Zasloužilé maminy - díl 4. - Manžel vaří

Těhotenství
  • 12.11.06

Moc se mi toho neudálo. Není kde sbírat dojmy. Angína poslala pár svých bacilů i na mě. Takže mi nezbylo než zavčasu lehnout, aby obrana těla měla veškerou energii jen pro sebe. Jak už jste holky zmiňovaly, padl na mně stejný zimní spánek hodný medvěda. Zvlášť teď, když se dostávám z nemoci, bych spala všude a vždy. A ty sny co se mi zdají. Mezi nejkrásnější počítám ten o pořádném kusu tmavě červeného, hovězího masa.

Manžel se nade mnou slitoval, zná mě, někdy až moc dobře a oznámil mi, že dneska vaří. Není to nic jednoduchého. Tedy pro něj. Umí jedno, dvě rychlá jídla, nejlépe vzít maso naklepat a cs, cs na pánvici. Ale to nejde vždy. Častější jeho vaření spočívá v tom, že se rozjede, kam ho žaludek zatáhne, a přiveze oběd.

Dneska zvolil čínu. Boule jsem měla až za ušima, jen masa mohlo být ještě o trochu víc. Kdepak. Tohle druhý těhu je o hodně příjemnější. Návaly nevolností zaháním kouskem ovoce. Únavu ležingem. Můžu vám říct, že tahle dáma je u nás všudy přítomná. Ale hlavně, nezvedá se mi kufr z masa.

Naši domácnost pominu. Nemoc a stálý pobyt doma se na ní podepsal. Je tu bingus. A mě to ani nezvedá ze židle. Prostě nemůžu a je mi to jedno. Ještě, že se mi v hlavě noří to krásné heslo - bordel v bytě, šťastné dítě.

Život se mi zklidnil, po prvotním nadšení a po námaze spojené s utajením se teď skoro nic neděje. Takže jsem už stihla naplánovat velmi teoreticky návštěvu u mudra. Bude to třetí týden v listopadu. Zase přibudou krásné novinky a vzrušení se znova dostaví. A taky hledání sklínky na moč. Hlavně na ni nezapomenout. Občas si sestry zahrají na upíra a vezmou mi krev. Váha se stane mou přítelkyní, protože každé deko vzhůru přičtu človíčkovi. A tlak, ten se bude měřit. Pomalu si vzpomínám na minulost a připadám si jako ostřílený vlk.

A jakpak je na tom človíček? Vzpomínám si, jak minule něco, co se vzdáleně začalo podobat mé dcerce předvádělo škubavé pohyby. Tehdy jsem tvrdila, že na mě mává. Dala se rozeznat hlavička a pahýlky pro nohy a ruce. Osmý týden, který máme v kalendáři se podepíše na všech orgánech v těle, protože se tvoří vše lidské, vše, co do lidského těla patří.

Tak se snažte tvorečkové v bříškách.

Vaše doublemamina

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Elinda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 15.11.06 19:06

Ahoj,

u nás manžel také vaří. Jelikož mne už nevolnosti odstavily z normálního života, tak se musí mužíček snažit. Dokonce zvládl uvařit polévku-vývar z vepřového kolene a spousty zeleniny. Také se mu už syn zvládl odtoulat po vesnici, ale hodná paní nám ho přivedla zpátky. Moc mu nezávidím, najednou dostal na krk celou domácnost a ještě starost o mne=maroda, tak je toho na něj moc. Ale jak se snaží! :)) Vaří mi čaj do reklamního hrnku s nápisem „aroma souznění“ a vylepšuje ho kondenzovaným mlékem a medem, a tvrdí, že je to čaj „souznění s bříškem“. A má pravdu, vždy se mi poté udělá líp.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama