Zabít či nezabít?

O životě

Chata, louky, lesy, zpěv ptáčků, štěkot pejsků, šum vody a listí. Krásné, opravdu balzám na duši. Ovšem jen do chvíle, než se do této idylky vmísil tajfujn v podobě CHLAPA!

Opravdu je to tak. Krásně jsem si užívala měsíc se psem na chatě. Žádný stres a nervy. Prostě krása. Procházky lesními cestami, rozkvetlou voňavou loukou (pochopitelně nastříkaná repelentem proti klíšťákům :-D). Občas člověka čeká i nějaká ta prácička na zahradě v podobě plení záhonků či zalévání. Ale ani to mi nezkazilo úsměv na tváři. Tento blažený úsměv mi vydržel necelých 14 dní z měsíce.

Jednou takhle v neděli přicházím z vycházky se psem a na verandě si to sedí ON, otec mého mimíska. Vedle něj ruksak a už si to ke mě šine. „Nazdar. Tak sem tady. A CHCI s tebou mluvit.“ Pochopitelně jsem měla zkažený den a zbytek volna na chatě.

Aniž bych ho pozvala dál, klidně vlezl do chaty a už vybaloval ruksak. Na mou otázku, co to dělá, odvětil, že tu pár dní zůstane. Mou „ohromnou radost“ asi radši přehlídl. Když zjistil, že mám na chatě PC, neváhal a bez zeptání k němu usedl. Dovolil si mi vytknout, jak je možný, že nejsem připojená na netu. Pomalu ale jistě mi začínaly téct nervy. Na kompu pochopitelně seděl až do pozdních večerních hodin. Tenhle den jsme nevyřešili vůbec nic.

Druhý den ráno, okolo 4. hodiny normálně zapnul počítač a hrál hry. Ještě si zapnul repráky, aby mě na just vzbudil (podotýkám, že PC sídlilo v pokoji společně s mou postelí). Vylítla jsem na něj, co si to dovoluje, ať ho okamžitě vypne, jinak mu vyhodím věci z okna (ze střešního okna by krásně letěly a pes by si možná zaaportoval, až na tu mokrou zahradu). Odvětil něco ve stylu „abych se nepos*ala“ a hrál v klidu dál. Takže nevyspalá, otrávená atd. Když už jsem to nevydržela, normálně jsem počítač vytáhla ze zásuvky a čekala odezvu. Hmmmm, tak takovej slovník nemá snad ani dlaždič.

Naproso vytočená jsem sepsala seznam, co musí do výbavičky koupit a to do konce září, jinak prostě podávám vše právníkům. Začal mi vytýkat, že jsem vypočítavá sv*ně a že jestli to dám právníkům, tak nám něco udělá. Naprosto v klidu jsem mu řekla, že jestli se mě dotkne byť jen jedním prstem, písknu na souseda a ten mu přijde rozbít hubu (opravdu jsem s ním byla domluvená, že kdybych potřebovala pomoct, klidně přiběhne). Poté jsem mu šla sbalit kufr , hodila na verandu, zamkla chatu, plácla mu seznam ke koupi před obličej a šla jsem venčit psa. Po návratu tam pořád seděl.

„Máš opravdu sociální cítění, tak jsem se vám vys*al za chatu.“ Hlavně že on něco podobného udělal mě, když jsem byla ve 14. týdnu těhotenství v Praze. Zamknul dům a vytáhnul mě někam ven a když jsem ho požádala, aby mi půjčil klíče, že si odskočím, poslal mě do křoví :-(. Nakonec jsem se musela spokojit se smradlavou TOIKOU. Tak jsem pánovi na jeho údajný počin řekla: „Už máš odemčeno, můžeš to jít sebrat a spláchnout do WC.“

Aby mě před svým odjezdem dorazil, tak mi ještě řekl, že si na naší rodinu nechal něco zjistit, že by u nás dítě sociálka nemohla nechat vyrůstat dítě atd. Opravdu mi začalo být zle. Prcek se rozkopal na plný pecky a nebýt mého těla jako schránky, aby by umlátil vlastního otce. Taky jsem neměla daleko do toho ho zabít. Normálně jsem poprosila souseda, zda by nešel onoho pána vyprovodit na nádraží. Sesunula jsem se do židle a volala svému tátovi, jak na tom jsem. Během půl hodiny přijel, začal vyšilovat, co je ten můj chlap za hov*do atd. Přespal, kdyby náhodou byly nějaké komplikace, tak aby mě odvezl do špitálu. Naštěstí v poho. S Kájou jsme to rozdýchali. Ale rekonvalescence trvá nadále.

Jo a už má milostivý pán jednu položku zamluvenou. Měl koupit klasickou dřevěnou postýlku s pevným roštem. On zamluvil nějakou cestovní postýlku za 800,–, která má vehykl nohy a skoro žádný rošt. Tak jsem mu řekla, ať si v ní spí sám, že dítěti ničit záda od narození nehodlám!

A to je konec mé pohádky. Konečně jsem se přesvědčila, že tenhle chlap se fakt nikdy nezmění.

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Taminka
Extra třída :D 13469 příspěvků 06.08.10 14:10

Idylka opravdu super,ovsem jen do te doby,nez ji pan tvorstva zkazil..No holt,to se bohuzel stava a jak vidis,nektery chlap se proste nikdy nezmeni..
Vyprdni se na nej a nenech si od nej kazit zbytek tehotenstvi.

 
Veruš1
Extra třída :D 13087 příspěvků 06.08.10 14:22

Otázka zní, zda zabít či nezabít. Moje odpověď zní: „Zabít!“

Vykašli se na něj, nestojí ti za to. Aspoň víš, že je dobře, že s ním nejsi a že jsi opravdu o nic nepřišla. Zkus si užívat zbytek těhotenství a opatruj se.

P.S. to hovno jsi mu měla zabalit s sebou :wink:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 06.08.10 15:54

Přeji pevné nervy a hlavně ať se tatínek miminka neplete do vašeho života,abyste neměli z krásných dní ošklivé.Hodně trpělivosti…

 
nonina
Závislačka 3833 příspěvků 06.08.10 17:59

Tak to je vážně síla.
Odpověď na Tvou otázku je : Zabít!!! Ale až poté, co Ti dokoupí věci do výbavičky.
Moc Ti přeju, abys našla na zbytek těhotenství klid a pohodičku .

Takový CHLAP za Tvé nervy nestojí, je to ubožák.

Opatruj se :hug: .

 
xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 07.08.10 01:57

Bože můj, to je primitiv :cert:
Jsem ráda, že se umíš aspon bránit a nenecháš si kálet na hlavu.Prd na ně a hezky těhulkuj :hug:

 
zandule
Kecalka 128 příspěvků 07.08.10 10:35

Je to síla, za takového exota by ti měli ještě zaplatit, když ho zbavíš společnosti :wink: . HOdně sil, ještě si s ním asi užiješ, :cry: . Držím Ti palce :palec:

 
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 07.08.10 17:42

To mi něco připomíná, ale už to(ho) mám naštěstí za sebou (tedy asi ne vše) a prcka u sebe, neměnila bych! :andel: Hodně štěstí a pevné nervy…

 
HanyBany
Stálice 93 příspěvků 07.08.10 19:56

zabít či nezabít… mě spíš trápí jiná otázka, a to jak vůbec někdo s takovým idiotem může něco mít natož čekat s ním dítě. Nevěřím, že před tím byl v pohodě a teď se najednou změnil, muselas přece poznat co je to za magora už před tím, ale já vím, někdy je to těžké odhadnout člověka :nevim: a rozhodně mi do toho nic není, přeju pevné nervy

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 08.08.10 17:21

HanyBany, věř, že on se změnil se zprávou, že jsem těhule.

Začal na mě házet špínu, že kvůli mě nedodělá výšku (ze které ho mimochodem vylily 3 týdny před mým oznámení těhu) a že on to dítě nechce, protože nebudu mít čas na něj. Takže jemu šlo od samého začátku jen o to, aby mu měl kdo podstrojovat a kdo by mu nahradil maminku.

 
Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 08.08.10 23:07

Veverko hlavně pevné nervy!!! A věř tomu, že ten správnej táta někde čeká, až ho najdete…
Takže odpověď je: „Rozhodně zabít!!!“

 
strazzi
Stálice 57 příspěvků 08.08.10 23:23

no comment… vre to ve me za Tebe… Asi bych se vykaslala i na vsechny veci pro malyho. Jen mit od toho primitiva klid :pocitac:

 
j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 09.08.10 08:12

Jojo,taky bych s takovým blbcem nechtěla mít společného, nechtěla bych si snad ani přiznat, že to bude táta toho malýho a vykašlala se na něj a pokud by to šlo, vymazala bych ho z života a nic po něm nechtěla, ani tu výbavičku, co ti za výbavu může donést, použité věci, tak akorát na vyhození…máš asi v pohodě tátu, tak bych se držela Vašich a čekala, jak se postavíte na vlastní nohy aji s prckem, než s takovým blbem, raději sama, budeš v klidu ty a to znamená, že i malý…a když ho tak od samé chvíle nechce, tak proč po něm chtít výbavičku a nebo aby se choval jako táta, určitě se časem najde někdo, kdo bude mít rád oba a bude si Vás vážit a bude s vámi šťastný…
a zabít? proč si špinit ruce, on si to vyžere někdy jindy a někde jinde…tomu zase věřím já, že člověku se vždycky všechno vrátí…
Držte se a hezké těhotenství a více takových pohodových dnů na chatě :mavam: Jana

 
Vedaniga
Kecalka 466 příspěvků 09.08.10 18:38

Hany baby - můj bývalý se taky změnil až se zprávou o těhotenství. Do té doby ideální potencionální manžel a otec se během pár dnů proměnil v úplného idiota.
Ahoj Veverko - fakticky to máš těžký, tak se na něj vykašli, jak jen to jde a užívej si bříška.

 
axina
Echt Kelišová 8302 příspěvků 09.08.10 20:35

Jednoznačně zabít!

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 14.08.10 11:09

Asi bych s takovým koko… neřešila nic a poté soudně požadovala nároky. S takovým se nedomluvíš. :-(

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 29.08.10 17:53

Tak s podobným zmetkem čekám miminko i já. Ale ten teda nepřispěl ještě ani korunu. Moje masérka mi tvrdí, že mé strašné bolesti zad mám od nedořešeného vztahu s chlapem a že mu mám odpustit, aby mě přestaly bolet. No, nevím co je na tom pravdy, každopádně odpustit někomu, kdo je chlap jen tím,že se mu mezi nohama něco bimbá, ale charakter nula, prostě nelze.

Přeji ti hodně pevných nervů a na výhružky nedej, oni jen dělaj bububu ale o dítě by se vživotě postarat neuměli. Tihle slaboši rozhodně ne.

 
EvušeŠ
Kecalka 469 příspěvků 02.09.10 13:29

ten chlap je jednoznačně hajzl s velkým H. Jenže… pokud se chceš přestat stresovat (opravdu to chceš?), tak se s ním přestaň stýkat. Opravdu ti za to stojí? nebo čekáš jestli se změní? Víš jaký je a i přesto ho necháš přespat na chatě? co jsi od toho čekala? toho souseda nebo tátu jsi měla zavolat hned. z vlastní zkušenosti vím, že ten člověk tě bude ničit tak dlouho dokud tě nezničí. Bude z tebe určitě šťasná maminka, tak ho vymaž ze světa. Zapomě%n tel. číslo i jak se jmenuje. změn sim a dělej , že je pro tebe mrtví. Přeji ti aby jsi to dokázala :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama