Zebřičkový deníček Maru 128.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, Dneska mám s deníčkem pěkné zpoždění, pojala jsem tuto neděli nějak moc pracovně a teď trošku nestíhám, ostatně jako už celý minulý týden. Mám prostě zase takové lítací období :D

Ale začátek víkendu jsem si užila parádně, manža mě vzal s sebou ke svým přátelům na takovou malou akcičku, takže jsme prožili hezký pátek a sobotu a poznala jsem spoustu nových lidiček. No a neděli jsme museli dohnat restíky doma - takže proběhl úklid bytečku, praní prádla a hlavně práce na zahrádce, přesazovala jsem pár kytičkám z bytečku, trhala jablíčka, no prostě jsem pracovala jako o život :-D ale nebojte byli to samé šetřivé práce. A doteď zdělávala ještě zeleninku do mražáku a tak podobně a mám toho plný kecky. A to mě čeká ještě žehlení, musím vyžehlit alespoň manželovi oblečení do práce. A tak se přiznávám, že mě dneska nenapadá vůbec co vám mám psát :-O
Abych nezapomněla napsat o tom jak se cítím (určitě by jste mi to neodpustily :-) - takže cítím se úplně normálka, žádné změny, jen jsem teda víc unavená po utrogestanu. Ale jinak nic neobvyklého. Nemám teď moc času na pozorování a přemýšlení o tom jak to dopadne a to je asi dobře, takže jsem zatím v pohodičce. Ale oni ty nervíky přijdou, zase taková hrdinka nejsem. Myslím,ž e tentokrát to nebude taková pohodička a začnu pěkně vyšilovat, tak se připravte na pořádně zmatené příspěvky. Doufám jen, že se za vámi dostanu víc než minulý týden :-( V práci ani emimino neotvírám, máme novou kolegyni, takže ani není čas, protože jí pořád něco vysvětlujeme a učíme, takže volné chvilky, které jsem dřív měla věnuji jí. Ale snad budu víc doma než minulý týden, kdy jsem chodila domů skoro každý den v 20 hod :-O
A testování neproběhne dřív jak v pondělí, o víkendu totiž jedu na víkend na Šumavu s naší partičkou. A určitě pochopíte,že se mi nechce testovat za asistence dalších minimálně 10 lidiček. I když by určitě všichni se mnou testovali rádi, ale nic takového. Dám vědět kdy přesně budu testovat, musím to propočítat.

Jsem moc ráda, že je Kati a Kačenka v pořádku a doufám, že je z nemocnice pustí a Kati už bude doma hezky spořádaně odpočívat :-)

Holčinky já budu pro dnešek končit, protože toho mám ještě hodně,ale slibuju, že se příště s deníčkem polepším. Jo vlastně příště ne, příště nám deníček napíše Rafuska. Platí to,že ano??? Měla jsem připomenout tak tak činím rovnou v hlavním deníčku, aby se to v příspěvkách nepřehlédlo :-D

Mějte se tu moc moc hezky a užívejte si toho krásného podzimního sluníčka, které na nás ještě vykukuje. Že máte taky hned lepší náladičku? Já tedy jo a nasávám ze sluníčka energii co mi síly stačí, však je v zimě bude hodit. Tak se opatrujte zebřičky moje papá Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 09.10.06 08:27
 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 09.10.06 08:39

Ahoj Zebrušky!    Už je zase po víkendu, i když já mám teď víkend pořád, tak si namám na co stěžovat. V sobotu jsme s manželem zešíleli a koupili jsme si DVD přehrávač, když už v té televizi je toho ke koukání čím dál méně. Zjišťuju, že se dá koukat na Primu, ale to zatím nemůžu. Viodím ji dívatelně, jenom dkyž jsou stromy holé bez listí a když je hnusně. Zatím nic takového není. V neděli jsme byli u babičky. I to bylo moc fajn. Táta měl na návštěvě novou přítelkyni, ale nepředstavil nám ji. My bychom ji neukousli. Asi to chce víc času.    Maru, děkuju za připomenutí. Pořád to s příštím deníčkem platí. Už dneska ho chci začít dávat dohormady, abych ho v neděli měla hotový. Ty se opatruj a pokud to bude možné, tak se nehoň.    Kati, moc na tebe myslím. Doufám, že tě desn pustí domů a ještě víc doufám a věřím, že je všechno v nejlepším pořádku. Moc se opatruj.
Krásné pondělí. Na mě už svítí sluníčko.
Rafuska

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 09.10.06 09:10

ahoj holky,
jdu jen v rychlosti pozDRavit, mám Vikinku na klíně tak to asi budou sem tam klikyháky..
zrušila odoplední spaní a nejradši by přes den nespinkala vůbec, ale zato dneska spinkala celou noc :-)

Maru, to je fajn, že sis aktivně odpočinula, ale fakt se opatruj.
Těším se na pozitivní testík :-))

Kati a Kačenko, tak jak je, holky?

sd daw   sdc                  bt Z VhO

Musíme končit než mi Viki zlikviduje klávesnici

vx                       

Adka a Viktorka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 09.10.06 09:30

Ahojky
Maru - tedy vy si takhle pořád užíváte na nějakých večírcích, tiše závidím,ale bodejď jen si užij,až budeš těhulka a pak mamka,tak už to tak nepůjde. Jéé taky bych jela na Šumavu, to se máš.  

Rafuska - Jo DVD,to je dobrá věc, na začítku jsme na to koukali pořád,teď už míň,ale není už tolik času. A nejlepší je, když m áš někoho,kdo ti sežene ty nejnovější filmy,co jdou teprve v kině a on už ti to vypálí ( teda doufám,že mě tady nikdo nepráskne, že se takhle šíří pirátské kopie a mě pak nezavřeli :-)
Adka - no sice nespíte odpoledne,ale zato v noci, to je fajn ne?co bych za to dala já.  

Jinak my se máme fajn, malá je už snad zdravá, občas si zachrochtá, a normálně když ji držím na hrudníku, tak krásně zvedá hlavičku, je to normální?a taky se na mě smeje, i když vím,že to jsou ty psotníky,ale já si říkám,že se hold směje na mamku.tak.a na hrající kolotoč se taky dívá.Tak jsem se radovala,když 2 noci za sebou se vzbudila po 4 hodinách a pak po 3,tak jsem si myslela,že by to tak mohlo být,ale dneska už zase chtěla baštit někde po hodině a půl,tak jsem se asi radovala zbytečně. Ale já se na ní vždycky dívám,jak sosá. A vždy když spí a já bych to mohla třeba dohnat to spaní,tak si místo toho vezmu Aničku a pozoruju ji,a muchluju ji.No už jsem se rozněžnila dost,tak zatím končím.  

Míšenka+Anička ( 1měsíc a 5dní)  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 09.10.06 10:24

-Ahojky zebřičky:-)
tak tu máme zase nový týden - teda ten čas tak strašně letí
Maru - jen si to všechno užij a na testování nemysly však ono to přijde :-)
Mišenko- to víš, že je to normální - některé dětičky se i zvedají na nožičkách. Moc si Aničky užívej - nám se v prosinci narodí taky Anička ( budu bába, ale nevlastní :-O)   )
Adko- teda z Vikinky bude asi spisovatelka - moc hezky to napsala opravdu :-) Jinak pošli fotku jak je Baruška důležitá u PC a písničky u nás jedou od rána do večera
Kati- tak vítej z nemocnice a pohlaď Kačenku - je to velká bojovnice:-) Neboj teď už bude vše OK - no vlastně bnudeš strááááášně moc tloustnout :-O))))))  

No Barunka mi dělá velikou radost - už si začínáme čistit zoubky pastou - no teda tváří se jako kdybych ji chtěla otrávit :-O) Jinak stále povídá a křičí začíná dávat slava dohromady  a stále musíme prohlížet knížky:-) Je to sluníčko - Jinak běhá jako čert - už chodíme na procházky bez kočárku, protože v něm nemá prostor :-O)  

Tak si užívejte sluníčka a barevného podzimu      Monika a Baruška

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 09.10.06 12:00

ahoj holky,
jdu Vás pozdravit, než se moje dráče vzbudí. Měla jsem dnes návštěvu porodní asistentky a naučila se něco o první pomoci a taky o prvních dětských nemocech a tak. Bylo to zajímavé, ale doufám, že s první pomoci nebudu nic potřebovat.  

Míšenko - neboj, s tím spaním se to fakt srovná. Ještě chvilku vydrž. Já taky stávala k Tomšovi skoro co dvě hoďky. Teď už jen jednou za noc. Sice pak musím ještě vstanout a odstříkat prsa, ale to je zas jiná. Myslím, že se to u nás zlomilo tak po druhém měsíce. Jo a s tou hlavičkou je to normální. Já ho pak začla dávat vždycky na chvilku na bříško, aby trénoval krček a teď drží hlavu jak profík.  

Maru - to jsi měla hodně pracovní nedělinku. Myslím, že je lepší, že se pořád nepozoruješ, pak už s toho člověk blbne, co?  

Kati - taky tě vítám doma a hlavně zase zpátky ve stádečku.  

Hodila jsem o víkendu pár Tomšových foteček do galerky. Hezký den
Karla a moje spící sluníčko Tomášek

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 09.10.06 12:31

Ahoj zebřičky,  

KATI to je moc dobře,že už jste doma.........moc jsem na vás myslela :-)  

MARU,neboj nejsi sama..........taky nějak nestíhám,práce na chalupě na zahradě a přípravy na zimu. Úklid doma,mě čeká dnes a zítra a tak :-(
Dnes jsem byla v poradně....­.....tak to je poprvé co mimísek u ultrazvuku spinkal :-)
Vše Ok :-))))))))))))))))))))
Mějte se hezky Jitka,Monička a mimísek 14tt+5 :-)))))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 09.10.06 13:05

Ahoj holky!!!
tak jsem si užila fajn víkendu! Potkala jsem známý, který jsem strašně dlouho neviděla, tak jsem byla moc ráda!!! Jenom ten můj chlap byl nešťastnej, že byl doma sám!!!
Jinak bejvalka zase perlí, posílá malýho (s jeho sedmiletou sestrou) do hospody pro cigarety!!!! Přítel je tam potkal a ještě mu to i řekl majitel, že to nebylo poprvý!!! No další věc je, že jim to prodaj! No a aby toho nebylo málo, tak prý byli v sobotu na vítání občánků, ale oni s dvojčatama jeli autem (na náměstí je to asi 400m!!!) a děti s jejím bráchou a jeho přítelkyní (těhotnou) šli pěšky, no opravdu jich v tom mini bytě bydlí „málo“!!!! No já nevím, já být v její situaci, tak se snažím abych nezavdala nějakou záminku k tomu, aby mě bývalý obvinil, že se špatně starám o jeho dítě, ale ona v poslední době dělá všechno naopak!!!

Adko - teda vlastně Vikinko :o))) moc hezky píšeš :o)))

Kati - vítám tě doma!!!

Karlo - přeju ti, aby jsi první pomoc nepotřebovala!!!!

Maru - drž se :o))))

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 13:50

Ahojte Zebřulky,
tak se vám po delší odmlce hlásím! Vidím, že už víte, že mě dnes měli pustit a je to tak. Naštěstí si mě tam nenechali.

Ještě jsem neměla čas se podívat do minulého deníčku, tak nevím jestli vám Karlička psala, co se přesně stalo, tak jen v rychlosti.

V úterý v poledne jsem zjistila, že krvácím. Samozřejmě jsem myslela na nejhorší a strašlivě brečela. Hned jsem volala manžovi a Karličce. Manža pro mě dojel a jela jsem ke svému GynDr. tam mi dal papír do nemocnice. Tam samozřejmě moc nepospíchali, vím, že by stejně nic nemohli zachránit, ale mě připadalo , že každá minuta může rozhodnout. Vyšetřili mě, udělali utz a zjistili, že je mimísek v pořádku!!! Nakonec tam prý bylo to dvojčátko (proto to vysoké hcg), ale asi velice brzy zamlklo, takže ani nešlo moc na utz vidět. Byla jsem zrovna v 8 tt, což je doba, kdy jsem mívala MS, tak si myslím, že se tělo toho zamlklého dvojčátka chtělo zbavit. Ještě ten den krvácení ustalo, jen jsem špinila, ale domů pouští až když žena 2 dny vůbec nešpiní, proto jsem tam musela zůstat tak dlouho. Dostala jsem tam několik injekcí a beru askorutin a magnesium. Byli ale na nás moc hodní, ale doma je doma!
Dr. říkal, že se to do 12 tt může ještě opakovat, tak abych tam když tak hned přišla, ale doufám, že se tam objevím až k porodu :-)))
Pozitivní bylo aspoň to, že jsem tam byla 2× na utz, takže jsem měla jistotu, že je Prcek v pořádku, zase nás posunuli o den dopředu, takže z původního termínu porodu 20.května máme už 16.května.
Doufám, že ten 3.měsíc projdeme v klídku. Byla prý sice ještě na utz modřinka, tak snad se vstřebá, ale zítra mám jít na kontrolu ke svému GynDr., tak jsem zvědavá, jestli se to zlepšilo.

Moc vám díky, že jste na nás myslely! Ale já na vás taky myslela, každý den, opravdu !!!!

Ještě i musím poděkovat Karličce s Tomáškem, kteří se o mě starali a chodili za mnou na návštěvy!

Jak to tady trošku pročtu, tak budu reagovat jednotlivě!

Ale aspoň Maru -myslela jsem na tebe, a obrovsky držím kopýtka! Možná trošku povzbuzení, byla tam se mnou paní ve 3.měsíci, která po 2 IUI, čekala dvojčátka a vůbec to nečekala, prý už se připravovala na to, že podstoupí IVF, když mě a pozitivní testy. Sice bohužel byla stejný případ, o jedno přišla, ale čeká aspoň jedno mimi! Takže hlavně klid!!!
Jak se říká, čert nikdy nespí!

Chtěla jsem vám napsat jen pár slov a vidíte to, snad vás to moc nenudilo!

Mějte se Kati + Prcek 8+5tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 14:23

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
*Pajinkaa.-
1.8. 40+5 tt !!! ?????????????
*Míšenka.-
6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
*Pavca.....-
1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g** ****

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 14:25

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
*Pajinkaa.-
1.8. 40+5 tt !!! ?????????????
*Míšenka.-
6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
*Pavca.....-
1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g** ****

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 14:25

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
*Pajinkaa.-
1.8. 40+5 tt !!! ?????????????
*Míšenka.-
6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
*Pavca.....-
1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g** ****

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 14:26

Omlouvám se, nějak se mi kousl počítač a poslal mi příspěvek 3×!!!

Rychle jsem prošla minulý deníček a snad jsem nezapomněla některým něco důležitého do nástěnky připsat, když tak se hlaste!!!

Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 09.10.06 14:30

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Alex012......-
Dalika -3.IVF listopad 2006
Danulenka -
Janka…-10.října 2006 laparoskopie, 3.IVF říjen - listopad 2006
JJ.........-
29.9. konzultace v CAR

Konopka..-
Lesina…-
Lostris…-
LuciaM…-
Maciasek…-
MartulaR-2 -
Maru......-
IUI září - říjen 2006, 30.9. ve 12 hodin IUI
Marky.....-
Michaela VE…- snažení o druhé dítko, 11.10. v 11 hodin konzultace
Panda.....-2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
*Samsulka
-
*Sima......-
16.10. kontrola imunity, KET listopad 2006
*Twiggi.....-

*Zdenca…-
3. IVF říjen 2006,5.10. začátek stimulace** *Žabucha..-1.IVF říjen 2006,**4.10 utz**** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***Zebřičky dvoučárkové:

Amalie..- 12.10. 31+1tt (holčička?)
Andrea 2 -  13.10. 8+3 tt (Kulihrášek)
EvulaI .....- 10.10. 18+4 (Sebastiánek)
Jitutu32…-*****13.10. 15+3 (Michal nebo Jana), 9.10. poradna ,TP 5.4.2007
Kati.......-*****10.10. 8+6 tt,  (Prcek), 10.10. kontrola
*Mia.......-
12.10. 34+6 tt (Flek), **9.10.kontrola
Mikaa…-27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006
***Ulrika…-
11.10. 25+0 tt, TP 25.1.2007

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 09.10.06 16:27

Kati - to jsem ráda, že jste i s mimískem v pořádku,
Maru - je fajn, že máš kolem sebe tolik lidiček, a vůpbec…Musí to prostě vyjít
Já už se zabydluji v staronové práci, jen když jsem jela na tu Moravu, tak jsem měla nehodu, naštěstí to odneslo jen kolo, představte si, že mě vytlačila Liaz s vlekem ze silnice, předjížděl na plnou čáru a v proti auto, tak se cpal na mě, naštěstí jsem nejela moc dobře, přiznám se, že jsem brzdila o duši, snad i očima. Dobří lidi naštěstí nevymřeli, ti,co jeli za mnou, tak mi přivezli SPZ, pomohli přehodit rezervu,byla to taková šlupka, že to ucvaklo jeden šroub ze čtyř, které drží kolo. Pak sice přijeli policajti, no vůbec nic neřešili, žádné zranění, holt máme takové zákony, že dokud se nic nestane, tak se nic neděje… Sice jsem si vzala na svědka telefon, bohužel byl nedostupný, takže výpověď proti výpovědi, tak se to ani nehlásilo…
Já bych ani autem nejela, měl jet se mnou můj otec, ale onemocněl, ale vezla jsem mamce ty radiátory a měla jsem si dojet pro kámošku se 3 klukama, pro ty jsem jela až v pátek, jinak jsem si moc neodpočinula, ale bylo to fajn, u ségry byly hody, tak jsme se sešly s další společnou spolužačkou a vzali děcka na kolotoče.
Moc rychle mi to uteklo. celý minulý týden jsem doháněla spánkový deficit, tak snad už budu O.K.
Zebřičky, musím ještě něco dorazit, přijdu zítra.

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 09.10.06 16:39

Jsu to ale já trulant,
chtěla jsem napsat, že jsem nejela moc rychle, ještě někdo mě chválil, že jezdím dobře, když jsem to tak zvládla.
Do toho jsem se starala mamině o zvířata a hned ve čt ráno jsem našla slepici, byla už tuhá, zřejmě Zrzek, vlezla mu do teritoria, no a tento týden prý zase jednu udlachmal - prostě si si ní pohrál…
Tak jsem říkala mamině, že když nejde o život, tak jde… Navíc Zrzek loví potkány, tak už řeší, jak vylepšit plot mezi Zrzoušovým a slepičím dvorkem.
Jinak aby toho bylo málo, tak jsem seděly u té kámošky, tu opustil manžel  kvůli stařší po 14 letech vztahu a společných 2 dětech, tak nějak přišla řeč, že manža nerad jezdí k nám na Moravu, za prvé, že je to daleko a za druhé, že to není zadarmo, no dostalo mě to…Protože s loňskými vánocemi tam byl se mnou 4×, jinak jezdím už s kámošem, který má služební auto…Tak jsem z toho rozpolcená, protože aspoň kdyby to řešil se mnou, ale já tam mám mamku a ségru a spoustu lidí, které znám od mala…
On tohle nechápe, zřejmě na to žárlí, ale dokud je mamka, však to sami znáte…
Když jsem na to navedla řeč, tak mi to do očí neřekl…
Ten život je nějaký složitý, ta kamarádka s těmi 3 dětmi má vysokoškoláka se zastaralými názory, je to výchovou, navíc u toho prostředního je nějaký problém, půl roku s ním dojížděla na nějakou logopedidi, navíc dostali na něj dost blbý posudek, náběh na autismus a prý je občas agresivní,,,,No jenže vysokoškolák přece nemůže mít takové dítě…Příšerné názory…
TAkže tolik, snad se na mě nebudete zlobit, venku je tak krásně, tak půjdu se projít ven a načerpat ještě sluníčka.
Pa
 Panda

 
Dalika
Povídálka 47 příspěvků 09.10.06 16:41

Ahojte zebrundy,
hlásí se občasná dopisovatelka :-)! Jak to děláte, že máte čas na psaní? Asi si to umíte líp zorganizovat, že? Já jsem jsem prostě neschopná - na nic nemám čas, nic nestíhám, všechno rozdělám a nic nedodělám, ach jo.
V pátek jsem byla u Dr. Myslela jsem, že oznámím začátek stimulace, ale bohužel, ta se zatím odkládá. Minule mi dr. objevil něco jako cystičku na vaječníku, tak se teď kouknul, jestli to zmizelo. A ono nezmizelo a už to má 3 cm. Takže stimulace nepřipadá v úvahu, aby to ještě víc nenarostlo a navíc by z toho vaječníku asi nebyly žádné folikuly. Mám přijít těsně po MS, jestli to třeba tentokrát nezmizí. Štve mně, že se ani neví, co to vlastně je. Dr. mluvil i něco o endometrióze - ta snad vypadá jinak než cysta, ne? Vzali mi krev na nějaké testy, ptala jsem se sestry, na co že to je a ona na to: „Aby to nebylo něco jiného než cysta". Dál už jsem se radši ani neptala. Byla jsem z toho docela zničená - nejen, že se nekoná IVF, na které jsem se začala docela těšit a navíc se objeví TO (kromě toho mám po 1. IVF myom v děloze). Takže cestou na autobus se mi kutálely slzy po tváři - nějak to na mně všechno padlo a po dlouhé době jsem si zase zabulila, akorát že v docela nevhodnou dobu. Teď už jsem zase fit - jen kdyby už byly za mnou ty 3 týdny, co mně dělí od další kontroly!
Kati - jsem strašně ráda, že už jsi doma a v pořádku! Už na sebe budeš opatrnější, viď? I když tohle krvácení by asi nastalo, i když bys celou dobu ležela v posteli. Pozdravuj prcka!
Twiggi - ta bejvalka teda „válí"! Já bych na ni asi poslala sociálku, jenže nevím, jaký by to mělo efekt.
Karla - tu porodní asistentku sis pozvala nebo chodívá ke každé mamince? Já jsem o tom totiž nikdy neslyšela. Vím akorát, že chodí na návštěvu po porodu sestra od dětského lékaře, který má miminko v péči.
Monika - teda Barunka je skvělá, že už si čistí zoubky!
Míšenka - úplně Tě chápu, já bych se taky pořád koukala a muchlovala!
Adka - koukám, že Vikinku odmalinka seznamuješ s výpočetní technikou!
Rafuska - taky jsme nedávno uvažovali o koupi DVD, protože se nám zkazilo video. Jenže máme spoustu filmů nahraných na kazetách, takže jsme nakonec dali opravit video a těch pár DVD, co máme, prohlížíme na počítači.
Maru - já to nechápu - to co Ty uděláš za jeden den, já dělám minimálně týden! Máš můj velký obdiv! Držím pěsti, ať už tentokrát …
Mějte se krásně!
Dalika 

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 09.10.06 19:08

Ahojky zebrunky, dneska jsme měli v práci tak hroznou zimu,ž e jsem myslela,že  uteču. Představte si,ž e ty šmejdi nám vůbec netopili a to je taková hrozná zima. Nakonec byli naše stížnosti vyslyšeny a konečně odpoledne zatopili. Ale než se to stačilo trošku vyhřát tak jsme šli domů tak jen doufám, že se zítra situace nebude opakovat. Docela mě dneska pobolívalo bříško,t ak nevím jestli je to blížící se MS a nebo to bylo z té zimy, uvidíme...........  

Rafusko děkuju za deníček a už se na tvoje vyprávění moc těším. Užijte si nové DVD a zkoukněte nějaké pěkné filmečky.  

Adko pozdravuj Vikinku a ať nám brzo zase něco napíše. Moje neteře taky brzo zrušili spaní přes den,a le zase pak hezky spaly přes noc, tak se alespoň dobře vyspíš o ty.  

Míšenko no je pravda,ž e poslední dobou máme těch akcí nějak moc. Už si kolikrát říkám,ž e bych byla jeden víkend doma a nedělala vůbec nic, ale to by mi stejně nedalo a určitě bych tu vymýšlela práce v našem domečku. Tak si říkám,ž e když odjedu tak odpočívám víc než když jsem doma :-OJsem moc ráda, že už vás rýma opouští a nakonec jste to zvládly takhle v pohodě bez antibiotik.  

Monicko pozdravuj svého čertíka bertíka Barunku, je to šikulka, že už si čistí zoubky bude je mít krásně zdravé. A už jste odhodily kočárek no to budou teď teprve procházky plné překvapení a zábavičky :-D  

Karlo to je zajímavé,ž e k vám chodí porodní asistentka, to slyším prvně.  

Jitutu tak mimíček spinkal a nezamával ti, no to je pořádek, ale neboj on ti to příště vynahradí, hlavně že jste oba v pořádku, opatrujte se  

Twiggi jen ať bejvalka blbne, pak vám stačí podat žádost, že se o malýho špatně stará a musí ho dát vám. Přece někde musí být rozumní lidé.  

Kati jsem moc ráda, že jsi zase zpátky v našem stádečku, stále jsem na vás myslela. No hlavně,ž e už jste doma v klídečku pohodičce a slib tu před nastoupenou zebří jednotkou, že budeš odpočívat a budeš se vyhýbat náročným domácím pracem. Děkuji ti za podporu, to vždycky potěší, když člověk slyší příběh,ž e se i IUI povedlo.
A ještě tě musím pochválit,t a naše vzorná nástěnkářko, sotva přijdeš domů a hned myslíš na nás a co doplnit, jsi skvělá.  

Pando ty jsi mě teda vylekala, taková hnusná nehoda, ten kamioňák by zasluhoval minimálně na nějakou dobu zadržet řidičák. Jsem ráda,ž e se ti nic nestalo a odneslo to jen auto, i když je to taky nepříjemné. Máš to ale trápení s tím,ž e manža nechce jezdit na Moravu za tvojí rodinou...... těžko radit co s tím. CO si o tom zkusit ještě pořádně promluvit, oni jsou chlapi takový nemluvové, ale někdy je potřeba je prostě rozpovídat :-O  

Daliko ach jo takové špatné zprávy od dr. Určitě je to cysta a ne nic jiného, držím moc kopýtka ať se to lekne zebřího stádečko a s další MS to zmizí. Prostě to tam musí dopadnout a basta. Drž se zebřulko naše moc na tebe myslím. A mě neobdivuj, já mám takové pracovní záchvaty jen občas, taky dokážu odpočívat a užívat si sladkého nicnedělání :-D  

Přeju všem úzký večer, já jdu hodit manžovi pizzu do trouby, ještě není doma :-O ale určitě přijde vyhládlý jako vlk, tak ať mu mám co podstrčit :-D papá Maru

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 09.10.06 20:24

Ahojky zebřičkx,
Maru - tak to je dobře, že Vám zatopili, my v práci máme naštěstí svůj kotel a doma to zapneme aspoň navečer, já nemusím horko, ale když je mi zima, tak neusnu.
docela jsem byla z chování naší policie rozčarovaná, hlavně v šoku, tak jsem nebyla schopná uvažovat, jen mi pořád podsouvali to, že nemám svědka a že to bude tvrzení proti tvrzení, na jednu stranu nám strhávají body třeba za světla, ale tady, že porušil několik předpisů, tak nic, myslím, že to byla místní firma a to propojení tam nějaké bude. On mi sice ten policajt řekl, že kdybych si to rozmyslela s tím hlášením, tak mu mám ještě ten den zavolat, ale přiznám se, že já měla v té hlavně vygumováno, hlavně jsem v podobné situaci ještě nebyla a doufám, že už nebudu, tak jsem očekávala trochu jinou reakci, pak jsem to probírala s kámoščiným manželem, dělá u policie a víceméně mi to potvrdil, pokud nemám svědka, tak jsem víte kde…Bratránek mi radil, že jsem neměla uhýbat, že by se pak prokázala vina, ale co když bych to nepřežila, tak k čemu by to bylo.. Navíc šefové syn boural, svědci se žádní nenašli, tak pojišťovna odmítla tu škodu zaplati, tak to platili nakonec vše, protože auto bylo na odpis a bylo firemní a nemělo havarijní…
Jen jsem si taky myslela, že když mám tu SPZ, nahlásím to policii, tak to budou řešit a ten dotyčný si třeba nezajezdí…
Manža spíš o tom nechce mluvit a mám docela z toho strach, že jednou to bouchne, ale když si mě bral, tak věděl, že tam jezdit budu, ale když je člověk zamilovaný, tak udělá cokoliv, aby toho druhého neztratil, ale když získá takovou tu jistotu, tak už je to jiné, hlavně se bojím, aby mi to nevyčítal, ale myslím, že na tom tak finančně špatně nejsem, já po hospodách nechodím, nekouřím, nepiju, co máme hypotéku, tak jsem si nic nového na sebe nekoupila, letos jen boty a to mi dala na ně peníze mamina, jinak si občas něco koupím v sekáči…
Takže tolik, ono je to složité a mám z toho strach, když chci o tom mluvit, tak mi k tomu nic neřekne, přitom rodinu a vše kolem jsme probírali v pohodě.
Zebřičky, krásnou dobrou noc, opatrujte bříška a všem ostatním roluju kopýtka.
Panda  

 
panda1
Kecalka 184 příspěvků 09.10.06 20:28

Ještě vzkaz pro Daliku,
myslím, že už to zlé jsi si vybrala a že už tě čeká jen to krásné, držím palečky, aby kontrola dopadla O.K. Hlavně, aby jsi měla dobrého dr.
 Panda

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 10.10.06 09:37

Ahoj zebrunky,
Kati -vítám Tě doma z nemocnice a moc se oba s mimískem opatrujte!   Maru - nám doma topí od včerejška konečně.Pořádně se obleč ať neprochladneš.   Mišenka -se spaním Ti moc neporadím protože mě Nellinka spinká v noci ukázkově, vstává v pět napapá se a pak o půl osmé a potom vstává kolem desáté když s ní ještě spím. Ale už jsem si zakázala se takhle vyvalovat a vychrapovat dlouho v posteli protože pak jdeme na celé odpoledne ven a doma nic nestihnu.Malá mi držela taky tak krásně hlavičku v měsíci a ona Tě určitě vnímá a ty úsměvy už jsou reakce na Tebe.  

U nás taky chodí porodní asistentka domů na návštěvu, ale jen když ji zavoláte, pojišťovna hradí dvě návštěvy a má na to nárok každá rodička.  

NellaB

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 10.10.06 10:37

Ahoj holky,
tak dneska byl přítel u soudu a zvýšili mu alimenty, no s tím jsme trochu počítali, ale bejvalka si potom stěžovala, že když malýmu něco koupíme, tak to zůstane u nás, no přítel se samozřejmě nedal a řekl, že ona nám pro něj nic nedává, takže u nás něco mít musí! A hlavně, většinu oblečení kupuju já, takže nemám zájem jí něco dávat a hlavně pořád ještě doufám, že by nám to mohlo jednou vyjít a tak si myslím, že se nám to bude docela hodit!!!! Prý byla docela sranda, když tam začali číst, že ona má čtyři děti a ten její ještě jedno dítě, soudci se prý docela protočili panenky a i sociálka co tam byla, tak tentokrát byla spíš na straně přítele! No malej chodí do školky, tak vlastně to zvýšení mu tu školku zaplatí, tak to bude na něco užitečnýho!!!!

Kati - to je fajn, že je to už v pořádku!!!!

Daliko - to já právě taky nevím, jestli by to k něčemu bylo, ono když je naoko všechno v pořádku, tak to nikdo řešit nechce!!!

Maru - nám v práci taky zrovna netopí, ještě že ve třídách si to studenti zadýchají :o)))) moc doufám, že někde rozumní lidé jsou!!!! Protože s ní je to čím dál tím horší!!! Začínám mít strach, co by z malýho vyrostlo, kdyby zůstal s ní!

Pando - tak jak tak koukám tak to taky nemáš jednoduchý, je zvláštní když s tebou manža nechce jet k vašim, sice je to daleko, ale stejně!!!!

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 10.10.06 10:40

Ahoj Zebrušky!    Pořád přemýšlím nad deníčkem a pořád mám víc nápadů ale už to postupně vylučuju. Doma ještě netopíme. jenom máme teplejší ponožky (frotky) a matrace obrácené zimní stranou nahoru. Takže to zatím jde. jenom v koupelně je zima, tak snad se nám v ní povede alespoň rozjet teplomet, manžel tvrdí, že nefunguje. Jinak se asi budu koupat v kožichu. :-))
Kati, jsem moc ráda, že už jsi doma a věřím, že už bude všechno v pořádku.
Daliko,věřím, že je to jenom cysta. Mě ji našli na ultrazvuku před operací srůstů také. Jak jsem ji měla dlouho už nevím, protože jsem pak na ultz nebyla. Třeba máš jenom trvanlivější cysty. 
Maru, ať ti to v práci ubíhá, když už tam konečně máte teplo.
Přeju hezký den všem
Rafuska

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 10.10.06 16:00

ja som ale trubka…vlozila som prispevok do starsieho denicka,preko­pirovat sem to neviem a ak to niekoho zaujma tak sa tam juknite pripadne kto vie moze to sem prehodit :-)) som blbec a nic nestiham a potom to takto vyzera.nehnevajte sa :-)

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 10.10.06 21:22

Ahojte Zebřičky,  

Tak dnešní kontrola dopadla dobře, Prckovi se krásně vede. Na kontrolu jdeme příští čtvrtek a pokud bude vše O.K., tak už mi budou brát odběry a dostanu těhuprůkazku. Říká se, že nejrizikovější je to do 10tt, proto asi můj GynDr. ještě čeká do té doby. Nějak jsem se začala těšit z toho, že jsem těhotná a mám strach, aby se to nepokazilo.  

Nemějte strach, opravdu se šetřím, ale to krvácení by stejně přišlo, opravdu to bylo dvojčátko, ještě dneska na utz jsem viděla dutinku, snad se vstřebá a už mě nečeká nic podobného.  

Panda- to jsi teda měla s tím autem štěstí!!! Hlavně, že se ti nic nestalo!  

Dalika - snad se ta cysta sama ztratí. A endiometrióza přece nejde vidět na utz, ne? Pokud to vím, tak jde určit jen laparoskopií. Určitě se stimulace dočkáš!  

Maru - snad tě už zimou netrápí, musíš mít mimíčky v teplíčku! Jsem strašně zvědavá na víkend, moc bych ti přála, aby jses dočkala pozitivního testu!  

Rafuška - tak jsem zvědavá, co nakonec pro deníček připravíš, už se těším. Ještě tě zahřívají jen ponožky? U nás se už sice topí, ale máme zatím všechny topení vypnuté.  

Jsem už nějaká utahaná, takže se pomalu chystám do hajan, přeji vám dobrou noc a sladké sny!!! Kati

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 11.10.06 07:13

Ahoj zebrunky,    

Pando už na tu bouračku radši nemysli, jak tak koukám člověk se spravedlnosti prostě nedovolá :-( S manžou přeju aby se to upravilo a začal si s tebou o všem co tě trápí povídat. Kdyžtak ho pošli mezi nás my už mu to tu vysvětlíme :-O    

Nello teda Nelinka je úplně ukázkově hodné miminečko, to je úplně neuvařitelný, že takhle krásně spinká.    

Twiggi já fakt nemám slov k tý  vaší bejvalce. Ale zase je dobrý, že si nakloníte sociálnku a konečně uvidí v jakých podmínkách tam žijí a pak by jste si mohli o malýho zažádat, ať si bejvalka trhlá trhne.    

Rafusko to je dobře, že máš spoustu nápadů na deníček, můžeš nám psát třeba každý měsíc :-D už se na tvůj deníček moc těším jaks i počtu. Tak jak? už máte v koupelně teplíčko nebo proběhlo koupání v kožíšku :-D    

Zdenco tak hezky píchej píchej ať folikulíci rostou a bacha na ten hyperstimulák, ale ty se nám určitě dobře ohlídáš viď? Držím kopýtka a ty o sobě dávej vědět častěji jasný?    

Kati jsem moc ráda, že kontrola dopadla dobře a jste v pořádku, jupí hurá. Opatrujte se a hezky odpočívejte a moc se těším až ti vystaví průkazku.    

Jo holčinky už nám tu topí, hurá hurá hurá, takže už jsme hezky v teplíčku a hýčkám bříško :-) Jinka se cítím všelijka někdy jako když se blíží MS, někdy mám elánu, že bych mohla skály lámat a někdy padám únavou........... tak si z toho vyberte, já z toho vůbec moudrá nejsem, ale nemám čas o tom moc přemýšlet. Mějte se hezky a papá Maru

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 11.10.06 07:56

ahoj zebřičky,
přeji krásný den všem.
Kati: do další středy je to jen kousek a budeš 10tt,neměj strach všechno bude v pořádku....­......poooooč­kej jaký budeš mít břuch :-)))))))))
Prosím změnu v seznámku,TP4.4. a poradna 25.10.,,,,,,,děkuji moc  

Maru: moc na tebe myslím,třeba ty smíšené pocity něco znamenají........
je moc dobře,že už je ti v práci teploučko....­......taky jsem si dnes zapla už topení :-)  

Venku je strašná mlha,tak ať nezabloudíte a dávejte na sebe všichni pozor!  

Mějte se pa Jitka,Monička a mimísek 15tt    

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 11.10.06 09:29

Ahoj holky, 

tak se zase hlásím, omlouvám se, že nepíšu častěji, ale ty nevolnosti jsou fakt hrůza. Do toho se snažím maximálně dobře starat o Elišku, ale stejně mám chvílema výčitky, že ji šidím:-(((. Ještě že je Honza tak hodnej a kdykoliv může, tak si Elišku bere.
Náš víkend byl skvělý, jak už jsem psala, Honza měl v sobotu ty třicetiny. Ten den jsme si krásně užili, Eliška byla celý den s mými rodiči. Byl to opravdu vzácný pocit:-))). Nejprve jsem šli na křest holčičky mojí kamarádky, které jsem byla kmotrou. Pak jsem se odebrali na hostinu, z které jsme s Honzou ale odešli dřív. Protože bylo celkem slušný počasí, udělali jsme si procházku po Malý Straně a na Kampě jsme shlédly výstavu fotek. A úplně náhodou jsme tam potkali naše kamarády (pár), který jsme už asi rok neviděli, tak jsem s nima hned zašli na kafe. Bylo to strašně milý překvapení. No a pak už jsme se rozloučili a zamířili do mnou zamluvené restaurace na večeři, kde na nás už čekali naši dva dobří kamarádi (taky pár), to bylo pro Honzu překvapení. Domů jsme dorazili asi až před půlnocí. Sice mi nevyšel původní plán a to předat foto z UTZ v kavárně Slavii, ale i tak to bylo skvělý. 

Ale aby to nebylo tak bez mráčku, trošku mi zkazila radost reakce Honzových rodičů. To když jsem šla v pátek z UTZ s dobrými zprávami, tak jsme tu novinu oznámili mým rodičům a tchánovcům. Naši byli stejně jako my nadšení, ale teda Honzův táta začal říkat něco jako:„To je teda dost brzy, to pro ni (jako pro mě) není dobrý, jak to zvládneme atd…“ Teda docela mě to otrávilo, protože je mám ráda a nerozumím tomu. Vždyť on je doktor (k tomu gynekolog!) a abych ve svých 29 letech obhajovala, že jsem těhotná? Ještě bych to částečně pochopila, kdybych měla v předchozím těhotenství a u porodu komplikace, nebo kdybychom byli zadlužení, ale takhle? Vůbec tomu nerozumím. Jedině mě napadá, že tchán poslední dobou prožívá něco jako"přechod", prostě těžce nese, že stárne a zpráva o dalším vnoučeti ho moc nepodpořila. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, ale jak už jsem psala, mám je ráda, ale tohle mě docela mrzí. 

Teda, to jsem vám vymluvila díru do hlavy, omlouvám se, a to jsem chtěla ještě reagovat, ale Eliška se už hlásí o slovo, tak snad příště. Na všechny moc myslím. 

Andrea2+Eliška

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 11.10.06 09:38

MARU snazim sa pichat ako najlepsie viem :-))Hlavne ze je to naposledy!  

ANDREA mozno je to naozaj tym ze si dedo uvedomuje az teraz ze starne.Hlavne ako pribudaju vnucata…neboj karta sa obrati,ale viem ako to dokaze mrziet hlavne este v tej zaplave hormonov…a zrovna aj preto by mal byt citlivejsi…ale ako vidno chlapi ani len netusia co so zenou narobia hormony…maju vsetko nastudovane overene ale vcitit sa asi riadne nedokazu.  

KARLICKA idem sa pochvalit dnes sa idem zasa skusat korculovat.Sice je trochu kosa ale svieti slniecko.Dohodla som sa s kamoskou ona ide do poobednej ja ju striedam do nocnej tak dufam ze sa nezabijeme :-))  

A rano po nocnej musim utekat skor z roboty pretoze uz o 6.00 potrebujem stihat autobus do CAR na dalsiu obhliadku vajicok :-)Blizia sa vianoce tak si nieco musim naznasat :-))

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 11.10.06 10:41

Ahoj holky :o))))

Kati - to je fajn, že je všechno v pořádku a neboj, průkazky se dočkáš!!!!

Maru - no doufám, že to půjde, protože s ní je to čím dál tím horší, ale o sobě si myslí, jak je skvělá matka! Teď nám vyčetla, že dáváme malýho spát po obědě a to jak dlouho chce a nebudíme ho, no nevím, ale když se nevyspí, tak je hrozně protivnej a to mě teda fakt nebaví!!! Se sociálkou je to trochu horší, oni když jsou děti najedený a oblečený a na provní pohled se nic neděje, tak to moc nezkoumají a myslím si jestli se do toho pustíme, tak to bude pořádná dřina!!! A hlavně bejvalka začne kopat kolem sebe!!!!

Andreo - tak to jste si krásně užili den :o))) a ať tě ty nevolnosti už brzy opustí, teda co já bych za ně dala :o((((

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 11.10.06 11:22

Ahoj zebrušky!     Naštěstí jsme včera nezmrzli. teplomet se rozjel. Já ho ale vypínám, když jsem ve vaně, protože  je mi pak zima, jak na mě fouká vzduch. Také se mi včera povedlo zlikvidovat horu prádla k vyžehlení.    Dneska jsem byla na pracáku a jsem nadšená. Nabídli mi tříměsíční kurzy angličtiny, tak jsem po tom skočila. jenom aby po mě skočili i ti, co o tom rozhodují. Dělá to nějaká firma pro ÚP. Tak teď jsem opravdu na vážkách. Pro co se mám duševně rozhodnout, jestli jít rychle pracovat nebo se učit. Nejraději bych brala oboje.
Maru, je fajn, že si můžeš vybírat z příznaků. Moc ti přeju těhu. A pokud se mi deníček povede a bude se vám líbit, klidně zase nějaký šoupnu. :-))
Kati, jsem moc ráda, že už se cítíš dobře a jenom dobré ti přeju.
Andreo,je moc hezké, jak jste si užili. Moc ti přeju, aby tchán rychle změnil názor a začal se rychle těšit a aby ti bylo brzlo dobře a ty sis mohla užívat.
Krásný den všem, Jdu upomívat manžela
Rafuska

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.10.06 12:39

Ahojky zebřičky:-)  

tak tu máme zase další krásný sluníčkový podzimní den:-)   Zdenco - tak to je super s takovým homorem se to lépe všechno snáší:-O) Jen tak dál a hlavně ať je úrodička veliká:-O)   Twiggi - no koukám, že to nemáš jednoduchý - jak už jsem ti jednou psala tak jsem to měla taky, ale nepropadej panice a dělej to s malým jak sama uznáš za vhodný - ty ho máš doma tak nevidím důvod pro jako budit dítě???No to mi přijde ujetý. A se sociálkou máš pravdu - přesně - vše se řeší nekdy až když je pozdě:-(   Andreo - už aby ty nevolnosti přestaly. A tchánovce se nechci zastávat, ale chlapi někdy něco plácnou a nepřemýšlejí nad důsledkama - a kort když je v takovém věku.Myslím, že to asi ani nechtěl takhle říci. Uvidíš, že se budou radovat stejně jako vy všichni - vždyť nejsi první a ni poslední, kteří mají děti takhle za s sebou. Hlavu vzhůru a přeji Elí brášku:-)   Maru- tak co ty naše šéfko - je dobře, že nemáš čas testovat a ještě líp, že o víkendu nebudeš doma - alespoň tě ( Vás ) nebudou svrbět prsty. Že by si vyhrála ten nejlepší dárek pod stromeček????  

Tak holky jinak všem ostatním přeji krásný den a úsměv na rtu no bohužel si už nepamatuji kdo co psal - dříve to bylo lepší - všechno jsem si psala do komentaáře a vracela to, abych se jukla kdo co psal - no však  vy se určitě nezlobíte a já když si vzpomenu napíšu :-O)  

Jo vlastně od nás - Baruška je strašně šikovná holka - no každá maminka chválí, ale příklad jo - dělám si každé ráno kotel čaje s citrónkem a rumíčkem - co myslíte, že ta potvůrka vypije nejdřív její nebo můj čaj - můžete hádat :-O)
Teď ji učíme na nočník - má ho v koupelně vedle topení - to aby ho neměla studenej:-) Když ho vidí tak huláká kaků - tak ji svléknu plýnu a Baruška se sama po:,–(í - no vydží to asi tak celou vteřinu pak se zvedne a nočník odnese přes celou koupelnu pod okno a řekne ne ne ne a jde pryč. Mám pocit, že jí to v plýně vyhovuje - no snad do školy už půjde bez pleny :-)  

Tak se opravdu mějte myslím naKati  **a jejího prcka a mám moc velikou radost, že to byl opravdu jen druhý mimísek a nic vcného a je taky super, že je vedle **Karlička, která na všechno se super Tomáškem dohlédne. Že vy jste byly domluvený a chtěly jste pro Tomáška nevěstu co??? Přiznejte se :-O))))  

Monika a spící Baruška

 
nothingn
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 11.10.06 15:36

Ahojky zebry,
posilam Vam vsem super pozdravy. Malej je usmevavy sikovny zlaticko i kdyz je to obcas peknej vzteklounek. Pekne mam kyne,uz bude mit tak 8,5kg,ma tvare jako sysel a baculaty rucicky,no je proste nadhernej. Jen vecer porad se budu a chce pit. Uspat se necha jen v kocarku.
Vsem blahopreju k novymu tehotenstvi a mamcam k miminkam a ostatnim drzim palecky ,aby uz brzo //.
Mejte se krasne.
Not+ Vojtisek 4 mesice

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.10.06 16:55

Pěkný den Zebřičky,  

Dnes dopoledne jsem byla s manžou na chalupě, ale nic jsem nedělala, jen jsem mu zatopila a pak jsem si četla a pletla. Po poledni přišel plynař, měli jsme nějakou špatnou karmu, ale už je to snad O.K. Taky mi nebylo dnes moc dobře a bolí mě hlava, ale už je to lepší. Naštěstí nezvracím, jen mám takovou slabost, jsem unavená a chodím teď ještě víc čůrat, v noci už 3×!!!   Maru - však ty víš, že jsou příznaky podobné MS a ty můžeš jen doufat, že to budou těhotenské! Prostě musíš si počkat na test  a je fajn, že se moc nesleduješ.   Andrea- myslela jsem na tebe i v nemocnici, ale úplně jsem ti zapomněla pogratulovat k potvrzení těhu!!!! Snad tě ty nevolnosti brzy přejdou! A s tchánovcem si nic nedělej, hlavní je, že z toho máte radost vy dva!!!   Zdenca - tak kdy máš tu kontrolu vajíček? Abych mohla na tebe myslet a držet kopýtka, snad to bude pěkná úrodička a zůstane ti i na vánoce :-O   Rafuška - ta angličtina bude jistě fajn a třeba budeš mít potom nějakou hezkou práci!   Monicka- ty jsi to uhádla. Karlička už Prckovi dala jméno Kačenka a strašně si nás opečovává pro Tomáška, tak uvidíme, aby se potom nenarodil nějaký Kačer :-)  

Tak zatím pa, pa Kati + Prcek 9+0 tt  

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 11.10.06 18:53

KATI zajtra :-))
hlavne mi drzte palce aby som mu nezaspala na stole :-) idem totiz do nocnej a rano zdrham z prace o pol hodiny skor aby som stihla autobus.Dufam ze ziadny pacient na to nedoplati,my sme v sluzbe dve ale na koronarke by bolo niekedy aj 5 malo :-)No a hlavne kolegynka o tom este nevie ze jej chcem „utiect“ ked je zvycajne najviac roboty.  

Dnes sa mi korculovanie obzvlast vydarilo.Bolo krasne slnecno a teplo tak sme sa z kolegynkou posmiali ako nam to ide coskoro z nas budu „korculiarky Barbi“ :-))Ale je fakt ze ma to zacina bavit…rovne trasy zvladam…odbocovanie a brzdenie zatial nie,no co musim chodit po rovnom a bez inych ucastnikov dopravy :-)) inak sa v praci narobime :-))

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.10.06 21:43

Ahojky zebřičky:-)  

píše jedna vynervovaná zebra víte co se dneska stalo??? Barušce spadla láhev s čajem na zem na chodník a než jsem k ní doběhla tak ji měla v puse no a na tom bylo psí hovno :-( Snažila jsem se jí všechno z tý pusy dostat ven a pak jsem jí drhla ubrouskama, ale nevím,nevím. Na pohotovosti mi řekli, že mám být v klidu a jenom ji nanutiti ke zvracení. Něco málo vyzvracela a pak jsem sní zalezla do vany a drhla jí, ale nevím, nevím.Zítra budu ještě volat své doktorce - tak snad budu klidnější - normálka vidím katastrofické scénáře, ale co myslíte mám být klidná - může se stát něco vážného???  

Monika a spící Baruška  

PS: taky máme psy, ale vždycky to po nich üklidím. Na trávě Barušku hlídám pstražitěji, ale tpohle byl chodník, kde procházelo milión lidí:-(

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.10.06 21:44

jé Zdenco povídám tu o sobě, ale tabě přeji tu velikou úrodičku:-) a neboj nezaspíš  

Držímě pěstičky MaB

 
Alex012
Stálice 58 příspěvků 11.10.06 22:25

Re: Zebřičkový deníček Maru 127.díl (Hodnocení:0)
Od: zdenca - Úterý, 10. 10­. 2006 - 15:58:03
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)

Ja len tak v rychlosti hlasim ze som po kontrole a odbere krvi.UZV dopadol O.K. krv este neviem ani ma netrapi…sliznica je O.K. vajicok vraj rastie neurekom a velkost od 11 az po 17 mm.To som len ja zahliadla ked to meral.Pridala som k Puregonu aj orgalutran od dnes tak sa picham 3× ked priratam aj clexan.Budem mat brucho ako sitko este ake riadne velke :-)A pocet dr.zhodnotil akoze nabeh na hyperstimulaci­u.Vajecniky ma teda pobolievaju ale nie je to hrozne…som rada ze mam vysoky prah bolestivosti :-))
pocitam si vas az vecer,teraz frcime na gymnastiku,teda len sisa a potom ku kolegynke pre materialy zo skoly :-) a potom uz budem mozno mudra a ak sa zadari aj tehotna :-)))Ved sa ja raz dosmejem!
pa zdenca   

 
Alex012
Stálice 58 příspěvků 11.10.06 23:06

Ahojky zebřičky,
zdravím vás v novém týdnu. Jsem zase v plné polní - v pracovním nasazení:-(, no doma to tedy bylo lepší.
O víkendu jsme měli doma mamku na propustku na 3dny. Manžel mi koupil tu kytici a musím říct, že měla velký úspěch. Mamka brečela, když přišla domů a když se musela v neděli večer vracet na LDN, tak to taky obrečela  a já taky. Včera byla na vyšetření na neurochirurgii a protože dopadlo dobře, tak jí dnes vytáhli zbytek stehů a pustili jí domů nastálo. Tak jsme všichni strašně rádi, ale to vám je asi jasný. A protože jsem to zjistila až když jsem byla v práci a nemohla jsem jí nic navařit k obědu tak jsem jí alespoň objednala Pizzu na rozvoz do domu. To byl taky dobrý tah, protože po té nemocniční stravě si jí pochvalovala.  Tak jsem měla radost.
Dnes měl šéf oslavu narozenin, tak nás všechny z firmy pozval na pozdní oběd na pečenou kačenu, tak jsme si dali do nosu. Já ovšem zase řídila, tak vínko nebylo jen matonka:-) 

Zdenčo: Překopírovala jsem Ti ten článek. Líp to neumím. A přeji Ti pohodovou stimulaci a hodně folikulů.

Maru: Už se těším na to tvé testování, určitě tam budou pořádné dvě tlustice. A doufám, že už ti v práci topí, nebo dostanou za uši.

Adko: Tak to vypadá, že nám tu roste další Rowlingová:-)  

Twigi: Až zas někdy pojedu k lékaři tak se domluvíme:-)

Rafuska: S tou anglinou to je dobrý začátek, pak už se ty ledy musí prolomit. Držím pěsti.

Kati: To je dobře, že jsi v pořádku, měla jsem o vás oba strach.

Pando: Hlavně, že se vám nic nestalo. To je to nejdůležitější. Mohlo to dopadnou podstatně hůř a to bych Vám nikomu nepřála, protože to není žádná sranda.

Moničko: Snad to dobře dopadne a žádné starosti s „bobkem“ už nebudou. Teda nikdy by mě nenapadlo, co se může taky stát. Takovej pech, to určitě byl široko daleko na chodníku jeden jedinej bobek a zrovna do něj to muselo spadnout.    

Krásný zbytek večera
Pá Alex     

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 12.10.06 08:05

Alex - určitě!!!!! Už se těším!!! Je fajn, že máte mamku zase doma!!!!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.10.06 15:23

Ahojky zebrunky,
opět nestíhám v práci se vždycky v polovině týdne všechno zblázní a doma asi taky, takže se k počítači nedostanu. Jen vám chci napsat v rychlosti,ž e mě včera večer přepadla taková nějkaá blbá nálada, že to stejně nevyšlo a že je to k ničemu. Nemám k tomu žádý důvod, můj organismus  mlčí a rozhodl se že mi nedá ani nejmenší signál :-O
Ne že bych tu vyloženě seděla s rukama v klíně a se skřítkem depkoidníkem vedle sebe...... to zase ne, ještě se směju a vymýšlím všlijaké kravinky, papání, pečení apod...... na nadcházející víkend na Šumavě. Ale euforická nálada, že tentokár JE TO ONO prostě vyprchala. Možná je to únavou.......­...........
Večer na vás mrknu podrobněji teĎ frčím uklidit byteček a pak na angličtinu, na kterou jsem se zase nepřipravila :_O ach jo to to vedu.
Mějte se hezky papá Maru

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 12.10.06 15:57

sa hlasim po navsetve v CAR.UZV dopadol O.K. brucho uz mam zas vecsie a uz trochu aj „citlivejsie“/diki za ten vysoky prah bolesti :-)/Dr. spokojny znizil mi davku puregonu a v sobotu dalsi UZV tak tak sukromne ratam ze mozno na pondelok sa odhodla ma pozvat na odber :-)Uvidime!
No nezaspala som tam ale teraz uz som hotova,Sisu zavediem do telocvicne na hodinku a potom budem cakat do 20.00 ako na spasenie aby som mohla drichmat uz aj ja.tatino sa ide futbalovat tak to musim dovalcit dokonca.A uz len predstava ze zajtra uz o 5.00 mi ide autobus do prace je pre mna zabijajuca.Ale ja to vydrzim! :-)

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 12.10.06 16:17

Ahoj mile zebricky,  

moc na vas s Miskem myslime, ale nejak ne a ne se dostat k pocitaci, on nam ho totiz dost okupuje tatka.  

MONICKO, teda to koukam, to je fakt tak blba nahoda, my mame taky pejsana a taky po nej uklizime. Teda ta predstava je dost hrozna, ale urcite vsechno bude v pohode, Drzime palce.  

ZDENCO, myslim na tebe a budeme drzet palce aby byla co nejvetsi urodicka vajicek, drz se.  

ALEX , to jsem rada, ze uz mas maminku doma.  

MARU, tak telicko mlci, tak to je klid pred bouri a kdy jdes k Dr?  

KATI, jak je maminko, doufam, ze poradne s prckem odpocivate!  

KARLICKo, Tomasek je taaaaaaaak nadhernej:))  

ANDREJKO, jak ti je, jeste te trapi nevolnosti?  

Ja jsem byla v Gennetu a mam ten progesteron fakt nejakej nizkej, pry mozna nebyla ovulace, ale Dr. ji tam predtim videla a i hlenik byl, tak nevim, asi spis ho mam malo v druhe fazi cyklu, coz je taky trosku problem, ale dostanu nejaky pilule a treba to zabere. Dr. nam doporucila IUI, takze 21.10. jdu na UTZ foliku a pak se uvidi, kdy mi tam ty mrsky soupnou, jeste jsem se bavila s Dr. o Sarapisu, tak ho jen doporucila, ze s nim ma vyborne vysledky, takze ode dneska zobu:))
Aby toho nebylo malo, tak jsem mela zanet v oku, mam totiz takovy revma, ktery se timhle projevuje, fakt mnamka, ale stalo se mi to v patek navecer, tak jsem jela na pohotovost do Krce, tam mi oko rozkapli, ale tak ze jsem tam jela jeste v sobotu, jestli je to normalni a to jsem si dovolila dost, ty me tak sprdly - sestra a Dr. jsem se rozbrecela a praskla jim s dverma, predtim jsem teda podekovala a omluvila se ze rusim o vikendu. Ach jo, ja lezu k dr. kdyz uz fakt musim a töhle bylo na me trosku moc. na oko porad vidim blbe, sla jsem ke sve ocni a pry mi to vydrzi tak do konce tydne, nejmin, oko mam jak po poziti drog:)  

Holky nevite, kde bych vycetla jak ma byt spravne vysoka sliznice delohy a ty hodnoty progesteronu? nebo nevite to nektera?  

jdu za Misakem, mejte se moc krasne a zatim pa
Míša a Mišák    

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.10.06 17:01

Pěkný den!

Alex- to je dobře, že už máte maminku doma a že je to lepší! Sice  jistě léčba bude nějaký čas trvat, ale budu jí doma lépe a taky se bude rychleji uzdravovat, domácí prostředí dělá divy!

Maru - je to na houby, že nám tělo nadá hned nějaký signál, abychom nemusely čekat, co? Ale jistě ti to do pondělka rychle uteče a snad tě čekají // !!! Pro jistotu posílám těhuprrrrrsssssk­kkkkk!!!! ** 
**Zdenca -
to je fajn, že folikulící rostou! Tak , že by v pondělí? Bude držet kopyta. A dnes co nejdříve zalehni, věřím ti, že musíš být strašně unavená!

MichaelaVE - to víš, že odpočíváme, sem tam něco trošku uděláme, ale jen lehkou práci. To je bezva, že jste se pustili do IUI!!! Mám z toho radost. A z těch doktorů si nic nedělej, vím, jak to naštve a mrzí, ale od čeho tam jsou??? To jedno, že je víkend, lidi nejsou nemocní jen přes týden!

Pa, pa, ještě za váma mrknu Kati+Prcek 9+1tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.10.06 17:02

Ještě jsem koukla na nástěnku a Janka by měla mít po laparoskopii, co??? Nevíte, jak dopadla, asi budeme muset počkat, až se vrátí z nemocnice.

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.10.06 17:04

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
*Pajinkaa.-
1.8. 40+5 tt !!! ?????????????
*Míšenka.-
6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
*Pavca.....-
1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g** ****

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.10.06 17:05

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Alex012......-
Dalika -3.IVF listopad 2006
Danulenka -
Janka…-10.října 2006 laparoskopie, 3.IVF říjen - listopad 2006
JJ.........-
29.9. konzultace v CAR

Konopka..-
Lesina…-
Lostris…-
LuciaM…-
Maciasek…-
MartulaR-2 -
Maru......-
IUI září - říjen 2006, 30.9. ve 12 hodin IUI, 16.10. testování (?)
Marky.....-
Michaela VE…- snažení o druhé dítko, 1.IUI říjen , 21.10. utz folikulíků,
Panda.....-2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
*Samsulka
-
*Sima......-
16.10. kontrola imunity, KET listopad 2006
*Twiggi.....-

*Zdenca…-
3. IVF říjen 2006,5.10. začátek stimulace, 14.10. utz** *Žabucha..-1.IVF říjen 2006,**4.10 utz**** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***Zebřičky dvoučárkové:

Amalie..- 12.10. 31+1tt (holčička?)
Andrea 2 -  13.10. 8+3 tt (Kulihrášek)
EvulaI .....- 10.10. 18+4 (Sebastiánek)
Jitutu32…-*****13.10. 15+3 (Michal nebo Jana), 25.10. poradna ,TP 4.4.2007
Kati.......-*****10.10. 8+7 tt,  (Prcek), 19.10. kontrola
*Mia.......-
12.10. 34+6 tt (Flek), **9.10.kontrola
Mikaa…-27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006
***Ulrika…-
11.10. 25+0 tt, TP 25.1.2007

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.10.06 21:26

Zebrušky, přeji vám krásnou dobrou noc!!!

Poslala jsem vám na rodinu fotečku Prcka :-)

Sladké sny Kati 9+1 tt

 
Nadulka
Nováček 6 příspěvků 13.10.06 07:10

Ahoj všem Zebřičkám. Ráda bych se k vám přidala, poradí mi někdo jak na to? 11.10.2006 jsem prodělala laparoskopickou operaci na zjištění plodnosti. Po téměř 5-ti letém neúspěšném snažení o mimíska. Díky jestli mě mezi sebe přijmete.

 
Nadulka
Nováček 6 příspěvků 13.10.06 07:10

Ahoj všem Zebřičkám. Ráda bych se k vám přidala, poradí mi někdo jak na to? 11.10.2006 jsem prodělala laparoskopickou operaci na zjištění plodnosti. Po téměř 5-ti letém neúspěšném snažení o mimíska. Díky jestli mě mezi sebe přijmete.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »