Zdraví vás všechny Myšinka

Těhotenství
  • 11.12.03

Vážené dámy, všechny vás pozdravuji od Myšinky. V této chvíli ještě tráví první dny Terezčina života v nemocnici, ale dá se předpokládat, že v pátek či v sobotu by se mohla dostat konečně domů. Své zážitky z nemocničního prostředí a ze závěrečného aktu, tedy porodu, vám sdělí sama hned po svém návratu domů. Jako otec Terezky a manžel Myšinky mohu všem pánům podle vlastní zkušenosti jenom doporučit celý průběh porodu absolvovat.

Ti, kteří se ještě doposud nerozhodli, že své drahé polovičky podpoří při tak obtížném úkolu, jako je porod, bych chtěl jenom popíchnout, aby ještě své ?NE? přehodnotili a šli do závěrečného finiše společně se svými partnerkami. Mohu vás všechny ubezpečit, že si odnesete dojmy, na které budete dlouho vzpomínat. Nebudu prozrazovat jaké, neboť si je každý musí prožít sám. Všem vám pánové věřím a pokud nejste padavky, tak směle kupředu. No a pokud si vaše žena či přítelkyně prostě jednoduše přeje vaši přítomnost, neváhejte ji podpořit jak se dá ? BUDE VÁS POTŘOBOVAT.

No a závěrem bych chtěl ještě jednou vyjádřit své velké poděkování porodní asistence Lence, jak již jsem osobně na sále učinil. Musím říci, že se jedná skutečně o naprostého profesionála ve svém oboru a že se jedná i o ryzí duši, která dokáže rodičku maximálně v těch nejtěžších chvílích podpořit. Přeji všem, aby měli stejné štěstí na přítomnost Lenky při porodu jako my.

Zdraví vás novopočený taťka Tomáš

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Tanina
Kecalka 155 příspěvků 11.12.03 10:13

Ahoj novopečený taťko,

moc moc vám gratuluji k Terezce a přeji hodně krásného do budoucích let!!!

Moc si važím mužských jako jsi ty, kteří se nebojí a chtějí projít celým těhotenstvím společně se svou těhulkou, má poklona…naštěstí i já mám doma toho pro mě nejúžasnějšího, který se na příchod našeho drobečka těší stejně jako já a rozhodně si zážitek z porodu nenechá ujít.

Dále děkuji i za pozitivní zprávy z Krče …do nedávna jsem váhala, jakou porodnici v Praze zvolit, ale po přečtení tvého a Brusinčiného článku jsem se rozhodla právě pro Krč. Jen ještě nevím, zda absolvovat i předporodní kurz.

Takže ještě jednou hodně zdravíčka a radosti do „nového života“ už i s Terezkou

Tanina 16+6tt

 
Anonymní  11.12.03 13:31

Ahoj Tanino, Krč můžu jedině doporučit. Rodila jsem tam už 2×, možná to není ta nejluxusnější porodnice v Praze, ale fakt se starají o Tebe a o miminko maximálně. Ten kurs je výborný, sice trochu podražil od doby, kdy jsem ho absolvovala, ale musím se přiznat, že jsem si před třičtvrtě rokem, kdy jsem do toho šla podruhé, tu hodinu s prohlídkou sálu (je skoro na konci kursu) absolvovala podruhé. Jestli budeme mít ještě nějaké další děti, jdu tam znovu :-)

Lisa + 2 synci (3 roky, 9.5 měsíce)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama