Z deníčku malého Vrabčáka - 7.týden

Rodičovství

Tak se moje Výbava Správnéhom Kluka pěkně plní, k praku totiž přibyl vopravdickej fotbalovej míč :o)) Jedna maminčina známá si tady na emiminu přečetla, jak jsem dostal prak ,a tak abych byl pořádnej kluk, tak mi přinesla jako dáreček mičudu :o) Jupí, už se těším až ho budu prohánět :o) A taky mi přinesla nějaký oblečky a dvě kousátka až mi porostou zoubky. Brr, tak na to se teda vůbec netěším, protože prý to pěkně bolí, ale zase budu moct tátu pořádně rafnout do krku, zatím ho můžu jen žužlat :o)

Taky se na mě přijeli podívat ostatní kolegové od maminky z práce a přivezli nám dáreček - elektronickou chůvičku. Prý abych mohl spinkat sám venku v kočárku a maminka doma uslyší jestli nepláču. Tak to táta s mámou vyzkoušeli hned jak jsme přišli z procházky - já jsem ještě spinkal a tak mě nechali v kočárku před barákem. Chůvičku dali na okno a zalezli si domů. Chacha, jenže si neuvědomili že na tom okně rád vysedává ten náš kocourek, který si k chůvičce sedl a čistil si tam kožíšek a máma s tátou slyšeli jen jeho mlaskání :o)) A taky do toho štěkal sousedovic pes, tak se naši smáli že už teda mají přehled o zvířatech z celé vesnice :o) A když jsem pak začal plakat tak málem ohluchli :o))

Tentokrát jsem nebyl u paní doktorky já, ale maminka. Ach jo, máma mě nevzala s sebou, ale čekal jsem s tátou v autě. Chacha, máma má o další dvě kila míň (hehe, že bych jí je snědl já?) a paní doktorka jí říkala, že je jak žížala a jestli pořádně jí :o) No snad jsem vám minule psal jak se máma pořád cpe, tak teď je uklidněná a cpe se ještě víc :o) Jo a taky se paní doktorka ptala jestli chce máma nějaký pilulky, a máma že ne, že prý mi stejně chtějí brzy pořídit brášku nebo sestřičku. No dobrá, sourozence bych bral, bude větší legrace při vymýšlení lumpáren, ale nechápu co to má s nějakýma pilulkama společnýho ?!?

Zapomněl jsem vám napsat, že už docela slušně zvedám hlavičku. Dobře mi to jde v leže na bříšku, to už jí zvednu skoro až do záklonu. Jednou jsem zkusil s ní pěkně švihnout a šup … převalil jsem se zpátky na záda. Taky hodně zvedám hlavičku když mě držej v náručí, to jí úplně zakláním a bimbám sebou že mě sotva udržej. Jo a objevili jsme novou polohu kde se mi hrozně pěkně spinká. Vlastně objevila to máma, to když už chtěli jít s tátou spát a já jsem se pořád chtěl po papání ještě chovat. Máma si lehla na záda a mě na bříšku si položila na svý břicho. Takže jsem vlastně ležel na bříšku na bříšku. Ale bylo to moooc příjemný jak jsme se navzájem hřáli a takhle jsme usnuli a vzbudili se až na další krmení. Cheche, tuhle se máma vztekala že jí ta dlouhá noční košile překáží jak se tak se mnou hrabe v posteli a sedá si a drží mě abych si mohl krknout. No tak jsem jí parádně nablinkal do výstřihu že se musela jít převlíknout :o)) A vzala si pyžamo a pak říkala jak jsem to pěkně vyřešil protože takhle je to prý mnohem pohodlnější :o)) Jo a ještě k tomu nablinkání do oka, to je jednoduchý, jen to chce ve chvíli kdy blinkáníčko vytejká zaklonit hlavičku :o)

Taky přišla na návštěvu jedna teta a přinesla mi jako dáreček parádní bundičku s kapuckou. Máma mi jí dává když jedeme autem, protože to jsem jen v autosedačce bez deky. Je bílá s modrýma proužkama a je mi ještě trochu velká a prý v ní vypadám jako kosmonaut :o) Hm, škoda že ty fotky do počítače ještě nemáme a že nevíte jak vypadám. No, na první pohled jsem úplně plešatej. Jenže já vlásky mám, ale krátký a světloučký a heboučký … hihihi máma když mě chová tak se o ty mý vlásky šimrá do tváře a je jí to hrozně příjemný. A pusinkuje mě na hlavičku až mě skoro oslintá :o) Jo a jednou taky když se máma nestihla nasnídat protože jsem chtěl papat já tak pak jedla se mnou v náručí a nadrobila mi do vlásků. A vrcholem všeho bylo že mi pokydala rukávek jogurtem. Že si začuní svoje triko to bych ještě pochopil, ale že do toho tahá i mě ?!? A taky mám obrovský modrý očička a prý hrozně moudře koukám a jeden tátův kamarád mi kvůli tomu říká inženýre :o))

A ještě mi táta pořídil novou vaničku. Krásnou, mojí vlastní, světle modroučkou. Dřív mě totiž koupali v kulatým lavoru. Sice vypadal velikej, jenže já když jsem natáhl nožičky a odrazil se od stěny tak jsem se na druhý straně bouchl do hlavičky. Ale tahle vanička mi asi taky dlouho nevydrží, na dýlku se do ní sice ještě vejdu, ale zase když rozhodím ručičkama tak se praštím ze strany … Na velkou vanu si ještě ale budu muset počkat, protože ještě nemáme hotovou koupelnu v patře kde bude vana. Prý snad do Vánoc, no, uvidíme. V týhle koupelně je totiž jen sprchová vanička a v tý by to na žádný velký čvachtání nebylo. Ale mně to nevadí protože se mi koupání pořád ještě moc nelíbí, sice už tolik nevřískám, pláču jen někdy (většinou hlady) a tal se mě máma snaží mě rychle umýt a honem ven.

V pondělí jsem měl vřískací noc. Po koupání a papání jsem krásně usnul, až si máma říkala, že jsem zase to hodné miminko jako když si mě přinesla z porodnice. Jenže jsem se vzbudil na další papání a pak vydržel vřískat celý dvě hodiny, protože jsem měl boleníčko. Máma vyzkoušela kapičky, čajíček, chování, natřásání, krkání, přebalení, gel na bříško, teploměr do zadečku, zpívání, dudana, ale nic nezabíralo a já nebyl k utišení, až už byla máma úplně zoufalá. Pak mi dala znova napapat, já na chvíli přestal a pak zase vřískal. Pak přišel táta, vzal mě, aby si mamka mohla trošku odpočinout, protože už byla úplně vyřízená, a já zlobil ještě dvě hodiny u něj. Vůbec nevěděli jestli mě bolí bříško nebo co, já na prdíky moc netrpím, no nakonec jsme ve dvě v noci usnuli všichni ve velký posteli a já vydržel spinkat celý 4 hodiny. A druhý den jsem byl večer zase vzorné miminko, po koupání se napapal a pak mě táta choval a já pak spinkal 4 hodiny, pak se napapal a spinkal další 3 a po dalším papání zase 4 hodiny až do rána. A včera zase vřískací večer jako v pondělí. Máma vypozorovala, že to je vždycky potom když mě po koupání a papání hned uloží a já krásně usnu (hehe, jen na chvíli a pak řádím jak černá ruka :o) Tak budou zkoušet mě večer ještě dýl chovat, to mě většinou chová táta, a uvidíme jestli se to zlepší.

Jůůů, já už jsem se zase rozpovídal, tak teď je to na vás, milá mimča, honem piště co u vás a pozdravujte mamky.
Vrabčák
 Jíra

 Váš příspěvek
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.02 22:01

Ahojky Jíro a ostatní kámošky a kámošové,
tak jak tak sleduju, jsme na tom všichni podobně. Já jsem jednou mamce dokonce pokakal oko, když se mnou chtěla jít do poradny a namalovala se, aby byla hezká. Ale místo aby se na mě rozzlobila, tak se začala řehtat a vyprávěla to pak u paní doktorky a já jsem si tam ležel na přebalováku a prděl jsem si a spokojeně požvatlával a paní doktorka se divila jaké jsem vzorné mimčo, že vůbec nebulím a jsem takový spokojený. Vážim už 4180gramů! No, taky se pořád cpu. Jíro, tys mě pobavil s tim blinkáním, to já jsem úplně to samé. Jednou jsem se tak zablinkal, že jsem měl celou hlavičku bílou a dost jsem se vylekal, tak mě mamča utěšovala a já se pomalu uklidnil, a příště prý už nemám tak hltat, prý mě to mlíčko nikdo nevezme. Sestřička má raději čokoládu a ostatní v rodině to taky mít nemusej. To se jim divím, já to mamky mlíčko přímo zbožňuju. Ale je zase fakt, že když nemám hlad a mamča mi to prso cpe to pusy, tak se děsně šklebím jako že to je fuj a dělám super grimasy. To se pak máma dost směje. Já jí vůbec dost bavím. Taky mi říká námořníku, protože moc a moc miluju vodu a vřískám teprve když mě vyndá z vody. To bude asi tím, že mamka hodně plavala, když jsem si ještě lebedil v jejím bříšku. Jinak mám jeden veliký problém a doufám, že mi poradíte, co s tím. Vůbec mi nejde samotnýmu se vykakat. Mamka mi vždycky musí třít zadeček plenkou, to mi pak jdou prdíky a žlutá vodička, kterou máme my mimča místo hovínek. Ale i když se děsně snažím, hekám a tlačím, funím a dřu se … nejde to a nejde. Žádný kapičky mi mamka zatím nedává, ale jestli to půjde takhle dál, tak asi bude muset něco vymyslet. Ale jinak prdíky mě moc netrápí, jenom občas se kroutím a rudnu jako indián a máchám ručičkama a bojuju s mamkou a nebaví mě chování ani povídání, houpání a vůbec nic, jenom se chci zbavit toho protivnýho bodání v bříšku. Jo, a Jíro, já taky když usnu moc brzo po koupání, tak pak vyvádím a vůbec se mi nechce spát a zívající mamina mě naprosto nedojímá, protože se mi chce vyvádět a na spaní ani pomyšlení. Tak já budu končit a těšim se na další darebáctví, mějte se pěkně kluci a holky a pište.

Jo, ještě jsem se chtěl zeptat, jestli vaše maminky jedí jenom jídlo, které nenadýmá. Moje mamka strašně miluje zeleninu, česnek a cibuli, ale kvůli mě to teď úplně vynechala z jídelníčku. Ale slyšela taky názor, že na tom,co mamky jí, zas tak moc nezáleží, protože v samotným mlíčku probíhá nějaké kvašení, které právě způsobuje nám miminkám ty prdíky. Tak budu rád, když uslyším ještě nějaké názory, abysme byli s maminou chytřejší a nedělali nějaké velké chyby.

Kryštof č.2 s mamkou Kačkou 4. týdny

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.02 16:39

Ahojky kamarádi a kamarádky!!

Chtěl bych vám poděkovat, jak jste se mě v minulém dílu Vrabčáka zastali, že nejsem tlusté miminko :o)). Maminka si to taky myslí, vždyť fakt 4 kg)minulý týden, teď nevím) a 58 cm není zrovna moc…:o)) a babička pořád hučí zas do mámy, že jsem jak nic…tak si vyberte :o))). Příští týden snad už mi táta dokončí ty moje internetové stránky a tak si mě budete moci konečně prohlídnout. Ale zatím tam budou fotky jen do 4.týdne, protože máme rozbitý scanner a tak ty novější teď z šesti týdnů budou později.

Máma mi koupila hrací kolotoč nad postýlku, tak už mi tam zvesela vyhrává. Je fotbalovej, uprostřed je medvěd s velkým fotbalovým míčem a okolo medvědi s číslama. Mámu a tátu ale nebaví ten kolotoč pořád dokola natahovat, jenže mě se to líbí, jak hraje a když přestane, tak začnu hned fňukat :o). Už ty zavěšený hračky sleduju a když jsem dobře naladěnej, tak se na ně i usmívám. Jinak na mámu už se směju každou chvíli, dokonce jsem už i pár úsměvů věnoval i tátovi a včera jsem se zazubil i na máminu kamarádku.
Dali mi do postýlky i hrací hrazdičku a tam ty zavěšený hračky taky sleduju. Mám tu hrazdičku na fotce, tak se pak na ní mrkněte na mých stránkách, ať vám jí tady zdlouhavě nepopisuju. Taky bych si mohl dát sem na emimino fotku do galerie mimienk, teď mě to napadlo, hned to řeknu tátovi.
To je fajn Jíro, že máš mičudu, já mám zas malý fotbalový dresík, který mi táta pořídil, když jsem byl ještě v bříšku. Tak budu asi muset napsat Ježíškovi o mičudu nebo si půjčím tátův :o)). Doufám, že mi fotbal půjde po tátovi. Táta hrál minulý týden přátelák proti výběru Bohemky A a dokonce jim tam lupnul góla :o)).
Máma už mi zas vyřadila některý věci, který jsou mi malý nebo krátký, už máme všechno velikosti 62, něco i větší, to mi máma ohrne. Teď nesmím moc zlobit s čůráním na oblečení, protože máme rozbitou pračku a opravář přijde až v úterý. Mamka je naštvaná, protože ta pračka je nová a už hned nefunguje. Včera si byla máma vyprat nějaký prádlo u kamarádky, tak jsem šel s ní. Docela jsme se tam zdrželi, teta mě pořád chovala a já jsem byl spokojenej a pořád si broukal. Ale počůral jsem tam strejdovi postel, protože mě máma přebalovala.
Já na prďánky taky moc netrpím, ale občas mě taky chytnou ječící chvíle, že nikdo neví, co se mnou, ale naštěstí pro mámu to nikdy netrvá dlouho a je to jen občas. :o).
Pozoruju mámu, co to začala provádět - začala zběsile cvičit, Prý má 3 kg navrch a „Měkký bříško“, ale já myslím, že jí to sluší, i táta jí to říká, ale máma je umanutá. Jen ať nedrží dietku nebo mi zkazí mlíčko. :o)).
Příští týden jde mamka na kontrolu k paní doktorce, která mě vyndavala z bříška. Pojedem s tátou s ní, aby nás paní doktorka viděla, jak krásně rostem.
Už začínám pěkně držet hlavičku, když se chovám na rameni, tak už jí držím v záklonu pěkně dlouho a pak s ní třísknu o rameno a na bříšku jí zvednu zatím jen trochu, ale co mi to dá práce…to u toho funím, zatínám pěstičky a pak se rozbrečím, protože mi to nejde. Musím ještě trénovat. Ale hrozně rád se vyvaluju na boku, máma se mnou koulí z boku na bok, to mám rád a někdy i na boku spinkám.
Každý den spinkám venku 5-6 hodin, prý je to zdravé. Spinkám buď na terase nebo na zahradě, ať je jakékoli počasí. Včera mě málem odnesl vítr a dneska jsem tam spinkal v dešti a poslouchal, jak kapičky bubnují o pláštěnku. Jinak na pricházce s kočárem se mnou máma s tátou byly zatím jen 5×. Máma mě pořád vozí v sedačce a říká, proč by měla tlačit kočár, když mužu spát na terase nebo na zahradě. Ale já jí dám, až budu chtít větší a budu chtít koukat po okolí, tak se mnou bude pěkně běhat, protože terasu už znám :o)).
Nechcete se mnou od nového roku chodit někdo z vás na plavání? Bylo by fajn tam mít hned od začátku kámoše. Já mám vodu moc rád. Máma mě koupe v malý vaničce, tam už ani nenatáhnu nohy a moc rád se koupu s tátou. Už s ním vydržím ve vaně i 20 minut a vůbec nechci ven, Táta mě vozí na vodě a dělá mi spadla lžička do kafíčka a ponořuje mě až po ouška - jednou mi do něj i nateklo, ale máma mi ho pečlivě vysušila osuškou. Když mě máma z tý vany vyndavá, tak se začnu hned vztekat, protože táta tam ještě může bejt a já už ne :o). Máme s tátou fotky z vany, tak ty taky nechám dát na moje stránečky.

Už zase píšu pátý přes devátý, tak se mějte krásně a piště co je u vás novýho, ať máme s mámou co číst. Dokonce to tu občas čte i táta a směje se, že sem píšem blbiny :o)).

Dneska večer musím být hodný, protože máma s tátou jdou do kina a bude mě hlídat babička. I když já bývám hodný, když rodiče nejsou doma, na mě je „spoleh“ :o))).

Viky, koukal jsem na Tvoje stránky a moc Ti to sluší. Jsem zvědavý, co budeš říkat mě :o)).
A Jíro, ty taky popožeň mamku s těma fotečkama!!!!

Papa Šimůnek 6 týdnů a 5 dnů (proč tedy nenapíšu 7?) s maminkou Martinou

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 27.10.02 16:44

Ahoj Kačko,
myslím, že skladba té stravy není až tak důležitá. Snažím se jíst jídla, který moc nenafukujou, tuhle máma uvařila segedím, tak ten jsem radši neriskovala, ale třeba si i uvařím brokolici nebo dušený fazolky a Šimonovi, jak se zdá to nevadí. Radši pro jistotu piju fenyklový čaj, je sice pěkně hnusnej, ale třeba to pomáhá :o)).
Pa Martina

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.02 11:28

Ahoj kluci a holky (doufám, že nějaké dorazí:),

nejdřív děkuju Šimůnkovi za poklonu - doufám, že tě taky brzy uvidím! Jinak u nás moc novinek není, kromě toho, že už se culím na celý svět (ale jenom, když mě netrápí bříško, kruciš, už aby mi byly ty 3 měsíce a přešlo to).

Šimůnku, ty mamky jsou opravdu lenoši, ta moje mě taky strká na terasu, dokonce i když prší. Sama je pěkně schovaná a odpočívá - no to je ale zasloužený, protože moje bolebříško se přestěhovalo z večera na časné ranní hodiny a to tedy mamku pěkně dere. Zrovna dneska jsem vstávala v půl čtvrté, v půl páté, v půl šesté a v půl sedmé a pořádně usnula zase až v 8, když ze mě mamka ty prdíky konečně vyhnala. A musela mě nechat ve velké posteli, protože v postýlce jsem se pořád budila. Asi se mi v té velké spí líp, protože je cítit mámou.

Jinak kluci, vy jste tedy akrobati s tím kakáním a blinkáním. To já takový dostřel nemám. Ale mamka už přišla na to, že neoblíbené oblečky poblinkám okamžitě, kdežto třeba dupačky s kačenkama nepoblinkám nikdy, hihi. Jo a musím vám říct, že jsme s mamkou byly zase nakupovat a mám tak spoustu nových oblečků - nejlepší je žlutá kombinézka s medvídkama - tu v žádném případě nepoblinkám!

Ale když jsem v pohodě, umím v noci spinkat i 7 hodin v kuse, pak mám ovšem hlad jako správný lev a vřískám jak na lesy hned, jak se probudím.

Hlavičku už držím docela pevně, takže už se mamce tolik nemlátím o rameno nebo bradu a pěkně koukám, jaké to u nás doma máme. Znamená to, že mě mamča musí samozřejmě nosit, žádný sezení jí nepovoluju:)

Zítra jdeme k paní doktorce, takže zjistíme, jak jsem zase vyrostla a ztloustla. Ten růst se dá zjistit podle oblečků - už jsme vyřadili další a putovaly k mámině kamarádce, která má termín porodu zítra. Hihi, už aby to bylo, protože ty dvě se už těší, jak budou drandit s kočárkama v tandemu.

No, myslím, že na to, že není skoro nic nového, jsem toho napsala až až, takže se mějte krááásně miminkovsky a pozdravujte mamky.

Viktorka (2,5 měsíce) s Bublinou

 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 29.10.02 17:33

Ahoj kluci a Viktorko a všichni, co se teprve ozvou!

Tak jsem dnes udělal něco poprvé - poprvé jsem se poblinkal. Kdybyste viděli mámu, jak byla vytřeštěná!!! Jenže já jsem se pak smál a byl jsem i pokakaný, ale mamka z toho byla celá paf, že už mě asi bude muset nechávat po jídle odkrkávat, což se jí moc nelíbí, protože většinou pěkně usnu a ona mě tím pádem nemusí budit. Prostě se přecpávám. . . A tím jak jsem se poblinkal, chtěl jsem jíst samozřejmě hned znovu, protože jsem měl prázdný žaludek. A potom jsem jedl hodinu a půl v kuse. Mamka mě pak naložila do kočárku a šli jsme ven.
My zase jezdíme denně na procházky, někdy o víkendu i dvakrát, protože zahrádku nemáme, ani balkónový kočárek.

Viktorko, vyzkoušeli jsme vzorky plenek Babylove MIDI a byli docela ucházející. Taky je máš až „ke krku“. Jenže na druhý den mi mamka na noze, kde jsou plenkové gumičky objevila maličký flíček a že prý by to mohla být reakce na ty plenky, takže závěr byl takový, že dojedem ten balík Pampers mini a pak už se musím vejít do MIDI Fixies nebo Pampers, kterých máme doma už zásoby. I když mě se zdá, že ty Babylove mají pevnější a obtaženější gumičky. No jsem na to zvědav.

Zítra jdeme do poradny, tak je mamka moc zvědavá, kolik budu po měsíci vážit. Minulý týden mě měřila (já se totiž dost často šponuju a někdy ležím „v pozoru“) a mám 60,5cm. Tím pádem mamka zjistila, že podložky Fixies ani Babylove nejsou 60×60cm, jak slibují na obalu, ale jsou menší.

Minule jsem psal, že se v sobotu chystáme na Vítání občánků. Tak jsme tam teda byli. Trvalo to 1/4 hodiny a prý když miminko začne hodně brečet, má maminka vyjít ven a zúčastní se dalšího obřadu, jelikož následoval jeden za druhým. Tak jsem si to vypočítal tak, že jsem začal bulit skoro na konci, abych to nemusel absolvovat ještě jednou. Mamka se se mnou prošla dozadu k varhanům a já se uklidnil. Ale následovala pasáž, kdy mě mamka měla předat tátovi, ten si měl stoupnout vedle toho pana zastupitele, co tam mluvil a ona se měla podepsat do knihy, vše to fotografovala pí. fotografka. Mamka vzhledem k situaci, že jsem měl na krajíčku, poslala tátu, ať si tam stoupne sám a chtěla se podepsat se mnou v náručí, což by dokonale zvládla. Jenomže ten pan zastupitel řekl: " Počkejte vážení, takhle to přece nejde" a vše muselo jít tím zaběhlým postupem. Já jsem začal samozřejmě řvát, co nás má nějaký takový pán dirigovat… Pak už byl naštěstí konec. Vše se to natáčelo na video, tak si to naši objednali, jelikož já tam mám sólo. Taky se hned doma dívali, zda ten pán kandiduje ve volbách, že toho teda volit nebudou, tak tomu já fakt ještě nerozumím.

Pro dnes budu asi končit, kdyby mě něco ještě napadlo, tak to připíšu zítra k údaji o své váze.

Ještě vlastně jeden zážitek. Včera jsem bumbal maminčino mlíčko a na chvíli jsem se pustil a mamce vytrysklo mléko takovým proudem, že to úplně obstříklo dědu, který seděl asi 1/2m od nás. Pak jim oběma lepily ruce, tak je to moje mlíčko výživné, ale s tím mají Vaše mamky určitě také zkušenosti.

Mějte se fajn a už se těším na Vaše další zážitky. Maminka Milada zdraví Vás i Vaše mamky.

Adámek (10 týdnů+1den)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.02 23:08

Ahoj kamaradi zlobici!!!

Hlasi se Eden. Tak vam musim popsat jak to dopadlo vcera u pana doktora. Minule jsem si tady naplanovala, ze ho pokakam, ale dopadlo to trochu jinak. Sice kakam uz jen jednou denne a vydrzela jsem to az do vecera, kdy jsme byli objednani, ale v te cekarne jsem se tak nudila, ze jsem to uz proste /jako/ nevydrzela. Kdyz jsem zacala rudnout a funet a na:,–(ila ten svuj kakaci ksichtik, mamka se chytla za hlavu, protoze me prokoukla a tusila co nastane. A taky ze jo. Behem chvilky se z meho kocarku zacal linout sileny smrad a to zacala ta prava legrace. Vsichni v cekarne z toho byli hotovi, maminky delaly jako ze nic a na:,–(ily takovy ten soucitny a pobaveny vyraz jako ze ‚To ja znam‘,ale ja dobre vim ze tam malem omdlevaly, a vsechna mimina se okamzite rozervala. Urcite zarlily jak se mi to krasne povedlo. Pak me mamka zvedla jako ze me rychle prebali nez prijdeme na radu /a nez se tam vsichni zadusi/ a zjistila, ze jsem si uplne prokakala novou teplakovou soupravicku az do fusaku, samozrejme jsme nemeli nahradni obleceni, to bylo zuzo!

Potom v ordinaci uz mi kakani doslo, tak jsem byla pekne nastvana, ale mela jsem nahradni plan.V zaloze jsem mela plny mocovy mechyr a zaludek. Kdyz me mamca vyslikla a polozila na ten prohlizeci stul, poradne jsem mu ho zcurala, procurala jsem mu tu podlozku skrz naskrz az na stul a aby mu to nebylo malo, jeste jsem se tam dokonale vyblinkala.
On me ale chytil a dal mi dve injekce, do kazdeho stehynka jednu. Pri tom jsem moc nekricela, tak se maminka zacala naparovat jak jsem statecna, ale ja jsem to rozjela az pri oblikani. Pistela a vrestela jsem az doktorovi zalehaly usi, chichi!!! A vsichni v cekarne si museli myslet, ze mi ten doktor desne ublizuje a museli se uz dopredu strasne bat.To jsem je vypekla!!!

No, protentokrat to mam za sebou, ale pristi mesic me to ceka znovu!!! Tak jsem zvedava co zase vymyslim! A abych nezapomnela, musim se pochlubit svymi idealnimi mirami: 6,100kg a 58,5 cm. /Nelekejte se, nejsem zadny obr, za tri dny mi budou tri mesice!/

Konecne uz spinkam v noci! Usnu vecer nekdy mezi 20:00 a 22:00 a probudim se rano v 9:30. /To vase maminky zavidi, co? Ale taky se dockaji!!! /Potom se nadlabnu a znovu usnu az do poledne, tak je mamca nadsena ze se muze vyspat jako za starych dobrych casu kdyz jsem byla v brisku.

Tento mesic mi pry maminka uz muze zacit davat zeleninu, tak vam priste napisu, jak to dopadlo a kolik se mi toho podarilo na ni vyprskat /zatim si to uspesne nacvicuju s dennimi vitaminy co mi dava: fluor a vitamin B/.

Mam novy zvukovy efekt! Je to neco mezi placem a broukanim, vypada to jako bych si na neco strasne stezovala. Navic u toho tak srandovne kroutim pusinku a vypadam desne nestastne, tak jsou z toho vsichni mrtvi smichy, protoze dobre vi, ze to ja na ne jen tak hraju. Kdyz se na me nekdo zazubi, zacnu se totiz okamzite smat a pak zas hned zkroutim koutky dolu a lamentuju.

Vidim ze jsem se dnes pekne rozjela, tak se loucim a preji vam hodne mlicka a jeste vic prilezitosti k lumparnam!!! A maminka preje vasim maminkam hodne trpelivosti a klidnych chvil a moc je zdravi!!!
Tesim se, Jiro, na tvoje fotecky!

Pa pa Eden a maminka Dita

 
Milada01
Kecalka 174 příspěvků 30.10.02 23:22

Ahoj všichni kamarádi!

Hlásím se až teď, jelikož nám celý den nefungoval internet.
Takže vážím 6,12 kg a dostal jsem dnes dvě očkování - do každé nožičky jedno. Prý bych mohl mít teplotu a poplakávat. Zatím se držím. Maminka mi to má ledovat, ale nic se zatím nedělo, tak kdybych chtěl trochu chladu, začnu asi ječet.
Mějte se a příští týden ahoj!!!

Adámek (10týdnů+2dny)

 
naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 31.10.02 18:47

Tak tepic, kucí a holký, tak jsem si konecne nasla mezi dvema kojenima chvilku a pripojila se na internet (ale i tak mi zrovinka vali mliko z levyho kousku, nojo, za chvili zas uz bude cas) a hlasim se do vaseho vrabcaciho klubu :-) jaky tu davate zapisny?
hehe no ja vam povim, teda opicka je tak sladouckaaaaaaaaa uaaaaaaaa nejvic me bavi, ze nam to kazdej furt opakuje a porad nam ji chvalijou, jojo, to bych mohla poslouchat furt :) je moooc hodna, trosku ji trapilo brisko, ale koupili jsme sab a zatim to vypada, ze je to lepsi. taky pekne roste, vlasky ma krasny tmavy, kukadla zatim modry - ale prej kdyz ma mit dite oci tmavy, tak je ma hned od narozeni? tak to po tatkovi asi nebude, mozna do zelena po me.. nojo, to furt sledujem, po kom je :) sice jsem si rikala, ze to nikdy delat nebudu - a uz je to tady :o)
jinak nam docela solidne spinka - taky jsme vypozorovali jako jirinka, ze ji nesmime dat spat moc brzo, az tak po osmy :)
no uz nam tady nejak vrni, tak ja zase kvacim, preju vsem at vam deticky rostou a at mate taky takovy prihody jako jirinka s tim kocourkem u chuvicky, hihi :o))
papaaa :))
kapajici naivni kacatko

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.02 12:15

Ahoj Martino,
díky za názor, potěšil mě. Brokolici taky miluju a ten fenykláč piju taky a máš pravdu, je pěkně fuj.
 Kačka

Vložit nový komentář