Zebřičkový deníček Maru 123.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Dneska nemám připravené žádné téma, takže to bude zase deníček alá „jen tak co mě napadlo :D  Mám zase docela nabitý program, rodiče mi odjeli na dovču, tak se starám o mojí 90ti letou babičku a na krku celý domeček, takže se tu fakt nenudím. Ale nestěžuju si, to zas ne, docela nám to tu s babičkou utíká a je s ní děsná sranda. 

Včera jsem měli zase s naší partičkou super odpoledne. Dělali jsem dětičkám rozloučení s prázdninami. Všichni jsme se sešli na jedné zahradě, opékali buřtíky, hráli hry, povídali jsme............... no prostě pohodové odpoledne. Bylo nádherné počasí takže jsme si to jak se patří užili. A myslím,ž e i dětičkám se to líbilo a půjde se jim zítra zvesela.
A musím se vám přiznat, tak jako Zabucha jsem včera zhřešila a taky jsem si dala skleničku vína. Dva kamarádi večer ještě zašli k nám domů a jeden přinesl moravské vínečko tak jsem neodolala a maličko ochutnala.Snad to až tak moc nevadí.

Přemýšlela jsem taky o nápadu co měla Monička, že by jsme každá napsaly něco o městě kde bydlíme, jednou už tu takové deníčky proběhly, ale proč si to všechno nezopakovat. Já myslím,ž e je to super nápad. Co na to vy ostatní???? Hlásí se někdo o deníček s vyprávěním o svém městě????

AÁ má hlava děravá, už jsem zapomněla co jsem vám všechno chtěla napsat, Jen si musím postěžovat, včera večer mě bodla vosa do ruky a dneska mi to docela nateklo a bolí to a svědí to, tak moc nevím co s tím mám dělat. Už jsem zkoušela všechny osvědčené recepty, ale zabere to vždycky jen na chviličku. Asi se půjdu dát do žehlení, třeba si to ta moje ruka rozmyslí a pochopí,ž e mám spoustu práce, tak že mě nemá zlobit :-O Uvidíme.......

Mějte se zebřulky moje nejmilejší moc hezky, opatrujte se a Zabušce, Kati, Alex posílám veliké pohlazení na bříško, Už se nám to krátí,že? A za chvilku tu budeme mít mega hromadnou oslavičku.

Jo a toho super zebřího samce už jsem sehnala, v sobotu jsem koukali na Madagaskar a prostě mě zebří sameček Marty tak nadchnul,ž e ho vyhlašuju za našeho super zebřího samce. Asi nám teda nepomůže přímo k miminkům, ale k úsměvu na tvářích nám pomůže určitě, takže zebřičky utíkejte pro film a pak se jen a jen usmívejte. Moničko ta tvoje neteřinka ví o čem mluví, prostě Marty je favorit :-DDDDD

Tak a teď už radši opravdu skončím protože mě začínají popadat bláznivé nápady.
Papá Vaše bláznivka Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.06 21:18

Ahojky zebřičky:-)
jsem první - huráááááá  

ale koukám jako blázen, že je deníček už dneska:-O))))  

Monika a Baruška

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 03.09.06 21:21

Druhááá  

tak   kopíruji svůj příspěvek z minulého deníčku.  

Ahojky zebřulky,  

tak  včerejší den a dnešní noc fakt stála za to. Asi jsme s přítelem něco snědli,nebo chytli nějakýho střevního bacila,ale včera celý den jsme prozvraceli a proseděli na záchodě. uf. V noci jsem byla co 1,5hod vzhůru  a přemýšlela,jestli jít na záchod,či nejít. Jak jsem zvracela,  úplně jsem Bobánka mýho mačkala v bříšku, chudínek.
Tak dnes  snad střevní krize zažehnána, sice mě ještě střeva i žaludek občas pobolívá,ale dnes žádné zvracení, hurá

Je fakt že se celý den jenom válím,ani jsem nevařila,jen přítel uděla šopáček, no vlastně pozor, teď jsem žehlila,tak aspoň nějaká činnost.

Tak přítel zítra odjíždí do školy(dělá policejní) takže se uvidíme až u porodu,uf bojim bojim. Zítra si už konečně musím zajistit toho dětskýho doktora,vyměnit rybám,dojít na poštu,ještě něco nakoupit, no a v úterý už fakt nic dělat nebudu,budu se psychicky připravovat, no a ve středu dopoledne nástup do porodnice.

Míšenka 39tt

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.06 21:23

tak jsem i druhá:-)))
Maru teda to mám radost, že Marty zvítězil - jsem pro - JÁ TAK RÁD TRSÁM,TRSÁM:-))))))))
koukám, že koukáme na stejné filmy:-O)))))))  

tak pádím mužíček chce pracovat na PC.
pa a dobrou noc Monika a spící Baruška

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.06 21:24

no teda Míšenko:-)
tak třetí :-))))
Jo tak takovou sranděru jsemměla nedávno jak to přišlo tak i odešlo - vůbec nevím z čeho:-O)))) Neboj bobánek se narodí a taťka bude u toho - musí to přeci řádně zapít ne????  

tak fakt už jdu MaB

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.09.06 21:35

Že bych se vešla do první desítky???

Adka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.09.06 21:45

Maru, to bylo fajn rozlouční s prázdninama. Škoda že tak utekly.
Co na bodnutí neporadím, akorát na dálku foukám :-)
Jejda, film jsem neviděla, tak jsem úplně mimo… Hlavně žes objevila hlavního zebřičáka :-)
jejda povídání o městě, no nevím, nejsem žádná spisovatelka, navíc k městu, kde bydlím nemám právě vroucí vztah… :-(

Míšenko, to to letí, až přijede taťka tak už budete skoro tři :-) Neboj všechno půjde jako po másle a Bobánek bude venku. Jediná moje rada: ODPOČÍVEJ!!!!!!! Pak už na to nebude čas a dlouhou dobu pojedeš na dluh…

Moničko, dlouho jsme nepovídaly, snad se brzy potkáme na icq.

A co nového? Víkendík fajn, jen v sobotu ještě řádila migréna, ale dneska jsem jí udolala. Vikinka je šikovná, každý den předvede něco nového, je to náš poklad. Zamilovala si plyšového slona, hned po probuzení stojí v postýlce, v jedné ruce slon a druhou rukou mává, že je připravená k evakuaci z postýlky :-)

Tak zatím, dobrou noc a pokud možno klidný nový týden.

Adka a spinkající Viktorka

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 03.09.06 22:03

Jupííí, novej deníček!
MARU, to loučení s prázdninami muselo být krásné, jsem příznivcem těchto tradičnrituálních akcí pro děti:-). Kamarádčina holčička jde zítra poprvé do školky, tak jsme s holkama pro ni na nákupech na naší dámské jízdě vybíraly nové bačkůrky a plyšáka do postele na spaní.
ADKO, tebe ty migrény docela trápí, co? Vím přesně, o čem mluvím, takže s tebou hodně soucítím. Hlavně že už to je pryč!
Ještě jsem si dovolila zkopírovat můj příspěvek z minulého deníčku.
Tak dobrou noc
Andrea2
Ahoj Zebřule,
zdravím vás po týdnu dovolené, bylo to tam super, skvěle jsem si odpočala. Dámská jízda proběhla se vším všudy, dokonce jsem si odtamtud přivezla spoustu nového oblečení, které jsem si mohla v naprostém klidu vyzkoušet a koupit (maminky jistě vědí, o čem mluvím:-))). Ale co vám budu povídat, vždycky když jsem telefonovala s Honzou a slyšela Elišku v pozadí, málem jsem to obulela.
Bleskově jsem přelítla deníček, ale musím jenom napsat, že
KATI, MARU, ŽABUCHO, ALEX, moc moc moc na vás s Elinkou myslíme. Holčičky, hezky se šetřete a my očekáváme jeden dvojčárkový testík za druhým!
DALIKO, vítám tě ve stádu.
Hezkou neděli všem.
Andrea2+Eliška

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.06 22:23

Jdu vám popřát hezkou dobrou noc!

Před chvílí jsme dorazili domů. Na chalupě jsem se šetřila, i když mi to nedalo. Mám nadělanou zeleninku do mrazáčku, taková ta piplačka, co se dá dělat v sedě.

Přeji vám sladké sny! Kati

P.S. Když ne první, tak taky aspoň v první desítce :-)))

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.09.06 09:43

Ahoj holky,
zdravím v novém a bohužel už školním týdnu :-(

Andrejko, to je fajn, že dámská jízda proběhla tak, jak měla. To stýskání po Elišce k tomu patří, ale určitě to neuškodilo nikomu z vás :-)
Taky míváš migrény? Co ti na to pomáhá? Chtěla jsem zajít k dr, ale byla jsem tak vyřízená, že jsem si neuměla představit táhnout se někam mimo domov, chtěla jsem se tu zavřít a umřít… :-)

Kati, takže víkend odpočinkovej a dneška jen polehoučku pracovat, ale jen maličko… Dneska se mi o tobě zdálo, potkaly jsme se a povídala jsi mi, že jsi těhotná… Obě jsme to obrečely (štěstím samozřejmě). Tak na 100% věřím, že je to opravdu tak!

Maru, Alex, Žabucho, myslíme na vás!!!!!!

Mějte se hezky a pište!!!

Adka a Viktorka, dnes 11 měsiců (je to možný, že to tak letí?)

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 04.09.06 10:22

Ahoj zebricky!
Zelam krasny pracovny tyzden a ucitelkam pekny zaciatok a vlastne aj cely skolsky rok! :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 04.09.06 10:43

Ahoj zebřičky, tak už tady máme školní rok a zítra to začíná naostro :o((( no venku je nádherně, tak doufám, že to ještě chvíli vydrží!
K těm mám předmětům, matiku s fyzikou jsem fakt vystudovala :o))) a docela mě to baví, k těláku jsem přišla náhodou (táta je tělocvikář), máme to v rodině, tak ředitel usoudil, že by to pro mě neměl být problém :o))) a musím říct, že mě to baví a odpočinu si u toho :o))) no a s tou občankou to nějak dopadne, hlavu si s tím moc nedělám :o)))
Ještě k tomu doktorovi, dlouhá mrcha mě naštěstí opustila, teda dostala jsem orgametril, no a na 12. 9. jsem objednaná! Bral mi krev na hormony, jestli tam nemám nějaký nepořádek, tak nemám a k mému překvapení mi nabral i hcg, což bylo pochopitelně negativní, ale musím říct, že mě to rozhodilo!
V Praze jsem si docela užila, bylo to fajn a i jsem si hezky protáhla tělo :o)))
No příště už konečně zase začnu reagovat jednotlivě :o))) přece jenom se musím dostat trochu do obrazu :o)))) Zatím se mějte!!!!

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 04.09.06 11:30

ADKO, asi tě moc nepotěším, ale na migrény mi nepomáhá vůbec nic:-(. Já totiž vždycky fest zvracím, takže ani žádný lék nepozřu. Prostě to musím někde protrpět, než to přejde, nejlépe v tichu, tmě a chladu. Což je zejména s ratolestí „dobře proveditelné“.
Holky, spěchám vařit oběd, máme nabitý program, nakouknu večer.
Andrea2+Eliška spí­cí

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.06 11:46

mne na migrénu zaberá čierna káva (ale musím si ju dať včas, po určitom bode bolesti už nezaberá) a z liekov Nurofen proti bolesti
teraz mi kamoška hovorila, že je skvelý Panadol Femina
keď nemôžeš tabletky lebo zvraciaš, odporúčam nejaký čípok proti bolesti… najhoršie je trpieť a nič si nedať
držím palce, nech niečo zaberie

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 04.09.06 12:02

Ahoooj holky,
nějakou dobu jsem tady nebyla snad se nezlobíte:-) Moc vás v rychlosti zdravím. Teď nemám moc času jdu dělat Adámkovi oběd a za chvilku přijde sestřenice, ale večer se snad ozvu.
Byli jsme na dovolené u moře v Černé Hoře. První dovolená ve třech byla moc fajn. Pak napíšu víc. A poprosím Moničku nebo někoho o vložení fotek na rodinu jo:-)
Holčinky moc na vás myslím hlavně na MARU, KATI, ALEX, ZABUCHU a snad jsem na nikoho z našich nejaktuálnějších čekatelek nezapomněla.
Jo Adámek pořád nechodí, ale už se udží ve stoje bez držení. Tak aspoň něco:-) Jo a od moře jsme si přivezli pořádné nachlazení. Teda já a Adámek. Taťka je v pohodě.  

Mějte se moc hezky.
Zatím papa  

Andrea a Adámek

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.09.06 12:18

Ahoj zebřule,
Maru - mě ty vosy pěkně štvou, připadám si jako magor, když je neustále odháním od kočáru - asi je oranžová přitahuje.
Víkendík nebyl nic moc, neb se k rýmě připojila naše oblíbená laryngitída - takže čípek a visel mamce hodinu na kruku, aby se mu lépe dýchalo. Chudák, že na to musí trpět. Doufám, že jsem si to teď odbyli a další nás čeká až na jaře.
Bosorka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 04.09.06 12:20

ahojky zebřičky:-)
tak koukám, že jsme zase celkem pohromadě, protože už začla škola - nic ve zlém, ale je to dobře. Je mi líto těch dětí, kteří se před barákem poflakují a nudí:-(  Tak jsem právě dovařila obídek, Baruška spinká - no vychutnávám klídek a pohodu, ale jinak jsem strašně moc ráda, že je Barunka všude a všechno rozebere a všechno přemýstí a všechno schová do kočátku a všechno bere z velkého stolu a všechno vyndavá z linky v kuchyni a všechno vyprané prádlo rozhází po obýváku a vždy mi vlítne na postel a rozestele a vdy a všechno mi rozdrobí a ušpiní nejlépe uprostřed obýváku - no je to zlatíčko:-))))) Jo a zapoměla jsem, že všude mám bezva fleky od malinového čajíčku, který v pravidelných intervalech vylévá:-)))))
Jinak jsme byli na houbách- byla smaženice a zbytek je nasušen - to byla mňamka:-) No u nás je hezky dokonce svítí sluníčko:-)
Adko - to jo dlouho jsme nepokecaly, ale já tedka nějka nestíhám - no hlavně manža teď po večerech stále něco na PC pracuje :-O) Určitě to napravím. Jo a migrény to je děs, ale zkuste s Andreou  kynezioložku - odblokovává vnitní svalové napětí. Já jsem byla maximálně spokojená - jo a byla jsem u ní když jsem nemohla otěhotnět - no bezva jsme si pokecaly - fakt doporučuji.   Twiggi, Kati - tak holky přeji hezký školní rok - i když Kati no nevím budeš to s bříškem zvládat??? Twiggi- můj velký obdiv - matika fyzika hmmmmm. Mám strojárnu, ale s těmito předměty jsem bojovala:-) Jsem na čísla, ale ekonomická :-O))))   Maru, Kati, Alex, Zabucha - holky tak, kdy vypukne testování??? Myslím, že od pondělka co - teda hnedka najednou 4 těhulky - no bezva. Jo a nesledovat ze zkušenosti Vám říkám - dvě těhotenství a každé jiné a vždy jiné příznaky a jané chutě:-O)   Andreo - tak takový odvaz z holkama ti závidím -. taky bych púotřebovala vypadnou, protože Baruška je normální závislák - stále se mi drží nohou a když se vzdálím o pár metrů tak řev:-( Věřím, že sis odpočinula a jejda nákup něčeho na sebe a v klídku teda těžká závist:-)  

No tak víc si už nepamatuji, Jo chtěla jsem holky asi mám zánět - musím na gyndu -pálí mě celej spodek, ale jinak jsem v pohodě - no vlastně jsem trošku špinila a pobolívalo mě bříško - to víte beru antikoncepci a moje tělo je z toho v šoku ( pro ty, kdo to v životě neměly v puse - děs běs ) ale doporučil mi to Dr, že po porodu jsem hormóny ďáblící tak abych nemusela třeba na potrat, protože nemůžu být ještě těhule:-O) Tak snad to dobře dopadne.
No mějte se hezky a piště pište  

PRO KONTROLU A DOPLNĚNÍ
Monicka - Most
Kati, Karla  - Vsetín
Adka - Příbram
Maru - Tábor
Rysavka  Velké Přílepy ( od Prahy na sever )
Bosorka - Mladá Boleslav
Zdenca - Dubnice nad Váhom ( Slovensko )  

Tak zebřičky prosím o překontrolování a doplnění, ale jak jsem tak koukala tak se normálka děsím jestli mi ten srazík někdy uděláme - normálka jsme po celé republice :-)  

Monika a Baruška

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 04.09.06 12:22

tak jak to po sobe čtu tak bych se taky měla vrátit do školy :-O)))) Moc se omlouvám za hrubky :-O)))) STRAŠNĚ SE STYDÍM
Omlouvá mě MATEŘSKÁ DEMENCE
 MaB

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 04.09.06 12:22

A to se říká kojte, kojte a vaše dítě bude zdravé! To mám asi nějaké béčko mlíko! :-(

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 04.09.06 12:24

ahojky dovolenkáří -vítejte a prosím o popis jak to Adámek snášel, protože já jsem odmítla kvůli Barunce jet:-O) Jasňačka pošly fotky na mejla a já je večer vložím - NOU PROBLEMA :-)))
 MaB

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 04.09.06 12:27

Teda Bosorko - chudinka malej. No s tím kojením nevím, nevím - já nekojila a Barunka je v phodě, ale tím to asi nebude - prostě máte pech a trpíte na to - bude dobře neboj - snad přežije ty inverze co bývaj. Jo a na tvé město moc ráda vzpomínám - to víš povinná praxe ve třeťáku ve škodovce. Sice jsme nachodili tisíce kilometrů, protože jsme byli ubytovaný na kraji města, ale bylo tam moc krásně a fajn:-)  

MaB

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.09.06 12:46

Andrejko, Lucko, děkuju za radu. Já vím, že se s tím moc dělat nedá, trpěla jsem na migrény už dřív, ale takhle hrozný to ještě nebylo. Slyšela jsem, že jsou na to už i prášky, ale jít v tom stavu k doktorovi, to si vůbec neumím představit. A když mi teď nic není, tak tam přece nepůjdu :-)
Snad se to nebude často opakovat. Napadlo mě, jestli to nemůže souviset i s hormonama, před 10ti dny jsem přestala kojit, tak jestli se to třeba všechno nějak neupravuje, nevím…

Twiggy, to by bylo překvápko s HCg, kdyby tam opravdu bylo :-)
Manžel taky učí matiku a fyziku, to je náhodička :-) Tak ať tě tam nezlobí a vykročíš do toho blázince správnou nohou :-))

A+V

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.09.06 12:48

Lucka - Košice (Slovensko) že by sme ten zraz urobili na Slovensku???

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 04.09.06 12:52

Teda než sesmolim odpověď, tak jsou tu další příspěvky :-)  

Ajjoo, vítejte zpátky. Těším se na povídání, taky bych si jako Monička letos netroufla kvůli Vikince… Ať je brzy po nachlazení. Šikulík Adámek se určitě brzy rozběhá, neboj :-)  

Moničko, jak se Barunkou máte?  

Bosorko, mlíčko máš správný, kdoví jsetli by nebyl Honzík nemocný častěji kdybys nekojila. Třeba si ty nemoci vybírá teď a pak už bude úplně pokoj, některé děti to tak mají. Přeju rychlé uzdravení a pevné nervy mamince.  

A+V

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 04.09.06 13:29

ahoj zebřičky,
no jasně,já zas až poslední.....­..stydím se stydím:-(
Maru skvělej deníček:-)))))))Obdivuji tě jak z ničeho vytvoříš celý článek,mě by nic nenapadlo,takže chválím:-))))Skvěle jste si to užili.......to je prima a neboj mimískům sklenička nevadí,stejně si ze začátku z maminky nic neberou:-)))))A sklenka vínka je vlastně zdravá.Taky jsem hřešila:-)))v té době.....  

Tak máme za sebou první školní den druhé třídy.Přežily jsme obě:-)))))
Jinak zdravím všechny maminky a dětičky a miminka a snažilky a hlavně ty snažilky co ještě netuší........že už se snažit nemusí,že už mají svoje drobečky v bříšku:-)))))))
Pa Jitka,Monička a mimísek9tt+5 z P­rahy

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 04.09.06 14:05

LUCKA dobry napad co tak zrazik na SK? :-) mozno buduci rok na Zemplinskej Sirave!Alebo nase Tatry! :-) napad dobry!  

ADKA naozaj sa ti mozu aj „rovnat“ aj hormony ale na oplatku naozaj mozes ist aj k lekarovi aj ked migrenu uz nemas.Skoc k nejakemu neurologovi alebo svojmu obvodakovi nech daco vymysli.Aspon budes pripravena na buduce…pretoze ak uz sa migrena rozbehne tak uz  s nou nic moc nenarobis…treba to podchytit na zaciatku.
U nas je dnes celkom pekne slnieckovo a 25° a Sise som dala do skolky poltopanky chcela ist v sandalkach len este prsalo tak som ju presvedcila…no a nemusela som :-(

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 04.09.06 16:23

Ahoj Zebrušky!    Tak je tu nový týden. Sice m to po přestávce dost špatně utíkalo, ale to je jediná moucha. Jinak je moc hezky a já se chystám umýt dolní 4 okna. V pátek jsem umyla horních 5 + koupelnové. Vyprala jsem i závěsy a v sobotu záclony. prát budu když tak zítra. A pokud bych dnes zvládla jen 2 okna a ne 4, tak mi to vadit nebude.V sobotu jsem jěště převlékla peřiny a vysála koberec i klepačem, tak je to báječné.    Mám pro vás novinku. Máme domluvený termín na odevzdání dokumentů na adopci. Tak doufám, že do toho nic nevleze a vyjde to. Bude to na konci září.   Kati, Maru, Alex, Zabucho, Jak se cítíte? Moc na vás myslím. Včera jsem se dozvěděla, že motlitba je velmi mocná zbraň, tak ji na vás používám. Takže teď to určitě vyjde. Tsunami těulkovská vlna se už vyrábí!
Moničko, já jsem z Holešova.
Vendelíno, ani netušíš, jak jsi mě potěšila. Já bych tě snad potřebovala mít po ruce denně. Jsi tak báječná. Díky.  

Krásný den všem a jenom sluníčko
Rafuska

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 04.09.06 16:36

Ahojky holky,  

Monicko -  Míšenka - Mladá Boleslav
Rafuska - tak držím pěsti ať ty papíry a  vše okolo adopce vyjde na konci září
Tak jsem dorazila domů, byla jsem s kamarádkama a jejich dětma na procházce ( u mě o procházce nemůže být řeč,bylo to spíš kulení), byly jsme na hřišti, já nechápu některý maminy, že nechají svoje děti, aby ostatní děti dloubaly, píchaly do očí,braly hračky a oni jim nic neřeknou. Nechápu. To moje děti budou hodný a když budou otravovat ostatní,tak jim aspoň něco řeknu ( i když kdoví jaká budu matka).  

Zatím se loučím Míšenka

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.09.06 17:07

ahojky všechny zebry :-))
Maru - hezký deníček. oslava konce prázdnin musela být fajn..
Míšenko - ještě že už je vám dobře, muselo to být děsný. těšíme se na Bobánka :-)
Kati - pohlaď bříško a opatruj se.
já nějak nic na sobě nepozoruju, snad je to tak dobře :-)
hezký zbytek dne žabucha    

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 04.09.06 20:38

hezký večer,
mám novinky:tak chlapeček bude Mišáček(Michael)a holčička Janička(Jana)
zítra jdu hned ráno k tomu Apolináři,tak držte kopýtka aspoň malinký.........vím že víc se teď drží holčinám co čekají na // v testíku........to je jasné:-))))))))  

krásnou dobrou noc                                   

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 04.09.06 21:53

Ahojte Zebřulky,

Dnes dopoledne jsem byla na procházce s Karličkou a Tomáškem, odpoledne v práci, byli se mi nahlásit žáčci a po práci jsme jeli ještě na chalupu grilovat steaky. Takže jsem dorazila až teď , ale nebojte nebyla to žádná fyzicky namáhavá práce.

Adka - teda to jsi mě s tím snem dostala! Tak snad to bude pravda :-), tak jse mi zdá, že jsme všechny Zebry spojené duše :-)))

Monicka - snad ti Dr. Dá něco dobrého na ten zánět. Já teda naštěstí nic takového neměla, ale jednou jsem měla nějaké svědění :o a koupila si fungicidin a musím říct, že hned to bylo pryč!

Twiggi - s chutí do toho.....:-))) Hezký školní rok!

Rafuška - díky za motlitbu!!! Já budu na tebe taky myslet, ať vám to vyřízení papírů vyjde bez problému!!!

Jitutu - hezké jména!!!!

Zabucha - já taky nic nepozoruju, snad mám jen trochu větší prsa, ale to mívám i před MS. Já mám spíš strach, že je to špatné. Měla jsem pocit, že bych se měla cítit nějak jinak, ale právě nic takového se nekoná, tak jsem už začala pomalu přemýšlet, co budu dělat dál. Ale nechám to až na potvrzení negativních výsledků. Ale neznamená to, že bych snad byla nějaká smutná.

Přeji vám krásnou dobrou noc a sladké sny Kati

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.09.06 08:28

Ahoj holky, tak dneska to vypadá, že už nám to začalo :o)))) no nedá se nic dělat, prázdniny utekly jako voda!

Moniko - mi to nikdy nějak nevadilo, takže pro mě to žádná záhada není :o)))) sice se dost lidí diví jak zrovna tohle můžu učit, ale mi to nějak nepřijde!!!

Adko - díky za přání :o))) jo šok by to opravdu byl, já s tím nějak v poslední době moc nepočítám! S ivf až tak na příští léto a do tý doby se snažím na to moc nemyslet, ale jestli to jde, to teda fakt nevím!!!

Kati - taky hezký školní rok, i když u tebe určitě nebude celý, ale ten nejlepší :o)ú))))

Takže já jdu holky na to :o)))

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.09.06 09:28

Ahojky zebrunky, včera jsem měli návštěvu, tak jsem se za vámi vůbec nedostala.
Děkuju za pochvalu deníčku.    

Míšenko doufám,že už je ti dobře a dneska odpočíváš a připravuješ se na zítra. Moc moc moc na vás myslím ať to dobře zvládnete. Do soukromé zprávičky jsem ti poslala číslo na mobil, tak doufám,ž e v pořádku dorazila a teď už budeme jen čekat na krásné zprávičky.
O dětech na hřišti mi ani nemluv, když jsem byla naposledy s neteří, tak jsem tam nevycházela z údivu. Děti jezdili na klouzačce a byla jsem tam jediná, která neteři vysvětlovala, že musí počkat až to dítě před ní z klouzačky odejde aby mu nevjela třeba na hlavu. No a ostatní matky na mě koukaly jako na zjevení :-(     

Moničko filmy jako Madagaskar, Shrek ............ jsou fakt super a můžu se na něm koukat pořád, skvěle se při nich odreaguju a zasměju. Je fakt,ž e kdykoli se na ně dívám tak tam objevuju nové hlášky :-D
Jak jsi dopadla na gyndě??? Foukám na bříško ať ten ošklivý zánět brzo zmizí.    

Adko to jsem ráda, že už tě ta ošklivácká migréna přešla. Zajdi si radši k dr. pro nějaké léky ať tě to příště netrápí tak dlouho.    

Andreo to je super,že jste si tak krásně pohodově užily dámskou jízdu i když se ti po Elí stýskalo. Tak se honem pochlub co jsi si hezkého nakoupila, jo a chtělo by to fotečku jak ti to sluší :-)    

Twiggi to je jasný,že i občanku zvládneš levou zadní, už se těším na vyprávění co se tam vlastně teď probírá. To věřím, že tě odběr na Hcg rozhodil, škoda že nebylo překvápko. Ale neboj však se dočkáš teď se dáš do kupy po dlouhé MS a pak to všechno naplánuješ.    

Ajjo přeju ať jste s Adámkem brzo zase v pořádku. To je super, že už sám stojí, určitě to nebude dlouho trvat a sám se rozběhne.    

Bosorko přeju ať Honzíka brzo přejde rýma. O vosách škoda mluvit je jich letos strašně moc.    

Rafusko teda obdivuju, že jsi se takhle s vervou dala do mytí oken, taky bych potřebovala, ale když mě se tááááááááák moc nechce. Tak mě napadá až je umyješ doma nechceš přijet?
To je super,ž e už jste s s těmi papíry na adopci poprali a máte domluvený termín, tak držím kopýtka ať to všechno rychle vyřídíte. Děkujeme za modlitbičku.    

Jitutu hezky jména jste vybrali. Zítra ráno zatínám kopýtka a neboj určitě bude všechno v pořádku. Myslím na vás.    

Kati to je dobře,že odpočíváš a opatruješ se. Grilování to musela být fajn. Jen se hezky šetři, protože na závěry jak to dopadlo je ještě moc brzo. Moc moc na tebe myslím a držím kopýtka aby jsi  se v pocitech mýlila.    

Žabucho tobě taky držím kopýtka. Taky se opatruj a šetři se, však nikdy nevíme kdy se na nás to štěstíčko usměje :-)    

No a co já? Tak v sobotu mě přepadla euforická nálada, že se to určitě povedlo - asi jak jsem byla obklopená dětičkama. V neděli  jsem si řekla, že to prostě nebudu řešit a počkám si na výsledek. Včera jsem přemýšlela o tom, že mě ještě nezačaly bolet prsa jako před MS. No dneska mi připadá, jako kdyby se měla blížit mrcha, prsa mě sice nebolí, ale v bříšku je mi nějak divně jako před MS. Tak jste z toho moudré? Já teda ne, ale moc to neřeším. Přemýšlím jestli si mám test udělat doma nebo to nechat až k dr. Ještě mám spoustu času na přemýšlení a ani doma žádný testík nemám :-O Ale naštěstí mám tak nabitý program, že nad tím nestíhám přemýšlet.    

Jdu se vrhnout na práci, mějte se moc hezky zebrunky moje a užívejte sluníčka a načerpejte z něj spoustu energie papá Maru

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 05.09.06 10:52

Ahojky holky,

tak já si dnes užívám poslední den volna,ale musím ještě toho spoustu doma udělat,už teď se mi nechce. Jo a odpoledne mám domluvenou schůzku s kámoškama u MC Donalda,tak se těším,jak se naposledy pořádně narvu,jelikož pak už bude dieta.

Já myslela,že v noci chcípnu, včera večer mě chytla pánev a normálně jsem nemohla chodit,šlo to jen trošku do strany,tak jsem chodila jako krab , a ještě jak jsem měla tu střevní chřipku,tak mám pořád hrozný křeče do břicha a úplně tvrdý břicho.ještě že zítra nastupuju do tý porodnice,aspoň si mě tam ohlídají.

Maru - čísílko dorazilo, už ho  mám uložený v mobilu a hned jak t o bude možné, dám vědět co a jak.

Míšenka

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 05.09.06 11:51

Maru - určitě budu popisovat, co se v tý dnešní občance děje :o))) jinak pozitivní hcg by rozhodně překvapení bylo, ale nedá se nic dělat, příští týden jdu k doktorovi, tak snad budu moudřejší, hlavně, že jsou hormony v pořádku!!!! Držím ti kopýtka ať to jsou příznaky na mimi a ne na mrchu!!!!

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 05.09.06 12:04

omlouvám se ,že vás dočtu později ,ale nemám vůbec čas.  

Jen v rychlosti,v pátek 8.9. mám nástup do nemocnice k Apolináři!!!!!!:-(((((((
Ty podělaný chlamydie jdou léčit jen lékem ,po kterém se dusím.Mám na něj alergii!!!!
Se zblázním!

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 05.09.06 12:22

Ahojda zebřilky,
tak zase jednou nakukuju a koukám, tady je spoustu novinek.

Takže Alexmoc držím kopýtka, aby 3. IVF bylo dvoučárkové. A toběKati  to přeji z celého srdce, navíc, když už je to 4. pokus. Holčiny držte se a opatrujte.

Samozřejmě, že moc budu myslet i na Maru a Žabuchu, aby byl výsledek po IUI pořádné dvě tlustice :).

Jinak u nás nic nového, předchozích čtrnáct dnů jsem měla dovču, ale trávila jsem ji sama, manžel chodil do práce. I přesto mi rychle utekla a to díky procházkám s Ciďákem a hromadě knížek z knihovny :).

Zdravím všechny ostatní zebřičky a přeju jim skvělou náladu a snažilkám brzo dvě čárky na testíku, těhulkám hladký průběh těhu a maminkám co nejvíce spokojená a usměvavá dítka :). Tak se tu mějte báječně, já se zase otočím,
Lostris

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 05.09.06 13:16

Ahoj holčinky,
moc nestíhám, ale chci vás všechny moc moc podpořit. Já jsem v té čekací době 14 dnů po IUI  taky VUBEC NIC necítila. Byli jsme tenkrát na dovolené a já byla tak spokojená, že jsem nad ničím nepřemýšlela, četla si knížku a NIC necítila. A nebylo to tím, že bych na to nemyslela,  to víte, že jsem si tak říkala, že by byla paráda, kdyby to vyšlo, ale moc nadějí jsem si nedávala. Byla jsem tak nějak vklidu protože jsem byla rozhodnutá ve srpnu podstoupit IVF, když nám IUI potřetí nevyjde. Ale ono to vyšlo  a vám to vyjde také, uvidíte!!!!!!!!!!­!!!! Moc vám to všem přeji. Posílám vám  obrovitý prskanec , Kati u tebe si myslím, že budeš mít hned 2 ty malá štěstíčka, když ses tolik načekala, tak nějak to cítím.
Tak posílám ten PRSKKKKKKKKKK­KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK­.............­.............­.............­.......PRSKKKKKKKK­KK
KKKKKKKKKKKKK­KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK­KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKPRS­KKKK  

PRSKKKKKKKKKK­K:::::::::::::::::::::::­::::::::::::::::::::::::­:::PRSKKKKKKKKKKKKKKKKKK­KKKKKKKKKKK
My už máme po prvních testech ve 12.týdnů, dopadly dobře huráááááá , pan doktor na genetice nám říkal , že máme krásné standardní miminko   , fakt jsem byla strašně ráda, protože už jssme starší rodičové a riziko bylo větší. Tfuj tfuj, tak první testy máme šťastně za sebou. Na další kontrolu jdu TAKÉ 11.9. , asi to fakt bude nějaké magické datum, to už bude mimísek v 15 týdnu, tak třeba uvidíme co to bude.
Jitutu taky se mi líbí Michael, ale my už jednoho Míšu (Michala ) máme, teda už hodně přerostlého,  letos mu bude 18, pane jo toto letí.........­.............­... Jinak mě se líbí Sebastian nebo také Filip.
Tak ahoj zebřičky a hodně hodně štěstíčka a ať se na vás (a potom i na nás) valí jen ty  nejkrásnější  zprávičky.
Evula, Matýsek 2roky a 8měsíců, mimísek 13+4 tt       

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 05.09.06 14:43

AHOJ zebricky.
Tak dnes dorazila MS treti den zacnem z Femodenom a 26.9.si idem po instruklcie do CAR.Sa tesim-netesim :-)
LOSTRIS ty si teda potvorka!!!ze zas sa stavim!Nie je to odvaha pre zebricku"len sa stavit"!!!Co takto prist castejsie?Ani nenapises co Cidecek!Dostanes velke ACKO ako Brno!Na pracovny naval sa nevyhovaraj! :-)) a pekne prid castejsie! :-)Vdaka za kladne vybavenie mojej ziadosti :-))

 
Dalika
Povídálka 47 příspěvků 05.09.06 20:03

Dobrý večer zebřičky,
Vy mně asi fakt diskvalifikujete :-(, teprve teď jsem dočetla minulý deníček. Mám teď nějaké špatné období. Nejde o život (naštěstí!), ale stejně to na náladě nepřidá. V práci se mi nedaří, manžílek mi ochořel se zánětem v koleně, doma zase roste Everest, ach jo.
Ale mám i příjemnou zprávu - asi před 2 měsíci se mi zdálo o mé kamarádce, že se jí 8.4.2006 narodila dcera Barbora Iva. No a teď jsem se dověděla, že je opravdu těhotná a termín má v dubnu 2007!! Asi se vybodnu na státní správu a dám se na věštění!
Maru- moc hezký deníček! Stydím se, já jsem Madagaskar ještě neviděla. Dávám si ho za domácí úkol!
Jitutu- držím palečky, ať ty breberky rychle zmizí! Janička je i moje favoritka!
Míšenko- takže už to máš za pár! Myslím na Tebe!
Kati- to čekání je hrozné, viď! To je dobře, že nepozoruješ žádnou změnu - já jsem vždycky začala špinit týden po transferu a bylo to. Držím všechno, co mám, určitě to dopadne pozitivně!
Teď jsem si vzpomněla na mou sestřenku - před 14 lety neplánovaně otěhotněla. Nějak nepochopila systém těhotenských testů, takže když jí vyšel pozitivní výsledek, tak si myslela, že těhotná není, protože pro ni bylo pozitivní neotěhotnět. Co my bychom daly za takový test!
Rafuško- to je super, že jdete do adopce! Jaká je u Vás čekací doba?
Moničko- tak co zánět? Myslíš, že to souvisí s antikoncepcí? Já jsem ji brala, když jsem byla na VŠ, „abych si nezkazila život!" (co bych teď dala za takový zkažený život) a bylo to úplně v pohodě. Kdyby neměla ten jeden „nežádoucí" účinek, tak bych ji brala hned - měla jsem slabou MS téměř na hodinu přesně po čtyřech týdnech, bez bolestí, prostě super. Jo a k tomu srazíku - asi Tě nepotěším, u mě si napiš okres F-M.
Takže se s Vámi pro dnešek loučím - Beník už mně volá, ať s ním jdu ven!
Dobrou!
 Dalika

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 05.09.06 22:01

Ahojte Zebřulky,

Jen vás jdu v rychlosti pozdravit. Dnes jsme dopoledne s manžou objížděli servis, stavebniny a chalupu, takže jsem se jen vozila. Odpoledne zase v práci a teď večer jsme tu měli návštěvu, takže jsem něco nachystala na jídlo a teď už se mi chce  docela spát. Takže jak to uklidím, tak se umyju a půjdu do hajan.

Maru - myslím, že to máme všechny stejně, já naštěstí chodím taky do práce, tak mi to aspoň rychleji utíká! Takže budeme všechny těhule, snad, ale nechme to na příští týden!

Misenka - budu držet kopyta!!!! Ať vám to rychle uběhne a hlavně, aby jste byli v pořádku! Těším se na zprávičky.

Jitutu - to musíš do nemocnice??? To mě mrzí, snad ti to rychle přelíčí a budeš brzy zpátky.

Lostris - ahoj, jsem ráda, že tě jsi tu byla aspoň na skok, přijď co nejdříve zase!!!

Evula - to je moc fajn, že jste v pořádku! Moc za nás pohlaď bříško a díky za prskance!!!

Zdenca - takže se k nám přidáváš, to je dobře! Konečně se to tu pořádně rozjede!!!

Dalika - dupu, dup,dup, ať je špatná nálada pryč!!! Ta tvá sestřenka měla takové štěstí a ani o tom nevěděla, moc hezké:-)
Já jsem dnes 7 dní po ET, ale špinit jsem vždy začala až později, čekám tak o víkendu, když přežiju víkend, tak to bude vypadat nadějně.
Nezdálo se ti i o mě??? :-))) Že by jsi mi řekla, jak to dopadne.

Sladké sny a dobrou noc!!!! Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 05.09.06 22:02

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***Zebřičky se zebřičátky: ***
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
*NellaB…-
1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 05.09.06 22:03

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Alex......- 3.IVF září 2006 , 1.9. v 13.00 tran­sfer
Dalika -3.IVF říjen 2006
Danulenka -
Janka…-3.IVF srpen - září 2006
JJ.........- koncem června 1. IVF
Kati.......-4.IVF srpen 2006,** 29.8. v 13.00 tran­sfer, 12.9. test v centru
Konopka..-
Lostris…-
LuciaM…-
Maciasek…-

MartulaR-2 -
Maru......-IUI srpen 2006 ,26.8. - 12.00 hodin  IUI, 11.9. test z moči u Dr.
Marky.....-

Michaela VE…- snažení o druhé dítko, 11.9. v 11.00 hodin - konzultace v Gennetu
Panda.....-2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
Samsulka-
*Sima......-
16.10. kontrola imunity, KET listopad 2006
*Twiggi.....-

*Ulrika…-
začátek snažení únor 2006, **potichoučkuh­lásíme - 15.5. pozitivní TT
*Zdenca…-
3. IVF říjen 2006, **8.9. zahájení stimulace, 26.9. kontrola v CAR

*Žabucha..-***3.IUI srpen 2006,** 25.8. v 11.00 hodin IUI, 11.9. test v centru

Zebřičky dvoučárkové:

Amalie..-31.8. 25+1tt (holčička?)
EvulaI .....- 5.9. 13+4, 11.9. kontrola
Jitutu32…-*****1.9. 9+3 (Michal nebo Jana),od 8.9. v nemocni­ci,TP 5.4.2007
Mia.......-31.8. 29+6 tt (Flek), 1.9. velký UTZ, 13.9. kontrola
Mikaa…-30.8. 36+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006
Míšenka.-30.8. 38+3 tt (Bobánek), 6.9. nástup do nemocnice,7. nebo 8.9. čísařský řez, TP 13.9.2006
*Pavca.....-
30.8. 35+5tt (Tajemství)
*Pajinkaa.-***1.8. 40+5 tt !!!**

 
Dalika
Povídálka 47 příspěvků 06.09.06 07:46

Kati - nálada už je dobrá. Rozesmálo mně už to, jak jsem si vzpomněla na tu sestřenku. Byla to fakt sranda - vysmátá přiběhla za mou mamkou, aby jí řekla, že je to v pořádku, že těhotná není …  Miminko si tehdy samozřejmě nechali - bylo to druhé a na to první čekali 2 roky.   

Moc jsem na Tebe před spaním myslela, aby se mi o Tobě zdálo, ale bohužel, nic si nepamatuju. Určitě to ale bylo něco dobrého, protože špatný sen by mně určitě probudil a já jsem spala jako dudekJ!  

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 06.09.06 08:40

Tak holky já se loučím před odchodem do porodnice, jsem samozřejmě nervózní, je mi špatně,ale snad to tam ze mě spadne. Tak mi držte  palce ať to dobře dopadne a jsme s Bobánkem v pořádku. Dám vědět jak jsme dopadli. papa  Všem testovatelkám budu moc držet kopytka ať tam ty // jsou.
Míšenka+naposledy anonymní Bobánek 39+3tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 06.09.06 09:30

Dobré ráno Zebřulky,

Misenka - to víš, že budete v pořádku! Těším se až Bobánka uvidíme na fotečkách!

Dalika - to jsi moc hodná, že jsi chěla ve snu vidět jak to dopadne. Mě se dnes kupodivu něco zdálo, ale byl to teda hezký chaos. Byla tam asi celá rodina, všichni známí co znám, dokonce vojáci, nějaká válka nebo co, taky jsme zabíjeli prase, nebo aspoň jsme měli doma krvavé maso…děs! Ale těhotná jsem tam nebyla :-(

Já už začínám trošku plašit. Dnes jsem 8 den po ET a jak jsem se dívala do mých poznámek z 2.IVF, kdy jsme měli taky pětidenní balstocysty, tak jsem začala 8 den špinit a trvalo to dva dny. MS se rozjela přesně 28 DC. Což mě teď čeká v sobotu, ještě mě k tomu začaly bolet záda, to už je tak dva dny, ale dnes to začíná bolet v kříži, což mi dělá při MS. Nebojte, zatím nějak neplaším, jen spíš mi to připadá jako příznaky přicházející mrchy. Myslím, že do tří dnů mám rozhodnuto, tak to už rychle uteče.

Přeji vám krásný den, u nás se sice zatáhlo, ale snad z toho nebude pršet. Pa Kati

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 06.09.06 09:49

MÍŠENKO, moc vám s Elinkou držíme palce, dopadne to výborně! Přejeme vám hladký průběh a už se strašně moc na Bobánka těšíme.
Andrea2+Eliška

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 06.09.06 10:36

Ahojdaaaaaaaaa,

nové pasy nikdo zatím moc nechce, takže mám chvilïnku čas psát.

Katinko, věřím a to pevně, že tentokrát to prostě musí klapnout. Moc, moc, moc držím ba přímo drtím kopýtka, aby se v bříšku pěkně klubalo aspoň jedno mimi :).

Míšeno, jasnačka, že budete s Bobánkem v pořádku :).

Kromě šíleného hladu se dnes cítím v pohodě :o. Jo Zdenča se ptala na Cidečka, tak to je už spíše CID, protože váží 40 kg, no prostě kus chlupatého chlapa to je :D. Puberta s ním pěkně mlátí, poslechne, jen když se jemu zachce, takže je to někdy pěkně o nervy.

Zatím,
Lostris

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 06.09.06 11:13

Míšenko, myslíme na tebe a Bobánka, ať jde všechno hladce a jste v pořádku. Neboj a těš se! :-)
Hodně štěstíčka.

Adka a Viktorka

p.s holky víc nestíhám......

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 06.09.06 11:18

Ahoj holky, teda musím říct, že na začátek je to pěkný záhul na hlasivky!!!!! No ale oni si snad brzo zvyknou a bude to v pohodě!!!!

Daliko - ta s tou antikoncepcí mám stejný zkušenosti, kdyby fakt neměla takový blbý vedlejší účinek :o))) tak to byla teda paráda, přesně na hodinu, bolesti žádný když bylo potřeba, tak se dala mrcha posunout, no kde ty časy jsou :o)))

Moniko- u mě si můžeš napsat okres RK, což jsou Východní Čechy, takže taky úplně někde jinde :o)))

Kati- myslím pořád na tebe :o)))))

Míšenko - držím kopýtka ať všechno dobře dopadne :o)))))

Lostris - ahoj, no to máš už teda doma pořádnýho chlapa, to Šuhaj má „jenom“ 35 kg, ale zase máme víc chlupů, takže vypadá větší :o))) no a psí puberta, to je věc sama pro sebe :o))))

 
cami
Kecalka 472 příspěvků 06.09.06 12:57

Ahoj zebřulky,
to je fajn, že Missorka zjednodušila to písmo, takže to budou teď moc používat i úplnékopytajako jsem já :-)
Dočetla jsem minulý deníček a zas mi to přišlo tak líto, že už to nestíhám za váma tak často, jako v práci :-(, ale co se dá dělat.   Kati -holka statečná,  ať to uteče cobydup a pupík roste. S tou tchýní - to je přesně ono - my to taky radši nikde netroubili, protože ty řeči bych blbě nesla. Oni občas stačí i pohleda…a to si myslím, že s rodičema vycházíme velmi hezky.
A vůbec Kati a Alex, že se nestydíte běhat po světě takové hubené :-), vám ten pupek opravdu teď musí narůst :-)) Úrodička je hezká, tak teď je nhezké hnízdění. A ohledně manuální práce - prvních 5 dní prý rozhoduje a dělat má člověk to, na co má chuť a basta. Psychika je prostě nejdůležitější. Já jsem s manžou skládala asi 6.den po ET i dřevo (malé polínka) a plela na zahrádce, protože mě to prostě uklidňovalo.
Maru- mezi dětma člověk vždycky krásně pookřeje a určitě jsi se nakazila :-)
Míšenko -takže zítra den D, jen se hezky vyspi, pak to pár měsíců třeba už nepůjde :-))
I když toť otázka. Prcci úderem začátku 3.měsíce začli spávat už hezky. Krmení divé zvěře probíhá mezi 8-9večerní a pak ve 3 a v 7 a ještě chrupem do 9 :-). Dneska malá jedla v9 večer a pak až v půl páté, takže kdyby nám to „nezkazil“ ten malý prďola (doslova), a nevstával mezitím ještě v 1h v noci, tak to bylo ideální. Přichází s tím bohužel zjevně i to, že se při tom krmení v 7 malá „zubila“, jakože už se spalo dost :-), takže já jsem dneska vstávala už v půl osmé :-(
Jinak pro srazík jsem taky, my „pražáci“ jsme asi v přesile co?
Cami &spící četa  

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »