Zebřičkový deníček - Bára 78. díl

Ostatní

Tak dneska je deníček na mě, jen doufám, že mi neusnete v půlce, přeci jen nejsem žádný spisovatel. S manželem (Ivoš) jsme se brali po roční známosti a už od začátku jsme věděli, že chceme miminko a pak určitě ještě alespoň jedno. Můj manžel je o 20 let starší a z prvního manželství má dvě děti kluka a holku v mém věku. Dcera už má vlastního potomka, tudíž já jsem asi nejmladší babička na světě.

Brali jsme se 13. června 2003 (pátek) a na svatební cestu jsme letěli v září na řecký ostrov Lefkada. Ani jsme o tom nemuseli moc přemýšlet a oběma nám bylo jasné, že je ten nejlepší čas začít se pokoušet o miminko. Říkali jsme si, že tomu všemu necháme volný průběh, proč taky ne, žádné známky problémů a Ivošovi se obě děti povedly ani sám prý nevěděl jak. Dobře jsem věděla, že se to asi nepovede hned, ale říkala jsem si, že tak do půl roku by to bylo ideální.

Ze začátku ani nebylo moc důvodů nad tím vším nějak přemýšlet, uběhl jeden měsíc, pak druhý, půl roku bylo pryč, ale zatím mě vůbec nenapadlo se nějak znepokojovat. Začali jsme rekonstruovat domeček, chystali se s mými rodiči znovu do Řecka a vůbec toho bylo hodně, co dělat. Jenže už se začínaly ozývat první hlasy: „tak co, kdy do toho praštíte", nebo „no není už čas vyměnit kariéru za miminko?", ale já myslí, že tohle všechny moc dobře znáte. To už mi v hlavně začal hlodat malinký červíček a hlodal čím dál víc.

Na pravidelné prohlídce na gynekologii jsem chtěla vědět, co si o tom má doktorka myslí, ale bylo mi řečeno, že není důvod k panice, že já jsem ještě mladá a manžel už má dvě děti, ale možná by prý bylo dobré si měřit bazální teplotu. A tím to asi všechno začalo. Na internetu bylo tolik informací, že jsem jen valila oči, přečetla jsem články o bazální teplotě, děložním čípku atd. a samozřejmě, že i o neplodnosti a umělém oplodnění. Musím vám holky říct, že těch informací bylo tolik až jsem z toho v noci nespala. Jediné, co mě drželo nad vodou byla dovolená v Řecku, hrozně jsem se na ní těšila. Tak vše ohledně miminka bylo odložena až na dobu po dovolené.

Pak nastal ten kolotoč, měření teploty, menstruace, pláč, hysterie, měření teploty, menstruace ..... To už jsem si povídala tady s holkama na emiminu v deníčku u Maru a hrozně moc mi to pomáhalo překonávat těžké chvíle. Věděla jsem, že je tu spousta holek, které mají stejné nebo i horší problémy s otěhotněním a nevzdávaly to, takže jsem to nevzdala díky nim ani já.

Začátkem prosince 2004 už mi došla trpělivost a znovu jsem navštívila svou gynekoložku a chtěla na ní doporučení do centra AR. Sice na mě divně koukala, že je prý ještě dost brzo (no mě rok moc krátký nepřipadal), ale když chci, tak že mi to doporučení dá. Už jsem věděla, že chci chodit do Pronatalu, četla jsem na něj dobré reference a taky jsem to měla kousek z práce. Poprvé jsme tam s manželem zavítali na konci prosince. Domluvili jsme se s doktorem, že počkáme na MS a pak to zkusíme s IUI. Zatím manžela ani nevyšetřili, přišlo mi to dost divné, ale byla jsem rozhodnutá doktorům věřit a dělat přesně to, co mi řeknou. Po lednové MS mi na:,–(ili prášky clostilbegyt a čekalo se na folikulíky. Bylo jasné, že na stimulaci dobře reaguji, na UTZ se 10. den objevili krásné 3 folíky a tuším 14. den ráno jsme jeli na inseminaci. Manžel šel na odběr a po úpravě spermijek si mě zavolali do ordinace, kde přišla studená sprcha. Pan doktor mě upozornil, že mi sice inseminaci udělají, ale abychom do toho nedávali příliš velké naděje, že manžel má „horší" spermiogram. Nakonec se ukázalo při podrobnějším zkoumání výsledků, že manžel má příšerný spermiogram - pohyblivost 40% (to není tak špatné), množství lehce pod dolní hranicí průměru (to prý až zas taky moc nevadí), ale zjistilo se, že manža má 80% abnormálních spermií (poškozené tvarově), prý je to dáno geneticky a nijak se to nedá léčit.

Rána pod pás, co teď, jak dál, jak se s tím vyrovnat…? Do toho všeho ještě přišla sestřenice, že je těhotná a ani pořádně neví jak, spíš chtěli ještě počkat až dodělá nástavbu na škole. Bylo to 23.12. a já probrečela skoro celé vánoce. Proč zrovna my?

Hned v lednu jsme se domluvili na IVF s ICSI, než ale schválí léky a bude MS, tak to vycházelo na březen. Léky byli schválené opravdu brzo a MS taky na sebe nadala dlouho čekat, předoperační vyšetření byla hotová, nic nebránilo v tom do toho skočit. Bohužel přesně v den, kdy jsem přivítala paní červenou se manžel dozvěděl, že jeho maminka umřela. Bylo to po dlouhé nemoci rakoviny plic a vcelku se to dalo čekat. Dohodli jsme se, že ještě měsíc počkáme. V té době se tady v deníčku holky předháněly ve vyšívání zebřiček a páč jsem nešikovná, dostala jsem tu nejkrásnější vyšitou zebru poštou od Lotrandy.

Pak to nabralo hrozně rychlý spád, MS se dostavila po 24 dnech a hurá na píchání Puregonu do bříška, pak ještě nějaké další injekce na dozrání vajíček a nakonec Pregnyl na vyvolání ovulace. Rozfázovala jsem si celé IVF na několik fází a rozhodla se, že budu mít radost z každé dobře ukončené části - stimulace - odběr - oplodnění - transfer - testování. Úrodička byla dobrá 13 folikulíků (hurá první úspěšná část), 11 jich oplodnili (další úspěch), 8 se vyvíjelo při prodloužené kultivaci (boží), 2 zavedli (taky bez problémů) a 6 zmrazili (to jsem si moc přála, mít něco k zamražení). Když jsem jela na transfer, tak jsem bohužel žádný odvoz nesehnala, jediný kdo mohl, byl brácha, ale až ve čtyři odpoledne a já byla hotová už v jednu. Byla tam jedna úžasná sestřička, která to s paní doktorkou domluvila, takže jsem nedostala injekci na uvolnění, abych mohla řídit domů sama. Připadala jsem si jako exot, že se pak odvezu sama, ale byla jsem ubezpečena, že to není až tak neobvyklé, hlavně ať si s tím nedělám hlavu, že nejdůležitější je být v pohodě. Byly jsme tam dvě, takže nám to čekání alespoň trošku utíkalo. Personál byl naprosto úžasný, všechno nám vysvětlili a neustále se na nás usmívali. Testování bylo naplánováno na 13. května 2005 (pátek) a kontrola na 20. května, tak jsme se s holčinou domluvili, že se tam toho dvacátého sejdeme už jako těhule.

Nejhorší bylo to čekání, ale zase tu byly holky z deníčku a držely mě nad vodou. Pak Lotranda oznámila, že je těhulinka a já najednou měla pocit, že když mám tu vyšitou zebřičku od ní, tak to prostě musí klapnout. Takže to nakonec trvalo bezmála dva roky - slzy, zklamání, naděje. Nikdy bych nevěřila, že to vyjde napoprvé a hned dvojčátka, i když ve skrytu duše - když mi bylo asi tak deset, dostala jsem se ke kartářce a ta mi řekla, že svého prvního manžela (nevím co tím myslela prvního, já doufám, že i posledního) potkám až mi bude 24 a ono se to vyplnilo. Pak mi předpověděla, že budu mít dvojčata kluka a holku a pak ještě budu mít kluka. Já na tohle moc nevěřím, takže jsem to na vypustila z hlavy, ale když jsme se dozvěděli, že budeme mít „uměliku(y)" tak jsem si říkala, co kdyby na tom něco bylo a vy víte, že bylo, akorát to místo kluka a holky budou asi dvě princezny.

Nejkrásnější bylo, když jsem toho 13. května ráno volala mamce a jak jsem byla rozrušená, tak jsem ze sebe jen vykoktala „jsou tam dvě„. Mamka to nepochopila a říká „dvě miminka“ a já „ne, dvě čárky, jsem těhotná" až po nějaké době mi to došlo, když byla mamka ještě mladá a měla nás, tak nějaké těhotenské testy volně prodejné v lékárně to neexistovalo a tudíž nemohla vědět, jak to s testy vlastně chodí. Ale stejně jsou tam ty dvě miminka.

Chtěla jsem ještě psát o tom, co to všechno stojí sil i peněz a jak si hodně lidí myslí, že to platí stát, tak v čem je problém. Chtěla jsem psát, jak je nepříjemné, když se všichni neustále ptají, kdy že bude to miminko, ale to by asi vydalo na samostatný deníček. Kdo to nezažil, nepochopí. Každá v tomhle deníčku o tom víme své.

Chtěla bych moc a moc poděkovat všem holkám v tomhle deníčku, že jsou takové jaké jsou. Hlavně chci říct obrovské díky Maru, Kaitlin, Lotrandě, Lostris a všem, které mě přijaly mezi sebe. Doufám, že nikoho neurazím, když moje největší díky a uznání bude patřit Moničce a jejím oběma holkám - Kačence a Barborce - protože díky nim vím, že jsou na světě lidé, kterým život na cestě za miminkem připravil neskutečně mnoho překážek, bolesti ale nakonec i radosti. Vždycky když je mi ouvej, tak si vzpomenu na Kačenku a na to jak byla Monička moc statečná a kolik měla vnitřní síly, kterou navíc dokázala rozdávat i ostatním.

Bára a holčičky 24+6

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 07:05

Jsem první? Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 07:07

Hurá, jsem!!!!

Snad mi to přinese štěstí, to se mi ještě nikdy nestalo!!!!

Tak jdu si přečíst deníček a napíšu!!! Kati

 
Kukatko
Kecalka 278 příspěvků 03.10.05 07:17

Ahoj Báro!
Tak snad ti ta šťastná třináctka bude vycházet dál a třeba se holčičky taky narodí 13.! Tvůj deníček jsem obrečela, jsem totiž taky jedna z těch, které do toho „vlítly ani neví jak“ - a to mi dr. vyhrožoval, že u mě to bez nějaké léčby nepůjde (první těhu s utrogestanem) a s manželem jsme se dokonce ani nesnažili, jen nám to asi 2× „uteklo“… :-)
No všem Vám snažilkám přeju, ať překonáte všechny ty nástrahy života a dočkáte se svého vysněného miminka.
Zdraví vás Hanka od Březňátek (18+2)

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 07:26

Dobré ráno Zebřulky!!!

Bára - móóóóoc krásný deníček, mám slzičky na krajíčku.....moc vám to s manžou přeju!!!!
Měla jsi obrovské štěstí, že se ti to povedlo na poprvé, já tehdy už byla po prvním neúspěchu a vím, jak jsem moc věřila, že to vyjde i mě na poprvé…

Holky, trošinku na mě padl smutek, MS sice ještě stále nikde, ale na dnešním testu byla opravdu jak jsem tušila jen /, ale slabší, nevím, jestli ty testy dělám špatně??? Takže mi nezbývá než čekat , že ta mrcha přijde. Dokonce jsem ani nebrečela, možná ještě ve skrytu duše pořád doufám, že třeba jo! Domluvili jsme se s manžou, že počkáme ještě pár dní , tak do středy. a pokud se mrcha nedostaví, tak potom možná prubneme další test.
Nejhorší na tom je, že už je to třetí pokus a já začínám přemýšlet, čím to? Určitě mě nemine laparoskopie a snad se dozvíme více!

Zatím se držím, ale mám pocit, že buď mé tělo nebo matka příroda zkouší co vydržím, zatím mám pocit, že mám ještě hodně sil, ale i to je možná chyba, kdybych jim ukázala, že už nemůžu, že už nemám sil, tak by se třeba nade mnou slitovali a to mimi by mi dali.

Doufám, že jsem vám moc nezkazila hned při pondělku náladu, zase tu máme nové těhule a sotva přijdu na řadu já, tak vám to pokazím, ach jo!!!

Moc jsem v noci nespala a dnes budu v práci až do 19.hodin, snad to zvládnu a neusnu!

Přeji vám krásný začátek týdne, i když u nás prší! Kati

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.10.05 07:27

Dobré ránko,

Báro - moc krásný deníček, určitě dodá zase spoustě holek dalších sil do boje o naše miminka.

Kati - držím, držím, držím, držím

Tak jdu na poradu a pak se ještě ozvu.

Karla

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.10.05 07:36

Ahojda zebřičky!

Téééda Báro, prý nejsi spisovatelka, ale doslova před tebou smekám. Moc krásně napsaný, četla jsem to jedním dechem… :-) Tak jsem moc zvědavá, jestli to opravdu budou 2 holčičky :-DDD Znáš to, skutečnost se ukáže opravdu až po porodu… :-)

Já jsem si užila fantastický, báječný víkend :-) Jela jsem pidi vláčkem na rozhlednu, prolezla skalní město (něco jako prachovské skály) a byla v muzeu techniky… No bylo to fakt úžasné… :-)

Hezký týden všem!
Kaitlin

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 07:38

Holky,

nevím, jestli vám to mám napsat, mám strach, abych to nezakřikla! Ale procházíte se mnou vším, tak by jste to měly vědět!

Teď už jsem opravdu brečela!!! Představte si, že jsem se teď byla na ten test podívat znovu a byla tam i ta druhá /, ale sbounká!!! Na testech je napsáno, že se ukáže do 1 minuty a mě se ukázala až po půl hodině, myslíte, že to může značit těhu? Uvidíme!!! Snad je to pravda a jen se mi to nezdá!!!

Opravdu krásný den!!! Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 07:40

Karla- to víš, že ten ples někdy uskutečníme, už se těším! A pokud můžeš, tak ještě pořád drž kopýtka, určitě to ještě potřebuju!!!
 Kati

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.10.05 08:13

Kati - já myslím, že je to ono!!!!!! Povedlo se!!!!!! Možná bylo ještě brzy na testování, zkusíš to ještě jednou?

Karla

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 03.10.05 08:26

KAtíííííííííí!!JAs­ně, že to může být těhu!!!Mě se taky ta druhá objevila asi až po půl hoďce, udělala jsem si druhý ráno a zase byla slabá a jsem těhu!!!!!!
J8 mám radóóóst!!!!!!!!Jsi těhuléééééé!!
Vendelina

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 03.10.05 09:23

Ahoj zebřičky,

tedy pěkně jsem to natáhla, doufám, že u toho neusínáte.

Od soboty mám pěknou chřipajznu a tak už od teď zůstávám doma. Do práce se budu muset občas podívat, ale tak vždycky jen na skok. Ještě máme v práci rozlučkové párty příští týden, tak doufám, že neschopenku dostanu s vycházkami dle potřeby.

Hanko, tobě taky přeji, abys brzo v náručí držela své miminko a byla šťastná maminka. Je jedno jak jsme k miminkům přišli, hlavně aby byla zdravá a dělal maminkám jen a jen radost.

Kati, to je mi moc líto, ale třeba nakonec bude všechno jinak a ta druhá čárka ještě přibude. Takže stále držím kopýtka. Tedy nějak jsem minulý týden ztratila přehled, ale kolikátý den jsi po KET? Třeba je ještě vážně brzo.

Kaitlin, děkuji za slova chvály, až jsem se z toho začala červenat. Z toho jestli to budou holčičky už si doma děláme srandu, já si jenom hrozně přeju, aby obě miminka byla zdravá, stejně jsem skoro všechny věci podědila po dvou klucích, takže jsme připraveni na vše.

Bára 26tt

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 03.10.05 09:28

Ahojda zebrušky,

Baruško nádherně napsaný krásně jsem si pobrečela. Opravdu pochopí jen ten který ví o čem píšeš.

KATI zebruško moje zlatá no jasně že to může být ONO :-) MOOOOOOOC držím kopýtka a posíláme s Kikinkou MEGA TĚHUBACIL.

Zebrušky musím teď něco udělat v práci blíží se výplaty.

Lotranda 26+6tt

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.10.05 10:18

Ahoj zebřule, doufám, že budete mít hezký den :-)))
V pátek nás pustili z nemocnice, nakonec to byla rotovirová gastroenteritis nebo-li střevní chřipka. Moc jsem se bála a pěkně jsem si tam poplakala, ale te´d už jsem v poho. Za hodinku jedem do poradny tak uvidíme, jestli jsem už zase něco přibrali.

Báro moc hezký deníček, i když jsem k těhotenství přišla taky velmi „lacino“ díky vám vím, jaké to je a moc si toho vážím a vás holčiny taky.
Bosorka

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.10.05 10:20

Kati to je krásný, sice slabá, ale je tam!!!! Držím držím držím palce!!!!!
Bosorka

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 03.10.05 10:29

Báro, v té radosti z Katiiny druhé čárky, jsem ti ani nepochválila jak krásně jsi deníček napsala! Mo chezké a vůbec jsem neusínala!

Vendelina + Emma 30tt

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 03.10.05 10:37

Baruško - moc hezký deníček. Pěkně jsem si po ránu v práci zaslzela.

Zdenca, Narcisek - tak to jste měli pěknou úrodičku. Tak připravujte bříško na transfer.

Zdenca - a zbyli i na zamražení. To je super.

Karlo - Ještě štěstí, že tam máte ty stromy. Já bych vůbec nevěděla co mám dělat.
Jé taneční, my taky s manžou chodili a bylo to hrozně fajn. Moc jsme si to užívali :-))

Kati - třeba jsi testovala moc brzo. Dokud není MS je naděje. Já testovala cca 14 dní po oplodnění a druhá čárka byla hodně slabá a manža tvrdil, že tam žádná není. Viděl ji až za dost dlouhou dobu a tak tomu, že jsem těhu moc nevěřil. A den tam už byla vidět líp. Tak ještě neztrácej naději.
Jééé. Teď jsem si přečetla, že je tam slabounká druhá. Super. Já bych jí věřila!!! Já mám takovou radost. Kup další testík na zítra.

Bosorko - to je dobře, že už jste doma.

A co já? My jsme v pátek ještě seli trávu - teda sela jsem já a podle toho to dopadlo :-)) Měli jsme koupeno 2 kg semínek a to aby na náš pidi pozemeček mělo stačit. Ale mě přišlo, že jak to seju tak je tam těch semínek hrozně málo. No dopadlo to tak, že mi ty semínka stačili tak na půlku :-)) takže v sobotu jsem jela do Prahy shánět semínka abych to dosela. Manža v soboru ráno odjel na týden pryč a tak jsem byla o víkendu doma sama. A v neděli jsem byla ráda, že prší a nemusím kropit :-)))

Hezký týden všem.

Ryšavka (18+3tt)

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 03.10.05 10:39

A Kati jeden těhu
ppppppprrrrrr­rrrrrssssssssssskkkkkka­neček
jen a jen pro tebe aby ta druhá čárka byla zítra líp vidět.

Ryšavka

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 03.10.05 10:39

Ahoj Zebřičky,

Tak jsem zase po dlouhý době mezi vámi. Byly jsme teď s Eliškou skoro na 14 dní u kamarádky na chalupě v Krkonoších. Jenom jsem si odtamtud přivezla pěknou rýmu, tak se to teď snažím vyležet, abych nenakazila miminko.

BARUŠ, napsala jsi moc krásný deníček, přečetla jsem ho jedním dechem. Mám obrovskou radost a už se moc těším na holčičky. Pohlaď, prosím, za mě bříško.

KATI, nechci něco zakřiknout, ale myslím, že jsi opravdu těhotná, huráááááááááá. To, že se má druhá čárka na testu objevit do pěti minut, nemusí vůbec platit, hlavně když se testuje brzy. Já jsem si například udělala těhotenský test ráno a byla tam jen jedna čárka a ani po 20 minutách se ta druhá neobjevila. Pak jsem musela na celý den odejít a ten test jsem ve spěchu zapomněla v koupelně pod kytkou:-))))))))))))))), a když jsem se večer vrátila, tak na mě čekalo překvapení. Byla tam druhá, i když úplně slaboulinká čárka. Takže držím palce!!!!!!

Holky, já jsem úplně vedle z toho, jak strašně rychle to utíká. Úplně jasně si pamatuju, jak postupně otěhotněla Adka, Vendelína, Lotranda, Baruška...........a připadá mi to opravdu nedávno. A vy už jste skoro před porodem:-))))). Ono se není čemu divit, vždyť Elišce budou za 5 dní už tři měsíce, to je neskutečný.
Nevíte, jak to vypadá s Adkou, ta už to má opravdu za pár.

Andrea2

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 10:43

Holky,
moc vám díky za slova povzbuzení!!! A taky za těhuprskance!!! Když to do středy vydrží, tak pak ještě test zkusíme!

Představte si, že ještě mimo to, že bych teoreticky mohla být těhu, tak jsem dostala poprvé pokutu!!! Za špatné parkování! V centru mi opět jako vždy(!) předepsali málo léků (já jim říkala, že jich bude málo) a tak jsem jela za svým gynekologem, tan má ale dovolenou, tak jsem musela k doktorce, která za něho zastupuje, a zastavila jsem na kraji chodníku, že jen vyběhnu pro recept, jenže jsem se zdržela 30 minut, a ti prokletí policajti zrovna šli kolem. No, nic, zítra tam musím zajít a zaplatit jim to, ale jistě chápete, že zrovna dnes mě to nerozhází!!! Prostě mám dnes trošku více věcí poprvé!!!

Bosorka - moc držím pěstičky, aby jste byli zdraví!!!

Lotranda - moc díky za mega těhubacil, to víš, že jsem chytala jak zběsilá!!!

Baruška - jsem 11 den po KETu s 6 denními embrijky. Tzn. že dnes jsem 29 DC. Ještě jednou tě chválím za deníček!!! Opravdu nádhera, možná, že co nevidět bude taky jako již nastávající mamča psát jak to bylo u nás. Jen nám strach, že nebudu tak úžasná jak ty (spisovatelka)!!!

Karla - moc díky za ty SMS, strašně mě potěšili!!!

To víte, že mám ještě strach říkat nahlas, že jsem (?) těhule. Takže to víte jen vy! Nechci to zakřiknout! Rodičům zatím nic říkat nebude, dokud se to nepotvrdí v pátek z krevních testů!!! Snad nenastane žádné zklamání!

Jdu zase pracovat, pa Kati

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 03.10.05 10:57

Kati já jsem testovala 12 den po ET a vím že v centru kam jsem chodila dopporučovali testo po KETu až 15-16 den takže věřím že jsi těhulka :-)

Lotranda

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 03.10.05 10:58

Ahojky holky,

Baru - moc hezký deníček, a pak že nejsi spisovatelka, já bych to takhle hezky nikdy nenapsala

Kati - takže i já potichoučku gratuluji, protože tentokrát už to prostě muselo vyjít a moc držím pěstičky na další testování

Kaithlin - hmm výlet do skal, to já mám moc ráda, a v sobotu bylo krásně, tak to bylo určitě moc pěkný.

Jinak my už konečně domalovali, je to hotový a moc pěkný, už jen doladit pěknejma závěsama a obrázkama a bude to. Kocour je už na tom snad líp. i když mu tekla krev tak to byl asi kámen, kterej z něho vyšel, ale už zase vrní, tak to je dobrá znamění.
Jinak mě teď tak hrozně bolí břicho, jsem v půlce cyklu,tak to bude asi OVU ( doufám ) ale jako na potvoru jsem dostala opět mykózu (hrozfně na ní trpím). A krom toho to břicho fakt bolelo, nevím jestli je to normální.

Tak se mějte krásně.
papa
Míšenka

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 03.10.05 10:58

no mě tam vypadli písmenka, testovat tam mělo být :-D

Lotranda

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.10.05 11:03

ahojky Kati,
s těma policajtama mám bohaté zkušenosti. Já dostávám pokutu za parkování pořád, dokonce si mě i pamatují. Má taktika je, že jsem na ně milá, ráda zaplatím no a buď mi to odpustí úplně (většinou jo), nebo to mám za 100 Kč. Je pravda, že toho hodně zneužívám a že tam chodím vyřizovat pokuty i za manžu. Ale to oni neví:-DDD Tak doufám, že budou milí i na tebe, na maminu jednu:-DD
Jsem strašně šťastná, že ti to vyšlo, myslím, že je teď takový náš čas. Já se teď budu taky hodně snažit, jo?

Nezlobte se, že nepíšu všem, ale mám tady docela fofry a ještě tu máme dusno v kanclu s mým kolegou. Je nějaký naštvaný, tak si ani nepokecám a jen makám.

Pá Karla

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.10.05 11:09

Ahojky zebřulky,
Báro napsala jsi krásný deníček, četla jsem ho jedním dechem a s pořádně zvlhlým okem :-O ještě,že jsem tu dneska v kanceláři sama. Moc dobře si pamatuju jak jsi procházela IVFkem a jsem moc ráda,ž e ti v bříšku rostou dvě krásné princezničky :-D

Kati tobě přeji ať je ta druhá čárka den ode dne silnější a silnější........... držím kopýtka.

Opět nestíhám, takže si ostatní komentáře nechám na odpoledne až bude víc času :-O

Já jsem prožila bezvadný víkendík, byli jsme u bráchy tak jsem si užívala dětiček a protžoe tak byla taková malá akcička, tak tam bylo dětčiek opravdu spousta a spousta, tak jsem chytala bacílky co to šlo.

Nu a protože v pátek v noci se mojí mamarádce narodilo miminko - chlaepček Davídek, tak jsem včera pádila do nemocnice na ně mrknout. Davídek je krásné 4 kilové miminko, kamarádce dal pěkně zabrat a nakonec se narodil císařem.
No co vám budu povídat, ohladila jsem ho, pochovala jsem ho a dokonce jsem pomáhala přebalovat, takže jsem si užívala. Hned bych tam za nima jela zpátky.

Nu místo toho musím pracovat, ach jo mě to tu nebaví.......­.............­... zatím se mějte krásně papá Maru

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 03.10.05 11:11

ahoj holky,

pisu jen kratce z prace. mam nemocny pc doma, takze nemuzu na net. snad bude opraveny do konce tohoto tydne. pak doctu vsechny komentare a novinky. moc se mi po vas styska, doufam, ze vsechno je tak jak ma.

jo, volala jsem na vysledky triple testu a jsou negativniiiiii!!!! jupiiiii!!!

posilam moc pozdravu,

Marka + koblizek 16+3 tt

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.10.05 11:15

A ještě jsem zapomněla, přístí denčíek jsem slíbila já a chci se pozeptat jestli se tu nenajde další statečná zebra a napíše nám svůj příběh do deníčku na 17.10.05. Tak se hlašte zebrušky moje nejmilejší...­........

A ještě Narcisku, Zdenco držím kopyta co mi síly stačí.
 Maru

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 03.10.05 11:23

Ahoj zebřičky,

Lotrando, děkuji za pochvalu.

Bosorko, teď těch bacilů lítá, ležím doma s chřipkou a bojím se, aby to nějak neublížilo holčičkám, hrozně málo jsem cítila pohyby, ale už je to lepší. Hlavně napiš jaká byla poradna.

Andreo, tak ty už s malou takhle cestuješ. Bříško moc hladím a holky vzkazují, že zdraví všechny tety zebry. Jo a Elišce dej za mě obrovskou pusu na čelíčko.

Kati, já testovala až 17. den po transferu. Jinak posílám obbbbbbbbbbbrr­rrrrrrrr těhu prrrrrrrrrrrr­sssssssskkkkkkkkk. Hele klidně zítra na policajty vybal, že jsi zjistila, že jsi zrovna těhotná a byla jsi mimo a myslím, že minimální pokuta to spraví, oni jsou taky jenom lidi. Celá se červenám, jak mě všechny chválíte a doufám, že tvůj deníček si brzo přečtu a určitě ho budu hltat jedním dechem. Moc moc na tebe myslím a držím kopýtka, seč mi síly stačí.

Ryšavko, tak koukám, že za chviličku tě čeká velký UTZ, už se těším co to bude a hlavně na ty všechny dobré zprávičky.

Míšenko, já taky hodně trpím na různé záněty a mykózy, ale že by mě někdy bolelo břicho při OVU, to fakt neznám, možná by nebylo od věci poradit se s dr.

Holky, všem vám moc děkuji za slova chvály, fakt jsem hrozně pyšná, že jsem to dokázala dát dohromady i když je to asi místy zmatené.

V pátek jdu k dr. a jsem zvědavá, jak to spácháme s neschopenkou, ale po telefonu mi slíbila, že mi jí dá už od soboty 1.10.

Bára

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 03.10.05 11:43

Kati - co to čtu // čárky na testíku, ikdyž ta 2. slabá, určitě jsi těhulka, je to úžasný. Policajti by mě asi taky nevykolejili. Tak se drž ať je druhá čárka silnější a silnější!

Báro - moc hezký deníček, krásně se Tvůj příběh četl.

Zebřičky - už mi konečně včera přiletěl manžílek. Doufám, že hodně dlouho nekam nepoletí!!!

Sima

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.10.05 12:22

BARUSKAII krasny dennicek tvoje zaciatky uz som sledovala aj ja :-) a vzdy som tuzila skoncit s plodenim podobne :-)No ved uvidime.

MARU diki za palceky…no budem snad potrebovat vsetky kopyta co sa tu najdu :-)

KATIaj slaba ciarka je ciarka,tesim sa na tvoj denicek o tehotneni :-)

BOSORKA tak nech je v poradni vsetko O.K.

SIMA tak nie ze si teraz manzela zadusis laskou ked uz je spet :-)

NARCISEK tak ako?Ako sa maju tvoji maly drobci?Kedy bude transfer?

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 03.10.05 12:53

Zdeni každopádně máš moje kopyta a jedny malý kopýtka :-))

Lotranda

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.10.05 13:03

Zdenco - můžeš počítat ze všema kopýtkama co tu máme:-DDD a nejen s kopýtkama. A navíc štěstí se na nás směje, takže vzhůru do těhotnění!!!

Simo - to jste si to museli pěkně užít s manžou, co? Povídej, jaký byl návrat. No a šup do snažení.

Mimochodem byla jsem za Kati, sice jen asi na 2 minuty, ale je moc šťasná!!!!

Karla

 
narcisek
Kecalka 197 příspěvků 03.10.05 13:11

Ahojky zebricky,
tak Vás vsechny zdravim pri pondelku. Zapomnela jsem se podivat, jestli nevysel novy denicek a psala jsem jeste do toho stareho a nez mi doslo, ze je uz novy, tak je 13 hodin :-)

Tak jsem dneska rano volala do laboratore, jak se vyviji embryjka a jen mi rekli, ze se bude pokracovat v kultivaci nasich embryi, ale ani nevim, kolik se oplodnilo oocytu. Tak musim doufat, ze tu kultivaci vydrzi alespon 2 embryjka. Mam si pry zase volat zitra. Kdyz jsem dneska volala, tak jsem se bala, aby to bylo vsechno v poradku a zitra se budu bat take. Tak snad to vyjde a embryjka tu prodlouzenou kultivaci vydrzi.

Báro, napsala jsi moc hezký deníček, sama bych to všechno neuměla popsat tak dobře, jako Ty. Při čtení Tvého deníčku si musí každý uvědomit, kolik útrap, smutku, zklamání a různých emocí člověk prožije na cestě za vytouženým miminkem

Zdenco, jak se cítíš, teď nevím, budeš mít zítra ET? Držím hrozně moc kopýtka ať se Ti embryjka dobře uhnízdí a Ty zahlásíš // na testíku.

Kati, tak to už můžu gratulovat. Určitě jsi těhu. Je to slice slabounká čárka, ale je tam. Postupně při testování se Ti bude určitě zobrazovat zřetelněji a zřetelněji.

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte čím to je, že od té punkce folikulů mě ještě pořád pobolívá bříško a mám ho takové veliké a nafouklé. Může to být ještě tou punkcí? Vcera večer to bylo horší, dneska to je zase lepší.

Zdraví Vás všechny narcisek

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.10.05 13:26

NARCISEK to brucho moze byt po OPU.Ja som hned v den zakroku vypila poobede asi 3 litre tekutin,druhy den asi zo 4/viac sa mi nadalo uz mi isla voda aj usami/ale dnes uz brucho necitim,uz je uplne klud aj ked nafuknute este je.Ale aj tak uz mam v sebe 2 litre.:-)/vody nie alkoholu :-)/No moc info si sa v labaku nedozvedela ale urcite to bude dobre.Drzim palce!

KARLA ja tiez dufam ze ked sa tu tak tehotnie ze by bola odomna trufalost to prekazit :-)A KATI sa necudujem ja budem tiez stastna ako blcha ked moj test ukaze to co ten jej :-))Boze uz aby to bolo lebo zo mna zosaliete.

LOTRANDA diki,teraz uz to nemoze inak skoncit ako pozitivne :-)

Dnes mi v labaku povedali ze embrijka sa maju zivo k svetu a rano uz boli 1× rozdelene a ze teraz okolo obeda alebo vecer uz sa budu delit 2×.Tak ma potesili.

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 03.10.05 13:50

Zdeni klidně z tebe zešílíme vzpomeň si na mě, a je to k neuvěření zítra budeme končit 27tt. Takže neboj to vyjde :-)

Lotranda

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.10.05 15:35

Teda buď zebry tak makají, nebo už mají vyhozené kopýtka na stolečku pěkně doma u kafíčka. Kde jste všechny?

Já už končím v práci a jedu na trénink. Tak pa večer.
 Karla

 
baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 03.10.05 16:28

Ahoj zebřičky,

tak teď jsem si dvě hoďky zdřímla a nevím, co budu dělat v noci, protože na tohle nejsem vůbec zvyklá.

Zdenco, neboj brzo se dočkáš a moc budu držet kopýtka, tohle prostě musí vyjít, když na tebe bude myslet celé zebří stádo. A moje mimísky ti určitě taky drží ta svá malilinkatá kopýtka.

Narcisku, mě taky vlastně pořádně nechtěli nic říct, když jsem volala do laboratoře, ale každý den, kdy řekli, že se bude ještě kultivovat, jsem brala jako velké pozitivum. Jinak já měla břicho pěkně nafouklé a docela mě i bolelo asi tak tři dny, hlavně jsem se hodně hlídala, abych hodně pila. No a z břicha napuchlého z hormonů jsem postupně přešla do těhu bříška. Tak takhle to bude i u tebe.

Maru, já myslím, že tentokrát už se dočkáš i ty a za chvíli budeš přebalovat vlastní miminko(a).

Dneska jsem hodně přemýšlela o tom, kde bych vlastně chtěla rodit. Myslela jsem si, že nejlepší by to bylo u Apolináře, ale hodně lidí mě zrazuje. Docela by mě lákal Motol, tak se musím v pátek poradit s dr. jak to vidí ona.

Bára

 
falco1
Stálice 84 příspěvků 03.10.05 16:54

Ahoj zebrundy,

tak nejdrive reakce k BARUSCE - no ty mi davas,rvu a rvu..krasne jsi to napsala a uplne me rozbrecel odstavec o telefonatu s maminkou…

Jdu si procist komentare..pa­pa..teda zatim papa:-)

 
falco1
Stálice 84 příspěvků 03.10.05 17:24

Tak jsem zpatky:-)

KATI - drzim pesticky a uprimne si myslim,ze pokud tam je tak tam proste ta druha / JE…ja si bohuzel test nestihla udelat po transferu,ale zkousela jsem to hned jak me propustili z nemocnice a to jsem byla asi ve 4-5tt s dvojcatkama a byla hodne slaboulinka a az uschla,tak byla lepe videt..Takze doufat a verit:-) A drzim pesticky a policajty posli nekam:-)

MARKA - gratuluji k negativnimu triplle testu,super…

NARCISEK - brisko jsem mela nafoukle u obou IVF a postupne splasklo,uricte to bude dobre a kultivace ti vybere ty nej nej nej embryjka a zahlasis //..Jupiiiiiiiiii

ZDENCA - taky super zpravicky z laboratore,urcite se budou delit a delit a delit a pak..???No prece //

Urcite jsem na nejakou zebricku zapomnela,ale ja se priste napravim:-)

A ted neco malo ke me…Nepsala jsem od minuleho ctvrtku,protoze za mnou priletel manzilek na vikend,uz jsme totiz meli byt spolu v zahranici,ale veci nabraly necekany spad(nemocnice atd),tak jsme se asi po 6tydnech setkali..Pred chvili mi odjel,neobeslo se to bez slz samozrejme..
Rano jsem byla u doktorky jen na utz ukazat manzilkovi deticky,ale akorat mi zkazila naladu.Tvari se,ze mam umrit nebo co…Mam pry spatne vysledky na bile krvinky a poslala me znovu na krev a ja ted tady sedim a premyslim,co to tak muze byt atd..a mam strach samozrejme.

Opatrujte se.zebrulky a jeste tady zabruslim dnes…jdu se nabastit.

Falco

 
narcisek
Kecalka 197 příspěvků 03.10.05 19:26

Ahojky zebřičky,
tak jsem musela ještě nachvilku mezi Vás. Jste moc úžasní, jak mě tu všichni podporujete a dodávate odvahy. Moc, moc, moc všem děkuji a děkuji za držení kopýtek, protože to budu opravdu moc potřebovat.

Falco, držím Ti moc pěstičky a moc na Tebe myslím, aby Ti ty výsledky dopadly dobře. Neboj, to bude dobrý. Doktoři jenom straší a říkají věci, kterým člověk ani nerozumí. Uvidíš všechno dobře dopadne. Myslím na Tebe.

Beruška - k Apolináři jsem chodila ze začátku, když jsem začínala chodit do CAR. Ale rozhodně se přikláním k tomu, aby jsi u Apolináře nerodila. Připadala jsem si tam jak na obtíž. Nic mi nechteli říct a nechovají se tam k pacientům zrovna nejlépe. Ale je to můj názor. Já bych osobně k Apolináři už nikdy víc nešla.

Zdenca - to je skvělá zpráva, že se mají Vaše embryjka cile k svetu. Držím Ti moc kopýtka, aby se měla takto k světu i ve Tvém bříšku. To je pravda, že mi v laborce vlastně nic moc neřekly, ale já jsem šťastná, že vím, že tam jsou embryjka a že se pokračuje v kultivaci, protože kdyby byly embryjka jen např. 2, tak bych měla ET už dneska a nekultivovalo by se. Vím to z vlastní zkušenosti. Takže z toho vyplývá, že jich je rozhodně více a z toho mám ohromnou radost. Ale nic nechci zakřiknout.

Zatím se mějte moc moc hezky

Zdraví Vás všechny narcisek

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 20:06

Pěkný večer Zebřičky!

Marka- gratuluju k negativním testům!!!

Sima - tak to dnes bude noc, doufám, že už jste manžou v postýlce a užívate si sebe navzájem!!!

Narcisek - určitě vám embrijka zůstanou, jinak by vás nenechali čekat!!!

Falko - chudáčku, bez manžela. Snad to nebude na dlouho? A neumřeš, ona má jen strach! Uvidíš, že budeš v pořádku!!!

Zdenca - takže zítra transfer? A v kolik? Budeme držet pěstičky!!!

Karla - moc díky, že jses stavila, hodně mě to překvapilo a potěšilo, ještě jednou díky za čokoládu!!!

Holky, tak ta MS teda pořád nikde, ale to víte, že mám ještě obavy. Celý den mě bolí v podbřišku, ale tak zvláštně, jako by se mi to tam roztahovalo, spíše tlaky než bolesti. Tak doufám, že to nic špatného neznamená! Opravdu jsem dnes byla šťastná a jsem a nerada bych o to štěstí přišla!!!

Moc vám díky za slova povzbuzení, moc to pomáhá!!! Už aby byl pátek to mám jet na testy!

Krásný večer Kati

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 03.10.05 21:07

Ahoj Zebrušky!
Už je zase nový týden a nezačal nijak hezky. Zatím žádná práce nebude. Asi se fakt hodím jenom do popelnice.
Opozdila se mi MS, což je u mě zázrak. Mám ji dřív nebo přesně. Tak jsem se trochu bála, že teď by se nám to nehodilo a pak jsem si řekla, že by to bylo skvělé. Ale jediné, co jsem zvládla bylo MS. Já jsem přímo továrna. Brečet jsem nemohla, byli jsme u rodičů a to se jaksi nehodí.
Ale já si nechci stěžovat. Já už jsem zvyklá, že mi nic nevychází. Hledám dál a ono se to někdy MUSÍ zlepšit.
BARUŠKO, krásný deníček. Já se ke kartářce bojím, že mi řekně, že všechno bude KO.
ZDENCO, NARCISKU, myslím na vás. Ať se u vám embrijka zahnízdí a zůstanou. Moc vám to přeju.
Už jsem zmrzlá, jdu do pelíšku. Dobrou noc a krásné úterý.
Rafuska

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.10.05 22:37

Zebřulky,
přeji Vám krásnou dobrou noc! Jdu se umýt a pomalu se budu ukládat ke spánku!

Rafuška - nebuď smutná, přece musí přijít čas, kdy se to vše zlepší! Klidně se vypovídej, nám to neva a tobě se uleví! Posílám pohlazení na dálku!!!

Sladké sny Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 04.10.05 07:28

Dobré ráno Zebřulky!

Tak jsem včera deníček zavírala a dnes ho i otvírám?

Jen vás chci pozdravit, takže krásné ráno!!!

Jdu manžovi uvařit kávu a já si dám opět ovocný čaj!

Pa Kati

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 04.10.05 07:48

Ahoj holky a dobré ranko KAti:o)

Báro, jestli ti můžu poradit, tak hlavně nechoď rodit do Motola!!!! Já jsem četla takové hrůzy na rodince, že bych tam nešla ani kdyby to bylo poslední místo na světě. Taky kolegyně z diskuze vykládala jaké tam jsou hrozné a protivné asistentky (ještě z dob komunismu), že tě tam v šest ráno vzbudí tak, že rozrazí dveře, sestra rožně zařve „vstávat, měření teplot“ a to je jen maličkost, oproti tomu, co jsem četla. Podolí bývá plné a jelikož teď několik holek má problémy s čípky, tak byli v Krči a říkali, že si nemůžou stěžovat. Když prý pomineš staré prostředí, tak je to tam super. Hodné a příjemné sestřčky, všechno ti 10× vysvětlí, než ti něco udělají, tak se tě zeptají, budí tě tam normálně po tmě aby nerušili ostatní…atd. Myslím, že na prostředí až tolik nezáleží jako na lidech. Ale to je jen můj názor a skromná rada, nerada bych abys byla zklamaná.

Kati, už zítra si budeš dělat test, co,?

Zdenco, Narcisku: holky úspěšné hnízdění, doufám, že jste do našeho těhotnícího rychlíku stihly naskočit!!!

Vendelina + Emma 30tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 04.10.05 08:13

Vendelína - no, jo! Zítra zkusím další test! Už ho jdu koupit!

Zdenca - takže dnes budeme myslet na tebe!

Holky, jdu se teda pobavit s pány policajty, jak vysokou mi dají pokutu! Takže pa, jestli to stihnu před obědem, tak za vámi mrknu!!! Kati

 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 04.10.05 08:46

Krásné úterní ráno zebrušky,

protože jsem zjistila, že asi začínám trpět sklerozou, tak jsem dnes konečně dala do rodinky fotku Kikinky z 3D UTZ, kterou jsem vám slibovala.

Rafusko nebuď smutná všechno se určitě zlepší. Posíláme s Kikinkou pohlazení

Zdeni a Narcisku pořád držíme kopýtka ať se embryjka vyvíjí a aby zůstali ještě mrazáčci které ovšem nebudete potřebovat.

Kati zítra další testík na potvrzení že jsi těhulka :-)))

Taky vám musím napsat že jsem za celý těhu přibrala jen 3 kg měla jsem strach že mi dr vynadá ale naopak je se mnou spokojen říkal, že to nevadí. Koneckonců při stimulaci jsem přibrala 18 kg tak má malá zásoby :-))))).

Lotranda podle jednoho dr 27+0tt a podle druhého dr. a 3D utz 28+0tt tak si vyberte.

P.S. A jeden MEEEEEEGAAAAA­AATĚHUUUUUUBA­CIIIIIL

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 04.10.05 09:03

Zebricky tak sa na chvilu rozlucim idem si po babetka :-)Diki moc za drzanie kopytok a bacily tehotenske beriem co mi sily stacia ale neham aj pre NARCISKA a naozaj dufam ze ten tehu rychlik este stihame obe :-)Budem na vas mysliet aj ja a aj tym malym „satanasom“ hned o vas poviem :-)Mame byt v CAR o 11.30.Ak vsetko pojde dobre o 15-16.00 som doma a samo sa hned pochvalim :-))
Diki este raz.

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 04.10.05 09:05

Dobré ránko zebřulky,
jak se všechny máte? Já jsem si ráno byla zaplavat a zašli jsme si s manžou na snídani. Bylo to moc fajn. Akorát teď už sedím v práci a pořád tady máme s kolegou tichou kancelář.

Rafusko - nesmuti, ono se to určitě s tou prací vyřeší a ty budeš spokojená. Neboj. Posílám ti jedno velké pohlazení na dušičku.

Zdenco - držím kopyta ze všech sil, dneska to zahnizďování musí dopadnout dobře.

Kati - tak se moc těším na zítřejší testík, ale podle mě je to jasný!!! A dej vědět jak jsi dopadla u pánů policajtů. Doufám, že budou na tebe milí.

Lotrando - hned jdu kouknout na Kikinku, moc se těším.

Vendelínko - to je teda popis porodnice, skoro jak z hororu:-D

Pa Karla

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 04.10.05 09:11

Ahoj holky,
Baru, skvele sepsany denicek. Hlavne ty optimisticke konce jsou uzasne, i kdyz ten nejstastnejsi konec se teprve ocekava. Ja jsem taky slibila prispet, uz bych se do toho mela pustit. Ale do 17.10. to Maru nestihnu, ale vezmu si klidne termin 14 dni potom - 31.10., at mam deadline. Ten 17.10. klidne muze byt zase o nejakem tipu na vylet, o nejakem peknem koutku nasi republiky.

Holky, pekne se to tu rozjizdi. Kati, moc blahopreju a drzim palce, at jsou priste // silnejsi. Ja mela po skoro dvou tydnech zpozdeni tu druhou carku taky dost slabou, dokonce jsme tenkrat nad tim rano s manzelem diskutovali a litovali, ze nemame druhy test, aby si ho udelal manzel a meli jsme srovnani. A dalsi nadejne // zebricky jsou na ceste - myslime na vas a drzime palce.

Baruska - kde rodit ti asi nikdo neporadi, ale nedej moc na ruzne zazitky z doslechu. Kazda maminka ma rozhozene hormony a treba nemusi byt uplne objektivni a tobe muze vyhovovat neco uplne jineho. Od nas z laborky rodila vetsina holek u Apolinare a vsechny byly spokojene (a ja tam hodlam rodit taky, treba snesu i nejake nepohodli, ale je to jedna z nejlepe vybavenych nemocnic pro peci o miminko, kdyby se nedejboze neco stalo a to je hlavni). Ale jedna rodila pred tydnem v Motole a taky spokojenost. Naopak treba jedna rodila pred rokem ve Vrchlabi, rodila snad 30 hodin a rikala, ze ta pece behem porodu nic uzasneho, nektere PA pry studene jak psi cumak (ale to nemusi byt objektivni). Takze to si nevyberes, vse je o lidech a jejich momentalnich naladach.

Holky, preju pekny tyden a moc se tesim na ohlasovany teply rijen.
Bohunka

 
Anonymní  04.10.05 09:25

Ahojky zebričky,
konečne ma emimino k Vám pustilo, celé dva týždne sa mi nedarilo vložiť príspevok, stále som sa vraj mala zaregistrovať a mne to nešlo a nešlo. Neviem prečo, možno v práci máme niečo zablokované. Ale príspevky som čítala a moc na Vás myslela.
Len som mnou je to dosť blbé. Minulý týždeň som dostala MS, bola som v centre, tak som sa tešila na stimuláciu, ale UTZ ma nepotešil, na ľ.vaječníku mám 5-6 cm cystu a s tou sa stimulácia robiť nesmie. Takže má čaká už 4 laparoskopia (bože, ja nechcem), kde mi už ľ.vaječník vezmú a následne stimulácia, aby sa nevytvorilo aj niečo na pravom. Dosť som to oplakala, zdalo sa mi, že bábätko bolo na dosah a zas sa mi vzdialilo, ale už som sa nadýchla a idem ďalej. Kým je aká-taká nádej, budem matičku prírodu otravovať , kým sa nado mnou nezľutuje.
Ale našťastie tu sa schyľuje na lepšie časy, začína ďalšie tekulkovacie obdobie a KATI (zatiaľ len potichúčky, nechcem to zakriknúť) je prvá októbrová (či skôr septembrová) tehulka a tesne za ňou bude Zdenca a Narcisek.
KATI - veľmi, veľmi gratulujem, viem si predstaviť tvoje šťastie. Vidíš, a ty si bola tak pesimistická voči mrazáčikom a takto krásne ťa prekvapili.
ZDENCA,NARCISEK - aj keď sú v labákoch na slovo skúpi, všetko je určite na dobrej ceste a emryjkovia už čakajú na svoje maminky.
MARKA - gratulácia k ďalšej úspešne prekonanej prekážke na ceste za miminkom- Triple Testy. Tak teraz si o to viac užívaj tehulkovstva, a ešte ti býva tak zle?
FALCO - nenechaj sa doktormi zblbnúť, vždy vidia len tú horšiu variantu. Spomeň si na Bohunku, vraj bola pred celkovým kolapsom organizmu a vidíš aká životaschopná zebrička to je!
MARU - a šup na ďalšie snaženíčko, tak nejak mám dojem, že v popredí sú IVF-kárky ale aj ty si predsa nádejná adeptka na tehulkovstvo!
A kde je CAMI, dlho som od nej nič nepočula.

Vaša na 2 týždne stratená Janka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Zebřičkový deníček Bára - 114. díl


Reklama