Z deníku (ne)obyčejného muže

O životě

Je březen a já si to šlapu na kole za svou milou. Bydlí v jedné vesničce 15 km od Rakovníka, prý ať za ní na kole nejezdím, ale já mám svůj rozum a vím přece, že pro mě není nějakých 15 km překážka. A tak jedu. Cesta krásná rovná, ale zničeho nic se tak nějak mění, kopec střídá kopec a já si jen říkám, že já vůl jsem Radku neposlech. Ale to už je pozdě, odpočítávám poslední minuty do infarktu.

Když jsem cestu zdárně přežil a dojel na místo, přivítal mě nevlastní otec Radky se slovy: „Jestli jí někdy něco uděláš, tak tě zabiju…“ Hmm, hned mi bylo líp. V tu chvíli mě už ale začala uklidňovat Radky mamka, že je to starej morous, ať si ho vůbec nevšímám. „Zaplať Pánbůh, alespoň někdo je tu normální,“ proběhlo mi hlavou… Radka se jen tak krásňoučce usmívala jako „já nic já za to nemůžu“. No nic, seznámení s rodiči bylo za mnou. :-)

Náš vztah byl krásný. Když jsme spolu byli měsíc, připadalo nám to, jako bysme se znali rok. Oba jsme tu dobu žili jen pro sebe. Kdyby vedle nás spadl asteroid, tak si toho ani nevšimneme. Někdo by řekl: „Jo, jo, první měsíce vztahu, růžové brýle.“ apod. A že vás bylo! Vás, co jste nám to nepřáli, co jste záviděli, co jste si sázeli na to, jestli ještě měsíc nebo dva…

V tu dobu jsme se setkávali s hroznou závistí, ale my jsme se nenechali a žili si ve svém světě krásných představ a snů, které jsme si společně vytvářeli. A dnes již mohu říci, že jsme si jich i spoustu splnili. :)

Za tímto krásným plánováním se ale postupně začala utvářet otázka prvního milování. A to prvního milování v pravém slova smyslu. Ano, já byl panic a Radka byla panna. Tento fakt nám situaci příliš neulehčoval. Samozřejmě že během těch dvou měsíců nějaké ty hrátky byly, ale my už jsme chtěli víc. Čím více jsme chtěli, tím více se nám nedařilo najít tu pravou chvíli.

A tak přišel na řadu můj skrytý talent plánování. Přemluvil jsem matku, aby mi na jednu noc uvolnila byt. Byla to vážně fuška. Pak už jen nějakou tu romantiku… No jo, ale to byl celkem problém, minule jsem nasadil dost velkou laťku. Nakonec jsem vsadil na (snad) dobrou večeři a vanu při svíčkách.

Co bych vám povídal, vyšlo to. :-) A co víc, bylo to krásné :-) No zkrátím toto téma… od té doby jsme s milováním už nikdy problém neměli. :-)

Přicházely první problémy a nesnáze, a to v podobě mojí matky, která si tak nějak začala uvědomovat, že by mě mohla Radka matce ukrást!! Této myšlenky se začala držet a také se podle toho chovat. Do té doby bezproblémové půjčování bytu na víkend, který byl stejně každý víkend volný, se změnilo v obrovský problém. Měla skvělé výmluvy typu, že Radce padají vlasy, že nedáváme prkýnko na záchodě dolů, že pro ní furt něco vařím a kdo to má furt platit.

Podotýkám, že jsem doma uklidil i to, co tam nikdy uklizené nebylo, a že když já jsem byl u rodiny Radky, taky jsem se tam najedl. Nakonec jsem to vše ukončil tím, že jí tedy nebudeme demolovat byt a začala éra Fiatu Punto. :-)

Radky auto, které náš vztah v podstatě zachránilo. Naše milostné víkendové večery jsme trávili všude možně po okrese právě ve Fiátku. Celý týden jsem se těšil jen na to, až se o víkendu sejdeme. Vyrazili jsme, naplánovali jsme si, že si uděláme výlet na Křivoklát. Nakonec jsme skončili na záchytném parkovišti ihned za městem, milovali jsme se.

Tu najednou vidíme, jak k nám přijíždí nějaké auto. Policajti. No nestihli jsme se ani obléct a už svítili baterkou dovnitř. Prý jestli jsme v pořádku. Na to nešlo říct nic jiného než, že doteď jsme byli. :-) No naštěstí vypadali chápavě a v podstatě ihned odjeli. My jsme se už jen oblékli a rozhodli se, že už raději pro dnešek pojedeme domů. Vjeli jsme do města a co to nevidíme… „Dobrý večer, silniční kontrola doklady, prosím.“ Nebyli až tak chápaví, jak jsme si mysleli. Počkali si na nás ve městě a ihned nás zastavili. Asi si nás chtěli prohlédnout taky oblečený. Po zkontrolování dokladů nás pustili.

Další cestu jsme už měli naplánovanou, ale přišly nějaké poslední březnové mrazy a Punťa nás zklamal. Nestíhal vytápět. A tak jsem vytáhl eso z rukávu.

Babička s dědou se již dlouho vyptávali na tu mojí slečnu, kdy už jim ji ukážu, a tak jsem spojil potřebné s užitečným a jeli jsme je nečekaně navštívit. Ihned po příchodu, když jsem uviděl dědu v trenýrkách, tak jsem si řekl, že to asi nebyl dobrej nápad. Ale už bylo pozdě, babička si mě všimla. „Vítku, ty mi vedeš tu tvojí nevěstu ukázat, viď?“ Nebylo cesty zpět.

Babička nás zahnala ihned do pokoje a my slyšeli, jak říká dědovi, ať se kouká oblíknout. :-) Za chvilku přinesla chlebíčky, zákusky, kafe, čaj a vždy jen pronesla „nenechte se rušit.“ :-) No prostě moje skvělá babička.

Nakonec když už se děda ustrojil, nás babička pustila do obývacího pokoje a my jsme měli co dělat, abychom nevyprskli smíchy. Děda měl na sobě oblek z roku 62, krásný, šedivý. Babička tomu ještě dala korunu, když pronesla, že na fotkách Radka vypadala jako lehká děva, ale že na živo to není tak hrozný. Radka to naštěstí vzala s nadhledem. Nezapomenutelná návštěva u mých prarodičů.

Přišlo jaro a Radka začínala cítit lehký problém v oblasti vědomostí, ale já věděl, že tu maturitu zvládne. Po večerech jsme se spolu učili a dokonce se Radce poštěstilo i skvělého setkání s již dobře známými policisty, kteří jí zastavili, když mě jela vyzvednout. Ptali se jí, kampak jede a ona, že jede za přítelem učit se na maturitu. „Tak jako jste se učili prve?,“ neodpustili si připomínku. Nakonec jí popřáli hodně štěstí u maturity a my jsme se spolu ten večer opravdu jen učili. :-)

Den D, Radka maturuje, já jsem se ulil ze školy a prozřetelně jsem koupil kytku, protože jsem věděl, že se jí to povede. A jak myslíte, že to dopadlo? Samozřejmě že odmaturovala, šikulka moje. :-) A nás už čekaly jen ty příjemné věci.

Týden po maturitě jsme měli naplánovanou dovolenou, chtěli jsme jet na vodu. Ale jak už to tak bývá, já to řádně podělal. Ne, nepodvedl jsem jí, ani nic podobného, nemá cenu to tu vysvětlovat, jelikož by to nevyznělo tak, jako to vyznělo tehdá a možná by to tu někomu připadalo jako úplná hloupost.

Poprvé jsme se pohádali, naše dovolená byla ohrožena. Tři dny jsem jí kupoval květiny, bonboniéry, její oblíbené oříškové Corny a omlouval se. Nakonec jsme na vodu odjeli.

Nemyslete si, nebylo to jen tak, nešetřila mě. Třetí den na vodě jsme se už k sobě i docela měli, nešlo vydržet to, co nás k sobě táhlo. Vše bylo odpuštěno a první zemětřesení zahnáno. Nakonec jsme si tu dovolenou ještě i užili. :-)

Potom, co jsme se vrátili domů, bylo vše zase v normálu. Mě čekalo mistrovství republiky v minigolfu, tudíž jsme měli být týden bez sebe, což jsme si nedovedli představit.

Odjel jsem, ale stejně jako bysme byli stále spolu. Já jsem se na tréninkách stejně věnoval více telefonu než hře a Radka na tom byla stejně. Turnaj se mi ještě docela povedl, skončil jsem na třetím místě, ale větší radost jsem měl z toho, že už jedu za svojí milou domů. :-)

Doma bylo něco špatně. Radka byla zamlklá, nechtěla mi říct, co se děje. Druhý den ráno mi matka oznámila, že moje milovaná babička má rozsáhlou rakovinu dělohy. Možná to není zatím z mých deníčků znatelné, ale měl jsem ji opravdu moc rád. Hodně nám pomohla a jsem jí za to moc vděčný, ale o tom zase příště…

Děkuji všem za přečtení.

Hodnotilo 62 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
zulitvi
Závislačka 3696 příspěvků 16.02.14 00:12

Čekala jsem na pokračování minulého deníčku a je super stejně jako tamten. :pankac: Opět se těším na další. :)

 
trpaslinka
Extra třída :D 11682 příspěvků 16.02.14 00:55

Stejně jako první, i tento deníček je velmi chytlavý. Těším se na další.

 
kaja00
Extra třída :D 12721 příspěvků 16.02.14 01:10

Super denicek :potlesk: Doufam ze bude pokracovani ;) :hug: Je krasne cist neco jineho nez denicky o porodech ;) Ne ze by byli spatne ale tohle je lepsi :pankac: :kytka: :potlesk: :palec: ;)

 
Batka
Kecalka 377 příspěvků 16.02.14 02:16

Nechceš to napsat najednou ať to nezdržujem? Kdo má tak napnutě čekat!! :D :D :potlesk:

 
Lucka_ova
Kecalka 465 příspěvků 3 inzeráty 16.02.14 07:20

Vracím se do své puberty-Lanczová :D Piš dál, moc fajn se to čte.

 
Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 16.02.14 08:12

No uplna Steelova, jen pokracuj- to byla poklona :palec:

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 16.02.14 08:43

Krásný :hug:

 
Idril
Závislačka 3045 příspěvků 16.02.14 08:55

@Lucka_ova chtělo jsem to napsat :palec: Taky mám pocit, že čtu něco od Lanczové :D akorát si musíme počkat na pokračování.
Tak šup šup, rychle piš :D

 
Petra2829
Echt Kelišová 7889 příspěvků 16.02.14 09:10

:potlesk: Dědeček v obleku moc super :mrgreen: a babičky je mi líto :(

 
novalgi
Neúnavná pisatelka 16416 příspěvků 16.02.14 09:18

Už se těším na dalsi ;-);-)
mam to místo knížky ;-);-);-)
krásně se to čte

 
mismurka
Závislačka 2843 příspěvků 16.02.14 11:55

Babička tomu ještě dala korunu, když pronesla, že na fotkách Radka vypadala jako lehká děva, ale že na živo to není tak hrozný.

:mrgreen: to mi něco připomíná

Moc hezky píšeš :pankac:

 
irenakovarova
Kecalka 460 příspěvků 20 inzerátů 16.02.14 12:58

Uz se tesim na pokracovani :palec: :kytka:

 
brumdinka
Generální žvanilka 23454 příspěvků 16.02.14 13:02

Super :potlesk: a za mě máš ještě :palec: za odvahu vůbec vkročit na server plnej ¨ženskejch a něco tam napsat :kytka:

 
ALENA G
Kecalka 129 příspěvků 16.02.14 14:06

Opět skvělé :palec: :palec: :palec:,těším se na další pokračování :lol: jen tak dál. Babičky je mi opravdu líto :,(

 
jaaaaaana  16.02.14 14:49

VITA610 je muz, co pisee denicek na. emimino?

 
Vita610
Povídálka 30 příspěvků 16.02.14 17:37

Všem moc děkuji za pochvaly :-) @kaja00 pokračování bude, právě se na něm pracuje :-) @brumdinka @jaaaaaana Párkrát jsem si tu se ženou přečetl deníčky a pak mě napadlo, že by nebylo špatný, sem nahrát trochu jiný deníčky s trochu jiného pohledu a tak to všechno vzniklo :-)

 
kaja00
Extra třída :D 12721 příspěvků 16.02.14 17:41

@Vita610 Juu ja se na pokracovani tak tesim :mrgreen: :hug: :) Tak snad bude brzy :D

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 16.02.14 18:41

@Vita610 Pekny denicek.. ;).Jsi snad jediny muzsky co si cte na emiminu denicky teda ;) ;) ;)
Jako ten muj uz kdyz vidi tuto stranku odchazi :D
Ale proc ne, mne se denicek libil i predchozi a Rada si prectu dalsi… :)

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 16.02.14 22:49

Jee, mi to pripomelo dobu, kdy za mnou pritel taky jezdil na kole, ale 25km tam a 25km zpet. A taky jsem si uzivali ve Fiatu ale Rytmo :mrgreen:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 17.02.14 13:20

Že píše muž deníčky na Emimino, budiž, co by ne… však nakonec, každý má nějaké to svoje tvořivé střevo a my tak máme aspoň románek ke kafi :lol:

Ale prokristápana… to se opravdu i u chlapem psaného textu musejí objevovat dementní výrazy typu „krásňoučce se usmívala“? :zed: :zed: :zed:

Prosíííím… nedalo by se s tím do dalšího dílu něco udělat? ;)

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 17.02.14 14:27

Jako autor deníčků na emiminu jsi dobrej :palec: - stylu a gramatice se nedá nic vytknout, má to děj a těším se na další pokračování.
Ovšem CHLAPA co si čte emimino, píše o intimnostech a používá zdrobněliny horší jak šestinedělka, toho opravdu Radce nezávidím :think: :mrgreen:

 
TerezkaaD
Kecalka 107 příspěvků 17.02.14 16:28

Moc hezky napsané! Jsi talent a hlavně nemáš strach se tady ozvat v našem,,babinci" :mavam:

 
Vita610
Povídálka 30 příspěvků 17.02.14 20:51

@BohunkaP Ahojik, jen se chci vyjádřit k tvé větě..(Prokris­tápana… to se opravdu i u chlapem psaného textu musejí objevovat dementní výrazy typu „krásňoučce se usmívala“? Nenapadlo tě, že je to psané v ironii??? Chlapa jen těžko napadne za to napsat (bráno v ironii)…

@Gina108 Co se týče tvého litovaní, není třeba. Můj muž, který nám zrekonstruoval celý byt, dokáže opravit naše auto, chodí do práce na čtyř-směnný provoz, kde o pauzu čte v mobilu deníčky, místo toho, aby třeba držel v ruce cigáro, mi nepřijde tak strašný a nebo si je přečte se mnou, místo toho, aby byl někde u piva. Bere to tak, že se třeba něco přiučíme a nebo poučíme. A tím víc si vážíme naší rodiny…Ale je možné, že máš lepšího… Každopádně intimnosti bych si nemohla přestavit míň popsat, než je popsal Víťa, to už je asi neměl podle tebe psát vůbec… Ale i to k životu patří ne??? A moc nechápu, co tam píše jako šestinedělka… Každopádně já na jeho místě, bych už sem žádný deníček radši ani nevkládala… Jak to tak vidím… :think:

Ostatním: Všem děkujeme za pěkné komentáře… ;)

 
Radka610
Kecalka 179 příspěvků 17.02.14 20:53

Omlouvám se holky…omylem jsem to napsala z Víťovýho profilu…nevšimla jsem si, že tam je přihlášený… :oops:

 
Radka610
Kecalka 179 příspěvků 17.02.14 20:54

@BohunkaP Ahojik, jen se chci vyjádřit k tvé větě..(Prokris­tápana… to se opravdu i u chlapem psaného textu musejí objevovat dementní výrazy typu „krásňoučce se usmívala“? Nenapadlo tě, že je to psané v ironii??? Chlapa jen těžko napadne za to napsat (bráno v ironii)…

@Gina108 Co se týče tvého litovaní, není třeba. Můj muž, který nám zrekonstruoval celý byt, dokáže opravit naše auto, chodí do práce na čtyř-směnný provoz, kde o pauzu čte v mobilu deníčky, místo toho, aby třeba držel v ruce cigáro, mi nepřijde tak strašný a nebo si je přečte se mnou, místo toho, aby byl někde u piva. Bere to tak, že se třeba něco přiučíme a nebo poučíme. A tím víc si vážíme naší rodiny…Ale je možné, že máš lepšího… Každopádně intimnosti bych si nemohla přestavit míň popsat, než je popsal Víťa, to už je asi neměl podle tebe psát vůbec… Ale i to k životu patří ne??? A moc nechápu, co tam píše jako šestinedělka… Každopádně já na jeho místě, bych už sem žádný deníček radši ani nevkládala… Jak to tak vidím… :think:

Ostatním: Všem děkujeme za pěkné komentáře… ;)

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 17.02.14 21:00

@Radka610, to slovo v ironii použito nebylo… a jestli ano, tak hooodně blbě.

Každopádně fakt nemám v úmyslu hádat se tady o slovíčka :nevim:. Napsala jsem, co mne jako jediné na deníčku praštilo do očí (jinak se u kafe četl příjemně)… a napsala jsem to jako připomínku autorovi, ne jeho naježené manželce ;)

 
Radka610
Kecalka 179 příspěvků 17.02.14 21:16

@BohunkaP V pohodě… :) Jen vidím, že jeho motivace psát ho nějak opouští a tohle ho moc v psaní nepodpořilo… Štve mě to jen proto, že se na jeho deníčky taky těším, jelikož mi o nich nic dopředu neříká…a já poočku sleduji, že nic nepíše a nepíše a nepíše… :mrgreen:

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 17.02.14 21:21

@Radka610, u tohoto deníčku - i u toho předchozího- dostal spoustu pozitivních ohlasů, pochval a vybídek k dalším dílům… (ostatně, vždyť i můj názor byl přece pozitivní, líbilo se mi to ;) )
Takže jestli ho odradí od psaní poznámka, že výraz „krásňoučce se usmívala“ je pitomý a jestli by se tyhle výrazy nedaly z dalších pokračování vypustit… hmm… no tak to holt asi máme smůlu. :nevim: Škoda.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 17.02.14 22:40

Jezisi tak chlapa tohle preci neodradi ne??Napise zas, kdyz si za tim stoji.. 8). @Radka610 Tvuj chlap pise hezky, ale myslim, ze tim jak si tady vyjela jeste pod jeho nickem si mu moc nepomohla-psano v dobrem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jen at pise proc ne :kytka: :kytka: :kytka:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 18.02.14 19:41

@Radka610 tys tomu s tím ahojikem nasadila korunu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No tak tvůj Víťa další deníčky psát nechce, svět se nezboří, ne? Já se mu taky nedivím, věřím, že našel lepší věci na práci. A nesváděj to na pár ne zrovna rozjuchaných komentářů, protože jestli je to opravdu to jediné, co ho od publikace odrazuje, pak to vážně není chlap.

 
Vita610
Povídálka 30 příspěvků 18.02.14 20:46

@Gina108 @pomenkova @BohunkaP
1. Nevidím nic dementního na slově krásňoučce, použil jsem ho a použiji ho znovu, když se bude hodit.
2. Nepřijde mi, že by Radka nějak vyjela, jen si mě bránila, což mi přijde celkem jako normální reakce, kor když Gina108 napíše cituji „Ovšem CHLAPA co si čte emimino, píše o intimnostech a používá zdrobněliny horší jak šestinedělka, toho opravdu Radce nezávidím“.
Tato věta přímo vybízí k Radčiné reakci..
3. A že Radka napsala pod mým nickem??!! Máme holt jeden notebook a nevšimla si, že jsem tam přihlášenej zrovna já… Řekl bych, že se to může stát…
4. Neustále narážky na to, že asi nejsem chlap, mě poměrně urážejí a přijdou mi poněkud zcestné..
5. Deníčky nepíši proto, že nemám co dělat (naopak mám toho poměrně dost), ale proto, aby jsme měli vzpomínku a proto že za pár let si je třeba přečte naše dcera a jednou třeba i její děti.
6. A že čtu emimino?? Podívejte se kde diskutuji a co čtu… Myslím si, že když si občas chlap něco najde na emiminu, kde mimochodem nepíší jen šestinedělky, ale jsou tu i chlapské diskuze, nebo například, že mě zajímá zdraví mojí dcery, na tom není snad nic divného. A deníčky? Čte je většinou Radka a pak mi o nich vypráví a když zmíní něco co mě zajímá, tak si daný deníček prostě přečtu..
Přijde vám to divné?? Každého věc… ;)

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 18.02.14 20:59

@Vita610 To jsi spatne pochopil, ja Sem nenapsala, ze nepises neco dobre, jen ze se divim, ze chlapi ctou denicky,,Sorry ale kdyz neuneses kritiku, tak MALINKOU :nevim:
Mozna je to tim, ze jsi tady kratce komentare pod denicky patri at negativni, tak poztitivni a ty jsi mel tedy vetsinu pozitivnich tak pis dal ne??Je to zajimave cteni..
Jen to chce mozna proste taky pochopit, ze reakce takove ci takove jsou normalni.. ;)
Jsou tady uz dlouho velice dobri skoro spisovatele, jako napriklad Joaska a dalsi, ale i ty unesou kritiku, to k tomu proste patri.. ;)
Reakce tve zeny -to jsem napsala v dobrem…nevidim duvod k obhajobe, mas tady spoustu dobrych reakci :kytka:

 
Krakatice88  18.02.14 22:13

Parádní deníčky, oba dva :) Je to tak krásně romantický a přitom podle pravdy, to se čte dobře.. Zvlášť, když hodně lidí umí jenom nadávat a stěžovat si, je to příjemný odreagování. Působíte na mě jako harmonický pár a to třeba některým leží v žaludku 8) Prosím, pokračuj v psaní ;)

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 19.02.14 02:34

Citlivých mužských duší je nedostatek, piš dál a nenech se odradit občasnou kritikou. Mně se moc líbí, jak se za sebe bijete a máte se rádi, takové vztahy jsou výjimečné :kytka:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 19.02.14 19:30

@TroisChéris Teda vetsi blbost Sem necetla, proc by nekdo kdo napise uprimne co se mu nelibi, musel hned zavidet???ja Sem ve vztahu spokojena uz 12 let a nemam duvod zavidet, naopak Jim to preju, ale nebudu vecne mazat jen med, kdyz se mi neco nelibi napisu to, tak to chodi no..
Kazdy ma proste pravo se vyjadrit…Mne se denicek libil i jeho zeny… ;) :kytka:

 
Krakatice88  19.02.14 21:01

@pomenkova Nebuď tak vztahovačná :roll: A mimochodem, píšeš, že můžeš svůj názor napsat… Tak já ten svůj můžu napsat taky ;)

Příspěvek upraven 19.02.14 v 21:01

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 19.02.14 21:59

@TroisChéris no jasny :roll: Tak jako napsat tady jako nejaky borec- par lidem to lezi v zaludku tak kterym teda??Jen ty co se ozvali a to jsem byla i ja ne??
Tak jako o vztahovacnosti a precitlivele povaze by jsem se tady moc nevyjadrovala :roll: :roll: :roll:

 
joaska  20.02.14 07:36

Tak já sleduju lásku versus nevěru a ono to klíčí na úplně jiném bojišti :mrgreen:

já bych se taky s dovolením přidala.

dle mého názoru: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1. slovo krásňoučce, je miloučké, sluníčkové, infantilní. jo je. kdyby ho Víta pouzil pri bežném vyprávění o své ženě, taky bych (nenápadně) otočila očka v sloup, ovšem do tohoto deníku se hodí, myslím bez problému. jestli mne Víta nebo radka zrubou, ze je jejich deník miloučký, sluníčkový a infantilní, tak slibuju, že se potrestám sama a budu hrát pexeso s Kubou až do rána bílého

2. co se týče kritiky. vpodstatě tu vidím jen chválu a je mi jasné, že lidé, kteří k tomu mají připomínky, bud mlčí nebo to už nečetli, jelikož jsi už celkem profláklý a to je dobrý, ne?
joaska a kritika- to je jiné kafe, ta ji blbě snáší, ale ač to moc nechápu, málo kdo se tu se mnou hádá a kritizuje mne

3. malá rada, proč se ti ty komenty u deníků zvrtávají. Dávej větší rozestupy mezi deníčkama. všeho moc škodí. lidi milují to, co je vzácné a na co se těší. To máš jako s Vánocema. :lol:
piš dál, nemá cenu trucovat, piš, je to fajn koníček, ale nevkládej jeden deník za druhým (a jestli mě pochopíš tak, že nechci, aby ti deníčky vycházely, že ti závidím a bojím se konkurence, tak jsi vůl) :mrgreen: :mrgreen:

mějte se krásně. Ty, Radka i malá :kytka: :mavam:

 
Michella86
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 20.02.14 19:10

:palec: :palec: Hezky napsáno, těším se na pokračování :dance:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama