Zebřičkový deníček - Maru - 159.díl - SRAZ

Ostatní

Ahojky zebrunky, Blíží se nám náš VELIKÝ SRAZ, a proto bych chtěla tento deníček věnovat tak trošku organizaci a podrobnostem. Takže sraz proběhne 8.10.6.2007 v Kostelci nad Orlicí v PENZIONU U KAPLIČKY (www.ukaplicky.cz

Ze stránek penzionu jsem stáhla doporučení - jak se do penzionu dostat:

autem: v Kostelci sjedete na kruhovém objezdu ze silnice E 11 doprava (od Prahy) nebo doleva (od Ostravy) na Choceň a pojedete pořád po hlavní silnici, dokud nepřejedete most, ihned za mostem odbočíte doleva, asfaltka končí u nás.
autobusem: vystoupíte na náměstí a půjdete po červené turistické značce na jih a nemůžete nás minout (cca 20 minut chůze)
vlakem: vystoupíte na zastávce Kostelec n.O.-město, přejdete most, za mostem odbočíte doleva, asfaltka končí u nás (cca 10 minut pěšky)

V penzionu je k dispozici restaurace, bar, sauna a bazén. Jinak pokud se dobře pamatuji, zamluvila Twiggi 2 dětské postýlky a k dispozici je i mikrovlnka. Prosím Twiggi o upřesňující informace. Děkuju :-)

Kdybych se chtěli podívat do okolí stáhla jsem i tipy na výlety:
Vamberk-Muzeum krajky
Výlet rovinatou krajinou cca 6+6 km: Od pensionu se vydáme podél zahrady směrem ke splavu. Po levé ruce budeme mít až do Doudleb řeku a po pravici les. Postupně mineme Zázračnou studánku a Staročeskou chaloupku. V Doudlebách (4km) dojdeme podle žluté turistické značky k zámku, projdeme parkem a po modré značce odbočíme na Vamberk(další 2 km). Muzeum se nachází přímo na náměstí.
Potštejn-hrad
Pěší výlet po červené značce dlouhý asi 9+9 km. Cesta vede po vršku stráně, takže není úplně odpočinková.
Pěšky i na kole se dá do Potštejna i po žluté značce. Ta vede celou dobu podél řeky, takže skoro po rovině. Taky se dá jet jednu cestu vlakem a pěšky jen zpátky. Častolovice-zámek
Pohodová vycházka vhodná i pro kočárky a malé děti dlouhá 4+4km, kterou nelze při návštěvě Kostelce vynechat! Možno jet samozřejmě i na kolech. V Častolovicích se v parku kromě krásného zámku nachází i minizoo. Od pensionu vyrazíme po asfaltce směrem na západ, přejdeme most na hlavní silnici. Hned za mostem odbočíme doleva, po pravici máme trať. Jdeme pořád po polní cestě dokud nenarazíme na „křižovatku“. Odbočíme doprava, ujdeme ještě asi půl kilometru, přejdeme silnici a jsme v parku…
Potštejn a Litice-hrady
Výlet mašinku a pěšky krásným údolím přes 2 hrady. Výlet vláčkem zaujme hlavně děti, které už ani neví, co to je…Od pensionu dojdeme na vlakovou zastávku a vlakem dojedeme až do Litic (pojedeme dokonce tunelem). Vyškrábeme se na hrad, potom po červené turistické značce 5 km kolem Divoké Orlice malebným údolím až do Potštejna na hrad. Zpátky buď pěšky nebo zase mašinkou…
Cyklovýlet pro zdatnější cyklisty: po žluté značce do Potštejna (9 km), pak dalších 5 km po červené do Litic (musíme počítat s tím, že možná budem muset kousek kolo vést, ale stojí to za to…) Z Litic se zpátky můžeme vydat po modré značce do Vamberka na Vhlídku. Z Vamberka po modré do Doudleb a pak po žluté až k pensionu. Celkem asi 30 km.
Třebechovice-muzeum s betlémy
Krásný cyklovýlet na betlémy. Celkem 2×22km zvládnou i méně zdatní cyklisté a děti, protože cesta vede po úplné rovině. Od pensionu na Častolovice. Přes Častolovice kousek podél hlavní silnice. Skoro na konci obce odbočíme doprava, pak po polňačce do Čestic a dál směrem na západ na Týniště. Jedeme a máme po pravici les (kus lesem i pojedeme) a v dálce po levici hlavní silnici. V Týništi se dáme po turistické značce chráněným územím do Třebechovic. Cesta vede podél rybníčků, stoletých dubů a oborou s bílými daňky

Přihlásily se:
Panda
Maky s Terezkou
Ajja s Adámkem
Monička s Barunkou
Leňule s Alexem
Twiggi
Kaitlin se Šimonkem
Maru
Martina s Amálkou a Stelinkou - doufám,ž e se vystůňou
Lucie s Davídkem

Takže myslím, že už je na čase domluvit:

  • kdo kdy přijede
  • s kým kdo bude na pokoji
  • kdo eventuelně koho vezme autem
  • no je toho určitě víc, takže mě doufám doplníte...........

Takže doufám,ž e se tu rozběhne bouřlivá diskuze, budu jí poctivě přeposílat a informovat ty holčinky, které do deníčku nechodí tak často.

Tak co už se těšíte.......­........ :-D Já jo a moc :-)

Mějte se moc moc hezky papa Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.05.07 21:49

prvnííííí:-)

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.05.07 22:09

Ahoj holky,  

omlouvám se, že jsem se tady pár dnů neukázala ani nemám pořádně dočteno (a to si klidně dovolím být první v deníčku):-)
U nás nic moc nového. Snažíme se užívat sluníčka i když v posledních dnech už je toho na mě moc a v pátek jsem málem omdlela v obchodě:-( mám nízký tlak a tyhle dusna mi nedělají vůbec dobře, ale to asi nikomu. Adámek má svoji první „pubertu“ protože slovo NE je na denním pořádku asi tisíc krát, ale taky se chce často mazlit takže asi sám moc neví co to s ním vlastně je. Opakuje všechno co slyší tak je to sranda a musíme si už dávat pozor co říkáme:-) Včera jsme byli v ZOO a moc se nám tam líbilo. Loni ho to ještě nezajímalo, ale letos už jo:-) a odpoledne se vyřádil v bazénku. Taky jsme začali znovu chodit plavat a moc se mu to líbí. Byl fakt nadšený takže mám radost, že se nebojí a baví ho to:-)
Tak to je stručné info o nás:-)  

ZDENCA: nedá mi abych nereagovala na tvůj komentář v minulém deníčku ohledně tvojí tchýně. To je teda fakt síla ty její názory. Nemyslela jsem si, že někdo ještě takhle uvažuje. Musíš mít obrovskou trpělivost když ji vůbec sneseš vedle sebe. Zrovna nedávno mi Adámek „pomáhal“ utírat prach a jak ho to bavilo:-)  

No a ohledně srazíku vám musím napsat, že u nás není jisté jestli dorazíme. Všechno si to pořád promýšlím. Trochu se mi posunula menstruace a dostanu to zrovna v ten pátek takže si moc nedovedu představit tu cestu vlakem když si ani nebudu moct dojít na záchod když tam budu s Adámkem a tolika věcma sama. Ta cesta mě sama o sobě docela děsí. Z našeho směru tam nejede nikdo. Nehledě na to, že se v posledních dnech necítím moc dobře. Prostě z toho nemám nejlepší pocit.  

Omlouvám se, že víc nereaguju jednotlivě.  

Andrea a Adámek

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 28.05.07 22:29

druhá!!! :-)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 28.05.07 22:38

Ahojky, vložila jsem na rodinku fotky Jitutu,t ak mrkněte, už vám co je to překvapení :-)
 Maru

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 28.05.07 22:38

Ahooooojky,

sice na srazíku nebudu, ale stejně jsem si pročetla deníček se zájmem. je mi to tak líto holky, že vás zase nepoznám osobně :-((((((

Andrejko, tak já to tu teď taky flákoším a „vyžeru“ druhé místo ;-) No jo, tak to na světě chodí :-))
A nejsi těhotná??? Nízký tlak, zpožděná MS, takže by nedorazila a problém ve vlaku by byl byřešený :-)

Já ostuda nepročetla minulý deníček, spíš proletěla jen z rychlíku a teď nevím… Jinak blíží se KETík, ale bohužel mám angínu jak sviňa, antibiotika zatím nezabraly, jsem pěkně otrávená :-( Nějak furt přitahujem nemoci nebo co… Ach jo. Jsem z toho mrzutá, takže mě nic neba, naštěstí je Vikinka poměrně hodná, sice mě za den stokrát vytočí, ale je úžasně pusinkovací (což mi teď s angínou radost moc nedělá), pořád povídá a začala nejen odpovídat na otázky, ale třeba reaguje sama od sebe. Ptala se v autě po mazlíčkovi míšánkovi, já jí povídám, že je doma a čeká na ní a ona na to: „za níííím!“ Opakuje snad všechno, tak jsme radši s PAvlem začali říkat „do prčic!“ a jak jí to taky pěkně jde :-)

Papa a dobrou,

Adka a Viktorka

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.05.07 22:39

už jsem mrkla a vidím dobře???????:-)  

A+A

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 28.05.07 23:04

miliontá -jdu číst :-O)))    

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 28.05.07 23:16

Ahojky zebřičky:-)  

tak jsem omrkla fotečka a řeknu Vám pěkně se rozrůstáme a jak jsme všici krásnííííííííííííí :-O)  Jen tak dál :-D  

No já se na srazík taky moc těším, ale koukám, že nás tampojede 5 a půl:-( Mimochodem Ajjo - zkus to nějak vymyslet - třeba jeď s manžou udělejte si prima víkend já se taky snažím přemluvit  Zdendu. No já s cestováním - předběžně jsme domluvený s Leňulkou a Alexem, ale ty jedou až v sobotu. Já bych docela ráda jela už v pátek - no nevím nevím, ale věřím, že se to všechno nějak super domluví:-O)  

No a jinak u nás nic nového Barunka je stále rozumějšía šikovnější:D  Je to moje zlatíčko no prostě  

Tak se zatím mějte a přeju všem dobrou noc a sladké sny  

MaB

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.05.07 06:59

Ahoj zebřuldy,  

JITUTU, Janička je úžasná :-) A překvápko je roztomilý :-)))))  

AJJOO, třeba jsou to skutečně první příznaky těhu. Myslím na Tebe, u mě to v pátek bude 14 dní po IUI tak jsem zvědavá :-) Test s sebou nemám, takže budu vyčkávat :-))))  

AĎKO, sakriš, teď jsi nemocníček zase Ty :-( No tak se rychle kurýruj ať si můžete s Vikískem užívat léto!  

Holky, myslím, že dneska mám jasné prvenství. Ten šestihodinový posun dělá své :-) Já jsem už i po obědě, měla jsem rýži a kuře a čínské zelí, snad tuto první dávku pravého asijského jídla můj žaludek vstřebá :-)  

Mějte se báječně  

Kotě

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 29.05.07 08:17

Dobré ráno,  

ADKA, KOTĚ: příznaky těhu to bohužel nejsou. Teď jsem teprve 19DC takže v pátek jsem ještě těhu být rozhodně nemohla. Mi už se ms posunula o několik dní minulý měsíc. Občas mi to tak dělá, ale kdo ví třeba za pár dnů fakt budu mít těhu příznaky:-)  

ADKA: brzy se uzdrav. Angína si teda vybrala blbý čas:-( moc zdravíme Viktorku:-)  

KOTĚ: moc na tebe myslím aby jsi taky brzy začala pociťovat těhu příznaky:-) tam určitě taky budou mít těhu testy a byla bys u nás v deníčku první a možná i poslední kdo by měl těhu potvrzené asijským testem:-)))) kdy se vlastně vracíš? asi mi to uteklo. A jak se tam máš? Jsem zvědavá až nám o tom budeš vyprávět:-)  

SIMA: taky na tebe myslím aby to vyšlo.  

Odpoledne přijde moje těhotná kamarádka tak na mě třeba prskne těhu bacílek:-)
Adámek má nemocné očičko. Pořádně ho neotevře a je celé slepené. Asi je to z průvanu v autě. Nemáme klimatizaci. Co bych mu na to mohla dát nevíte?  

Zatím papa  

Andrea a Adámek

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 29.05.07 08:53

Dobré ranko zebřičky:-O)  

Kotě teda závidím a už se moc těším až budeš vyprávět:-O) Taky hodně moc doufám, že k vyprávění taky přidáš veliké překvápko jako Jitutu na malé Janičce:-DDDDD  

Ajja - kup si opthalmo septonex a vykapávej mu to očičko a jestli to nepomůže takk doktorovi - Barunka měla nakonec antibiotika, ale my jsme na to zvyklé - vždycky zkončíme u očí:-( Posíláme pohlazeníčko a ať je to opravdu jen průvan. Jo a moc bysme si s Barunkou přály Vás poznat -moc, moc, moc - plosím  

Adka - teda ty tak ymusíš mít všechno po mě viď - hezky se vylež a pij čajíčky a papej vitamínky - bude brzo dobře - posílám eveliké pohlazeníčko  

Sima - moc ti přeju úspěšný výsledek a veký úsměv na rtu:-O)  

Maru - moc si to hezky sepsala, ale já začínám mít pocit, že z toho velikého seznamu je nás 5a1/2 lidiček:-( Ale i přesto se moc těším. Jo holky co rychlovarka je tam??? potřebuju i mikrovlnku na mlíčko:-O)  

twiggi - teda jsem tomu dala viď s tím městem - no jo to víš ta mateřská - hlava děravá:-O) doufám, že budeš mít malého, abysme ho taky poznaly:-O)  

Ještě jednou musím moc pochválit malé zebřičátka - všichni jsou moc krásní, ale důležitější je, že zdravoučký:-D    

Tak se mějte já mažu ustlat  

MaB

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 29.05.07 09:08

Ahoj Zebricky,

moc se omlouvam, ze jems e tak dlouho neozvala, ale snazim se vas aspon cist.

ANDREJKO, moc a moc blahoprejeme k narozeni Kacenky!!!!!!

AJJO, drzim palecky,treba to opravdu byly prvni tehu priznaky:))

KOTE, ty jo, tak ty uz jsi vlastne na te sluzebce vid, tak jsem zvedava, asijsky tehu test, to by bylo neco:))

KATI, jak to zvladas a co Jaja place nebo je to hodne miminko? Misa byl teda dost slusnej rvoun, myslim, ze s AJJOU jsme se shodly:)

Holky, my taky nejak pritahujeme nemoci, v patek Miska z niceho nic (teda to vedro se na tom asi podepsalo) dostal skoro 40 tky horecky, volala jsem Dr. a cekala jsem, navecer jsme jeli na pohotovost, protoze si stezoval na brisko, teda on uplne kricel, jinak lezel na koberci a vubec nereagoval, to byl hroznej pohled. Chudinka celej horel, nastesti to je jen nejaka viroza, vcera uz ani nemel teplotku.
Akorat, ze do cekarny na pohotovost prisla i pani s chlapeckem, ktery mel tak na 200% nestovice, pry ze ho postipal komar (s postipanim na pohotovost?!) Sestricka kdyz to videla, tak jim rikala, ze meli pockat v aute, ze takhle to vsechny deti co jsou v cekarne muzou chytit. Takze mi ted jeste budeme cekat nestovice:( Ja jsem je nastesti mela ve 2. tride. Vim, ze za to nemohli, ale ja vam byla tak naprdnuta, chudak Misak viroza a ted jeste tohle. Vcera zacal kaslat a dneska je tu i ryma.
A ja mam taky neco takovyho, kasel jak tuberak a mela jsem i zvysenou teplotu, do toho jeste to oko (nastesti, tuk tuk, se to lepsi, ale hodne pomalu) a manza mel obr zanet zubu.
Takze my ty nemoci taky privolavame.

Tak to je od nas asi tak vsechno, zahrada je skoro dodelana, ted se jeste uzdravit:)
5 teho jdu do poradny a 13 teho na UTZ, doufam, ze vsechno bude v poradku a  ja zase budu klidnejsi, tech leku teda bylo. Mimisek kope, zatim jsem pribrala 2 kg, manza plasi, ze je to malo, no s Misakem jsem celkem pribrala 6 kg, takze asi ani tentokrat to nebude vic.

Jdu si dat davku sirupu a dachnu si s Miskou u pohadek:))

A samozrejme vas vsechny zdravime MONICKO, TWIGGI, ZDENCO, JITULLE, JITUTU, MARU, AMALKO..........

Mejte se moc fajn
Míša V. + Michálek + Brouček 18+1

 
Jitutu32
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 29.05.07 09:45

Ahoj všem,
Maru: ještě jednou moc děkuju :-))
Téda vy se máte,takové plány na srazík :-)Kdybych měla svoje auto,hned bych jela s vámi.Naložila bych děti a vyrazila taky.Ale takhle.......­....Janička malinká a potřebuje toho moc :-(  

Tak si to hezky užijte,budu na vás myslet.  

Jo 19.6. si jdem předkolaudačně skontrolovat byt :-)))Teda kolaudace bude AŽ 15.8. ,ale vše je hotovo,jen energetika neplní smlouvu a nejsou hodiny!!!!!!!
Chtějí za připojení 12500,– a mají času dost!!!!! :-(
Zatím pa Jitka,Monička a Janička co právě usnula,tak jdu něco dělat :-)                                                      

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 29.05.07 09:58

MišoVe- myslím si, že bys taky moc neměla přijít do styku s dětmi co mají neštovice. Mohlo by to být pro miminko nebezpečné. Radši se na to zeptej.  ** 
Kati - co Jája, jak se máte?    Kotě - Ty jsi na služebce v Hong Kongu? Něco mi asi uniklo, ale je super, že se můžeš k nám připojit. Tak si to tam užij a těším se na zážitky a taky moc držím palečky na ten pozitivní testík !!!!    **Adko
- doufám, že antibiotika už konečně zaberou a můžeš na ten Ketík !!! 

Už jsem všechny mrazáčky vyčerpala, byli to 2 poslední čolíci, jak říká můj manža z 1 IVF
a 1 se bohužel špatně rozmrazil, takže pokud to tentokrát nevyjde, tak budu muset podstoupit zase další stimulaci ..... Zatím je mi dobře. Tak uvidím. 

Sima

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.05.07 12:03

holky čo mi to robíte - pozerala som si nové fotky v galérke a moje tehuhormóny pracujú na plno :-) Kačenka aj Janička sú nádherné princezničky, také nežné už teraz je vidieť rozdiel medzi chlapinou Jájom a nimi :-))))  

maminy, snáď sa vám darí dobre v týchto horúčavách, ja to veľmi ťažko znášam a neviem ako prežijem celé leto s bruchom…
zatiaľ je stále maličké a všetci mi to furt hovoria, už z toho šaliem!!! ešte aj včera na endokrinológii doktorka v pa­pieroch mala pos­lednú kontrolu v 6tt, tak na to zarazene pozerala a ja jej hovorím, že som 21tt a prišla som na kontrolu ako sme sa dohodli a ona s takou úľavou v hlase, že „ja som si myslela, že ste už porodili!“
no teda neviem, ukázala som jej bruško či je slepá, a ona že no je tam, ale také mini :-(  

na druhej strane moja mamina vraj ešte keď išla rodiť mala bruško také maličké, že ju nechceli pustiť na pôrodnicu, že ešte predsa nemôže rodiť… tak neviem asi je to dedičné
zatiaľ som pribrala asi 0,5 kg oproti pôvodnej váhe, lebo v prvom trimestri som zhodila 3 kg… tak neviem, môj doktor nehovorí nič a je kľudný tak si myslím, že je to v pohode keď mimík rastie ako má  

v sobotu mi opuchli nohy a vyľakalo ma to, tak som celý deň ležkala a pila veľa tekutín, našťastie sa už ochladilo
ale ak mi budú kotníky opúchať už tak skoro tak poteš… tlak mám v poriadku, tak je to asi z tých horúčav, ale pre istotu sa v pondelok na kotrole na to opýtam  

Lucia a Nezbedníček 21tt

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 29.05.07 12:06

Ahoj holky, dnesk jenom ve stručnosti, hlídám u maturit, takže je málo času!!!

Zdenčo - mi nešlo ani tak o špínu, ale o ty věci jako takový i kdyby byly čistý, tak vypadají hrozně!!! A kolikrát jsou i s dírama sice takovýma menšíma, ale jsou! To je to, co mi vadí, sekáče vůbec ne, ale musí se tam umět vybírat!

Maru - jo mělo by to tak být a co se týká cesty a toho aby jste to našli, tak není problém, já vám k vlaku nebo autobusu přijdu naproti a dojdu tam s váma!!!! Jo a výlety, to se domluvíme až v pátek ne?

Ajjo - koukej přijet!!!!!

Moniko - malýho mít v sobotu snad budu!!!

Už zase musím!!!

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.05.07 12:14

Kotě - tak si si užívaš ňaminky na druhom konci sveta??? si zlatíčko, že na nás myslíš a poctivo píšeš
a možno už máš v brušku malého cestovateľa :-)))
potom očakávam podrobnosti a zážitky z ciest  

Ajjaa - tak Adámek už objavil „nie“, no poteš! ale musí byť roztomilé keď opakuje po vás… len si človek musí dávať pozor na jazyk
a na očičko asi nejaké ATB kvapky, keď tam má hnis tak obyčajné kvapky asi nepomôžu… môže to mať aj z bazéna  

Adka - moja zlatá, nejako ťa to zmáha, myslím že si unavená a preťažená a organizmus potom nevládze… skús si oddýchnuť aj keď viem, že popri Vikinke je to ťažké, ale domáce práce neutečú a bude lepšie, uvidíš  

MichaelaV - to je pech s tým chorým dieťatkom v ordinácii, mňa by asi švihlo, aj keď ja som neštovice mala v detstve, aj tak by som sa bála
no ale čo narobíme? chorí ľudia sú všade, aj v MHD, aj v obchode…
a ako sa cítiš? tehunevoľnosti prešli???  

Monicka - Barunka je už taká veľká slečna, škoda, že sa neuvidíme na zrazíku mám to predsa len dosť ďaleko… musíš mať z nej veľkú radosť  

Maru - vďaka za fotečky, si naše zlatíčko  

Lucia

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 29.05.07 12:34

Ahoj Tehulko,

tak koukam, ze s tim pribiranim jsme na tom skoro stejne, ja kdyz se vazim doma, tak to vypada tak max. na 1 kg nahore, k Dr. ale chodim tak na 11 a to uz vetsinou mam neco v zaludku, tak to aspon malinko vyleze:))
Nevolnosti celkem presly, teda dneska jsem pekne poblila:)
No a nestovice jsem taky v detstvi mela a minule leto dokonce pasovy opar:( tak snad to bude dobry.

A jak to vypada u tebe, jeste blbe, ty otoky to me mrzi, ale urcite hraje roli to teplo, jo a uz mate promyslena jmena? A vlastne uz vite copak budete mit, teda jestli si to nechate rict a jestli se TO ukaze na UTZ.

Mej se moc krasne a vzhuru do leta s panderem:))

Míša V.

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.05.07 12:49

nevoľnosti mi prešli okolo 18 týždňa, našťastie
na 70% vraj čakáme holku Janku, ale stále dúfam že to bude Radko :-)))
zvedavá som ako opica, jasné že si to necháme prezradiť  

a vy?

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.05.07 13:06

Zebřulindy moje,  

já jsem vám dneska pořídila několik prima snímků! Zkusím je zmenšit a hodím vám je na rodinku, ať si můžete té asijské atmosféry taky trochu užít. Jinak tady dneska bylo na padnutí! Přismahla jsem si ramena, a to jsem se přitom pořád někde schovávala ve stínku. No holt asijské slunce vleze všude :-)))  

Tak pa pa pa, my už tady máme zase večer, tak si jdu dát véču a pak se asi budu flákat v posteli s knížkou. Ta služebka začla celkem příjemně :-)))))))  

Kotě

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 29.05.07 13:17

ahojyk  zebřule:-O)
LuciaM - jo jo utíká to rychle a to si piš, že miBarunka dělá radost:-O) No však tobě to taky utíká - jejda nedávno si hlásila, že jseš těhule. A z bříška si nic nedělej však naroste -mojí švagrové narostlo snad přez noc a to v 7 měsíci:-O) To víš když jsou vedra tak se musíš šetřit, ale já těhule nejsem a taky mi to nedělá dobře - mám strašné návaly jako stará bába - no asi už jsem :-O))))))) Já si to tak ynechala říct - pak jsem si už s miminkem povídala a říkala mu jménem, ale hlavní je, že je miminko v bříšku zdravé  

MichaelaVE - teda vy jste pěkný lazaři - doufám, že už je Vám líp a Mišák se brzo vyléčí - jo a na ty neštovic e se zeptej -  já mám pocit, že těhotný s nima nesmí přijít do styku, aby neohrozily plod potratem¨. Al eurčitě to bude dobrý - dohlíží na tebe veliké zebří stádo:-O)  

twiggi - tak to se na malého moc těším  

Maru - já myslím, že by bylo super jet společně vlakem - cesta by lépe utekla a společne bysme si pomohly a děti by to určitě lépe zvládly, al ejak píšu snažím se přemluvit Zdendu, aby jel se mnou - potřebuje si odpočinout, protože už je cca14 dní vkuse v práci a už je hodně unavený - snad ho přemluvím - ukázala jsem mu co by mohl navštívit a jak vypadají pokoje - no prostě babiččina idylka :-O) Doufám, že kdyby se rozhodl jet se mnou, že by to nebyl s ubytováním žádný problém?!?!  

Zdenca - tak mimibazar  to je moje krevní skupina- jsem tam denně:-O)  Na sekáčích nevvidím taky nic špatného ba naopak někdy se tam najdou super kousky:-O)  

U nás je pod mrakem a chvilkama prší, ale je příjemně  

tak se mějte  

MaB  

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 29.05.07 13:19

Jen si to moc užívej a strašně moc doufám, že si přivezeš v bříšku malou fazolku - no abys mohla jednou říkat mám malého asiata:-O)
Tak dobrou chuť k večeři  

Monika

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 29.05.07 13:21

Luci, kašli na velikost bříška, je takové jaké prďolka potřebuje. A aspoň se do něčeho vejdeš :-) Mně se ptali v dubnu kdy budu rodit a to jsem měla termín až 12.10. Když jsem jim říkala, že za půl roku, tak si mysleli, že si dělám srandu… Takže ono má obojí něco. Hlavně že je miminko v pořádku, to ostatní je podřadný. V létě s bříškem to není sranda, nejdůležitější je hooooooodně pít a tak zvednout nohy nahoru a odpočívat, aby tak nenatékaly.
No asi máš pravdu, jsem přetažená a organismus se brání… Snad se z toho nějak vylížu, na odpočinek to nevidím, to bych musela Vikinku darovat :-) Ať dělám něco doma nebo ne, s ní si prostě neodpočinu ani chvíli, jen když spí..

Kotě, to jsi hodná, že nás takhle informuješ přes půlku světa :-))

Jejda a už nevím… Hlava děravá. Jo a antibiotika už pomalu zabírají, jen jsem strašně ospalá a malátná.. Tak se mi nechce nic dělat.

Adka (rádabyspící) a Vikinka (spící)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 29.05.07 13:24

Nejsou ty dny u vás nějaký kratší? Máte pořád večer :-)))))
Kdy máš testovat a kdy se vracíš?

A.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 29.05.07 14:26

Moniko - já si myslím, že by to problém nebyl, objednala jsem 5 dvoulůžkových pokojů, takže se určitě Zdenda vejde!

Dneska to bylo docela krátký, takže mizím a jsem ráda!!!! Zítra mám jenom tři hodiny hurááá a všechny pěkně za sebou!!!

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.05.07 15:59

Moni, kdybych přivezla domů fazolku v bříšku, bylo by to opravdu super. I Jiřík říkal, že by bylo naše dítě alespoň zvyklé na cestování, protože s náma dvěma si moc klidu doma neužije :-))))  

Aďko, přijela jsem teprve včera a jsem tu na tři týdny. Testovat asi nebudu, vyčkám. Když mrcha nedorazí, koupím asi asijský těhotenský test… ale nepředbíhejme. Zrovna dneska mě nějak bolí břicho, bolí mě už od IUI, tak nevím, co to je, protože u všech předchozích pokusů to bylo jinak… bolelo mě až těsně před MS…  

Pa pa pa, ponocující Kotě

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 29.05.07 16:00

Holčinky pruhaté,  

na rodince máte pár fotek z mého dnešního putování Hong Kongem.  

Pa pa Kotě

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 29.05.07 19:31

Ahojte Zebřičky,
Tak se zase hlásím! Včera jsem to nějak nestihla, bylo hezky, tak byli s Karličkou a Tomáškem na procházce. Jájovi viditelně vzduch prospívá, v kočárku krásně spinká. Takže jsme dorazili domů až v 18.h. a pak jsme koupali, kojili.....
Dnes jsme byli na kontrole u Dr. A byli jsme pochváleni. Jája přibral, má 3720g (z nemocnice nás pouštěli s 2950g!) a ze svých 50 cm porostl na 54 cm. A to vše za 14dní!!! Doktor říkal, že je to hodně a moc nás chválil, že máme hezkou barvičku a tak. Tak jsem byla ráda, protože jsem se poslední dva dny trošku trápila. Jáju začali trápit prdíky, takže tak hodinu po kojení strašně pláče. Snad to budeme nějak zvládat, jen mě rozhodilo to jeho strašné řvaní, ale teď když vím, proč to je , tak je to lepší. Pokud máte maminy nějakou radu, tak sem s ní!  

Holky, ten srazík vám závidím, už se těším, že na ten další už s Jájou pojedeme.  

Kotě - teda zprávičky od tebe jsou až s takové dálky! To je neuvěřitelné! Hezky si té zdravé stravy užívej!    

Sima - i jeden mrazáček stačí, třeba je to ten pravý!  

Michaela - teda to letí, Brouček už je taky veliký, co? To už budeš co nevidět vědět, co to bude, ne? Nebo už to víš, a já to nějak propásla nebo si to necháváš jako překvapení?  

Lucia - nic si z toho nedělej, mě taky pořád všichni říkali, že mám malé bříško. Ale v 8.měsíci se začalo zvětšovat, nakonec mi i pořádně popraskalo :-( a teď mám ještě 5kilo nahoru. Taky mě ty kecy lezly na nervy.  

Už se těším na fotečky, snad ještě dneska stihnu se na ně mrknout. Tento příspěvek už píšu 3 hodiny :-), mezitím jsme kojili, koupali a zase kojili a utěšovali prdíky a šťukání.  

Už musím běžet, miminko na mě volá!  

Kati a Jája 16dní

 
Janka11
Stálice 66 příspěvků 30.05.07 07:11

Ahojte zebrulky,

 

SIMA - moc držím palce, aby to tentokrát vyšlo! Stačí jedno embryjko a toto by už mohlo byť silné, keď tak dlho na teba počkalo.
JITUTU - toľko pýtajú energetici za zapojenie? to je strašné zderstvo! Niekedy si fakt vravím, že by bolo lepšie mať doma na dvore nejakú veternú elektrárničku J a mať od všetkých takýchto „výpaľníkov" pokoj.
LUCIA - pokiaľ sa neznepokojuje tvoj Dr., tak by som sa tiež neznepokojovala. Tvoje telo snaď vie, čo robí a bábätko by určite o výživu neukracovalo.
KOTE - teda takú exotickú služobku by som brala, ale len na chvíľu, lebo viem, že tie služobky sú niekedy pekná otrava. Aký je tam vlastne časový posun?
KATI - tak už bolenie bruška začalo, ale hlavné je, že vieš prečo plačká. Tak dúfam, že zdárne prekonáte toto plačlivé obdobie.

 

..a o mne mám nejaké novinky. Včera som bola na kotrole v CAR. Cysta na pravom vaječníku zmizla J a keďže som včera bola 15 DC, tak od dnes začínam brať Proveru a o týždeň začnem pichať Decapeptyl. MS dostanem 13-15.06 a to sa začne už aj som stimuláciou. Zrazu to rýchlo začalo a to som do centra išla s tým, že sa dohodneme na lapárke, aby vyoperovali cystu. Moc sa teším, dúfam, že tá radosť mi ostane aj po spravení TT. Inak tie bábätka v galérke sú tak krásne, práve oni mi teraz dávajú nádej, že by to už mohlo výjsť.

janka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 30.05.07 08:07

Ahoj zebricky
KATI teda ty stihas!Sikovna mamina.....ja som v zaciatkoch uz nevedela ani kde mi hlava stoji.  

A pomaly potichu zacinam zavidiet…no ten zrazik predsa… babule ked tam budete naplanujte hned aj druhy…na ten pojdem aj cez mrtvoly…keby mi to tie skusky neposerinkali…no nic na druhy uz dorazim.....stale mam aj listok vypisany z netu na trasu…dufam ze fotiek bude vela!  

My si planujeme teraz urobit MDD vikend mam volno tak musime…pojdeme mozno plavat a nejake potesenie pre obe vymyslim…aj ked vcera mi pila krv :-( niekedy su dni ze by som ju na chlieb natrela a zjedla a inokedy ako stado certov :-) a zacinam skupovat veci do skolky v prirode…uz sa tesi a aj ja ani neviem co budem od radosti robit :-)
vyzera ze tu bude slnieckovo

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 30.05.07 09:20

Dobré ráno Zebrunky!  

U nás je ráno už od 4 hodin :-). Ale ještě jsme na chvíli zaspali, takže jsme nakonec vstávali asi kolem šesté.No hold, jak je už venku světlo a zpívají ptáčci, tak má Jája ráno a nechce spát.  

Janka - to víš, že ti ten elán vydrží! Takže v červenci budeš mít // na testu? Už se těším!  

Zdenca - snažím se to zvládat a docela to jde. Je pravda, že jsem víc unavená a pořád se mi chce spát, ale to k tomu patří.  

Koukla jsem na fotečky, holčiny jsou moc krásné! Asi vám taky pošlu nějakou další fotečku Jáji :-)  

Lucia - včera jsem na rodině koukla na moje bříško , myslím , že v 24tt a teda nic moc, ale pro mě bylo obrovské :-). A vidíš, Jája dorostl a je zdravý, nic si z těch řečí nedělej, myslím, že jsem na tom byla s tím bříškem úplně stejně.  

Ještě musím vymyslet, co bude dnes na oběd, asi udělám bramboráky, docela mám na ně chuť.  

Pa Kati a Jája  

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 30.05.07 10:26

Ahoj holky,
tak dneska už mám skoro hotovo :o))) ještě přijde jeden kluk na doučování a můžu jít domů :o))) no venku je pěkně hnusně a zima, tak si to moc neužiju :o((( no ale myslím, že doma u krbu bude líp! Vypadá to, že budu muset večer na chvíli zatopit!

Kotě - užívej si v Hong Kongu!!!!

Kati - hezky si to užívej :o))) a ať Jáju přestanou prdíky brzy trápit!!!

Zdenčo - tak to ještě nějak vymysli a přijeď!!!!

Kdepak dneska jste když je tak hrozně hnusně!!!!

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 30.05.07 10:32

Dobré ránko zebřičky.
Dnes se mi vůbec nechtělo vylézt z postele. Do práce jsem dorazila až na 10 hodinu, ale to nevadí. Dnes opět přijede náš nejvyšší tak doufám, že vše proběhne v pohodě.
Včera jsme byli u nové doktorky. Byla o hodně lepší než ta moje. Vypadá důsledná a to potřebuju. Dostala jsem papír na odběry kde budou zjišťovat i toxoplasmósu. Je to hlavně pro můj klid. Jinak říkala, že vše vypadá velmi dobře, mimísek krásně roste tak jsme rádi. Zítra si jedu pro průkazku. ( sice už jednu mám od své původní doktorky, ale ta do ní původně napsala, že jsem těhotná poprvé a pak když jsem jí upozornila na Magdu tak to děsně přečárala ) Tak jsem tu průkazku zapřela a zítra dostanu novou nezačáranou. Taky mi k tomu prý sestra dá nějaké informace co můžu a co ne a jaké vyšetření mě kdy čekají. Už si toho moc nepamatuju vždyť už to je 13 let co jsem byla těhotná. Strašně to letí.
Twiggi nás také možná bude víc. Magda asi nepojede k tátovi tak jí vezmem sebou.  

Mějte se krásně.
Lenka

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 30.05.07 11:14

TWIGY rada by som ale uz to zial nejde…rozpis sluzieb uz ma nepusti :-((  

LENULE no to je mile.....takze prvorodicku z teba chcela spravit?! Co ona nevidela tvoju dokumentaciu,ci len nevie citat? :-)

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 30.05.07 11:31

Tak to je škoda :o(((

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 30.05.07 12:23

Ahojte,
predem se omlouvam za dreze lezeni sem k VAm. Ale neda mi to.  Cetla jsem o mistu srazu a planovanych vyletech. My jsme tam byly na magasrazu loni, mimochodem MonickuS jsme nepresvedcily, aby jela s nama, ale  to nic. Bylo to tam super. MAjitele vstricni a pohodari. Vyridte jim pozdraveni od Kvetnatek 2005.
Jen jednu radu k vyletum. Castolovice jsou uplne super a v pohode. Do Litic vlakem take pohoda, ale uz opatrne z Litic pesky na Potstejn. Je to docela narocne, hlavne pro kocarky a kola a dost daleko na to aby, to deti usly pesky. Je to dost kamenne, je tam jeden dost dlouhy kopec. Ale vysledek stoji za to. My jsem to absolvovaly s kocarama, misty se musely pravda prenaset, ale zvadnul to i jeden dvojcatak.
TAkze si to tam uzivejte, my razime ve stejenem terminu jako vy, ale tentokrat do Zdraskych vrchu nedaleho Bystrice pod Perstejnem
Hamina z Kvetnatek 2005

 
sima
Kecalka 306 příspěvků 30.05.07 16:26

  Kotě- užívej si v Hong Kongu a dávej pozor ať se nám tam neztratíš! 

Kati- jsi šikovná, jak to vše zvládáš s Jájou. No Ty jsi byla šikulka i v těhotenství, tolik věcí jsi zvládala. 

Leňule - to je dobře, že se cítíš u nového doktorky dobře. 

Zebřičky - asi jsem to špatně napsala. Měla jsem celkem 3 embrya, když rozmrazovali 2 co byly spolu, tak jedno bylo špatný a tak rozmrazili to třetí, takže mi dávali celkem 2 embrya. Jedno bylo 7 buněčný a druhý šestibuněčný. Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne. Jestli to nevyjde, příště si nechám udělat prodlouženou kultivaci, protože embryjka mají větší šanci na uhnízdění, než když jsou menší.  Jinak se cítím dobře, včera to byl týden. Dnes trochu pobolívá bříška a citlivější prsa,ale to je asi po tom utrogestanu.
Tak zatím pa Sima

 

Sima

  
 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 30.05.07 17:20

Stádečko moje pruhovaté,  

hlásí se jedno tuuuuze smutné koťátko. Včera jsem psala, že mě bolelo břicho jako před MS a dneska mrcha dorazila. Vůbec jsem to nečekala, vždyť mám teprve 21. den cyklu, ale 12. den po IUI (tentokrát jsm byla na IUI už 9.den), takže to bohužel vychází :-((( No dnešek byl opravdu trochu pech den - nejprve jsem si ráno sedřela malíček, když jsem narazila do futer u dveří, pak jsem se při výstupu z autobusu pěkně švihla do hlavy (autobusy tady mají jak pro hobity!) a jen co jsem dorazila do kanceláře, přišla mrcha a já neměla s sebou vložky… tak jse letěla do čínské lékárny a hledala… no nakonec jsem nějaký balíček podobný těm našim našla, jenže na záchodě jsem zjistila, že jsou to takové minivložky v megabalení… tak jsem se modlila, aby to jedna mini vydržela… chodila jsem co chvíli na záchod na kontrolu …no vydržela, ale ty nervy co jsem měla cestou do hotelu si dovedete představit.  

Holky, i tady v Hong Kongu je spousta těhulí, pořád vidím nějaké břicho, možná si toho i více všímám, nevím. Vím, že musím bojovat dál, ale jsem z toho už tak unavená :-(( Přijde mi, že se snad nikdy nedočkám a vůbec mi to celé přijde tak nespravedlivé :-(((((( Čím vším musíme projít, je to opravdu očistec, jak to nazval jeden doktor v CARu. Ach jo. Mám dneska plačtivou, i když jsem neuronila ještě ani slzu, ale duše mi pláče hodně :-( A nemám tady vedle sebe ani svého Jiříka, aby mě trochu povzbudil.  

Po práci jsem zamířila na noční trh, trochu se odreagovat. Bloumala jsem a nakupovala, samozřejmě pro neteřinku a synovečka, miláčky moje :-) A sobě jsem si pro radost koupila sponku, moc pěknou.  

Už ani nevím, kdo se mě to ptal, jaký je tu časový posun… 6 hodin plus. Takže když vy teď máte před půl šestou, já mám před půl dvanáctou. Ale spát se mi nechce, furt mám problémy s tím posunem, takže toho zatím moc nenaspím.  

Posílám také nástěnku, ozvala se nám Janka, tak jsem ji musela hned zaktualizovat. A JANKO, moc držím palečky.  

Kotě se smutnýma modrýma očima

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 30.05.07 17:22

Nástěnka 1.část ****
**Zebřičky dočasně jednočárkové: **

Adka007..- 1.6. UTZ před KETem
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajjaa…- 28.3.2007 zahlášen začátek snažení o sourozence pro Adámka
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 3.IVF léto 2007, kolem 30.5. odběr vajíček
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Janka1…- 3.IVF červen 2007, od 29.5. zahájena stimulace (dlouhý protokol)
Jiitulle…
Kaitlin…- únor (?) 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka)
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci
Konopka 
Leninka1…
5.6. RHC Mojžíšová
, laparoskopie - 2.7. nástup do nemocnice, podzim 2007 IUI
Lostris…
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- 4.IVF - snad červenec/srpen 2007
Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko, 7.5.2007 - IUI
**Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
Samsulka…
Sima......- **22.5. ve 13.00 KET
**Twiggi.....
Zdenca…- 
Zabucha…- leden 2007 - zažádáno o adopci,  červen / červenec 2007 - IVF   **Zebřičky dvoučárkové:
 

Danulenka - 30tt
JJ.........- 29.5. 24+6tt
LuciaM…- 30.5. 21+2 tt **(Janka alebo Radko :-)
**Lesina…- 30.5. 33tt
MichaelaVE…- 30.5. 18+2 tt (Brouček); 5.6. poradna, 13.6. UTZ, , TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 28.5. 10tt  

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 30.05.07 17:23

Nástěnka 2. část ****
Zebřičky se zebřičátky:

 

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
**Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g **

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 30.05.07 18:07

Kotě nebuď smutná. Vím, že to moc bolí, ale určitě to jednou dopadne dobře a ty budeš mít v náruči ten nejkrásnější uzlíček. Nevzdávej se vždyť si silná zebra a kopýtka ti drží celé velké zebří stádo.
Drž se.    

Lenka  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 30.05.07 18:32

Kotě, ach jo, co k tomu říct… Vím, že to bolí moc, vyplač se a aspoň trochu si tím ulevíš… Všechny ti tu moc přejeme krásné zdravé miminko, nejlíp hned ve dvojité verzi :-) Drž se holka, cesta za miminkem je opravdu hodně těžká…

Adka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 30.05.07 22:45

Koťátko zlatíčko je mi to moc líto tak jsem tomu veřila, ale hlavu vzhůru a kochej se hong kongem a čerpej asijskou atmosféru a síly do dalšího boje. Všechno má svůj čas neboj jednou se to povede a ty budeš to nejšťastnější koťátko:-O)  

Barunka posílá moc velikou pusinku a já ještě většípohlazeníčko  

Moniika

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 30.05.07 23:12

Ahojky zebrunky, hlásí se zatoulaná zebra :-(, nojo je to tak a já už zase nestíhám. Mamča nám zase odfrčela hlídat dětčiky, takže mám na starost taťku a mojí babičku, takže o zábavičku postaráno a ještě tu máme akždý den neplánovanou návštěvu, která potřebuje naléhavě něco vyřešit, no legrace. Snažímse vá vždycky  v letu pročíst, ale nestíhám reagovat.
Jen je mi líto našeho Koťátka, posílám ti veliké pohlazeníčko na bolavou dušičku, moc mě mrzíž e to zase nevyšl, ale nevzdáje to, však ono se to štěstíčko unaví a zaletí k vám :-)
Holčinky jdu dovařit oběd pro babičku tak se tu opatrujte papa maru

 
kote
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 31.05.07 04:33

Holky moje zlatý,  

vy jste ZLATÝ!!! Opravdu. Dneska je mi už trochu líp, ale pro změnu mě zase bolí hlava, mám rýmu… asi z těch místních klimatizací. Nejsem na to zvyklá :-(  

Pa pa pa  

Zatoulané Kotě

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 31.05.07 08:29

Ahoj holky,
tak jsem měla včera moc fajn den :o)) šla jsem už v poledne domů, dala si oběd a vyrazila za kamarádkou, má za týden rodit druhý mimi, tak jsem se s ní chtěla vidět, je to snad jediná holka, která mi jako těhotná nevadila, možná je to tím, že docela chápe (nebo se aspoň snaží) jak mi je a tak o tom nemluví a bavíme se o úplně jiných věcech, jsme taky kolegyně z práce, tak máme rozhodně o čem a ona má taky vystudovanou matiku s fyzikou, takže společných témat je víc než dost! Prostě vždycky čeká než se zeptám a já jsem hrozně ráda! Mám totiž ještě jednu kamarádku a v posledních letech jí moc nevídám, protože se nebaví o ničem jiným, než o dětech a to fakt teda poslouchat nemusím! No domů od ní jsem přišla až kolem půl pátý, tak jsem si chtěla udělat pohodu, když mi zavolá přítel, že mu volala bejvalka, jestli půjdu s malým na truck show, mluvil o tom celý víkend, ale bejvalka tvrdila, že s ním půjde ten její, jenže asi zjistil, že to není zadarmo a tak radši zůstal v práci, no a šla jsem já :o))) malej byl celej nadšenej a celou hodinu co to trvalo stál jako přibitej, no moc se mu to líbilo! No a spal u nás a já ho vedla ráno do školky, no prostě paráda :o)))
Jinak nevím, jestli jsem už paranoidní nebo co, ale připadá mi to divný, šel druhej den do školky, tak bych čekala, že dostane s sebou (měl na zádech batoh) čistý ponožky a slipy, no tak to ne, měl je celej den, no a podle toho vypadaly, tak jsem m dala od nás, protože fakt jít ráno ve špinavým, brrr z toho mi moc dobře není! No a tričko měl na rukávech normálně roztrhaný a když jsem mu chtěla ráno zapnout bundu, tak zip neměl ten jezdec! Jo a aby se to nepletlo, tak kšiltovku měl po svý starší ségře s kytičkama a srdíčkama, no ještě že nebyla růžová! Připadá vám tohle normální?

Simo - držím kopýtka, aby se to konečně podařilo!!!!

Kotě - drž se!!!! Ke to prostě někdy strašně dlouhá cesta!!!!!

Holk a co výletík na srazíku? Já jsem pro Častolovice tam je to pro dětičky naprosto super a to vím o čem mluvím, letos jsme tam byli už dvakrát!!! Na Potštejně je taky hezky, ta uvidíme podle počasí a tak jak vám děti spí po obědě? Na nás ale nikdo nemá, já když malýho nechám, tak spí i čtyři hodiny!!!!

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 31.05.07 11:44

Ahoj Zebřičky, 

konečně mám chvilku se za vámi podívat. Mamka mi vzala Elišku ven a Kačenka spinká. Pomalinku si začínáme všichni zvykat, ale je to teda fofr. V prvních dnech jsem opravdu nevěděla, kde mi hlava stojí. Naštěstí je Kačenka hodný miminko a pláče vzácně, většinou když ji trápí bříško. Kojení nám podle váhy jde dobře (ťuk, ťuk, ťuk). Eliška Kačenku bere dobře, pořád jí chce dávat pusinky a hladit, ale samozřejmě taky trochu žárlí a to se projevuje častějšími vzdory a vzteky. Zrovna včera teda měla den. Musím se hodně ovládat a pořád si opakovat, že na takový chování má právo a že to pro ni není jednoduchý a že to snad brzy přejde. 

Já už se pomalu dostávám trochu do formy, po porodu to nebylo ideální. Dostala jsem totiž povrchový zánět žil na jedné noze a dost to bolelo. Na:,–(ili mi ATB a ty snad začínají zabírat. A musím nosit stahovací punčochu, což je hrozná otrava, hlavně když se člověk pořád sprchuje. 

Taky jsem se zatím neodvážila jít sama s oběma holkama ven, z toho mám docela hrůzu. Vždycky jsme na ně byli dva. Ale Elišku naštěstí baví stát na skatu, tak se snad časem odvážím. 

Moc vás všechny zdravím, jen letmo jsem přečetla prolítla deníček.
KOTĚ, je mi to strašně moc líto. Snad bude brzy líp…Snaž se nasát asijskou atmosféru. 

A gratulujeme Jájovi ke krásnýmu váhovýmu přírůstku, Kačenka byla v pondělí zatím lehce nad porodní váhou, ale i to je prý dobrý. 

A kdybych se náhodou nestihla ukázat, tak vám přeju, abyste si hezky užily srazík. 

Andrea2+Eliška+Ka­čenka(12 dní)

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 31.05.07 12:31

Ahojky zebřičky.
Dnes jsem byla v Děčíně pro průkazku. Sestra doktorky ke které chodím je porodní asistentka tak jsem to měla i s půlhodinovým výkladem co můžu co ne, co je vhodné atd.. Prostě maximální informace. Dokonce mi změřila pánev a tlak. Průkazku vyplnila vzorně na stroji a ani do ní neškrtala. Úplně mě ten přístup šokoval. Doktorka ke které jsem chodila do minulého týdne byla neochotná, do průkazky děsně škrábala nesprávný údaj začárala. Nějakou přednášku nebo co můžu a co né se vůbec neobtěžovala natož změřit tlak nebo pánev. Jsem opravdu ráda, že jsem přešla jinam. Malej pořád podle UTZ je o týden větší. Za dva týdny jdeme na lepší ultrazvuk na měření kostiček.
Dnes je v práci relativně klid tak přemýšlím, že vezmu auto a pojedu někam zavřít oko.
Mějte se pěkně.
 Lenka

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 31.05.07 13:48

Ahoj holky,  

hlásím, že čtu, ale nějak se mi nechce psát a je tady tooolik komentářů:-) Adámkovi se očičko zdá se lepší. K dr. se mi s tím nechce protože si říkám, že tam chytneme ještě něco jiného:-( tak snad to bude v pořádku. U mě to tento měsíc na těhu taky nevypadá. Mám to sice dostat až ten příští pátek, ale tak nějak to vím. S tím srazíkem mě to mrzí pořád zkouším něco vymyslet. Fakt je škoda, že nemáte někdo stejnou cestu to by se to všechno lépe zvládlo. Hlavně bych tak měla možnost zajít si aspoň na ten záchod:-(  

KOTĚ: moc mě to mrzí:-( drž se a myslíme na tebe. Přeju ať ti to tam rychle utíká. Ty už máš vlastně zase večer, co:-)  

ANDREJKA: no to věřím, že to teda musí být pořádný zápřah. Přeju ať se krásně sehrajete a procházky ať nejsou problém:-)  

MARU: no jo zase nestíháš. Takže vlastně nic nového:-)) to máš vlastně takovou přípravu na ty dvojčátka:-)  

KATI: teda Jája krásně přibírá. Adámek po mojem mlíku nepřibíral vůbec:-( za to když dostal sunar tak měl ve třech měsících 7,5kg:-)) ale už to vylítal i když je pořád větší:-) když si popisovala jak malý hodinu plakal tak já jsem to měla pořád asi si dovedeš představit jak mi bylo. No byla to zabíračka. A na prdíky nám nejvíce pomáhlay kapky baby calm jsou od 1 měsíce. Přeju ať vás prdíky trápí co nejmíň:-)  

ZDENCA: užijte si se Sisou ten MDD víkend. Budete mít jen dámskou jízdu?  

TWIGGI: i když mám dítě tak tě úplně chápu, že nemůžeš poslouchat řeči o dětech. Už tak si někdy říkám jestli vám to nevadí když tady popisujeme zážitky s dětmi. Je mi jasné, že to není pro žádnou z vás dočasně bezdětnou jednoduché:-( i když ty vlastně dítě máš a sama nejlíp víš jak tě má malý rád a myslím, že tě hodně potřebuje.  

SIMA: moc držím pěsti aby to vyšlo:-)  

ADKA: a co vy holky? Už je ti lépe?  

Mějte se hezky. Jdu zkontrolovat polívku:-)  

Andrea a Adámek      

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 31.05.07 13:54

Málem bych zapomněla. Na srazík jsem se těšila na všechny, ale MONI tebe bych chtěla zvlášť poznat. Však víš. Mám vás všechny ráda, ale s Moničkou nás spojují tak důležité věci. Pokud to nevyjde příští týden tak ten příští sraz určitě i kdybych si měla tu ms nějak posunout:-)  

A+A

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »