Zebřičkový deníček - Maru - 158.díl

Snažení

Ahojky zebrunky, to jsem měli super minulý deníček, žejo? Za jeden týden hned dvě zebřičátka :) Taky z toho máte takovou radost jako já? Jen bych si moc moc přála, aby se zebřičátek dočkaly už konečně všechny zebřičky co jsou tady. To by bylo tááááááááááák krásný. Ale já vím, že se všechny dočkáme, jen věřit a vytrvat :)

Chci se Vám omluvit, že jsem Vás minulý týden tak strašně zanedbávala. Jak už jsem psala tenhle týden Vám to vynahradím. Manžela už jsem vyprovodila a teď mi chudáček cestuje přes půlku republiky a já na Vás budu mít spoustu času. No přiznávám, že jsem si naplánovala spoustu aktivit - musím uklidit konečně náš domeček, mám spoustu práce na zahrádce a samozřejmě nesmím zanedbávat salsu a angličtinu. I když nevím nevím jak to zvládnu, protože mezi tím, už se ozvala švagrová, že má půlku týdne dovolenou a jedna kamarádka co už sem jí dlouho neviděla chce zajít na kafíčko. Takže jsem to pořád já akční Maru :-DDDD

Minulý týden se mi toho nakupilo opravdu hodně v práci, byl to děs a nestíhala jsem vůbec nic. A ještě k tomu mi volali z centra. No jasně pojišťovna schválila naše 4.IVFko. Jasně, že jsem ze začátku měla obr radost, jenže pak jsem začala plánovat a počítat ............ a jelikož mám dlouhý protokol, který je na 2 měsíce, tak jsem se trošku přepočítala. Manžel je zrovna když by vycházel odběr, transfer na školení a bylo by hodně těžký to rušit. Takže jsem počítala dál a vypočítala jsem naše IVFko na červenec-srpen. Jo ale to bych nebyla já, aby se to celé tak trochu nekomplikovalo. V centru mi řekli, že by bylo nejlepší, abych to i s odběrem stihla do 3.měsíců od schválení. No a mě to vychází jen tak tak a to vycházím z předpokladu, že MS budu mít v termínu a nezpozdí se. No prostě jsem z toho měla minulý týden hlavu jako balon, pořád jsem to všechno přepočítávala a snažila se to všechno pochopit. Přece pro pojišťovnu musí stačit, že začnu e stimulací s dlouhým protokolem a přesně na den se nedá ovlivnit, kdy přesně bude odběr. No ještě budu volat do centra jak to všechno je a možná si zavolám pro jistotu i na pojišťovnu ať mi to řeknou přesně. Doufám, že je moc nenaštvu, ale já chci mít prostě jasno. Doufám, že to tu nepíšu moc zmateně, ale asi jo protože to celé zmatené je.

No a když už jsem byla v tom počítání, tak jsem si v mezičase MOŽNÁ naplánovala dovolenou :-O Prostě jsem našla mezírku mezi manželovým školení a začátkem stimulace a rozhodli jsem se, že by nebylo špatný jet se odreagovat na dovču. No nevím jak to všechno vyjde, ale alespoň se mám čím bavit :-D Asi jsem blázen, ale já prostě potřebuju zaměstnat mozek, aby nepřemýšlel, protože bych určitě začala vymýšlet blbosti - o věku, dětech, biologických hodinách apod. no znáte to..............

Jo a o víkendu jsem byla na výstavě kytiček a viděla jsem tam nádherný holčičky dvojčátka - no holky já na nich mohla očička nechat - ty byly tak krásnýýýýýýýýýýýýý. Úplně jsem si představila, že mám taky takový.

A ještě jedna zprávička od Kaitlin - v úterý mají druhý soud o Šimonka tak držíme kopýtka a´t to všechno dobře dopadne. Ale já myslím, že to bude v pohodě, protože Kaitlin je skvělá mám Šimonkovi je u nich moooooooc dobře.

Tak a já jdu žehlit, opatrujte se, užívejte sluníčka a mějte dobrou náladu pa Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 20.05.07 21:47

První???

Adka

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 20.05.07 21:54

to nemá cenu, já jsem zrovna psala do starého deníčku.....  

Kotě

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 20.05.07 21:56

třetí  

Monika

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 20.05.07 21:59

Ahoj holky,

jsem ostuda, nestíhám, nemám dočteno a do nového deníčku vlezu první ;-) Ale neuniklo mi, že je na světě Kačenka!!! Hurá, tak to šlo snad všechno v pohodě, KAčenko moc tě vítáme na světě a přejeme tolik štěstí kolik jen si budeš přát. Andrejko, mám velikánskou radost a moc gratuluju. Těším se na fotky té maličké princezny…

Maru, chápu úplně tvůj zmatek. Snad to pijišťovna pochopí a IVFko klapne. Držím všechny kopyta!!! Jo a ta dovolená je fajn nápad ;-)

Kaitlin, držím kopyta ať soud dopadne dobře, věřím, že soudce bude člověk na svém místě a takové šťastné rodince, kde Šimonek jen kvete nebude dělat problémy.

Zdenčo, super nápad, účes je důležitější než učení :-))) Tak ať je zítra oslníš a uděláš to v klídku.

Kati, to je fajn, že je manžel tak porozný a má z Jáji takovou radost… Koukej toho využít a odpočívat, abys měla sílu na potom, až půjde do práce.
Mmch PAvel opět žehlí ;-) Nevím, kde se to prádlo pořád bere?????

Holky, víc nemám dočteno, nezlobte se, že nereaguju… V pátek tu byla tchýně, přestože se nic nezměnilo pořád trvá na svém a proběhlo to v relativním klidu, dost mě to všechno sebralo a padla na mě taková depka a beznaděj.. Nechápu, kde se v nich bere ta zloba a zášť, tak mě to rozhodilo, že nemám na nic náladu :-( Asi tím vším se mi i zpozdila MS, na kterou čekám, abych se mohla objednat do CAR… No zítra tam brnknu a uvidíme…

Přeju všem krásnou dobrou noc.

Adka a Viktorka

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 20.05.07 22:12

Tak čtvrtá no… sice jsem hlídala nový deníček, ale pak jsem na chvíli nehlídala (třeba z toho bude další zebřičátko:-))))) a deníček je tady. Přiznám se, že jsem ho ještě ani nečetla a asi to nechám až na zítřek. Jsem moooc unavená. Adi mě v noci pořád budil.  

Především chci moc poblahopřát Andrejce k narození Kačenky. Přeji vám hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a Kačence přeju ať se má na světě krásně a taky ať si rozumí se svojí sestřičkou:-) Moc jsem na vás myslela holky a těším se na vyprávění o porodu:-)  

ZDENCA: držím pěsti na zítřek. Určitě to zvládneš:-)  

My jsme si dneska užili hezký den na sluníčku na vesnici u mamčiného bráchy. Adámek si vyhrál s balónem taky zalíval stromečky z čehož byl nadšený ani mu nevadilo, že byl celý mokrý, zkusil s taťkou chytat ryby pak byla houpačka a klouzačka. No bylo to fajn a já jsem fotila jako o závod:-))) pak zase hodím nějaké fotečky na rodinu.  

Zatím papa a hezké sny  

Andrea a Adámek  

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 20.05.07 22:25

tak jsem stejně ten deníček přečetla:-)  

MARU: dovolená je určitě super nápad. Jen si zajeďte odpočinout někde za teplíčkem k moři. Bude to určitě fajn:-)  

ADKO: to mě mrzí, že kvůlí té nezvané návštěvě máš takovou náladu. Lidi dovedou být fakt hnusní, ale když je to rodina tak to už je vážně moc. Ale my tě tady máme všechny rády a moc vám přejeme ten byt:-)  

KAITLIN: držím pěsti k dalšímu soudu, ale myslím, že to máte předem jasné:-)  

Tak já už jdu vážně spát:-)  

A+A

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 20.05.07 22:31

Díky Anderjko, jste tu skvělé holky a jsem ráda, že k vám patřím a můžu se tu vypovídat :-)

A.

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 21.05.07 08:13

Dobré ránko zebřičky.
Nejdřív veliká gratulace Andrejce k tomu, že na svět přivedla další zebříčátko. Hlavně malé Kačence hodně štěstíčka do života.  

Je to úžasné když na svět přijde nový tvoreček.  Vzpomínám na to jak to bylo zvláštní a krásné když se mi narodila Magda. To už je ale tak strašně dávno. Teď už je z ní puberťačka.
Mimísek nám pěkně roste a s ním i moje bříško. Alex pročítal knižku a pak poznamenal, že mám rozměry už tak na 20 týden. Takhle mě zlobí, ale jinak je vzornej. O víkendu jsme začali 9 týden. Od začátku jsem přibrala 4 kila, ale to je spíš po Utrogestanu. Do ničeho se navejdu tak nosím takovou polotěhotenskou šatovku. Alex mi někde vyhlídl těhotenské šaty, ale nechci zatím nic kupovat protože se pořád bojím aby vše bylo v pořádku a mi se konečně přehoupli přez 12 týden. Alex už má dokonce i vybraný kočárek.
Sobotu jsem měla pracovní, ale v neděli jsme byli na Děčínských slavnostech. Bylo to hezký, ale na můj vkus moc vedro. Nějak ty kilča navíc špatně snáším.  

Abych nezapoměla přeji všem Monikám vše nejlepší k svátku.  

Mějte se všechny moc pěkně.
Lenka    

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.05.07 10:18

Ahoj holky!

Andrejko - vše nej nej k narození Kačenky, to to šlo ale rychle :o))))

Zdenčo - držím dneska kopýtka, ať to dobře dopadne!!!

Maru - ty jsi teda akční, já mít tolik aktivit jako ty tak nevím :o))) přeju ti, aby jsi stihla všechno co jsi si naplánovala!!!!

Kaitlin - myslím na tebe, ať to dobře dopadne, však jsi máma jak má být!!!!

Adko - drž se, moc na tebe myslím, fakt to nemáš jednoduchý!!!!

Leňule - jen si těhotenství pěkně užívej a s kilama se netrap, však je potom shodíš!!!

U nás nic moc novýho, prostě takove jeden pohodovej víkend!

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 21.05.07 11:48

Ahoj holky,
zdravím k krásném sluníčkovém týdnu :-)  

Náladu mám o maličko lepší, dopo jsem si dala kafíčko na zahradě, zas to tak nějak na mě padlo, že už tu moc dlouho nebudem… Ach jo… Ale zas bude víc klidu a třeba nás čeká něco lepšího… Je mi třicet a budu od nuly začínat už potřetí, nějak už mě to zmáhá, holky, nezlobte se, že tu pořád o tom píšu a lezu vám tím na nervy, ale nevím s kým bych si o tom promluvila…  

Kotě, mám info na nástěnku, 1.6. jedu na utz před KETem… :-)  

Twiggi, holt jednou nahoře jednou dole, tak třeba máme zas vybráno a odrazíme se zas nahoru, třeba tím, že nám to miminko vyjde ;-)  

Leňulko, mě taky strašně rostlo bříško po utrogestanu, dokonce i teď naposled po KETu jsem ho měla jak v 5. měsíci :-( a jako těhule jsem těhu kalhoty musela nosit už od 10. týdne, prostě jsem se do ničeho nevlezla a podle knížek s info o velikosti břicha bych měla rodit tak ve 20 týdnu :-)) Dokonce když mi hrozil předčasný porod ve 26. týdnu a přijímali mě v porodnici, tak si mysleli, že jdu rodit v termínu, porodní asistentka nestačila valit oči, když jsem jí říkala, že mám termín až za 3 měsíce :-) Tak si z toho hlavu nelámej, holt si miminko udělá prostor jak potřebuje.
Povídej, jaký Alex vybral kočárek? :-)  

Jdu si umýt vlasy, Viki chrupe, tak ať mám na to klid.  

Holky, co dneska vaříte? Dneska máme ještě od včera, ale na zítra nevím co uvařit…  

Adka a Vikinka

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 21.05.07 11:51

Maru - ale veď prázdniny sú super čas na IVF, budeš odpočinutá, žiadne stresy, pohodička, krásne počasie… držím palčeky!  

Kaitlin - v utorok na vás myslím, ale snáď to všetko dobre dopadne  

Kati - tak ako? mliečka máte dosť? Jája je nádherný spinkáčik  

Andre2 - gratuláciu som poslala ešte do starého denníčka, ale aj tak ešte raz GRATULUJEM ku Kačenke  

Lenka - na nejaké kilá nemysli, hlavne že je miminko v poriadku, zvyšok budeš riešiť keď sa narodí :-)))
ja by som už tak chcela mať veľké bruško, každý mi hovorí že nič nevidno a mňa to štve  

Adka - neboj bývanie dobre dopadne! tchýňka nech sa bodne  

Babulky dnes sme boli na malej technickej s mimíkom, všetko OK, môžem cestovať do Francúzska ujo Dr. mi to odobril tak mám radosť
letenky sme kúpili ešte pred Novým rokom a už som sa bála, že mi prepadnú… sme pozvaní za krstných rodičov a keď sme sa sľubovali, ešte som nevedela, že budem tehotná
budeme tam len 4 dni, tak aspoň si doprajem aj minidovolenku  

a na 70% vraj budeme mať dievčatko!!! musela som trošku predýchavať, lebo som od začiatku presvedčená, že je Nezbedníček chalan :-( ale nádej ešte máme  

Lucia a Nezbedníček 20tt (asi holka)

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 21.05.07 12:09

Tak jsem tu zas :-)
Adko Vím co to je začínat úplně znovu. Já se rozvedla a než poslouchat ty řeči v práci a od našich tak jsem se rozhodla udělat tlustou čáru a začít znovu. Bydlela jsem u Karlových Varů a odstěhovala jsem se k České Lípě. Tady jsem neznala nikoho jen svého přítele. Magda sice na začátku stávkovala že se stěhovat nebude, ale nakonec se dala přesvědčit a rychle si tu zvykla. S odstupem času musím říct, že to byl asi velký risk, ale že jsem udělala jednu z nejlepších věcí v životě. Taky jsem díky tomu potkala Alexe a teď čekáme mimíska :-D . Neboj se začít znovu i když je to občas síla. Je to určitě lepší než čekat co tchýni napadne.
Jaký vybral Alex kočárek vůbec netuším - mám obavy to řešit. Jediné co vím je že je z lehkých slitin. ( zá:,–(ní informace :-)  ).  

Lucko chápu jak by jsi ráda měla bříško a jak je to děsný když není vidět. Já když jsem čekala Magdu tak jsem také měla bříško maličké. Dokonce dodnes si pamatuju jak jsme jeli tramvají a já stála nad jedním pánem. On se na mě pořád díval a asi po třech stanicích mi nabídl místo s tím, že prý nevěděl jestli jsem těhotná - za týden jsem rodila. Jak já záviděla ostatním těhulkám pěkná bříška. Zato teď si připadám jako soudek. Je mi horko a nic nevydržím. Jinak mám známou na který do 7 měsíce nebylo vidět že čeká mimčo, ale pak najednou jak přez noc jí bříško pěkně vyběhlo.  

Holky kdyby jste viděly jak hrozně mě to tu dneska nebaví. Jsem pěkně ospalá. Přemýšlím jestli nepojedu domů.
Lenka  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 21.05.07 12:46

Leni, tak jak to popisuješ jsem začínala už dvakrát. Úplně nový město, kde nikoho a nic neznám jen partnera… No tak začnem do třetice, akorát, že město už znám, ale zas od začátku, od dluhů a všeho ostatního… Nelituju ničeho, jen je to vyčerpávající začínat takhle od nuly…

A.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 21.05.07 13:16

Ahoj!

Adko - je to tak jednou si nahoře a jednou dole, jenom by mě zajímalo, v jaký fázi jsem teď, mám pocit, že někde uprostřed, tak jsem zvědavá, kam se to vydá!

Lucko - hlavně, že jste v pořádku!!! A tu Francii si užij!

Teda holky, kdyby jste věděli, jaká jem i zima! Tady v kabinetě je to hrůza, je tady sotva dvacet stupňů a já jsem samozřejmě oblečená na léto! No děs už se těším až vypadnu, ale to si musím ještě tak hodinu a něco počkat! Brrr!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 21.05.07 13:46

Ahoj holky,  

Adámek spinká a doufám, že ještě chvíli bude:-) dopoledne jsme byli ve školičce, kde se dost unavil a v autobuse po cestě domů zlobil tak doufám, že se z toho vyspinká. Má teď divné období. Chvíli je v pohodě směje se pak najednou otočí a všechno je špatně a všchno je NE a dává to pořádně najevo, ale říkám si, že je to jen další vývojová fáze, která snad nepotrvá moc dlouho protože někdy už je to na mě fakt moc.  

Od pátku začínáme zase plavat tak jsem zvědavá co na to Adi bude říkat. Vodu miloval pak jsme na půl roku přestali chodit kvůli toho kašlání. Teď se mi zdá být lepší (ťuk ťuk) tak to zase zkusíme. Ze začátku bez potápění protože toho se teď hrozně bojí. Musí na to znovu přijít. Jen mytí vlásků je teď pro nás horor tak snad to zvládneme:-)  

ADKA: a kam se teda budete stěhovat? Mohli byste třeba do Ostravy a my bychom se vás s Adámkem ujali))))) ale samozřejmě nechci zlehčovat vaši situaci. Věřím, že je ti z toho smutno.  

LUCI: dovolenou si pořádně užij však si to zasloužíš:-) jsem ráda, že jste s miminkem v pořádku.  

LENKA: kašli na nějaké kila navíc:-) já jsem s Adámkem přibrala v těhotenství 20kg a po porodu jsem zhubla 25kg:-) ale je fakt, že jsem neměla spinkací, neplakací miminko právě naopak.  

Jak si asi Andrejka užívá s Kačenkou? A moc mě zajímá co na Kačenku říká Eliška a jak se k ní chová:-)  

Andrea a Adámek

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 21.05.07 19:56

Moničko, všechno nejlepší k svátku!!!! Od rána si říkám, že nesmím zapomenout a málem jsem to prošvihla… Jak ti je? A co BArunka?

Andrejko, to jste moc hodní, taková fajn kamarádka s malým neposedou by se nám moc hodila :-) Ale bohužel budeme v Příbrami, tzn. pár kilometrů odtud. Rozhodli jsme se tak kvůli PAvlově práci, přeci jen už máme Vikinku a nechci riskovat odstěhovat někam jen tak a teprve začít hledat práci a bydlení, už je to s dítětem fakt složitější.

Kde se zebry touláte? Snad jste se v tom dnešním letním dni nespálily ;-)

Adka a Vikinka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 21.05.07 21:04

AHOJ zebricky!
MARU chvalim dennicek!Treba si aj uzit…mas pravdu…nakoniec by sme mohli zistit ze nas cas je len oplodnovaci cas…treba si aj uzit slnka vody teplucka a hlavne zit!Zit ako clovek a nie ako zviera co sustavne za niecim „leti“.Ved mesiac ma 30 alebo 31 dni a nie 28!! :-))
Zebricky dakujem vsetkym co ste mi na dnes drzali palce a kopyta,vidno ze ked daco robite robite to poriadne,diki este raz vsetkym…nemam odvahu menovat lebo na niekoho zabudnem a mrzelo by ma to.Skuska dopadla dobre…cize presla som :-)) jupiiii tesiiiim :-) a len vdaka vam!Otazku som mala z ORL kde som nikdy nerobila a osobna skusenost je  nulova…a este obkecavacia tema hromadne nehody.Dalo sa…ale nervy to teda boli:-))
Doma som dostala za odmenu pusinky a poharik sampusu,oriesky keksik …a tak… no a co je smutnejsie zajtra idem po troch tyzdnoch do prace :-(…neviem ako si zas zvyknem.
Tak sa rozlucim a idem sa psychicky pripravovat :-)
paaaa a dobru noc a diki vsetkym 

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.05.07 21:11

tak nejdřív Vám napíšu vzkaz od Andrejky2:  

ahoj holky, zdravíme Vás s Kačenkou z porodnice. Máme se dobře, Kačenka je zdravá a krásná. Snaží se pěkně sát, zatím ale chudinka nemá co, prsa se mi ještě nenalila, takže se kvůli tomu občas pěkně čertí :-). papa Andrea2

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.05.07 21:15

Holky zlatý pruhatý, ahoooj :-)  

LUCI, to je bezva, že jsi v pořádku a děvčátko Nezbedníček krásně roste. Užij si to ve Francii, bude to určitě prima odpočinek a relax.  

AĎKO, ráda bych Tě povzbudila. Vidím, že to nemáš s rodinou vůbec jednoduché a dokážu si představit, jak Tě to štve. Máš ale Pavla a Vikinku a to je nejdůležitější.  Když to bude fungovat mezi vámi dvěma, překonáte všechny trable a zvládnete to. Začínat znova… musí to být těžký, ale jak tě znám, jsi zebra co se jen tak nevzdává a nepropadá beznaději. A navíc máš nás a brzy třeba druhé mimi… :-)))) Myslím na Tebe a přeju, ať je zítra líp :-))))  

AJJOO, tak se těším na výsledek vašeho snažení. Byla by to bomba, kdybychom byly těhotné současně :-)))  

MONIČKO, Ty máš dneska svátek!! Doufám, že sis to užila i přes ty antibiotika. Přeju Ti samosebou zdraví, moře nebo raději oceán lásky a štěstí, které když je, tak je život daleko jednodušší :-))  

ZDENČO, jak jsi dopadla?  

Holky, dneska jsem cestou na oběd potkala asi 5 těhulí s pupkama. Já už chci taky :-((((  

No, posílám vám nástěnku, včera jsem ji vložila ještě do starého deníčku a jakmile jsem ji odeslala, zjistila jsem, že tu máme od MARU nový deníček… jenže mi spadl web, tak jsem to včera nestihla.  

Mějte se fajn  

Kotě, které bylo dneska bruslit a bolí ho noženky :-)))

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.05.07 21:16

Zdenčo, to je super! Gratuluju!  

Kotě

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.05.07 21:18

Nástěnka 1.část ****
Zebřičky dočasně jednočárkové: ****
Adka007..- 1.6. UTZ před KETem
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 3.IVF listopad 2006
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF květen 2007, 10.5. návštěva CAR
Jiitulle…
Kaitlin…- únor (?) 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci, 18.5.IUI
Konopka 
Leninka1…plánována laparoskopie - zřejmě začátek července, podzim 2007 IUI
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- **4.IVF - snad červenec/srpen 2007

Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, 7.5.2007 - IUI
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- **22.5. ve 13.00 KET
**Twiggi.....
Zdenca…- 
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červen / červenec 2007 - IVF ****
**Zebřičky dvoučárkové:
 

Danulenka - 276tt
JJ.........- 22.5. 23+6tt
LuciaM…- 23.5. 20+2 tt (Nezbedníček)
Lesina…- 23.5. 32tt
MichaelaVE…- 23.5. 17+2 tt (Brouček), TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 21.5. 9tt

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.05.07 21:18

Nástěnka 2. část ****
**Zebřičky se zebřičátky: ** 

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g

 
Leninka1
Kecalka 185 příspěvků 21.05.07 21:21

AHOJDA!
Monicko -všechno nejlepší k dnešnímu svátku a taky všem ostatním Moničkám.Kamarádka má 4 letou cácorku Moničku,tak jsem jí dneska poslala pohlednici přes net. :-))
Maru -teda ty jsi akční. :-)) Až se skoro stydím.Už pěkných pár let si říkám,že bych měla začít chodit cvičit,ale většinou jsem vydržela jen chvíli.Nemám totiž parťačku,se kterou bych se domluvila a donutila jít.Vždycky mám milion důvodů,proč tam nejít.
Teď mám ale trochu motivaci.Říkala jsem si,že když půjdu na tu laparoskopii,tak bych se měla trochu dostat do kondice,vím že to za ten měsíc nestihnu na 100%,ale aspoň budu mít lepčí pocit.Dneska jsem volala na tu RHC a 5.6. jdu cvičit dle Mojžíšové,tak by mě mohl taky trochu připravit.Asi se mnou bude mít hodně práce. :-((
Zdenco - tak jakpak jsi dneska dopadla?Držela jsem ti pěsti,tak to muselo klapnout. :-DDJá jsem u praktického lékaře,ale v nemocnici jsem taky sloužila.Tady mám výhodu volných víkendů,svátků a nocí.Už jako malá jsem si hrála na sestřičku,asi jako každý a když se rozhodovalo o mé budoucnosti,tak jsem si řekla proč ne.Přiznávám,že sestra Stefanie v tom měla taky podíl. :-DD Zklamání bylo moc,hlavně v prváku,tuším že jsme měli 30 předmětů a to byl dost velký šok.Matika mě taky nebavila,ale na zdrávce mě kupodivu šla - pro mě záhada. :-DD Ale takový šílenec,abych z ní maturovala,zase nejsem i když to byl volitelnej předmět.
Andrejko - moooooc velká gratulace a Kačenka ať je sluníčkem vašeho života. :-DD Co Eliška na novou členku rodiny,nežárlí?Nebo je pomocnice?
Leňule -nic si nedělej z těch přibývajících kil.Ty pro ně máš krásný důvod a kdy by si měla ženská užívat,když ne v těhotenství?Jedna moje známá přibrala 40 kg!!! ale ta čekala dvojčata,říká,že byla jako obrovská velryba. :-DD
Tak krásnou noc pa Lenka        

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.05.07 21:32

Tak a teď hurá na Vaše příspěvky :-)     
Moničko přeju všechno nejlepší k svátku.    
Adko moc mě mrzí, že jste měli zase ošklivou návštěvu. Moc přeju aby se to všechno brzo vyřešilo, byli jste ve svém bytečku v pohodě a v klidu. Drž se zebřulko naše moc na tebe myslím. Já nevařím nic, protože jsem sama doma a pro sebe mě to nebaví, ale dneska v práci jsem měli těstoviny s brokolicí a kuřecím masem v sýrové omáčce, byla to ňamka.     
Ajjo vy jste si užili parádní víkend, už se těším na fotky. Užijte i plavání a přeju ať se Adámkovi líbí.      Leňulko jsem ráda, že mimísek ukázkově roste a z rostoucího bříška si starosti nedělej, je to nádhera, hezky si ho užívej. Mě to dneska v práci taky hrozně moc nebavilo, to bylo asi tím počasím. Lepší by bylo někde v přírodě a ne v kanceláři :-O    
Twiggi musím se pochlubit, to co jsem si na dnešek naplánovala tak jsem stihla, no ono je to taky tím,že já jsem bláznivka a když manža odjede tak hrozně špatně spím, usínám pozdě v noci a ještě se budím,tak se musím unavit, abych padla a spala .-O Co Vaši pejsánci, v pohodičce už dlouho nebyla žádná veselá historka.    
LucioM to jsou super zprávičky, že je Nezbednička v pořádku, užij si prima dovolenou ve Francii a opatrujte se. Pak nám napíšeš jak jste se měli, jo?    
Zdenco gratuluji k úspěšnému složení zkoušek, jsi šikulka. Zítra to v práci přežij a řádně to s kolegyněmi oslavte :-O    
Zebrunky moje děkuju Vám za podporu, dneska jsem si zamluvili dovolenou v Turecku, takže budu relaxovat a užívat si a pak se vrhnu na to naše IVFko s plnou parádou a plná elánu a sil.    
Mějte se moc hezky papa Maru

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 21.05.07 21:35

Ahoj,  

tak jsme dneska byli na dloooouhé procházce když bylo tak hezky a všechny nás to pořádně unavilo:-) Adámek s Adamem už spí a já asi za chvíli taky půjdu, ale chtěla jsem se podívat co Zdenca i když jsem věděla, že to udělá:-) no a vůbec na váš všechny jsem se chtěla mrknout:-)  

MONI: taky přeju všechno nejlepší k svátku. Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky:-)  

ZDENCA: moc blahopřeju ke zkoušce:-) jak tak čtu o těch pusinkách co jsi doma dostala tak už je to mezi tebou a manželem v pořádku? To bych ti přála:-)  

KOTĚ: to víš, že by bylo super kdyby jsme byly těhotné zároveň:-) No, uvidíme:-)  

ADKA: hmm tak Příbram je trochu z ruky to je fakt:-)  

ANDREJKA: přejeme tobě i Kačence aby jsi měla brzy hodně mlíčka a byly jste obě spokojené:-)  

Jdu se koupat zatím papa a hezké sny  

Andrea a Adámek

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 21.05.07 21:45

Ještě jsem chtěla povzbudit Kaitlin, aby to zítra u soudu dobře dopadlo. I když jsem si jistá, že dopadne. Sice znám Kaitlin jen z fotek a z několika málo příspěvků, ale moc jí fandím.  

KAITLIN, moc vám přeju, aby byl Šimonek po zítřejším soudu už nezrušitelně váš!!!!!!  

A teď už jdu spát, čtu napínavou knihu od Deavera, tak se jdu ponořit mezi zločince a vrahy :-()  

Dobrou noc, zebřičky.  

Kotě  

PS: Maru, dovolená bude určitě nádherná a kdo ví, třeba ani nebudete nakonec to IVF potřebovat… vždyť Monička se taky z dovolenky vrátila s Barunkou v bříšku. Měj se a vyspi se!!!!!!! (i když já bez Jiříka vedle sebe taky špatně spím, takže tě chápu)

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 21.05.07 22:19

Ahojky zebřičky:-O)  normálka jsem se dneska nemohla dostat k poslání komentáře - vůbec mě to nechtělo pustit:-( Ale teď  se prostě nedám:-D  

Tak na začátek -moc Vám holk yděkujiza gratulace k svátku - co bychnepřiznala, že mě potěšilo,že jste si  vzpoměly a nezapoměly:-O)  A přiznávám bez mučení, že jsem si dala 2 malé řízlé pivíčka:-O) Ale zítra ráno mám poslední prášek tak snad to tak strašně nevadí:-O) Noa od nás ještě jedn ainformace, že opět jedeme s Barunkou k lékaři -no nebojte, al ezase jí těče žlutozelené z očíček -rýma ani kašel není -mám pocit, že má streptokoka a bude bacilonosič, protože jí ty antibiotika evidentně nezabíraj:-( no uvidím co s Dr vymyslíme. Jinak Barunka je zcela v pohdě:-D Prostě zlatíčko:-D  

Andrea2 - neboj mlíčko se udělá a Kačenka bude spokojená - hlavně, že je zdravá a krásná:-D  

Adka - neboj za chvilku budete mít svůj byteček a už se nebudeš muset takhle rozčilovat - vím jak ti asi je v rodině je to nejhorší - něcopodobného mám taky za s sebou - půjčila jsem svůj byt sestřence - z aodměnu v něm hostila feťáky a podobné živly a když mi to oznámila policie a já jivyhodila tak se mnou nemluví půlka rodiny - jako jak jsem strašně špatná a policie lže,protože sestřenice je svatoušek -kašlu na to. JO a nezapomeň, že každej novej začátek ti něco velkého dal -1 - si dostala za odměnu velikého přítele 2 jsidostala zdravou a krásnou dceru - takže do třetice všeho nejlepšího:-D  Hlavu vzhůru a úsměv na rty  

Zdenca - bravoooooooo- si prostě jednička:-D  

Leňulko - z kil si nic nedělej já jsem měla ve 12tt břicho jako ve 20tt - a musím ti říct, že jsem ho všude ukazovala a byla jsem moóóóc pyšná:-D Hezky si to užívej a necháte si říct pohlaví?????  

Kaitlin- moc, moc, moc držíme s Barunkou pěstičky,ale už teď vím, že to dopadne dobře,protože si skvělá máma:-D  

Maru - tak už si vybrala dovolenou a zkloubila si to s IVF??? Děláš moc dobře, protože zaměstnaný mozek nemá čas myslet na tojestli se povede nebo ne:-D Jo a ty dvojčátka- to je snad znamení:-D  

Kotě - na tu mojžíšovku se určitě dej a to napravení kostrče tak yjá osobně mám pocit, že mi to fakt pomohlo:-O) A aneboj není to nic drastického.  

Ajja - tak Adi mám takové nálady? No Barunka to zase tak strašné nemá, al e má tendenci si podupávat. Prej je to v tomto období normální - neboj přejde je to - SNAD:-D  Zdravíme virtuálního brášku a už se nemůžeme dočkat až ho poznáme osobně -myslím, že jim to spolu sedne. Dneska na zahrádce byl jedinej kluk a Baruška se sním společně krmila tyčinkama a pak spolešně pili z jednoho brčka pití - no láska jako trám - mimochode seděli společně u jednoho stolu a povídali si - úžasné - jen si myslím, že na lásku má dost brzo ne:-DDDDDDDDDD  

Tak zebřičky už mi to nemyslí, ale určitě jsem na někoho zapoměla tímto se moc omlouvám a slibuji, že to všechno napravím:-D  

MaB    

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 22.05.07 09:07

Dobré ránko  

tak kde všichni jste??? dneska svítí sluníčko a vypadá to zase na pěkný den, ale hlásili bouřky tak uvidíme:-O)  

MaB

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 22.05.07 09:24

Ahoj holky, tak jak se máte :o)))) já mám dneska nějakou dobrou náladu a to už jsem tady řešila dva průšvihy!!! A přesto mám výbornou náladu, no tak to teda nevím čím to je! Snad mi ji nic nezkazí, odpoledne mám jít na kosmetiku, tak se budu nechávat rozmazlovat, už se těším jak si pokecám (známe se už strašně dlouho)

Moničko - včera jsem zapomněla, teda já jsem si vzpoměla, ale už jsem se nedostala k počítači, tak opožděně: všechno nejlepší k svátku!!!!!

Zdenčo - moc a moc ti gratuluju!!!!!

Maru - ty jsi teda šikulka :o))) pejsánci jsou v pohodě, Šuhaj se rozhodl, že je mladý pes a ne že mu bude už osm a tak se podle toho chová :o))) sežere všechno co dostane a mívá i běhací záchvaty a Twiggina ho honí, no prostě sranda! Sice pořád učůrává, ale to mu už zůstane, teď už ani nebere prášky na játra, jenom na ten močový měchýř, je to sice pro nás trochu nepříjemný, ale myslím, si že jemu to naprosto nevadí, je to spokojenej pejsek! Doufám, že teď budeme mít nějakou dobu klid! A poslední veselá historka, no byli jsme u přítelovy mámy a protože jsme jeli s malým na výlet (jel poprvý lanovkou), tak jsme je nechali u ní, všechno v pohodě, jenom Šuhaj asi půl hodiny předtím než jsme přijeli se protáhl otvorem tak pro kokršpaněla (pro ty co nevědí, je to slovenský čuvač, takže docela slušný tele) a procházel se po vesnici, asi tušil, že jedeme zpátky a šel nás přivítat :o))))) no je to vítací pes a to doslova! V neděli jsem ho koupala a mydlila na bříšku (v gumových rukavicích a ani mu to nevadilo) a slastí přivíral oči, no mají se prostě fajn! A já se zase rozepsala, jako vždycky když dojde na pesany!

Adko - myslím na tebe, ať už to konečně s tím bytem vyřešíte k vaší spokojenosti!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 22.05.07 09:36

Ahoj holky,  

my dnes jen v rychlosti. Odpoledne máme opožděnou oslavu Adámkových narozenin s kamarády tak snad počasí vyjde a bouřky přijdou až večer:-) Teď se chystáme ještě něco nakoupit.  

TWIGGI: přeju ti aby tě dobrá nálada neopustila a užij si kosmetiku:-)  

MONI: u Adámka to už jednu dobu taky vypadalo na velkou lásku k holčičce mojí kamarádky z práce, ale pak ji viděl po několika měsících a láska už ho asi přešla:-)))  

MARU: v Turecku bude určitě moc krásně. Já mám slabost pro řecké ostrovy i když zatím jsme byli jen na dvou a do Turecka bych se taky ráda podívala.  

Tak zatím papa. Jdeme se oblíkat.  

Andrea a Adámek

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 22.05.07 12:20

Ahojky holky,
moc vám děkuju za podporu, je to jako pohlazení. Ale pořád se v tom nějak plácám, v hlavě to mám srovnané, řekla bych, že jsem v tom už v pohodě, ale ráno se budím s takovým divným pocitem, jako by bez elánu, nechutí ke všemu, úzkostí, smutkem… Bolí mě žaludek a všechno mám tak sevřený. Nevím čím to je, jestli ty hormony nebo ta psychika pořád :-( ale moc vám děkuju jste fakt skvělé zebry, pomáhá mi to :-)

Zdenco, no neříkaly jsme to, že jim vytřeš zrak? :-) Gratuluju!!!

Kotě, moc ti děkuju za povzbuzení. A jsi vzorná nástěnkářka! Máš velikánskou pochvalu!

Maru, dovolená bude skvělá, to zas bude deníček, nad kterým to prožijem s tebou :-) A návrat s mimibříškem by byl úplně nejideálnější a kdyby náhodou ne, tak IVFko to jistí :-)
Díky za tip, ale nechce se mi tak vyvařovat, Viki stejně se v tom jen nimrá a nechce papat, tak jí dělám špenát s brmborem a vajíčko. Jsem zvědavá co tomu řekne, nejspíš mě s tím pošle někam :-)

Moničko, jsi zlatá, já to všechno vím a stejně se to ve ve mně mele… No třeba se aspoň podaří mimi ;-)
Jejda, Barunka bacilonosička? Tak písni co jste s dr vymysleli.

Tak jsem dopo strávila s Viki na zahradě, ale bylo tam takový horko až se mi dělalo na omdlení… I když je pod mrakem, to počasí je fakt bláznivý!!!

Adka a Vikinka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 22.05.07 16:53

Ahojte Zebrundy!  

Už od včerejška jsem se snažila za váma dostat, ale nešlo mi psát do okénka komentářů. Ale jsem tu!!!

 Ajjka - díky za radu, net pouštím přes firefox, tak jsem zkusila explorer a tady to jde.

Maru - až dám deníček dohromady, tak ti dám vědět. Jistě bude v Turecku nádherně a ty tam chytneš ty správné bacílky.

Andrea - gratuluju ke Kačence!! To máme skoro stejně veliké miminka. Přeji vám hodně zdraví, ať jste brzy všichni pohromadě doma!

 Sima - držíme kopýtka na KET!!!

Kotě - když budeš chtíta a mít čas, klidně se za náma zastav.

Adka - už lépe, co? Depka je doufám pryč a tchýně na dlouhou dobu taky.

Leňule - chápu tvé obavy, taky jsem čekala až do 12tt a pak pomalu začala. Ale větší přípravy přišly až tak po 20tt. Neboj, bude to v pořádku, takže se na mimi klidně chystej.

Lucia - mléčka mám až moc, musím i ostříkávat, hlavně, že je! To je dobře , že je to asi holka, u nás se rodí samí kluci. V porodnici byla jen jedna narozená holčička, jinak samý kluk.

Zdenca - gratuluju ke zkoušce!

Kaitlin - držíme kopýtka, věřím, že to dopadne dobře a Šimonek bude jen a jen váš!

Řešily jste tu kila navíc. Já myslela, že v porodnici nechám většinu mých nabraných kil, ale spletla jsem se. Nechala jsem tam 6 kilo, doma jsem zhodila 1 kilo a mám ještě 6 kilo navíc :-(. Jen nevím kde to mám, jen mám takový ten špek , co mi zůstal po bříšku. Ale přece jenom ještě něco váží ty věčně nalité prsa. Ještě jsem ani nezkoušela jestli něco obleču, zatím nemám chodit ven, ale chystám se na procházku v pátek, tak uvidím, jestli ve skříni něco najdu.
Jája byl dnes poprvé venku s tátou a oběma se to líbilo, už se nemůžu dočkat až vyrazím i já!

Kati a Jája ( 1týden a 2 dny)  

 
Dalika
Povídálka 47 příspěvků 22.05.07 18:08

Ahojte zebřičky,

měla jsem strach, že jste mně už vymazaly z nástěnky, když jsem se víc než půl roku neozvala, ale vy jste zebřičky chápavé. Neměla jsem prostě chuť ani náladu, ty hormony (kvůli endometrioze jsem brala Orgametril) mně dost trápily, manža si se mnou užil. Endometrioza bohužel po léčbě nezmizela, naopak mi porostl myom a dr. tvrdí, že lepší už to nebude. Takže od pátku stimuluju na 3. IVF (Synarel, Puregon, Merional). Odběr by měl být cca 30.5.

Kromě toho jsme minulý týden skoro po roce od podání žádosti konečně!!! byli na prvním kole psychotestů kvůli adopci, ve čtvrtek jdeme na první přípravu žadatelů, takže se konečně něco děje.

Nebudu reagovat jednotlivě, nejsem v obraze, nemůžu ale nepopřát novopečeným maminkám a jejich miminkám - takže hodně zdravíčka a štěstíčka, Katia Andrejko!!

Dalika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.05.07 22:27

Ahojky zebrunky,
Právě jsem se vrátila ze salsy a chvátám mezi Vás.   **A nejdřív ze všeho zprávičky od Kaitlin:
Dobrý duch zebřího stáda pomohl a měli jsme veliké štěstí na prima soudkyni, na závěr se rozplývala nad fotkami malého.
Mám ohromnou radost :-) a moc jim to štěstíčko přeju. ** 
Kotě děkujeme za nástěnku, jsi moc šikovná. Co nožičky ještě dneska bolí?  

Leninko no zas tak akční nejsem od sportu mám fakt daleko. Kdysi jsem chodila cvičit, ale pak mi přesně jak píšeš vypadla par´tačka a samotnou mě nikdo nikam nedostane. No a je to na mě i vidět :-( Je super, že jsi se rozhodla pro cvičení dle Mojžíšové, taky jsem cvičila a musím říct, že mě pak nebolely ani záda.  

Monicko tak jak jste dopadly u doktora, už má Barunka očičko lepší?  Jo ko dovolenou jsem dneska zaplatila, takže hlásím odjezd 24.6. a te´d musím lehnout do průvodců a naplánovat „hon na památky". Máme naplánováno půjčit si auto a cestovat a kochat se.........   **To mi připomíná,ž e mám na Vás velikou prosbičku. Kdo se ujme deníčků 24.6. a 1.7. Prosím prosím přece tu nezůstanete bez nového deníčku. Děkuju :-) ** 
Twiggi jejda to jsi mě pobavila, prostě historky s pejskama nezklamou. Máš to ale pejsánky s veselou povahou :-D Naše hafuška je proti nim  nudném pejsek :-D Poslední dobou je nějka moc hodná.  

Ajjo o řeckých ostrovech a vůbec Řecku mi ani nemluv,  když to spočítám tak jsem v Řecku byli už 7× a pokaždé na jiném místě a 1× na Kypru cože je taky takové Řecko :-O NO blázen, ale já Řecko prostě miluju :-) Jak u vás proběhla oslava? Vyšlo Vám počasí?  

Adko tak jak Vikince chutnal špenát?  Už máš lepší náladičku, pořád na tebe myslím a přála bych ti aby se to všechno brzo vyřešilo. Posílám pohlazeníčko.  

Kati ahojky maminko naše, pozdravuj Jáju, je super,ž e máte tak hodně mlíčka, to bude Jája to nejzdravější miminko. S deníčkem v pohodičce až budeš mít čas tak písni, je jasný že te´d nevíš kde ti hlava stojí a já být na tvém místě tak se nemůžu na miminko vynadívat a koukám na něj od rána do večera.  

Daliko zatínám kopýtka na IVFko, opatruj se, šetři se a dávej o sobě zprávičky. Je super,ž e se vám pohnula i adopce, určitě je hned lépe po psychické stránce.  To máš asi dlouhý protokol viď? Můžu od tebe vyčistit podrobnosti,taky si mám stříkat synarel a nikdy jsem tenhle protokol neměla, prosím písni mi víc jak to probíhá ať se můžu připravit.

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 22.05.07 22:46

Hurá!!!! Mám velikou radost, že to KAitlin a Šimonkovi dobře dopadlo!!!!!!! Takže už je definitivně jejich a budou uvedeni v rodném listu jako rodiče????

A.

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 22.05.07 23:01

Víc podrobností nevím, psala mi jen SMSku a nestihla jsem jí zavolat v rozumnou denní dobu. Ale zjistím podrobnosti a napíšu. Maru

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 23.05.07 08:25

dobrá ranko zebřičky:-)  

teda po ránu další hezké zprávičky -Kaitlin moc, moc, moc gratuluji - mimochodem co takhle holčička??????  

Maru - no teda půjčit si auto- dobrej nápad, ale upozorňuju, že tam má přednost ten,kdo první zatroubí:-DDDD Určitě se Vám bude Turecko líbit  

No a zebřičky??? kde všichni jste???  

MaB

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 23.05.07 08:36

Ahoj holky!
Tak musím říct, že jsem si to včera  užila a náladu mi nikdo nezkazil! Kosmetika byla báječná, pěkně jsme si pokecaly, akorát přítel nějak nechápal, že jsem přišla skoro až za tři hodiny, ale mně to vůbec nepřišlo, hrozně mi to uteklo! Jinak jsme si trochu užili bouřky, Twiggi se bojí, tak byla zalezlá pod postelí a Šuhaj celou dobu štěkal a ráno to bylo nanovo, ale teď už přestala, tak to snad bude dobrý!

Kati - neboj to v pohodě shodíš! Přece jenom je to teprve týden a kousek, počkej po šestinedělí a bude to pryč, jen až začneš chodit s Jájou na procházky, tak půjdou ta kila sama dolů!

Kaitlin - gratuluju!!!!

Maru - fakt nezklamou, včera to mělo pokračování přítel vykošťoval stehna a dával jim měkký kostičky se zbytkem masa a Šuhajovi ji dal na větev stromu a ten k ní dopanáčkoval a ulovil! My jsme ho pozorovali a bylo to naprosto úžasný! Fakt musím říct, že jsou nějací rozverní :o))) jsem moc ráda, protože loni jsme si fakt „užili“!

Daliko - tak ať ivf dobře dopadne a případnou adopci řešit nemusíte!!! Ale i kdyby tak miminko prostě bude!!!

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 23.05.07 09:17

Dobre ranko!
Ja som tu! len sa flakam ale Sisa uz je v skolke…nasa pracka uz maka aby sme chodili cisty,Konti si ohrieva kozuch na balkone a chlap je v robote.A ja si uzivam sladke nicnerobenie v prazdnom byte.To je klidek!Este popijam kavicku.
AJJA ano zda sa ze situacia sa ukludnila.Ibaze som zvedava dokedy? :-)Sme uplne ine povahy…a sekame sa dost casto.Ja som byk tvrdohlavy a trvam na tom aby mi niekto pomahal aj doma aj zo Sisou a nie len „zlyzal smotanu“.U nich to fungovalo tak ze jeho mama deti velmi chcela a lubi ich a preto od nich nic nevyzadovala ani od manzela…vsetko robila sama cela domacnost bola na jej ramenach…teda tak to je aj teraz.A muz len ma zarabat peniaze.a doma relaxovat lebo ved chodi zarabat! :-)Ked vidi ze ja na pomoci „trvam“ tak povie ze som deti nemala mat ked nie som schopna pre ne nieco urobit a ze ani juraja asi nemam rada.Mam ich rada a ona vobec netusi co som si „vytrpela“ a musela „preskakat“ kym sme tu sisu vobec mali,ale nemyslim si ze im mam robit „sluzku“ len za to ze ich chcem a mam ich rada.A ked zahlasi ze nas rodicia zneuzivali na pracu ked sme museli pomahat a mali nas dat radsej do „decaku“ ked nas zneuzivali…tak mi vrie krv a mam chut vrazdit!No a Jurajovi to pohodlie asi ni­ekedy zachyba a tak to tu zacina…vysvetlo­vanie,dohadova­nie…no taka normalna rodinka :-))) skoda reci.nebudem vam predsa kazit krasny den mojimi zvastami.ved uz mam po skuskach klidek sama doma…tak si zas budem robit co chcem.  

TWIGY aj ja by som brala takych hafanov…ibaze v panelaku! :-)Musi nam stacit setrica sara u tety a jej papagaj Olino :-) Domcek by som si netrufala…aj ked je to vyhoda a parada…ale nie som vobec taka akcna…Zajtra sa chystame kolegyne pozriet dalsiu kolegynu a jej tretie dieta  chlapca Janka ma 3 mesiace…tak idem sa infikovat…skoda ze mam imunitu tak dobru a ten bacil nie a nie sa ma chytit :-)Ale tesim sa maju domcek a zahradu tak si aj z deckami poopekame.To mame taku JIS-kovu rodinku :-))  

KAITLIN obrovska gratulacia celej rodinke.Zasluzite si to stastie…Simonko moze byt velmi rad ze sa „narodil“ do vasej rodinky  zasluzite si jeden druheho…to ani inak asi nemohlo byt!

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 23.05.07 09:30

Zdeni - ta tchyně je teda fakt šílená, nechápu proč by chlap neměl doma pomáhat, vždyť chodíte do práce oba dva ne, takže živíte rodinu oba, tak doma musíte dělat oba, no fakt ti to nezávidím, to já mám doma proti tomu poklad! Uvaří, pomůže, no jsou některé věci které dělám sama, ale to je tím, že ho k tomu moc nepouštím, přece jenom si radši vyperu a vyžehlím sama, teda vyprat zvládne, ale vyžehlit asi ne :o))) Jo pejsánci jsou fajn :o))), ale když jsme bydleli v činžáku, tak jsme měli jenom jednoho, no a vlastně i kvůli ní jsme se tenkrát rozhodli pro barák, upozorňuju, že jsem do tý doby bydlela v činžáku, tak jsem si to nedokázala vůbec představit, ale teď už bych neměnila, sice je s tím hodně starostí a žere penízky, ale ta pohoda, když v létě můžeš kdykoli na zahradu bez toho, že by jsi se musela nějak zvlášť oblíkat, grilování, posezení, opalování, tak tohle všechno vyváží! V zimě kolikrát nadávám, když musím denně zatápět a stejně je na chodbě zima, ale celkem musím říct, žebych se do činžáku už vracet nechtěla! Jinak držím kopýtka, aby doma bylo co nejvíc klidu!!!! Teda já jsem se ale nějak rozepsala!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 23.05.07 09:33

Ahoj holky,  

tak hlásím, že oslava se včera moc povedla. Počasí vyšlo. Možná bylo až moc horko, ale dětem to zdá se vůbec nevadilo:-) Adámek byl skoro celou dobu na klouzačce a to měly děti k dispozici celou kamarádčinu zahradu. Jo a jak psala Kati, že se rodí hodně kluků tak na to něco bude. Bylo tam osm dětí z toho sedm kluků tak by se nějaké nevěsty taky mohly začít rodit:-) ale v našem deníčku holčičky máme:-) Myslela jsm si, že doma po koupání a sunaru hned usne, ale trvalo mu to přes hodinu. Asi byl přetažený až moc.  

KAITLIN: moc blahopřeju:-) ono to snad ani jinak dopadnout nemohlo:-)  

MARU: jéé vy jste byli tolikrát v Řecku? Napiš mi kde všude. Hrozně mě to zajímá:-) My jsme byli jen na Korfu a na Lefkadě (lepší místo pro svatební cesti jsme si ani nemohli vybrat) bylo tam opravdu nádherně. Vždycky jsme si půjčili motorky a projezdili co se dalo:-)  

KATI: kila půjdou dolů, neboj. Já jsem pár týdnů po porodu vůbec neoblíkla svoje věci a teď no jak už jsem psala mám méně než před těhotenstvím. Já už jsem teda zhubla po prvním těhotenství a po druhén ještě víc.  

Jak jsem psala Maru o tom Řecku tak už jsem úplně zapomněla co jsem chtěla dál psát.  

Tak zatím papa Adi se chce obléct a jít ven:-)  

Andrea a Adámek        

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 23.05.07 14:41

Ahojte Zebřičky!

Dalika - tak budete mít třeba miminka dvě, jedno své a jedno adopčátko. To bude u vás veselo! Moc bych ti přála, aby 3.IVF vyšlo!

Kaitlin - my to všechny věděly, že to tak dopadne. mám obrovskou radost!

Maru - pokud to zvládnu, tak se jednoho termínu ujmu. Musím to dát stejně dohromady, než to zapomenu :-). Však chodím na Jáju pořád nakukovat.

Twiggi - kosmetiku by ¨ch ssi dala taky líbit, naposledy jsem tam byla před svatbou, což bude v září 5 roků! Hlavně bych potřebovala kadečnici, přece jenom musím u kočárku vypadat hezky :-)

Zdenca - tvá tchýně má úplně scestné názory! Takto vychovávat děti, hrůza. Věřím, že ti to vadí, pokud má jiný názor, ať si má, ale nemusí ti to předkládat. Každé dítě i muž mají mít v domáctnosti své povinnosti, vždyť ty taky pracuješ a ještě studuješ. A ty kecy o zneužívání…je směšná!

U nás to celý den vypadá na déšť a pořád nic, snad jen nepřijde nějaké krupobití, aby mi to neponičilo kytičky.

Jája už se začíná s tímto světem seznamovat. Zdá se mi, že méně spává, takže vyžaduje větší pozornost a sem tam si i popláče, ale ještě to není nic strašného. Pláč je většinou , když má hlad, při oblékání a při kakání. Dá se to zvládnout :-)

Nejpozději v pátek jdu poprvé ven i já! Už se tak těším!!!

Kati a Jája

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 23.05.07 21:49

Ahoj holčinky,  

mooooc děkuju za pochvalu za nástěnku. Konkurovat naší pečlivé Kati není snadné, ale snažím se, abyste byly neustále informovány :-)))) Jo a říkám si, že by třeba to nástěnkaření u mě mohlo mít stejný průběh jako u Kat… taky otěhotněla, když byla nástěnkářka, ne? :-)  

KAITLIN, moc vám to přeju. Myslím, že si dokážu představit, jaké štěstí prožíváte :-)  

DALIKO, zrovna minulý týden jsem si říkala, jestli tu nástěnku trochu nepromažu :-) Přece jenom některá jména se za tu dobu, co jsem já v deníčku (tedy asi 0,5 roku) vůbec neukázala… no a ty ses zrovinka ozvala, takže mám radost, že nebudu mazat :-) Přeju moc štěstí u IVFka, já mám za sebou také dvě a před třetím stále váhám, zkoušíme IUI a žádost o adopci máme také rok podanou, máme za sebou už i celou přípravu a čekáme na sdělení, že jsme zařazeni mezi čekatele. Takže máme skutečně hodně podobný příběh :-)  

MARU, já měla u druhého IVFka také dlouhý protokol. Stříkala jsem Synarel a pak od druhého dne cyklu Puregon i Synarel, bylo mi daleko lépe než u prvního IVFka. Jen se mi stalo, že se mi tím Synarelem hodně zpozdila MS, asi o týden. Vajíček jsem měla také více, i když u mě to není i tak žádná sláva, při prvním byly 4 a při druhém 7. Takže žádná vejcorodka nejsem :-)))  

MONI, teda Barunka je ale nemocníček. Je fajn, že se tím nenechává vyvést z rovnováhy. Moc ji pohlaď a ať se bacilů brzy zbavíte. Jo a mimochodem, vzpomněla jsem si, že jste na léto plánovali tu svatbu? Kdypak to bude?  

KATI, tak jo. Já se za vámi někdy zastavím :-)))))  

TWIGGI, pejsánci jsou zlatí. A kosmetika musela být příjemná. Já na kosmetiku nechodím, ale na masáže no a při nich se úplně rozplývám.  

Holky, v neděli odlétám na služebku. Ještě nemám nic nachystáno, ani se mi upřímně moc nechce… ale na druhou stranu bude to vítaná změna. Deníček o cestování bych tedy mohla klidně spíchnout, klidně toho 24.6., to budu akorát týden zpátky… ale holky, já vůbec nevm, jak se takový deníček na e-mimino vkládá :-))) No pohledám, myslím, že na to snad přijdu :-))))))  

Tak zebřundy, dobrou noc. Nožičky z bruslení už mě nebolí, ale dneska jsem byla na józe a kdybyste viděly moje dlouhé tělo, jak se klátí, popukaly byste se smíchy. Dokonce při jedné pozici jsem se nad sebou sama rozesmála, když jsem se viděla v zrcadle. Takže má pekelně protažené všechny svaly, dokonce i ty, o kterých vůbec nevím, že je mám.  

Kotě      

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 23.05.07 21:52

Nástěnka 1.část ****
Zebřičky dočasně jednočárkové:  

Adka007..- 1.6. UTZ před KETem
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 3.IVF léto 2007, kolem 30.5. odběr vajíček
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF květen 2007, 10.5. návštěva CAR
Jiitulle…
Kaitlin…- únor (?) 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci, 18.5.IUI
Konopka 
Leninka1…
plánována laparoskopie
- zřejmě začátek července, podzim 2007 IUI
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- 4.IVF - snad červenec/srpen 2007
Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, **7.5.2007 - IUI
**Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- **22.5. ve 13.00 KET

Twiggi.....
Zdenca…- 
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červen / červenec 2007 - IVF   **Zebřičky dvoučárkové:
 

Danulenka - 27tt
JJ.........- 22.5. 23+6tt
LuciaM…- 23.5. 20+2 tt (Nezbedníček)
Lesina…- 23.5. 32tt
MichaelaVE…- 23.5. 17+2 tt (Brouček), TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 21.5. 9tt

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 23.05.07 21:53

Nástěnka 2. část ****
Zebřičky se zebřičátky:  

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 23.05.07 21:55

Ještě jsem teď na nástěnce objevila, že včera byla SIMA na KETu. Símo, jak se cítíš? Vše proběhlo OK?  

A Montička byla na IUI už začátkem května, touto dobou by už měla znát výsledek…  

Tak teď už vážně pádím zase mezi ty své vrahouny, jo jo, ta knížka je pěkně napínavá :-)) Jenže já přečtu pár stránek a spím :-(  

Kotě

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.05.07 22:56

Ahojky zebrunky,

 

Mě je tu smutno to by jste nevěřily :-( sice zítra manža přijede, ale přebalí tašku a pojede na další akci ach jo........ Ale zase si můžu užívat že nevařím nenakupuju, chodím k mamince na jídlo, no prostě pohoda :-)

 

Twiggi teda 3 hodiny na kosmetice to si ani neumím představit, nojo já nikdy na kosmetice nebyla, pro mě je nadlidský výkon vydržet hodinu u kadeřnice .-O já jsem fakt asi blázen.

 

Zdenco máš to ale trápení s tchýní, ach jo. Některý lidi hold mají úplně jiný představy o životě a pak jsou z toho jen problémy. Přeju ať to všechno společně ustojíte a je vám hezky.

 

Ajjo takže ve stručnosti ať tu nenudím svými cestovatelskými zážitky - bylo jsem 2× na pevnině jednou nahoře Řecka a jednou na Peloponésu, pak jsme byli poznávací zájezd po řeckých ostrovech - Santorini, Kréta, Mykonos....., pak jsme byli na Krétě, Zakyntosu, Rhodos. No bylo toho dost a bylo to všechno překrásný, na srazíku můžeme pokecat víc.
Taky jsem si půjčovali motorku a projezdili všechny památky, bylo to prima.

 

Kati moc pozdravuj j8ju, jsem moc ráda, že si najdeš čas nám napsat jak se máte, z tvých příspěvků dýchá pohodová atmosféra, mějte se moc moc hezky.

 

Kotě děkuju za popis dlouhého protokolu, no jsem zvědavá jak budu reagovat já, ale nebudu předbíhat. Užij si prima služební cestu, musí to být zážitek navštívit takové exotické země.

 

Kotě ,Kati děkuju za deníčky - navrhuji tedy:
24.6. - Kotě
1.7. - Kati
Kdyby jste to nestíhaly tak se domluvíme jinak jo?

 

Tak a Simě a Moničce držím kopýtka snad se nám brzo ozvou jak se mají.

 

Mějte se tu moc moc hezky a zítra papa Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.05.07 22:57

A kdepak se nám toulá Monička? Doufám,že sjou s Barunkou v pořádku.
Maru  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 23.05.07 23:16

Ahojky zebřičky:-O)  

Jasně, že jsme v pořádku,a le nějak mi blbne psaní komentářů -prostě to nejde a nejde:-O)  

Tak u doktorky to dopadlo moc dobře -Baruška naštěstí není bacilonosič a ve výtěrech nic nemá - jsme prostě syndrom staršího sourozence:-D V překladu to znamená, že naše 3,5 letá neteřinka školkou povinná nás vždycky samo, ženechtěně nakazí a stále dokola:-D  Máme se švagrovou i stejnou dětskou doktorku tak zná obě holky - Jsem moc ráda, že to dopadlo takhle dobře -změnila antibiotika a kapeme do očíček - tak doufám, žena srazíku to bude okatá Barunka:-DD A bude se Vám moc líbit:-DDDDDDD Mimochodem už se nám to holky blíží:-D  

Maru - Turecko se ti určitě bude moc a moc líbit  

kotě - zlatíčko - v červenci se žení můj bráška a já se vdávám až v listopadu - nebo už - no každopádně se Zdendou oslavíme 10 let společného života:-D Hezký dárek ne?? :-D Moc si to na služebce užij a už se těším na deníček  

Kati -teda na ten tvůj deníček se opravdu už nemůžu dočkat:-D  

Zdenco- teda jak tak čtu - tak u tebe platí známé pořekadlo tchýně a uzený je nejlepší studený:-O)   No moje babička je stará škola a je přesně to samé a když to vidím tak semi otevírá kudla v kapse. Můj chlůap sice domácípráce taky nedělá, ale zasemá na starosti zahradu ( velikanánskou ) a barák ( bydlí v něm tchýně)  

Ajja - my byli v Řecku jen jednou v Leptokarii, ale dost jsme ho procestovali tak určitě najdeme společnou řeč:-D  

Adko - tak jak je holka moje zlatá - už je líp?? a co byteček - děje se něco??? A co Viki - je zlatíčko viď a co tvoje MS, že nepřišla a ty si těhulka:-DDDD  

Twiggi - teda pejsánci to je radost - ne nadarmos e říká pes přítel člověka:-D  

Jinak hoolky mě docela dneska zarazilo - po tom kousnutí byla v pohodě a šla ke každému psovi ik našim a v poho, ale dneska jsme potkali malého jezevčíka a bylo zle -Barunka stála umě a koukala na psa a povídala haf haf bebí - au bolí:-((( a měla strašně vyděšenej výraz -no pěkně si to pamatuje a budeme muset být na jezevčíky ostražitý:-(  

Ta víc si něpamatuju, al evšem přeju krásnou a dobrou noc  

Monika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.05.07 23:20

Moni koukám, že s Ajou utvoříme na srazíku drbací řecký kroužek :-) už se těším. V Leptokárii jsme taky byli :-)
 Maru

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »