Zebřčkový deníček - Maru - 206.díl

Ostatní

Ahojky zebrunky moje milé, Tak jsem tu s novým deníčkem, protože už je dost pozdě v noci tak Vám dneska napíšu já a ne Míša. Dlouho jsem se neukázala, ale dneska jsem si řekla, že napíšu „ i kdyby čet na koze jezdil :D No pravdou je, že je právě 23:55, takže je to opravdu na doraz......... víc psát. Chodím si vždycky pročíst jak se máte, myslímn a Vás kudy chodím, ale většinou nestihnu napsat, tak se snad polepším.  Papa Maru a Míša (8.měsíců)

A jakže se pořád máme??? No znáte nás - pořád stejně v letu. Víkendy většinou trávíme někde pryč a v týdnu doháním co se dá. Někdy mám pocit, že nestíhám vůbec nic a že jsem neschopná matka a hospodyňka. Pak se mi povede udělat strašně moc práce a jsem hrdáa spokojená :-D A tak to jde pořád dokola. Ale nebojte se, stále razím teorii, že je lepší trávit čas s Míšou venku na procházce nebo na plavání a na zpívání, než mít naklizený byt. Takže uklizeno u nás už asi nikdy nebude :-DDD No a já se pomalu smiřuji s tím, že na některé moje koníčky budu mít čas až za pár let, vidím to tak asi v důchodu :-D Sice ještě doufám, že trošku času vyšetřím, ale pak se Míša naučí něco nového a dojde mi, že už to s časem bude jen horší. Takže jakpak se má vlastně ten náš kluk. Na 8.měsíční prohlídce jsme měli 8,05 kg, délku nám bohužel nezměřili, takže přesně nevíme, ale podle mého měření na přebalováku máme asi 74 cm. A jak překročil Míša 8.měsíční hranici, tak si asi řekl, že už nebude to klidné miminko a začal se pěkně rozjíždět ze dne na den.

Peláší po čtyřech nebo lezením jako drak, takže marně přemýšlím, kde vzít oči ještě dozadu. Jedno ráno si sedl v postýlce, tak jsem ho já blázen fotila a rozesílala manželovi SMSku jakou máme šikulka. A za hodinu mi ten můj šikulín předvedl, že umí krásně sedět i uprostřed obýváku a že vůbec žádnou oporu nepotřebuje. Tak to už mě ta euforie přešla :-O Pak předvedl, že se může v postýlce hezky přitáhnout minimálně na kolena a kdo ví kam ještě. Takže postýlka šla honem do dolní polohy a čekáme, kdy se to naše dítko postaví :-O a prohlížíme si občas fotečky toho našeho maličkatého miminečka, když jen ležel a maximálně se překuli. Teda všechno to tak hrozně letí…Ale musím ho pochválit, stále si vydrží dlouho hrát sám, všechno prozkoumává a stačí mu jen, že jsem v dohledu.
Tak Vám řeknu, že jsem si připravovala co Vám napíšu, když jsem žehlila a teď se mi to všechno ztratilo z hlavy a nevím už vůbec nic… Tak to nechám na příště…

Opatrujte se zebrunky moje milé, já se budu snažit

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 18.05.09 06:47

PRVNÍ  !!!!!!!
Omlouvám se, že skoro celý týden tu nejsem a uzmu rovnou první místo.

** Holt vím kdy přijít :-DDD**

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.05.09 08:19

Tak druhá :o)))) no aspoň něco :o)))
My jsme taky měli akční víkend, ale to skoro vždycky když máme Dádu, s těma dětma je to nějaký rychlejší :o)))
Měla jsem sraz se svojí první třídou, byl to pěkný babinec (měli jenom 4 kluky a přišel se ukázat jenom jeden a jenom na chvilku!), ale fakt jsme si to užili :o)))
Taky jsem bruslila, Dáda pak říkal tátovi, že je to hrozný, že teta jezdí jako blázen :o))), no ale neumím moc bruslit, tak to musím ještě domakat!!!!
No jdu učit :o((((

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.05.09 08:36

az tretia :-(((

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.05.09 08:42

No mARU nechcem ta strasit ale na tvoje konicky ti iste nezostane tolko casu kolko si predstavujes,ale poradim ti …musis misu na tie svoje konicky priucat a budete ich realizovat spolu…lebo inak neviem neviem :-)))ja som prebrala takto sisine konicky :-)) behanie po ihriskach po hojdackach kreslenie pisanie bicakovanie a plavanie…a tesi ma to plavanie minimalne lebo na slnku a vo vode vydrzi aj cely den :-))  

TWIGGY aj tak si sikula moje korcule mesiac stali doma kym som nabrala odvahu ich otestovat :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.05.09 09:13

Zdeni - tak to já jsem je zkoušela hned ten den, co mi přišly, ale jenom doma v kuchyni a potom už v pátek, jenže u nás je místama dost blbej asfalt, no a potom včera, říkala jsem si, že bruslit umím (i když jsem na nich stála před dvaceti lety!!), no a kolečkový jsem měla jako dítě a jezdili jsme na nich slalom z kopce a když si to tak vezmu, tak to byl docela dost velký kopec!!! Takže se to aasi moc nezapomíná :o))), ale moc se mi to líbilo :o)))

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.05.09 12:05

Masajko taky námn apiš jak se máš a co pořád děláš? Co neteřinka?  

Twiggi to jis teda šikulka, že jsi vyrazila na brusle, hlavně na sebe dávej pozor, když jezdíš jako drak :-D Škoda, že se na ten sraz nikdo nepřihlásil, ale jestli Zdenca našetří korunky a vyrazí k nám za hranice v srpnu, tak to určitě domluvíme a sejdeme se alespoň my 3 , co říkáš?  

Zdeno no je mi jasný, že s koníčkama to půjde do háje. A říkáš Míšu přesvědčit na mé koníčky :-D no to bude legrace až si sedne za šicí stroj :-DDDD Ale pracuju na tom, na plavání už chodíme a líbí se mu to, takže z něj udělám kachnu po mamince :-D a teď jsme se vrátili ze zpívání a to se mu taky líbí, takže vztah k hudbě mu snad taky nenápadně podstrčím, kdyby měl být po tatínkovi, tak mě klepne :-O Ale trošku mě teda děsí jestli budu přebírat ty klučičí koníčky :-O  

Teď mě vyprudili popeláři - vidí mě, že akorát parkuju před barákem a chovají se jako dobytek. Ne jenom, že naší popelnici chodili mezi odpadky :-O ale ještě mi jí pak plácli pod nohy obrácenou vzhůru nohaam. Naštěstí stačil jen můj asi dost naštvaný pohlaed, protože nakonec se ten „borec“ vrátil a popelnici dal na místo. NO naodpustil si poučení, že si máme popelnici vyměnit, protože má ohnuté držáky, no z čeho to asi tak bude, když nám jí hází dovnitř vozu :-O Ale byla ve mně malá dušička, popelář vyl fakt pěknej, všude samej peersing a naušnice, brbrbrbrbrbr  

Tak já jdu dělat obídek a vy pište pište, tenhle týden se s Míšou zdržujeme doma, protože moje mamina s taťkou odjeli na týden na Šumavu a mám na strarosti babičku, tak se nesmím vzdalovat na moc dlouho a moc daleko :-DDD No a ještě taky musím opatrovat zahrádku, což moje kytičky to by mi šlo, ale naši tammamjí ještě sposutu zeelniny, takže mám o zábavu postaráno :-) tak papa Maru

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 18.05.09 12:35

Ahoj holky,

Zdeni, aspoň, že zbyl ještě jeden stonek s květem, také ti udělá radost J

Kotě, je fajn, jak si s Barunkou stále užíváte na kole J. Jo a s tím dortem, to určitě chce, když to byly první narozky, tak aby ho řádně prozkoumala. A co nějaké foto z oslavy?
Tak si promluv s manželem, že by jsi byla ráda, kdyby přiložil ruku k dílu a pomohl ti s domácností. Asi to bere tak, že jsi doma a máš na všechno dostatek času.

Maru, je lepší být stále v letu, než se nudit J. Manžela jsi potěšila fotku sedícího Míši, a co my, kdy uvidíme fotku?
Chtěla jsem se zeptat, jak probíhá zpívání s takhle malým broučkem?
Ty určitě zvládneš zeleninu rodičů, jsi holka šikovná.

Twiggi, když tě bruslení chytlo, tak to určitě vypiluješ a půjde ti to bezvadně J.

Tak mi tento týden končí válení se doma. Minulý týden jsem se domluvila s dr., že už bych nastoupila do práce. Chvíli mě i přemlouvala, ať do práce nespěchám a radši doma odpočívám.Ne že by mě to flákání už nebavilo, zatím mě ještě knížky číst baví a spát taky J, ale potřebuji se zase dostat mezi lidi a přijít do jiného prostředí, však si to doma ještě  užiji až až - od podzimu. Takže v pátek si jdu nechat ukončit nechopenku a v pondělí hurá do práce. Snad nebudu litovat..

Hezký den,
Lostris  

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.05.09 13:18

Maru - dobrej nápad, počkáme na Zdenču až našetří a uděláme si výlet do Prahy!!!

Lostris - jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :o))), nespěcháš náhodou do tý práce???

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 18.05.09 15:51

Ahojte babky, psala jsem včera do astrého deníčku, tak to sem zkopíruju, ať máte info od nás :-)

Ahoj holky,

nějak je tu prázdno ?! Jdu vám poreferovat novinky od nás.Barunka včera udělala první samostatné kroky, no takové klátivé, ale už na to přišla, jak to má dělat a asi ji teď nebude zajímat nic jiného než chození. Taky jsme oslavili první rok, měla dort a pěkně se v něm pohrabala a dala si do nosu, dělala jsem jen takový z banánu, piškotu a kysané smetany, moc jí chutnal. Dárečky taky super, pořád si je ještě všechny ani nestihla dokonale prohlédnout a prozkoumat, kolik jich dostala. Včera jsme navíc byli na oslavě tchánových 60tin, takže celý den fuč, a ona je většinou dostala v pátek, takže ještě neměla pořádně čas si s nimi vyhrát. Ve zpívání jsme měli minulou středu koncert, byla moc šikovná a dokonce nás ředitel té hudební školy oslovil, jestli bych nechtěla s nimi spolupracovat a vést nějaké kurzy pro mrňata od září - máme v úterý schůzku, tak jsem zvědavá. Celkem mě to láká, ale mám trochu strach, abych si toho nenabrala moc, i když další úvazek na univerzitě budu mít asi až v letním semestru, takže do té doby snad bude čas to všechno nějak skloubit dohromady. Pořád s Bárou jezdíme na kole, miluje to a popohání jirku ať jede, nestojí a nelelkuje, je to legrace.

Holky, ani nevím, kdo jste co psaly, omlouvám se, nějak teď nemám času nazbyt… a manžel zrovna moc poslední dobou nepomáhá, takže leží všechno na mě. Jsem z toho občas hodně otrávená :-((( Však to je asi všude stejné.

Mějte se moc hezky, už se chystám snad měsíc, že na:,–(ím kytky na balkon, tak snad to dopadne dneska. Ať to u nás vypadá taky trochu jarně a letně.

Kotě a roční Barča

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 18.05.09 15:59

MARU, s koníčky to je fakt problém, já si udržuju jednou týdně alespoň keramiku, ale jinak je to jak píše Zdenča, nutné je dítě přiučit na Tvé koníčky a radovat se z nich společně. Jako to naše jezdění na kole :-)

LOSTRIS, fotku dodám :-) A s tou prací doma.. jo jo, musíme si promluvit, bere to jako samozřejmost, že se o všechno starám já, teď o víkendu jsem už fakt nevydržela, protože jen co přilítneme z oslavy, tak si sedne k televizi a usne, ani ho nenapadlo vybalit Barunce věci nebo jí nachystat večeři, když já jsem kmitala jinde… prostě ho spousta věcí samotného netrkne :-( JO a ještě k tomu zpívání… my chodíme s Barčou od 4 měsíců a jí se to moc líbí, samozřejmě zpívám já, nebo kolem ní tajtrlíkuju, poskakuju, houpu ji a tak… broukám do rytmu, vytleskávám… ale je fakt, že když se rozhodne tancovat, tak jede do rytmu a spoustu písniček už zná a reaguje na ně úplně sama, ani ji nemusím pobízet :-)

MASAJKO, ahoj holka zlatá, kde se touláš? Jak se máš?

A taky tu ještě nebyla naše dvojnásobná maminka Ryšavka, jak se asi má, nemáte zprávu? Jak se holky doma zabydlují?

Holky, jak píšu Lostris o tom zpívání, tak se mi normálně ozvali z té hudební školy, kam chodíme, že by mě rádi oslovili a nabídli mi spolupráci… no prostě jestli bych prej od září nechtěla učit dětičky zpívat :-) Doporučila mě ta naše učitelka :-) Potěšilo mě to, zítra jdu na schůzku, uvidíme, s čím na mě vyrukují.

Barunka už opět 2,5 hodiny spí, dává sí takhle po obědě pravidelně minimálně dvě hodinky,v postýlce, já vám stihnu takových věcí! To neznám, když byla mrňavá, spala jen v kočárku, takže jsem furt byla někde v trapu a teď je to fakt prima změna… ale zase se odpolko dostaneme ven až hodně pozdě… kolem čtvrté, půl páté… ale teď to neva, je světlo dlouho, to je super.

Tak papa, posílám všem zebřičátkům pusinky

Kotě

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 18.05.09 16:07

tady je slíbená fotka, ušpiněná Barborka :-) právě si pochutnávala na narozeninovém dortu

Kotě

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 18.05.09 16:07
 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.05.09 16:45

Lostris tak ty už jdeš do práce? No tak uvidíš jak to budeš zvládat a kdyby ne,t ak já myslím, že si o neschopenku můžeš říct kdykoli a jít si zase na chvíli odpočinout :-) Jo chtěla jsem se tě zeptat, četla jsi tu poslední Řeku bohů? Fotku Míši vložím jen co je stáhnu z foťáku, poslední dobou nestíhám :-( A na zpívání nám pouští různé písničky, na začátku se dětičky přivítají s plyšovým tuleněm, který je celou dobu provází, pak pouští různé písničky a děláme různé věci, tleskáme, pohupujeme se, půjčují dětem různé malé rumba kouličky, míčky........... no prostě se dětičky vyřádí.  

Twiggi domluveno, počkáme n aZdencu a sejdeme se, třeba se někdo přidá. Tak Zdenco co ty na to? :-)  

Kotě Barunka je šikulka, gratuluju k prvním krůčkům :-) Taky se těším na fotky z oslavy a co barunka všechno dostala? U nás je to s manžou taky tak, teď má v práci zase blbou situaci, ze dne na den mu odešel zaměstnanec, takže dohání co se dá a je znát, že mu tam člověk chybí. Takže jsme taky jen s Míšou a o pomoci se dá mluvit jen někdy a to jak říkáš musím popohánět a ještě to 10× zopakovat :-O . No jo , musíme vydržet. Jo prosím tě chtěla jsem se tě zeptat, myslím, že jsi psala, že máte pro Barunku nosítko na záda. Můžu se zeptat jaké a jak vám vyhovuje, chtěli bychom něco na léto ať nemusíme pořád jen s kočárem. Jo a skolem je to holky dobrý nápad, jenže já co jsem procházela IVFkama, tak jsem na kole prakticky neseděla, teda občas mě to chytlo, jenže jak jsem byla nadopovaná hormonama, tak to byla trageie  a tak jsem to vzdaal, Takže nemám natrénováno a upřímně mě děsí až zase vyjedu :-O  No budu s tím muset něco udělat,ale asi nějka postupně, abych se neodrovnala. Já spíš běhám všude pěšky s kočárem chodím na dlouhé procházky a to je mi fajn. Barunka je nádherná :-)
Ryšavka tu ještě nebyla snad se brzo ukáže nebo jí kdyžtak písnu SMSku jak se mají.  

Míša má te´d nespavé období, zabere tak půl hodinky dopoledne a půl hodinky odpoledne, takže je to na palici, procházky prokouká v kočárku a já vzpomínám na dobu kdy jsem ho dala spát na zahradu a makala vedel, jé to jsem toho udělala :-) ale nevadí, ono se to určitě zase zlepší. Hold si to teď budeme užívat jinak.  

Tak já zase pádím ať mi dítko nezdemoluje obývák .-DDD pa Maru          

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.05.09 16:46

Hm tak Míša si vyhrabal z poličky pod stolkem katalog z Ikey a vyhlížel si nějkaou pěknou lampičku :-O no nevím na co jí teda ptořebuje, ale pěkně jsem ho naštvala, že jsem mu katalog vzala :-O
 Maru

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 18.05.09 17:18

MARU, sedačku máme tuhle:
http://www.obchod-outdoor.cz/…48%2F1800%5D?…
Je to snad jediná sedačka s pláštěnkou na celé tělíčko, to jsem celkem chtěla, protože stříška moc dítě neochrání.

pa, Bára spala 3,5 hodiny

Kotě

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 18.05.09 18:05

Maru - asi si potřebuje na něco posvítit a ty jsi mu vzala katalog, aby si ji vybral a pak se divíš, že se zlobí!!!! S tím srazíkem souhlasím, domluvíme se my tři a když tak se k nám někdo přidá!!! Jinak v srpnu nemůžu poslední týden, jinak je mi to zatím jedno a můžu i v týdnu!!!

 
nothingn
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 19.05.09 08:44

Ahojky zebry,
tak velký utz dopadl dobře i když mě teď čeká lítání po doktorech.Jedu v pátek na ještě jeden na vyší pracoviště a v pondělí na těhu.diabetolo­gii,ještě jezdíme každý měsíc na srdíčko,takže toho máme dost.naštěstí je to zatím je preventivní a vše vypadá o.k. Omlouvám se ,že nereaguju,snad když dneska prší něco stihnu a ještě písnu.
Not Vojtíšek příští týden 3 roky, 21+2tt tečka II.

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 19.05.09 08:49

Zebřičky dočasně jednočárkové

Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Arny…-
Bohun… snažení o druhé mimi
Chica.......snažení o prvního broučka :-) SVATBA V SRPNU :-)
Hanulka…- výhledově - snažení o druhé dítko
Jiitulle…
Konopka
Kovalda… březen 2008 zahájeno snažení
Leninka1… podzim 2007 IUI
LuckaD…
Maciasek…
MartulaR-2
Marky..... 17.7.2008 kontrola na imunologii v Podolí
Masajka… duben 2008 - podání žádosti o adopci
Matlásek…
Monticka…snažení o sourozenečka pro Filípka
Pajinkaa…
Panda.....- 11.6.2008 imuno vyšetření - výsledky OK!!! - těšíme se na další dvoučárkové hlášení :-)
Rafuška..- leden 2008 - rozhodnutí o zařazení mezi čekatele na adopci
Samsulka…
Svetluska13- polovina června první konzultace v Gennetu, 3IVF někdy v létě
Sima......
Twiggi.....
Zdenca…-

Zebřičky dvoučárkové:

Misenka .....19.5. 36+6tt   Bobánek II
Alex 012......19.5. 32+0tt
Nothingn…19.5. 21+4tt  Tečka II               **TP 27.9.(Terezka nebo Josef)
**Hippo......­...19.5.  14 tt
Lostris......­..19.5.  13+4tt     *­* **

*Zebřičky se zebřičátky: *  

Monicka.....10­.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa........­...10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2......­.8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*......­...8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine......19­.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha…18.8­.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča........­...28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka......­...7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007......4­.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka.......­.12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Nafteta......­.23.10.2005 v 3:31 hod.se narodila Kačenka, měří 52 cm a váží 3730g 
Olivia.....17­.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina..30­.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII..10­.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda…28.12­.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma......31­.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie.....10­.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed...........5­.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun.......10­.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>.......21­.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.....25­.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.......27­.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka.......18­.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.......24­.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin.....14­.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn…26.5­.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami........26­.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek…27.6­.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.......12­.7.2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB.......1­.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka......6­.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa.......27­.9.2006 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.......1­.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia........28­.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie.....19­.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI......27­.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…16.4­.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati........13­.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g
Lesina.......5­.8.2007 v 5.10 se narodila Ela; měří 52cm a váží 4250g
Danulenka…7.8­.2007 v 9.10 se narodil Tomášek; měří 50cm a váží 3530g
JJ..........22­.9.2007 v 7:21 se narodila Lea; měří 50cm a váží 3440g
LuciaM.....10­.10.2007 po obědě se narodil Radovan; měří 52cm a váží 3780g
MíšaVE......1­.11.2007 ve 2.58 se vyklubal Davídek; měří 52cm a váží 3220g
Leňulka…15.12­.2007 ve 4.00 se narodil Idmar; měří 47cm a váží 2550g
Ajjaa.......10­.2.2008 ve 20.45 se narodila Viktorka; měří 47cm a váží 2900g
Petulinka…25.2­.2008 se narodil Evžen; měří 49cm a váží 3600g
Janka.......24­.3.2008 TP 24.3.2008; budou dvojčata!?????????? Žabucha......2­.4.2008 v 5:40 se narodila Lucinka; měří 50cm a váží 3360g
Katy1.......25­.4.2008 v 14:49 se narodil Péťa: měří 50 cm a váží 3500g
Ed..........26­.4.2008 se narodila Bellinka
Kotě.........6­.5.2008 ve 23:35 hod.se narodila Barunka měří 50cm a váží 3460g
Ulrika......16­.5.2008 v 11:1­3hod. se narodil Erik (46cm/2560g) a Brigitka (46cm/2590g)
Mia.........26­.5.2008 ve 12:30 hod. se narodil Alfred měří 53 cm a váží 3630g
Tina H......17.6.2008 ve 20:25 hod. se narodil Jareček měří 52cm a váží 4000g
Dalika…4.5.2006 se narodil Jiřík a od 12.8.2008 je konečně u mamky a taťky
Kaitlin…20.8.2008 v 14:00 hod. se narodil Matoušek váží 3,35 kg a měří 50cm
Maru.......2.9­.2008 se narodil Míša váží 3,10 kg a měří 51cm
Adka......9.10­.2008 se narodili Ondrášek  (2240g/45cm) a Štěpánek (2640g/46cm)
Kajdula…18.10­.2008 ve 2:53 hod. se narodila Melinka ( Amélie) váží 3100g a měří 48cm
Karla.......19­.11.2008 se ráno narodil Lukášek
Sylvii.....19­.12.2008 se ráno narodila Barunka váží 3680g a měří 51cm 
Velchi.....20­.1.2009 se narodila Alžbětka váží 4730g a měří 54cm
Odysea.......8­.4.2009 se  ve 21:20 hod.narodil Peter váží 3700g a měří 53cm
Rysavka.....16­.4.2009 se ráno před pátou narodila Maruška váží 3420g a měří 51cm

 

OSLAVENCI V KVĚTNU 2009        

**  4.5. Jiřík od Daliky.......­.............­....3 roky** **  6.5. Barunka od Kotě.........­..........1 rok
10.5. Barunka od Moničky......­......4 roky
10.5. Adámek od Ajja.........­............4 ro­ky
16.5. Erik a Brigitka od Ulriky.......1 rok
19.5. Kačenka od Andrea2......­.....2 roky
26.5. Vojtíšek od Nothingn.....­.......3 roky
**26.5. Alfred od Mia..........­.............­...1 rok

VŠEM OSLANCůM PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!!!

Zebřičky a jejich čtyřnozí kamarádi

Kovalda - pes - kříženec - Jack - první narozeny 23.6.2008
Monicka - německý špic - Jerry - 19.2.1996 - 12let
Sylvii - jorkšírská teriérka - Lizzy - 20.7.2006
Zdenca - spinavo krvný kocur - Konti
Matlásek - chovný golden retriever - Alf - 11.11.1999
Maru - kokršpaněl - Dášenka - 9 let
Sima - flat coated retriever - Surinka - 25.8.2007
MichaelaVE - francouský buldoček - Buddy - 2 roky
Twiggi - slovenský čuvač - Šuhaj - 10.8.1999               - labradorský retrívr - Johnny - 5.12.2007
Montička - francouský buldoček - Monty - 27.11.1999                    - irský setr - Kenny - 21.5.1995
Kajdula - anglický kokršpaněl - Bonny 27.7.1998                                                       - Denny 27.7.1998                 - salašnický pes - Daisy Bernský - 18.3.2006                                                - Iccony Bernský - 4.5.2007
Lostris-pes-Cideček
Bohun - salašnický pes - Comtesa Baronnella Bernská (alias Tesinka) - 1.3.2008
Dalika - anglický kokršpaněl - Ben - 22.12.2001
Nafteta - trpasličí jezevčík dlouhosrstý - Rambo - 24.4.2001
Chica - dvě čivavky - Jessica a Yuvella

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 19.05.09 08:54

Ahoj Not,
minula jsem se s tebou s nástěnkou asi omylem jsem ti tam připsala dva dny, nevadí když to opravím až příště ať to tady nezahlcuju jen nástěnkou? Promiň…
masajka

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 19.05.09 08:58

Ahoj zebry moje pruhovaný,  

dlouhoj sem tu nebyla a mám dost černé svědomí, ale snad mi to odpustíte. Slibuju, že ještě tento týden vám napíšu jak se máme. Maruška předevčírem oslavila svůj první měsíc tak se s vámi určitě podělím o svoje zážitky. A taky mě zajímá co je tady nového. Ještě stále hledáme nějaký režim a vůbec ho nenacházím :-) Ale já to vychytám a určitě si v něm na vás udělám místečko.
Tak zatím Ryšavka + Markétka + Maruška

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.05.09 09:11

Ahoj Ryšavko :o)))

Teda holky, tady je hnusně a hnusně a já dostala na zítra suplování devátou hodinu, fakt výborný, má být hezky a já budu sedět do čtyř ve škole, nějak nechápu, proč jim nemůže devátá odpadnout!!!! A to budu mít před tím ještě hodinu volna, fakt príma den!!! Nějak mě to už unavuje!!!

 
masajka
Kecalka 351 příspěvků 19.05.09 09:21

Ahoj zebrulky,  

Tak já jsem to včera teda vymastila :-), napsala jsem si ráno o první místo s tím , že pak pošlu nástěnku a něco víc písnu.....jenže potom mi zavolal šéf a valila jsem pro materiál do jedné firmy a vrátila jsem se na konci šichty, rychle pádila domů… no a doma jsem něco málo podělala na zahradě  v devět přišla dovnitř pomyla nádobí pouklízela a v deset zalehla, nervózní, že jdu zase pozdě spát :-), zebrulky mě totiž to ranní vstávání před pátou nějak nedělá  dobře a strašně špatně ho snáším :-D

Jinak u nás vše při starém.V květnu jsme absolvovali poslední přípravný předadopční kurz a do konce srpna by nám mělo přijít vyrozumění o zařazení. Tak uvidíme…
Neteřinka je hrozná šikulka dělá nám jen samou radost, je můj poklad největší, pořád musí něco dělat, tvořit… nebo lumpačit :-) Teď je u nás dost často tak si ji užívám plnými doušky :-)  

KOTĚ - jsem moc ráda, že jste si první narozeniny Barunky tak pěkně užili, hlavně Barča vypadá na fotce spokojeně:-) Je to neskutečné, že je to už ROK co jsi mi předala nástěnku !!!! No stárnou ty děti :-DD  

LOSTRIS - ty nezbedo jedna tak ty chceš už opravdu prchnout zpátky do práce :-) Holka zlatá já ti do toho opravdu nechci mluvit, ale nechceš radši zůstat doma na neschopence ? Už i kvůli penězům čím dýl marodíš je máš větší, když přerušíš a potom by si zase na ni nastupovala znova, zbytečně si zase ztrátná finačně..... Nezlob se prosím , že ti do toho tak kecám :-(  Jinak se moc opatruj ......  

Holky ostatní vás všechny mooooc zdravím , už musím pádit neb jdu dneska k zubaři a bojím bojím :-(((.  

masajka

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 19.05.09 09:38

Ahojte zebřičky,

já taky jen nakukuju mezi prací-jsme na tom asi všechny stejně,nachlup!
Maru,děkujeme za deníček a pozdravuj šikulu Míšu,
Kotě-gratulujeme ještě jednou k narozeninkám a prvním krůčkům,
Ryšavko,taky jsem na tebe myslela,jak se sžíváte,
Lostris,dávej na sebe v práci pozor

ostatní moc zdravím,Tina + Jája 11 měs.

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 19.05.09 09:46

MARU neboj mozno bude Misa v siti na stroji lepsi ako ty…moji dvaja bratia v pohode na stroaji sili na starej na slapanie singerke ale sisli si kombinezy na motokos :-)) ale napriklad rifle zuzovali celej rodine :-) fakt im to islo.A je tp tu stroj mu nedovolis este aj ikea katalog vezmes…zober mu telefon este lebo zavola na socialku ze je obmedzovany v ziskavani informacii :-)))  

LOSTRIS mas pravdu na tej jednej stpoke bude dost kvietkov a ten co som zlomila som dala do vody a rozvil sa tam jeden kvietok tie ostatne asi vykapu ale co uz.A do prace drzim palce a viem ze budes na seba a babenko opatrna…vies najlepsie co je pre teba dobre.  

KOTE tak to budu u vas sami super spevaci…len to zober…spolocnost je aj pre teba dobra a pre malu este viac a gratulujem k prvym krokom…je najvyssi cas prelozit cely byt ku stropu :-)) inak ti vsetko nizsie polozene poriadne „preskuma“ :-)))    

TWIGGY MARU no neviem ci by ste sa nemali stretnut zatial bezomna lebo…teraz tie vydavky nejak neutichaju…oslavu babkinej 80 uz neratam poskladali sme sa im obom na tyzdnovu relaxaciu v kupeloch v Bojniciach.A­le…pride na rad sissina izba kompletna debordelizacia a vymena okna nabytku malovky skratka vsetko nove ako pre skolacku a az nadosmrti bez vymeny dalsej :-)no a potom zaciatok skolskeho roka…pomocky uz mame farbicky ceruzky pera…teplakovku usije dedko a uz len tasku skolsku a peracnik a nejake vrecko na ubor a drobnosti …no ale aj tak  

takze nerada by som vas tahala za nos aby ste sa koli cakaniu na mna nemohli stretnut…ale je fakt ze by som sla aj hned zajtra :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.05.09 11:19

Zdeni - my na tebe rádi počkáme!!!! Však už jsem se na tebe těšila loni a bohužel to nevyšlo, tak doufám, že letos to konečně vyjde!!!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.05.09 12:37

Ahojky zebrunky,  

Kotě díky za odkaz, musím to promyslet a všechno zvážit, zatím mi jde z toho hlava kolem :-O  

Nothing to je prima, že jste s tečkou v pořádku, zvládnětte všechna vyšetření, určitě bude všecičko v pořádku, držíme kopýtka.  

Ryšavko jé ahojky, zrovna včera jsme tu o vás mluvily a chtěla jsem ti psát SMSku, to je dobře, že se máte dobře a režim si určitě najdete. Pozdravuj holčičky a někdy pošli fotečku jo?  

Twiggi ty ti teda dávají s tím suplováním, je to otrava tam sedět takhle dlouho do odpoledne, snad ti to rychle uteče a ještě trošku toho sluníčka stihneš.  

Masajko no úplně tě vidím jak se s neteřinkou vyřádíš, tak si je vždycky užiju co to jde. Zvádli zubař e a ´t ti nic nedělá nebo ať to alespoň moc nebolí.  

Tino zdravíme zaneprázdněnou maminu :-)  

Zdenco no máš pravdu sociálka by si u nás leckdy smlsla :-D A se srazíkem počkáme a uvidíme jak ti to všechno dopadne, já věřím,ž e to klapne a něco prima naplánujeme.  

Tak já jdu dovařit obídek, dneska máme rýžový nákyp s meruňkama ňam ňam. papa Maru a Míša 8.měsíců

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.05.09 07:11

Ahoj holky,

KOTĚ, Barunce to na fotce moc sluší. Je vidět, jak je spokojená.
No jo, jak píše Maru, je třeba chlapovi, co potřebuješ říct parovinu a nespoléhat se, že ho to napadne samotného. Tak hodně zdaru, ať se manžel polepší. 

MARU, KOTĚ, díky za objasnění zpívání s dětičkami, už je mi to jasné J. A koukám, že KOTĚ je šikula, držím palce, aby ti to učení dětí vyšlo.

MARU, tuhle Řeku bohů jsem nečetla. A měla bych? Je dobrá?
Míša je teda nespavec, ale určitě se to časem srovná a ty budeš mít potom zase více času pro sebe nebo spíše pro činnosti, které jsou potřeba udělat.

NOT, prima, že je u vás všechno v pořádku.

RYŠAVKO, neměj černé svědomí, je jasné, že máš méně času. Hlavně, že si občas najdeš chviličku a napíšeš nám, jak se vám daří.

TWIGGI, to zase někdo šikovně rozhodl - s tím suplovám, ale věřím, že jsi to ve zdraví přežila, co už ti zbylo.

MASAJKO, to vůbec nevadí, že jsi si vydobyla první místo a potom nic J. Těžko by jsi šéfovi vysvětlovala, že potřebuješ ještě něco udělat na internetu a pak že se vrhneš do práce.
Máš samozřejmě pravdu s tou neschopenkou a nemáš proč se omlouvat. Jenže já se fakt potřebuju dostat do jiného prostředí. Mám ještě 25 dnů dovolené, tak až mě to v práci nebude bavit, budu ji pomalu čerpat. I když asi ta dovolená nebude asi těch 25 dnů, když nebudu pracovat až do konce roku. Nevím o kolik dnů příjdu.
Ať vyrozumění příjde co nejdříve a co hlavně, ať dlouho nečekáte na prcka.

ZDENI, to bude mít babička pěkný dárek k narozeninám J.
Máš teda šikovného dědu, že dokáže ušít teplákovou soupravu, to doslova čumím J.

Tak to už chvíli vypadalo, že budu psát jednou rukou. Náš maličký hafánek měl mazlivou a lehl si mi horní částí těla na klín, víc už se mu tam nevejde J. Ale po chvíli jsme se „domluvili", že bude lepší, když se na pohovku roztáhne celý sám a tak si tam teď hoví.

Zatím se mějte,
Lostris

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.05.09 07:48

no To  mi hovor o malom havkovi :-)) ved ta musel zadlavit :-)) A nasi naozaj dokazu vselicoale bolo to viac menej obrazne ze on ju usije mamoina by ju usila vie sit ale otec vlsatni sukromnu sijaciu dielnu a zivi sa tym ze sije teplaky teplakove supravy postelnu bielizen a monterky a podla zaujmu sportove dresy a tak co pride…takze jemu ju nakoniecusiju krajcirky ale pre nas :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 20.05.09 08:21

Lostris - to suplování mě čeká dneska :o((( takže představa nic moc :o((( jo náš „malej“ se taky občas zkouší narvat do klína, takže kromě toho, že jsem celá chlupatá (strašně líná a nechce se česat!!!) tak z obou stran přečnívá :o)))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 20.05.09 12:03

Pomoc, já mám dneska těch hodin 8!!!! Teda odučených osm hodin, tak to jsem ještě neměla, už když mám 6, tak jsem grogy, co teda budu dělat dneska to fakt nevím a to je z toho jenom jeden tělocvik!!!! Po dnešku budu mít odučeno 20 hodin a normální úvazek je 21, tak to je teda síla!!! Já si snad pojedu na ty maturity odpočinout!!!!

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.05.09 20:01

TWIGGY tak ako ti dnes dopadol ten den?
My ideme zajtra na generalku z taneckov a v nedelu maju vystupenie…chcela som si zobrat kameru ale nejde chlap ju pozical rodicom lebo svokra tu ma sestru zo spanielska tak ju potrebuju oni.aspon ze mame aj fotak…len je to taka velka nespratna vec a pre mna velmi „uvedomela“ cize vsetky jeho funkcie aj tak nedokazem v praxi vyuzit :-((

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 20.05.09 21:50

Zdeni - no přežila jsem to!!!! Aby toho nebylo málo, tak se mi Šuhaj opět procházel po městě :o((( dokonce mi volali městský, naštěstí se nenechal chytit, šikovnej pejsek :o))) jakou měl radost, když jsem ho potkala!!! Měla bych ho naučit chodit ke škole, bylo by to jednodušší!!!
Jo a nepodceňuj se!!! Však by si se to naučila!!!

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 21.05.09 08:21

Ahoj zebřičky,

ZDENI, jo tak to jo. Už je mi to jasný, taťka ji nebude šít sám J. To je skvělý, že má tvůj táta tuhle dílnu, to se musí moc v životě hodit.
Taky věřím, že se určitě naučíš s foťákem pracovat a využiješ co nejvíce jeho funkcí J. 

TWIGGI, to mi nějak uniklo, že suplování bylo včera. Nepozorně jsem četla :-O. Jsi musela být unavená.
Ciďák taky pořád líná. Až se divím, že kolik chlupů z něho lítá, že ještě není plešatý J. Já mám na něj takový (nevím jestli to napíšu dobře) trimovací hřeben - vypadá jako pilka stočená do oblouku, ukončená rukojetí. Když s tímhle na Cida jdu, tak docela drží, ale jenom chvíli.
To máš tedy dobré vztahy s městskou policií, když ti volají, že se ti toulá Šuhaj po městě. Asi se mu taky nelíbilo to tvé suplování, jen škoda, že netrefí ke škole.

Cid včera našel kolouška. Ležel kousek od cesty co chodíme a docela blízko od hlavní silnice. Ani bych o tom nevěděla, protože Ciďák rád rejdí čumákem v trávě a zkoumá tlapama kde co. Jenomže toho kolouška zkusit taky zkoumat tlapou a to se mu nelíbilo a zakňučel a tak jsem zjistila, že je v trávě něco jiného než žába nebo ještěrka. Hned jsem ho hnala pryč. Docela mě překvapil, že ho nebral jako kořist, že se v něm neprobudily lovecké pudy, naštěstí. To nevím, co bych dělala. No musela bych rychle reagovat. Protože jinak, když vidí srnku, tak se za ní pustí a prohání ji po lese.

 

Lostris

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.05.09 11:12

Lostris - no moc příjemný na mě nebyli!!!! Dneska je zavřenej v chodbě, má tam otevřený okno a má to za to!!!!

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 21.05.09 17:33

TWIGGI, aha, já myslela, že se dobře znáte, když mají na tebe telefon. Že tě přátelsky upozornili na toulajícího Šuhaje.  

Jinak, hezký  zbytek dne všem.  

Lostris

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.05.09 18:07

No známe, jeden z nich je manžel mojí kolegyně, takžer to není problém!!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 22.05.09 09:13

Teda holky, kdepak jste????

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.05.09 09:27

Ahojky já nakukuju,ale nestíhám, takže nic nového u nás :-O Maru

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 22.05.09 09:43

ja som tu ale o chvilu idem do prace musim ist cez mesto a kupit sise stuzku do vlasov na vystupenie a gel na vlasy…ja nic take nepouzivam a na vystupenie musia byt ulizane v cope vlasy :-( a este musim v robote pohladat vhodny pean ktorym jej odomknem nausnice a dufam ze ich nepokazim a aj sa mi podari ich zamknut

 
TinaH
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 22.05.09 09:51

Ahoj, já už jsem tu taky,ale ráno jsme byli s Jájou na zahradě mlsat jahody a třešně :-) Znakoval koko a dělal prosím :-)
U nás taky nic nového,přeju vám všem hezký víkend a Zdeni-hezké vystoupení a hodně štěstí s náušnicemi!

Tina + Jája

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 22.05.09 10:32

No koukám, že to máte pestřejší než já, já pořád učím a učím :o(((, už mě z toho hrabe, tenhle týden mám 30 hodin (normální úvazek je 21) a hned v pondělí zase 7, já se fakt těším až odjedu na maturity a budu jenom poslouchat a nebudu musset nic dělat, jenom si mě tam budou hýčkat!!!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 22.05.09 12:03

Pozor změna, dokonce jich mám 8!!! Mně už bude fakt hrabat!!!

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 22.05.09 16:15

Ahoj holky,

u nás je právě průtrž mračen, Barunka chrupe, už 3,5 hodiny! a já jsem tu na chvilku s vámi. Máme se fajn, nakonec jsem to učení dětiček zpívat nevzala, bylo by to hodně náročné časově, oni chtěli dva celé dny a to se mi nechce investovat, když je Barunka ještě takhle mrňavá. Ale možná začnu od září pracovat u sebe ve firmě, zjišťuju jak je to s jesličkami, jestli Barunku na jeden den v týdnu vezmou. Chci aby se dostala mezi děti, hlídat by sice mohla tchyně, ale já bych raději kdyby byla s dětma a trochu se otrkala.

TWIGGI, teda to učení máš opravdu náročné. Ale už bude brzy klid, prázdniny a pohoda :-)

LOSTRIS, srneček měl štěstí, že se do něj Cid nepustil!!!

TINO, taky znakujeme, psala jsem si teď seznam, co už Barča umí, a je toho hodně, skoro 20 znaků :-) JE to super s ní takhle komunikovat, opravdu nám to hodně pomáhá.

Holky, papa, užijte si nádherný víkend a ZDENI, snad nebudeš celý víkend v práci a užiješ si taky na chvíli Sisu!!

Kotě

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 22.05.09 16:20

No u nás ta průtrž mračen je ještě teď, ale před chvílí padaly centimetrový kroupy a hrozně foukalo, teď už jenom leje :o(( dokonce i Šuhaj je na chodbě, přece jenom mu bouřka nedělá moc dobře :o(((

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 22.05.09 17:08

ahojky zebřule   Čtu jenom opět a zas nestíhám,ale snad Vás potěší, že na všechny myslím.  

Kotě - Barunka taky chodila do jesliček na 5 dní v měsíci - přesně jak říkáš byla mezi dětmi a myslím, že to bylo super - no teda nestěžovala si :-)  

Twiggi - ty se nám holka snad upracuješ - neboj za chvilku jsou prázdniny tak hodíš nožky hore a bude dobře:-)  

Zdenco - doufám, že to nějak vymyslíš a na srazík dorazíš - už teď se těším a jestli máš pocit, že bys byla za socku tak stačí říct a uděláme z toho teplákový srazík :-))))) Neupracuj se a zdravíme Sisu  

Víc už v hlavě nemám a zase peláším - jdu na noční pomáhat ke Zdendovi - díky bohu mají práce nad hlavu a nestíhají - takže si vážíme práce a jdeme podřízeným vzorem :-)))))))  

Pa holky u nás už je zase sluníčko a teploučko - jsme to k Vám pěkně od Západu odfoukli:-))))  

Monika

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 23.05.09 13:27

TWIGGY no ptes pan buh…ani za svet by sa mi nechcelo tolko ucit…budem na teba aspon mysliet :-)  

MONICKA no teda na vecernu robu na zrazik som teda ani nepomyslela :-))) to sa stretavate v robach? :-))nic to…ale peniazky su mi teraz dost potrebne sisa ide do skoly a to je tych vydavkov dost a este v skole budu dalsie tam 1€ tam 2€ tam 5€ a ide to do celkom peknej sumy potom a kedze chlap financuje najom a auto tak ja to ostatne teda on aj vikendove nakupy…par veci uz mam kupenych ale este par ma caka a nieco kupia dufam aj nasi ak ich dovtedy nejak nerozculim :-))
velmi rada by som dorazila ale zatial je to tak 50:50
ale opytaj sa Rysavky o nic extra neprides ak tam nebudem :-)) dufam ze dodnes nema zo mna paniku…ale nam bolo s nimi velmi prijemne v ZOO a sisa si marketku dodnes pameta a pyta sa kedy zas za nou pojdeme :-)  

no a iste sa neupracujem vcera som mala poobednu tak som sisu videla o 23.00 v posteli dne srano uz o 6.00 nas chcela budit :-) a o 18.00 som v robote tak si tu zas budu uzivat cely vecer sami z tatinom zajtra si pospim tak do 11.00 potom uvarit obed a frcime na to vystupko :-) takze volna mam az-az len aby som sa neuchvatila od tolko volneho casu :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 24.05.09 09:37

Ahoj holky,
no jsem ráda, že na mě myslíte :o))) ani nevíte jak se těším až pojedu na maturity a budou se tam o mě starat, to víte taková předsedkyně maturitní komise :o))), jenom se mi bude stejskat po hafících, po vás ne, protože si beru notebook s sebou, takže s váma budu :o)))
Měla jsem včera nějaký náročný den, byla jsem na brigádě, doma něco udělala, bruslila jsem a večer jsme byli v hospůdce, tak se z toho dneska budu asi vzpamatoovávat :o)))

Moniko - to je dost, že se taky ukážeš!!!! Jinak jsem pochopila, že na srazík by si přijela, to by bylo fajn, jenom se domluvit :o)))

Zdeni - neboj, já mám pro strach uděláno :o))) V pohodě, já se na tebe těším :o))))

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 25.05.09 10:15

Dobre ranko
TWIGGY uci od rana a ostaten nemaju cas pisat…no ufff
nam vcera vystupenie dopadlo dobre sisa sa poplietla ale nech aj tak boli pekny vsetci  dnes si niesla kroj do skolky lebo poobede ju berie mama na tanecnu tak mozno budu mat volnejsi trening .
no a ja idem poobede do prace uffff…

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 25.05.09 10:18

Zdeni - fakt moc nestíhá, teď mám velkou přestávku a protože tady skoro nikdo není, tak jsem si dala kafe u počítače a za chvíli jdu zase na to!!!! Zítra mám pro změnu 6 hodin v kuse!!! To tad fakt nikdo jiný není!!!! Připadám si jako blázen jak pořád učím a ledaskde už nemám ani co :o)))

 
Anavi
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 25.05.09 11:58

Ahojte Zebricky,  

tak hadam sa uz budem venovat aj vam,nielen praci:o)
Mame toho fakt vela,domov pridem uplne nepouzitelna:o)  

Mali sme fajn vikend,boli sme u nasej tety,ktoru vidime tak  raz do roka,boli tam aj nasi bratranci a ina rodina..mali sme posedenie vonku,co uz  je pre nas "panelakovych ludi "zazitok,ale hlavne tam mali steniatko - teraz napisem nazov pis ako pocujes- cau-cau.....nieco take krasne som uz dlho nevidela.o) No,deti mai z toho najvacsiu radost,aj ked Miska sa tesila aj zo zubrienok a sliepok:o) Bola tam aj Rexikova mama a dalsi pes…a viac detom neobolo treba, prvykrat som videla,ako steniatko pije od mamy mlieko…no nadhera.....deti sa s nim hrali az moc,tak sme ho museli aj chranit,aby drobcekovi malemu neublizili,ale povacsine  ho len hladkali......Taky jeden den na dedine…,ale bolo krasne pocko,tak sme skocili aj na taky maly hradok.....a do lesa na prechadzku…
a nedela klasika- upratovanie- tvrda realita .o))))  

A jedna novinka: poslala som manzela na spg......asi ocakavam zazraky…chceli by sme skusit IUI,ak to pojde..podla vysledkov, na IVF ma nikto uz nedostane:o(  

Poobede docitam ,idem na obed pa
pa
Ivana    

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »