Zebřičkový deníček - Maru - 157.díl

Snažení

Ahoj zebrunky, Jakpak jste se měly o víkendu? Doufám, že hezky. Já jsem se měla super, ale jsem totálně unavená. Tak Vám to hezky po pořádku popíšu ať máte inspiraci na hezký výlet. Na sobotu jsem měli naplánovaný výlet. Jeli jsem s naší partou do Chelčic, kde se konaly Slavnosti květů. Pořádají to tam místní :,(aři a je to pro ně velká událost.

Ráno jsme dorazili do Chelčic, kde jsem se ubytovali a vyrazili na fotbalové hřiště, kde to všechno začínalo. Hned v úvodu nás zaregistrovali a dostali jsem krásnou keramickou medaily a mapku. Pak následovalo povídaní pořadatelů a mohli jsme na kole vyrazit vstříc novým zážitkům. Nějak jsme neřešili kolik km pojedeme a prostě jsem si říkali, že kdykoli z trasy sjedeme a vrátíme se. Ale všechno bylo nakonec jinak :-O Byl to super výlet, trasa vedla přes ovocné :,-(y a i když byly stromy už odkvetlé tak to byl stejně nádherný pohled na tu zelenou přírodu všude kolem. Ze začátku byla skoro v každé vesnici u místního :,-(aře ochutnávka - pálenky, vína, koláčků a jablíček, takže bylo opravdu veselo. A tak jsem jeli na kole, kochali se přírodou, minuli jsem i zámek Kratochvíle a prostě jsme si to hezky užívali. Cestou jelo i doprovodné vozidlo plné výborných džusů, takže o občerstvení bylo postaráno. Když jsem dorazili do vesnice, kde byl domluven oběd, měli jsme za sebou 26 km a teprve tehdy nám došlo, že jsme vlastně v půlce cesty a že to samé nás čeká zpátky :-O Začátek cesty byl hezky z kopečka, takže pohodička. Pak už to bylo o trochu horší, přišli na řadu kopečky a nám pomalu, ale jistě docházely síly :-O tak jsem si udělali přestávku na výbornou zmrzlinku :-D a jeli dál. Cestou jsem navštívili i klášter Lomec. Prohlédli jsem si zahrádku a okolí kláštera, kde stále bydlí jeptišky a mají to tam moc hezky upravené.
No nebudu vám tu líčit každý ujetý kilometr.....­......... nakonec jsem ujeli 50 km a musím se přiznat,že já jsem byla už úplně vyřízená. Přestávala jsem dokonce i mluvit :-D což je u mě co říct :-D a bolelo mě už úplně všechno. Ale dojela jsem............ po 3 letech, kdy jsem skoro na kolo ani nesedla jsem zdolala takovou štreku. Ještě teď se mi tomu nechce věřit.
Večer jsme ještě zašli do místní hospůdky na nějakou tu dobrotu a pak jsem všichni padli do peřin zmoženi únavou a spali a spali až do rána.
Ještě jsem se dozvěděli, že podobná akce se tam koná i na podzim jako Slavnost plodů, zase se jede na kole nebo se může jít i pěšky a probíhá to celé podobně. Tak kdyby jste měli chuť tak můžete vyrazit.
Tak a teď půjdu konečně vybalit tašku, protože hned po návratu jsem šla na zahrádku a něco málo popracovala, dosázela do květináčů kytičky a tak co bylo potřeba. Do pletí záhonků jsem se ale moc nepouštěla, protože nožičky opravdu bolí :-D

Nu a to byl náš akční víkendík. A já už se těším na Vaše vyprávění jak jste se měli. Četla jsem v minulém deníčku, že oslavičky zebříčátek se vydařily, to je moc dobře, už se těším až si prohlídnu fotečky. Nedočkavě jsem otevírala deníček jestli už na nás nevykouklo nové zebřičátko...­.......... Kati moc na tebe myslím a ty Jájo už konečně vykoukni :-) maminka i zebří stádečko se na tebe moc těší.......

Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 20:31

to snad nie???

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 20:32

Ja zdochnem som prvaaaaa! :-))) nemusim sa ucit dobre znamenie,jupiiii :-))))

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.05.07 20:38

Jééééé já jsem to přošvihla a to sedím u počítače. Tak třeba příště. Druhá je taky dobré umístění:-)))  

A+A

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 20:40

MARU ako vzdy akcna…to ja by som bola mrtva!Moj vikend bol o lenoseni a minimalnom vareni.Vcera chvilku u svokry a dnes len zo sisou u mojich rodicov,nakolko bola F1 a to vtedy chlap „nemoze“ :-) posedeli sme vonku sisa sa opalovala…skon­trolovali opravu karavanu/uz sa tesim na leto :-)/ pokecali a tak pokojny vikend.  

KARLICKA moc KATI pozdravuj a ze jej zelam porod bleskovku ako som mala ja,do dvoch hodin od prichodu do spitala dieta uz aj zabalene a na odchode na novorodenecke odd.Drzim place a cakam na spravy.

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 13.05.07 20:47

KARLO, moc děkujeme za zprávy!
KATI, moc a moc na tebe myslíme a držíme kopýtka, aby tě Jája moc dlouho netrápil a brzy vykouknul na svět!
Andrea2

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.05.07 20:55

Karličko děkujeme za zprávy. Mačkám kopýtka co mi síly stačí a věřím,ž e bude Jája brzo na světě
Kati naše milá drž se...........­....... myslíme na tebe :-)
 Maru

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.05.07 21:03

Ahojky  

Kati -moc moc držíme palce, ať tě Jája moc nezlobí a vykoukne brzo na svět.  

Maru-teda 50 km ujet na  kole,tak to by mi ty nohy upadly.Jsi fakt dobrá.  

Všem malým zebřiččátkům přeji dodatečně vše nejlepší k narozeninám a stále tak hodné maminky jako jste.  

No jinak my se  máme  báječně. Anička už je zdravá,  ak  hned půjdem  na plavčo.  Začala se mi plazit po celém bytě, takže pomalu odklízím  veškeré věci  z dosahu půl metru  od země.To její plazení je den ode dne rychlejší.je jak blesk.jak něco změrčí, už mažu.vypadá u toho sice jak voják s ustřelenejmaa nohama,ale to se jistě  brzo zlepší. Dále  jí raší další zub,tentokrát jednička  nahoře,tak proto  mi ted i v noci špatně spinká.  

no to od nás, budu stejně pořád nakukovat co Kati  

tak se mějte hezky  

Míšenka+Anička

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.05.07 21:07

Tak a je to tady Kati nám začíná rodit. Mám úplně husí kůží a moc na ni myslím.  

Holky, musím vám napsat co se nám dneska stalo na výletě ještě teď jsem z toho trochu špatná tak se z toho musím vypsat. Byli jsme na výletě na zámku v Kuníně je to kousek od Ostravy, ale to není podstatné. Šli jsme na prohlídku zámku i s Adámkem. Neviděla jsem v tom problém byl docela v pohodě akorát občas něco řekl na něco ukázal akorát když viděl staré dětské kočárky a houpacího koně tak k tomu chtěl jít což jsme mu samozřejmě nedovolili. Celou dobu jsme ho nosili a aby moc nerušil tak jsem mu dala do pusiny cumlík. Už tam jsem si všimla jedné ženské, která na něho házela fakt hnusné pohledy a pořád kroutila očima no abych to zkrátila když skončila prohlídka tak jsme si sedli do restaurade na zahrádku a ona baba (jiný výraz pro ni nemám) si sedla i s manželem za nás a celou dobu měla na mě narážky. Adam se šel s Adámkem projít k vodě než nám donesli jídlo a ona zažala mluvit ještě hlasitěji, že to snad není pravda jak se ty děcka dneska chovají, že kdysi byly děcka rády když je rodiče vyjíměčně někam vzali a dneska to je asi nějaká americká výchova nebo co. No prostě už jsem to nevydržela otočila se k ní a zeptala jestli jí ten náš malý opravdu tak vadil (ostatní se na něho usmívali nebo neříkali nic) a ona mi normálně řekla, že jsem husa a neschopná matka protože neumím uklidnit dítě. Chápete to?????? On ale vážně nic hrzoného nedělal prostě se choval jak každé malé děcko. Žádné hysteráky nebo vztekání. Byla jsem tak vytočená, že jsem jí řekla, že je netolerantní zakomplexovaná kráva a že jsem se s něčím podobným ještě nesetkala. Ten její chlap ani nehnul brvou ani se na mě neotočil. No omouvám se, ale musela jsem se z toho trochu vypsat. Věřím, že mě pochopíte. Jen mě mrzí, že jsem na to byla zrovna v tu chvíli sama, že tam Adam nebyl asi věděla kdy má nejvíc rýpat baba jedna.  

Odpoledne byl Adi tak unavený, že pořádně zlobil a vztekal se to už jsme byli jen u nás na procházce. Ještě, že už nás neviděla ta ženská ještě by z toho měla radost. Když jsem ho koupala tak jsem se s ním domluvila, že se z toho zlobení zkusí vyspinkat tak jsem zvědavá:-)))  

KATI: moc na tebe myslíme a přejeme ti hodně síly a energie.  

MARU: tak to musel být parádní zážitek na těch kolech:-)  

ANDREJKA: to muselo být kouzelné když ti Eliška dala tu kytičku:-)  

Zatím papa ještě sem mrknu kdyby Karlička měla nové info od Kati:-)  

Andrea a Adámek

P.S. jsem fakt mimo napsala jsem to do starého deníčku tak to sem kopíruju.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.05.07 21:20

Ahojky zebřičky:-)  

jenom nakukuji a Katince přeju bezproblémový porod . Už se nemůžu dočkat fotečky:-D  

Jinak večer napíšu samo, že ještě nespíme. Jo a nakukovala jsem hnedka po Zdence - takže bych byla drzhá, ale Baruška se dožadovala mlíčka - tak chápejte, že jsem nemohla přispívat:-O)    

Jo jinak Baruška dneska kousla babičky novej pes ( mají ho cca 3 měsíce - je z útulku ). Jo jinak za to může babička, ale to pak rozepíšu. Držte nám taky trochu pěstičky ať z toho není nic vážnějšího - špičákem jí to dost roztrhla cca 1cm.    

Tak zatím a moc myslím na Kati a přiznám se, že jí těžce závidím:-D  

Monika a naše marodka ( herečka ) Baruška

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.05.07 21:23

Andrej  

vůbec si z tý baby nedělej hlavu. Určitě si jen někoho hledala, s kým by se  mohl pohádat.Přesně jak jsi říkala,je to nějaká zakomplexovaná  kráva,co určitě ani  sama  nemá děti  a jestli má,tak  to jsou pěkní  chudáčci.Musejí mít opravdu moc  hezké  dětství. Adámek se choval  jako by se chovalo každý dítě,  je  prostě zvědavé a hlavně malé. Tak  hlavně že  se vám výlet líbil a  taková baba nestojí za to, aby  jste si  kvůli  ní zkazili den. opravdu.    

Míšenka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.05.07 21:24

Ahoj holky,
teda tak Jája se dere na svět? Hurá, tak ať to jde jako po másle a žádný zdlouhavý porod, Kati!!! Moc se těším na zprávičku, že jste se v pořádku rozdvojili.

Moni, krásná oslavička, muselo být veselo. a jak je tobě???

Andrejko, teda super překvápko a ranní přispání ;-) Já si takhle přispala v sobotu než ke mně vlítla Vikinka, dala mi pusinku a křičela: Šídani!!!! jako, že už je snídaně hotová ;-)

Ajjoo, tak se i u vás oslavička vyvedla, to je fajn. A nebudou ty fotky i trochu rozmazané dojetím? ;-)
Teda baba jedna, ta by mi hla žlučí, dobře, že ses nedala, bych jí chtěla slyšet, jak by se tvářila na Viki, ta by tam určitě vlezla a pak ječela, že jí taháme dolů.

Holky, s tím bytem to dopadlo nedopadlo, sice se to posunulo o kousek dopředu, ale stoprocentně ho nemáme, potrvá to ještě několik týdnů nebo měsíců než budeme vědět víc :-( Docela mě to stresuje, trápí mě žaludek, hlava, průjem, na to jsem nikdy netrpěla, teď mě to trápí 2 týdny. Asi od nervů. Ach jo, těšila jsem se, že budem vědět něco s jistotou a zase se to natahuje… Omlouvám se, že jsem nenapsala hned ve čtvrtek, ale je mi fakt mizerně.

Adka a fňukající Viki

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.05.07 21:36

Úplně mi ten Katin porod zatemnil paměť a zapomněla jsem napsat:

Maru, krásný deníček, jako obvykle, hezky jste si užili výlet. Jsi šikulka, že jsi to zvládla ušlapat po takové dlouhé době bez kola.

A.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.05.07 21:37

Jejda, chudinka BAruška, foukáme na dálku. Kam jí kousnul???

A.

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 21:40

AJJA fakt to bola striga!Mohla si jej povedat ze toto je naroztomilejsie dieta zo zebrieho stada a ze ak chce mozeme jej z toho stadecka pozicat vsetky deti a ona moze prejavovat svoj patent na vychovu a zobrat ich vsetky na prehliadku…a my si zatial dame kaficko v tej restike bez deti.Som zvedava s akym stastnym usmevom by tam aj z detickami za nami dosla!! :-) Sisa by ju tak pootacala ze by to ukoncila okamzite :-))  

MONICKA tak nech to nie je nic vazne!Som zvedava co sa dialo.  

ADKA no to sa necudujem ze ti je kde-ako po takych spravach.....ale drzim palce nech vam ho „priklepnu“ a razom vsetky „choroby“ pominu.  

No dufam ze Jaja uz je na svete…a do rana sa chce pekne vyspat aby bol krasny na fotkach! :-))

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 21:42

ale ideme s tymi prispevkami! :-)))  

KATI to vsetko pre teba a celu rodinku! :-))  

Snad som mohla zebricky,co poviete? :-)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.05.07 21:54

Tak já taky přidám příspěvek pro KATI a JÁJU ať to jde rychle a v pohodě!!!

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 13.05.07 21:56

Holky,
normálně já asi prošvihnu narození Jáji, protože musím za chvíli vypnout počítač a dostanu se k němu až zítra někdy v podvečer:-(((. Ach jo, to mě štve, oni nám zítra budou čistit ty koberce, takže musíme přestavět půlku bytu, to je na pytel.
Takže ještě jednou: KATI A JÁJO, MOC VÁM DRŽÍME PALEČKY A UŽ SE NEMŮŽEME DOČKAT TÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ ZPRÁVY!!!
Andrea2+Eliška+Ka­čenka(38+5tt)

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.05.07 22:01

Já tu taky číhám na   zprávy od Kati.jé   já jí normálně  závidím.  

Jo nedávno jsem zkoukla na netu video císařského  řezu,no jsem ráda, že jsem to neviděla  před mým císařem.je  to docela  nechuťárna,ale zase   díky  bohu za něj.    

M.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 13.05.07 22:07

Tak video císaře jsem dobrovolně vzdala, ale přirozený porod byl fajn, i slzička ukápla ;-)

Kati, do toho!!!!

Karličko, chtělo by to další info ;-) Ale jestli nemá Kati kontrakce, tak jí možná šoupli zatím na rizikové, aby se vyspala. a třeba si teď chrupe a my tu nervujem u počítače ;-)

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.05.07 22:08

Taky jsem tady s dalším příspěvkem pro Kati a Jáju ať jim to jde rychle a hladce:-)  

Holky, děkuji za milá slovíčka. Věděla jsem, že u nás v deníčku je to srávné místo na vypsání se:-)  

MONI: snad to není nic vážného.  

ADKA: moc vám ten byt přeju hlavně ať už je ti dobře. Já mám taky pořád něco a už mě to fakt štve.  

MÍŠENKA: to je fajn, že už je Anička zdravá:-)  

ANDREJKA: myslíš, že nám zesvětlal? Mi se spíš zdá, že mu vlásky trochu ztmavly:-)))  

A+A

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 22:08

KATI prepac verejne sa ospravedlnujem …ale ja idem spat…
je mi luto ze ty uz si riadne nepospis hodne dlho…ale o to nam tu v tomto zebriom stade ide asi vsetkym.Vymenit svoj pohodlny zivot za zivot s detmi.Zelam ti vsetko naj a malemu Jajovi dvojnasobne a verim ze karlicka nam tu pisne tie uzasne spravy a rano ma tu pockaju.A naozaj ako tu uz viacere pisali bez hanby mozem povedat aj ja „ZAVIDIM TI DNESNU NOC“…

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 13.05.07 22:14

Neda mi ked sa preberaju „cisarske porody“......no profik sa nezapre :-)).Zebricky tak to je teda brnkacka,ja som video teda nevidela,ale real teda hodne x.Nie je to zle hlavne ze ten zaver je uzasny…horsie je to s inymi operaciami…niektore by som mozno drsne prirovnala k „mäsiarcine“ :-(
Ale uz idem spat  

JAJA a prosim ta netrap nasu KATI prilis dlho…na svete je tolko krasy…tak sup-sup…honem na svet!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.05.07 22:14

Já si taky myslím, že u Kati asi nic moc nového bez kontrakcí to může ještě trvat asi se dneska nedočkáme:-) I když kdo ví…  

Předevčírem mě dost bolelo břicho při menstruaci jako takové „slušnější“ stahy. Připomnělo mi to porod takže já Kati zas až tak moc nezávidím:-))) ale jasně, že trošinku jo:-)  

A+A

 
Leninka1
Kecalka 185 příspěvků 13.05.07 22:18

Krásný večer a svátek matek!
Tak koukám,že Kati to začalo,tak jí držím palečky a myslím,že nemá lepší dárek k dnešnímu dni.Teda doufám,že jí Jája nebude trápit moc dlouho a do půlnoci to stihnou. :-DD
Jdu dočítat,zatím pa L.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 13.05.07 22:23

Tak já taky půjdu spát a těším se, že ráno tady bude krásná zprávička o Jájově narození:-)  

Kati drž se a Jájo ty spěchej ven:-)
A+A

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.05.07 22:28

Ahojky zebřičky:-)  

tak konečně spíme a já můžu psát a nakukovat jak je na tom Kati daleko s Jájou:-D  

Maru - hezký víkend sis užila a jet na kole tolik kilometrů by pro mě byla snad smrt:-D Nojo toje tím, že jsem 2 roky skoro pořádně nesportovala:-O) Jseš prostě jednička :-D  

Andrea2 - tak jestli chceš pošli mi mobila a já ti písnu smsku:-D Nevidím v tom problém - co ty na to??  

Adka -fokám ať je ti lépe a nemáš bolístka - neboj s tím bytem to jistě dopadne dobře - zbytečně se nestresuj ještě to odneseš zdravím - koukej na rozkvetlé stromy a barevné kytičky a užívej sluníčka:-D  

Ajja - holka nelam si z toho hlavu - blbci prostě bohužel jsou mezi náma a znáš to bez hole se s nima bavit nejde:-O)  Máš krásného , zdravého kluka - určitě ti ho záviděla:-O) Už se těším na fotečky z oslavy  

Zdenco - tak ty si v tomto deníčku první - ty jako zdravotnice si určitě přivolala Jáju mezi nás:-D Co Sisa - už dlouho nebyly žádné vtipné historky - se doma nudíte??? nebo co :-DDDDDD  

Míšenka - to je dobře, že je Aničce už lépe - tak ať to na tom plavču zase nechytnete a zuby - jo jo co dodat - však vyrostou a bude dobře:-D  

Karličko - no a co ty a Tomášek? už dlouho si se neozvala ty ostudo jedna:-O)  

Leňulko -no a jak ti je těhule naše nová:-D Určitě tě Alex rozmazluje viď - hmmmm taky bych si to nechala líbit :-O)    

Tak holky no a jak to bylo se psem - jak jsem psala může za to babička. Mají nového asi 3 měsíce pejska z útulku -jezevčíka. Všechno bylo v pohodě než babička dostala ten skvělej nápad házet jí kostičku. Což Baruška chtěla opakovat po babičce, ale milej pejsek se na Barunku ihned vrhnul - no odnesla to velkou modřinou od zubů na ručičce a jak se lekla tak asi špičák jí roztrhl cca 1 cm kůži, ale dost do hloubky:-(  No očkovaná proti vzteklině je tak snad všechno dopadne dobře a nezhnisá to - držte nám pěstičky ať je to v pohodě:-O)  

No a oslava? bylo to moc pěkné - tancovali jsme, trhali výzdobu - barevné řetězy a pak i haldu novin - bouchali nafouklé míčky prostě bylo veselo:-D Večer když byl klid tak jsem si jen tak srovnávala fotky a porovnávala Barušku když jí byl rok a teď ve dvou letech - je to strašnej pokrok - no poplakala jsem si co vám budu povídat :-O) Vložím pár foteček tak jukněte :-D  

Tak Kati  už se na Jáju moc,moc těšíme    

Zebřičky dobrou noc a sladké sny    

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.05.07 22:33

zebřičky teda vy jedete:-D  

my to tu snad s Kati odrodíme? :-D  Že bysme prubly první virtuální porod??? :-DDDD  

Ajjo - dej pozor na pejsky - víš, že my máme všechno stejné - no jo virtuální sourozenci:-DDDD  

Monika

 
Leninka1
Kecalka 185 příspěvků 13.05.07 22:37

Ajjaa - nic si z takových bab nedělej,možná si na někom potřebovala jen zchladit žáhu a tys byla bohužel po ruce.mimochodem jak byla stará? Měli sebou děti?Třeba ti malýho záviděla,proto byla tak protivná.
Ale je fakt,že drzost lidí nějak roste.
monickaS -taky foukám na dálku,určitě to bude OK,co baruška,plakala nebo byla statečná?Pamatuju se,že když jsem byla malá,kousnul mě pes asi 2cm pod oko,kdyby to bylo výš,přišla bych o něj,jeli jsme k doktoru,tak mi to akorát vyčistili a naši museli zjistit,jestli byl ten pes očkovaný proti vzteklilně.
Tak držím palečky.
Oslavencům přeji dodatečně vše nej nej nej a spoustu krásných a pohodových dnů. :-))))
Maru -krásný víkend,ještě že jste neměli takový vichr a slejvák jako byl u nás,dneska ale bylo zase nádherně,koneč­ně.nějak mě to nabilo energií,že jsem se vrhla na třídění účtů,pojistek atd asi po půl roce.No bylo co rozdělovat.
misenka - tak já viděla na netu oba porody a musím říci,že to bylo dost i na mě,asi jsem na to koukat neměla.:-))
Kati - tak co už?

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.05.07 22:46

Monicko -  neboj,určitě  kousnutí od pejska bude  v pohodě,no ono  házení  kostičky pejskovi  je  nebezpečné,  Barunka se určitě   hodně  lekla  že?ale hlavně že to relativně  dobře  dopadlo  a nic  hnisat nebude  a  Barunka jen  bude  ukazovat  Bebí    

no tak já to vzdávám,jdu do pelechu,ale hned ráno zapínám PC ať   vím jak je to  s Kati.  Tak sladké sny  

Míšenka+Aní

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 13.05.07 23:19

holky, koukám že netrpělivě čekáte nové zprávy. Ale bohužel zatím žádné další nemám. Jdu teď už spát, páč ráno jedeme plavat s Tomšou, ale Kati jakmile mi písne smsku, tak vám hned dám vědět. I v noci, páč si beru telefon sebou. No a fotečku Jáji Vám hned zítra večer pošlu, pujdu ho hned omrknout a vyfotím vám ho, jo?  

Jinak co u nás nového? Tomášek se už staví sám na nožky. Trénuje to naprosto pořád, takže když nejsme s kočárkem venku, tak stojím pořád u něj, páč on ještě často padá. No a padá na hlavu, jak jinak, že? No a páč máme všude plovoucí podlahy, tak ty rány a pády jsou hrozné. Tak ho prostě hlídám. Jinak je Tomášek velký milovník pejsků, za každým se ohlížíme a nebo u každého stojíme. Jo taky miluje vláčky, auta apod. Hračky moc nemusíme. Pořád je hrozně velký tulík a nejvíc v noci. (přestěhoval se za mnou do postele:-DDD) Včera přišel na chuť ježděním na kolotočích. Asi je po mě, páč já je taky miluju. Akorát hodně za ně utratíme, páč jedna jízda na maličkém dětském kolotoči 20 Kč. Hrůza. Zítra Vám pošlu fotečku i Tomáška, abyste viděli jakého už mám velkého chlapínka.  

Tak dobrou noc  

Karla a Tomášek (včera 10 měsíců)

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.05.07 23:19

Holky moje zlatý děkuji za pofoukání na Barušky bebíčko - určitě to bude dobrý - udělali jsme všechno co by udělali v nemocnici - jen jsem musela náplast s kačenkou sundat neb na to pořád koukala a s rukou ani nehla -no bebíčko:-DDD  

Jinak jsou fotky v galérce tak se mrkněte -snažila jsem se vybrat - to víte já fotím stále - takže máme cca 70 fotek:-D  

Kati - tak co už??? stihni to do půlnoci -13tého je super datum a na den matek co si víc přát - nej super dárek:-D  Moc na tebe myslím.  

Jo holky a kdo z vás má O2? jde mi o to jestli je už roaming aktivovanej nebo jestli ho musím aktivovat, aby se mi mohl Zdenda dovolat? poraďte  Maru - myslím, že tvůj manža v tom pracuje ne? :-D Díky  

Monika

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 13.05.07 23:31

Tak dobrou noc -jsme to dneska teda fest rozjely:-DDDDD  

Kati do toho :-D  

Karla - moc jí pozdravuj a na fotky se určitě těším moc, moc, moc :-D  

Monika

 
Karla
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 13.05.07 23:59

Holky,  

tak Jája je na světě:-DDDD Narodil se ve 23.39 a váží 3.10 kg Nic jiného zatím nevím, tak zítra večer napíšu víc, jo?
Blahopřejeme!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!  

Karla

 
Janka11
Stálice 66 příspěvků 14.05.07 06:28

Kati,
to je nádhera!  moc a moc ti prajem všetko najlepšie! Nech ja maličký zdravučký a nech máte z neho len radosť!
janka  

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 14.05.07 07:29

KATI BLAHOZELAME!!! Som vravela ze to bude v noci aby bol na ranne fotenie pekne vyspany :-))
KATI tak sa drzte nech ste zdravi a kukaj ako ti porastie pomocnik do zahradky :-))A najlepsie vela fotit ci tocit na kameru!Z mojej osobnej skusenosti viem ze sa rychlo na okolnosti vyvoja deti zabuda…keby nebolo fotiek a DVD ani neviem ze Sisa bola babetko :-))  

MONICKA prihod je stale dost kazdy den aspon jedna…lenze…kto by to pisal…prid na navstevu a omrknes si to sama :-))
Ale ked bude trosku klud tak snad nieco aktualne spisem.....len teraz uz zacinam depkarcit o tyzden v pondelok mam skusku a som si dala zavezok ze oddnes sa ucim…ibaze… no uz som s tym trapna radsej prestanem......ale pocuvajte potrom ten rachot ako sa prepadnem az do materskej skolky :-)))

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 14.05.07 07:39

To je Kráááásnáááá zpráva po ránu:-) Tak Jája to přece jen stihnul na svátek maminek. Kati dostala ten nejhezčí dárek. To teda byla rychlost:-)  

KATI: moc ti blahopřejeme k narození Jáji. Přejeme vám hodně zdravíčka, lásky Jájovi ať se na světě moc líbí. Krásně si to spolu užívejte:-)  

Andrea a Adámek

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 14.05.07 07:56

KAti moooooooooooo­oooooooooooc gratuluji!!!!!!!!!!!
Bosorka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 14.05.07 08:17

Dobré ránko zebřičky.  

Kati moc moc moc ti gratulujeme a přejeme tobě i malému vše nej do života. Ať vám přináší spousty radosti.  

Lenka

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 14.05.07 08:37

Milý Jájo,  

vítej mezi námi! Ať jsi zdravý, spokojený tvoreček, který se v tom velikém světě neztratí :-)))  

KATI, gratuluju! Takové zprávy se na nástěnku opravdu píší moc krásně.  

Kotě  

 
JJ
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 14.05.07 08:38

Ahoj Zebřulinky,
tak koukám, že jsem nakoukla v pravý čas.
Kati, moc Ti blahopřeji a přeji oběma hodně štěstí, zdraví a ať prožíváte jen ty nejkrásnější dny. Moc, moc gratuluji.  

Leňulko, Tobě přeji dodatečně k otěhotnění. Pořádně se opatruj.  

Krásný den všem.
JJ    

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 14.05.07 08:39

**Nástěnka 1.část **

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Adka007..- KET přelom květen / červen 2007
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 3.IVF listopad 2006
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF květen 2007, 10.5. návštěva CAR
Jiitulle…
Kaitlin…- únor (?) 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci
Konopka 
Leninka1…16.5­.návštěva CAR - termín laparoskopie
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- 26.4. návštěva v CAR, 19.4. - hysteroskopie, 4.IVF - snad červen 2007
Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, 7.5.2007 - IUI
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- 16.5. kontrola před KET, KET  - květen 2007
Twiggi.....
Zdenca…- KET  - leden, únor 2007
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červen / červenec 2007 - IVF

Zebřičky dvoučárkové:

Andrea 2 -  18.5. 39+3 tt (Kačenka),  16.5. kontrola, TP 22.5.2007
Danulenka - 26tt
JJ.........- 15.5. 22+6tt
LuciaM…- 16.5. 19+2 tt (Nezbedníček)
Lesina…- 16.5. 31tt
MichaelaVE…- 16.5. 16+2 tt (Brouček), TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 19.4. potvrzeno TĚHU v CAR  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 14.05.07 08:39

Zebřičky se zebřičátky:  

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája,  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 14.05.07 08:44

teda, já jsem tušila, že to bude před půlnocí a nevím proč jsem si na tu krásnou zprávičku nepočkala:-D Ale takové krásné dobré ránko za to taky stojí :-D  

Kati moc,moc,moc gratulujeme a přejeme Jájovi hóóódně moc zdravíčka, štěstíčka a bezvadnou životní cestu vedle skvělých rodičů:-D  

Monika a Baruška

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 14.05.07 08:46

Holky zlaté prouhaté,  

já jsem z té zprávy od Karličky o Kati a Jájovi úplně mimo. Takže se omlouvám, že nereaguji jednotlivě, prostě to dneska asi nezvládnu :-)))  

Ale četla jsem příspěvky poctivě, takže jen velmi rychle:
AJJO, MONI, na fotky z oslavy se těším, hned jak budu mít chvilku juknu do galerky :-) MONI, Barunce pofoukání na ručičku, chuďátko malé… AJJOO, baba byla opravdu nějaká divná.ˇVím, že Tě to rozhodilo, ale hoď to za hlavu. Problém má ona, ne ty. MARU, cyklovýlet vypadal suprově! Ono to dopadá vždy tak, že z pánovaných 25 km je nakonec 50!!! Já to znám, manžel mi tohle taky často servíruje :-)  

Jdu pracovat, od rána jsem ještě nic neudělala, jak jsem netrpělivě četla zprávy o Kati :-))))))  

Kotě  

PS: pustili jsem do dalšího pokusu, zítra jdu na kontrolu do CAR. Tož uvidíme…

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 14.05.07 08:49

Zdenco - neboj ty to máš už teď za 1* :-D  

Andrea2 - tak a teď je řada na Kačence - co kdyby jako jukla na svět 21.5.? to mám svátek:-O) hmmmm pěknej dárek:-D  

Holky to je hnedka lépe na světě co:-D  Taková skvělá nálada:-D  

Monika

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 14.05.07 08:51

Jéééé   Kati- moc moc gratulujeme, zvládla  jsi to rychle, takže přejeme Jájovi do života jen samé štěstí a život  jako v pohádce ****
Míšenka+Anička

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 14.05.07 08:51

Kati- moc jsem na Tebe o víkendu myslela, i když jsem se nedostala k PC, tak jsem tušila, že o víkendu Jája prostě vykoukne. Je to moc super zpráva a jsem moc ráda, že už to máte za sebou. Jájovi přeju moc zdravíčka a Tobě hodně moc radostí s Jájou a vše co k maminkovské roli patří.
 Sima

 
Leninka1
Kecalka 185 příspěvků 14.05.07 08:55

Krásné slunečné ránko!

Kati - moooooooooooooc gratuluju,Jájovi vše nej do života. :-DDDDDDDD

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 14.05.07 08:56

Dneska ráno když jsem dorazila do práce tak samozřejmě mezi první vždy patří přečíst nové příspěvky. Docela mě překvapilo kolik jste toho od včerejška napsaly. Když jsem se začetla tak mi bylo vše jasné.Jája se konečně rozhodl podívat na svět. Je to nádherné. Jak to vypadá tak to Kati měla rychlé což je skvělé. Jsem zvědavá co dnes napíše Karlička. Čtení opravdu bylo napínavé a jen jsem si říkala že je škoda, že Kati nemá sebou na sále notebok. Měli bychom porod online.
Jinak co se týče víkendu měli jsme šílenou sobotu. Vezli jsme Alexově sestře Favorita se kterým dřív jezdil jejich taťka a který na zimu parkoval u nás. Byla to cesta kolem 100 km a moc se mi tam nechtělo. Alex chtěl to auto ještě nechat prohlédnout, ale jeho sestra na něj pořád tlačila a spěchala že to nestihl. Jel před námi a já ve Fábii s holkama za ním. Holky zpívali tak jsem jim vyhrožovala že pokud nepřestanou tak pojedou Favoritem. Cestou samozřejmě pršelo a jak jsme jeli jednou vesnicí z kopečka tak najednou vidím jak se Alex v autě přede mnou točí. Dostal hodiny a já se málem zbláznila hrůzou. Byli to vteřiny, ale mihlo se mi tolik věcí hlavou. Trnula jsem jestli na okraji té silnice není nějaký vysoký obrubník nebo naopak to není nižší oproti silnici. Naštěstí se mu to podařilo ukočírovat a zastavil tam na parkovišti. Byla jsem ráda, že se mu nic nestalo. Pokračovali jsme v jízdě dál a já celou cestu z něj nespoštěla oči a měla hrůzu z kopců. Ta cesta je zrovna hnusná samý kopec dolů se zatáčkamy. Pořád se mi na tom autě něco nezdálo a pak jsem si všimla, že má prázdnou přední gumu. Zastavili jsme, Alex jí začal vyměňovat, ale měli jsme špatný hever tak to auto z něj asi 3× spadlo. Nakonec se kolo podařilo vyměnit a jeli jsme do Mělníku k pumpě protože mi docházel benzín. To vyměněné kolo na autě které vezl Alex lítalo ze strany na stranu a já opět šílená hrůzou že mu upadne. K benzínce se podařilo dojet, kolo utáhnout a dofouknout. Alex zapoměl rosvítit a já na něj blikala aby si toho všiml. Dopadlo to tak, že jednoho z nás vyfotil radar co mají na sloupě. Uvidíme komu přijde fotka. Nakonec jsme po všech těch šokách dojeli do Velvar a já si opravdu hodně oddychla. Byla jsem ráda když jsme byli zase doma.
Neděle byla lepší - to jsem doma odpočívala a Alex jel s holkama do bazénu. Málem jsem zapoměla napsat, že holky nám ráno donesly snídani do postele. Skvělí servis. Když Alex přijel začali jsme řešit jestli si koupíme novou myčku nebo dáme opravit tu co se nám porouchala. Nakonec vyhrála koupě nové a tak jsme se sebrali a jeli hledat novou. Našli jsme pěknou v Teplicích a hned jsme si jí odvezli. Alex byl celej nadšenej z toho, že se nám vešla postavená do Roomstra. Teď něco málo pro pobavení - Alexovi s ní k nám po schodů pomáhal můj bývalí přítel s novou přítelkyní a také si od nás vzali tu starou. Je to poprvé co spolu zvládli komunikovat.  

Moniko to víš, že mě Alex pěkně rozmazluje. Nemůžu nic dělat jen hlídat televizi. V neděli uvařil výbornou svíčkovou. Dnes jedeme do Prahy na další UTZ tak jsem na to zvědavá jak nám malý roste. Jen je pravda, že mám vždy trochu stach jestli bude vše v pořádku. Beru to teď úplně jinak než když jsem čekala Magdu. To jsem si spousty věcí vůbec nepřipouštěla.  

Koukám jak jsem se rozepsala. Všem se za to omlouvám, ale asi jsem potřebovala ze sebe dostat tu sobotu. Jdu ještě něco málo udělat a pak hurá do Prahy. Věčer nakouknu co Kati.  

Mějte se krásně.
Lenka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 14.05.07 09:48

No LENULE teda top je cesta!! By som asi koktavela hrôzou :-(Hlavne ze je vsetko v poriadku a nech vam nova umyvacka umyva aspon 100 rokov! :-)No komunikacia „byvalych“ musi byt prazvlastna.Ja som toho usetrena my si o byvalych nerozpravame…raz mi teda len ukazal byvalu priatelku zdravil ju cestou takze m,usel vyklopit kto to bol :-))…ale boli to len byvale priatelky nic vazne.....teda ani so mnou nie je zenaty :-)) takze asi tiez nic vazne :-))  

No uz som zas rozlozila skripta v obyvke…ale zdrhla som im :-))
MONICKA no naozaj som si nie ista ci naozaj sa len neprepadnem… :-) Hlava je prazdna a ucit sa mi vobec nechce…robila by som asi cokolvek len nie ucit…a dnes je tu slnieckovo a ma byt 27° pocasie na oplaovanie a nie… :-(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »