Fil, krásně jsi to napsala! Děkuji :hug: :kytka:

 
maluska
Neúnavná pisatelka 17141 příspěvků 27.07.10 17:33

.

Příspěvek upraven 07.11.10 v 23:05

 
filad
Kelišová 6336 příspěvků 27.07.10 18:39
:huban: :huban: :huban: :huban: :huban: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 27.07.10 20:36

Filad krásně napsané holka rozbrečela jsi mě děkuji Vám všem, že můžu být součástí vašich životů vy aškoli jen virtuálně jste se vešly do toho mého který žiji spolu s mojí rodinou a teď i pro Vás je tam místečko

Filad ty jsi mi dala :-) díky :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
kocunka
Echt Kelišová 9212 příspěvků 27.07.10 20:39

Fil,to je hrozně hezký.. tady u toho bulím dojetím :hug: Mám Vás všechny mooooc ráda :srdce:

 
myška07
Echt Kelišová 9133 příspěvků 27.07.10 20:42

FIL,ty se mi snad jenom zdáš.Jsi naše slunce v duši :lol: a mně osobně jsi už mockrát pomohla tou správnou větičkou,ve správný okamžik,pohlazením slovíčkem a tolikrát jsi mně rozesmála hláškami tvé úžasně ukecané Martinky.I já jsem šťastná,že jsem úplnou náhodou našla takové kamarádky,o kterých se mi ani nesnilo.
Moc děkuju všem holkám,které se mnou tráví každý den a sdílí se mnou důležité okamžiky v životě.A tobě Kačko,z celého srdce děkuji za tohle připomenutí,jaké máme štěstí,že jsme se našly.
Mám vás holky všechny moooc ráda :hug: :huban: :srdce:

 
Uživatel je onlineRyBANA
Extra třída :D 14465 příspěvků 27.07.10 20:57

ty vole ty mě chceš rozbrečet nebo co? :-)

krásně si to napsala :pankac:

sme nejlepší!! :mrgreen:

 
sara1000
Kelišová 5395 příspěvků 4 inzeráty 27.07.10 21:00

Fil,jsi uzasna zenska a ja jsem moc pysna,ze i me jmeno zaznelo ve tvem vzkazu.
Holky dekuji vam vsem za vse. :srdce:

 
PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 27.07.10 21:06

Fil i já starej tvrďák tady bulím :hug: Mám Vás holky ráda :huban: :srdce:

 
filad
Kelišová 6336 příspěvků 27.07.10 21:06

Ryb, tak to jsi presne tyyyy :lol: :lol: :lol: bud tvrda matko … bud tvrda :-D Sarus, jeste aby nezaznelo, kdyz v tom jedes s nama … mame dukazy :-P

 
filad
Kelišová 6336 příspěvků 27.07.10 21:06

Peti to rika i Honzik, ze je starej tvrdak hmmm a skutek utek :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :huban: :srdce:

 
Žiža1
Extra třída :D 11312 příspěvků 27.07.10 21:29

Filad, jsi naše mamina - nás všech, fakt :palec: Taková kvočna, co nás má pod křídlama :mrgreen: na tomhle pipiserveru (zasvěcení ví…) :mrgreen: :mrgreen:

Néé, jako opravdu jsi to krásně napsala, a Tvoje poděkování můžeme jenom opětovat.

Díky, filad :srdce:

A díky holky, jste super :palec:

 
Leska
Echt Kelišová 7864 příspěvků 27.07.10 22:33

Fil, tady bulím jak malé děcko. Napsala jsi to krásně! Jsem moc ráda, že jsem se k vám přidala a mám vás moc ráda. A už se těším, až vás poznám všechny osobně!!! Díky :srdce:

 
Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 27.07.10 22:45

Filad krásně napsaný, jsem dojmutá až na půdu, jsi zlatíčko. I já jsem strašně moc ráda, že jsme se takhle sešly, jste všechny úžasné … když tady někomu něco vyprávím, mluvím o vás jako o svých kamarádkách a tak vás i beru i když jsme se ještě nikdy neviděly. Mám vás moc a moc ráda a jsem šťastná že vás mám … že se máme :hug: :hug: :srdce: :srdce: :srdce: :huban: :huban: :huban:

 
liky
Echt Kelišová 9204 příspěvků 28.07.10 08:56

filad - nemam slov, krasny denicek, vystihuje i me pocity…
i pro me kveten 2010 znamena moc a moc, bez vas vsech byl byla na tom psychicky spatne a s pocitem, ze jsem na vsechno sama v cizi zemi, bez pratel a bez kontaktu se svetem…
:kytka: :kytka: :kytka:

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9811 příspěvků 28.07.10 08:58

Kačí, možem napísať len jediné - ĎAKUJEM!!!!!
Dala si mi to najviac, čo kamarátka može dať! Si úžasná bytosť. Ďakujem, že si!!! :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
Caty  28.07.10 12:46

Krásný, sice k Vám nepatřím, ale krásný a gratuluji všem k mimískům :srdce: :huban:

 
Viktorie
Extra třída :D 10911 příspěvků 28.07.10 19:30

Caty děkujeme :-D i mi Tobě gratulujeme k Barunce :potlesk:

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9811 příspěvků 29.07.10 09:22

Caty, vďaka :srdce: a máš krásny metrík :palec:

 
filad
Kelišová 6336 příspěvků 29.07.10 14:37

Caty, dekujeme a gratulujeme tez ke tve Barunce … at ti dela jen radost :-)

 
oblacek
Echt Kelišová 8082 příspěvků 08.08.10 21:25

ááááh Filad já bulím jako želvááá. Je to tak krásně napsané… děkuju!! :srdce: :srdce: :srdce:

ten mimísek se kterým jsem s Vámi společně začínala byl „skušební“ dneska vím, že tenhle jeden jediný můj milovaný co se už brzy narodí je ten pravý a já si neumím představit že by to měl být jiný… :hug:

Jsem strašně ráda, že jsem začínala svoje první těhulkování právě s Váma holky :hug: , protože to byla vlastně pořád je supr parta… V dalších diskuzích kam jsem se snažila připojit už to prostě nebylo a není ono… :oops:
a navíc vy jste moje takové „staré skušené“ , že když něco..letím za Vámi pro info :mrgreen: a co teprv až se malý narodí a já budu celá vystreslá ze všech možných věciček a vystrašeně Vám budu psát jestli to nebo ono tak má být :mrgreen: a vy se budete uchitávat a říkat si jééé to bylo takové a makové..když byli Ti naši broučci tak malincí… :hug:

za pár dnů by bylo výročí kdy jsme počali první „pokus“ smutná nebudu… prostě jsou věci které se dějou protože mají svůj důvod…

A PRO VÁS HOLKY PRO VŠECHNY: :srdce: :srdce: :srdce:
děkuju za obrovskou podporu , která se mi od Vás dostala po naši velikánské ztrátě… děkuju… :hug: :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama