Zasloužilé maminy - díl 3. - Sedmý týden

Těhotenství
  • 05.11.06

Mládnu. Jak jinak si vysvětlit, že na mém obličeji se opět objevují pubertální pupence. Na každé věci najít něco pozitivního je jediná moje záchrana. Jinak si budu zase připadat odporně a nevyváženě. Pubertu zpět bych nechtěla ani náhodou. Ale občasné výkyvy nálad začínají být přítomné. Už se vidím, až mě rozbrečí kdejaká reklama s miminkem. :D

Dcerunka má angínu. Zápasíme s penicilínem, dcerunce nechutná ani Ospen ani nic jiného. Tátu odmítá, na bolístky má přece mě, na blbnutí tátu. Já bojuju s nevyspáním. Nemoc se mě naštěstí nedotkla. Drobínek v bříšku to zvládá skvěle, já míň.

Velchi, díky za gratulačku. Určitě spolu něco spácháme, vyjde-li to na obou stranách. Zatím se drž ty, když jsi těsně před rozsypáním.

Ivanko, a Elindo, blivno stavy mám pod kontrolou, zatím. Napínání na blití přichází nečekaně, ve chvíli kdy nejím pravidelně a nebo jsem unavená. Matka příroda a moudrá květena si mě hlídá. Na krizovky už je v lednici nachystaná stabilně kola. Jestli mi ji táta vychlastá, slibuju, že zemře krutou indiánskou smrtí. Masová kůra zabrala, a chutě na maso mám furt. A zimní spánek? Mluvíte mi z duše. Spala bych všude.

Táta se snaží. Přichází domů včas a pořád mi opakuje, ať se hlídám. Chuť na sex opouští víc mě než jeho. Vždycky se nějak dohodnem. Mám výborného partnera, který zase ukazuje svoji velikost. Přebere za mě nákupy. Nezvládám pachy a zátěž a lidi a fronty a hlavně salámový úsek. Od prvního těhu je nějím. Vždycky si vybavím ten smrad, spíš si koupím uzené nebo šunku.

Tak copak se děje v břiše. Začínáme spolu asi sedmý týden. Drobínek nám narostl velikosti hrozinky. Na UTZ by byl vidět, a taky tlukoucí srdíčko. Možná by mi zamával, ale jako zkušené mamině se mi zatím nechce spěchat. Podobá se zatím ještě hlavonožci. Několik pahýlků a ocásek ze kterého bude kostrč. Pravděpodobně se už tvoří genitály, ale kdo by to teď poznal. V jednom pořadu jsem se dokonce dověděla, že teprve z toho ženského se vytvoří chlap. Takže spolu tím Drobínek pracuje na vylučovacím systému a ledvinách. To zase bude počuraných plínek. Měli bychom začít šetřit na mimi.

Zvenku stále není nic patrno. Rifle mi sice jsou nepohodlné, ale to spíš kvůli nevolnostem od žaludku. Já nepřibírám. Mám určité zásoby, takže blít a ztrácet váhu klidně můžu. Neměla bych zvedat těžké věci, bolí mě pak v podbřišku. Ale pokusy to vysvětlit dcerce jsou zatím neúčinné.

Okolí zatím většinou nic netuší, i když pár úspěšných tipů bylo. Někteří to fakt poznají. Jako třeba sestra u Mudry. Taky přehlídnout ty moje pupence. Vidíte, jsem zase na začátku, tak hezký den

Vaše doublemamina

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
emitom
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 05.11.06 17:54

tedy, já jsem tak zvědavá na odtajnění.. první deníček, který sleduji pravidelně

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 05.11.06 18:28

Jeste si pockas :)
L.

 
emitom
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 05.11.06 18:48

kdo si počká, ten se dočká…
krásný večer všem!

 
Elinda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 06.11.06 13:46

Ahoj mamino :),

chtěla jsem se optat: také je tohle těhotenství tak nějak jiné? U prvního mě bolela prsa - teď břicho, předtím jsem musela stran nevolností pro kontrolku - teď si prostě doma lehnu a je to… Je toho hodně, co je vlastně jiné. Bydlíme jinde, máme doma 2 raubíře (syna a kocourka). Prostě zatím mám pocit, že mi minulé zkušenosti z těhu budou na nic, že tohle bude stejně úplně nové: asi že to děcko v břísku teď není Vítek, ale také jiná nová osobnost… Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama