Vztah s o 14 let starším partnerem

O životě

Možná si řeknete, proč jsem napsala tento deníček. Možná pro vás bude nezajímavý, ale pro mě to hrozně znamená, a tak bych se s vámi o to chtěla podělit. Možná to někomu pomůže, jelikož je spousta žen, co se bojí jít do vztahu se starším mužem. Možná to někomu změní pohled na mladé holky, co mají po boku starší pány a nebudou je vnímat jako zlatokopky. Netvrdím, že některé takové nejsou, ale je potřeba neházet je do jednoho pytle.

Neměla jsem zrovna krásné dětství, zažila jsem dva rozvody, rodiče si mě „přehazovali jak horký brambor“ a nakonec mě táta „vyhodil“ z bytu kvůli své ženě. Jenže jsou to 4 roky, co do mého života vstoupilo trošku světla.

Byla jsem na střední a v novém městě, takže žádný kamarádi, nic. Chodila jsem na chat a hledala tam někoho z okolí. Troufám si říct, že mi psalo hodně lidí a já nestíhala odepisovat, ale napsal mi jeden muž, který byl ze 150 km vzdáleného města. Jindy jsem na tyto lidi nereagovala, ale nevím proč, s ním jsem si začala psát. Moc jsme si rozuměli, ale já nikdy nedostala odvahu se sejít s někým, koho jsem poznala na chatu. Přála jsem si ho vidět, ale strach byl silnější.

Jednoho dne mi ale zazvonil telefon. Zvedla jsem to a on se slovama " Alenko, máš ráda překvapení? Za 10 minut budu u tebe!" Byla jsem v šoku, překvapená a měla strach, jako každá ženská si říkala „Bože, zrovna dneska, když vypadám tak strašně a nestihnu se dát ani dohromady.“

Když jsem ho spatřila, myslela jsem, že to se mnou sekne. Láska na první pohled. Seděli jsme u kávy a já měla pocit, že ho znám strašně dlouho. Když odjel, nemohla jsem se dočkat dalšího setkání.

Je o 14 let na den přesně starší než já a to byl ten problém pro všechny.
Všichni nás odsoudili. Já byla zlatokopka a moje vlastní rodina ho nazvala pedofilem. Byl to neuvěřitelný boj a první zkouška, jestli to vydržíme.
Chtěla bych říct, že jsem nevěděla minimálně rok, kolik vydělává. Bydlel v obyčejném bytě a měl firemní auto, žádné luxusní hadříky, nic. Prostě obyčejný chlap, ale i přes to všechno jsem byla prostě zlatokopka.

Po čtyřech letech je můj přítel nejlepší kamarád s mým otcem, moje rodina ho miluje a nedají na něj dopustit. Na né zrovna pozitivní názory některých už jsme si zvykli a narážky např. jeho starších kolegů z práce, že jsem stejně stará jak jejich děti, bereme z humorem.

Oba věříme v to, že to byl osud. Normálně bych na chatu neodepsala, poprvé jel za někým, koho poznal na chatu, láska na první pohled (ani jeden jsme na to nevěřili), máme stejný den a skoro i hodinu narození, jen ten rok je rozdílný :) a mnoho dalších jiných věcí. S nikým jsem si nikdy takto nerozuměla a při každém odloučení se na sebe těšíme jako tehdá na začátku našeho vztahu. V říjnu to budou 4 roky, co jsme spolu. Před rokem jsme si koupili naše hnízdečko lásky (domeček), který postupně rekonstruujeme a připravujeme krásný domov pro miminko, které si oba moc přejeme. Doufám, že se nám brzo zadaří.

Takže holky, nebojte se vztahu se starším mužem, nenechte vztah zničit urážkama aj. Neodsuzujte páry, co mají mezi sebou větší věkový rozdíl. Ještě bych chtěla říct, že pro mě do určité doby neuvěřitelná věc, ale i na netu se dá najít partner. A já doufám, že životní.

Vím, že je to sloh a že to není pro Vás asi nic zajímavého, ale to jsou mé první 4 roky v životě, kdy jsem šťastná - a to jen a jen díky němu! Děkuji za případné přečtení a hlavně děkuji bohu za to, že mi dal do šálku takového člověka, jako je právě on!

Hodnotilo 29 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
wra
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 02.08.13 00:10

Rozumím ti :-) mám přítele o 19 let staršího, a jsme moc stastni :-) sice jsme spolu " jen " asi dva roky, ale od začátku jsme věděli že na sebe jsme tak nějak čekali… Mmch máme skoro roční dvojčátka :-)přeju hodně štěstí a krásné mimi do budoucna ;-)

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 00:14

@wra Děkuji a přeji ať jste spolu nadále jen a jen šťastný. Moc krásné dětičky máte!

 
Misi-nnka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 02.08.13 01:03

Mám o 16let staršího přítele ;) 5 let. V listopadu jsme koupili domeček a hned první den vnem splodili našeho chlapečka co se brzy narodí. :D kazdymu je h.vno po tom kolik je komu let. Taky jsme přišli na to, ze i,,přátelům,, se neda věřit. Hlavne ze Vám oboum to vyhovuje. :hug: prejií Vám hodne štěstícka! Ted už jen to miminko. My tomu nechali volný průběh a zadařilo se 3 mesic ;) :kytka:

Příspěvek upraven 02.08.13 v 01:03

 
LolitkaP
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 02.08.13 06:55

@Alises My se známe z jisté diskuze! ;)
A můj manžel je taky o 14,5 let starší! :) I já jsem byla „zlatokopka“, ale po roce to všechny nějak přešlo a nebo si to myslí dodnes. Neměnila bych, i pro mě to byl osud! Jsme spolu 4 roky, z toho 3 manželé. Jen tomu prckovi se k nám nějak nechce :think:
Hodně štěstí a hlavně lááááásky!!! :srdce:

 
Inuš-ka
Kecalka 133 příspěvků 02.08.13 07:02

I já mám o mnoho let staršího přítele. Pro mnohé jsem byla ze začátku taky „zlatokopka“ a slýchala narážky typu „Ti spolu dýl jak do Vánoc nevydrží“ a ouvej… Jsme spolu 4 nádherné roky. Museli jsme si projít doslova peklem a po tom všem dnes vím, že je to ten pravej a držím se ho zuby nehty. Teď plánujeme svatbu a miminko čekáme teď 19. sprna.
Přeji hodně štěstí ;)

 
Teruna000
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 02.08.13 07:18

Já mám o 12 let staršího manžela a nikdy bych neměnila :) Jsme spolu 4 roky a máme krásného 6ti týdenního syna. Ale naštěstí nikdo na nás divně nekoukal. Přeji hodně štěstí do dalšího života :-)

 
Mamkazprahy11a4  02.08.13 07:22

Ahojky.. Mam pritele presne o 15 let starsiho.. Nikdy Jsme se ale nesetkali s negativni reakci, ale asi to bude dano i vekem ktery nam je… Me je 35, jemu 50… Mam 9 leteho syna, on dva kluky 10 a 14… Chtela bych s nim spolecne dite (holcicku) idealne, ale moc se netvari, brzdi ho to, ze az ji bude deset, jemu skoro 60 a bude si pripadat stary na spolecne aktivity s ni (sporty atd)…

 
veru324
Kecalka 300 příspěvků 02.08.13 07:24

Můj přítel je starší o 12 let, poznali jsme se v mých 22. Měla jsem z toho obavy, ne z řečí, ale jestli to může fungovat..A ono funguje už 6 let :D Kolikrát je přítel psychicky mladší než já :D Směju se, že s jeho dcerou je mezi námi menší věkový rozdíl, než mezi mnou a přítelem, 4 roky spolu žijem a já myslím, že je nám fajn. Ať to klape i dál.

 
Lemuska
Kelišová 5342 příspěvků 02.08.13 07:25

Byla jsem dlouhych 8let s muzem o 15let starsim a nikdo s tim problem nemel :nevim: Naopak, spis mu kolegove zavideli (obcas mi nekdo z legrace donesl lizatka coz bylo docela mile a vtipne).

 
Havvah_71
Povídálka 24 příspěvků 02.08.13 07:38

Já nevím, mně ten rozdíl přijde úplně normální a že by to tak i mělo být.. Dřív to tak bylo rozhodně a mělo to i svou logiku - muž do vztahu vstupoval, až něco vybudoval a při eventuelním založení rodiny nebyl problém…Navíc mám pocit, že ženy jsou delší dobu psychicky vyspělejší.. 14 let by mě tedy vůbec netrápilo, za prá let to ani nepůjde poznat..:-)

 
orionk
Echt Kelišová 7688 příspěvků 02.08.13 07:58

@Alises Já mám přítele o 18 let staršího ;) Jsme moc stastní a okolí už si za ty roky zvyklo :mrgreen:

 
sao
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 02.08.13 08:49

Já mám o 12 let staršího manžela, nadávno jsme oslavili 7. výročí naší svatby :) (A známe se celkem asi 9 let.) Nevím jak on, ale já jsem šťastná a neměnila bych! Je dostatečně vyzrálý (a vybouřený :lol: ), takže v něm mám jistotu a to je přesně to, co potřebuji. Přeji všem hodně štěstí!

 
maritimka
Kelišová 7449 příspěvků 02.08.13 08:59

Já mám manžela o 14 let staršího (já jsem 17.6. a on 30.6.) a také si rozumíme. Při prvním setkání s našima (od seznámení bylo 14 dní) si vzal krátký rukáv, takže bylo vidět tetování a zapomněl si vyndat náušnice, které tehdy nosil - pro mého tátu je tetování a náušnice u chlapa něco jako známka „kriminálu“, ale v pohodě. Od první chvíle si rozumněli a i když mi vlastní rodiče volali, první se ptali, co dělá manžel a pak až na to, jak se mám já. A to jsem se od rodičů odstěhovala k tehdy příteli po měsíci vztahu a po půl roce jsme se zasnoubili…

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 02.08.13 09:15

Hezké držím palce aby to klapalo i na dále a podařilo se i miminko, mám sice partnera jen o 3 roky staršího ale taky jsme si potkali na internetu a už jsme spolu přes 5 let a stastní

 
Karamelka86
Kecalka 266 příspěvků 02.08.13 09:17

Taky mám chlapa o 14 let staršího a taky se známe z chatu :pankac: jinýho bych nechtěla :mrgreen:

 
NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 02.08.13 09:36

Ahoj, já mám taky o 14 let staršího manžela, s tím rozdílem, že u nás jsem nikdy nebyla za zlatokopku. Miluju prostě dvaasedmdesátý ročníky. :D A vzhledem k tomu, že to není můj první starší partner, tak to nikoho nepřekvapilo.
Jsme spolu už 4 roky a máme 10,5 měsíčního syna. ;)

 
zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 02.08.13 10:05

Ahoj kocko mam o 28 let starsiho pritele zijem spolu dva roky a mame 4 mes. Mimco vytahl me z tych nejvecsich prudery a nikdy jsem ani necekala ze me nekdy nekdo bude tolik milovat a nikdy bych neverila kolik lasky mam b sobe ja o velky moc nejde kdyz si tozumite mate se radi talk je vse ok preji hodne stesti a krasny zivotjestly chces precti si muj dennicek :)

 
zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 02.08.13 10:06

Ahoj kocko mam o 28 let starsiho pritele zijem spolu dva roky a mame 4 mes. Mimco vytahl me z tych nejvecsich prudery a nikdy jsem ani necekala ze me nekdy nekdo bude tolik milovat a nikdy bych neverila kolik lasky mam b sobe ja o velky moc nejde kdyz si tozumite mate se radi talk je vse ok preji hodne stesti a krasny zivotjestly chces precti si muj dennicek :)

 
parapampoli
Závislačka 2639 příspěvků 02.08.13 10:19

:-D ja mam o 23 starsiho chlapa jsme spolu 7 let :-)mame spolu chlapecka rok a pul :-) jen memu je uz 51 semtam si rikam co bude dal tak za 10 let ja budu stale mlada on uz skoro dedek :-D je hodny, pracovity atd.jen semtam musim rict ze se mi zasteskne po nejakem tom mladem fesakovi :-D semtam to kvuli tomu skripe ale to i proto ze jsem daleko z ceska a nemam kolem sebe rodinu ani pratele.tak snad nam to vsem stema stareckama vydrzi :-D :-D

 
yogurtová
Povídálka 33 příspěvků 02.08.13 10:20

Ráda čtu deníčky a tento se mi obzvláště líbí. Tak jsem se zaregistrovala. Také mám manžela o 15 let staršího, manželé jsme 12 let a čekáme druhého prcka. Boužel jsme se setkali na začátku našeho vztahu také s negativními reakcemi a když jsme se brali, tak jsme měli zaručené předpovědi, že nám to nemůže vydržet. Tchýně mi řekla, že mě nikdy nepřijme a tak se celou dobu chová. :nevim:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 10:35

@yogurtová Děkuju a víš co kašli na tchýni!! Já s ní taky nemám zrovna krásnej vztah spíš se tváříme, že dobré, ale nenávidíme se :). Důležité je, že vy jste šťastný a to už sakra dlouho když tak na to koukám!! Jen tak dál :hug:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 10:37

Ahoj ženy, no nestačím koukat. Děkuji Vám všem za Vaše komentáře o Vašich partnerech a krásnejch vztazích.

Je to krásné když člověk ráno vztane a čte si tu příběhy tolika lidí (Vás), které píšou o své lásce.

Já Vám přeji mnoho šťastných let s Vaším partnerem a ať je Vše dle Vašich představ.

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 10:38

@LolitkaP Ahooojky, neboj miminko určitě brzo dojde!!! Držím Vám palečky!!! :hug:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 10:40

@Inuš-ka Ať jste i nadále šťastný a všichni zdraví :kytka:.

 
Gerberka
Závislačka 3079 příspěvků 02.08.13 10:40

Ahoj holky,
Tak já se taky přidám… ;).
Mám manžela staršího o 17 let, poznali jsme se v mých 21 letech, jemu tenkrát bylo 38…
Příští rok to bude 20 let, co se známe, z toho 16 let jsme manželé, máme dva kluky (7 a 13). Koukám, že zatím jsem tu jediná z vás, která žije se starším partnerem tak dlouho.

S negativistickým postojem jsem se setkala pouze ze strany mého bratra, který hned v době chození o mě prohlásil, že jsem blázen, když si myslím, že on to se mnou myslí vážně. Pak si mě pořád dobíral, že teď to sice jde, ale co budu dělat za 10 let, že on určitě umře dřív, že je nevzdělaný tlustoproudař (manžel je elektrikář a pracuje v údržbě jako předák) a další urážky. Blázen jsem opravdu byla, protože navzdory jeho urážkám jsme s bratrem stále udržovali nějaký vztah, i když on byl dlouho svobodný a ženil se až 10 let po mě. Teď kontakty nemáme vůbec žádné, protože i švagrová se postavila proti mojí rodině, takže je to vyřešené.

Jediná, která nám hrozně moc držela palce, byla moje milovaná maminka :srdce: (vloni zemřela). Sama žila v naprosto chladném manželství v nepřítomnosti jakéhokoliv citu nebo náznaku lásky ze strany mého otce (který je extrémně uzavřeným člověkem), takže když viděla, jak se s manželem máme „normálně“ rádi a že je nám spolu hezky, tak mi kladla na srdce, ať do toho jdeme. I když nás dělí větší věkový rozdíl a vzdělání (já VŠ, on vyučený). Dala jsem na ni a nelituju, mám bezva manžela, který se postará a má srdce na dlani. Má mouchy jako každý chlap, ale to já taky ;) - zatím zdaleka převažuje to hezké, co jsme prožili. :srdce:

Zaráží mě, jak tu píšete, že vás okolí označovalo za „zlatokopku“ – to jenom proto, že jste máte staršího partnera nebo kvůli jeho postavení v práci?? :nevim: Tohle mi tedy nikdo neříkal, i když v době chození měl manžel svůj vlastní malý domek, auto a stabilní (byť „obyčejnou“) práci.

Holky, nebojte se toho rozdílu, jestli je vám s partnerem opravdu pěkně, tak do toho jděte. Je pravda, že časem se ten vztah vyvine (ale to každý vztah) a „upraví“ tím, jak partner stárne (ale to stárneme i my – partnerky těch starších mužů, takže ono je to oboustranné). Když je dobrá vůle, jde všechno – i trochu „přelstít“ nebo překonat ten ubíhající čas, který přináší ve vztahu změny – mně bylo letos 40 a manželovi bude 57). To si spíš říkám já, jestli si manžel se mnou „neužije“, když mi přechod už pomalu klepe na dveře :lol: …Ale je to o tom životním postoji, o ničem jiném ten vztah a život vůbec není.

Držím vám všem (i nám) palce, ať jsme s těmi svými partnery co nejdéle (i když jsou „krapet“ starší než my!! :palec:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 10:42

@zizalka20 To je hezké! Ať jste spolu šťastní ještě mnoho dalších let! Máte krásné miminko!! :kytka:

 
verulicek  02.08.13 10:46

Držím palec! Je hezké když se mají dva lidi rádi a vy jste se asi potkali dobře :kytka:

 
zizalka20
Kecalka 348 příspěvků 02.08.13 10:53

@Alises dekuji a ty si take v me diskuzi ze jooo? Muzem se klidne sejit jestly budes chtit

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 02.08.13 11:21

Přeju vám, ať vám štěstí vydrží i nadále. :kytka: Nicméně se mi nelíbí tvé doporučení k hledání partnera a navíc ještě o dost staršího na chatu. Za mě: NE, tohle bohužel ve většině případů štěstí nepřinese.

 
MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 02.08.13 11:56

…já si myslím, že o 14 let to není nějaký extrém a na nikoho bych se kvůli tomu nedívala špatně…je mi 24 a kdybych měla muže, který má 38…vůbec by mi to nevadilo, ve vztazích jde o něco jiného…já mám manžela „jen“ o 7 let staršího…moje babička je zase opak…má muže o 13 let mladšího a jsou spolu asi 20 let…takže na tomhle vůbec nezáleží…držím vám palce ;)

 
Clairisek
Echt Kelišová 9162 příspěvků 02.08.13 12:36

Ahoj, manzel je ode me 17let, tenhle mesic spolu budeme teprve dva roky a uz mi tu na kline mruci nase zlaticko. Rodina ho brala hned, byli uz zvykli z predchozich vztahu, jen v praci si me kolegove dobirali, ze kdyz nema deti, podpisem pri svatbe hned jedno vyfasuje, mysleli tim sice me, ale nakonec byla v brisku uz Karolinka tak meli vlastne i pravdu :lol: Preju hodne stesticka, at vse vychazi jak si prejete :)

 
Anonymní  02.08.13 13:22

Mám o 28 let staršího partnera a milujeme se nade vše a máme tříměsíčního chlapečka. :kytka:

 
Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 02.08.13 13:28

Já mám taky manžela staršího skoro o 15 let.Jsme spolu přes 10 let a máme tříletou dcerku. Když jsme spolu začali chodit, bylo mi 16 a jemu skoro 31 let. Z mé strany všichni v pohodě, máma ho měla ráda od začátku. Akorát jeho kamarádi rejpali tak první rok, že je pedofil, Opočenský atd.Pak si zvykli a byl klid.Jsme spolu šťastní a manžel i po 10ti letech vztahu je pozorný jako na začátku, váží si mě a zatím jsem nenašla jediné mínus v tom, že je o 15 let starší. Já větší věkový rozdíl mladým holkám doporučuju. Ve 40ti jsou totiž chlapi většinou psychicky jinde než ve 20ti.

 
Randgrid
Závislačka 2869 příspěvků 02.08.13 13:36

Manžel je o 13 let starší a kousek, než jsem já. A nakonec je to nejlepší, co mě potkalo. :) A názory okolí jsem se neptala a ani se nesetkala s někým, kdo by mi byl do očí schopný říct něco proti nám. Teď se těšíme na naše miminko. :) A vlastní domeček. Hodně štěstí do budoucna. :)

 
andrysecek
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 02.08.13 13:47

Já mám pritele o 12 starsiho, jsme spolu pres 5 let a mame spolu 2krasne dcery, hodne si rozumime, nasi jej maji radi a zadne reci jsem neslysela. Spise jeho kolegove a kamaradi zavidely, ze ma mladou „babu“ :D Jedine, co me trosku stve, ze jeho dcera z prvniho manzelstvi je jen o 8let mladsi nez já :D

Kdyz nad tim premyslim, ze on byl na vojne, kdyz ja sla do prvni tridy prijde mi to vtipne :mrgreen: :mrgreen: delam si z nej srandu, ze jsme se mely potkat driv, ze by jsme byly hezky parecek on v zelenem a ja bezzuba :mrgreen: :mrgreen: ale me bylo 18 kdyz jsme se poznaly on mel 30 tak si myslim ze to neni tak veliky rozdil, horsi by bylo kdyby jsme se vazne poznali driv :pankac: :pankac:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 13:52

@Tiger-lily Nikomu jsem nechtěla nic doporučit ;). Jen jsem chtěla napsat co všechno je možné ;). Nikomu nedoporučuju nic krom toho, že se nemá bát různých věcí a nemá druhé odsuzovat ;). Možná jsem se špatné vyjádřila to se omlouvám!

Děkuji :kytka:

 
lllucie
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 02.08.13 13:55

Ahoj, vzdyt je to jen a jen naše vec, na okolí z vysoka kašlu :-) memu manželovi je 45 a me 29…jsme spolu tri roky a cekame holčičku v listopadu :-) jsem s nim moc stastna…mnohem Vic, nez s otcem mých dvou holcicek, které ma muj muz za vlastní.

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 13:57

Když jsem začala chodit se svým partnerem, tak já za 4 měsíce slavila teprve 17 let a on 31 ;). To byl důvod asi toho proč jsme museli zkousnout tolik narážek!!

HOlky moc hezké příběhy :kytka: Přeji vám opravdu moc moc štěstíčka.

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 02.08.13 14:00

@lllucie Také kašlu na okolí, ale občas to bylo i dost nepříjemné, ale nikoho jsem nepřesvědčovala o ničem. Napsala jsem to spíš proto, aby jsi lidé co odsuzují uvědomili, že i takovej vztah může být krásný a se spoustou lásky..

Jinak moc hezké!! Je super, že tvé dcery bere jak vlastní!!

 
Oginka
Povídálka 12 příspěvků 02.08.13 14:34

Můj manžel je starší o takřka 14let (13let a 9měsíců). A musím říct, že mi ten rozdíl vůbec divný nepřijde. Naopak se spíš divím, když se nad tím někdo podiví :lol: Třeba u manžela někteří kolegové z práce. Jsme spolu 8let a za tu dobu jsem prožili ty hezké chvilky i ty ošklivé, řešíme menší problémy i ty větší (nebo tedy já bych je spíš chtěla řešit :jazyk:, chlapy neradi řeší :zed:,… ) Prostě ve vztahu se potýkáme se stejnýma věcma jako lidi co jsou od sebe třeba jen 2 roky. Takže já bych neviděla takový rozdíl mít vztah s takřka stejně starým mužským nebo o cca 14let starším. Člověk stejně časem „naráží“ na to stejné-ženský svět versus mužský. A s věkem se mužský míň mužským nestává :pankac:

 
Oginka
Povídálka 12 příspěvků 02.08.13 14:40

Jo a v době, kdy jsme s manželem spolu chodili jsem se alespoň osobně nikdy nesetkala s tím, že by se z mé strany mělo jednat o zlatokopectví. Spíš s poznámkami typu, že nám to dlouho nevydrží. Že já jeho po čase odkopnu. A tyhle poznámky šly ale od pár kamarádů/známých z manželový strany. S lidma z mé strany nebyly narážky žádné.

 
pstrosinka
Nováček 1 příspěvek 02.08.13 15:19

Není to o věku - já mám partnera o 13 let staršího. Poznali jsme se, když mě bylo 21 a jemu 34 let. Od té doby jsme spolu a na nikoho mladšího nemám ani pomyšlení!!! Na jaře jsme se rozhodli, že náš láskyplný vztah završíme miminkem, otěhotnět se mi podařilo hned napoprvé, takže si nadělíme krásný novoroční dárek.
Nenech se odradit svým okolím a řečí si vůbec nevšímej. Přeji, ať vám to dál klape tak, jako nám dvěma.

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.08.13 15:44

Ahoj zakladatelko :-),
také se přidávám. Manžela mám o 6 let staršího a neměnila bych. Věřím v osudnou lásku s manželem jsme se znali 5 let pořád se potkávali kroužily okolo sebe ale pořád to nevycházelo. Nyní jsme spolu 3,5 roku a z toho půl roku svoji a máme krásnou 6 měsíční holčičku :-) moc vám přeji at se máte stále tak moc rádi :kytka:

 
Ell.Z
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 02.08.13 15:49

Naši jsou od sebe o 28 let, a to se seznámili, když mamce bylo 16! Taťka byl rozvedenej, 4 děti, žádnej pracháč… Na tu dobu to byla asi hrůza. Jsou s mamkou do těď, a super. A my s bráchou jsme si lepšího taťku ani přát nemohli. Sice jsme měli trošku tvrdší výchovu, protože taťka je,,stará škola", ale myslím, že to k něčemu bylo :mrgreen: Přeju Vám hodně štěstíčka a hlavně to vytoužené miminko :kytka:

 
jitka42
Povídálka 30 příspěvků 02.08.13 15:57
A co stari?

Ahoj, muj partner je „jen“ o 8 let starsi, ale stejne z toho mam obavu. Me babicce je 56 a dedeckovi 70. Babicka je na tom jak je ostatne v tomhle veku obvykle zdravotne dobre a mohla by cestovat do ciziny chodit za kulturou a obecne si uzivat. Misto toho ale musi byt neustale u dedy a prevlikat mu pliny a snaset to ze prichazi o rozum. Ted je nam fajn, ale bojim ze ze si zkracujete/zkra­cujeme se starsim partnerem zivot a ze budete/budeme v prumeru dele vdovy.

 
chatwenna  02.08.13 16:06

Nejak jsem nepochopila, kolik vam ted je…

Jasne vztah muze fungovat, co by nemohl… Ted.

Za x let, tobe bude 36, budes na svem sexualnim vrcholu a on bude padesatilety pan.

Budes se s nim nudit a on na tebe zacne zarlit.

To nepisu proto, ze ti to nepreju, ale proto, ze o tom neco vim. :)

 
Gábííí
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 02.08.13 16:25

Také mám partnera o skoro 15 let staršího a popravdě, je to to nejlepší, co mě mohlo potkat. Máme spolu 3 letou holčičku a k tomu další tři děti z předchozích manželství;-)Lidé kolem nás nás také odsuzují, ale my na ně kašlem. Jsme spolu už 6 tým rokem a je nám krásně. Moc ti to přeji :kytka:

 
lilli.c
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 02.08.13 16:37

Ľudia sú svne! Ja mám teda muža mladšieho než som ja a aj tak som zlatokopka (podla večšiny ľudí) a to bohužial i pre tých, ktorý vedia že on pochádza zo soc. slabšej rodiny a všetko čo máme máme len vďaka našej usilovnej práci. Nik nám nič nedal (nemyslím staré taniere, hrnčeky, skleničky…) Na všetko sme si museli zarobiť. Bohužial, dodnes mi všetci dávajú „zožrať“ to že som ho ukradla rodine, že on je čech a ja len blbá slovenka ktorá sa sem prišla dobre vydať. Zozačiatku som sa snažila vysvetlovať že on mal holu prel a ja robím už od 15.rokov. Takže ak, tak je to obrátene, ale aj tak som s tým nepochodila. Proste som v škatulke ZLATOKOPKY a asi tam už i zostanem. No už si s toho moc nerobím. Na kolegov a susedov se*em, ale od rodiny ma to mrzí. Ale s tým nič neurobím. Len pre zaujímavosť sme spolu 9 rokov jak manželia 3.

Tebe prajem nech ste spolu šťastný. A dúfam že skoro tu bude denníček o tom jak ste našli // a tešíte sa na miminko! Veľa šťastia! :kytka:

 
myskalucka
Echt Kelišová 7908 příspěvků 02.08.13 18:21

Přeju Vám hodně štěstí a ať se brzo zadaří a máte doma krásného drobečka. Já jsem svého přítele taky poznala na internetu, je sice o 2,5 roku mladší ( takže já jsem byla pro okolí pedofil :lol: ), jsme spolu 5,5 roku, máme 2 letou holčičku a teď čekáme druhého prcka. A vůbec to nevyznělo, že si mají ženský hledat chlapa na netu a ještě staršího. Bylo to jenom hezky řečeno, že i na netu se dá najít partner pro ( snad ) celý život a to že je starší ( nebo mladší ) tak to je úplně jedno. Hlavní je, že jste spolu šťastný, máte se rádi a jste si oporou :-).

 
Leila90
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 02.08.13 18:54

Ahoj, mám to to samé co ty, akorát jsme o 20 let. Jsme spolu dva roky, čekáme holčičku a jsme spolu šťastní, rozumíme si. Přeji Vám ve vztahu to nejkrásnější a to vysněné miminko, krásný den :hug: :kytka:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama