Začínající obavy

Těhotenství

Mám tříletého chlapečka, který chodí do školky, milujícího manžela a jsem v 15. týdnu těhotenství. Manžel je z miminka nadšený, maličký se také těší a já jsem bezevšeho ráda. Všechno se ale na mě sype.

Poslední dny přemýšlím o věcech, které mě vždy rozpláčou. Budu dobrá máma? Zvládnu to opět všechno od začátku? Manžel mě uklidňuje, že jsem skvělá máma a že stačí, když se podívám na našeho klučinu. Podporuje mě hodně, jenže jsou tady věci, které nikdy neodejdou, a to ze strany manželovi rodiny.

Nevycházím s nimi už 8 let. Manželova matka ho kdysi, když byl už malý, zavrhla a jejich vztah je jenom o slušnosti. Za mámu totiž bral svojí babičku a to mu do teď zůstalo. Jenže ona je měsíce v klidu a pak se nudí, rýpne do něho a je zle. Já jsem ta nejhorší a chce nás rozdělit, ať to stojí, co to stojí. Proto ani maličký k nim nejezdí. Nechci, aby byl s takovýma lidmi v kontaktu.

Je to zlé, velmi zlé, ale když jsme sami, je nám mnohem lépe, na vše si vystačíme a hlavně jsme to my! My, naše rodina!!

Proto se všeho bojím, zda to zvládnu, zda ten stres znovu vydržím, že opět já budu ta nejhorší, neboť jsem si dovolila otěhotnět. Jeho rodina zase bude proti mě a on bude stát mezi námi. Z jedné strany vše chápu, chce mít klid, ale z druhé strany se má na ně vykašlat, ať si říkají, co chtějí, a pustit to z hlavy. Jenže oni ho mají tak omotaného, že ví jak na něho. :( :(

Manžel mi říká, že to zvládneme, že on mě miluje a že se moc těší a že by si přál holčičku. :) Těší mě to a hřeje u srdíčka, když vám muž toto řekne. kor když mi řekne, že je šťastný za to, že máme mé rodiče, že jsou úžasní a že si jich neskutečně moc váží.

K tomu všemu tloustnu. :D :D Připadám si jako nenasytná máma, která furt něco pojídá. :D

Maminky, máte taky takové stavy v těhotenství? Že pochybujete samy o sobě?? I když třeba už máte děti? Přece jenom být těhotná a zdravá a čekat to malé prdítko :) je náááádherný pocit, který nám může závidět každý!

Hodnotilo 28 lidí. Score 1.6.

Reklama


Reklama

K tomuto deníčku nelze přidat komentář.
Pro více informací napište SZ administrátorovi.


Reklama


Reklama