Reklama

Z deníčku malého Vrabčáka - 15.týden

Rodičovství

Tak už jsem řádnej občánek přivítanej. Jak jsem psal, že naši měli obavy že budu vyvádět, tak úplně zbytečně. Vydržel jsem to docela v pohodě :o)))

Samozřejmě jsem se začal zlobit, jakmile mi máma oblíkla bundičku. Ale táta si mě dal do klokanky, zapnul si mě pod bundu (chacha, máma ho pak s tím obrovským břichem fotila, že jako máme těhotnýho tátu :o))) a mě bylo pěkně teplíčko a začal jsem si zpívat. Za chviličku jsme tam byli, tak jsem si zase trošku zaplakal když mě svlíkali, pořád jsem se bál, že někde vyleze někdo se stříkačkou a bude mě píchat do ručičky. Ale nic zákeřného se nedělo. Kromě nás tam bylo ještě dalších 5 mimin (respektive 5 kluků) se svýma rodičema a sourozencema. Chachá, jestli v týhle sestavě budeme chodit do školy tak už se moooc těším na ty lumpárny :o))) Máma si sedla do první řady a já jsem jí trůnil na klíně a tvářil se jako starosta a důležitě se rozhlížel okolo. Nejdřív tam přišly děti co už chodí do školy a zpívaly nám o pejskovi, o mravenečkovi a o berušce. Pak tam něco povídala paní s medajlí na krku, ale tomu jsem moc nerozumněl. A pak nás jiná paní představovala a četla z knížky co znamená naše jméno. Tak si představte, Jiří prý je zemědělec, rolník. Táta se smál a říkal mi, že jsem jeho rolníček. Nebo ještě lépe, když je máma Jiřina tak je vlastně rolnička a já jsem potom zvoneček :o))) No a pak se naši podepsali do nějaký knížky, ty paní jim potřásly rukou a daly jim pro mě dáreček. A pak jsme se měli fotit. Pro miminko tam mají krásně malovanou kolíbku a naši jako měli sedět u ní a já ležet v ní. Ostatní kluci se nechali celkem ochotně do kolíbky položit. Ale co myslíte já? Hohóóó mě jen tak někde položit? Takže jsem začal řvát a tak mě máma musela vzít zase na klín a počakli až se přestanu vztekat a fotili jsme se s kolíbkou prázdnou :o))) No a to bylo všechno, takže zase do bundičky, k tátovi pod bundu a domů. Byl jsem tak unavený, že jsem se nadlábl a usnul a spinkal 4 a půl hodiny až do koupání. Máma si prohlížela ty dárečky a byla docela překvapená. Dostal jsem totiž první vopravdický botičky, kožený sportovní na suchý zip, to abych měl čím kopat do toho mýho balonu. Ale samozřejmě jsou mi ještě velký, ještě taky do balonu kopat neumím, že jo. A do těch botiček dvoje ponožky a ještě bodíčko, který už mi bude brzy a nějaký památníček a knížku říkadel a plyšovýho méďu. A máma dostala kytku.

Já už se při svém ležení na gauči pěkně melu a máma se bála, že bych mohl spadnout, takže mi okolo vytvořila bariéry - z jedný strany mám židli a na druhý straně mi to místo kde lehám nastavila taburetkou. Takže teď mám prostůrek cca 1,5 krát 1,5 metru. Až to bude vypadat, že i tohle překonám, tak prý půjdu na zem a možná prý i do ohrádky (haha, chci vidět, který naivka si myslí, že JÁ vydržím v ohrádce :o))) No ale zatím ulezu jen pár centimetru do strany, takže nehrozí, že bych spadl, ale máma je stejně pořád v pohotovosti. Jednou jsem v noci cestoval v postýlce - na krmení jsem se vzbudil s hlavou mezi žbrblinkama a na další krmení zase na druhý straně. Jenže to bylo tím, že jsem měl vypranej spacáček a byl jen pod dekou, další noc už jsem zase spinkal na svým místě. Hehe, jen se snažím z toho vylézt, ale ještě mi to moc nejde. Takže přes den si ležím na tom mým zvětšeným gauči, nejdřív na zádech, abych viděl na kačenky, máma na mě dělá ahoj a káčkáč a kuk já se směju až z toho ublinkávám a teče mi to do oušek :o) A taky dělám „aoj“ a různý další zvuky a máma se směje a opakuje to po mně a tak si takhle hezky pokecáme :o)) Hehe, jednou jsem řekl „dingo“ ale máma si není jistá, jestli to nebylo „bingo“ :o)) A pak se začnu zlobit tak mě máma otočí na bříško a já chvíli vyprávím kačenkám a pak usnu. Hihi, když ležím na zádech, tak máchám ručičkou a kačenky ode mně utíkají :o) A někdy taky kačenkám zpívám a to máma říká že je v pořádku, protože vrabeček je přece zpěvný ptáček :o) Jooo, děda našel ve sklepě krabici knížek po tetách a je tam knížka která se jmenuje „Dobrodružství vrabce Čima“ tak si ji máma vzala a hned si ji čte. Ale pro mě to ještě hned nebude, je to totiž normální papírová knížka s vyprávěním a to já bych prý roztrhal.

V neděli u nás zase byla návštěva, přijeli známí, co mají dvojčata - kluka a holku, přesně o rok starší než jsem já. Akorát se jim taky hrozně líbily moje kačenky a tak mi je sebrali a cucali je a oslintali. Holčičce moc chutnalo mámino cukroví a pak se z toho poblinkala. No a jinak vůbec už všude vlezou a na všechno šahají a tak museli naši všechno ze stolu uklidit. Máma se děsí, až tady takhle polezu já, že to bude pohroma, ale táta říkal, že přece porostu postupně a tak si na to taky máma bude postupně zvykat :o)))

Poslední dobou jsem objevil, že můžu mámu tahat za vlasy, což je hrozná sranda, ale mámě se to nelíbí. Má vlasy takový polodlouhý, ale protože od tý doby co mě má se nebyla ostříhat tak si je různě sponkuje a upíná do drdolu. Ale já jí beru do ruky takový ty jemný co vzadu čouhají a máma se hrozně zlobí. A pak mi říká, že prý mám víc vlasů v ručičce než na hlavě, což je tedy pravda :o))

Já už teď musím jít spinkat, takže se mějte prímově a já vám příští týden napíšu jak to bylo s tím Ježíškem. Ahoj Vrabčák

*P.S: Protože je tohle poslední předvánoční kapitolka, dovolte mi, abych vám všem popřála krásné a šťastné Vánoce, které pro nás všechny budou letos jiné než jindy, protože máme nového člena rodiny. Užívejte si štěstí a radosti s malými broučky, buďte všichni hodně zdraví a při všem tom mazlení s miminkama nezapomeňte taky na tatínky :o)

„Šťastné a Veselé“ vám přeje
máma Jiřina


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 19.12.02 15:23

Ahojte všichni lumpíci a lumpice!
Píši krátký komentářík u příležitosti svých malých 4.narozenin. Tak vážím 7,70kg a měřím 68 cm. Máma dostala pochvalu, že je dobrá kojná a tentokrát jsme bez včeličky šli domů. Dnes končím a ještě se ozvu. Zdraví Vás
Adámek (4měsíce) a mamka Milada.

 
Stepinka1
Povídálka 31 příspěvků 19.12.02 19:09

Ahojky všechny spřízněné duše zlobivé.

Vánoce se blíží, byla jsem s mamkou na vánoční besídce mojí sestry ve škole. Vzali jsme s sebou i babču, aby mě mohla pochovat a máma to celé mohla natočit. Koukala jsem jako blázen. Viděli jste někdy tlupu dětí, které vyřvávají halelujááááá? I máma z toho měla slzy v očích, ale dobře se u toho usínalo, tak jsem to zařízla.

Mám novou zábavu: rostoucí zuby!! Tedy chvílemi to fakt bolí, taky mám nějak nateklé dásně, ale otevírá to obrovský prostor pro zlobení a upoutávání pozornosti. Máma pronesla něco v tom smyslu, že na Vánoce to není zrovna vhodná doba, ale co,
Vánoce mají být veselé, ne?

Taky se mi daří říkat tatata, táta samozřejmě slyší „táta“ a zdá se mi, že nějak povyrostl. Máma se tváří kysele a brblá něco o chlapech a ješitnosti.

To bude pro dnešek všechno, jsem dost nervozní, tak si půjdu „zaplavat“ ve vaničče, něco zdlábnu a promyslím, jak to bude se spaním. Tak se mějte, zlobte a prožijte krásné Vánoce.

Štěpánka (5 m a kousek) a mamča Olča

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 19.12.02 20:48

Ahoj všichni,

tak jsem zrovna předstírala, že už spím, ale jakmile mamka skočila na net, hned jsem volala, aby mě přišla do postýlky pohladit :))) Hehe, ale asi už ji nechám, aby vám napsala, co jsem jí před spaním nakázala.

Tak za prvé, Adámku od Milady, teď jsem zvědavá, jak ten tvůj taťka vypadá, když je prý podobný mému… ale to počká, musím ti hlavně gratulovat, jaký jsi velký kluk, vypadá to, že toho taťku budeš chtít přerůst!

Za druhé, Eden, díky za radu s culíčkama, mojí mamce to taky děsně trvá je vytvořit, protože se při česání strašně mrskám. Ovšem ve spaní jí to nedovolím ani náhodou, jakmile na mě sáhne, vrtím se a straším, že se probouzím :))

Za třetí, Vrabčáčku, jen mamku za ty vlasy tahej, já to té mojí taky dělám, i když má culíka nebo drdol. Vždycky nějaký ten vlas kouká, cheche. Mámě se to taky nelíbí, protože jí vlasy teď padají i tak - copak neví, že všechny, co jí padají, vlastně vyrostly na mojí hlavě? Už z toho trochu panikařila, tak volala své dermatologické kamarádce, a ta ji uklidnila, že je to normální a plešatá nebude :))) (To tedy pevně doufám, plešatou mamku bych nechtěla.)

A za čtvrté - měla jsem poprvé barevné jídlo - mrkvičku! Překonalo to všechny moje představy o opatlávání… mamka se nejdřív smála, ale když kromě bryndáku a rukávů začaly oranžovět i bílé gaťky a gauč, nějak jí ten smích zamrzl, chachá. Už se těším na další barvičky - dobrá prý je i zelená, doufám, že mi bude chutnat, abych ji mohla dlabat často :) No a pikantní zprávička navíc - mrkvička barví i hovínka, měla jsem je taky oranžový - no nádhera!

Taky vám musím říct, že mamka teď nějak zapřahuje taťku, v neděli večer si klidně (hohoho, „klidně“ - pozn. od mamky) odešla na nějaký vánoční večírek či co a dneska dokonce šla odpoledne na chvíli do práce, protože ji tam potřebovali (prý víc, než ji potřebuju já)! Ale já nejsem žádný rozmazleneček a s taťkou je taky velká zábava, takže se na mámu nezlobím (ona má stejně něco jako černé svědomí a pak se se mnou pořád mazlí, což mi dělá moooc dobře).

Ale teď budou ty Vánoce a budeme všichni tři pořád spolu a ještě jako bonus bude stromeček s ozdobama (nevím sice, co to je, ale určitě se to bude dát brát do ruky, případně do pusy nebo aspoň strhnout na sebe). Nákupy jsme s mamkou zvládly úplně na jedničku, už máme všechny dárky, mamina je dala tomu Ježíškovi (už abych věděla, kdo to je…), aby je mohl přinést.

Hihi, mamka mě teď byla zkontrolovat v postýlce, mám hlavu zabalenou do kamarádky plínky a spím jako miminko (jak jinak taky, že).

Tak to by snad pro dnešek stačilo, přejeme vám i mamkám (včetně taťků, i když se tady aktivně neúčastní) ty nejkrásnější a nejšťastnější první Vánoce a hodně dárečků (to je víc, než jisté).

Pusinku všem sladkým mimískům posílá Viki s Bublinou

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 19.12.02 21:28

Ahojky !!!

Tenhle týden jsem začal dostávat i jiný papání než mlíčko :o))). Máma mi začala dávat po lžičkách šťávičky, už jsem ochutnal mrkvovou a švestkovou a moc mi to chutnalo :o))), pak jsem měl k obědu brokolici, od tý jsem byl zelenej jak vodník Česílko :o))) a taky jsem dostal na lžičku naškrabaný banán a jablíčko :o))). Nic mi zatím nevadí, po ničem se sem zatím neblinkal, ani se neosypal a všechno krásně papám ze lžičky. Za 14 dní prý dostanu na noc i kašičku:o))).

Zaznamenal jsem další úspěch, už se sám převrátím z bříška na záda. Tak se máma bojí mě někde nechat a tak jsem skoro pořád na hrací dece na zemi, kde ležím na bříšku, a kolem sebe mám rozložených spoustu hraček, nebo jsem v postýlce a sleduju zvířátka, buším do nich a křičím na ně nebo jim broukám.

Ve středu jsme byli s mámou na srazu s tou kámoškou, se kterou se seznámila na rodině.cz. Má stejně starýho kluka jako já. Pěkně si rozuměli a seděli s náma u McDonalda a jezdili s náma po nákupech. my jsme byli děsně důležitý, u Mekáče jsme seděli mámám na klíně i nám tam jeden hodný pán ohřál flašky, tak jsme se i spokojeně nabaštili :o))). Pak mě máma dala do kočáru do polosedu, protože já už ležet nechci a sledoval jsem všechno okolo :o)))).

Tak se mějte krásně, užijte si vánoce a dárečky. Máma s tátou říkají, že největší dáreček jsem pro ně letos já :o))) a že se mnou jsou nejšťastnější na světě :o)))))

Šimon 14 týdnů + Martina + táta Petr (který si vyjímečně dneska přečetl vaše komentáře a prohlédl vaše fotečky - nejvíc se mu líbí Viky, prej z ní bude kočka a culíček Eden :o))) )

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 19.12.02 21:37

Ahoj Šimůnku,

děkuju taťkovi za kompliment - ovšem není nic divnýho, že se taťkovi líběj holky :)))

A s tím nakupováním v sedě máš pravdu, já jsem v leže v kočárku byla s mamkou nakupovat jednou a vřískala jsem tak, že ji pustili ve frontě u pokladny. Od té doby mě vozí v autosedačce na podvozku od kočárku, na všechno vidím a je klid :))).

Pa, Viki

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.02 12:19

Ahojky rošťáčci,
mamka Vám nemohla 2 týdny napsat, ani téměř nestihla číst komentáře Vás Všech. Tak teď to může napravit,měla zápal plic a už je to dobré. Takže Vám musím nejprve sdělit, že v týdnu, kdy se mluvilo o sunarech, se mamka pustila do širokého pátrání o tom, co se dá sehnat a co je nejlepší. Protože já jsem v podstatě moc hodné mimi, moc nepláču, zabavím se i sama a vůbec mamka se mnou všechno zvládne…jenže měla jsem sunar NAN H.A., mě po něm moc bolelo bříško, kolikrát jsem plakala, nebo alespoŇ chtěla pozornost nonstop celý den. Tak se ptala doktorky, jestli není nějaké lepší mlíčko. Ta jí ujistila, že tohle je dobré a bylo hotovo. Mamka ale vypátrala, že když potřebuji hypoalergenní mlíčko, tak existuje od Nutrilonu, ale je na recept. Ale zjistila, že když objede několik lékáren, tak jí ho někde stejně prodají i bez receptu. Od té doby, co mi ho kupuje, jsem zase sladké hodné miminko, jako v době, co mě jen kojila. Konečně se taky chechtám na počkání a nemusí se ti kolem mě tolik snažit a být tak akční. Největší radost měl táta, který je pořád někde v zahraničí, kdoví kde to je, takže si mých příležitostných úsměvů moc neužil. No a vánoce jsou už cítit konečně i u nás. Hned jak bylo mamce dobře, pustila se do úklidu a pečení, byla jak rakeťák/tátův název/ a už má taky vše hotové, tak může psát Vám všem a hlavně…hrát si se mnou. Ještě musí jet koupit nějaké dárky,prý pojede s tetou zítra do Prahy. Ale myslím, že je to záminka, neboť si chystá koupit rifle, boty, košili a svetr. Prý zlobila a musí si dát dárky sama. Což není pravda, ale zjistila, že je nutno obnovit šatník. No po porodu vážila o 4 kila míň, než když jsem vklouzla do bříška a teď po té nemoci mi zase zhubla. No přes vánoce se to zase dožene. Teď jak jsou ty mrazy, tak spím v kočárku na chodbě, tam je děsná zima, asi 5 st.
Taky se těším ,až zase uvidím sestřenku. Je jen o 19 dní starší a tak si máme co povídat. Hlavně si ale tajně doufám, že mi teta od sestřenky dá trochu mlíčka. Máma ho totiž od začátku měla málo a teď po tý nemoci už vůbec. Posledně,když jsem jí viděla, jak kojí sestřenku, tak jsem vytvořila děsně překvapenej výraz, koukala se na ně jak blázen. Jako bych chtěla říct, to snad není možný,takový mlíkárny a mě nedaj. Všichni se mému výrazu hrozně smáli. Jsem zvědavá, jestli dostaneme stejný dárky, je výhoda, že si je můžeme vyměnit, když se nám něco nebude líbit nebo hodit. Tak Vám všem přeju krásný svátky, hodně zdraví a radosti. Šárka 10 t. a mamka Míla

 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 20.12.02 18:23

Vr. 15.týden

Ahoj kamarádi a kamarádky!

Maminka si minule stěžovala, že se mnou nemůže ani nic upéct a nakonec má uděláno 5 druhů. To snad neměla nikdy a navíc ji vždy asistoval táta a letos to vše udělala sama, takže jsem nakonec moc hodný.

Jo, ten Ježíšek prý přinese dárečky všem, co byli hodní a to jsme byli asi všichni, že jo??!! Taky u nás stále znějí takové moc hezké písničky, prý se jim říká koledy a mamka trénuje, až bude zpívat u stromečku, jelikož na to bude letos sama. Naši totiž budou poprvé o Vánocích sami, samozřejmě se mnou, protože až dosud vždy byli u babiček a prý se ?osamostatní? až bude rodina ? no a už je to tady. Tak mamka vše připravuje, aby to prý bylo tak fajn, jako dřív doma (= u babičky a dědy na Moravě). To jsem zvědavý, jak to bude vycházet s mým kojením ? abych nakonec nestrádal já!!!

Dnes jsem s mamkou byl na RTG kyčlí, byla to legrace, zrovna když tak mrzne a mamka už neseděla aspoň 3,5 měsíce za volantem a navíc si nebyla jistá, jak budu reagovat já, protože když jedeme všichni, tak mamka se mnou sedí vzadu. Jenomže já jsem v autě zcela samostatný a nepotřebuju, aby mě někdo hlídal. Takže cesta do nemocnice proběhla bez problémů, mamince se za volantem tak líbilo, že jsme si cestou zpět udělali okružní jízdu, aby si to užila, až jsem z toho usnul. Kyčličky mám v pořádku, takže už tam nemusíme. V nemocnici to probíhalo tak, že si mamka musela na sebe oblíct takovou velkou a těžkou zástěru, mě vyslíkla od pasu dolů. Pak mě musela položit pod takovou obrovskou hranatou placku, a když paní doktorka někam zalezla a pak hned vylezla, tak už to bylo hotovo. Ještě předtím jsem dostal takovou náplast přes pindíka??? Ale vůbec nic z toho nebolelo, prostě s včeličkama se to vůbec nedá srovnat! Když mě mamka oblíkala, začal jsem řvát, protože už se mi to zdálo dlouhé. Tak mě mamka napomenula, že už jsem zase jediný řvoun stejně jako na Vítání občánků (teda Jíro, máš to u mě, žes mě nepodržel a byl jsi hodný, takže jsem Tě dostal za příklad). Ale sestřička hned donesla výsledek, tak jsme mohli nasednout do auta a jet tou okružní cestou domů.

Jinak slintám o sto šest, tak mamka začala uvažovat o tom, že mi bude dávat bryndák, jelikož mám hned mokrou košilku.

Přeji Vám i Vašim maminkám a tatínkům příjemné prožití vánoc, budeme mít zase o zkušenost navíc. Totéž přeje maminka Milada.

Adámek (4měsíce).

 
Jirina
Extra třída :D 14797 příspěvků 20.12.02 21:01

Ahoj Viki a Adámku,
teď jsme si přečetli ještě komentáře k minulému týdnu a musím vám oznámit, že jsem vás trumfnul. Mojí mamince totiž bude 32 už ve středu :o)))))
A ještě Šimůnkovi chci říct, že můj táta je taky Petr :o)
Ahoj Vrabčák Jíra

 
Bublina
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 20.12.02 21:26

Ahoj Jiřinko,

v tom případě ti obě dvě s Viki přejeme všechno nej… nej… (i když to už vlastně máš v malém Vrabčáčkovi :))).

Bublina

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 22.12.02 10:34

My se taky připojujeme ke gratulacím, takže kromě krásných vánoc taky krásné narozeniny!!! :o)))

Martina + Šimůnek

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 22.12.02 10:37

Zdravím vás dneska jako oslavenec, protože prý je v kalendáři dneska napsáno ŠIMON :o))). Hned ráno, když jsem se vzbudil jsem dostal od mámy a táty čtyři teletabíky nad postýlku a od babičky a dědy plyšovýho sněhuláka, 2 bryndáky přes hlavičku, skládací omyvatelnou knížku s barevnýma obrázkama a bodíčko :o))).

Šimůnek 3 měsíce + skoro 2 týdny

 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 22.12.02 17:46

Milý Šimone!
Přejeme Ti všechno nejlepší k dnešním prvním jmeninám! Pěkně si to užij!
Adámek a mamka Milada.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.02 22:57

Ahoj mimísci!!! Tak Vám s mamkou taky přejeme krásné svátky,i když mamka s tatkou to nějak neprožívají,prý až příští rok,a jenom kvůli mě,heč!!! Dostanu prý ale od babičky a od tety nějaké dárečky už i letos,respektive pozítří až tam pojedeme.Mám slíbený kolotoč nad postýlku s medvídkama,to bude príma,už se těším.Jinak jsem měl včera další,už tříměsíční narozeninky,celý jsem je probrečel,já tak rychle stárnu!!! Mám po nedávném měření a vážení 6.550 gramů a 65 centimetrů,zase už spoustu věcí neobleču,je to hrůza!!! Hodně papám,a už se těším,až začnu jíst lžičkou a budu to plivat na maminku,to bude žůžo dobrodrůžo!!! Mamka z toho prý oleze,ale taky se už těší.Jinak mamča bude mít 11.2.2003 už taky 32 let,je prý ráda,že není nejstarší,už měla strach,je totiž nejstarší všude,kam vleze.(bodejtˇ,když leze po koncertech,který jsou pro puboše,hahaha…) Snad jí ta energie a nadšení pro blbiny dlouho vydrží,to co mě doma pouští v televizi,se mi líbí,prý až budu větší,tak spolu na nějakej koncert vyrazíme!!! (pokud už ale nebude v důchodu…hahaha). Mám na dětátka dotaz-taky se koukáte na televizi? Já totiž když jsem v obýváku a ležím na gauči tak na ni vidím,je to moc zajímavý.Mamka z toho teda nadšená není vůbec,ale aspon prý taky otáčím hlavu i na druhou stranu,a vyrovnám si tu „placatou“stranu. Tak si užijte ty svátky a zdar všem lumpárnám!!! Patriček( 13.týdnů) a mamka Monča ( zatím 31 let)

 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 25.12.02 09:52

Milá Jiřinko!
Přejeme Ti všechno nejlepší k Tvým dnešním narozeninám, hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, ať Ti Jíra pěkně roste a taťka ať poslouchá!
Milada a Adámek.

P.S. Tak Štědrý den nakonec dopadl tak, že jsme ráno šupajdili na pohotovost, dostala jsem totiž zánět prsu, takže antibiotika a vysoká horečka mě opustila až k večeru. Štědrý večer byl ale hezký, i když jsem původně chtěla prožít klidný a pohodový celý den.

 
Pupina
Kecalka 288 příspěvků 26.12.02 10:08

Ahoj nezbednici a nezbednice!

Dnes se hlasime jen kratce, mamca totiz nejak nestiha, po tapetovani ji ceka uklid a dnes odpoledne k nam prijede babicka z Ceske Republiky, ktera me naposledy videla kdyz mi byl tyden…ta bude prekvapena, haha! Maminka jen doufa, ze na ni nezacnu strachy vriskat, coz se mi ted uspesne dari pri pohledu na jakoukoli cizi tvar. Tuhle u nove pani doktorky, napriklad. V Lyonu jsme meli pana doktora, chlap to byl jak poleno, na hlave mel kstici ze by mu kvetak mohl tise zavidet, a nebala jsem se ho /to spis mamka se ho poprve lekla/, a ted kdyz jsme si museli najit nekoho jineho, takova mila a hezka pani to je, jsem z ni dostala doslova panickou hruzu a jecela a vriskala jsem tak, ze ze me i mamca byla mimo a na nic se nemohla soustredit. Moje nove miry a vahy si potom musela precist z meho zdravotniho denicku!!!

Tak se hned chlubim: 6800g a 64cm. Jak vidite, s tloustnutim jsem se umirnila, snazim se to ted vyhnat spis do vysky /do Barbie mam jeste daleko, ale za pokus to stoji!!!/. Podotykam, ze 2.1.2003 uz mi bude 5 mesicu /hura!!!/ a ze oproti zdejsim klucinum si pripadam jako pidizvik.

Jinak vam opozdene preji Vesele Vanoce a stastny Novy rok /ten jsem jeste stihla/ a Jirince vse nej k narozeninam!!! Je legracni, jak se tady ty vase maminky sesly, vsem je 32! No, ta moje to vzala naopak, 23!

Jeste jsem vam toho chtela napsat mnohem vic, ale cas leti a maminka je cim dal vic nervozni /ja si v klidku pochrupuju/, tak zase priste.

Slibuji, ze se do te doby poradne vyzlobim, at mate zase co cist!!!

Vase Eden s Ditou

Vložit nový komentář