Zápisky zoufalé snažilky XIII

Snažení

Hormonální gulášek aneb 3 tabletky toho, 4 pilulky onoho, injekce tamtoho, podlévejte koňskou dávkou bůhvíčeho, okořeňte vitamínkem a za stálého podlévání emocionálními výkyvy duste pod pokličkou, dokud vám nebouchnou saze. :D

gulášek

Už je to nějaká ten pátek, co jsme opět náš osud svěřili do rukou lékařů. Tři cykly uběhly, jako voda a je zde opět jaro. Další jaro bez miminka, bez těhotenství, bez naděje… nebo ne?

Stimulace - takové ty epesní hormonální koktejly, po kterých vám je hůř než po kýbli tequly. :-D

Začalo to 6.12.2013. Po dlouhé době normální cyklus, který přišel sám i bez injekce nebo desítkách litrů odvarů z nejrůznějších bylinek. Bylo nám doporučeno to trošku podpořit, a tak sme začali oba pokorně zobat, co nám bylo předepsáno. A už to frčelo - zobání, zobání, zobání, ultrazvuk, zobání, injekce, ultrazvuk, zobání, injekce, ultrazvuk… a tak furt dokola a dokola a dokolečka dokola.

První dva pokusy s parádní reakcí na léky, ale prostě to nevyšlo. Třetí cyklus jsem díky chřipce měla trošku rozhozený, ale i tak jsme to nevzdávali a věřili, že to vyjde.

Zpoždění

3 dny zpoždění. V práci byl frmol a nějak jsem na nic neměla čas a najednou mi to došlo. Utíkám z práce domů a dělám si test. Sněhobílo. Nesmutním a doufám, že // budou o pár dní později.

7 dní zpoždění - stále sněhobílo.

12 dní zpoždění - místo testu jsem si koupila čokoládu, kterou jsem snědla už cestou domů. S_ru na dietu! :-D

18 dní zpoždění - sněhobílo. Uuž je to fakt divný. Ráno kontrola na genetice, spermiogram ještě horší než před vitamíny. :-/

30 dní zpoždění - sněhobílo. Už to vzdávám a jdu k paní doktorce. Dostávám injekci agolutinu a doporučení do CARu.

Teta Irma se dostavila za 5 dní. :-/ V práci dostávám novou přezdívku Pejrak, neboť po injekcích necítím půl zadku a kulhám. :-D

Návštěva

Po čtvrt roce mám konečně volný víkend, a tak vyrážíme směr vesnice za partnerovou rodinou. Babička má narozeniny, tak tam bude ceeeelá rodina. Hned od dveří na nás volá skoroTchýně:
„Tak co, už jste těhotný?“
 „Ne“

Zpoza rohu se ozve:
„Ha ha ha, to máte blbý.“ a vyjde přítelkyně skoroTchána s obřím těhotenským břichem. Chichotá se a povídá o tom, jak jim to šlo na první pokus.

Sedíme v kuchyni a celou dobu posloucháme o miminku, o kočárku, o postýlce, o budování pokojíčku, pak koukáme na fotky z ultrazvuku a video plodu.

Po 3 hodinách už toho mají všichni dost, a tak nenápadně měním téma.
„Ha ha ha, s_re tě to, co?“ ozve se z úst přítelovo macešky.
„Klid,“ houkne po ní skoroTchán.

Odcházíme tedy raději o patro výše za dědečkem a dáváme si panáčka.
Cestou na toaletu potkám partnerovu gravidní macešku. „Teď jsem ta nejdůležitější já…,“ dme se pýchou a pokračuje v monologu, „Neplodný by měli rovnou střílet. To máš jako s chovem dobytka, když zvíře nemůže mít mláďata, tak ho semelou do salámu…ha ha ha.“

Jsem celkem kliďas, ale co je moc, to je moc. Zhluboka jsem se nadechla, široce se na ní usmála, zakroutila hlavou a odešla. Prostě s někým takovým nemá cenu se bavit. A tak jsem popřála babičce, omluvila se, popadla kufry a odjela zpět domů.
Inu… moudřejší ustoupí.

Den poté

Všechno se mi tak nějak rozleželo v hlavě…
„Co si kurňa o sobě myslí?“
„O co jí jde?“
„Co tím sleduje?“ Čůůůůza jedna zelená! Grrrrrrrrr! >:-(

Venku je krásně, přece si nějakou slípkou nenechám kazit náladu! Sedám si na balkón a popíjím limonádu. Po pár minutkách na sluníčku je všechen vztek a smutek pryč. Po chvilce přijíždí přítel, musel ještě pomoct s něčím na baráku. Hned od prahu vidím, že je taky „psychicky vydyndanej“, a tak mu podávám pivo z lednice a vleču ho na balkón.

Po chvilce se na mě usměje a praví:
„Zlato, s_rem na všechno!“
Držíme se za ruce a s jemným úsměvem nastavujeme tvář sluníčku.

Čistka

Někdy je třeba pročistit ovzduší, někoho poslat do háje, někomu poděkovat, a tak jsme se rozhodli si s celým okolím vše vyříkat. V některých případech to bylo trošku ostřejší, v některých to skončilo vřelým objetím. Člověk přeci nemusí být tam, kde ho nechápou, ponižují, ničí. A tam, kde snesou jeho upřímnost, podpoří ho, pohladí…tam se bude vždy rád vracet. A jako bonus obrovské „Ufffff“.

Jarní plány

Jaro je takovým symbolem nových začátků, regenerace, růstu, a tak i já mám na jaro plán nového začátku. Takový malý upgrade. :-D

Bod 1. Usilovněji hledat jinou práci, kde nebudu denně vídat stovky dětí a těhulí, kde si budu připadat něčím prospěšná a kde mi nebudou odumírat mozkové buňky.
Bod 2. Více cestovat.
Bod 3. Konečně vytapetovat.
Bod 4. Více myslet na sebe.
Bod 5. Nedělat lidem debila.
Bod 6. Nevztekat se.
Bod 7. Naučit se relaxovat!
Bod 8. Žít přítomnou chvilkou.
Bod 9. Usmívat se… víc a na všechny!

Co dál? MY dva!

Vždyť i to je fajn, mít jeden druhého. <3 Společně do kina, společně tančit, společně na výlet, společně na večeři. <3 Zase se smát… smát tak moc, až člověka bólí břicho. :-) Bez myšlenek na to, co bude, bylo nebo může být. V tenhle den, v tuhle hodinu, v tuhle chvíli. Užívejme si tenhle moment! :-)

Hodnotilo 67 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30585 příspěvků 14.04.14 00:28

Co je to za psychicky narušenou ženskou, a skorotchyňa nebo kdo 8o 8o

 
Weru
Hvězda diskuse 46868 příspěvků 14.04.14 00:32

Nadherne, jako vzdy :kytka:

 
belina46
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 14.04.14 01:15

Obdivuji Tvůj přístup k té „hvězdě“..mě trýzní, když se mě všichni ptají na těhu, které se nedaří :,(..ale co je moc, to je moc..tuhle bych poslala do… :cert:.Keshinko drž se, jsme bojovnice a dotáhneme to do konce :*..uvidíš, že TOHLE jaro nám prostě pomůže ;)..hodně štěstí!!! :srdce:

 
myšák1187  14.04.14 03:16

Jako tu těhotnou důru bych poslala někam, to musí bejt teda nána :roll: :zed:
nicméně konec tvého deníčku je super, to bychom si měli uvědomit všichni co zapomínáme žít přítomností, většina z nás žijeme tak že na něco pořád čekáme a nedokážeme si užít okamžik který nastal právě teď. Díky za připomenutí a věřím že pokud se budeš řídit tvými body brzy se zadaří :hug: :hug: :hug: :kytka:

 
beruska9
Echt Kelišová 9238 příspěvků 14.04.14 03:50

Hm, no tu pani asi nema cenu komentovat…
Ale ten jarni akcni plan by mel byt snad povinny pro vsechny, minimalne body 5-9 bych nejradeji videla ve skolnich osnovach a na vsech bilboardech :potlesk: :pankac:

 
Andy27
Závislačka 4509 příspěvků 14.04.14 06:10

Opravdu krasnej a vtipnej denicek :) A preji at se zadari :kytka:
ps:Ta svagrova ci co to je, je fakt c..u..za

 
janička_opička
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 14.04.14 07:09

Nejsem zastance nasili a ta primitivni osoba je tehotna, ale takovyhle č..y by zaslouzily ptoplesknout…sice se obavam, ze u ni by to asi nepomohlo, ale aspon by si clovek v tomto pripade ulevil…ctu tve denicky..jsou super, I kdyz jim chybi ten vytouzeny konec, ale vweim, ze valku vyhrajete :) moje cesta k potomkum taky byla hodne moc trnita…Jarni plan super. :pankac:

 
Cayse
Echt Kelišová 8818 příspěvků 14.04.14 07:24

Tak se mi líbíš! odteď už to bude jen a jen lepší  :palec:

 
Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 35510 příspěvků 14.04.14 08:16

Máš krásné deníčky. Každý čtu s velkým očekáváním, že na konci se ta dobrá zpráva objeví. Zatím bohužel nebylo přáno, ale věřím tomu, že na Vás to vaše vysněné štěstí čeká a tu cestu si k Vám najde. A Ty mu skvěle pomáháš tímto svým přístupem. Přeju Ti, ať ti ten elán vydrží a dočkáš se.
A taky obdivuju, jak jsi ustála tu situaci s tou nánou. Já bych ji na místě propleskla břicho nebřicho.

 
Cattus
Neúnavná pisatelka 17219 příspěvků 14.04.14 08:17

Krásný, pozitivní :potlesk: A já věřím, že se to podaří :srdce:

 
wobludka
Extra třída :D 11486 příspěvků 14.04.14 08:30

Balzám na duši :pankac:

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 14.04.14 08:35

Obdivuju tvůj ledový klid, jedubabu bych těhotenství netěhotenství propleskla :cert: Další parádní deníček, pokaždý začínám číst s vírou, že tentokrát to tam je. Tak příště už určitě :kytka:

 
Mis1983
Kelišová 5157 příspěvků 14.04.14 09:07

Měla jsi ji říct něco ve smyslu, že aspoň nevypadáš jako vorvaň v malé vaně! Kra.ka jedna…jsem se normálně rozčilila s tebou.
A teď něco pro tebe- píšeš nádherně!!!Jsi silná uvnitř i na venek!!!Strašně vám držim pěsti, ať se konečně dočkáte!!!

 
fialína
Závislačka 4534 příspěvků 14.04.14 09:11

Ty jo, snesu hodně, ale tohle je fakt už moc. Holka, užívej jara, co to jde. A mimino bude, vsadím boty :-).

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26459 příspěvků 14.04.14 09:17

Teda ta tehotna kravka me samotnou tak nastvala, ja bych nemohla v zivote nekoho tak trapne ponizit..To je hnus teda, ale mas pravdu takoveho mentala nema cenu se s ni hadat-ikdyz by jsem nastvana byla tedy taky dost :cert: :cert: :cert:
To co pises na konci ano to ma veliky smysl a toho je potreba si vazit..Mate jeden druheho, dite casem prijde, ale je fakt dulezite nedelat to jako jediny cil v zivote..Vetisanou pak kdyz se splni jakoby uz neni zadny u hodne paru, protoze doufali jen ve vysledek a v dite-pak se nudi..Hodne jich na tomhle pak zkrachovalo..Ale vy dva se zda ze jste svoji i presto co se kolem vas deje uzivate si sebe a ty beres vse s homorem, uricte ti to vyjde…Na tvem miste by jsem to pak v te vasi rodine hodne dlouho a naschval nerekla :) :) :) ;) ;) ;) Hodne stesticka a lidi co te maji radi :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :srdce: :srdce:

 
Mamina1113
Nováček 4 příspěvky 14.04.14 09:32

Strašně moc vám držím palce, nenechejte si nikým kazit náladu. Miminko přijde snad už brzy!

 
Uživatel je onlinelentilka248
Kelišová 5894 příspěvků 2 inzeráty 14.04.14 09:40

:hug: obdivuji, jak jsi setkání s paní intelektuálně méně zdatnou s grácií ustála.. :potlesk: :potlesk: :potlesk: :think: ta osoba má nulové sociální cítění!

 
Shari81
Kelišová 5866 příspěvků 14.04.14 10:00

:hug: krásně napsané :kytka: držím všechno co mám, aby se Vám zadařilo :hug:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 14.04.14 10:07

Ahoj, deníček je moc krásně napsán. Přeji hodně sil a hlavně štěstí! Ať brzo máte ten svůj „uzlíček“ štěstí! Obdivuji tě, jak to zvládáš. Té ženské bych já osobně hopsla do usměvu, páč bych to nerozdejchala :cert:. Střílet by měli lidi co mají tak debilní názory :roll: :cert:

Ještě jednou přeji hodně štěstí a ať se vám brzo zadaří :hug: :kytka:

 
boball
Echt Kelišová 9105 příspěvků 14.04.14 10:19

Můj děda když měl zvíře a bylo absolutně tupé a tudéž nepoužitelné šlo taky do salámu a mohlo být plodné jak chtělo. To macešce vyřid :pankac:

 
KlarkaK
Závislačka 2696 příspěvků 14.04.14 11:20

Tedaaa…to obdivuju…ja bych tu tehotnou pani taak osklive servala a nazvala roztodivnymi vyrazy… no je videt, ze na sobe musim jeste hodne zapracovat :-( Jinak Vam preju moc stesti samozrejme… i nam se tehotenstvi podarilo na prvni pokus a musim rict, ze jsem za to neskutecne vdecna, kdyz vidim a slysim pribehy kolem sebe.. Drzim Vam palce… takovou rozvaznou a uzasne klidnou maminku by asi chtelo kazde dite! :kytka:

 
Sanlitun  14.04.14 11:28

Za me - jsi uzasna bytost a moc ti drzim palce, aby miminko prislo. Protoze ty si skutecne zaslouzis velky kus stesti.

Ja bych tu drzou opici srazila ze schodu.

 
Kakika
Extra třída :D 14082 příspěvků 14.04.14 11:32

Ježíííš, co na ní skoro tchán vidí? No, jestli se bude i nadále takto projevovat, tak se na ni vykašle a pak za ní zajdi a že jí vzkazuju, že i mezi zvířaty to tak funguje, že labilní jedinec je ve smečce až na posledním místě bez nároku na úctu :zed: Jen doufám, že se jí to rouhání krutě nevrátí, to dítě si to nezaslouží :(

 
TerezkaaD
Kecalka 107 příspěvků 14.04.14 11:36

Moc hezký deníček. Držte se a hlavu vzhůru, setkání s blbcem je hodně nepříjemné, ale kašli na ní. :mavam:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 14.04.14 11:50

Paradni denicek :kytka: (az na tu potvoru, ale ustala jsi to pekne :palec: )
Moc Ti drzim palce.
Krasne jaro :srdce:

 
maminka 28
Kecalka 310 příspěvků 14.04.14 12:13

Nadherny denicek :lol: rozesmal me, ale i rozbrecel..

 
lharka13
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 14.04.14 12:28

Moc hezky napsáno. Ať optimismus vydrží. :hug:

 
Macice13
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 14.04.14 13:02

Ty, tu krávu bych tedy nesnesla, obdivuju tvojí trpělivost. A také tvojí vůli a sílu, že to vše zvládáš a přeji ti, aby se to konečně podařilo. Cestování a relax ti doporučuju, užívej, pak už na to nebude čas :-) Držím pěstičky :srdce:

 
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 14.04.14 13:26

Ta tvoje skoropribuzna je teda fakt tupy primitiv :cert: to i krecek je inteligentnejsi :pocitac:

drzim pesti :kytka:

 
Patule
Kecalka 332 příspěvků 14.04.14 14:06

Moc hezký deníček. Vždycky se těším na nový a vždycky se pobavím a pokochám slohem. A ten, na který se těším úplně nejvíc (zápisky čerstvé těhule následovaný zápiskami čerstvé matky) už určitě brzy přijde. Moc držím palce! Jinak bych řekla, že tady přiroda trochu selhává, když dovoluje rozmožovat se takovým… (fakt bych byla hoooodně sprostá) jako je ta zmíněná žena a fajn holky jako Ty si musí protrpět takovou nelehkou cestu k miminu.

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 14.04.14 14:06

Tvůj deníček, zvlášť jeho závěr mě pohladil po duši. Jsi silná a statečná. Ať Vám vše vyjde. :kytka: :kytka: Těším se až si na konci jednou přečtu, že už na testu nebylo sněhobílo. :kytka:

 
Attila8  14.04.14 14:55

Ahoj božsky napsané :) něco podobného jsem teď nedávno prožívala taky, akorád já se na doktory vyprdla dřív než nám nabídly CAR a naštěstí teda nemám okolo sebe nejspíš psychicky labilní těhulu :D držím vám palce a přesně jak říkáte, njelepší je se na všechno vy*rat a ono to pak najednou příjde samo a člověk pak jen nevěřícně kouká :D jak se to vlastně vůbec mohlo stát :)

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 14.04.14 15:24

Hele, s tou skorotchyní si děláš srandu, ne? Nevěřím, že něco takovýho existuje. :nevim: :nevim: :nevim:

 
karolka.1
Kecalka 311 příspěvků 14.04.14 17:10

8o 8o 8o docela tě obdivuju, mě tohle někdo říct tak okamžitě vraždím! mě stačilo když jednou kamarádka přede mnou, aniž by si to tedy uvědomila, že to slyším, řekla, že kdyby čekala třetí dítě, že by radši šla na potrat. Musela jsem odejít z hospody domů normálně, jak se mě to dotklo. A to si myslím, že nejsem přecitlivělá, jelikož VŠECHNY mé kamarádky už mají tu svou drobotinu, dokonce kolikrát už čekají druhé… a já zatím všechny jejich dětičky miluju ;)

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 14.04.14 18:32

Holky, držím palce, ať se brzy zadaří.. :mavam:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 14.04.14 18:39

Mam na ne vztek, aniž je znám. Fuj teda. Podpora jako blázen. Drzim palce.

 
Erian
Echt Kelišová 9217 příspěvků 14.04.14 19:03

Držím všechny palce co tu mám :kytka:
A ta nána, co jí máte v rodině… no, proplesknout nejde, měla jsi jí aspoň s úsměvem dupnout na nohu :twisted:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 14.04.14 19:51

Vám se zadaří budete pyšná máma. Jste velice pozitivní tvor. Krásně jste si to obodovala jen si tam přidejte ještě jeden a tím je pes. Vnese Vám radost. Odkloní myšlenky…potěší. Uvidíte sama
A člověka který řekl větu typu, že by se měli neplodní…POŠLETE DO HÝŽDÍ :srdce:

 
mexxx
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 14.04.14 21:31

Moc pěkně napsáno :kytka:

 
mandamagda
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 14.04.14 22:08

Deníčky obvykle jen čtu, ale teď musím i reagovat. Pominu ten odstavec o skorotchýni, který mě opravdu nadzvedl a donutil použít označení, které mi obvykle přes pusu nejde (p. ča). Ale hlavně mě dojal ten poslední odstavec. Děkuji za něj.
Držme si palce.
:hug:

 
Alberta
Kecalka 456 příspěvků 14.04.14 22:39

Teda, to jsou tak super deníčky! Ty předchozí mi nějak unikly nebo co, zato teď jsem je pročetla všechny. A hltala od prvního do posledního slova.Tak strašně mi tam chybí ta kouzelná zpráva na konci…Moc ti to přeju, ať už jsi těhule!!! Ale ten poslední deníček, ta přítelova macecha…uf, co to je? :evil: Klobouk dolů, že jsi to před ní zvládla s noblesou..No zmlátit ji nemůžeš, když je těhotná, vynadat jí do nejsprostších slov, to asi nemá cenu(snad by z toho měla i radost, že tě vytočila..),já bych se jí prostě vyhýbala jak nejvíc bych mohla..
Těším se na další deníček :palec:..kam se na tebe hrabe Carrie Bradshow…

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.04.14 07:12

Po precteni nadpisu a shlednuti obrazku: Vzpomela jsem si na jeden kresleny vtip, nemohu ho vygooglit, tak jen popisu: Stary par sedi u stolu a rika mlademu synu "dej si na veceri co chces, nas s maminkou boli zada, tak jsme si udelali BRUFENOVOU POMAZANKU.

Neplodnosti jsem si prosla, prvni je umelej. Pamatuji si jednu oslavu narozenin, kde jina z pozvanych nechala kolovat tehotenskou prukazku a obsahle se rozhovorila o kocarech /dodnes pamatuji, ze ty ctyrkoly co maj predni kolecka k sobe bliz, seberou uplne vsechna psi hovna/. Pamatuji si, ze me to dost mrzelo. Clovrek musi delat jakoby nic, ze to vsem desne preje a o vsem vesele kvokat, jinak je obvykle spolecnosti odsouzen.
Jinak teda musim rict, ze se ke me okoli i rodiny chovali velmi ohleduplne, az teda na mamu, ktere jsem teda nastesti nic o IVF nerekla, protoze ona byla ochotna moje otehotneni se mnou rozebirat u nas v praci na chodbe :-)

Ohledne toho posledniho odstavce - sama vis, ze to je a neni pravda. Proste kdyz chces mit mimino, tak jsou to jen sladky reci. Samozrejme az ho budes mit, budes po tehle dobach tesknit.

Příspěvek upraven 15.04.14 v 07:15

 
beruska9
Echt Kelišová 9238 příspěvků 15.04.14 10:13

Jeste takovy napad - co tak skorotchyni (nebo co to je) pri pristi navsteve prinest jako darek balik sena, nebo pytel zrni? Jestli se stavi na uroven hospodarskych zvirat, tak by ji melo chutnat ;-)

 
Eduarda
Kecalka 418 příspěvků 15.04.14 10:24

Ahoj Keshi,

jen jsem Ti chtěla napsat, že když už se dočkala (a snad už to dobře dopadne) i taková zoufalice jako já, tak u Vás to určo taky klapne. Držím pěstičky, ať je to co nejdřív.
E.
PS: Skorotchýni nemá cenu ani komentovat. Každej jsme holt jinak blbej, ale někteří hodně navyšují průměr…

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 15.04.14 18:28

Teda takovou pipku bych poslala do análního otvoru hned na první dobrou… a to teda nejen z tvé pozice. Z pozice kohokoli… :pocitac: :roll:

K deníčku - opět LUXUS!!! Píšeš skvěle :pankac: :mrgreen: :potlesk:

 
Korčulka86
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 17.04.14 20:16

Miluju tvoje deníčky :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: A ta blbka by dostala tak min. po čuni :zed: :cert: :cert: co si jako myslí!!!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama