Zasloužilé maminy 6 - No tak, mámo...

Těhotenství

Tak jsi mě musela vypátrat. Že jsem jeden a že jsem Kulíšek. Minulé pondělí jsem byl přesně podle tabulek, asi proto, že je tak sleduješ. Měl jsem 17 mm a 1 gram. Jo kdepak minulý týden je. Teď se snažím přibírat a růst, to se budu snažit dalších šestnáct let, i když teď mě to baví nejvíc. Zrovna pracuju na vlasech a na zoubkách. Počkej, ještě budeš vzpomínat, jak se zoubky daří skoro samy. Až prořvu pár nocí, budeš si přát, abych ještě zůstal v bříšku. Mami, já si to užívám a ty?

Ty plánuješ, až příště na mě budete s doktorkou koukat, že si poslechneš, jak mi tluče srdce. Sháníš si kalhoty. Pas se ti ztrácí a nesneseš tlak na žaludku, a prý za to můžu já. Mámo mámo, odpočívej. Pořád jsi unavená, ale když spíš, je to pro mě výborná chvilka. V tu chvíli i já nabírám sílu, abych zase mohl růst.

Trošku se o sebe starej, vybírej si dobré jídlo, třeba jogurt ten já potřebuju, je v něm vápník. A nebo vitamíny, ty mám taky rád. Když si vezmeš kousek ovoce a máš dost cukru v krvi, to se mi hned lépe buduje.

Ale mamko, málo piješ. Pak se divíš, že je ti blbě. No jo, když si hraješ s mou sestrou a pak nemáš čas mi dodat živiny, mě to dycky tak nazlobí. Pak je ti zbytečně špatně. Mami, dávej si na to pozor.

Myslím, že budu mít hodnou sestřičku. Už se snažím ji občas poslouchat ale nejde mi to, na těch správných orgánech zapracuju. Ale cítím, že se na mě těší. Když vidím jak si hraje s malinkým miminkem Pepíkem, říkám si, že budu mít správnou ségru.

Tatínek se hrozí toho, jak pořád přemýšlíš o nákupech. Říká, že ho přijdeš draze. Ale já tě chápu. Já se taky nerad mačkám v kalhotách a na zimu bych rád byl v teple. Jinak na tátu se těším. Vypadá to, že s ním bude legrace. Nevím, jestli budu tak hodný jako Evička. To by byl táta rád. Jenže já sám ještě nevím, jaký budu.

Teď jsem byl s tebou u babičky. Myslím, že ji taky budu mít rád, když ji ségra tak zbožňuje. Snad tam budeme často jezdit. Děda si bude se mnou hrát a budem se chodit dívat na pejska a na slepičky. Evičce se to líbí, já bych ty všechny věci, o kterých se mluví taky hodně rád viděl. Jenže ty tvrdíš, že je přede mnou kus cesty a že mám počkat. Ty mi zatím dobře radíš.

Mámo, líbí se mi, jak o mě všem povídáš, ale neměla by sis nechat něco pro sebe? Povídáš o mě, o mém bydlišti, jak se cítíš. A nikdo vlastně neví , kdo jsi. Protože ty na mě povíš všechno, tak já to teď musím taky říct. Jsi LinkaK. A já se ti narodím koncem června.

Někdy si děláš zbytečné starosti. V pohodě to zvládnem.
Tvůj Kulíšek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 27.11.06 14:58

No konečně:-)  

Gratuluju:-)

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 27.11.06 15:10

To jako že to byla detektivka? Hm, ale utajení někteří prokoukli, tímto gratuluji Velchi a Mismisce.

Musím si na vás něco vymyslet, když už hlavní tahák je prozrazen:D Přesně jako v telenovele…

 
miselline
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 27.11.06 17:07

Moc moc gratuluju :)
Sice novinka není takový překvápko :) viď admine :) ale i tak je to super a koukej poslouchat svého drobečka..  

Jen a jen zdravíčko, spokojenost a štěstí přejí Miselline s Kačulou :)

 
emitom
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 27.11.06 21:27

tak já jsem asi pěkný mimoň, podezírala jsem spoustu jiných, ale…  

gratuluji!!! a opatruj se ať nám brzy píšeš deníček jak skloubit péči o dvě dětičky najednou.. ráda se poučím

 
Vvv
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 28.11.06 14:30

Sláva, už je to venku :))) Ještě jednou gratuluju a ať Kulíšek pěkně roste :)
 Verča

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 28.11.06 19:05

Předem dík za gratulace.

Emitom - já tajně doufám, že na ty rady nebudu sama. DOcela jsem předplašená, okoukávám výchovu švagrové, která má tedka druhé mimi. Pár dobrých rad a vychytávek se dycky hodí.

 
zdenna
Závislačka 2884 příspěvků 29.11.06 13:32

ahoj maminko moc s nikolkou gratulujeme a doufam ze bude HONZICEK. :D:D:D:D  

 
chillie
Kecalka 167 příspěvků 30.11.06 20:48

Ahoj :)  vidím jsem můj tajný tip mi vyšel :)  moooc gratuluju. nakukovatelka Chillie + kluci

 
SAJ
Ukecaná baba ;) 2421 příspěvků 01.12.06 09:39

Ahoj, před půl hodinou se mi na testu objevily //… Jsem moc ráda a moc a moc vyděšená. Těším se, že budeme mít zase miminko, ale na druhou stranu vím, do čeho jdu a byla bych ráda, kdybych si mohla koupit už tak roční dítě někde v drogerii…
Proste je to krásné, ale na druhou stanu dost děsivé, protože máme doma už dvě malé děti…

Šmárja, do čeho se to pouštíme?

SAJ

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.12.06 18:07

SAJ neděs mě :D:D:D:D Něco podobného si právě začínám přát. Z totálního závislého uzlíčku mám obavy, kdybys dala tip na tu drogerii, půjdu tam taky.

Vložit nový komentář