Vztek, lítost, pocit viny ... 3. část - zázraky se dějí

Snažení

Ahojky všechny, ano zázraky se dějí a doktoři nemají vždy tak úplnou pravdu.

Psala jsem sem dva deníčky o svém trápení. V tom posledním jsem líčila jak proběhla první návštěva CARu v Olomouci. A obávala se Vánoc, protože další kontrola byla stanovená až na 3. ledna 2008. To sem ještě netušila … Po tom co mi paní docentka řekla, že se bude asi jednat o anovulační cykly, jsem si pobrečela, manžel zase povzbuzoval. Proběhla u nás nějaká vyšetření - hlavně genetika - která dopadla dobře. To byla moc dobrá zpráva - já myslela, že ta nejlepší v roce 2007. Jak jsem se mýlila. Po té informaci od paní docentky jsem se prostě upla na termín 3. leden. Ani jsme se moc nesnažili. Byla spousta jiných zájmů. Pak měla přijít ta rudá mrcha, jak jí tu říkáte. A vono nic. Ale jelikož jsem kašlala, tak jsem prostě myslela, že je to tím. Když už bylo zpoždění 5 dnů, tak jsem si koupila (po nátlaku manžela) těhu test. Úplně jiný než jsem si kupovala před tím. A že si ho teda ráno udělám - vůbec jsem tomu nevěřila. Davča ano. Já se vám holky probudila o půl jedné v noci a chtělo se mi hrozně čůrat. No a já bláznivka jsem si řekla, že co když ráno už nebudu čůrat tolik (já čůralena největší hahaha) a popadla test a šla to zkusit. Ještě jsem si ani nenatáhla zpátky pyžamo a na tom testu (který teď nosím pořád v kabelce) byly ty dvě vytoužené čárky. Letěla jsem do ložnice, kde už bylo všechno vzhůru - manžel i náš pes. Třesoucíma rukama jsem ten test podala manželovi a brečela jako malá holka. Manžel se začal hrozně smát. Pejsek nechápal. Je vám jasné, že už jsem nezamhouřila oko. Druhý den jsem volala na gynekologii a objednala se na na další den na vyšetření. Když jsem to řekla panu doktorovi, měl takovou radost, jako by to bylo jeho :)))) Hned mi udělal ultrazvuk a vyslovil to co sem si přála ze všeho nejvíc: JE TO TAM. A dodal, že jsem naprosto učebnicový příklad toho, že když se to pustí z hlavy, vyjde to. Mou radost samozřejmě musel zmírnit tím, že nic ještě není vyhráno. Proto píšu až teď. Právě dnes jsem byla na genetickém vyšetření. Je všechno v pořádku a já jsem ve 14. týdnu. Snad už teď bude všechno v pořádku a já se uklidním a nebudu si vyčítat, že jsem dělala první měsíc (kdy jsem to ještě nevěděla) to a ono. Holky zázraky se dějí a když to dobře dopadne budeme mít v červenci miminko.
Z celého srdce všem přeju, aby co nejdříve mohly napsat podobně laděný deníček. Mějte se krásně a opradu všem přeji hodně štěstí. Venďa z OL.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Filipina
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 10.01.08 18:26

Ahoj, to je moc hezký příběh, moc moc moc tobě i manželovi gratuluju!!!! Je dobře vědět, že další z nás snažilek otěhotněla a co víc - úplně přirozeně a úplnou náhodou! Doufám, že i my z našeho deníčku budeme brzo od pana doktora slyšet tak krásnou zprávu a doufám, že to bude hodně brzy! Tak se oba moc opatrujte, držíme palečky ať je vše tak jak má a ať přivedeš na svět krásný zdravý miminko.

 
Foltexka
Kecalka 393 příspěvků 3 inzeráty 15.01.08 15:27

Děkuji mockrát a přeju ještě jednou hodně štěstíčka, nejen Tobě.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama