Zebřičkový deníček - Maru - 149. díl - OBR SRAZÍK

Snažení

Ahojky zebrunky, Jak jsem slíbil tenhle deníček bude o našem plánovaném OBR srazíku.

OBR srazík se koná 8.-10.6.2007 v Pen­zionu U kapličky , U Kapličky 90, 517 41 Kostelec nad Orlicí
 http://www.ukaplicky.cz/

Věřím, že ze zúčastní co nejvíc zebřiček, snažílek, těhulek, maminek a dětiček. Teď se pokusím sepsat ty, které v průběhu plánovaní srazíku napsaly,ž e mají zájem, doufám, že postupně všichni potvrdí účast. Co nejdříve obešlu emailem i ta, kteří k nám do deníčku nechodí tak často a doufám, že to všechno klapne tak jak má. Průběžně budu seznam upravovat podle potvrzení účasti. Kdo tam ještě není napsaný ať se honem nahlásí !! :-D

**A tady je seznam:
**Ajja, Adámek
Amálie, Amálka, Stella
Baruška II., Kačenka, Eliška
Bohun, Lucinka
Bosorka, manža, Jeník
Claudie, Matyášek
Kaitlin, Šimonek
Karla, Tomášek
Ketrin
Kote
Leňule, Alex
Lostris
Lucie,Kubík
Maky, Terezka
Maru
Mia,Max,Hugo
MichaelaVE, Mišák
Míšenka, Anička
Monička, Barunka
Montička, Filípek
NellaB, Tomík, Nelinka
Panda
Petulka, Klárka, Filip
Pusinka, Tomášek, Lukášek
Twiggi
Zabucha
Zdenca, Sissa

Nu a protože už pomalu víme, kdo všechno pojede, mohly bychom začít pomalu upravovat také bydleníčko.
**Máme k dispozici tyto pokoje:
**3×2 lůžkový
3×3 lůžkový
5×4 lůžkový
2×5 lůžkový

A teď pište pište co koho napadá v rámci organizace srazíku, už se těším n náměty a pokusím se to zase hezky shrnout v některém z dalších deníčků. Jsem přece zebry šikovné tak se nám to všechno podaří ne? :-)

U nás byl víkedník víceméně pracovní, ale i jsem si užili pohodičky, takže všechno jak má být. Hezky se mi zebřičky opatrujte a nezapomeňte, koncem týden zase rozdávám hvězdičky :-D a možná že rozdám i nějaký ten putník těm co se dlouho neukázaly :-O

Mějte se moc hezky papa Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.03.07 18:51

PRVNÍ heč heč heč -ůmám z toho radosz jako malá holka - taka jdu číst se moc těšíííím Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.03.07 19:01

tak koukám, že je to samej překlep, ale vážně jsem spěchala, aby mi tu jedničku nikdo neukradl víš Zdenco:-O)  

Holky já určitě potvrzuju účast s Barunkou a jak už jsem psala je mi jedno jestli budu s někým na pokoji jen Barunka chodí spát po 21 hodině a vstává kolem 8. Jo a postýlka se u nás určitě  nekoná, ale nevím jak je to s přistýlkou - no my jsme holky šikulky takže se určitě vyspíme v jedné posteli:-O)  Jo a s jídlem plná penze jednou pro mě a poloviční pro Barunku. Jinak by mě osobně zajímalo jak to budete řešit s dopravou, protože sama si jet vlakem ani autem netroufám :-O)  Tak pa a piště pište  

Monika a Barunka, která tady olizuje monitor

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 11.03.07 19:31

ahojky zebřičky. abych nedostala puntík, tak se ozývám :-))
máme toho moc, máme taťku a tchyni v nemocnici. oba se zádama - můj taťka necítí navíc obě nohy, takže jsme z toho celý hotový a lítáme za nima po nemocnicích :-( tchyně leží v Sedlčanech, taťka v Motole, to se fakt sešlo :-( ! do toho plánujeme oslavu mých kulatin ;-) a očekáváme přírůstky - dvojčátka od švagrové :-) je toho moc.
v práci se stěhujeme, takže taky chaos. víkendík kromě nemocnic jsme si užili se synovečkem na chalupě, je to pěknej lumpík. včera mě tak utahal, že jsem šla spát s ním v 8hodin :-)) manža ze mě měl srandu :-)
no jinak srazík - já zatím nepotvrzuji, protože očekávám, že teď koncem března rozběhneme nějaké snažící akce, takže vůbec nevím, co se mnou bude..
mějte se krásně žabucha

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.03.07 21:42

Tak jsem bramborová!!! :-)))

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.03.07 21:45

Ahoj holky,  

posíláme pozdrav:-) Víkem byl fajn. Sobota oběd u tchánovců a neděle u mamky takže jsme se nechali vydržovat:-))) no taky si to občas můžeme dovolit:-) Dneska bylo fakt krásně takže byla dopolední i odpolední procházka. Adámek byl nadšený z házení kamínků do řeky:-)  

MARU: díky za deníček a za seznámek. Pěkně se to začíná plnit:-)  

MONI: no já pojedu s Adámkem tím vlakem jiná možnost asi není. Nějak to budeme muset zvládnout a spoléhat se na tetu Twiggi, že nás na nádraží vyzvedne. I když vůbec netuším jak poznám, že už budeme vystupovat.  

ZABUCHA: přeju ať se u vás všichni brzy uzdraví.  

Holky v úterý jdu k dr. se zádama a s tím hrudníkem. Manžel říká, že to mám možná jen namožené, ale radši s tím zajdu. Tak na mě prosím myslete ať to není nic vážného.  

A zítra jdeme do školičky. V pátek nám dr. na kontrole dovolila chodit už mezi děti což je fajn:-)    

Hezké sny všem  

Andrea a Adámek včera 22 měsíců

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.03.07 21:47

samozřejmě tam mělo být víkend. Ani jsem si to po sobě nepřečetla.  

A+A

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 11.03.07 21:49

Ahojte Zebřulky,
abych nemusela znovu psát jaký byl víkend, tak jsem vám to překopírovala z minulého deníčku!

Hlásím se po pracovně zábavném víkendu. Moc jsem si tento víkend užila, samozřejmě jsem konečně vyrazila do zahrádky, odkryla skalku a záhonky s kytičkami. Chudáčci,už se drali na sluníčko. Narcisky u mají dokonce poupátka! Loni touto dobou jsme měli na chatě 1,5 m sněhu.V pátek jsme byli na jazzovém koncertě a pak trošku poseděli a v sobotu měl kamarád oslavu, takže jsme byli na večeři. Bylo moc bezva, perfektně jsme se bavili, smáli a móóc najedli - předkrm, jídlo, pizza , zmrzlina…no i já jedlík jsem měla co dělat. Takže moc super víkend.
Počasí vyšlo a prý nám má dlouho vydržet!!!

Zdenca - Tomášek měl přesnídávku a dostal ode mě dáreček, takže si myslím, že měl tušení, že se něco děje :-)

Monicka - tak co? Zdenda taky má stejné praktiky při čůrání??? Až budeš z basy doma, tak ti Barunku vrátím, neboj!

Maru - to víš, že tu nebude mrtvo, mě Jája taky trošku povyroste a budeme tu spolu!

Taky jsme dneska poprvé grilovali! Měla jsem naložené jehněčí, to byla dobrota! Nemějte strach, jen jsem ochutnala, přece jenom to byly neúplně propečené steaky.

Už pomalu usínám, ale ještě chci dopléct ponožku. Kati + Jája 31+1tt

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 11.03.07 22:08

Ahojky  

Maru- tak já bohužel na srazík nedorazím,  je mi to líto,ale bohužel teď trošku lítáme v penězích a stále je potřeba takovejch věcí(  golfky atd atd).Tak já  doufám že dorazím na  příští srazík.  

Kati-  týjo ty už jsi 32 týden, ježiš to šíleně letí.  

No my se máme  dobře, Aničce roste  ten zub,zatím  jí k oukají jen t y vlnky, krásně drhne o l žičku, už  se jí i podařilo  mě při kojení  kousnout,fakt bezva,takže  je kolikrát  protivná,ale   pořád jí  omlouvám,že to ty zuby.  Jinak  už baštíme zeleninku k obědu a večer kašička.  Sice  jen malinko,  ale i tak je  to dobré. Od  dubna chodíme na plavání, už se  moc  těším, snad se t  o bude Aničce líbit.  

No  končím,jdu chrupat,tak se  mějte krásně  

Míšenka+Anička 6 měsíců a týden

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 11.03.07 22:19

Ahoj holky,
letím jen pozdravit a padám do postele. Dneska jsme si to venku s Viki užili, záměr byl utahat jí a utahaly jsme se navzájem. Jen ona narozdíl ode mě už 3 hodiny spí… Brrra pět bude za chvíli a tím i nový budíček :-(

Teda holky, mě tak mrzí, že na srazíku budem chybět. No co se dá dělat, určitě není poslední a někdy se potkáme.

Andrejko, Viki dneska byla nadšená z házení kamínků do rybníka :-))) Měli bysme ty naše poklady seznámit ;-)

Papa, víc nezvládám, dobrou.

Adka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.03.07 22:24

Ahojky zebřičky při večeru:-O)  

Míšenko takže už vykoukly první zoubky jo - teda to je paráda - nám už chybí jen 4 poslední stoličky -mno tak yjsme o dost starší:-O)  

Ajja - teda jak to děláte, že bylo Adámkovi včera stejně měsíců jako Barunce - no jo 22 - to to letí -ach jo- kde jsou ta naše miminka viď. Jinak mám radost, že už můžete mezi děti do školičky - to je hnedka lepší náĺada:-D  

Kati - no prosim tě jsem se ptala a Zdenda na mě koukal jako na co se to ptám:-D Co tady jako řešíme za krav.......:-D No jinak prej podle toho jak hrozně pospíchá, ale většinou všechny:-O) Závěrem dodal, že je z knoflíčků nervózní a ať je už nekupujem toť od nás. Přiznáme se, že bych Barunku nikomu nepůjčila ikdyž je to hyperaktivní dítě a uhoní snad každého a má svoji hlavu ( po mamince ) ale je to moje princeznička -no však se dočkáš - ty 2 měsíce utečou jako nic - mno nesliboval tady někdo fotečku? :-O)  

Zabucha - přeji brzké uzdravení celé rodině a hlavně ať to není nic vážného  

No tak se mějte hezky a doufám, že tento deníček bude opět tak plodný jako minulý:-O)  

Jsem zvědavá kdo vyhrál:-O)))))  

Monika

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 11.03.07 22:32

Ahoj Moniko,
tééééda, s námi jsi loni ve stejném čase a na totéž místo nejela… No, nedá se nic dělat, asi nejsme ty vyvolené :-( Je to sice od nás dost daleko, ale místo pěkné. Užijte si to.
Měj se fajn, Eminka zdraví Barunku
Ahoj Radka (straka)

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 11.03.07 22:33

Ahojte,

tak Vám sem drze lezu, chtěla jsem jen napsat, že jsem tam měly narozeninový sraz našich štěstíček loni a bylo to naprosto úžasné. Jen počasí nám moc nepřálo. Ubytko dobré, vařené dobré, přístup skvělý.
Jsou tam bezva procházky po okolí, jedna z příjemných je pěšky do Častolovického zámku, kde mají miniZOO a oboru s daňky.
Vyřiďte, prosím, pozdravy paní Kocoukové a předejte jedno pohlazení jejich Cecilce.

Hamina z Květňátek 2005

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.03.07 23:33

ahojky Hamino,
moc tě zdravím a holky a Tomáše taky:-O)   Vím jak se Vám tam líbilo proto jsem tuto variantu navrhla. Určitě budeme pozdravovat a doufám, že se nám počasí povede:-D  Procházky mám okouklé z květňátek - jsem pěkně drzá viď,ale ty ani holky se určitě nebudete zlobit - ba naopak za zebřičky děkujeme za tip - jo jinak k nám do deníčku chodí i Ajja - a ta se s někým s Ostravy a od Vás s květňátek  zná - takže má taky reference:-D  Měj se hezky  

Monika a Barunka

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 11.03.07 23:57

Ahojky,
minutu před Haminou jsem Ti psala :-)  - viz výše
 Radka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 12.03.07 07:17

Dobré ránko zebřičky.
Tak nám začíná nový týden. Pro mě ten minulý týden naštěstí skončil dobře. Jak jsem psala minulý týden o tom jak Magda byla místo v Egyptě v Jemenu a já trnula hrůzou co mého exmanžela napadne tak naštěstí už mám malou doma. Včera v podvečer přiletěli tak jsme si pro ní hned jeli. Jsem ráda, že se vrátila a je v pořádku. Včera když jsme pro ní přijeli tak bývalí ani nevylezl a kufry si do auta donesla sama. Nejhorší na tom všem je to, že Magda věděla kam jedou. Ptala jsem se proč mi to neřekla tak prý jí táta řekl, že když to budu vědět tak jí nikam nepustím. Ani nevíte jak jsem vnitřně zuřila. Před ní jsem nemohla dát nic najevo, ale uvnitř jsem byla jak sopka. No nic hlavně že už je doma. Dnes jí budu omlouvat ze školy, ale zítra jí začne tvrdý návrat do reality.  

Co se týče srazíku mi s Alexem dorazíme až v sobotu dopoledne. Kdyby nějaká zebřička potřebovala dopravu a je někde kolem České Lípy nebo cestou není problém. K nám do auta se vejde.  

Jak jsem pročítala články nějak jsem nenašla jestli KOTĚ už testovala. Doufám, že testík dopadl dobře a jen to tají jako Míša.  

Mějte se pěkně.
Lenka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.03.07 08:25

poslala jsem ti SZ - ta slova viz výše jsou ošklivá
 Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.03.07 08:39

teda to jsem ráda, že Magda dorazila v pořádku a po pravdě nevím jak bych na tom byla s nervama já, protože to není dobrý když se takhle tajne domluvila s tátou za tvejma zádama:-( Měla bych strach, že teď už mi bude stále lhát:-( No hlavně, že je doma to je to nejdůležitější:-O))))  

Kotě tak jak dopadlo testování???

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.03.07 08:49

Ahojky zebřičky:-)  

vítám Vás při tomto krásném slunečním dnu - jsem teda trošku smutná z toho co mi napsala nahoře Radka Straka - no tak jenom pro upřesnění situace - není to tak, že oni nejsou vyvolené vůbec ne ba naopak je to bezva parta holek a já jsem si myslela, že se k nim zapojím, protože máme všichni stejně staré děti - květňátka 2005 a Radka byla jeden čas než se přestěhovala moje sousedka přes ulici, ale zebřičky jsou moje srdeční záležitost - v tomto deníčku jsem začínala a jsem v něm už asi 5 let:-O) Přiznám se bez mučení, že jsem se s nima bála jet ony se všechny znaly - už se viděly a Radka kamarádila se Zuzkou se kterou chodily plavat já je viděla jednou když byly na naší hodině. prostě byly a jsou parta a já měla a mám pocit, že jsem mezi ně nezapadla:-(  Takhle to přesně je a zebřičkám se omlouvám, že to sem pletu, ale musela jsem když to Radka napsala tak jako, že pro mě nejsou vyvolené -chtěla jsem to uvést na pravou míru - slibuju, že vlezu do jejich deníčku a to samé tam napíšu:-O)  

Tak pa Monika

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 12.03.07 10:17

ahoj Zebrušky,
hlásím, že už jsem z lázní zase v pracovním procesu. Už jsem se celkem těšila do práce. Bylo to tam pro mě dost dlouhý, ale líbilo se mi tam.
Nevím, co se se mnou děje, ale už od minulé středy jen špiním v neděli jsem měla dostat MS a už jsem z toho docela nervózní. Nevím co to může být, vždycky jsem to mívala přesně. O těhotenství vůbec neuvažuji, protože poctivě dodržujeme gumi tuleníčko. Ach jo, jindy bych se modlila ať to nedostatnu, ale teď si přeju, abych to už konečně dostala a mohla naplánovat KET!!!
Tak jdu si vás pročíst.
Hezký sluníčkový den Sima.

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 12.03.07 12:13

ahoj, babulky,  

vrátila som sa od doktora a to naše prťátko sa tak nádherne hýbalo - bolo veľmi aktívne, doktor nás rozosmial keď konštatoval, že srdečná akcia je pozitívna :-) mávalo na nás a veľkosťou zodpovedá koncu 10tt  

som taká šťastná!!!  

som tu len na skok, zdravím vás všetkých snáď sa ešte neskôr ozvem  

Lucka a Nezbedníček 10tt

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 12.03.07 12:40

Ahoj holky,  

vrátili jsme se ze školičky a Adámek šel hned spinkat. Mezi dětma bylo fajn po nějaké době nejvíc měla úspěch klouzačka:-)  

Jo nebudete tomu veřit, ale kočárek máme zpátky. Ovšem radši ho v nejbližší době prodáme. Jezdit už tady s ním radši nebudu:-(  

ADKA: jé víš jak ráda bych ty naše děti spolu seznámila:-) psala si myslím, že máte něco 10.6. a nemohly byste holky přijet aspoň na pátek a sobotu?  

MONI: já jsem na tom s květňátkama podobně. Taky jsem tam chodila v těhotenství. Pak se narodil Adámek a jak tady víte tak mi dával pěkně zabrat a já jsem neměla na internet čas. A když tak mě to taky nějak táhlo zpátky tady do zebřičkového. Chodím tady tři roky (tehdy ještě s jinou přezdívkou) a taky do severomoraváčku a na tři deníčky fakt nemám čas. Nehledě na to, že v době kdy už by trochu ten čas na emimi byl tak se mi taky zdálo, že už do květňátek nezapadnu tak proč něco lámat přes koleno, ale občas tam nakouknu:-) a jsem ráda, že tě tady u nás v zebřičkovém mám a že tady jsou dvě desátkové květňátka 2005:-)  

ALEX: tak přeju aby se problém s menstruací brzy vyřešil a hlavně aby ti ty lázně pomohly.  

LENKA: tak to sis musela oddechnout, že máš Magdu zpátky doma. Každopádně já bych si s bývalým promluvila a to důrazně a s malou taky. Už by takové věci asi měla pochopit. Přece je důležité abyste si to jako maminka s dcerou vyřešily a asi by měla vědět, že jsi měla strach a že je ti to teď moc líto.  

Zatím papa  

Andrea a Adámek

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 12.03.07 12:44

jééééééé já jsem to spletla omlouvám se takže ještě jednou  

SIMA: přeju ať je to s tou menstruací brzy v pořádku.  

ALEX: tobě přeju aby ti ty lázně pomohly:-)  

LUCKA: tak to je super, že se mimču daří dobře a ty nevolnosti už budou ustupovat, uvidíš:-)  

A+A

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.03.07 13:21

Ahojky zebřičky:-O)  

Venku máme nádherně a hlásili, že by to mělo vydržet až do 10 dubna s teplotama okolo 16-18 stupni - no to je super co.-D  

Ajja - děkuji za hezká slovíčka -taky to tak cítím a už se těším na srazík až ty naše desítky dáme dohromady:-O) Teda a kočárek se našel??? to teda vyprávěj jak to bylo a kdo ho ukradl nebo jak to bylo - joa taky bych se ho asi zbavila - bůhví co sním dělali viď:-D  

Alex - vítek zpátky a ať je tělíčkov dobré kondici:-D  

Lucia- teda to zní krásně a už 10tt - fakt  to letí - a jak si na tom s nevolností - určitě dobře viď - hlavně, že je vše OK a daří se ti dobře-O)  

Sima -tak s MS jsme na tom asi stejně -no teda já musím brát opět antikoncepci, protože jsem to nedostávala vůbec:-(  

Noa co vy ostatní zebřičky??? Kde se touláte??? Tak honem napravovat a psát:-D  

Monika

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 12.03.07 14:23

Ahojky Zebrunky, 

tak jsem Elišku konečně uložila a mám chvilku na vás. Tak teď jsme pro změnu nemocný my, Eliška má od soboty horečky přes 39°CL. Byly jsme ráno u doktorky a prý je to nějaká viróza a ještě ke všemu Elišce rostou zuby. Na druhou stranu jsem si docela oddechla, protože jsme byly ve čtvrtek na očkování proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím a kdyby to měla být reakce na tu vakcínu, tak by mi to vadilo asi víc. 

A já bych zrovna tak ráda vyrazila někam ven, je tam tak krásně… Já už se tak těším na jaro, ta nijaká zima mi už leze na nervy. Honza nám koncem týdne odjíždí na 5 dní do Berlína, tak musím vymyslet nějaký plán, když budeme opuštěnéJ. 

Holky, musím říct, že mě docela mrzí, že na srazík s vámi nepojedeme, ale jak už psala Kati, není všem dnům konec a vyjde nám to někdy příště. 

MARU, ve středu na tebe budeme moc myslet, abyste vymysleli nějakou dobrou strategii nejlépe ke dvojčatům vedoucíJ. 

ŽABUCHO,  ať je tatínkovi brzy líp! 

ANDREJKO, ať ti zítra ta prohlídka dobře dopadne, snad to nebude nic vážného! Zdravíme Adámka. 

MÍŠENKO, a co pěkného si pořídíš k tomu prvnímu zubu? 

LENKO, jsem moc ráda, že se ti Magda v pořádku vrátila a obdivuju tvoje nervy, já bych tvého bývalého roztrhla asi vejpůl!!! A nechceš si o tom s Magdou přeci jenom promluvit, podle mě to není správný, že o tom věděla a tajila ti to. Ale to je jen můj názor, nechci, aby to vyznělo nějak blbě… 

SÍMO, snad se to brzy srovná a ty budeš moct jít na KET. Držím palce. 

LUCKO, teda z tvého příspěvku září takový štěstí, to je úžasný. Jsem moc ráda, že je Nezbedníček v pořádku! 

Tak se zatím mějte, já si dám dvacet, než se ten můj nemocníček vzbudí. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka(29+6tt)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.03.07 15:55

Ahojky,
Monicka chtěla vědět jak dopadlo snažení o největší hvězdičku v minulém dníčku tak jsem počítala a počítala a počítala a teď vám napíšu pořadí, ať můžete vítěze trumfnout :-D

1.místo : Zdenca - 38 příspěvků ****
2. místo: Monička - 29 příspvěků ****
3.místo: Kati - 15 příspěvků (nepočítala jsem nástěnky)  

4.místo: Adka007, Maru - 11 příspěvků
5. místo: MichaelaVe - 7 příspěvků
6. místo: Twiggi, Ajja - 6 příspěvků
7. místo: Leňule - 5 příspěvků
8. místo: Kotě - 3 příspěvky
9. místo: Andrea2, Míšenka, NellaB - 2 příspěvky
10. místo: LuciaM, Montička, Alex, Sima, Kajdula - 1 příspěvek
Tak co vy na zebrunky? Budete se muset polepšit rozhodla jsem, že za 1-2 příspěvky budu rozdávat maličkatý puntík a za 3 malé puntíky bude jeden veliký :-O
Ještě chci poděkovat Kati za to, jak vzorně vede naší nástěnku, patří jí za to velikánksý dík. A vlastně mě napadá, že se pomaloučku blíží doba, kdy Jája vykoukne na svět a Kati určitě  nějakou dobu nebude mít na nástěnku čas, tak by jsme měli vybrat zástupce. Kdo se hlásí??????
A za dvoučárkový testík  má velikou hvězdičku MichaelaVE, protože tyhle zprávičky se čtou moc hezky a je to veliká radost v našem deníčku.
Tak se mějte, pište ať trmufnete snažilky z minulého deníčku a užívejte sluníčka papá Maru

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.03.07 17:57

Ahojte Zebřule,  

Dnes bylo tak nádherně, že jsem vyrazila na chatu. Vyplela jsem jahody a pobíhala kolem záhonků, samozřejmě s přestávkami, kdy jsem jen tak seděla na sluníčku a kochala se tím tichem a teplem.  

Monicka - myslím, že můj manža má knoflíčkové rifle taky naposledy. Samozřejmě jsem na sebe práskla, že jsme si o tom psaly, tak jen kroutil očima :-)
Přiznávám, že jsem slíbila fotečku a taky to splním. Konečně mám doma foťák, takže poprosím manžu, aby mě blísknul. Já vyfotím některé má výtvory a hodím je na rodinu.  

Leňule - to je dobře , že máš Magdu doma!!! Věřím, že se ti ulevilo!  

Monicka, Leňule - holky, myslím, že Kotě testuje až příští víkend!!! Nějak se nemůžete dočkat!  

Sima - to je škody, že to není těhu, bylo by to fajn! Ale co kdyby??? Třeba je manža propíchl :-)  

Lucia - to je teda obřík! Když už jsi 10tt a moc gratuluju k srdíčku!!!  

Ajjaa - to teda opravdu se mi nechce věřit, že máte svůj kočárek! To jste si ho našli sami?  

Maru - to jsem netušila, že budu na bedně, 3.místo je moc hezké. Ještě 2 měsíce se budu snažit psát o 106, pak to bude horší. S tou nástěnkou máš pravdu, chystala jsem se ji předat tak začátkem dubna,  kdyby se Jája rozhodl dříve vykouknout.  

Holky, pokud by jste některá chtěla, budu moc ráda, když nástěnku převezmete!!!  

Ode dneška za 2 měsíce máme termín!!! Toto utíká!  

Kati+Jája 31+2tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.03.07 17:59

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***Zebřičky se zebřičátky: ***
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.-6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
Mikaa…-27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ?????????????????**
Pavca.....-1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......-28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
*Amalie..-
19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780 g

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.03.07 18:00

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 12.2. - 12.3.2007 - Františkovy lázně
Arny.....-
Dalika -3.IVF listopad 2006
Hanulka…- výhledově - snažení o druhé dítko
Janka1…-3.IVF květen 2007, 29.3. - nástup, lázně
Kaitlin…- únor (?) 2007 - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…-
Katy1.....-
únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR

Kote…-léto 2006 - zažádáno o adopci, ** 3.3. IUI,17­.3. testování
Konopka..-
Leňule + Alex1.....- 1.IVF - březen (?)****
Lostris…-
Maciasek…-*****
MartulaR-2 -
Maru......- 13.3. v 15.45 ho­din - konzultace v CAR
Marky.....-
Monticka.. -únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko
Nadulka…-
Pajinkaa.-
Panda.....-2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka-
Sima......- KET  - březen 2007
*Twiggi.....-

*Zdenca…-
KET - leden, únor 2007
*Zabucha…-
leden 2007 - zažádáno o adopci, **březen 2007 - IUI, léto 2007 - IVF**** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Andrea 2 -  16.3. 30+3 tt (Kačenka),  TP 22.5.2007****
Danulenka -17tt
EvulaI .....- 13.3. 40+4 (Sebastiánek) !!!!!!!!!!
Jitutu32…-*****16.3. 37+3 (Janička), TP 4.4.2007
JJ.........-20.1. oznámení těhu
Kati.......-17.3. 32+ 0 tt,  (Jája),  20.3. - kontrola, TP 12.5.2007
LuciaM…-14.3. 10+2 tt (Nezbedníček)
Lesina…-
*MichaelaVE…-
14.3. 7+2 tt,****22­.3. v 12.00 - kontrola

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.03.07 20:07

Ahojky zebrunky,
Seznam kdo jede na sraz průběžně aktualizuju a pak písnu jak to s námi vypadá.

 

Zabucho přeju ať se vám v rodině všichni brzo uzdraví a všechno se vám zklidní ať se můžete vrhnout do snažení.

 

Ajjo to jste si užili super víkendík, taky jsem ráda když nemusím občas vařit. Zítra držímkopýtka ať dr. Poradí jak na to aby záda nebolela.
Honem povídej jak to bylo s kočárkem, vůbec se nedivím,ž e už ho nechcete, kdo ví........

 

Kati ty jsi si užila taky prima víkedník, to je moc dobře. Hlavně to s tou prací na zahrádce moc nepřeháněj, Jájovi by se to nemuselo líbit. Žet y chceš aby se ti narodil maličkatý zahradníček :-D

 

Míšenko copak si koupíš za zub? :-D přeji ať zoubky rostou bezproblémově.

 

Leňule to jsem ráda, že všechno dobře dopadlo a Magdu máš zase doma v bezpečí. Rozhodně bych si ale s oběma promluvila.

 

Moni nebuď smutná z reakce Straky, hoď to za hlavu, já bych tě jako šéfka stejně z našeho deníčku nepropustila :-D

 

Simo přeju ať MS nezlobí a brzo dorazí, je fajn že jste si v lázních užili a odpočinuli si.

 

LucioM skvělé zprávičky, posílám pohlazeníčko bříšku a opatrujte se.

 

Andreo2 přeji Elišce brzké uzdravení, chudinka malá a ty papkej vitamíny a´t se ti bacílky vyhnou.

 

Tak holčinky a já se jdu s manžou chystat na tu zítřejší schůzku s dr. V CARu. Jdu pohledat všechny papíry a jdu si sepsat dotazy a tak podobně, však to znáte........­......... zase budu mít hlavu jako balon.............
Mějte se hezky papá Maru

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 12.03.07 20:42

Maru - zítra na vás budu myslet, snad vymyslíte ten správný postup!!! To víš, že už se těším, až mi bude Jája pomáhat na zahrádce:-)

Přeji všem krásný večer! Kati

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.03.07 20:57

Ahojky v novém týdnu!
Tak snaženíčko je za náma a teď budeme čekat na výsledek:))) Zatím jsem dobře naladěna, neb do dne „D“ je ještě chvíli času. Později to už asi bude horší. Ale budu se snažit na to moc nemyslet:))))
Dnes jdu brzo do poslene, neb Filípek vstával ve čtyři hodiny ráno. Brečel, tak jsem tam za ním šla a on sice vždycky na chvilku a na jedno oko usl, ale každou čtvrthodinu nezapomněl fňuknout, takže já už oka nezamhouřila a v šest chtěl Filda vstávat… No ve své provizorní posteli v jeho pokoji (nafukovací dvojlůžko) jsem ho udržela necelou hodinu a nemohla jsem se donutit vstát:))) Naštěstí bylo venku táááák krásně:) Nejlepší bylo, že Filda to šel v devět hodin dospat:))) Kdyby vydržel do oběda, šla bych si dát asi šlofíka s ním, ale takhle. Jsem se sotva nasnídala:))) Takže jsem vytřela a uvařila oběd a ve dvanáct jsme vyrazili ven na zahrádku porýt zbytek „předzahrádky“ a hezky to uhrabat, ať to trošku vypadá:)))
Tak zatím páááááá, jdu to dospat:)
Montička + Filípek    

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 12.03.07 21:49

Ahoj holky, 

tak jsem konečně dožehlila obrovskou hromadu prádla (3×fuj!) a za chvíli zahučím do postele, protože dnešní noc u nás opravdu stála za to. Přeju vám hezký zbytek večera a dobrou noc. Jo, hodila jsem do galerky jednu dnešní fotečkuJ. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 12.03.07 22:12

Ahojyk při večeru:-)  

Maru -ať ti to zítra dopadne moc dobře jo a já jsem ajko druhá jo - no to jsem málo švindlovala:-D Ale já to Zdence přeju -zase jsem většinou první v nových deníčcích:-D Jo a s Radkou Strakou jsme si to vyříkaly - nemyslela to zle - bylo to spíš takové poťouchnutí:-O) óó to je děsnej výraz:-D  

Kati - Zdenda taky na mě vyvalil oči jako proč řešíme nějakéknoflíčky na ryflích:-D Jsem se od srdce zasmála:-D Už se na fotky moc těším  

No a už opravdu nevím co psát - mám úplně vygumováno,a le hnedka napíšu proč - zítra na mě myslete v 9,00 hodin jdu k výslechu ohledně toho trestního podání za Kačenku - mám z toho takovej divnej pocit:-( No nic všem přeju sladké sny  

Monika  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 12.03.07 22:57

Holky, zdravím a letím jen na skok. Čtu, ale komenty nestíhám, snažím se užít si volno s Pavlem, tak přes den počítač moc nezapínám…
Viki se asi rozhodla nás zničit, dnes byl budíček ve 4 :-(((((( Takže jsem moc čerstvá nebyla, jak jsem psala včera večer, že jdu spát dřív. Vůbec nevím, jak na ní, aby vstávala později, v nějakou milosrdnější dobu. Až posunou čas tak budeme asi vstávat ve tři nebo co?!?!?!?!  

Lucko, gratuluju ke krásným zprávám u UTZ!  

Kati, moc se řehtám povídání o riflích na knoflíčky. a jak jsi k tomu připsala, že připojíš fotku, to jsem se tu mlátila úplně. Takže aspoň jednu riflovou čůrací, ju? :-))))
A to se dělá, vyšoupnout mě ze třetího místa? :-)  

Nello, pořád na vás myslím a skoro se bojím zeptat, co je nového se ženou tvého bratrance… Moc přeju ať jsou zprávy optimističtější.  

Moničko, myslíme na tebe zítra!!!!!!  

Holky, jdu padnout do postele, nevím, co ten náš lumpík vymyslí.  

Adka  

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 13.03.07 08:10

ahoj holky,
zdravíme Vás s Tomáškem. Vidím, že se pěkně v tom psaní činíte. Já trošku nestíhám, páč ten malý neposeda mě zaměstnává každou pidivteřinou. Minulý týden v pondělí začal lozit, teda spíše se plazit (je to jak když leze píďalka). No a za ten týden to zrychluje a zrychluje, takže oči na šťopkách mám pořád. Ten na mě pokřikuje z postýlky, že se děsně nudí a chce si jít hrát:-DDD
Ještě o srazíku. My s Tomšou určitě dorazíme a jedeme i s Nelinkama.
Tak snad se brzo ozvu, pa pa  

Karla a Tomášek (včera 8.měsíců)

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 13.03.07 08:24

LuciaM - to je dobře, že je mimi v pořádku ! Tak ať pěkně roste.

 

Kati - fakt to strašně letí. Za 2 měsíce už budeš mít Jáju v náruči. Moc to s prací na zahrádce nepřeháněj.

 

Maru - ať to v Caru dobře dopadne a všechno se dozvíte. Určitě děj vědět, jak to dopadlo a co jste vymysleli.

 

Andreo2- ať se Eliško brzy uzdraví a horečky klesnou. Doufám, že už je to lepší.

 

Adko- teda budíček ve 4 hod., to je hrůza, ale co se dá dělat, viď. Snad se Vikinka  bude budit v nějakou rozumnější hodinu.

 

Zebřulky MS - se dostavila včera, takže je to 1 den zpoždění, ale to 5 denní špinění…no doufám, že se to upraví. Příští týden začínám opět chodit na UTZ do centra, tak vám budu podávat zprávy.

 

Hezký den Sima

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 13.03.07 08:55

Cau babky :-)  

Omlouvam se, ze jsem se delsi dobu neozvala, zrovna kdyz se pocitaly prispevky :-((( Ach jo, to me mrzi, ze jsem nebyla na prvnim miste :-)  

Upresneni pro nedockavky : Testuju az v sobotu! Ani nevim, jestli se bojim nebo tesim…  

Byli jsme s manzou a s moji neterinkou a segrou na ctyri dny v Alpach, v Rakousku. Uzili jsme si to perfektne, protoze nam skoro celo dobu svitilo slunicko. Vubec se nam nechtelo zpatky :-( Prijeli jsme vcera pozde vecer, takze mam jeste dneska dovolenou, abych to trochu dospala a hlavne vyprala a predevsim, dneska ve dve jdeme na navstevu do detskeho domova, coz patri k priprave na adopci. Predtim si jeste zajdu na masaz, kterou jsem dostala od manzi k Valentynu, moc se tesim, protoze po tom lyzovani mam udy uplne namozene a svaly ztuhle.  

Holky, fakt si nepamatuju, kdo jste co psal. Bylo toho tolik, ze jsme ted skoro hodinu cetla vase prispevky :-) Vede samozrejme Katin pribeh s knoflickama, to jsem se opravdu smala. Jo, a jsem rada, ze Magda se Lenuli vratila v poradku. Ja bych byla asi silene nastvana!!!  

Tak ja si jdu dodelat hlavu :-) Mela jsem ji po lyzovani dost hroznou, vlasy pod cepici dost trpely, ale ja to nejak moc nehrotim, manzel mi navic pred par dny rekl, ze se mu vic libim, kdyz to mam „nadivoko“ nez kdyz si to moc peclive upravuju :-) Tak to asi nebudu upravovat vubec :-)))))))) A bude ze me divoke Kote:-))))))  

Moni, Maru, drzim vam holky dneska pesticky. Dejte vedet, jak jste dopadly.  

Kote

 
Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 13.03.07 09:16

Ahojky holčinky v novém deníčku,
ačkoliv jsem v nějakém časovém presu, musím napsat alespoň pár slov… ať nemám černé bodíky!!!:o)
Nebudu reagovat jednotlivě protože deníček čtu v takovém chvatu, že bych to celé popletla…
Je mi líto, že se na srazík s Vámi nedostanu…tak ráda bych jela!!!Ale jsem v práci a už mám některé víkendy na výměnu…a to by mě kolegyně už zaškrtila…Ach jo, ta práce mi nějak leze na nervy…člověk se pak nemůže věnovat tomu, čemu by chtěl…:o((((  

Zdravím Moničku…tu jsem zaregistrovala v tom množství komentářů:o)  

LENULE: Tvého ex bych asi něčím vzala po hlavě…kdo mu dává právo, mít s Magdou takovéto tajnosti?:o(((  

MONTICKO:Ten Filípek je tedy ranní ptáče.Ve čtyři ráno????UFFFFFF!!!!  

Holčinky pište, pokusím se sem juknout večer, ale pokud to bude jako včera, kdy jsem z práce dorazila a hned si lehla…:o)  

Pa Kajdula

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 13.03.07 09:43

Dobré ráno Zebřulky,  

Dnes jsme si s Jájou přispali, ani sluníčko nás nevytáhlo z postele. Vzbudil mě až mobil v 8.30, no co, však za 2 měsíce na to budu už jen vzpomínat!  

Monicka - myslím na tebe, snad jde všechno hladce!  

Andrea - na fotečku určitě juknu!  

Monticka - takže budeš testovat nebo budeš jen čekat? Za 14 dní určitě uvidíme pozitivní výsledky vašeho snažení!  

Sima - no sláva, že můžeš zase začít s přípravou na KET! Kdy jdeš na utz?  

Adka - tak riflová fotečka jistě nebude, to bych asi manžu nepřemluvila :-)  

Kotě - už jenom pár dní, tvé obavy jestli se těšit chápu. Já i když tušila, že to vyšlo, měla obr strach, že mě testík zklame! Ale zatím moc nepřemýšlej, nech si to až na víkend!  

Kati + Jája 31+2tt

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 13.03.07 13:01

Ahojky zebřičky.
Včera jsem si udělala pracovně odpočinkový pracovní den a hned po poradě jela domů abych byla s Magdou. Čekala nás příprava do školy a aklimatizace.
Do učení se jí samozřejmě vůbec nechtělo a pořád se jen na něco vymlouvala. Nakonec se tomu nevyhla a doháněly jsme co zameškala.
V neděli když jsme pro ní jeli do Sokolova tak bývalej ani nevylezl. Stál za domem a malá si tam chodila pro tašky. Byla jsem na něj tak vytočená a od plic bych mu řekla co si o něm myslím, ale celý den mi nebral telefon. Tak jsem mu to aspoň napsala do mailu. Magdě jsem to vysvětlila tak doufám, že to pochopila. Přivezla si od tamtud dlouhou sukni která je vysloveně arabská a dalo mi dost práce abych jí přesvědčila o tom, že v ní nemá chodit ven. Vymluvila jsem to na chladné počasí. Doufám, že jí příště napadne jít do školy v černém hábitu co si dovezla. Paní ředitelce přivezla krabici tamních perníčků za to, že jí pustila. Je to s ní docela zábava.  

Jinak na nás leze jaro a začínáme uvažovat nad stavbou domečku. Včera jsem byla pracovně na městském úřadě tak jsem se ptala na stavební parcely co nabízí město.  

Musím běžet. Dorazil klient. Víc napíšu zítra.
Lenka

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 13.03.07 15:29

Kotě- to je super, že jste si užili dovolenou v Alpách. Letos jsem to lyžování nějak zaspala.
Ať návštěva v dětském domově dobře dopadne.

 

Leňule - takže se rozhodujete stavět. To děláte dobře. Bydlíme v domečku 1,5 roku a jsem hrozně nadšená. Teď se zaměřuji na zahrádku a je to nádhera, když něco rozkvete.

 

Kati - na UTZ jdu příští čtvrtek (11 DC) a opět mi vychází 14-tý den na neděli, ale už se nedám a prostě si tu kontrolu vydupu.

 

Maru - jak jste dopadli v centru, už jste se vrátili?

 

Tak Pa Sima

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.03.07 19:39

Moničko, tak jak? Jsi v pořádku? Vyhlížím tě a pořád žádná zpráva od tebe :-(

Holky, omlouvám se, víc nezvládnu, jsem úplně bez energie, Viki celý den lítala a nenechala mě odpočinout.

Adka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.03.07 20:01

Ahojky,  

tak  dnes  jsme  byly na půlroční prohlídce, Anička má  7735g  a  67 cm, takže malé ale buclaté  miminko.  No jinak je zdravá jako řípa,  doma se mi už kutálí po celém  koberci, takže než se  otočím, je  na druhé straně. Dnes bylo  tak krásně, že  jsme venku  trajdali 4 hodiny,   je  to super, jak mi  Anička  baští k obědu zeleninku,tak vydrží i dýl bez jídla, né jen 2 hodiny  jako celou dobu.  

Jinak za  zub jsem  si   toho nakoupila  spoustu, fakt jsem potřebovala  kompletně obměnit  šatník,  měla jsem samý hrůzy, samý  těsný tríčka ( to ted  s tím klokaním vakem co mám místo  břicha  nemůžu  a  hlavně ty moje obrovský   prsa),  no tak jsem  si koupila  3 kalhoty (všechny  stejné jen jiná barva,  musela jsem toho v yužít, jelikož  nemůžu  absolutně na  sebe  kalhoty sehnat,tak když už mi jdou tak  nakoupit,) dále boty, bundu,4 trička. No  totvše.
Pro  Aničku jsem objednala  to  nosítko Ergo,už  se hrozně  těším až mi   příjde  a budeme v t om  s Aničkou trajdat.  

no  končím, jdu  se naložit do  vany ,tak se zatím  mějte krásně  

Míšenka+Anička

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 13.03.07 20:57

Kdepak se celý den touláte???

Sima - tu kontrolu si určitě vydupej!!! Snad po zkušenost tě pochopí!

Misenka - Anička se má teda k světu! Já jsem zvědavá, jak to budu mít po porodu, pořád počítám s tím, že se vejdu do svých starých věcí. Jen snad nebudu muset čekat na zoubek :-) Jáji.

Přeji vám krásný večer! Kati+Jája 31+3tt

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.03.07 21:48

Ahojky zebrunky,
tak jdu v rychlsoti napsat jak jsme dopadli, prtoože jsem se teprve teď vrátila domů. Z CAru jsem  horko těžko stíhala salsu, na kterou jsem se po tom pohovoru fakte těšila jako malé děcko a pak jsme šli s kamarádkou na dvoudecku vína. Ale to vás určitě moc nezajímá........... .-O
Takže s dr. jsme si hezky popovídali, byli jsme tam asi třičtvrtě hodiny a probírali všechno kolem dokola, kde může být u nás zakopaný pes..........­........ Nakonec jsem se dohodli na kompletních vyšetřeních, protože už je to rok od minulého IVFka, tak ať to máme všechno čerstvé. No s tím jsem počítala, tak mě to ani nepřekvapilo. No a až budeme mít všechny výsledky tak budeme dolaďovat jaký budeme mít protokol a ostatní věci.........­....... takže nic moc ještě nevím, ale odcházela jsem s pocitem, že teď pro mě fakt udělají maximum :-) což je asi pro psychiku to nejdůležitější. Ňejlepší sranda byla, že jsme to dneska během dne dostala, spíš jsem to čekala zítra nebo pozítří, no prostě moje tělíško se vyznamenalo :-D Dr. chtěl udělat UTZ tak jsem ho musela zklamat .-DDD Takže teď musím na odběr krve na hormonální hladiny a prosím o zaznamenání do nástěnky: 26.3. - další konzultace, UTZ, spermiogram.
A snad už budeme trošku moudřejší. Nejlepší je, že teď už si ani nemůžu naplánovat kdy bude IVFko protože nevím jaký budu mít protokol a kdy se tos tihne, tak to možná nebude duben jak jsem si plánovala. Ale nevadím hlavně když to dobře dopadne :-)
Děkuju,ž e jste na nás myslely a nezlobte se že nereaguju jednotlivě, jsem mrtvolka a jdu spát a spát a spát.
mějte se krásně a dobrou noc Maru

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.03.07 23:02

Ahojyk zebrunky:-O)
taky jenom v rychlosti, protože jsem nějaká unavená - do teď jsem pracůvala:-O)  

Maru - že by květen - lásky čas:-DDD No to je totiž tutovka - s dvojčatama opravdu počítej - karty nelžou:-D
Adko - do karet se juknu, al emusím být psychicky OK -jo  

No a jak jsem dneska dopadla já - no byla jsem tam 3 hodiny - nebojte byl na mě ten nprap moc hodnej a dokonce i žertoval - docela zpříjemňoval atmosféru - teď  vyslechne lékaře - jak gyndy tak dětského a pronatalu a pak se to všechno předává soudnímu znalci -no a mělo by to trvat tak do 2 měsíců - no podle toho jak rychle budou ty výslechy - prostě podklady pro soudní znalce:-) No a pak se dozvím pravdu. No a když zjistí, že bylo něco zanedbáno tak půjdu znova k výslechu, ale ke státní zástupkyni a  to se už bude jednat o trestný čin.Ale nebudu předbíhat. No , abych se přiznala tak mám z toho takovej nijakej pocit spíše výčitky svědomí:-( No stále dokola si říkám - musíš vědět pravdu a jestli za to někdo může tak nemá vůbec co pracovat s pacientama a miminkama - ať neublíží ostatním, že jo.  

Tak se mějte a zítra se ozvu  

Jo holky mám jeden návrh - neudělám ekaždá nějakej deníček o vaření - respektive nejoblíbenější recepty - fakt už nevím co mám každej den vařit:-D  

Monika

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 14.03.07 07:59

Cauky holky pruhovane,  

tak jsme vcera byli v detskem domove a v kojeneckem ustavu. Byl to velmi silny zazitek, vsechny sestricky a cely personal byl moc milej. Maji tam asi 32 deti od 5 dnu do cca 6 let. Nektere pribehy deti, o kterych nam vypravela pani doktorka byly moc smutny :-(((( Az se mi chtelo brecet. Deticky byly samozrejme naprosto bajecne, chtely se chovat a ty starsi nam zpivaly a tancily… no legrace. Hned bych si jednu blondynku odnesla domu, ta byla uplne nadherna. Jo, a taky jsme byli s manzelem moc prekvapeni, ze v domove nebyly temer zadne romske deti… nektere byly trochu smrncnute, s nadhernyma tmavyma ocima, ale jinak temer vsechny bile. Asi u nas v regionu neni tolik Romu jako jinde.  

Dneska jdeme na pohovor k pani psycholozce, budeme probirat vysledky testu, ktere jsme delali pred cca 2 mesici. Snad nam nerekne nic neprijemneho, snad jsme normalni :-) No a pak uz nas bude cekat jen jeden pohovor s jinymi psychology, kteri se zameruji na deti a jeden spolecny vikend se vsemi pary v nasi skupine a priprava k adopci bude za nama. Celkem me to mrzi, protoze vsechny pary, ktere jsou v nasi skupine jsou moc fajn a tak nejak jsem si zvykla, ze se vidame. No, budeme muset vymyslet nejake aktivity, aby nam ta hrozne dlouha doba cekani nejak utekla.  

Jinak do kucharky s vami nejdu, Moni. Ja prece jen tak casto nevarim, protoze chodime do prace a vikendy jsme vetsinou nekde v trapu. Ale uz jsem psala, ze varim hodne zdravou stravu z obili a lustenin a tak, mam paradni kucharku a taky se da hodne receptu najit na webu.  

Vcera tady bylo nejak prazdno?! Po smrsti prispevku v minulem denicku jste nejake zamlkle, holky :-) Zdenco? Co je s Tebou?  

Mejte se, krasny den  

Kotě

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 14.03.07 08:46

Dobré ránko zebřičky.
Tak pročítám vaše příspěvky a koukám, že alespoň dnes jsem první :-D .  

Moniko co se týče deníčku o vaření není to určitě špatný nápad. Jen u nás by tento příspěvek musel dávat dohromady Alex. Já bohužel vařit nestíhám a Alex vaří moc rád. Je skvělé mít navařeno když se vrátím z práce. Jinak když vařím tak mám nejraději rychlovky typu čína na všechny způsoby, řízečky jak klasika tak na přírodno, těstoviny, ryzoto. Takže ode mne žádná velká inspirace nehrozí.  

Jak jsem včera psala přemýšlíme nad stavbou domku. Byla jsem v pondělí služebně u nás na úřadě a tak mě napadlo, že se zeptám na pozemky co město prodává. Zjistila jsem, že město chystá do prodeje pozemky za dost zajímavou cenu. Začínají to teď vyměřovat a prodávat je budou asi na konci roku. S Alexem jsme mluvili o tom, že až poplatíme vše co máme tas si možná někdy postavíme domek. Po návštěvě úřadu to ale vypadá tak, že možná budeme stavět už příští rok. Alex se na to hrozně těší. Já jsem paneláková a nikdy jsem domek nechtěla, ale asi stárnu a docela bych na zahrádce někdy opekla buřtíka nebo poseděla na sluníčku. Vše samozřejmě záleží na tom, jak dopadneme s IVF. Pokud dobře tak stavbu zatím řešit nebudeme. Cítím podvědomě, že se snažím vymýšlet na práci ckoliv jen abych na to IVF nemyslela. Z toho co jsem pročítala jsem zjistila, že šance moc vysoké nejsou. Hledám únik abych se z toho všeho čekání a snažení nezbláznila. No uvidíme jak to vše nakonec dopadne.  

Jdu tvořit hodnoty.
Mějte se pěkně.   Lenka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 14.03.07 08:49

Než jsem stihla ten příspěvek doklepat tak mě KOTĚ předběhla. Tak nebudu první ani dneska :-(
 Lenka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 14.03.07 09:21

Dobré ráno Zebrunky,  

My už máme doma uklizeno, jsme napapní, pomalu chystáme oběd a asi budeme cvičit. Dnes mi dovezou kočárek a postýlku, tak jsem zvědavá, jestli to splní mé představy.  

Maru - určitě nevadí, že se IVFko trošku zdrží, důležité je, že budete mít nové všechny testy. Raději se pořádně připravit. Hlavní je, že tě schůzka povzbudila!  

Monicka - teda 3 hodiny je dlouhá doba, ale aspoň jste to všechno probrali! Určitě bude pro tebe dobré, že budeš vědět pravdu, ať je jakákoliv a budeš moct to uzavřít, i když v srdíčku ti malá zůstane.
Ty nápady o vaření bych taky potřebovala!!! Zrovna jsem přemýšlela, že vám napíšu o nějakou radu. Už mi nějak dochází nápady. Včera jsme měli guláš a palačinky a dnes dělám čočku na kyselo. Takže nic světoborného.  

Kotě - dej vědět jak jste dneska dopadli, myslím na vás!!! A jak se jinak cítíš?  

Leňule - domeček by se mi taky líbil, ale máme chalupu s obr pozemkem, kde je práce až nad hlavu, takže jsem i ráda, že máme jen byt. Určitě to zvládnete všechno, i domeček, přece musí to vaše mimčo potom někde běhat!  

Tak jdu hopsat na balóně, Jája je nějak příliš aktivní, tak ho musím utahat :-)  

Pa Kati+Jája 31+4tt

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »