Zebřičkový deníček Maru - 118. díl

Snažení

Ahojky zebrunky moje nejmilejší, Hlásím se z totálně pracovního víkendu. Teda další takový víkend a bezva bláznivé letní zážitky asi moc nenasbírám :O

Nu ale zase naši mají krásně vymalovaný obýváček, položený nový koberec a i nábytek už je na svém místě. Jen jsem z toho všeho vaření pro početnou rodinku, uklízení.....­....... pěkně unavená. Někdo se ptal co jsem to vlastně vařila - tak tady máte seznam :-D - meruňkové knedlíky, Rybářské lasagne, Vepřovou krkovičku v gulášové šťávě a šťouchané brambory. Pokud by byl zájem o receptíky, ráda vám je sem vložím, byly to všechno fakt ňaminky a všem se dělaly boule za ušima, což mě samozřejmě mooooooooooooooc těší :-D a mám z toho bezva náladičku. Nu a před chvíli jsem dokonce dožehlila kupici prádla, což mě teda samotnou překvapilo, jsem prostě zase děsně akční :-DDD
Ale tím asi soutěž o nejbláznivější zážitek fakt nevyhraju, stejně bych vítězství moc ráda přenechala některé z vás :-)

Slíbila jsem, že vám povyprávím o naší minidovolené z minulého týdne, tak plním sliby a jdu vyprávět.

Odjížděli jsme ve středu dopoledne s lehkým zpožděním, protože zbalit a naložit všechno o autíčka byl fakt nadlidský výkon :-O V úterý večer jsem ještě napekla oblíbené buchtičky a ošklivácky jsem si při tom spálila nohu - jestli se i tohle počítá do bláznivých zážitků tak věřte,ž e jsem si při pečení buchet spálila lýtko :-O Pro ty kdo právě přemýšlí a diví se prosté vysvětlení : dejte si pekáč na jídelní stůl, přiražte si ke stolu židli a z nudy si na židli odložte jednu nožku. Pak už jen stačí přiblížit lýtko k pekáči a popálit si to lýtko. Kdo nezažil neuvěří a i já jsem na to koukala jak!telátko na nová vrata" :-D
Ale zpátky k naší cestě, díky mému „úžasnému" manžílkovi jsme cestou trošku vloudili, protože nás zá:,–(ně nechtěla poslouchat kudy má jet a měl svojí hlavu. Nakonec to nevydržela osádka druhého vozidla a prostě nás předjela a od té doby určovali směr oni :-D Po dobrém obědě ve vesnici Mrákotín jsme konečně dorazili do kempíku a ubytovali se v předem domluvených chatkách. No a začala pohodička, váleníčko, koupáníčko, legrace, grilování....­....... prostě ta pravá dovolená. Fakt jsem si to hezky užili a myslím, že nejenom my dospěláci. Denně jsem se chodili koupat a díky tomu, že jsem s sebou měli nafukovací ostrůvek, jsem u rybníka udělali zábavu asi všem koupajícím. To jsem fakt ještě neviděla - představte si nafouknutý modrý ostrůvek ,na kraji s malou žlutou pláničkou a uprostřed s nafouknutou palmou :-D jak se na něm pere několik dospěláků o místečko :-DDDDD Tak to by byl jeden bláznivý záviteček :-D obzvlášť když jsem s kamarádem celý ostrov unesli. Zapřáhli jsem se za provaz a plavajíce odtáhli ostrov dál od břehu. Trosečníci se nestačili divit :-O Vložila bych fotečku, ale bohužel se nám zablokovala karta v digifoťáku a možná jsem o všechny fotky přišli :-((((( Uvidíme jestli si s tím v servisu poradí.
Jasně, že jsem se snažili i dětičky, ale když děti usnuly tak jsem se teprve bavili po dospělácku. A tak došlo i na kapku alkoholu a jednu noc došlo dokonce i na noční koupání a to ne hned tak ledajaké, ale to pravé nefalšované bez plavek :-O Byla to fakt prča a tak nějak jsem se vrátili o pár let zpátky :-DDDD
Jinak jsem navštívili město Telč a Slavonice, hezky po holčičím jsem si každá koupili nějaký ten dáreček (k veliké radosti našich drahých poloviček :-D), já jsem si koupila hrneček - keramika Maříž, jsou na něm krásné rybičky.
A abychom se taky trošku hýbali tak jsem udělali turistický výšlap na nedaleko Míchovu skálu, kde je super vyhlídka do okolí.

A to je vlastně všechno co jsem všechno zažili, přijela jsem krásně odpočinuta (i když tak trošku nevyspalá :-O) a hlavně jsem se vrátila nabitá energií a s dobou náladičkou. Tak doufám, že mi to dlouho vydrží a budu vám tady tu dobrou náladičku rozesílat do všech stran. Zatím si hezky užíváme léta a nepřestávám plánovat jednu aktivitu za druhou :-D O víkendu mě sice dostihla i MS, ale zvládla jsem to s několika Ibalginama s úsměvem na tváři :-)

Tak a to je konec mého vyprávění, poběžím spát a nechám si něco hezkého zdát :-)

Jitutu držím kopýtka, embrijka už se u tebe v bříšku určitě hezky zahnízdili, tak hezky odpočívej a pohlaď bříško i za mě.

Karličko Tomášek je úžasný miminečko a z tebe na fotkách září štěstíčko. Těším se na tvé vyprávění o porodu.

Mějte se všichni moc moc krásně a pište pište pište papá Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 17.07.06 06:37

Hurááá som prvá, aj keď sa mi tento príspevok podarilo poslať aj ako posledný do starého denníčku.
KATI - ja mám presne ten istý problém - tiež mi pripadá, že manžela akosi neberie, že sa nám nedarí. Som presvedčená, že deti chce, ale akosi tieto naše problémy berie na ľahkú váhu. Už som veľakrát nadhodila otázku: Čo ak deti nebudeme mať? Ale on nad takou variantou vôbec nehce debatovať a ja neviem, čo si o tom myslieť.
JITUTU - takže teraz ti všetky zebričky budú poctivo držať kopýtka, aby sa miminka uhniezdili.
Tak a teraz si idem rýchlo prečítať denníček a pozrieť fotky Karličky a Tomáška.

janka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.07.06 08:07

Kati ještě musím reagovat k tvému příspěvku v minulém deníčku. U nás je to přesně tak, manža o našich problémech nemluví a já mám pak pocit,ž e ho to nezajímá a je mu to jedno. I když vím, že se tím užírá taky. Ale nemá potřebu o tom mluvit. Když už o tom začnu tak se musím trefit do jeho povídavé náladičky což teda opravdu nemívá až tak často. A tak se musím pořádně „vykecat“ tady vám :-D Ještě že se tu máme :-)
Oni to ty naši miláčci prostě cítí všechno jinak, nekdy bych je nejraději naprogramovala na stejnou vlnu :-O

Všem přeji hezký den já jsem denska v kanceláři sama :-( tak je to tu takový divný a smutno, člověk nemá s kým prohodit pár slov tak tu možná usnu :-D
pa Maru

 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 17.07.06 08:32

MARU - ja sa nestačím diviť, kde ty berieš tú energiu: varenie, žehlenie,…
Ten popis víkendu znie tak pohodovo! S manželom sa tiež chystáme na menšiu dovolenku do Slovenského raja, ale až koncom augusta. Takže si ma teraz pekne navnadila, už sa teším na grilovačky, oddych v prírode,…
KARLIČKA - s Tomáškom Vám to obom moc pristane. Je to iste nádherný pocit - mať miminečko pri sebe. Tomáško je táááák sladké bábätko!
PANDA - to ma mrzí, že máš ťažké obdobie! Neboj, nejako sa to všetko časom samo vyrieši. A ak máš pocit, že teraz nemá význam mať dieťatko , tak to radšej odlož. Asi nie je nič horšie ako mať miminko s človekom, o ktorom nie sme 100% presvedčené, že bude dobrý otec.
MICHAELA - nech ti tá boľačka rýchlo odíte, lebo na ňu všetky zebričky vletíme a odoženieme ju.

V stredu sa chystám do CAR na konzultáciu (volali mi, že mám schválenú druhú žiadosť na IVF), ale pravdupovediac sa mi moc nechce. Akosi nemám náladu na rozoberanie nášho problému a na plány ohľadom lapárky. Je mi príjemnejšie, myslieť si, že som v poriadku a že mimčo príde (nejakým zázrakom) aj samo.

janka

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 17.07.06 08:34

Ahoj Zebrušky!
Tak dnes jdu zase až odpoledne. Ale až tak moc mi to nevadí, trošku sem si pospala, koupat se stejně nedá a příští týden už mám dovolenou.
Víkend byl všehochuť, práce, návštěva, nicnedělání. Bylo to moc fajn. Dokonce jsme byli záchranná výprava pro bratrance, kterému došel v autě benzín. A protože se dobré skutky dělají těžko, museli jsme aý na druhou benzínku, na té první totiž byla cisterna a zavřeno.
KATI, nemáme ty naše chlapy přes kopírák? ten můj se také tváří, že se ho to netýká a že to „nějak“ půjde. Navíc ho s adopcí otravuju a tlačím ho do toho a to se mu nelíbí. Jenomže mě tlačí čas i jeho, ale to si asi neuvědomuje.
KARLIČKO, doufám, že se už jenom s Tomáškem užíváte. Moc na vás myslím a za případnou škytavku se omlouvám.
Měla bych jít žehlit. Nechce se mi do toho, ale nemůžu chodit jako bych vylezla krávě z tlamy.
Krásný den
Rafuska

 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 17.07.06 08:37

KATI, MARU - všetci chlapi sú asi rovnakí. Nemajú tú potrebu vyrozprávať sa, asi sa len vnútorne trápia sami. Preto som rada, že ja mám aspoň Vás zebričky a tu si môžem „vyliať“svoje trápenie. Ale čo potom tí naši chlapi, nemajú to s tým svojím nerozprávaním ešte ťažšie?
 janka

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 17.07.06 08:51

DObré ráno, hlásím se po delší době totálního vyčerpání, nicméně dnes je to už zažehnáno. Eminka mě konečně po týdnu nechala vyspat! Byla nemocná, afty, horko, teplotka, zoubky, no řeknu vám, žádná sranda! V rychlosti chci jen reagovat na fotky TOmáška a Karličky!

Karličko TOmášek je úžasnýýýýýýýý­ýý!!!!!A jaký už má dospělácký kukuč!!Fakt krásné donošené, kulaťounké, broskvičkové miminko! A ty jsi nádherná!!!Hodně štěstí!

Katinko co to máš za ošklivé trápení:o( Já myslím, že takovou tou nezůčastněností, ti chlapi zakrývají, že je něco v nepořádku protože by si museli přiznat chybu u sebe. A do toho se jim nechce, oni jsou přece páni tvorstva a nějaký doktor jim do toho zasahovat nebude. Je to jen o ješistnosti…bo­hužel:o( Ale uvidíš, že bude zase dobře…

Maru ty jsi expertka. Hezké zážitky, al ejá mám pocit, že vyjen jíte!!!!!!!:o))))No bodejť, když vydáváte tolik energie:o))

Vendelina

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.07.06 09:22

Taky je to papání na nás vidět :-O :-DDDDD
Ale 3 vařená jídla za 2 dny (obědy,večeře)to zas není tak moc, pro celou rodinku :-O

Uf teda vy jste si užili nemocí, hlavně že teď už je Emičce dobře a ty to koukej pořádně dospat!!!
 Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.07.06 09:40

Dneska tu bud asi pořád nakukovat páč je tu klídeček, asi se všichni lidičky šli koupat :-D

Janko já musím pořád něco dělat :-O mám to po mamušce, ale zase si nemysli my si pak lidně sedneme na zahrádku k frapíčku a jen tak povídáme a odpočíváme .-) a nadáváme jak nám roste plevel :-D
Dovolenou si určitě prima užijete. Ve středu držím kopýtka ať to v CARu pěkně proberete, i když na to teď nemáš náladu. Řekni si,ž e teď to naplánujete, pak si užijete dovolenou a léto a pak už to miminko určitě přijde ať zázrakem nebo s pomocí doktorů.

Rafusko proč se u vás nedá koupat? Je špatná voda? Co plánujete o dovolené? povídej jsme zvědavky :-D

Chi koukám, že jsme hned zkraje týdne hezky začali probírat ty naše chlapouny :-D No nemají zlobíkovat, žejo?
Ten můj se prostě zažere do práce a do koníčků a na chvíli naše snaženíčko vymaže z paměti :-O prostě to v tu chvíli neřeší. Jojo mám pocit,že máme ty naše miláčky přes kopírák, všichni jsou stejní.......... tak co na ně vymyslíme? :-DDD
 Maru

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 17.07.06 10:24

ahoj zebřičky,
jů nový deníček......jdu číst:-)))

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 17.07.06 11:23

ahoj zebricky

KARLICKA ste z malym uzasni…nemam slov…este raz BLAHOZELAM!

MARU ty teda stihas!To ja som pri tebe len mrtvy chrobak.

JANKA neboj,obcas ta nechut k IVF pride ale uvidis ze to je len nakratko…o chvilu zas budes „v tom lietat“ s nami :-)

KATI tiez mam pocit ze u nas „manazujem“ IVF len ja sama.....tvari sa obcas len ako sponzor toho programu…po KET-ku sa so mnou dokonca ani nebavil…lebo som sa vyjadrila ze „tato macka vo vreci je dost draha a uz nemam sil a optimizmu tie macky dalej kupovat“ on v to veril viac ako ja a bol sklamany ze uz dalej nechcem ist.tak sme sa dohodli ze este vyuzijeme treti pokus a dost.Trapi ich to!len sa nechcu o tom bavit a aj pre tu ich muzsku jesitnost :-)Ani ten moj si nechcel pripustit ze jeho spermie nie su O.K. dokonca aj po prvom spermiograme hovoril ze mozno len splietli vysledky az to konecne pochopil povedal ze si mam najst niekoho ineho…Muzi to skratka beru inak a na vsetko maju okamzite riesenie a „somarinami“ sa nemienia zaoberat.

VENDELINA tak to ti nezavidim,nech je to stale uz len lepsie!

Ja sa tesim uz na vikend v piatok ideme do Luhacovic jurovmu kolegovi na chalupu.Tak si budeme uzivat kupelneho mesta cely vikend a chcela by som sa zastavit v Lesnej v ZOO vraj je krasna tak som zvedava.

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 17.07.06 11:37

Maru:tak jste si to pěkně na minidovče užili,to je dobře.Škoda těch fotek,ale třeba to ještě není ztracený:-)))

Teda až zas budeš vyvářet,přivez mi taky jo???
Praha 10 číslo baráku taky 10 a najdeš mě doma:-)))))))))))))))))))

Receptíky beru,až budeš mít čas:-)díky

Maru:kdy vlastně jdete do dalšího pokusu?teda jestli se nezlobíš,že se ptám........

No taky doufám,že se embrijka už chytli.......ale zatím se cítím všelijak......dva dny už mám alergickou rýmu a je mi pořád zima!!!!!manža mi nedovolí se moc hýbat,smím ležet,čůrat a kakat.Nic víc,tak není divu že je mi pořád zima i v těch vedrech:-))))))
Dnes je v práci,tak snad to bude lepší:-)))
Ale hlídá mě i tak přes Skype......je to zloduch:-))

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 17.07.06 11:50

Zdenco máš naplánovaný super víkedník, a v ZOO prosím vyfotit zebry :-D
Nevěřím,že jsi mrtvý chrobák :-D však známe tvojí Sisu ona by tě moc dlouho k klídku nenechala .-)

Jitutu já bych papání přivezla, ale větší hrnce už doma nemám a ty moji žrouti to všechno snědli :-D Receptíky někdy písnu.
Vůbec nevadí, že se ptáš, ale stejně ti nic moc neodpovím :-D, protože já sama nevím. Určitě to nebude v létě, musíme dodržet minimálně 3 měsíční pauzu mezi IVFky, takže jsem vyhlásila to bezstarostné léto a pak se uvidí............. Fakt ještě nejsem rozhodnutá, už teď vím,ž e to budou nervíky a musím si sama pro sebe vymyslet strategii jak to zvládnout :-O Ale neboj budete to vědět jako první.
To je dobře, že tě manža hlídá, hezky odpočívej a hlaď bříško a přeju aby ti už nebyla zima.
 Maru

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 17.07.06 12:17

Ahoj Zebricky,

Maru, jsi proste uzasna, muzu si te na chvilku pujcit:) ze by si me to vsechno naucila:))

Jitutu, urcite uz se zavrtaly, drzim palce. Teda manza te fakt hlida, ale to krasny:))

Holky, s tema muzskyma je fakt vsude stejny, u nas je to chvili jakoby dobry a pak to zacne. Vubec nepripada v uvahu, ze by mohl byt problem i u nej, to proste ne, jindy zase at si to zkusim s jinym chlapem, ze to treba pujde. Pak zase, ze je to moje vina, ze kdybych byla normalni, uz by to bylo. A uplne nej je kdyz to dostanu, tak se pta na kolik procent ze to nevyslo, no chapete to. Ach jo.

Ach jo, rano jsem to dostala, tak moc jsem verila, ze to na dovce vyslo, prdlajs:( Tak jsem se rozhodla, zkontaktovala jsem tu kamosku, ta doktorka ma do 26.7. dovolenou, tak hned pak tam naklusu, sice je to trosku z ruky,ale jdu do toho, tak uvidime.Omlouvam se za spatnou naladu, priznam se, ze jsem i trosku pobrekla:(
Navic mam na zadech nejakou vyrazku, vypadalo to jako pasovy opar, bleeeeeee, ale zrejme je to slunecni ekzem, desne to boli, ach jo, ted to bricho, vedro, kombinace fakt skvela.

Jdu se pokusit udolat Misaka ke spanku, zatim tady trapi male detske pianko, dostali jsme ho od kamaradky, priste ji nadelim bubinek:)))

Mejte se krasne a zas nakouknu

Míša a Mišák(pozitri 2,5 roku)

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 17.07.06 15:37

Ahoj zebřičky, moc vás zdravím při pondělku!

Karličko - moc Ti gratuluju k narození Tomáška. Na fotce vypadáte moc spokojeně a číší z vás štěstí.

Jitu - určitě se mimísci zavrtávají do bříška. Buď na sebe opatrná, mysli pozitivně a to by bylo, aby nebylo.

Míšo - špatná nálada určitě brzy přejde. Tvoje holčička Tě určitě rozveselí.

Zebřičky, chci vám přeposlat jeden článek od dr. Laciny, který má pozitivní zkušenosti z uživáním tzv. mladého ječmene. Neděste se, je to docela dlouhý článek a dlouhodobým snažilkám by mohl dát další šanci, aby se dočkaly svého miminka, když už ta lékařská věda selhala. Já osobně asi do toho půjdu, při nejhorším budu zdravá a vyčistím se od těch všech hormonů, co jsem si píchala při IVF. Na konci toho článku bude odkaz na www stránky, kde se můžete dočíst podrobně o tom přípravku, jaké má vitamíny, popř. kontakt na firmu.

ZELENÁ MIMINKA

Jak plyne čas a stále více uživatelů má pozitivní zkušenosti s užíváním zelených potravin, objevují se postupně nové a nové poznatky a souvislosti.
Jedním z posledních zjištění je, že se objevují početí takzvaných zelených miminek, kdy jejich matky, které byly předtím dlouhodobě léčené pro neplodnost, po dlouhodobějším užívání Mladého ječmene, přes všechna pesimistická rodinná i lékařská očekávání, otěhotní a to je velkým překvapením nejen pro ně samotné a jejich partnery, ale především pro jejich lékaře - gynekology.
V uplynulých třech letech jsem zaznamenal sedm takto počatých miminek a po zvážení všech skutečností a i podle názoru samotných maminek, má právě Mladý ječmen tu největší zásluhu na tom, že se tak stalo. Čemu přičíst tento úspěch? Jistě vynikajícím vlastnostem Mladého ječmene a zelených potravin obecně.
Jak mnozí z Vás vědí, zelené potraviny mají na náš organismus komplexní účinek.
Mezi základní vlastnosti Mladého ječmene patří adaptogenní účinek. To je harmonizující vliv zelených potravin jak na fyzický, tak i psychický stav těla. Ten přispívá k tomu, aby se upravily utlumené či zvýšené hormonální funkce nejen ženských pohlavních orgánů, ale i všech spolupodílejících se systémů - např. štítné žlázy a hypofýzy. V praxi to znamená především pravidelný menstruační cyklus, který je předpokladem i správné ovulace.
Dalším významným účinkem je protizánětlivé působení Mladého ječmene, které napomáhá zlikvidovat záněty adnex, tedy vaječníků a vejcovodů. Stejný účinek se uplatní i u chronických zánětů dělohy a pochvy. Důležité je odstranit nejen tyto záněty, ale všechna zánětlivá ložiska v těle, protože se tak významně zvýší jeho obranyschopnost a vše začíná fungovat tak, jak by mělo, tedy normálně.
Mohutný antioxidační účinek chrání vznikající a rostoucí vajíčko před degenerativními změnami a napomáhá tak jeho zdravému vývoji a dozrání. Stejně tak příznivě působí i na děložní sliznici a tím připravuje místo budoucího zahnizdění oplodněného vajíčka. Živiny, které s sebou Mladý ječmen do organismu přináší jsou pak důležitým předpokladem všech předchozích dějů, protože jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému a jednotlivých metabolických dějů.
Neméně významný je i očistný účinek Mladého ječmene. Odstranění jedovatých látek z těla nejen znamená mnohdy zá:,–(ní předpoklad úspěšného oplodnění vajíčka a následného donošení plodu, ale zároveň chrání i plod samotný před budoucími zdravotními komplikacemi. Je totiž zjištěno, že během vývoje plodu dokáží jedovaté látky a těžké kovy obsažené v těle matky prostupovat přes placentu do vyvíjejícího se plodu. Takže po narození dítěte má sice maminka o 50% těchto látek méně, jenže těch zbývajících 50% se neztratilo. Má je v sobě právě narozené miminko. Proto je nesmírně důležité tyto látky odstranit z těle ještě dříve, než dojde k početí. A to právě zelené potraviny při dlouhodobém a pravidelném užívání velmi dobře umí.
Abychom však nenechávali vše jen na ženách.
I mužská neplodnost se významně na tomto problému podílí. Nejčastějším problémem u mužů je malé množství ejakulátu, snížená pohyblivost spermií, či vývojová degenerace spermií nebo jejich následné poškození vlivem chronických zánětů prostaty a močových cest.
Negativně na spermie působí i všudypřítomná oxidační činidla, jedovaté látky a vysoká koncentrace těžkých kovů v organismu. Navíc většina mužů trpí nedostatkem živin, které jsou základním předpokladem vzniku dostatečného množství kvalitního spermatu. (Především zinku a selenu.)
Zelené potraviny dokáží i tyto nepříznivé okolnosti zvrátit. Navíc jsou výborným zdrojem energie a vitality, která mnohým mužům schází, takže podstata jejich neplodnosti nemusí být ani tak ve výše uvedených problémech, ale v přirozené lidské vlastnosti, lenivosti.
A tak, chceme-li zabránit vymření vodníků v Čechách po meči či po přeslici, sáhněme po zelených potravinách, ať máme sílu Zelená miminka nejen stvořit, ale i řádně vychovat. Nejdůležitější je však to, že zelené potraviny nám zaručí že Ona i My budeme kypět zdravím a dobrou náladou.

A tady je ten kontakt. Doufám, že jsem vás tím nějak neotrávila, ale myslím si, že to stojí minimálně za přečtení.

http://www.gw-int.net/index.htm

Hezký den Sima

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 17.07.06 19:31

Konečně mám opravený počítač, byl to nějakej větráček či co, já tomu prd rozumím. Konečně tu můžu být zase s Váma. No mám za ten týden co dohánět koukám.

Karla - už jsem jí posílala SMS s gratulací, je moc hodná že mi ji poslala .Akorát mi nejde se kouknout na fotku Tomáška, mám ten PC nějaký celý divný po té opravě zas.

Jitutu - držím kopýtka ať se mimísci zavrtávají a pořádně!!!!

Holky představte si že jsem byla v sobotu v Rožnově-byla tam pekařská sobota a potkala jsem tam Ajju s Adámkem a tatínkem, no já bych ji neviděla kdyby se ke mě nehlásila to je co? Já jsem totiž hrozný slepouš, do mě se musí kopnout abych si všimla.

Dnes jsem byla naposledy v poradně a taky už na porodním sále na ozvech, Tomášek byl samozřejmě se mnou a koukal když tam nesla sestřička ze sálu čerstvě narozené miminko, na ozvech Nellinka vyváděla tak že sestřička říkala že máme divoké dítě, no jestli jí to zůstane tak se asi moc nevyspím.Za týden jdeme znovu a ještě na měření průtoků a takové to předporodní vyšetření, normálně už to na mě začíná doléhat že jako už asi brzy budu rodit, no ale jestli budu přenášet jak Karlička tak mě asi picne.Romča říkal že ať klidně přenáším až do devátého srpna že má svátek a to by byla paráda k s vátku dostat miminko ať to tak prý naplánuju, no prostě chlap.

Kati - prosím o doplnění na nástěnku kontrola 24.7.

Holky to je zase román, ale nedivte se týden jsem s Váma nebyla a teď jdu do podrobna všechno přečíst.

NellaB 37+1tt Nellinka

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 17.07.06 23:28

Hezký večer, zebrušky!
Tak jsem se vrátila z príce a ještě nespím. Nějak po odpolední hůř usínám. Dostala jsem výplatu a jsem z ní moc nadšená, tolik jsem nečekala a v pátek už jsem doma. Tak se mi dneska báječně dělalo, i když chlapi šíleli a já jsem ani neměla čas dojít na záchod. Holt, pásová výroba.
MARU, já mám dostat mrchu a manžela vyzvedávám z práce, když mám ranní. Takže týden mám utrum. A asi pojedme na Slovensko za tetou. naposled jsme se viděli na pohřbu, tak ať se vidíme i za lepších okolností. Také se chystám umýt okna a napulírovat domeček , když mi na to nezbývá moc času a energie a hlavně se bude jezdit koupat, to já miluju.
Jdu skusit spát. Dovbrou noc.
Rafuska

 
Alex012
Stálice 58 příspěvků 17.07.06 23:38

Ahojky zebřičky,

opět se po delší době hlásí jedna zatoulaná zebra. Maru už ani černé puntíky nepomáhají, abych se dokopala k nějakému psaní. Nějak mi nezbývá čas. O víkendech většinou někde jezdíme nebo něco zařizujeme.
Minulý týden jsem byla sama v práci a tak jsem kmitala , protože kolegyně měla dovolenou a když jsem pak přišla domů byla jsem ráda, že sedím a jen tak čučím do zdi.
Minule jsem tu psala jak se nám všechno poprdělo. Docela dobře to pokračovalo. Tak jen pro vaši informaci, protože vím, že jste zvědavky.
Kotel naštěstí stačil vyčistit a stačilo na to 1600,– Kč což bylo fajn.
Tak sklo u auta už máme také vyměněné (platí pojišťovna), zato se podělal startér a na ten se naštěstí vztahuje záruka tak ho vymění grátis . Akorát se divily, že to není možný, no u nás asi jo.
U žehličky kterou už jsem si měla vyzvednou po reklamaci vyměnili jiný díl tak jsem jí tam musela opět nechat. A jak mi je ta stará dobrá a to jsem jí už chtěla odvézt do sběrného dvora.
Aby toho nebylo málo a podotýkám, že si nic nevymýšlím.
Zjistila jsem, že mi prochází technická u mého auta (doporučuji všem překontrolovat).
Tam zase přišel chlápek na to, že nemám nějakou manžetu na poloose, tak auto putuje dnes k opraváři.
A zakončila jsem zjištěním, že manželovi prochází mezinárodní řidičák , zrovna když budeme na dovolené a bude ho potřebovat, tak si ho honem nechal dělat, naštěstí ho udělají za jeden den.

Tak jsem se k tomu vlastně dopracovala, budu končit happy endem, protože jsem vám chtěla vlastně jen napsat, že tu dalších čtrnáct dní nebudu, protože jsme si udělali radost a zítra v 12:35 hod. odlétáme na dovolenou na Rhodos. Už se moc těším.

Mějte se krásně a užívejte života
To vám přeje Alex
Pa Pá až 1.8. 06

 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 18.07.06 07:14

SIMA - tiež rozmýšlam nad nejakou očistou tela. Pozrela som si na nete stránky, ktoré si opísala, ale nie je tam cena produktov. Asi to nebude zrovna najlacnejšie, však? Nedávno som sa dozvedela informácie aj o inom produkte, je popísaný na stránke www.phyto.cz. Určite uvažujem nad jedným z týchto produktov, len sa neviem rozhodnúť ktorý. Asi bude rozhodujúca cena, no uvidím. Ak mi to zrovna nepomôže, tak mi to určite neuškodí.
 janka

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 18.07.06 09:51

dobré ráno zebry,
mě moc dobře nezačalo:-(((((
vzbudila mě paní z byťáku,že chce nový klíč od baráku a že ten náš barák předali už nové majitelce!!!!!!!By­dlíme ve vilce se zahradou,ale do nedávna to bylo státní.Jsou tu 4 byty!!!!!!!
Když jsem se ptala,jaktože my nic nevíme,řekla,že se vše včas dozvíme!Co je to včas?????
Pro mě už bylo včera pozdě!Malá tady chodí do školy a zrovna měnit to nechci!!!A zahradu máme udržovanou a osázenou a vůbec mě to sere!!!!!!!
Strčej nás do paneláku a já se zblázním:-((((

Ještě k těm vrtáčkům u mě v bříšku,včera jsme si s manžou pustili film a já myslela,že to ani nedokoukám.Mě tak hrozně bolelo v podbřišku!!!!!!!!
Pak jsem ani nemohla zabrat,pořád to bolelo!
Snad je to dobře:-)))))))))))))))))

Každou noc vstávám tak 3-5× čůrat!!!!!!Chci spinkat a furt se budím na čůrání:-(

No jo dnes jsem vás asi nepotěšila,mám nějakou divnou náladu.......­.......

tak všem krásný den :-)

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 18.07.06 10:21

ahojky holčiny,

nejprve musím pogratulovat Karličce jak to všechno zvládla, a popřát Tomáškovi do života jen samé štěstí a radost.

tak se zase hlásím po týdnu, dorazila jsem do práce, kolegyně měla narozeniny a musela jsem podepsat mateřskou, tak aspoň můžu na chvíli k vám.
S Bobánkem se máme dobře, jak nechodím do práce,tak už mi ani moc neotékají nohy,to je fajn.Už pomalu nakupuju oblečky,už toho mám docela dost. Mamka mi v sobotu koupila fusak na zimu do kočárku,tak vlastně už mi zbývá jen celý přebalovák, vanička,podložka do vaničky a pár takových drobností. No každopádně bychom to měli stihnout do konce července, jelikož přítel bude celý srpen na školení a bude domů jezdit jen na víkendy,tak nevím.

Jinak Bobánek se asi snaží přetočit,zatím mu to nejde protože mi dělá neskutečný vlny na bříšku. Hlavičku má pěkně u žeber,hodně jí cítím,tak ji přes bříško hladím, hlavičku makovičku malou krásnou.

Teď si uvědomuji, že je na řadě Nella s porodem a pak už já, ježiš to hrozně letí.

Tak se zatím mějte,zase se ozvu.

Míšenka+Bobánek 32+2tt

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 18.07.06 10:34

Ahoj Zebrušky!
Já už skáču a ještě je za mnou vidět trošku práce. Pes v noci zase trochu zlobil a udělal do manželových trenýrek pár děr. Nevím, co ho to občas popadne. Já mívám spodní prádlo a kapesníky na skříni, nejsem přece psova zásobárna věcí na hraní.
Venku se dělá docela vedro, snad zase nebude v práci na padnutí. A dovolenoui mám už od pátku. Tak mám obrovskou radost. jenom přemýšlím, že si koupím tampóny, abych se mohla i ve vedrech koupat. Jinak se má sádlo všechno rozteče. :-))
NELLO, jsem moc ráda, že už ti počítač funguje a že jsi tu s námi. Pohlaď Nelinku, a že se na ni moc tešíme.
Hezký den všem.
Rafuska

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 18.07.06 19:01

no zebřičky,to nebude mít šéfka radost......kde dnes jste??????

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.07.06 21:16

Jitutu - asi si všechny užívají sluníčka, i když teď večer nevím. No já jsem byla taky venku u našich na zahradě a koukala jsem na Tomáška jak řádí v bazénu.No samo že mě překecal a zůstal u babičky a zítra večer dojede domů, no ale co já budu celý den dělat nevím asi se nudit.
Možná že to čůrání a pobolívání v podbřišku je dobré znamení, já i když jsem otěhu normálně tak jsem to měla úplně stejné.Těhuprská­ááááááááááááá­áááááááám.

NellaB 37+2tt Nellinka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.07.06 22:03

AHojky zebrunky,
dneska vás jdu jen v rychlosti pozdravit, včera jsme byli ve městě na kinematografu bratří Čadíků na filmu Příběhy obyčejného šílenství a protože se rpomítalo venku až do půlnoci tak jsem dneska totálně unavená tak nezvládnu ponocovat jdu spát. Zítra napíšu víc.
Mějte se moc hezky pa Maru

PS: Lostris teda koukám, že tebe ta práce teda chytla až moc, vůbec se tu mezi námi neukážeš :-(((((( a nám se po tobě táááááááááááá­ááááááááááááá­ák stýská :-((((((

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 18.07.06 23:04

Ahoj zebrušky!
Už jsem doma a hrozmě unavená, deláme, až se z nás kouří a ještě dva dny dělat budeme. Uf, šéfové nám chcou dát asi nejevo, že si dovolenou musíme zasloužit.
Dozvěděla jsem se, že manželka bratrance čeká miminko někdy začátkem příštího roku. Mám pocit, že všichni okolo budou mít miminka a já bude jenom koukat, moc jim to přát a hrozně závidět. Sedm let už nedělám nic jiného a zatím ani světlo na konci tunelu. Ne, nechci si moc stěžovat, jenom už bych moc ráda měla miminko také a nemůžu…
V listopadu ještě ohlásí švagrová, že budou mít to páté a já jdu dobrovolně k Chocholouškovi.
Než usnu, tak budu usilovně přemýšlet, jak si já budu užívat. Jenom s mrchou za zadkem to půjde ztuha.
Končím mé neradostné pojednání a jdu se z toho vyspat. I když jsem teď najednou nějak chtěla napsat vycpat. :-))
Dobrou noc
Rafuska

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 19.07.06 09:01

Krásné ráno!

Kde jste všechny?

Tak si představte že jsem včera zjistila že nemám rodný list, myslela jsem že mě z toho picne, tak musím jet vyřídit nový, ale jak mě se nechce. Myslela jsem že do porodnice bude stačit občanka a prdlajs.

Tak se na Vás kouknu později.

Rafuško - nesmutni, dovolenou si určitě zasloužíš i to miminko, ale holt na sebe nechá móc dlouho čekat.Co adopčátko už máte požádáno?

Holky pošlete mi prosím některá v e-mailu na některou z Vás telefon, protože mám mobil jen na Karličku a ta má teď úplně jiné starosti a kdyby mě to náhodou chytlo tak Vám nemám jak dát vědět že už je to tady!

NellaB 37+3tt Nellinka

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 19.07.06 09:38

Ahoj holky :o))) tak jsem dneska došla do práce, no moc se mi nechtělo, ale co se dá dělat!
Prázdniny si docela užívám, je přece jenom hezky, takže je to pohoda!
Poněkud mi to kazí jenom stálé problémy s bejvalým, opět přišla další exekuce a můj právník je na dovolený, tak jsem jim psala a doufám, že se to pozdrží až se vrátí! Jsem z toho dost zničená, přece jenom mi jde o můj domov a jediný kdo by o něco přišel jsem já, bejvalej by na tom jenom vydělal!!! Doufám, že tentokrát nebude spravedlnost slepá!
Bejvalka taky nic moc, snaží se zvládnout všechno sama, takže máme malýho snad ještě míň než loni i předloni :o((( malej je v poslendí době nějaký smutný, vůbec nechce domů, je mi ho strašně líto, ale bohužel s tím nic nenadělám!

Karličko - moc gratuluju k narození Tomáška!!!!

A co Cami?????

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.07.06 11:01

Nello moje číslo na mobil máš v emailu.

Holčinky já sjem uvařená do teď jsme jezdili v autě :-((((((

Ozvu se později pa Maru

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.07.06 12:08

Ahoj Zebrušky!
Tak vám píšu od oběda. Za chvilku musím jít do práce. Byla jsem na krásné procházce se psem. Vrátila jsem se sice zpocená až hrůza, ale osprchovala jsem se a je mi fajn.
NELLO, o adopci jsme ještě stále nepožádali. Manžel se lekl těch papírů a stávkuje. A prý ho do toho moc tlačím.
MARU, už sis dala něco studeného na osvěžení?
KATI, nějak se neozýváš. Jsi na chalupě nebo snad nějaká ošklivá krize? Nebo si naopak užíáš s Karličkou a Tomáškem?
JITUTU, jaká byla dnešní noc? I když s tím nemám žádné zkušenosti, tak doufám, že ti to vyšlo a v centru ti to potvrdí. Já jsem necítila vůbec nic a nevyšlo to.
Hezký den všem
Rafuska

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 19.07.06 13:39

zebřičky moje,

jsem úplně vyřízená.....:-((((((

včera večer kdybych si nelehla na zem tak bych omdlela,bylo mi super zle,hustý,,,,ne­mohla jsem ani usnout:-((

a dnes ráno jsem se dozvěděla že ten státní barák ve kterém bydlíme,vrátili před půl rokem původním majitelům z Izraele a ten to prodal jiné firmě a ta to má k demolici.Už to tu vyměřují na tu demolici a o nás nájemnících nikdo neví!!!!!!!!!!
prodali to bez nás:-(((((((((

se asi poseru!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!

mám depresi jak hrom

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 19.07.06 14:17

Jitutu - tak to je mazec, to Vám musí nabídnout snad nový byt ne?Hlavně se nesmíš teď stresovat fakt ne! Vím že se mi to kecá já takové problémy nikdy s bydlením neměla, ale těm dvoum kulíškům co máš u sebe by to nedělalo dobře!!!!!Moc na Tebe myslím a držím kopýtka ať všechno dobře dopadne!!!

Rafuška - ten můj o adopci nikdy ani neuvažoval a nikdy by žádné adopčátko nechtěl, to mě dost mrzelo, říkal že má Tomáška a když nebudeme mít žídné mimi spolu tak mu to nevadí. Sama bych ho taky nenutila, nech tomu volný průběh a uvidíš.

Twiggi - to je teda hrůza s těma exekutorama, máš to pořád dokola a konec nikde, u nás mají darebáci zelenou holt no.

Vrátila jsem se z té Olomouce a docela mi je hic, naštěstí byla na matrice moc hodná a ochotná paní a mám rodný list, dnes budeme hledat ten Romčův a jestli ho nenajdem tak si ho musí jít taky vyřídit, to je to stěhování u toho se vždycky všechno vytratí.Jdu si dát ledovou sprchu ať se trošku vychladím, ještě že doma je chládeček.

NellaB 37+3tt Nellinka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 19.07.06 16:23

Ahojte kočky,
tak jsem zase na skok doma z chalupy, ale čeká mě hromada práce, tak jen na chvilku jsem tu.

Maru - vidím, že prázdniny prožíváš podobně jako já - pracovně. Já už začínám odpadat, ale těším se, až to budeme mít na zahradě hotové. Jen ty vedra - nic moc.Vždy si s manžou přivstaneme, aby jsme nepracovali v tom vedru, ale stejně nakonec to táhneme až do večera. Už je to ale asi 4.den takže padáme na nos.

Dnes jsme dojeli domů, protože mě čeká zavařování okurek a chci udělat utopence, uklidit doma, zalít kytky, vyprat prádlo a zítra ráno nakoupit a zpátky na chatu! Ufff!

Na víkend by jsme měli jet do Brna, jako že si odpočinout k babičce, ale ona jde na operaci, takže ji s mými rodiči budeme malovat celý byt…takže další práce. Snad si aspoň v srpnu odpočinu po IVF.

Já taky o víkendu dostala MS, opozdila se skoro o týden, ale to mi dělá po IVF. Při další začínám stimulovat…

jdu se vrhnout na ty okurky.....pa Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 19.07.06 16:23

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.- 25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.- 27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
*Karla
.....- **12.7. 2006 se narodil Tomášek, váží 3 850 g

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 19.07.06 16:24

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Alex......- 3.IVF září 2006
Janka…- 3.IVF srpen - září 2006, 19.7. konzultace v CAR
Jitutu32…- 1.IVF červenec , 15.7. v 11.hodin transfer
JJ.........- koncem června 1. IVF
Kati.......- 4.IVF srpen 2006
Konopka..-
Lostris…-
LuciaM…-
Maciasek…-
MartulaR-2 -
Maru......-
Marky.....-
Michaela VE…- snažení o druhé dítko
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
Samsulka- 29.6. imunologie
Sima......- 22.6. imunologické vyšetření - výsledky za 4 týdny
Twiggi.....-
*Ulrika
.....- začátek snažení únor 2006, potichoučku hlásíme - 15.5. pozitivní TT
*Zdenca
…- 3. IVF září (?)

Žabucha..-

Zebřičky dvoučárkové:

Amalie..- 20.7. 19+1tt (holčička?)
EvulaI.....- 4.7. zahlášen pozitivní test z krve
Mia.......- 20.7. 22+6 tt, kontrola + UTZ 14.7.
Mikaa…- 19.7. 30+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006
Míšenka.- 19.7. 32+3 tt(Bobánek), velký UTZ 12.7., TP 13.9.2006
NellaB…- 18.7. 37+1 tt (Nellinka), kontrola 24.7., TP 6.8.2006
Pavca.....- 19.7. 29+5tt (Tajemství)
Pajinkaa.- 18.7. 38+5 tt

**

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 19.07.06 18:09

Ahoj holky, to je hic co?
Emča je s taťkou venku a napadlo mě, že už jsem vám dlouho nenapsala, co už všechno umíme:o) Tak krásně leze po kolínkách, sama si sedne, umí dělat berany duc, leze leze po železe, indiána, včera poprvé papala rybu, už je 3× ostříhaná, má dva zoubky a je to už fakt velká slečna. Zkusím dát nějaká fota.

Rafusko, ty si taky bobku žiješ s tím manžílkem:o(

Jitutu, kéž by to bylo ono holka!!!! Já zrovna čekám na MS a taky chodím pořád čůrat:o)) Ale já na 99% těhu nejsem:o) Držím ti pěstičky!!!!

Nelinko zlatíčko ty už to máš za pááááár!!!!Bože bože já se picnu!!! Pokud budeš chtít, můžeš napsat na 604453295. Já se těším až Nelinka vykoukne!!

Katinko.....á nevím co jsem chtěla.....jóó pochválit tě za krásné vedení nástěnky!!!

Maru já to tak nemyslela, doufám, že jsi se neurazila??!

Doma horko, chvilku jsem měla nohy na sluníčku a hned mi zčervenaly, holky dejte pozor a vy co máte miminka tak je hodně ažte!! a do stínu!

Vendelina a Emma 7,5 měsíce

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.07.06 22:48

Ahojky zebrunky, tak už jsem zase v jednom kole. Mamce dneska hrozně nateklo koleno v kterým má artrozu,t ak nemůže skoro chodit a tak už mám zase na krku 2 domácnosti, takže je to docela sranda a už zase nic nestíhám :-O Ale na vás jsem si chviličku vyšetřila než zalezu do pelíšku.

Vendelínko teda Emička je šikulka, úplně tu valím očka co všechno umí. Honem vlož fotečky já jí mám ještě za miminko :-O
Jasně že jsem se neurazila, ty jsi si nevšimla těch smajlíků? :-DDDD

Kati no koukám, že se taky nezastavíš, to jsme ty prázdniny pojaly hezky pracovně. U nás na okurky ještě nedošlo, ale mám za sebou meruňky -kompot a dneska jsem dodělávala zavařeninu ňam ňam. Jéje takže už příští MS začínáš stimulovat, to je super, my si možná zkusíme v mezičase IUI, tak si budeme navzájem držet kopyta :-)

Nello to je dobře, že na matrice byla milá paní a všechno jsi vyřídila. Došel ti email s tel.č.?

Jitutu teda to snad není možný co se to děje. Musí vám dát náhradní bydlení, přece vás nevystěhujou na ulici????
Holčinko naše drž se to jsou strašný nervíky co prožíváš, mysli na mimísky v bříšku a snaž se to zvládnout. Myslím na tebe a držím kopyta ať to dobře dopadne.

Rafusko to mě mrzí,ž e se manžel leknul, ale znáš to, chlapi potřebují na všechno víc času, však on se rozhoupe.
Teda to je super,ž e jste se s pejskem tak hezky prošli. A co v práci už máte menší frmol?

Twiggi tak držím kopyta, aby exekutoři dostali rozum a dali ti pokoj. To je hrůza hrůzovatá. A bejvalka škoda mluvit.......­.....sakriš mohlo by jí konečně docvaknout že chcete s malým trávit víc času.

Simo to je zajímavý článek ale taky jsem nikde nevypátrala cenu :-( Tak nám pak všecho musíš povědět.

Holčinky tak já už budu končit, moc na vás myslím a omlouvám se na koho jsme zapomněla, ale klíží se mi očička.

Jo ještě jsem se chtěla zeptat jestli nebude vadit když budeme příští týden psát do tohohle deníčku. Missorka i Šárka mají dovolenou a nebudou vycházet deníčky a do pátku nový poslat nestihnu. Díky .

Přeju všem dobrou noc pa Maru

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 19.07.06 23:01

Ahoj Zebrušky!
Tak už jsem zase doma z práce. Ještě zítra a pak už si budu jenom užívat.
Manžel uvažuje, že zruší pevnou linku a tím i připojení na internet. On se může na několik stránek připojit v práci a já se budu muset obejít. Ale až to bude, tak dám vědět.
JITUTU, to je teda síla. Ale pokud to jenom trošku jde, tak na to nemysli. Já jsem měla problémy v práci, vypadalo to na okamžitý vyhazov, měla jsem z toho horečky a byla jsem na dně a myslím si, že i to ovlivnilo, že se to nepovedlo.
KATI, děkuju za nástěnku.
VENDELÍNO, jsem ráda, že je Emička tak čilá a že si užíváte. jen tak dál.
Dobrou noc
Rafuska

 
janka1
Kecalka 174 příspěvků 20.07.06 08:06

Ahoj zebričky,
rýchlo píšem zrána, lebo dnes má byť veľký hic a určite budem neskôr ako skapatá. Ale radšej hic ako tie mrazy, čo boli v zime. Bŕŕ, ešte teraz ma strasie, keď si na to pomyslím!

Včera som bola na konzultácií v centre a núkajú sa mi dve možnosti:
1. v polke augustového cyklu by som už mohla začať brať proveru a pichať Decapeptyl, čiže začať s dlhým protokolom a v septembrovom cykle by bolo IVF.
2. ísť na laparku a dať si vziať zjazvený ľavý vaječník, ktorý možno robí pri IVF neplechu.
Nevedela som sa rozhodnúť, tak sme sa s Dr. dohodli, že hneď po najbližšej MS pôjdem na UTZ a na jeho základe sa rozhodne, či lapárka, alebo nie. Tak uvidím!

SIMA, MARU - ohľadom článku o zelenom jačmeni, poslala som na ich e-mailovu adresu dotaz na cenu. Obratom mi odoslali info: takže 2 325,– Sk(180g), avšak na rok je potrebné zaplatiť registráciu 750 Sk. Dosť ma prekvapila a zarazila tá registrácia, ale u takýchto prípravkoch to bude asi všade rovnaké. Lebo, zisťovala som aj cenu bylinného zeleného nápoja PhytoChi, tam je potrebná tiež registrácia 335,– Kč a 1 lahvička (473 ml - 32 dáviek) stojí 1 160 Kč. Tieto registrácie vyvolali vo mne trochu nedôveru, akoby skutočne išlo iba o zárobky a marketingové ťahy. Ešte sa rozhodnem, či do toho pôjdem. Dlhšiu dobu užívam už Wobenzym a ten ide tiež do peňazí a nechcem zas tie liečivá moc prekombinovať.
JITUTU - to je teda nepekné! Rozhodlo sa o Vás bez Vás. Dúfajme, že nový majiteľ Vám umožni i naďalej bývať v dome. Podľa opisu je to pohodové bývanie a s panelákom sa skutočne nedá porovnať.

Tak idem makať, včera som tu nebola, tak sa mi na stole nahromadilo dosť roboty.

janka

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 20.07.06 09:05

Dobré ranko,

holky jen na skok. Už to tady jednou padlo (kdysi dávno), ale vy co se snažíte otěhotnět, opravdu nepapkejte kuřata. Je tam tolik hormonů, že by to vystačila na několik tun antikoncepce. Zrovna mi doktorka říkala, jak zažila dvouletou holčičku, která díky kuřatům dostala menstruaci. Bacha na to. Vyvarujte se tomu a vesměs masi jezte co nejméně!! A kdyžtak jen domácí, tam se samozřejmě nic necpe, jinak je to jeden velký maras.

Vendelina

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 20.07.06 09:30

ahoj zebřičky,teprve si vás půjdu dočíst,jen vám chci poděkovat,že na mě myslíte........jste hodné:-))

přeji všem pěkný den!!!!!!!:-)))))

s bydlením se to trošku uklidnilo,manža včera mluvil se třemy právníky a snad to bude dobrý,,,,nesmíme nic propást,jinak nemáme šanci!
právnička nového majitele je pěkná svině a vůbec se s námi nehodlá bavit,je arogantní a snaží se mlžit jakékoli informace....­.......to je asi normální:-(((i když smutné…

každopádně se ten baráček zboří!!!!!!to už víme:-((((((
bydlím tu 13 let a loučit se bude těžké........já hlavně nemám ráda situace ,kdy nevím co mě čeká a nemám vše přesně nalajnované.......
no snad to přežiju:-(

ani nevíme jak to bude mít Monička se školou,,,to je hrozný:-(((

jinak asi je to z utrogestanu,ale bolí mě stále občas v podbřišku,jako že bude MS a prsa bolí taky......mám je jak vozy!!!!!:-))))

jsem 6 den po transferu....­...pokud embrijka jsou,tak jim je 10 dní.......ale nevím:-(((

ještě se ozvu pa

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.07.06 09:35

Krásné horké ráno zebřičky,

holky víte co se mi stalo? Už v noci se mi zdálo že ze mě něco trošku vyteklo, ale to právě nevím co to bylo.No a teď ráno když jsem si mazala rohlík zase trošku a to jsem byla vyčůraná takže jsem si cvrnknout nemohla.No ale zase by to bylo divné kdyby to byla plodovka, ta přece nevytéká po troškách ne?Té vyteče víc a taky už mě dva dny pobolívá podbřišek.Ale teď je to docela v klidu, tak normálně nevím jestli už to něco znamená.Ještě počkám a kdyby se to opakovalo tak se zajdu raději zeptat Dr., jistota je jistota a Tomášek říkal že rozhodl že dneska prý musím porodit.Že už prý nemůže furt dál čekat, no ale ještě máme čas i když je Nellinka o týden dopředu ať je raději donošená do termínu.

Vendelina - číslo jsem si uložila a určitě napíšu, Emmička už je veliká slečna a za chvilku už bude běhat a už se těším na srazík s miminkama.

Maru - e-mail mi došel ok., děkuju napíšu pak co a jak.

Rafuška - budeš bez netu? To snad ne! Překecej ještě manžu ať ho neruší.

Tak si představte že mi ráno mamka volala že ten můj i Tomáškův rodný list našla, nevím proč ale měla je schované u sebe v nějakých dokladech, fakt by mě z toho piclo, tak mám teď všechy rodné listy dvakrát,aspoň mám náhradní.

NellaB 37+4tt Nellinka

 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 20.07.06 09:38

ahoj holky,

karlo, cami - juchuuu! moc moc moc gratuluji a tesim se na popis tveho porodu

kaitlin - simonek uz ma zoubek? to je dost brzy :) my mely mrkvicku teprve vcera poprve :) jste nas predbehli :)

holky, musim vas poradne docist a pak napisu vic.

marka

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 20.07.06 10:11

Ahoj Zebrušky!
tak dnes funguju jako kancelář. Už hodinu a půl sedím u počátače a ještě jsem nebyla venku, tak snad se nerozteču. Jenom s pejskem už dnes nepůjdu. Možná manžel večer.
Nejmladší neteř má dnes rok, ale nepůjdu tam, nemám kdy a navíc se švagrovnou se dá mluvit jenom o dětech a ty já nevedu…
Musím pochválit manžela. Byl včera hrozně šikovný a nakoupil na tři týdny věci, pro které se stavuje v práci. Nebudeme tak muset jet schválně na nákup.
NELLO, že by se Nelinka chystala ven? Bylo by to moc hezké. Pokud ano, tak ať je to rychle a netrápí tě.
VENDELINO, teda s kuřaty je to docela šok, ještě, že je tak často nejíme. Max. jednou za měsíc a ve vedrech ani to ne.
MARU, i dnes se pečeš v autě, snad ne? Já si budu muset vzít do práce víc pití. Včera jsem vyzunkla litr a půl skoro hned a pak jsem měla žízeň a doma pak další litr. Bála jsem se, že mě to bude v noci budit, ale naštěstí ne.
hezký horký den. Užijte si ho hlavně u vody, mažte se, ale přes poledne raději nikam!!!
Rafuska

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.07.06 10:18

Ahoj,nejak nestiham.Periem vsetko co sa vojde do pracky upratujem trosku a balim.zajtra ideme na vikend do tych Luhacovic.Sa tesiiiim!A mam pripravene cesto na kysnute rozky a ak sa bude dat aspon babovku este spichnem.No a o 17.00 pekne do prace a rano pospat a frcime.Este musim zajtra vyzdvihnut Sisinu sandalku z opravy a dvoje plavkove nohavicky tie som jej dala sit.Horko-tazko som ju odhovorila od podprsenky :-)) ale bola to fuska :-)Ma jedny bikinky a druhe tanga :-)Chlap ma zabije,ale ved vydrzim…ked si ich ja nemozem dovolit tak aspon ona :-))

MARU neboj aj tak sa teraz viac dovolenkuje ako pise :-( tak snad nam staci jeden denicek…ved ta predsa neustveme…mas toho nalozeneho az-az,aj tak si sikula ako to zvladas!

Janka mam kamosku z centra ktorej prave nepodareny vajecnik robil sarapatu.Udajne vylucoval daku tekutinu…ktora mala za nasledok ze „vyplavovala“ embria a nedovolovala im uchytit sa a prezit.Po laparke a v dalsom IVF otehotnela.Ale ci len ta laparka zabrala to je vies sama ze vo hviezdach mozno sa zmenilo aj daco ine alebo len bola lepsia „konstalacia hviezd“…

RAFUSKA tak ti poslem nas net…mame mikrovlnku…boze keby sa to dalo hned ho mas u vas :-)

VENDELINA to to leti.O chvilu uz bude behat na diskoteku :-) tak nech sa vam dari coraz lepsie!

JITU 32 tak to je teda......skoda reci moc ti drzim palce aby ste to nejak zvladli.....mna by asi piclo :-(

NELLAB plodovka moze odtekat aj velmi pomaly asi tak akoby si si „cvrkla“No a este ak mas uz nariadene rodit! :-))tak ja potom neviem…hlavne nech je vsetko O.K. Drzim palce!

No idem uz makosit lebo nic nepostiham!Paaa

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 20.07.06 10:22

Nello:s těmi rodnými listy jsi mě dostala.....:-))))

No a nechci tě strašit,ale může to být i plodovka...­...ještě počkej,ale jakoukoliv změnu řeš!

přeji moc štěstí a ať to máš rychle a bezbolestně za sebou......co kdyby:-)))))))

až mě z tebe bolí břuch:-)))))))))

myslím na tebe a držím kopyta,,,,,a prosím pošli nám ještě těhuprskance.­.......děkujem :-)

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 20.07.06 12:13

Posílám těhuprskancee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeee­ee!

Jitutu - no jsem sama zvědavá co se z toho vyklube.Tak čekám a uvidím.

Zdenča - tak si ten víkendík pořádně užijte!Jela bych hned taky někam, to co upečeš bereš všechno s sebou? Tě normálně obdivuju v těch vedrech by se mi péct nic nechtělo.Vyjde Vám krásné počasí má být celý víken vedro!

Smlaskla jsem medovník a jdu vyvalit bok k telce a čekat jestli se teda bude něco dít nebo ne, ale myslím si že si ze mě Nellinka dělá srandu.ˇ

NellaB 37+4tt Nellinka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 20.07.06 13:05

No tak rozky uz sa pecu…uffff… a ja snimi :-)))Odflakla som ich,su len dzemove a tvarohove…viac naplni sa mi uz teda nechce…ved nie som samovrah!Su z kila muky tak mame rozkov plny byt ak neratam tie na mojej a Sisinej hlave :-))No nieco zjeme a ostatok berieme.
A boli sme si kupit aj 5 litrov vinka…Sisa mi zas pomohla…„vies teta mi ideme na damsku jazdu a potrebujeme napoje“ a teta ze „ty budes mamine pomahat to vypit“ „nie lebo ja alkohol nemozem to mamina vypije sama“ :-) ma skoro porazilo…teta sa tak divne uskrnula a ze zela peknu dovolenku.Na to sisa zapotila my sa v nedelu vratime lebo pojdem v pondelok do skolky :-))
No co poviete, niet nad to mat ukecane dieta :-)

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 20.07.06 13:18

Ahoj Zebricky,

tak si predstavte, udelaly se mi boule v podpazni jamce, cela vystrasena jsem mazala k DR. zitra jdu na krev a pri te prilezitosti jsem ji ukazala vyrazku na zadech, ktera boli svedi a tak. No predstavte si, ja ma pasovy opar! me asi klepne. V PO budou vysledky krve tak jsem zvedava. Ach jo.

Nello, me taky takhle ukrapkavalo, pry to byla zatka, poprve se mi to stalo, dva dny pred porodem:) Ale Nelinka urcite jeste chvilku vydrzi, Misak se narodil v 38+2.

Jitutu, drzim porad palce! S domem me to moc mrzi, ale dobre to dopadne, budete mit mimisky i krasne nove bydleni.

Vsechny ostatni, Holcinky vas taky zdravim, at vas nic netrapi a doufam, ze se dneska neupecete, ja jenom s te cesty od Dr. byla sparena jak mandle:)

Jinak jsem se informovala v Gennetu, ze tam muzu i bez doporuceni sveho gynekologa, tak uvidim, jak to bude vypadat s tim oparem, ale mam ho uz tyden. Ze bych se uz mohla objednat, stejne me asi objednaji podle dne cyklu. Jeste to promyslim.

mejte se fajn

Miša a Mišák

 
Marky_4
Kecalka 115 příspěvků 20.07.06 14:25

Ahoj holky,
tak jsem v pondělí podstoupila své první IUI. Zákrok celkem v pohodě, nejhorší ze všeho byla pro mě ta injekce pregnylu. Musela jsem jet o víkendu do Prahy na pohotovost, aby mi to píchli. Byla jsem celá zelená, ale ustála jsem to :o) Občas mě ještě pobolívá podbřišek, ale to je prý normální. Tak na mě, prosím, myslete, teď už nezbývá nic jiného než čekat na výsledek.

Pořád myslím na Karličku, jak se jim s Tomáškem vede. Určitě už bude brzy doma.

Nello, ty už to máš taky za pár! A kdyby přeci jen teď, tak ti přeji, aby to byla rychlovka!

Jitutu, držím kopýtka! A moc se nestresuj, aby se mimískům u tebe dobře bydlelo :o)

Maru, ty taky trošku odpočívej, dyť lítáš pořád jak fretka :o) No jestli v práci jezdíte autem bez klimatizace, tak to musí být nářez! My jsme si do kanclu přinesli teploměry a za oknem už je 37,5 ve stínu! A já zrovna dneska jedu domů naším přespolním autobusem, tak snad to přežiju! :o)

Zdenco, ty jsi taky odvaha v tomto počasí pouštět troubu :o))) Mě se tím doma spolehlivě zatopí… Pozdravuj Sisu, má super hlášky :o)

Holky, mám ještě jeden dotaz. Od pondělí jedu do Krkonoš na dofču a je tam možnost se přihlásit do břišních tanců. Vždycky mě to lákalo aspoň zkusit, ale teď si nejsem jistá, jestli se mám do toho po tom IUI vrhnout. Nemáte pro mě nějakou radu?

Díky Marky_

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 20.07.06 14:37

Ahoj holky,

v rychlosti vás jdu pozdravit:-)
Včera jsem byla s Adámkem na koupališti. Jéé ten byl šťastný:-) Voda to je jeho. A jak „volal“ na všechny děti:-) a dokonce se přestal bát nebo štítit trávy a chtěl jít sám do vody ani mě k tomu nepotřeboval. Teda jít né lézt. S chozením žádný pokrok, ale snad to brzy přijde.

NELLA: že by už se Nelince chtělo na svět? Ona vnímala jak jsme tady všichni čekali na Tomáška tak si řekla, že se radši narodí o malinko dřív:-)), ale přeju ti aby u tebe ještě chvilku vydržela. A máš moc šikovného syna. Určitě ti dělá samou radost.

MICHAELA: přeju ti ať výsledky dopadnou dobře. Taky se mi to občas udělá.

JITUTU: myslím na Tebe a na mimča ať se tě pořádně drží:-)

VENDELÍNA: teda Emmička je fakt šikulka, že už umí tolik věcí. Asi na tom něco bude, že holky jsou v mnoha věcech napřed.

Adámek se vzbudil.

Tak zatím papa

Andrea a Adámek

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »